Walka z ³ysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego ³ysienia.cz III - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-08-29, 21:00   #2161
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, usg jajnikow mialam. Wlasnie wtedy ginekolog stwierdzil u mnie. Insulinoopoornosc.
Hormony tez badane mialam kilka razy . Testostern wolny i calkowity byl ponizej normy ew blisko dolnej granicy. Andrstendion raz zbadany w zlym dniu cuklu byl nieco podwyzszony potem juz w normie po srodku. DHEA,prlaktyna i TSH u mnie szaleja,a estriadol dolnej granicy choc zwiekszyl sie bo byl ponizej normy. W tym tyg prlaktyne badalam ale wynik doiero w czw bedzie. Ogolnie poprawa byla ogromna,ale cos w tym miesiacu okres mi sie przyspieszyl o ok. Tydzien. Moze to jednorazowo,oby i nie maa powodu do paniki,ale jednak wole dmuchac na zimno .


Aa jedyna dobra widomosc,ze odkad mam diete przestalam siwiec:d
Dzama, ale androstendionu nie trzeba badaæ w konkretnym dniu cyklu. Z regu³y bada siê go na pocz±tku razem z wolnym te¶ciem czy 17oh progesteronem, ale w zasadzie dla wygody bardziej, ¿eby nie biegaæ co chwile do laboratorium.

Lekarza nie zainteresowa³y tak niskie hormony?
nie wiem co Ci mam napisaæ, bo tak na prawdê trzeba by raz jeszcze sprawdziæ kilka hormonów, a wiem, ¿e Ty siê uczysz jeszcze, wiêc to takie ³atwe dla Ciebie nie jest.
z takiego minimum to powtórka wolnego testosteronu, adrostendionu i estradiolu - ale to naprawdê okrojone podej¶cie. Przeciwcia³a tarczycowe mia³a¶ robione?

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-08-29 o 21:03
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 21:31   #2162
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Sailor Eh, nie moja droga, nic z tych rzeczy .. Mialam na mysli, ze poszukam info w necie, ale na razie nic konkretnego nie znalazlam, w zadnym jezyku. Wlosy mi leca okropnie, zwazywszy na moment cyklu. Nawet w poprzednim tak nie lecialy o tej porze a przechodzilam przeciez okrutna infekcje. Pewnie bekam wlasnie za odstawienie oenobiolu i minimalne obnizenie dawki androcuru..a moze jeszcze cos o czym nie wiem..
Susse, wspomnialas o stanie zapalnym..Stan zapalny moze byc nieodczuwalny , prawda ? Nawet juz nie wiem gdzie i czego jeszcze szukac.
Moze go wykryc badanie OB i co jeszcze ?

Mam dzisiaj stasznego dola w zwiazku z tym i jeszcze innymi sprawami i nie moge przestac ryczec. Najpewniej 5 rok z rzedu nie bede miala zadnych wakacji..a to jedyne , co mnie jeszcze doglebnie cieszy - mozliwosc odkrywania swiata, od dawna zawieszona. Siedze najczesciej zamknieta w tym samym obskurnym mieszkaniu a moim wiernym towarzyszem sa problemy hormonalne i wypadajace wlosy. Powoli, po latach zaczynam wymiekac i czasami mam ochote wszystko olac..wiec gdzie mi tam do plodzenia dzieci

Genialny artykul dzisiaj byl na Tlustym o normach laboratoryjnych, tak ogolnie Obowiazkowy dla nas wszystkich.

Podaje link :

http://www.tlustezycie.pl/2014/08/co...ratoryjna.html

Porownanie z butami - swietne. W sumie poniekad to wiemy, prawda ..? Ze kazdy ma swoja norme..i czesto to co w normie moze byc dla nas juz niekorzystne, ale ja mysle, ze to dziala w dwie strony - np nieco wyzszy niz norma progesteron Margo moze byc jej wlasciwa norma, grunt, ze spada po owulacji..
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-30, 06:31   #2163
Constanca
Raczkowanie
 
Avatar Constanca
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 311
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
Sailor Eh, nie moja droga, nic z tych rzeczy .. Mialam na mysli, ze poszukam info w necie, ale na razie nic konkretnego nie znalazlam, w zadnym jezyku. Wlosy mi leca okropnie, zwazywszy na moment cyklu. Nawet w poprzednim tak nie lecialy o tej porze a przechodzilam przeciez okrutna infekcje. Pewnie bekam wlasnie za odstawienie oenobiolu i minimalne obnizenie dawki androcuru..a moze jeszcze cos o czym nie wiem..
Susse, wspomnialas o stanie zapalnym..Stan zapalny moze byc nieodczuwalny , prawda ? Nawet juz nie wiem gdzie i czego jeszcze szukac.
Moze go wykryc badanie OB i co jeszcze ?

