Grube uda- mój odwieczny problem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-28, 22:30   #1
grucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3
Witam serdecznie) I pytanie mam nastepujace, otoz nie mam mozliwosci chodzenia do silowni ale mam schody i codziennie staram sie cwiczyc wspinanie na palce , bo moj problem to grube lydki... klocki po prostu... Tylko jak dlugo mam powtarzac cwiczenie? Staram sie robic po 12 unoszen w seriach niezliczonych dopoki mi sil starcza, tylko czy to dobry sposob? Bardzo prosze o wskazowki....

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-11-14 o 22:25 Powód: dubel
grucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 09:31   #2
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Bardzo ważny będzie streching mięśni łydek!! To naprawdę pomaga je wysmuklić [img]icons/icon7.gif[/img] Np podstawowe ćwiczenie, to pochylanie nogi no przodu(stojąc) tak, żeby stopa cały czas dotykała cała podłogi. Pozatym odpoczywaj z nogami do góry, masuj łydki, ogranicz sól-to żeby zminimalizowac obrzęki nóg, które też mogą być przyczyną "klockowatego" wyglądu łydek. Ponadto na łydki dobrze działa powolne bieganie, (wspięcia, które już robisz), zajęcia stepu(choć tu z efektami jest różnie-trzeba sprawdzić na własnej skórze)

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-11-14 o 22:26 Powód: dubel
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-31, 15:25   #3
Biała
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 28
Wyślij wiadomość przez ICQ do Biała GG do Biała
JAK POZBYĆ SIĘ GRUBYCH UD?

Jak tu pozbyć sie tkanki tłuszczowej na udach, mam szczupła sylwetkę z góry znaczy chude ramiona, a uda nie pasują zupełnie. Jestem dosć zaokrąglona w talii co nie współgra z górną sylwetką. Ratunku! Jak wyrównać proporcje??? ps.nie moge sie odchudzą bo nie mam prawie biustu i nie chce stracić resztki. Co robic,co robić???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7190017.jpg (425,8 KB, 5720 załadowań)
Biała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-31, 17:00   #4
oleczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 222
Re: JAK POZBYĆ SIĘ GRUBYCH UD?

>...chude ramiona, a uda nie pasują zupełnie. Jestem dosć zaokrąglona w talii co nie współgra z górną sylwetką. Ratunku! Jak wyrównać proporcje???

aaaa szokk co ty chesz wyrównywać wyglądasz na serio b. fajnie.

yyyy "grube uda"??? chyba przesadzamy co ?

no ale...
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1055854118

http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=20536
oleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-31, 17:41   #5
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: JAK POZBYĆ SIĘ GRUBYCH UD?

yyy słonko... nie przesadzajmy masz śliczną figurę, wierz mi, że niejedna wizażanka by Ci jej pozazdrościła. A jak Ty kcesz wyglądać jak te wszystkie modelki na wybiegu wyglądające jak wieszaki ????
Masz po prostu taką budowę ciała którą powinnaś zaakceptować serio serio Ci mówię
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-31, 18:01   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: JAK POZBYĆ SIĘ GRUBYCH UD?

witam
kochana,wyglądasz mniam mniam,powaznie.
masz długie nogi ,ładne biodra i super brzuszek.
jeśli upierasz się przy ćwiczeniach to polecam pojezdzić na rowerze .
pozdrawiam
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-31, 18:13   #7
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: JAK POZBYĆ SIĘ GRUBYCH UD?

Khem... ahum... kahum...
To ja teraz poproszę o zdjęcie tych grubych ud, bo nie zauważyłem Serio, dziewczyno, jesteś super proporcjonalnie zbudowania, dlatego uważaj przy ewentualnym doborze ćwiczeń, żeby nie przesadzić ze wzrostem mięśni nóg, bo to może zepsuć ich "dziewczęcość" . Stretching, calanetics owszem, ale rowerki, jogging i inne "wyczyny" - z umiarem.

Rrrany, ale macie laski niską samoocenę. Serio!

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-07-31, 18:51   #8
oleczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 222
Re: JAK POZBYĆ SIĘ GRUBYCH UD?

a tak w ogóle to masz śliczną bluzeczkę gdzie ją kupiłaś??
oleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-31, 19:14   #9
Hexa
Raczkowanie
 
Avatar Hexa
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 453
Re: JAK POZBYĆ SIĘ GRUBYCH UD?

Ach...dziewczyno, naprawdę nie masz grubych ud! Do tego jesteś śliczna! Może to dzisiaj jakaś chandra? Sport uprawiaj dla przyjemności i zdrowia, a nie forsuj się jakimiś konkretnymi na uda, bo naprawdę nie ma po co! Masz ładną figurę! Mam nadzieję że już Ci lepiej! Pozdrawiam! A i masz ładny kolczyk w pępku, sama mam też, ale uważam że u nas w Polsce jest ich za mały wybór i ciężko kupić coś ładnego. Papa
Hexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-31, 22:29   #10
Biała
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 28
Wyślij wiadomość przez ICQ do Biała GG do Biała
Re: JAK POZBYĆ SIĘ GRUBYCH UD?

