Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-11, 19:11   #91
Wiild Girl
Raczkowanie
 
Avatar Wiild Girl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 120
GG do Wiild Girl
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Zdjęcia przed i po kiedyś tu wrzucałam jak robiłam 1 raz miałam podane 1,1 ml juvederm us.Usta miałam wielkie (sama nie mam małych naturalnie). Teraz robię bardziej naturalne 0,55 juvederm co ok 8 miesięcy w zupełności mi wystarcza Jest to moja droga bardzo indywidualna sprawa. Wszystko zależy jaka masz "wyjściówkę" i jaki efekt chcesz uzyskać
Wiild Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 22:02   #92
kaska2pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 78
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

z gory przepraszam, że daje to jako odpowiedz, ale pisze z telefonu i nie umiem inaczej dodac tu posta!



dziewczyny co robic...mialam wstrzykiwany 2 razy 1ml i za pierwszym razem dolna warga nie byla "idealna", ale po 3 tyg tak sie to wszystko ulozylo, ze efekt ogolnie byl malo widoczny, wiec zdecydowalam sie na jeszcze 1ml i teraz tak...mialam to podzielone na dwa razy i za drugim razem jak przyszlam mialam dolna warge po jednej stronie mniejsza, wiec ta resztke kwasu lekarka wstrzyknela mi tylko w ta jedna strone ktora byla mniejsza, ale od razu po powrocie do domu widzialam, ze niepotrzebnie bylo wklucie blisko kacika bo po drugiej stronie tak nie bylo, ale mysle ok poczekam, moze sie wchlonie, minely prawie 3 tyg i niestety wara dolna po prawej stronie jest bardzej wypukla, wieksza...no poprostu jest krzywo...nie chce zeby lekarka wstrzykiwala mi to "cos" co usunie kwas bo nie po to placilam, zeby to usuwac ( chcialam miec widocznie wieksze usta) pomyslalam, ze moze dostrzykne polowke zeby to wyrownac, ale dlaczego mam za to placic skoro to lekarka krzywo mi ten kwas wstrzyknela...co zrobilybyscie na moim miejscu??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg image.jpeg (30,6 KB, 465 załadowań)
kaska2pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 14:03   #93
auris
Raczkowanie
 
Avatar auris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Rzeczywiście jest widoczna asymetria... Jeśli podpisałaś zgodę na zabieg, to będzie Ci trudno o reklamacje, bo one są specjalnie tak formułowane żeby ciężko było coś ugrać. Jeśli nie chcesz się szarpać to po prostu zapłać za dodatkowe 0,5 ml. Hialuronidaza musi być zastosowana przez doświadczoną osobę, bo ciężko kontrolować i przewidzieć efekt końcowy, wiem o tym, bo sama miałam nią rozpuszczany guzek. Może nastepnym razem poszukaj lekarza, który jest doświadczony i potrafi ładnie, a przede wszystkim symetrycznie powiększyć usta?
auris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 20:55   #94
kasia4201
Raczkowanie
 
Avatar kasia4201
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 262
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Wiild Girl Pokaż wiadomość
Od 4 lat chodzę do pani Joasi z MEDEstetis. Najcześciej stosuję Juvederm US. Usta robi kaniulą więc nie ma siniaczków i można wyjść od razu do ludzi
Ostatnio jednak robiłąm usta w Vesunie bo Pani Asia była na macierzyńskim i z zabiegu jestem zadowolona. Natomiast usta miałam powiększane igłą i przez tydzień miałam 3 wielkie siniaki na ustach.. Nawet mocno kryjąca czerwona szminka nie była w stanie ich do końca zamaskować

Wiem jedno nigdy więcej igły only kaniula !!
bardzo dziekuje za odpowiedź. nie chciałam kombinować i umawiać się w ciemno a potem żałować
__________________
B/73/168/55
op 14.01.2016 A.K. Katowice sebbin 435/11,7/6,0
kasia4201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 18:40   #95
Lunacresta
Przyczajenie
 