Mam dzisiaj stasznego dola w zwiazku z tym i jeszcze innymi sprawami i nie moge przestac ryczec. Najpewniej 5 rok z rzedu nie bede miala zadnych wakacji..a to jedyne , co mnie jeszcze doglebnie cieszy - mozliwosc odkrywania swiata, od dawna zawieszona. Siedze najczesciej zamknieta w tym samym obskurnym mieszkaniu a moim wiernym towarzyszem sa problemy hormonalne i wypadajace wlosy. Powoli, po latach zaczynam wymiekac i czasami mam ochote wszystko olac..wiec gdzie mi tam do plodzenia dzieci

Genialny artykul dzisiaj byl na Tlustym o normach laboratoryjnych, tak ogolnie Obowiazkowy dla nas wszystkich.

Podaje link :

http://www.tlustezycie.pl/2014/08/co...ratoryjna.html

Porownanie z butami - swietne. W sumie poniekad to wiemy, prawda ..? Ze kazdy ma swoja norme..i czesto to co w normie moze byc dla nas juz niekorzystne, ale ja mysle, ze to dziala w dwie strony - np nieco wyzszy niz norma progesteron Margo moze byc jej wlasciwa norma, grunt, ze spada po owulacji..

Mo¿na nie wiedzieæ o stanie zapalnym - podczas kwietniowego badania krwi i moczu, wysz³o mi w³a¶nie podwy¿szone OB oraz liczne bakterie w moczu, podwy¿szone leukocyty (chyba). Najwa¿niejsze, ¿e wynik wskazywa³ na to, ¿e to co¶ siê w tym organizmie dzieje a nawet tego nie czu³am. Nie bra³am ¿adnych leków w zwi±zku z tym, organizm sam zwalczy³ to co mia³ unicestwiæ i ponowne wyniki wszystkie w porz±dku.

Te¿ mam dzisiaj gorszy dzieñ. Lec± w³osy z ca³ej g³owy, nic nie pomaga. Znudzi³a mi siê ta walka.
__________________
Constanca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-30, 08:49   #2164
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

a ja zaczê³am u¿ywaæ pianki Regaine z minoxidilem 5%. Ju¿ s³oñca nie trzeba by glowa przebija³a spod wlosów, chyba kompletnie mi nie odrastaj±, przynajmniej, ani fryzjerka, ani kosmetyczka która robi mi karbo nie widzi ¿adnego odrostu, znaczy siê go nie ma. Jutro bêdê musia³a sama umyæ g³owê, ju¿ mam stres z tego powodu.
Co do pianki, to wcale nie skleja w³osów, dlatego jest znacznie lepsza od Spectral DCN o tysi±ckroæ. Spectral tak poskleja³ mi zawsze wlosy, ¿e przy rozczesywaniu szarpa³am je, wyrywa³am, a gdy w³osy posklejane, to s³abiej chowaj± prze¶wity. NIGDY WIÊCEJ SPECTRAL-A DNC! Piankê wprowadzam powoli, powinnam 2 x dziennie, ale u¿ywam raz.
Czujê, ¿e potrzebujê ten minoxidilu, bo nigdy, ale to naprawdê NIGDY nie mia³am problemów z odrostem, no chyba, ze ten odrost powodowa³y pigu³ki??? .
Widzê, ze niemal wszystkie notujemy pogorszenie nastroju i stanu wlosów. U mnie z ilo¶ci± w³osów na g³owie dos³ownie z tygodnia na tydzieñ coraz gorzej, co nie dziwi przy takim wypadzie i braku odrostu.
Na pocz±tu cyklu zbadam jeszcze raz estradiol i dodatkowo DHT, ale powoli znów wracam my¶lami do peruk i tupetów. Tym razem ju¿ bez lêku i paniki, co bêdzie to bêdzie, ja dla w³osów zrobi³am chyba wszystko co mo¿liwe by je odratowaæ, nie mam sobie nic do zarzucenia, chyba, ¿e mog³am im zaszkodziæ odstawieniem pigu³ek i minoxidilu. Za to wiem, jak wygl±daj± moje hormony, a wszyscy endokrynolodzy twierdz±, ze to nie one s± ¼ród³em moich problemów. Zostaje dziewczyny AGA.
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-30, 10:51   #2165
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 202
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
Susse, wspomnialas o stanie zapalnym..Stan zapalny moze byc nieodczuwalny , prawda ? Nawet juz nie wiem gdzie i czego jeszcze szukac.
Moze go wykryc badanie OB i co jeszcze ?
Gosiu jak zemdla³am drugi raz na ulicy to zabrali mnie do szpitala i tam zrobili mi CRP. Warto te¿ odwiedziæ dentystê i ginekologa.