Jesteście wszyscy tacy kochani! Tu naprawdę można pozbyć się kompleksów, dzięki serdeczne dla was wszystkich tutaj *. Bluzeczka ze sklepu w Białymstoku Ale i tak rowerek by mi nie zaszkodził i masaże, bo moze na zdjęciu za bardzo nie widać ale troche sie odznacza ten moj tłuszczyk. Buziaki.
Biała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-20, 16:17   #11
mmartaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 394
UDA

Witam wszystkie wizażanki ,chcę zadać pytanie w imieniu mojej siostry ,mianowicie ma problem z przednią częścią ud tzn.są to chyba mięsnieczworogłowe ,chce je poprostu w tym miejscu wysmuklić,mam prośbę jeżeli ktoś ma na to jakiś sposób to byłabym wdzięczna za wskazówki.Pozdrawiam serdecznie pa.
__________________
Bądz uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości ))
mmartaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-22, 14:21   #12
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: UDA

Rozumiem, że pewnie mowa o tym, że siostra ma mocno rozwiniętą taką, kolokwialnie mówiąc , "bułkę", z przodu uda, bliżesz zewnętrznej krawędzi nogi. To częste u osób trenujących intensywniej sporty typu kolarstwo, czy szybkie biegi. Jeśli chodzi o namiernie rozwinięty mięśnień, a nie o za dużą ilość tłuszczyku to pomocne może sie okazać nieśmiertelne rozciąganie ale do tego trzeba sporej cierpliwości(poszukaj wyszukiwarką szczegółów-temat był poruszany kilka razy ), bo efekty nie przychodzą od ręki, jeśli natomiast chodzi o tłuszczyk, a nie o rozwinięte mięśnie-niech siostra zacznie uprawiać długie, powolne biegi lub zapisze się na zajęcia typu BPU do jakiegoś fitness clubu-na takich zajęciach zajmą się najskuteczniej jej udami
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-05, 07:15   #13
Mysia-pysia
Raczkowanie
 
Avatar Mysia-pysia
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 158
Uda!!!!!

Do tej pory nie cwiczyłam, nie czułam takiej potrzeby, jednak mocno postanowilam to zmienić. Jestem szczupła, w miarę OK, ale mam okropnie grube uda. Napiszczie kilka ćwiczeń na tę część ciałka, najlepiej, które przynoszą dość szybki efekt. Dzięki.
Pozdrawiam.
Mysia-pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-09, 21:50   #14
lysa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 17
Re: Uda!!!!!

Witam
No cóż wydaje mi się że najbardziej zbawienny wpływ na wyszczuplenie ud mają: spacery, aerobik, basen oraz wchodzenie po schodach. Jeżeli chodzi o konkretne ćwiczenia to nie dadzą one tak szybkich efektów jak powyższe zajęcia, jeżeli nie chcesz nigdzie wychodzić wypróbuj półprzysiady czyli udawaj że siadasz na krześle przyczym zachowaj proste plecy i staraj się przenosić ciężar ciała na pięty (możesz odrywać palce nóg od podłoża. Na początek dwie serie po 8 powtórzeń, dobrym ćwiczeniem są również wypady wprzód i tył. Np.robisz wypad do przodu lewą nogą (plecy i tułów wyprostowane)prawa noga ugięta pod kątem prostym, analogicznie wypad do tyłu. Po zakończeniu treningu obowiązkowe rozciąganie ćwiczonych partii ciała. Powodzenia
lysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-11, 21:57   #15
Magilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 158
GG do Magilla
Re: Uda!!!!!

I jeśli ćwiczysz wybraną partię ciała, pamiętaj aby ćwiczyć wszystkie mięśnie z grupy- a więc i przywodziciele i odwodziciele. I urozmaicaj ćwiczenia. Rób przerwę conajmniej 1dniową; przeznacz ją np. na kardio. Polecam basen- i pływanie żabką, na rzeźbę ud - idealne!!
Magilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-16, 09:54   #16
Mysia-pysia
Raczkowanie
 
Avatar Mysia-pysia
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 158
Re: Uda!!!!!