Avatar Lunacresta
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiabob Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,mam pytanie czy któraś robiła usteczka w Medestetis w Krakowie? warto tam pojechać i nie rozczarować się?możecie polecić kogoś?dzieki za info z góry
Byłam i mogę polecić A.Grodecka jestem mega zadowolona

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Viux Pokaż wiadomość
Czesc! Jestem Kinga i jestem tu nowa od dłuższego czasu zbieram sie (i pieniadze) na powiększenie ust kwasem hialuronowym i tak natknęłam się na ten wątek.
W zwiazku z tym pytania- po pierwsze, gdzie NAJLEPIEJ w WARSZAWIE zrobią mi usta?
I drugie- jak myślicie, jaki bedzie efekt po 1ml?
Obecnie usta mam takie (załącznik ) Załącznik 6059642Załącznik 6059643
Cześć,
myślę że 1 ml wystarczy masz ładne usta jednak najlepiej zapytać dr. Który będzie robił zabieg powinien doradzić. Wszystko zależy od tego jaki efekt chcesz uzyskać
Lunacresta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 17:20   #96
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Czy któraś z Was robiła usta w Gliwicach w Arte Clinic na Zygmunta Starego u dr Małgorzaty Warchoł? Na stronie mają promocję: 1 ampułka 1 ml Princess Volume lub Juvederm Ultra 3 za 600 zł. Cena kusi tylko nie wiem czy warto.
Rozważam też polecaną tutaj dr Arkuszewską z Chorzowa, jakie ona ma ceny?
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 08:19   #97
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Ktoś poleca w Warszawie lub okolicach dobry gabinet?
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 20:49   #98
ibiza86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cześć dziewczyny


Na początku do Asi w sprawie wywinięcia górnej wargi.
Ja w Poznaniu dwa razy byłam w Aspazjii i doktora Trzeciaka.
Od razu zauważył że trzeba ją wywinąć bo tak na prawdę jest większa od dolnej tylko że jej nie widać
Na początku miałam spuchniętą i raczej wysuniętą do przodu a nie wywiniętą ale w kolejnych dniach pojawił się efekt i było super


I teraz dalej:


Wszystko byłoby ok ale po miesiącu zauważyłam że ten kwas się wchłania więc udałam się dostrzyknąć jeszcze jeden ml (po 1,5 miesiąca) i widzę już że nie ma tego efektu co był a drugi raz byłam na koniec lipca..
Doktor co prawda powiedział że nie chce mi zrobić efektu kaczki i że wybierze preparat który da NAJBARDZIEJ NATURALNY EFEKT i najmniej go czuć w wargach.
nie pamiętam nazwy tego kwasu niestety. Ale droga to inwestycja bo tak szybko się wchłania
Mówiłam mu o lip volume , że wyczytałam że dziewczyny są zadowolone to stwierdził że po tym preparacie usta są twarde i najmniej naturalne.
Jak uzbieram kasę to znowu pójdę, tylko jaki kwas wybrać???




Pozdrawiam
ibiza86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 08:55   #99
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez ibiza86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny


Na początku do Asi w sprawie wywinięcia górnej wargi.
Ja w Poznaniu dwa razy byłam w Aspazjii i doktora Trzeciaka.
Od razu zauważył że trzeba ją wywinąć bo tak na prawdę jest większa od dolnej tylko że jej nie widać
Na początku miałam spuchniętą i raczej wysuniętą do przodu a nie wywiniętą ale w kolejnych dniach pojawił się efekt i było super


I teraz dalej:


Wszystko byłoby ok ale po miesiącu zauważyłam że ten kwas się wchłania więc udałam się dostrzyknąć jeszcze jeden ml (po 1,5 miesiąca) i widzę już że nie ma tego efektu co był a drugi raz byłam na koniec lipca..
Doktor co prawda powiedział że nie chce mi zrobić efektu kaczki i że wybierze preparat który da NAJBARDZIEJ NATURALNY EFEKT i najmniej go czuć w wargach.
nie pamiętam nazwy tego kwasu niestety. Ale droga to inwestycja bo tak szybko się wchłania
Mówiłam mu o lip volume , że wyczytałam że dziewczyny są zadowolone to stwierdził że po tym preparacie usta są twarde i najmniej naturalne.
Jak uzbieram kasę to znowu pójdę, tylko jaki kwas wybrać???