Znacie co¶ skutecznego na zajady? Ja kupi³am jak±¶ ma¶æ w aptece z wit B i sza³wi±, posmarowa³am na noc i wygl±da jeszcze gorzej
susse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-30, 16:49   #2166
mosia07
Raczkowanie
 
Avatar mosia07
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 469
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

wybieram siê w poniedzia³ek do laboratorium, mam do zrobienia az 8 wyników, czy konieczne jest badanie zarówno DHEA jak i DHEA-s czy mog³abym na którymkolwiek z nich chociaz oszczêdziæ?
__________________
ksi±¿ki na wymianê

mosia07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-31, 08:48   #2167
Atka7104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Hej , dziewczyny . Nie mam jeszcze wszystkich badañ, prawdopodobnie bêd± jutro. Ale estrogeny cieniutko , mam przeczucie- od dawna, ¿e to meno. Wczoraj zachêcona pozytywnymi opiniami ,o Kozieradce zaparzy³am i wtar³am w czerep. Jak odczucia ? ¿adne, nie czuje ¿adnego mrowienia, swêdzenia itd. Zostawi³am ten smrodek na noc, poskleja³ mi w³osy. ¯adna wcierka nie powoduje u mnie odczucia mrowienia i nie lubiê ich , bo wiêcej wypada.
Mo¿e powinnam zrobiæ peeling ? Czyta³am o Gorzkiej soli Epsom(siarczan magnezu), ma wiele zastosowañ równie¿ jako peeling ,maska na w³osy Maseczka do w³osów

zmieszaæ równe czê¶ci dobrego organicznego balsamu do w³osów i soli Epsom, na³o¿yæ miksturê równomiernie jak maskê na lekko wilgotne w³osy, po 20 minutach dok³adnie sp³ukaæ. Maseczka dzia³a – z uwagi na zawarto¶æ siarki – antybakteryjnie, anty³upie¿owo i anty³ojotokowo, przy okazji zwiêksza optycznie objêto¶æ w³osów. U¿ywa³y¶cie mo¿e soli do peelingu skóry g³owy ?
__________________
:conf used:
- Dermena , Piorin
- Revalid, wierzbownica ,soyfem forte, wit.A+E
- Radical ampu³ki

Edytowane przez Atka7104
Czas edycji: 2014-08-31 o 09:02
Atka7104 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-08-31, 09:48   #2168
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez mosia07 Poka¿ wiadomo¶æ
wybieram siê w poniedzia³ek do laboratorium, mam do zrobienia az 8 wyników, czy konieczne jest badanie zarówno DHEA jak i DHEA-s czy mog³abym na którymkolwiek z nich chociaz oszczêdziæ?
w takiej sytuacji robi³abym DHEA-SO4 w pierwszej kolejno¶ci. Jest bardziej przydatny.

Cytat:
Napisane przez Atka7104 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej , dziewczyny . Nie mam jeszcze wszystkich badañ, prawdopodobnie bêd± jutro. Ale estrogeny cieniutko , mam przeczucie- od dawna, ¿e to meno.
mo¿e tak byæ, a nie musi. Zobacz najpierw jak przysadka pracuje.
Bra³a¶ pod uwagê HTZ?
Ty wiesz, ¿e z tym poziomem LDL powinna¶ zrobiæ porz±dek?
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-31, 10:16   #2169
Atka7104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

LDL - to z³y cholesterol tak?, z tego co czyta³am to powy¿ej 155 mg/dl jest nieprawid³owy a ja mam 134 . Zreszt± bêdê u ENDO to co¶ poradzi- CHYBA
__________________
:conf used:
- Dermena , Piorin
- Revalid, wierzbownica ,soyfem forte, wit.A+E
- Radical ampu³ki
Atka7104 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-31, 12:33   #2170
Tessa85
Przyczajenie
 
Avatar Tessa85
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Po urodzeniu synka w³osy wypada³y mi gar¶ciami. Nie mog³am sobie poradziæ. Stosowa³am wcierki Jantara, od¿ywki Wax, nawet leki od dermatologa nie da³y zadowalaj±cego efektu. Badania hormonalne tak¿e mia³am w porz±dku. Postawi³am na wewnêtrzn± suplementacjê. zaczê³am od skrzypovity i belissy. Zauwa¿y³am minimaln± poprawê. Chyba najlepsze efekty da³ mi kolagen naturalny Noble Medica. W³osy prawie przesta³y wypadaæ po dwumiesiêcznej kuracji. Pozdrawiam.
Tessa85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-31, 12:35   #2171
mosia07
Raczkowanie
 
Avatar mosia07
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 469
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Dziewczyny mogê oddaæ krew w punkcie pobrañ sk±d zostanie ona przewieziona do laboratorium, czy ma to moze jaki¶ wp³yw na ni±, moze siê jako¶ uszkodziæ czy co¶ i lepiej by³oby oddaæ krew bezpo¶rednio w laboratorium?
__________________
ksi±¿ki na wymianê

mosia07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-31, 13:56   #2172
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez susse Poka¿ wiadomo¶æ
Gosiu jak zemdla³am drugi raz na ulicy to zabrali mnie do szpitala i tam zrobili mi CRP. Warto te¿ odwiedziæ dentystê i ginekologa.

