Zaginęła Iwona! Trójmiasto. - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-30, 16:08   #2581
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

mnie martwią te ogródki działkowe i to bardzo!!!
__________________






miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:09   #2582
Mia_bianca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 694
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

A propos jasnowidza i ciała przysypanego pisakiem...

Przecież tyle psow tam węszyło. Po ponad tygodniu od zaginięcia, w tym upale który wtedy był, ciało wytwarzałoby taki odór, że i bez psa każdy by wyczuł....

Nie, ja nawet nie chcę myśleć, co będzie z matką, jak to okaże się prawda....
Mia_bianca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:10   #2583
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Podejrzenia:)))

Cytat:
Napisane przez emilka_xD Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się ten kolega Iwony - Paweł. Zlinczujcie mnie, że mam jakieś podejrzenia co do niego, no ale nie podoba mi się jego zachowanie i tyle ! od początku jakiś dziwny przed tymi kamerami ;/ Teraz w interwencji nie nawiązywał żadnego kontaktu wzrokowego z dziennikarzem tylko patrzył się w dół. ja już wariuje powoli
odniosłam to samo wrażenie..

o matko, poprzednia przepowiednia mnie podniosła na duchu, a ta..
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:10   #2584
ilooonkkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

pozatym chyba cos nei tak ze przyjaciolka nei zaczela jej szukac albo przynajmneij nie zapukala rano do rodzicow z zapytaniem cyz jest w domu Iwona bo jednak u niej nei nocowala i nie zabrala kluczy!!no haloo!! czy cos tutaj nie jest nielogiczne?? i dopiero popoludniu jak mam asie zianteresowala cos zaczelo sie dziac???
ilooonkkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:10   #2585
takisobiekolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 117
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez Mia_bianca Pokaż wiadomość
Zadne nowe okolicznosci, standardowe postepowanie kiedy mijaja 2 tygodnie od zaginięcia czlowieka.

Tez myslalam ze wkroczyli i będą konkretne zarzuty, ale jak na razie - c i s z a.

tak tylko moim zdaniem (expertem nie jestem) policja ma swoje ograniczenia (policja organ ścigania) np. na przeszukania mieszkania musi zgodzić się prokurator , na zatrzymanie w areszcie powyżej 48 godzin musi być zgoda prokuratora, na sprawdzenie u operatora gsm bilingów, sprawdzenie SMS , ślad telefonu komórkowego po BTS też musi być zgoda prokuratora itd.....inaczej policja musi pytać o każdą sprawe właśnie prokuratora a to wiadomo zajmuje sporo czasu tak to policja ma wolną ręke i śledztwo ruszy z "kopyta" A jeżeli wkracza prokurator to zapewne są nowe wątki w sprawie lub policja ma jakieś już niezbite dowody.........napewno wszystko nabierze rozmachu i sprawa się wyjaśni za parę dni.
takisobiekolo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:11   #2586
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez Mia_bianca Pokaż wiadomość
A propos jasnowidza i ciała przysypanego pisakiem...

Przecież tyle psow tam węszyło. Po ponad tygodniu od zaginięcia, w tym upale który wtedy był, ciało wytwarzałoby taki odór, że i bez psa każdy by wyczuł....

Nie, ja nawet nie chcę myśleć, co będzie z matką, jak to okaże się prawda....
ogródków nie przeszukiwali, przeszukiwali okolice wydm i pobliskie parki !!
__________________






miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:13   #2587
ilooonkkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez miiisiek Pokaż wiadomość
mnie martwią te ogródki działkowe i to bardzo!!!
otoż to... na takich dzilkach jest dziwnie . moi dziadkowie maja taki domek na dzialce kolo krakowa i nei trudno by bylo tam kogos ukrywac i takjak pislam nei brakuej dziwakow w takich miejscach ;/powinni tam ruszyc ,pukac do ludzi pytac tych dzialkowiczow
ilooonkkka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 16:13   #2588
Mia_bianca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 694
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Ale gdzie tam są ogródki działkowe?? Obok parku reagana??
Mia_bianca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:14   #2589
ilooonkkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

z policja ,psami i zdjeciem tego faceta z filmu i Iwony .sadze ze normalnui ludzie smai by wpuszczali na pdoworka dzialek by pomoc ..
ilooonkkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:15   #2590
emilka_xD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 141
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez Mia_bianca Pokaż wiadomość
A propos jasnowidza i ciała przysypanego pisakiem...