Pozdrawiam
ja sugeruje powiedziec lekarzowi i poprosic zeby wybral inny
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 18:50   #100
vanity__
Raczkowanie
 
Avatar vanity__
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 288
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez quid Pokaż wiadomość
Właśnie myślę o StylAge M moja doktorka mi go poleca, ale sama nie wiem. Ponoć jest bardzo plastyczny i ładnie się układa w skórze. Boje się tylko "kaczego dziubka ;/"
hej ja mam wstrzyknięty StylAge, i polecam z czystym sumieniem pierwszy raz jak robiłam usta, 0,5 ml w górną wargę i właśnie tym kwasem to efekt trzymał mi się z rok jak nie lepiej. Teraz też tylko tym kwasem powiększam, bo usta wyglądają mega naturalnie, i długo trzyma efekt
vanity__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 20:48   #101
tennickjuzistnieje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2
powiększanie ust Warszawa polećcie kosmetyczkę

Szukam kosmetyczki w Wwie, z której byłyście zadowolone, proszę o info, jeśli to nie można, to priv
tennickjuzistnieje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-28, 10:02   #102
13kasia13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 6
Dot.: Powiększanie ust Wrocław

Ja polecam Dermamed Estetica na Traugutta, w szczególności Panią dr Jolę. Chodzę do niej już od dłuższego czasu na botox i inne zabiegi między innymi powiększanie ust. Zależało mi na delikatnym, gustownym, wypełnieniu (bez efektu kaczego dzioba), jestem bardzo zadowolona, wyglądają subtelnie i soczyście .
13kasia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 16:15   #103
maryjka10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 8
Dot.: powiększanie ust Warszawa polećcie kosmetyczkę

Cytat:
Napisane przez tennickjuzistnieje Pokaż wiadomość
Szukam kosmetyczki w Wwie, z której byłyście zadowolone, proszę o info, jeśli to nie można, to priv
Ja miałam robione usta u dr Kwareckiej,jestem zadowolona.Przed zabiegiem rozmawiałam z panią doktor,dokładnie omówiłyśmy efekt na jakim mi zależało bo są różne preparaty i ceny.Ona prowadzi szkolenia dla innych lekarzy,więc doświadczenie ma spore.
maryjka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 14:54   #104
Karola3342
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: powiększanie ust Warszawa polećcie kosmetyczkę

hej możecie mi polecić salon gdzie mogę skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej w toruniu ? Słyszałam że w salonie beautymedica jest własnie medycyna estetyczna? jest miastem gdzie trochę tych salonów jest ale ja chciałabym naprawdę sprawdzony salon jak na razie na pierwszej liście wyboru mam beautymedica, macie jakieś inne propozycje ?

Edytowane przez Olivkaa200
Czas edycji: 2015-11-03 o 08:38 Powód: reklama
Karola3342 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 10:05   #105
laddym
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 21
Dot.: powiększanie ust Warszawa polećcie kosmetyczkę

Cytat:
Napisane przez tennickjuzistnieje Pokaż wiadomość
Szukam kosmetyczki w Wwie, z której byłyście zadowolone, proszę o info, jeśli to nie można, to priv
Cześć, nie lepiej iść jednak do lekarza? Ja powiększam usta w Time Clinic w Panoramie na al. Witosa. Trójka lekarzy robi tam usta: dr Piwek, Pszenny i Żak.
laddym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 12:24   #106
Monia9999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6
Powiększanie ust - Wrocław

Jak w temacie - polecacie dobrą klinikę na zrobienie ust we Wrocławiu?
Monia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 20:06   #107
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Dziewczyny mam pytanie- po jakim czasie można najwcześniej "dostrzyknąć" sobie kwasu? JA robiłam usta na początku października, 1 ml Stylage, efekt jest, usta są lekko wieksze, bardziej soczyste ale chciałabym je jeszcze powiekszyć ( chodzi mi o górną wargę) - czy w grudniu nie będzie zbyt wcześnie na kolejne ostrzyknięcie?
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......

