Zaginęła Iwona! Trójmiasto. - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-01, 00:24   #3301
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
I sama kombinowałam z siecią TOR ale to cholernie niebezpieczne.
To zmora policyjnych informatyków, jeśli jesteście laikami nie bawcie się w to bo będziecie mieć więcej problemów niż pożytku nam przyniesiecie.
Trzeba to natychmiast zgłosić policji, im szybciej tym lepiej, bo ślady w sieci zostają zacierane i jeśli ktoś to usunie, to za kilka dni nie będzie żadnej opcji by to znaleźć.
Także proponuję zrobić zrzut ekranu tamtego posta o filmiku i koniecznie przesłać policji absolutnie samemu się nie bawić siecią TOR bo to nie jest żadna zabawka.
A ONION forum to forum dla pedofilii i nekrofilii, jak widać w załączonym temacie.

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:05 ----------

TAKŻE NATYCHMIAST ZRZUTY EKRANU TAMTEGO POSTA ŻEBY NIE IŚĆ DO POLICJI Z PUSTYMI RĘKOMA, NA TYM FORUM GROMADZĄ SIĘ CHORZY LUDZIE i tak to jest prawdopodobne że coś takiego tam jest.
Przejrzyjcie zrzuty ekranu z linka którego podałam.
Nie demonizuj
Po 1, nie ma żadnego filmiku.
Po 2, Onion forum to miejsce ogólnotematyczne. To, że przesiadują tam różni zboczeńcy, wynika ze specyfiki tego miejsca w sieci, ale można tam też znaleźć normalne wątki. Nie tylko nekro i pedo tam urzędują.
Po 3, korzystanie z TORu nie jest niebezpieczne, jeśli nie robi się nic nielegalnego.
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 00:25   #3302
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

warszawianka - no właśnie.
Dlatego ja zalecam użytkownikom wizażu - nie wchodźcie tam z ciekawości.
To nie jest zabawka, to nie jest pudelek.pl gdzie się wchodzi i ogląda.
Na waszym miejscu nie bawiłabym się w bohatera i nie szukała tego filmiku bo można narobić więcej problemów niż pożytku.
Ale zróbcie co uważacie za słuszne.

---------- Dopisano o 01:25 ---------- Poprzedni post napisano o 01:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Nie demonizuj
Po 1, nie ma żadnego filmiku.
Po 2, Onion forum to miejsce ogólnotematyczne. To, że przesiadują tam różni zboczeńcy, wynika ze specyfiki tego miejsca w sieci, ale można tam też znaleźć normalne wątki. Nie tylko nekro i pedo tam urzędują.
Po 3, korzystanie z TORu nie jest niebezpieczne, jeśli nie robi się nic nielegalnego.
Myślę że osoba która nie umie korzystać z TORu nawet nie będzie wiedziała gdy coś nielegalnego zrobi.
Pytanie nie brzmi czy film jest tylko czy kiedykolwiek powstał.
Nie wiem wybacz co do punktu drugiego - ja to znam jako forum dla nekrofilii i pedofilii, nie szukam tam normalnych wątków bo nie mam ochoty.

Myślę że nie powinniśmy nawet o tym rozmawiać, ponieważ im mniej osób wie o takich miejscach w sieci, tym lepiej.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 00:34   #3303
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Muszynianka ma rację.
Wszystko jedno czy ktoś coś napisał na tym ich forum,czy nie napisał-najlepiej w ogóle o tym nie rozmawiać bo znajdzie się jeszcze ktoś taki ciekawski jak ja.
I też będzie żałował,że tam wszedł.

A ja widziałam dziś spadającą gwiazdę.
Możecie sobie myśleć co chcecie ale myślę, że to dobry znak.Bo tak-wierzę w znaki.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 00:36   #3304
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Tak i ja przestrzegam - błagam, nie zaglądajcie tam z ciekawości.
I nie bawcie się w bohaterów. Jeśli ktoś porywa się na przeszukanie forum by odnaleźć film, robi to na własną odpowiedzialność. Niech nie robi tego ktoś kto nie umie poruszać się w tej sieci.
I koniec tematu bo to zło.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 00:37   #3305
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Tak i ja przestrzegam - błagam, nie zaglądajcie tam z ciekawości.
I nie bawcie się w bohaterów. Jeśli ktoś porywa się na przeszukanie forum by odnaleźć film, robi to na własną odpowiedzialność. Niech nie robi tego ktoś kto nie umie poruszać się w tej sieci.
I koniec tematu bo to zło.
Poczytałam to co podałas w linku- masakra....