Przecież tyle psow tam węszyło. Po ponad tygodniu od zaginięcia, w tym upale który wtedy był, ciało wytwarzałoby taki odór, że i bez psa każdy by wyczuł....

Nie, ja nawet nie chcę myśleć, co będzie z matką, jak to okaże się prawda....

Jeśli to prawda to do tragedii mogło dojść nawet w tym tyg. Ktoś mógł się przestraszyć po tym całym nagłośnieniu sprawy i z paniki mógł zrobić krzywdę Iwonie ... Chociaż nie wiem czy jakiś człowiek byłby na tyle głupi, żeby po tak długim czasie dopiero zabić.


Co do działek to one są w Brzeźnie. Innych w tej okolicy nie kojarze
__________________

'Droga prawdziwej miłości nie idzie do nieba.'

- William Szekspir
<3

Edytowane przez emilka_xD
Czas edycji: 2010-07-30 o 16:16
emilka_xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:16   #2591
ilooonkkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez Mia_bianca Pokaż wiadomość
Ale gdzie tam są ogródki działkowe?? Obok parku reagana??
jestem z innej czesci polski ,tak to sama bym chetni pomogła..skoro ciagle jasnowidz cos czuje kolo terenow dzialek i czytajac poprzednei komntarz e bodajze z przed wczoraj to tam gdzi ejest ostatni raz na nagraniu z monitoringu sa dzialki domki i pensjonat a dalej juz nie.wiec chyab tam gdzie w poblizu są?
ilooonkkka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 16:17   #2592
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

jedne są niedaleko brzeźna, drugie okolice sopotu

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

działki w Brzeźnie znam jak własną kieszeń.. jest tam pełno opuszczonych miejsc
__________________






miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:18   #2593
brosse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 11
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez Mia_bianca Pokaż wiadomość
Ale gdzie tam są ogródki działkowe?? Obok parku reagana??
najbliższe ogródki są na "Kolonia Uroda" z tego co wiem, może jestem niedoinformowana.

Zaraz wychodzę rozwieszać plakaty, narazie zaliczę Brzeźno.
__________________
"Nie żałować tego, co było i nie bać się tego, co będzie."
brosse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:20   #2594
ilooonkkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

mia bianca moze ja juz swiruje ale ty mas zkonatkt z mama Iwony,moze by tak podsunac ten pomysl by nie suzkac jej w lesi e i wydmach a na tych terenach domkow??;//nie zbaijcie mnie i nie osadzajcie ze dyktuje cos komus ale poprostu nie wyobrazam sobei tego ze mogliby sie spoznic by tam dotrzec i si eokazalo ze dalo sie uratowac ja(

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez miiisiek Pokaż wiadomość
jedne są niedaleko brzeźna, drugie okolice sopotu

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

działki w Brzeźnie znam jak własną kieszeń.. jest tam pełno opuszczonych miejsc
to tym bardziej... chyab pora ruszyc na tereny zabudowane a nie suzkac tylko w lesie i na plazy
ilooonkkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:20   #2595
emilka_xD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 141
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

A co do tych działek to trcohę w to wątpię. Większość działek na pewno ma właścicieli. Ludzie by się kapnęli gdyby była w ich działce ziemia rozkopana. No chyba, że jakieś opuszczone należałoby sprawdzić.
Ale też pytanie czy o godz. 4 w nocy główne wejście na działki nie jest zamknięte ?
__________________

'Droga prawdziwej miłości nie idzie do nieba.'