Edytowane przez Kitka:)
Czas edycji: 2015-11-02 o 20:07
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 20:19   #108
Lunacresta
Przyczajenie
 
Avatar Lunacresta
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Kitka podobno można ale ja skonsultowałabym to najpierw z dr.
Lunacresta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 20:52   #109
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie- po jakim czasie można najwcześniej "dostrzyknąć" sobie kwasu? JA robiłam usta na początku października, 1 ml Stylage, efekt jest, usta są lekko wieksze, bardziej soczyste ale chciałabym je jeszcze powiekszyć ( chodzi mi o górną wargę) - czy w grudniu nie będzie zbyt wcześnie na kolejne ostrzyknięcie?

Tym samym preparatem można i po 2 tygodniach jak usta sie ułożą, innym preparatem po ok 3 miesiącach
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 07:50   #110
anetabajerska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

dziewczyny, wczoraj pierwszy raz w zyciu powiększyłam usta. Powiększana była górna warga. wlasciwie zalezalo mi żeby była wywinięta bo miałam wyjsciowkę wąską i bałam się efektu parówki. podawane miałam tylko od wewnętrznej strony. znieczulenie miałam dentystyczne, baaardzo bolesne. lekarka tłumaczyła ze ona nie znieczula dziąsła tylko wargę i dlatego tego nie można porównywać do wizyty u dentysty. No i teraz kulminacja - powiększanie bolało strasznie. Warga drętwa a ból okropny. Czułam i ukłucie i to rozpieranie. Powiedzice mi jak was skutecznie znieczulają????? bo po takim zabiegu nie wyobrażam sobie żeby kiedyś to powtórzyć a efekt mi się podoba.
__________________
23.02.2015 Konsultacja nr 1 dok. Ch.
5.06.2015 Konsultacja nr 2 dok. L.
1.07.2015 Konsultacja nr 3 dok. D.
23.10.2015! Korekta całkowita nosa, Warszawa, dok. T. Dębski

3.11.2015 Powiększenie ust. Hmm.
anetabajerska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 08:42   #111
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

dziewczyny - dziękuję bardzo za odpowiedz Skonsultuję się z moim DR, planuje ten sam kwas więc pewnie jakoś w połowie grudnia wybiorę się na dostrzyknięcie
Cytat:
Napisane przez anetabajerska Pokaż wiadomość
dziewczyny, wczoraj pierwszy raz w zyciu powiększyłam usta. Powiększana była górna warga. wlasciwie zalezalo mi żeby była wywinięta bo miałam wyjsciowkę wąską i bałam się efektu parówki. podawane miałam tylko od wewnętrznej strony. znieczulenie miałam dentystyczne, baaardzo bolesne. lekarka tłumaczyła ze ona nie znieczula dziąsła tylko wargę i dlatego tego nie można porównywać do wizyty u dentysty. No i teraz kulminacja - powiększanie bolało strasznie. Warga drętwa a ból okropny. Czułam i ukłucie i to rozpieranie. Powiedzice mi jak was skutecznie znieczulają????? bo po takim zabiegu nie wyobrażam sobie żeby kiedyś to powtórzyć a efekt mi się podoba.
Ja mam dość wysoki próg bólu, usta miałam robione kompletnie bez znieczulenia- i powiem , że bolała mnie jedynie góra- ale też nie był to straszny ból, raczej dyskomfort....
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 16:28   #112
Karo_J
Raczkowanie
 
Avatar Karo_J
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 164
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Zdjęcie przed i tuż po Największa opuchlizna była następnego dnia i zero siniaków. Zabieg był robiony w upalny dzień a ja tuż przed nim piłam lodowatą wręcz wodę- co okazało się pomocne bo ani krwawienia nie było ani nic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150613_151935.jpg (108,5 KB, 358 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150613_184824.jpg (103,1 KB, 276 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150613_151935-horz.jpg (62,8 KB, 617 załadowań)
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:
Kosmetolog
Beauty Coach
Make-up Artist