Znacie co¶ skutecznego na zajady? Ja kupi³am jak±¶ ma¶æ w aptece z wit B i sza³wi±, posmarowa³am na noc i wygl±da jeszcze gorzej
Polecam najzwyklejsz± ma¶æ na zajady bodaj¿e Lips, bia³o zielona tubka, do kupienia w ka¿dej aptece. Wieczorem smarujesz a rano jest ³adnie podgojone, nic nie pêka. Ma¶æ sprawdza siê równie¿ w przypadku pêkaj±cych np. palców w okolicach paznokcia.
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-31, 14:18   #2173
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Margos..oczywiscie, ze nie masz sobie nic do zarzucenia. Zarzutem nie moze byc to, ze odstawilas pigulki, bo to nie jest naturalna sytuacja..istnieje jakas szansa, ze przez te 8 lat wlosy rosly dzieki pigulce..ale ja mimo wszystko nie wierze w Twoje AGA. To wszystko jest zbyt gwaltowne , a AGA to zazwyczaj powolna smierc mieszkow i pigulka na nie specjalnie nie pomaga. Gdyby to byla genetyczna zaleznosc od DHT to i na pigulce by dawala o sobie znac. Gdybys latami jechala na setce Androcuru to co innego.
Bez wzgledu na to co to jest, trzeba sie zmierzyc z rzeczywistoscia i najgorsze, ze na ten odrost trzeba czekac. Przeciez niedawno jeszcze pisalas , ze odrost jest. Teraz masz tak krotkie wlosy, ze moze sie zrownal z reszta po prostu? I np za tydzien juz zobaczysz jakies kielki golym okiem? Ja kiedys kazalam lubemu tyl ogladac to tez powiedzial, ze nie widzi odrostu, ale przeciez musial byc, bo juz bym dawno lysa byla.
Atka, a HDL mialas duzo ? Chyba tak z tego co pamietam. W moim labie to jest dokladnie rozpisane na stopnie zagrozenia. Nie ma co interpetowac samego LDL. 135 to moze byc np sredni stopien zagrozenia dla serca jesli ma sie malo HDL, ponizej ilus tam, ale jesli ma sie go wiecej niz iles tam to zagrozenie jest zadne, bez wzgledu na ilosc LDL. A 3glicerydow masz niewiele, zazdraszczam.
Menopauza czy nie, jak masz malo estro to mozesz sobie zaczac je delikatnie podnosic naturalnie. Czytalas o czerwonej koniczynie , o siemieniu lnianym ?
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-31, 14:29   #2174
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

dziewczyny, u mnie drastyczne pogorszenie. Dzisiaj pierwszy raz w ¿yciu nie bylam w stanie policzyæ w³o¶ów, jak by³am na 800 w³osach to sie podda³am, bo to nie by³a jeszcze po³owa. Podejrzewam, ¿e wypad³o mi ponad 2000 w³osów.
Tak wracam wstecz 2 miesi±ce, co mog³o sie wydarzyæ, co by moglo to spowodowaæ (bo w³os wla¶nie w takim czasie reaguje) i nic nie pamiêtam prócz euforii, któr± prze¿ywa³am po ¶ciêciu w³osów.
Dziewczyny, czy ja mog³am siê przewitaminizowaæ? Moze za du¿o wit B? Bo i w oenobiolu i biotebal (biotyna) i B complex... Bo lekarze twierdz±, ze jestem okazem zdrowia... I rzeczywi¶cie, od niemal roku nawet kataru nie mia³am.... Chyba, ze to zapalenie jajnika wp³ynê³o na w³osy. Tylko jak?
A mo¿e pantostin tak na mnie podzia³a³, u¿y³am go 3 razy po 2 ml.? Juz wcze¶niej wiedzia³am, ze jest ¼le, bo zwykle, jak tylko wychodzê od fryzjera, to przynajmniej do po³udnie nic sie z g³owy nie sypie, a teraz nawet tu¿, po modelowaniu w³osy ciagle spada³y na ramina,
Ma pietra dziewczyny, bo wiecie jak mizernie na mojej g³owie....
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-31, 14:33   #2175
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Atka7104 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej , dziewczyny . Nie mam jeszcze wszystkich badañ, prawdopodobnie bêd± jutro. Ale estrogeny cieniutko , mam przeczucie- od dawna, ¿e to meno. Wczoraj zachêcona pozytywnymi opiniami ,o Kozieradce zaparzy³am i wtar³am w czerep. Jak odczucia ? ¿adne, nie czuje ¿adnego mrowienia, swêdzenia itd. Zostawi³am ten smrodek na noc, poskleja³ mi w³osy. ¯adna wcierka nie powoduje u mnie odczucia mrowienia i nie lubiê ich , bo wiêcej wypada.
Mo¿e powinnam zrobiæ peeling ? Czyta³am o Gorzkiej soli Epsom(siarczan magnezu), ma wiele zastosowañ równie¿ jako peeling ,maska na w³osy Maseczka do w³osów