Tez jestem dobrej mysli Warszawianko.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun

Edytowane przez kycia1
Czas edycji: 2010-08-01 o 00:39
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 00:38   #3306
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Btw wróciłam właśnie z Sopotu.
Takie tłumy że nie było gdzie nogi postawić.
Nie dziwię się Iwonie, przecież aktualnie Sopot wygląda jakby wszyscy mieszkańcy trójmiasta wyszli na ulice i spacerowali we wszystkich kierunkach.
Ludzie siedzą z laptopami na chodniku korzystając z hot spotów, starsze pary sobie spacerują. Wygląda to bezpiecznie, jak środek dnia.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 00:40   #3307
Patrycja.T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 284
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Tez nie wiedzialam ze sa takie stronki. Moze to tylko plotka ale ja bym byla za sprawdzeniem. Wiezienia sa przepelnione ale masa mordercow, zboczencow, gwalcicieli, psychopatow, pedofili jest miedzy nami, chodza miedzy nami, funkcjonuja i maja nawet takie stronki chore dla siebie... Dlatego tez Iwona zniknela. Jak sie tej plotki nie sprawdzi to nie bedzie wiadomo czy to na pewno tylko plotka. Ktos sie musial przyczynic do jej znikniecia a teraz masa ludzi ma dostep do internetu wiec i jest mozliwosc ze osoba ktora sie przyczynila do zaginiecia Iwony tez ma dostep do internetu.
Patrycja.T jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 00:44   #3308
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

I miałam nawet dream club, pytałam znajomych - wejście podobno od 21, czasami od 18 wpuszczają.
Jak wpuścili Iwonę skoro dokumentów nie miała ze sobą?
Właśnie to przeszło mi przez myśl, że miasto powinno coś z tym zrobić, PARADOX zniknął, jest organic, ale nadal po mieście włóczą się pijane szesnastki, ajajaj...
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 00:47   #3309
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Muszynianko, ja pytałam już wcześniej ale nikt nie odpisał-może Ty wiesz: co z monitoringiem w klubie, gdzie była Iwona?
Mają tam coś takiego?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 00:48   #3310
takisobiekolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 117
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Tak i ja przestrzegam - błagam, nie zaglądajcie tam z ciekawości.
I nie bawcie się w bohaterów. Jeśli ktoś porywa się na przeszukanie forum by odnaleźć film, robi to na własną odpowiedzialność. Niech nie robi tego ktoś kto nie umie poruszać się w tej sieci.
I koniec tematu bo to zło.
TOR- to tylko program (który może być wykorzystywany na różne sposoby dobre i złe) ale ja "tego typu wynalazki " emule itp programy omijam szerokim łukiem mogą one tylko namieszać w systemie (wykradanie haseł,numerów kart kredytowych itp, a to forum to tylko forum fakt obleśnie ale to jest internet....samowolka
takisobiekolo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 00:49   #3311
evaventt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 275
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

włóczą się bo rodzice pozwalają co w tym dziwnego , teraz już nikt się nie przejmuje , dzieciaki robią co chcą od najmłodszych lat
evaventt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 00:52   #3312
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Muszynianko, ja pytałam już wcześniej ale nikt nie odpisał-może Ty wiesz: co z monitoringiem w klubie, gdzie była Iwona?
Mają tam coś takiego?
Nie wiem czy w samym klubie jest (zapewne przy wejściu i w miejscach typu toaleta, albo nad barem) ale w obiekcie zwanym krzywy domek powinna być. Znaczy się ja jestem prawie pewna, ale fakt że nikt tego nie sprawdził wydaje mi się nieco dziwny

---------- Dopisano o 01:52 ---------- Poprzedni post napisano o 01:51 ----------

Cytat:
Napisane przez evaventt Pokaż wiadomość
włóczą się bo rodzice pozwalają co w tym dziwnego , teraz już nikt się nie przejmuje , dzieciaki robią co chcą od najmłodszych lat
No właśnie, to jest plaga po prostu
Co dzieci robią o tej porze w takich miejscach, nie jestem jakaś specjalnie stara, ale pijana 16 latka o 1 w nocy gdzieś w okolicach klubów dla dorosłych (bo są i takie od 25 lat) te od 21... To co ona tam robi?!
Tragedia po prostu.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 00:57   #3313
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy w samym klubie jest (zapewne przy wejściu i w miejscach typu toaleta, albo nad barem) ale w obiekcie zwanym krzywy domek powinna być. Znaczy się ja jestem prawie pewna, ale fakt że nikt tego nie sprawdził wydaje mi się nieco dziwny
No więc właśnie.
Wiadomo, czy tasmy z tych miejsc zostaly przejrzane?
Na taśmach z klubu może można gdzieś dojrzeć Iwonę.Może widać moment, kiedy kłóci się z koleżanką, może widać z kim jeszcze rozmawiała.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 01:00   #3314
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Z resztą ja się dziwię skąd one kasę mają:P
W takim dream clubie, szatnia 5 zł, by usiąść przy stoliku trzeba wódkę za 50 zł zamówić bo inaczej przychodzi pan i każe wstać... Tja... Wejście od 21 lat...