Karolina Jakubek

Edytowane przez Karo_J
Czas edycji: 2015-11-04 o 16:30
Karo_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 16:45   #113
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo_J Pokaż wiadomość
Zdjęcie przed i tuż po Największa opuchlizna była następnego dnia i zero siniaków. Zabieg był robiony w upalny dzień a ja tuż przed nim piłam lodowatą wręcz wodę- co okazało się pomocne bo ani krwawienia nie było ani nic
piękne !!! bardzo mi się podoba ich kształt a przy okazji- gdzie kupiłaś okulary ??
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 17:39   #114
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo_J Pokaż wiadomość
Zdjęcie przed i tuż po Największa opuchlizna była następnego dnia i zero siniaków. Zabieg był robiony w upalny dzień a ja tuż przed nim piłam lodowatą wręcz wodę- co okazało się pomocne bo ani krwawienia nie było ani nic

Kształt marzenie ! Śliczne są Gdzie robiłaś ?
Ale też swoich miałaś trochę ustek ;P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 18:19   #115
anetabajerska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo_J Pokaż wiadomość
Zdjęcie przed i tuż po Największa opuchlizna była następnego dnia i zero siniaków. Zabieg był robiony w upalny dzień a ja tuż przed nim piłam lodowatą wręcz wodę- co okazało się pomocne bo ani krwawienia nie było ani nic
bardzo ładnie. ale przed tez były super. wydaje mi się tylko ze lepszy efekt byłby jakbys wypełniła linie marionetek.
__________________
23.02.2015 Konsultacja nr 1 dok. Ch.
5.06.2015 Konsultacja nr 2 dok. L.
1.07.2015 Konsultacja nr 3 dok. D.
23.10.2015! Korekta całkowita nosa, Warszawa, dok. T. Dębski

3.11.2015 Powiększenie ust. Hmm.
anetabajerska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 19:49   #116
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

a to moje- dwa dni po powiększeniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg usta.jpg (44,5 KB, 225 załadowań)
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 20:07   #117
Karo_J
Raczkowanie
 
Avatar Karo_J
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 164
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Dziewczyny moja sytuacja jest trochę skomplikowana i nie chciałabym być posądzona o reklamę ponieważ sama za chwil parę otwieram gabinet. Przez ostatnie kilka miesięcy jeździłam po calutkiej Polsce kończąc różne szkolenia z medycyny estetycznej. Wydając ogromne kwoty na kursy z przerażeniem widziałam jak różny jest ich poziom i jak odmienne są opinie. Pojechałam na jedno z szkoleń jako modelka- do osoby, która prowadzi je na na prawdę dobrym poziomie. Stwierdziłam, że najlepiej się nauczę próbując na sobie. Miałam wypełnione dwa tygodnie później bruzdy nosowo-wargowe i podniesione kąciki ust. Tak jak wspominałam- nie chcę być posądzona o reklamę więc nie wrzucam zdjęcia z pełnym efektem ponieważ resztę zabiegów wykonała mi koleżanka, którą sama przeszkoliłam i która będzie u mnie pracować. Odbiegając od tematu- przeglądam wątek i cieszy mnie fakt, że jest tyle pozytywnych głosów od zadowolonych osób. Szkolenia są na różnorodnym poziomie i wchodząc tutaj bałam się, że poczytam o samych masakrycznych przypadkach. Nie ukrywam, że często korzystam z usług innych osób jako "cichy klient" więc chętnie się kiedyś wybiorę do kogoś innego, żeby podpatrzeć to i owo
A okulary są z kolekcji Lady Gaga- gratis do perfum niestety nie wiem gdzie je dostać bo dostałam je od przedstawiciela handlowego- sama chętnie bym kupiła bo już rozklekotane są strasznie