zmieszaæ równe czê¶ci dobrego organicznego balsamu do w³osów i soli Epsom, na³o¿yæ miksturê równomiernie jak maskê na lekko wilgotne w³osy, po 20 minutach dok³adnie sp³ukaæ. Maseczka dzia³a – z uwagi na zawarto¶æ siarki – antybakteryjnie, anty³upie¿owo i anty³ojotokowo, przy okazji zwiêksza optycznie objêto¶æ w³osów. U¿ywa³y¶cie mo¿e soli do peelingu skóry g³owy ?
Atka, nie stosowa³am soli jako peelingu, wiêc nie wiem jak dzia³a . Ale na którym¶ z blogów wyczyta³am o "cudownych " w³a¶ciwo¶ciach soli na optyczne zwiêkszenie objêto¶ci w³osów. Dodawa³am trochê do porcji szamponu i wody - wiêksza objêto¶æ - bujda Zdecydowanie lepiej i gê¶ciej moja czupryna wygl±da jak do ³agodnego szamponu i wody dodajê ³y¿eczkê sody oczyszczonej . W³osy super, ale z sod± nie mo¿na przesadziæ. Przy czym, póki nie spróbujesz, to nie wiesz jak co¶ podzia³a na Twoje w³osy.

Co do peelingu, to musisz byæ nastawiona, ¿e wtedy leci wiêcej w³osów ni¿ zwykle. Ja próbowa³am peelingu cukrowego, kawowego (opisanego bodaj¿e w II cz. w±tku) i peelingu samorobnego z granatu. Najlepszy by³ cukrowy z czarnym myd³em, bo cukier nie roztapia siê tak szybko jak w szamponie i wypada relatywnie ma³o w³osów (ale i tak widok tych wypadniêtych w³osów boli) a skóra g³owy czy¶ciutka
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-31, 15:09   #2176
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez susse Poka¿ wiadomo¶æ
Gosiu jak zemdla³am drugi raz na ulicy to zabrali mnie do szpitala i tam zrobili mi CRP. Warto te¿ odwiedziæ dentystê i ginekologa.

Znacie co¶ skutecznego na zajady? Ja kupi³am jak±¶ ma¶æ w aptece z wit B i sza³wi±, posmarowa³am na noc i wygl±da jeszcze gorzej
Witamina B2 w sporej ilo¶ci, ja zazwyczaj ³ykam po 6 na raz i po jednym dniu mija jak rêk± odj±³
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielêgnacja w³osów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-31, 15:40   #2177
Atka7104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ

Menopauza czy nie, jak masz malo estro to mozesz sobie zaczac je delikatnie podnosic naturalnie. Czytalas o czerwonej koniczynie , o siemieniu lnianym ?
Podnoszê , podnoszê biorê Soyfem forte- bez niego bym nie prze¿y³a, koñczynê czerwon± pije od paru dni , olej lniany butwigowy od miesiaca ,mleko sojowe ty¿ Zastanawiam siê czy mogê wróciæ na razie do LUTEINY 50 - mam ca³e opakowanie podjêzykowo od10-25 d.c , czy to mi trochê pomo¿e ?
OENOBIOL - jest na allegro , mo¿e powinnam go braæ zamiast revalidu , GOSIAKOL- jak myslisz?
__________________
:conf used:
- Dermena , Piorin
- Revalid, wierzbownica ,soyfem forte, wit.A+E
- Radical ampu³ki

Edytowane przez Atka7104
Czas edycji: 2014-08-31 o 15:54
Atka7104 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-31, 16:17   #2178
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Omg, Margo..ilez Ty mialas tych wlosow, ze jeszcze ma Ci z czego wypadac 2 tysiace ? Nie pociesze Cie, ale wydaje mi sie, ze jakas infekcja czy zapalenie nie moze az tak wplywac na wlosy. Mojemu ojcu nawet po chemioterapii nie wypadly pare lat temu, co jest oczywiscie wyjatkiem, ale ogolnie przeciez ludzie roznie choruja , biora tony lekow a wlosy im nie leca a juz na pewno nie az tak.
A moze to jest jakis pasozyt na skorze glowy ? Nie pamietam czy bylas badana pod tym katem ? Pantostin nie powoduje lnienia, wrecz przeciwnie, chociaz z Toba to nigdy nie wiadomo, moze akurat u Ciebie jest inaczej Pisalas przeciez, ze zaczelas lac minoxidil - to juz bardziej prawdopodobne, ze to po nim masz pogorszenie.
U mnie dzisiaj spokoj..ja wlasnie pomyslalam, ze Panstostin wreszcie porzadnie zadzialal, ale jeden dzien bez wypadu to za wczesnie, zeby popadac w euforie.

I moze to uluda, ale zauwazylam, ze drugi raz z dnia na dzien mam duza poprawe jak sie dzien wczesniej najem pistacji i winogron. Wiadomo, ze to bardzo zdrowe przekaski, przeciwutleniacze, flawonoidy i pistacje chyba tez mialy tescia obnizac, ale tak z dnia na dzien..? Tak czy siak, chyba bede czesciej siegac po ten zbawienny zestaw.