- William Szekspir
<3
emilka_xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:20   #2596
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez ilooonkkka Pokaż wiadomość
mia bianca moze ja juz swiruje ale ty mas zkonatkt z mama Iwony,moze by tak podsunac ten pomysl by nie suzkac jej w lesi e i wydmach a na tych terenach domkow??;//nie zbaijcie mnie i nie osadzajcie ze dyktuje cos komus ale poprostu nie wyobrazam sobei tego ze mogliby sie spoznic by tam dotrzec i si eokazalo ze dalo sie uratowac ja(
powiem szczerze że ja dziwie sie, ze tych miejsc jeszcze nie przeszukali, naprawde
tak jak pisałam, sporo jest tam dziwnych miejsc, w gruncie rzeczy mało ludzi się kreci, najczęściej spotykałam tam żuli...
__________________






miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:21   #2597
ilooonkkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez emilka_xD Pokaż wiadomość
A co do tych działek to trcohę w to wątpię. Większość działek na pewno ma właścicieli. Ludzie by się kapnęli gdyby była w ich działce ziemia rozkopana. No chyba, że jakieś opuszczone należałoby sprawdzić.
Ale też pytanie czy o godz. 4 w nocy główne wejście na działki nie jest zamknięte ?
watpie ,pewnie ludzie na tereny dzialki do swoich domkow letniskowych wracaja tez w nocy z imprez itd ,
ilooonkkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:22   #2598
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez emilka_xD Pokaż wiadomość
A co do tych działek to trcohę w to wątpię. Większość działek na pewno ma właścicieli. Ludzie by się kapnęli gdyby była w ich działce ziemia rozkopana. No chyba, że jakieś opuszczone należałoby sprawdzić.
Ale też pytanie czy o godz. 4 w nocy główne wejście na działki nie jest zamknięte ?
jestem w 90% pewna że nie są, ile razy tam byłam- zawsze otwarte.

jakby NA ŚRODKU działek jest takie miejsce, takie stalowe ruiny, pełno tam zawsze puszek, butelek- tym bardziej
__________________






miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:23   #2599
Mia_bianca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 694
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez ilooonkkka Pokaż wiadomość
mia bianca moze ja juz swiruje ale ty mas zkonatkt z mama Iwony,moze by tak podsunac ten pomysl by nie suzkac jej w lesi e i wydmach a na tych terenach domkow??;//nie zbaijcie mnie i nie osadzajcie ze dyktuje cos komus ale poprostu nie wyobrazam sobei tego ze mogliby sie spoznic by tam dotrzec i si eokazalo ze dalo sie uratowac ja(

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------



to tym bardziej... chyab pora ruszyc na tereny zabudowane a nie suzkac tylko w lesie i na plazy

Stram sie do niej nie dzwonic i nie pisac, przecież ona podskakuje na dźwięk telefonu za kazdym razem.
Jesli naprawde mam jakies info nietypowe - to zglaszam bezposrednio prowadzacym sprawe. Ale tak bylo tylko 2 razy, nie bede im tez dupy zawracac bo wiecie ile dziennie maja takich zgloszen? Kilkadziesiat.
Mia_bianca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 16:23   #2600
ilooonkkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez miiisiek Pokaż wiadomość
powiem szczerze że ja dziwie sie, ze tych miejsc jeszcze nie przeszukali, naprawde
tak jak pisałam, sporo jest tam dziwnych miejsc, w gruncie rzeczy mało ludzi się kreci, najczęściej spotykałam tam żuli...
ja tez sie dziwie bo jezeli zniknela wlasnei w poblizu tych dzialek z domkami ,i opuszczonymi itd to byc moze ze tam by ktos mial mozliwosc ja szybko zaciagnac.
ilooonkkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:25   #2601
Mia_bianca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 694
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Zawsze znajdzie się jakas zapuszczona dzialka bez właściciela. Mieszkają tam bezdomni albo menele chleją wódę.

Pierwszy raz mam złe przeczucia.
Mia_bianca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:25   #2602
ilooonkkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez Mia_bianca Pokaż wiadomość
Stram sie do niej nie dzwonic i nie pisac, przecież ona podskakuje na dźwięk telefonu za kazdym razem.
Jesli naprawde mam jakies info nietypowe - to zglaszam bezposrednio prowadzacym sprawe. Ale tak bylo tylko 2 razy, nie bede im tez dupy zawracac bo wiecie ile dziennie maja takich zgloszen? Kilkadziesiat.
rozumiem ale byc moze to jest dobry kieruek... moze warto ito sprawdzic?
ilooonkkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:26   #2603
Optyczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 270
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Ja juz nic nie rozumiem Raz ten jasnowidz mówi, że żyje teraz że już nie, czyli ,że coo To by oznaczało,że cos sie stało w ciagu ostatnich dni, dziwne to wszystko. Dobrze,że prokuratura sie za to zabrała, jest szansa że cos sie wreszcie wyjaśni w tej sprawie.
__________________
Szkoda dnia i nas, by tym co było żyć....