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
a to moje- dwa dni po powiększeniu
Co było robione jeśli mogę spytać? Góra i dół?
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:
Kosmetolog
Beauty Coach
Make-up Artist

Karolina Jakubek
Karo_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 20:13   #118
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo_J Pokaż wiadomość
Dziewczyny moja sytuacja jest trochę skomplikowana i nie chciałabym być posądzona o reklamę ponieważ sama za chwil parę otwieram gabinet. Przez ostatnie kilka miesięcy jeździłam po calutkiej Polsce kończąc różne szkolenia z medycyny estetycznej. Wydając ogromne kwoty na kursy z przerażeniem widziałam jak różny jest ich poziom i jak odmienne są opinie. Pojechałam na jedno z szkoleń jako modelka- do osoby, która prowadzi je na na prawdę dobrym poziomie. Stwierdziłam, że najlepiej się nauczę próbując na sobie. Miałam wypełnione dwa tygodnie później bruzdy nosowo-wargowe i podniesione kąciki ust. Tak jak wspominałam- nie chcę być posądzona o reklamę więc nie wrzucam zdjęcia z pełnym efektem ponieważ resztę zabiegów wykonała mi koleżanka, którą sama przeszkoliłam i która będzie u mnie pracować. Odbiegając od tematu- przeglądam wątek i cieszy mnie fakt, że jest tyle pozytywnych głosów od zadowolonych osób. Szkolenia są na różnorodnym poziomie i wchodząc tutaj bałam się, że poczytam o samych masakrycznych przypadkach. Nie ukrywam, że często korzystam z usług innych osób jako "cichy klient" więc chętnie się kiedyś wybiorę do kogoś innego, żeby podpatrzeć to i owo
A okulary są z kolekcji Lady Gaga- gratis do perfum niestety nie wiem gdzie je dostać bo dostałam je od przedstawiciela handlowego- sama chętnie bym kupiła bo już rozklekotane są strasznie

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------


Co było robione jeśli mogę spytać? Góra i dół?
góra i dół, w dół 0,4 ml; góra-0,6 ... chciałabym jeszcze powiększyć górę ...
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 20:56   #119
Karo_J
Raczkowanie
 
Avatar Karo_J
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 164
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

No właśnie, strzeliłabym w górę jeszcze ale wyglądają pięknie- ciekawa jestem jak będzie po miesiącu jak się ułoży. Ja miałam prawie cały 1ml w samą górę plus rynienki oczywiście. Na dół poszło 0,2-0,3 i tylko w kontur po bokach.
A jak się czujesz? Boli coś jeszcze? Masujesz?
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:
Kosmetolog
Beauty Coach
Make-up Artist

Karolina Jakubek
Karo_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 21:03   #120
Lunacresta
Przyczajenie
 
Avatar Lunacresta
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez anetabajerska Pokaż wiadomość
dziewczyny, wczoraj pierwszy raz w zyciu powiększyłam usta. Powiększana była górna warga. wlasciwie zalezalo mi żeby była wywinięta bo miałam wyjsciowkę wąską i bałam się efektu parówki. podawane miałam tylko od wewnętrznej strony. znieczulenie miałam dentystyczne, baaardzo bolesne. lekarka tłumaczyła ze ona nie znieczula dziąsła tylko wargę i dlatego tego nie można porównywać do wizyty u dentysty. No i teraz kulminacja - powiększanie bolało strasznie. Warga drętwa a ból okropny. Czułam i ukłucie i to rozpieranie. Powiedzice mi jak was skutecznie znieczulają????? bo po takim zabiegu nie wyobrażam sobie żeby kiedyś to powtórzyć a efekt mi się podoba.
Ja też miałam znieczulenie dentystyczne, podanie kaniula i muszę powiedzieć żeprawie nic nie czułam. Jak dla mnie dziwny sposób opisujesz przecież nadet u dentysty jak się ma znieczulenie to nie czuć ust a znieczulenie podaniejest w dziasła. Nie jestem lekarzem ale to chyba nie jest normalne zeby tak bolało przy takim znieczuleniu.
Lunacresta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 00:29:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.