Atka, poczekaj z luteina dopoki wynikow hormonow nie bedzie. Oenobiol mozesz zaczac lykac, bo na pewno Ci nie zaszkodzi, ale jesli masz bardzo rozjechane hormony..to tez kozieradki i peelingi na wiele sie nie zdadza.

Edytowane przez Gosiakol
Czas edycji: 2014-08-31 o 16:18
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-31, 16:39   #2179
Constanca
Raczkowanie
 
Avatar Constanca
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 311
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gosiu, piszesz o pistacjach i winogronie, które pomagaj± z dnia na dzieñ. A ja zauwa¿y³am ograniczenie wypadu po wcierce z kawy- takiej w³asnej roboty. Specjalnie nie da³am jej dwa wieczory pod rz±d i w³osów wypad³o wiêcej..pó¼niej znowu j± zastosowa³am i o wiele mniej k³aków w umywalce siê znalaz³o. Dziwne. Bo co ma go tego wszystkiego kawa?
__________________
Constanca jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-31, 17:11   #2180
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gosiu, ja nie wiem ile ja mia³am w³osów, wiem za to, ¿e ju¿ ich zaczyna wszêdzie brakowaæ, a najgorsze, ¿e nie wiem do kogo siê udaæ o pomoc.
Zaczynam my¶leæ o powrocie do pigu³ek... Na pigu³kach mia³am chocia¿ odrost...
Gosiu minoxidil u¿y³am dopiero 2x, poza tym w Spctralu DNC (który u¿ywa³am co drugi dzieñ przez ca³y czas) te¿ jest miêdzy innymi minxidil, wiêc nie sadzê, by to on tak podzia³a³. Poza tym na mnie nic nie dzia³a od razu, na drugi dzieñ, czy za tydzieñ nawet.
Nawet najwiekszemu wrogowi nie ¿ycze tego, co ja przechodzê od kilku miesiecy, tym bardziej, ze nic, tylko sie pogarsza.
Gosiu, nie mia³am robionych badañ co do paso¿ytów g³owy, na pewno nie mam wesz, ale chyba nie o to Ci chodzi? Napisz jak sie robi te badania... Jeszcze jutro je zrobiê
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-31, 17:30   #2181
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Kochana, to chodzi o nuzenca np, slyszalas cos o tym ? Zdaje sie, ze tutaj u Antuanette go wykryli, moze napisz do niej na priva co i jak, bo jako ze osobiscie nigdy tego nie badalam to nie moge Ci poradzic nic wiecej niz to co mi wujek Google powie.. Ale jesli jeszcze w tym kierunku nie szukalas, to moze jeszcze to warto sprawdzic ? Bo tego dziada raczej golym okiem nie widac. Nie pamietam czy to ten sam, ale sa np ustojstwa co ludziom sie zagniezdzaja w rzesach np i nagle wszystkie rzesy wypadaja. Z wlosami tez tak moze byc.
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-31, 19:05   #2182
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

ju¿ patrzy³am w google na temat nu¿eñca, nic nie wskazuje na niego, bo widzia³am, ¿e przy nim robiê siê krostki, pryszcze, ropnie... Nie mam nic takiego na g³owie, ale pójdê jutro do dermatologa, spytam czy mozma to zbadaæ, nawet wtedy, gdy nic na to nie wkazuje.
One lec± w takich ilo¶ciach, ¿e to nie mo¿e byæ normalne, na logikê powinien byæ jaki¶ powód.... Ale ja tego powodu nie moge siê doszukaæ...
Ale ama Gosia powiedz, czy bez powodu mog± a¿ TAK wypadac?

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

http://urodaizdrowie.pl/diagnostyka-...biet#&panel1-2
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-31, 19:24   #2183
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