---------- Dopisano o 02:00 ---------- Poprzedni post napisano o 01:58 ----------

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
No więc właśnie.
Wiadomo, czy tasmy z tych miejsc zostaly przejrzane?
Na taśmach z klubu może można gdzieś dojrzeć Iwonę.Może widać moment, kiedy kłóci się z koleżanką, może widać z kim jeszcze rozmawiała.
Wydaje mi się że w klubie mogło być zbyt głośno i mogły się kłócić właśnie gdzieś z boku w okolicach toalety albo jak wyszły z klubu ale jeszcze były w krzywym domku.
Nie wiem, bo fakt że nikt tego nie przejrzał raczej świadczy o tym że monitoringu nie ma.
Ale to tak "burżujski" klub (panie u sufitu w kabaretkach, onyksowy bar, czerń wszędzie kryształy) że dziwne by było gdyby nie był prowadzony żaden monitoring
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 01:00   #3315
evaventt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 275
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Z resztą ja się dziwię skąd one kasę mają:P
W takim dream clubie, szatnia 5 zł, by usiąść przy stoliku trzeba wódkę za 50 zł zamówić bo inaczej przychodzi pan i każe wstać... Tja... Wejście od 21 lat...

---------- Dopisano o 02:00 ---------- Poprzedni post napisano o 01:58 ----------



Wydaje mi się że w klubie mogło być zbyt głośno i mogły się kłócić właśnie gdzieś z boku w okolicach toalety albo jak wyszły z klubu ale jeszcze były w krzywym domku.
Nie wiem, bo fakt że nikt tego nie przejrzał raczej świadczy o tym że monitoringu nie ma.
Ale to tak "burżujski" klub (panie u sufitu w kabaretkach, onyksowy bar, czerń wszędzie kryształy) że dziwne by było gdyby nie był prowadzony żaden monitoring
mamuś i tatuś dają żeby mieć spokój to mają, pewnie w większości , teraz wychowanie to kasa do ręki i klucz na szyji
evaventt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 01:02   #3316
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Ta też mi się tak wydaje.
A właściciele klubów nawet nie raczą sprawdzić czy skończone 18 lat jest...
Przecież przez to mogą mieć takie problemy
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 01:02   #3317
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Z resztą ja się dziwię skąd one kasę mają:P
W takim dream clubie, szatnia 5 zł, by usiąść przy stoliku trzeba wódkę za 50 zł zamówić bo inaczej przychodzi pan i każe wstać... Tja... Wejście od 21 lat...
rozumiem od czasu do czasu iść potańczyć do klubu majac nawet te 16 lat, ale pijane 13 latki które biegają z biustem na wierzchu to przegięcie.
z resztą, po tym co było dziś napisane o tym chorym forum nic mnie nie zdziwi
__________________






miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 01:03   #3318
evaventt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 275
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

nie wydaje mi się żeby nawet 16 lat to było odpowiednie miejsce dla takich panienek
evaventt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 01:04   #3319
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość



Wydaje mi się że w klubie mogło być zbyt głośno i mogły się kłócić właśnie gdzieś z boku w okolicach toalety albo jak wyszły z klubu ale jeszcze były w krzywym domku.
Nie wiem, bo fakt że nikt tego nie przejrzał raczej świadczy o tym że monitoringu nie ma.
Ale to tak "burżujski" klub (panie u sufitu w kabaretkach, onyksowy bar, czerń wszędzie kryształy) że dziwne by było gdyby nie był prowadzony żaden monitoring
Tak, ale kamery w większości klubów już są.
Może nie na głównej sali ale najczęściej przy barze(czasem obejmują właśnie bar),albo przy wejściu.
Może przydałoby się dokładnie przejrzeć te taśmy.Być może znalazłby się tam pan z ręcznikiem albo ktokolwiek inny, kto mógłby nakierować na jakiś trop.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 01:04   #3320
takisobiekolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 117
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

ano wpuszczają małolatów, bo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze liczy się sprzedaż to tylko świadczy o klubie i o urzędach że tego nie kontrolują. Rodzic pewnie jest robiony w bambuko i może nie wiedzieć gdzie jest pociecha , pewnie wciska kity że idzie do koleżanki/kolegi nocować itp. tego nie da się upilnować małolat musi mieć poprostu w głowie poukładane...
takisobiekolo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 01:06   #3321
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez evaventt Pokaż wiadomość
nie wydaje mi się żeby nawet 16 lat to było odpowiednie miejsce dla takich panienek
nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. są osoby które kulturalnie idą się pobawić ze znajomymi, są takie które od nadmiaru alkoholu stanąć prosto nie mogą.
inna sprawa, kto je wpuszcza do środka.