Serdeczne dzięki za odpowiedzi. Już staram się ćwiczyć choć mam problem z systematycznością. Ale staram się!!
Mysia-pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-18, 17:21   #17
didi21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8
GG do didi21
Re: Uda!!!!!

ja tez mam podobny problem ...poniewaz na basen chodze raz w tyg a nie mam czasu na silownie to kupilan kasete wideo z J.Fondą"brzuch uda pośladki"...fakt wyćwiczyłam sobie fajne mieśnie i celulitis tez jest minimalny ale tak serio to niewiele zgubiłam w obwodzie moich bioderek i nóżek ...chyba musisz dodac do tego diete
didi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-18, 17:36   #18
aniulek
Raczkowanie
 
Avatar aniulek
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 116
Re: Uda!!!!!-do didi21

Też mam tą kasetę, więc ciekawa jestem czy te ćwiczenia faktycznie są skuteczne? Mam słomiany zapał i jak ćwiczę to tylko przez tydzień a potem wszystko rzucam w kąt. Ale jak Fonda rzeczywiście taka skuteczna to ja wskakuje w sportowe ciuszki, zaciskam zęby i staram się wytrwać dłużej niż 7 dni
Pozdrawiam
aniulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-18, 18:19   #19
didi21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8
GG do didi21
Re: Uda!!!!!-do didi21

nio możesz spróbować ja juz ćwicze od 1.5 roku ...najlepsze efekty były widoczne tak po 2 miesiącach a póżniej lipa ....ale sie nie poddawałam i tak po roku obudziłam sie na serio z fajną dużą bo dużą ale zgrabną pupcią...lopez to mi do piet nie dorasta...he he ja też sie zaraz zrywam od tego pudełka i ide poćwiczyć;-)
didi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-18, 21:09   #20
aniulek
Raczkowanie
 
Avatar aniulek
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 116
Re: Uda!!!!!-do didi21

Ja też tak chce Idzie wiosna trzeba się za siebie zabrać! Od jutra zaczynam i niema że boli.
Pozdrawiam
aniulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-20, 22:54   #21
tolaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1
UDA!!!!!!!!!!!!!!!

siema wszystkim, wiec chcę sie dowiedziec jak szybko zmiejszyc uda mianowicie chodzi mi, zeby nie kształcic miesni, tylko zrobic, zeby byly ladniejsze, bo mam duze miesnie ud,wieksze niz ten caly tluszczyk;-)
tolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-27, 21:59   #22
Taira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 84
Re: UDA!!!!!!!!!!!!!!!

Kurce ja tez bym prosila o pomoc w tej sprawie ....
Taira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-25, 12:49   #23
inga.baltina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 16
wyszczuplic uda

jak wyszczuplic uda. Cwicze regularnie, ale przybywa mi tylko w ytch miejscach miesni a ja chce je wyszczuplic. Mam ogolnie problemy z nadmiarenm tkanki tluszczowej na posladkach, biodrach i udach.
inga.baltina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-26, 16:21   #24
myszka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 10
Re: wyszczuplic uda

mam dokladnie ten sam problem-do pasa jestem szczuplutka i sie sobie podobam ale od pasa w dol jestem wielka((rowniez cwicze , jem z rozsadkiem ale nic mi nie ubywa z tych miejsc tylko z brzuszka
pozdrawiam
myszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-26, 18:20   #25
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Re: wyszczuplic uda

Mi pomaga joga i pilates są to ćwiczenia rozciągające, które wysmuklają.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-26, 20:55   #26
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: wyszczuplic uda

Na pozbycie tkanki tłuszczowej pomagają areoby czyli:bieganie, pływanie, jazda na rowerze.Polecam również tae bo oraz płyty z ćwiczeniami ze Świata Porad.
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-27, 10:34   #27
inga.baltina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 16
Re: wyszczuplic uda

hmmm... ja sporo biegam po schodach i za dzieciakami (moja praca hihi) Poza tym wciaz brak mi czsu: praca, studia, hobby zeby regularnie cwiczyc, ale ta yoga to moze i dobry pomysl...
inga.baltina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-07, 21:19   #28
dubel__sueno
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 9
Gruba uda - co zrobic?

Jestem dosc szczupla, ale mam bardzo grube uda - do tego rozstepy i celluitis. Niestety problem rodzinny z pokolenia na pokolenie.
Jakie cwiczenie stosowac zeby je troche odchudzic, wyrzezbic, wzmocnic bo wrecz sa przepraszam za wyrazenie "sflaczale" . Z gory dziekuje za pomoc.
dubel__sueno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-08, 11:04   #29
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Gruba uda - co zrobic?

Doskonale Cię rozumiem znalazłam sobie niedawno coś takiego i mam zamiar z tych propozycji korzystać Powodzenia!!
http://www.modeling.pl/?sub=cwiczenia/nogi&poz=30
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-21, 11:21   #30
Majas15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 18
Uda uda i jeszcze raz uda

mozecie poweidziec jakie najlepsze sa cwiczenia na zmieniejsznie kilku cm w udach?? albo moze jakis sport??
Majas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 07:35:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.