No przecie pisze sto razy, ze absolutnie nienormalne i nie sadze, zeby ktorykolwiek z podanych przez Ciebie powodow byl przyczyna i dlatego tez kombinuje co tez by to moglo byc. Ten nuzeniec to na przyklad, ale moze byc jeszcze jakis inny moze..ale zeby zaden dermo sie nie zajaknal do tej pory na ten temat ? Ostatecznie ze skora glowy jakis problem tez mialas..tylko ze ostatnio zostal opanowany..
Zeby przekonac sie czy to AGA mozesz isc na badanie przez kamerke, ktore stwierdzi czy mieszki sa tylko puste czy w zbliznowacialy...chociaz u Ciebie to dopiero poczatki ( 5 m-cy przy AGA to malo ) , wiec nie wiem czy to juz byloby widac..pewnie trzeba odczekac ..
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-31, 20:26   #2184
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gosieñko ale dlaczego Ty piszesz zawsze, ¿e u mnie ³ysienie trwa 5 miesiecy. Ja w³osy tracê od co najmniej 8 lat a pigu³ki odstawilam dlatego, ¿e w³osy od prawie dwóch lat praktycznie non stop wypada³y (wprawdzie przecietnie 150-200 dziennie)ale faktycznie tez odrasta³y.... Zanim nie odstawi³am pigu³ek, nie mia³am problemy z odrostem, ale linienie zawesze by³o spore (przynajmniej wtedy tak mi siê zdawa³o) Dzi¶ wiem, ¿e blu¼ni³am narzekaj±c na 150 dziennie. Czy Ty uwazasz, ze ³ysienie jest tyko wtedy, gdy w³osy przestaj± odrastaæ? Bo je¶li tak, to faktycznie nie odrastaj± dopiero od kilku miesiecy. Ale ju¿ w przeci±gu tych o¶miu lat wyczuwalnie sie przerzedzi³y.
Kamerk± by³am badana, mieszki s± ponoæ aktywne i trycholo¿ka wykluczy³a androgenowe, ale jak patrzê teraz na swoja g³owê i widzê ten przedzia³ek, który robi siê samoczynnie z ty³u (zamiast piêknej kopu³ki, któr± maj± wszystkie kobiety w krótkich w³osach)to widzê typowe placki, jak w androgennym. Boki mam nie do¶æ, ¿e rzadkie, to jeszcze albo siwe, albo pozbawione pigmentu (jak przy androgenowym) no chyba, ze to jednak siwe, przeciez mam prawo ju¿ siwieæ. Pójdê znowu do dermy, niech mi stwierdzi, czy te boki s± zminiaturyzowane czy siwe, bo ju¿ g³upia jestem.
Gosia, mo¿e zbadam poziom DHT w krwi na pocz±tku cyklu?
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-01, 10:19   #2185
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Margo, no tak, przyczepilam sie do tych 5 m-cy, bo to jednak radykalna roznica w porownaniu z tym co bylo wczesniej.., ale fakt, ze 150-200 to juz jest ilosc, ktora moze przecietna kobiete przyprawic o zawal serca (mnie np, ja juz przy 50 szaleje ), ale tak, lysienie jest wtedy jak nie ma odrostu, bo jak komus wypada 200, ale 200 odrasta na to miejsce to przeciez nie wylysieje, choc wiadomo, ze w praktyce trudno nadrobic takie straty tak, zeby ubytek nie byl widoczny. Dlatego tez zawsze upieram sie, ze liczby nie sa wazne tylko to jaki jest odrost. Sa ludzie co lysieja praktycznie w ogole nie zauwazywszy wzmozonego wypadania przeciez.

Nie sadze, ze badanie DHT ma jakikolwiek sens, wyjdzie Ci pewnie w normie. Przeciez androgeny masz umiarkowane.
Czytalam wczoraj, ze istnieje badanie sliny , ktore ponoc moze wykazac predyspozycje do lysienia genetycznego..ale kto ich tam wie na ile to jest wiarygodne. JA bym sie na Twoim miejscu raczej jeszcze raz przeszla za jakis czas na ogladanie mieszkow pod kamera, czy nadal sa czy zanikaja..Dopoki sa to zawsze moze z nich jeszcze cos wyrosnac, chocbys nawet stracila wszystkie wlosy ( tfu, tfu). Tylko zanik mieszkow jest nieodwracalny, choc ich miniaturyzacja i przy telogenie wystepuje - ale jest odwracalna.
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-01, 10:45   #2186
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

no widzisz Gosiu, a ja zawsze to moje wypadanie nazywa³am: "³ysieniem", bo ponoæ jak wypada wiêcej w³osów ni¿ 100, to ju¿ ³ysienie. Druga sprawa, ¿e ³ysienie to te¿ wypad w normie a brak odrostu. W jednym i w drugim przypadku dochodzi do przerzedzenie czupryny. U mnie siê przerzedzi³a ale nie mia³am prze¶witów, bo odrost dawa³ radê mino, ¿e nie nad±¿a³ za wypadem i powoli w³osów w kitce ubywa³o. A teraz to przechodzê najostrzejsz± postaæ ³ysienia o jakiej s³ysza³am, oj przepraszam, Adag te¿ straci³a w³osy bezpowrotnie tylko nie wiem ile czasu u niej to trwa³o, ale chyba d³u¿ej ni¿ u mnie.
Ja sobie wyliczy³am, ze jak w przeci±gu 3 miesiêcy nic nie drgnie w dobrym kierunku, to za 3-4 miesi±ce kompletnie stracê w³osy. Bo zak³aduaj±c, ¿e mam jeszcze 100 tys w³osów, a wypada w tej chwili 30 tys miesiêcznie, to niewiele mi zosta³o
Tak sobie my¶lê, ¿e jak to ma jednak nast±piæ, niech to siê stanie szybciej, proces ³ysienie (takiego drastycznego jak mój) jest znacznie bole¶niejszy, ni¿ fakt dokonany i piêkny system uzupe³niaj±cy...
Pyta³a¶ mnie kiedy¶ lile ja w³osów mia³am jak lec± i lec± i ci±gle s±. Wiec, kiedy¶ by³am w Poznaniu na trichoscanie i tam wysz³o, ze mam ponadprzeciêtna gêsto¶æ, zdaje siê, ¿e wyliczono mi 170 tys, w³osów na g³owie. A ju¿ wtedy z dwa lata mêczy³am siê z ostrym wypadem.... Na szczê¶cie mia³am ich kiedy¶ tyle, ze dzi¶ co¶ tam jeszcze zosta³o
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%