13.01.2006 [*]
Optyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:27   #2604
ilooonkkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez Mia_bianca Pokaż wiadomość
Zawsze znajdzie się jakas zapuszczona dzialka bez właściciela. Mieszkają tam bezdomni albo menele chleją wódę.

Pierwszy raz mam złe przeczucia.
ja tez.naraz poczulam niepokoj( dlatego tak napieram by tam poslzi ja mnie jestem z stron tych wydarzen a z krakowa tak to bym zadzonila do mamy i sama zproponowala ze zbiore grupke znjomych i rusze na te choelrne dzialki(
ilooonkkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:28   #2605
takisobiekolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 117
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez emilka_xD Pokaż wiadomość
Jeśli to prawda to do tragedii mogło dojść nawet w tym tyg. Ktoś mógł się przestraszyć po tym całym nagłośnieniu sprawy i z paniki mógł zrobić krzywdę Iwonie ... Chociaż nie wiem czy jakiś człowiek byłby na tyle głupi, żeby po tak długim czasie dopiero zabić.


Co do działek to one są w Brzeźnie. Innych w tej okolicy nie kojarze


cokolwiek by złego zrobił (naruszenie intymności cielesnej) bez zgody drugiego człowieka, to już nasuwa się sama odpowiedź......taki człowiek to wariat, zwierze.......... nawet gdyby przetrzymywał (pod wpływem afektu )i później przemyślał (wytrzeźwiał itp.) i zrobił najgorsze bo myślał że zatrze ślady to tylko sobie pogarsza sprawę bo tak to dostanie dożywocie a sprawa prędzej czy później i tak wyjdzie na jaw. Na miejscu osób lub człowieka jeżeli Iwona jeszcze żyje i ją przetrzymują lepiej uwolnijcie ją bo kara i tak będzie....pytanie tylko czy większe czy mniejsza. TEN JACKOWSKI podobno trafia w 80% MAM NADZIEJĘ ŻE ZNOWU POMYLIŁ SIĘ .....
takisobiekolo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:28   #2606
emilka_xD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 141
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Jeśli rodzina ma kontakt z jasnowidzem to oni na pewno dowiedzieli się o jego przeczuciach jako pierwsi i niedługo zaczną działać...
Może to być tez jakaś zmyła i czekają na zły ruch jakiś osób..
__________________

'Droga prawdziwej miłości nie idzie do nieba.'

- William Szekspir
<3
emilka_xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:29   #2607
ilooonkkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez Optyczka Pokaż wiadomość
Ja juz nic nie rozumiem Raz ten jasnowidz mówi, że żyje teraz że już nie, czyli ,że coo To by oznaczało,że cos sie stało w ciagu ostatnich dni, dziwne to wszystko. Dobrze,że prokuratura sie za to zabrała, jest szansa że cos sie wreszcie wyjaśni w tej sprawie.
niestety wyglada na to ze jasnowidz czuje ze cos sie wydarzylo byc moze nawet od wczoraj,bo ponoc wieczorem wczoraj konaktowal sie z rodizna i mwoil z eczuje z eona zyje i jest ok 500 m od kamer gdzie ja ostatni raz zarejestrowaly .a teraz dizisiaj to...(((
ilooonkkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:38   #2608
Mia_bianca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 694
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Ale to jak... Impreza zaczęła sie na ogródkach działkowych i co? tam się skonczyła.....? Wiecie, co mam na myśli.
Mia_bianca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:39   #2609
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

oby to były tylko przypuszczenia ale jakby nie patrzeć, wypadałoby to sprawdzić
__________________






miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:39   #2610
ilooonkkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

hmm..ponoc zaczeła..
ilooonkkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.