Edytowane przez margo1974
Czas edycji: 2014-09-01 o 10:49
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-01, 11:42   #2187
Atka7104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

MARGO - Pewnie na twoim miejscu wróci³abym do antyków, skoro by³ odrost. Ale ja na takie eksperymenty nie mog³abym sobie pozwoliæ , poniewa¿ zawsze mia³am ma³o w³osów i kazdy w³os jest dla mnie na wagê z³ota. A dlaczego odstawi³a¶ antyki?
__________________
:conf used:
- Dermena , Piorin
- Revalid, wierzbownica ,soyfem forte, wit.A+E
- Radical ampu³ki
Atka7104 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-01, 12:11   #2188
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Atka7104 Poka¿ wiadomo¶æ
MARGO - Pewnie na twoim miejscu wróci³abym do antyków, skoro by³ odrost. Ale ja na takie eksperymenty nie mog³abym sobie pozwoliæ , poniewa¿ zawsze mia³am ma³o w³osów i kazdy w³os jest dla mnie na wagê z³ota. A dlaczego odstawi³a¶ antyki?

Ja zaczynam ¿a³owaæ, ¿e odstawi³am te pigu³ki, ale siê sta³o. Nie przypuszcza³am, ¿e uruchomiê tak± lawinê, ¿e mo¿na tak szybko straciæ w³osy i to niemal wszystkie... Ale jak ju¿ tyle przesz³am, to wola³abym nie wracaæ do pigu³ek, tym bardziej, ¿e zanim organizm zareaguje na nie, to i tak ju¿ prawie w³osów nie zostanie. A odstawia³am je, tak jak ju¿ pisa³am, tak, czy tak wypada³y, mia³am nadziejê, na poprawê... Niektórym w³a¶nie lec± od pigu³ek...
Teraz przypominam sobie t± wizytê w Poznaniu. Tam mi zdiagnozowali nadwra¿liwo¶æ, powiedzieli, ¿e z biegiem lat bêdzie coraz gorzej i by nie odstawiaæ pigu³ek ani minoxidilu, ja wszystkie te zalecenia ola³am. Nie wiem na co ja liczy³am....
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-01, 12:57   #2189
Atka7104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

MARGO - Mo¿e wybra³as z³y moment , na odstawienie pigu³ek. Masz 40tke? Liczne badania ujawni³y , du¿± liczbê kobiet wchodz±cych w okres premenopauzy jeszcze przed przekroczeniem 40. roku ¿ycia. Wiêkszo¶æ z nich nie ma jednak pojêcia, ¿e w³a¶nie nastaje w ich ¿yciu etap nazywany premenopauz±. Jest to bowiem najtrudniejsza faza – z jednej strony kobiety odczuwaj± du¿o wiêcej symptomów, z drugiej jednak – odczucia zwi±zane z wahaniami hormonalnymi s± bardzo ulotne.

Wiêc, bli¿ej menopauzy ni¿ dalej , dzieki antykom ³atwiej by¶ wesz³a w ten okres. Ja nigdy nie bra³am ze wzglêdu na k³opoty z zajsciem w ci±¿e a pó¿niej têtniak. Teraz nie mam wyj¶cia, zobaczymy co powie Endo- pewnie HTZ ( o ile mój neurochirurg pozwoli) Moja mama mia³a 45lat i ju¿ nie mia³a okresu, ale jej nie wypada³y w³osy. Kobiety maj± przer±bane
__________________
:conf used:
- Dermena , Piorin
- Revalid, wierzbownica ,soyfem forte, wit.A+E
- Radical ampu³ki
Atka7104 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-01, 13:04   #2190
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 202
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka¿ wiadomo¶æ
Polecam najzwyklejsz± ma¶æ na zajady bodaj¿e Lips, bia³o zielona tubka, do kupienia w ka¿dej aptece. Wieczorem smarujesz a rano jest ³adnie podgojone, nic nie pêka. Ma¶æ sprawdza siê równie¿ w przypadku pêkaj±cych np. palców w okolicach paznokcia.

Dziêkujê
To w³a¶nie ta ma¶æ, któr± kupi³am. Po dwóch dniach stosowania jest znaczna poprawa. Bêdê j± mieæ pod rêk±

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Poka¿ wiadomo¶æ
Witamina B2 w sporej ilo¶ci, ja zazwyczaj ³ykam po 6 na raz i po jednym dniu mija jak rêk± odj±³
MM dziêkujê
Teraz podgoi³am drania, ale jak znów zaatakuje to wypróbujê Twój sposób
susse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.