---------- Dopisano o 02:06 ---------- Poprzedni post napisano o 02:05 ----------

Cytat:
Napisane przez takisobiekolo Pokaż wiadomość
tego nie da się upilnować małolat musi mieć poprostu w głowie poukładane...
z tym się zgodzę, bardzo często wina nie tkwi w wychowaniu rodziców ale w 'ambicjach' dziecka
__________________






miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 01:07   #3322
evaventt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 275
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

jak się wychowa tak się ma , że potem nie wie się gdzie dziecko było , no ale ja widać jestem za staroświecka bo mi się w głowie nie mieści żeby w wieku 16 lat po klubach się szlajać
evaventt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 01:09   #3323
takisobiekolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 117
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

no ale pan z ręcznikiem niby by miał tam być i bez butów?

dobra idę spać dobranoc
takisobiekolo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 01:09   #3324
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez miiisiek Pokaż wiadomość
rozumiem od czasu do czasu iść potańczyć do klubu majac nawet te 16 lat, ale pijane 13 latki które biegają z biustem na wierzchu to przegięcie.
z resztą, po tym co było dziś napisane o tym chorym forum nic mnie nie zdziwi

Wiesz jak miałam 16 lat to też chodziłam potańczyć sobie do ucha, do godziny 21, do 22 i przyjeżdżał tata, odwoził sąsiad z którym byłam.
Ale nocne życie Sopotu i dzieci

takisobiekolo no właśnie, a znam dzieci które rodziców nie oszukiwały bo same z siebie wiedziały gdzie iść nie należy.
Bo ja rozumiem puścić dziecko na koncert żeby sobie poskakało i potańczyło, no ale błagam takie kluby dla dorosłych i ci się pijana goła małolata błąka, no przecież to straszne aż mam ochotę iść do opieki społecznej bo to nieludzkie wręcz
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 01:11   #3325
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez evaventt Pokaż wiadomość
jak się wychowa tak się ma , że potem nie wie się gdzie dziecko było , no ale ja widać jestem za staroświecka bo mi się w głowie nie mieści żeby w wieku 16 lat po klubach się szlajać
bardzo często spotykane podejście, bardzo często mylne. chociaż prawdą jest że jakie wartości wpaja się od małego, takie potem są efekty
prawdę mówiąc, nie wierzę żeby te 100% osób które tak gromią małolatów na imprezach w wieku 16-17 lat siedziało od 20 w domu. może i tłumaczenie, że były inne czasy- ale i z tym nie jest tak do końca.
każdy ma inne wartości i chęci spędzania wolnego czasu.

---------- Dopisano o 02:11 ---------- Poprzedni post napisano o 02:10 ----------

dla mnie to jest chore jeśli rodzic świadomie puszcza dziecko na imprezę, nie wiedząc gdzie i z kim
__________________






miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 01:12   #3326
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez takisobiekolo Pokaż wiadomość
no ale pan z ręcznikiem niby by miał tam być i bez butów?

dobra idę spać dobranoc
Nie no, bez ręcznika i w butach.
Ale fakt,skąd by potem nagle wziął ten ręcznik...
Nie wiem,chyba też już jestem zmęczona a w głowie mam jeszcze milion rzeczy.

Miejmy nadzieję,że jutro przyniesie dobre wieści.

Spokojnej nocy wszystkim.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 01:16   #3327
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Nie no ja nie byłam grzecznym dzieckiem
Był koncert jakiegoś t.love to sobie poskakałam od 19 do 22 odwoził mnie ktoś samochodem do domu, rodzice wiedzieli gdzie byłam, zawsze było pokazywanie biletu gdy wróciłam do domu.
Potem myć się i do łóżka.
No bo akurat to jest dobry wiek by dziecko puszczać już na takie zabawy.

---------- Dopisano o 02:13 ---------- Poprzedni post napisano o 02:12 ----------

Cytat:
dla mnie to jest chore jeśli rodzic świadomie puszcza dziecko na imprezę.
Ta OTÓŻ TO, ale też znam takich
"mamusia i tatuś wypiją piwo w pubie nad morzem a ty idź z kuzynką poskakać sobie tam w rytm tej muzyki" spotkamy się o 23:30 pod mcdonaldem ta i dziecko idzie w siną dal :P

---------- Dopisano o 02:15 ---------- Poprzedni post napisano o 02:13 ----------

Z resztą może ja jakaś dziwna jestem ale dla mnie 18 i 19 to też jest trochę mało no ale nie ważne, dziwię się że Dream Club wpuścił ją rzekomo bez dokumentów. Po prostu się dziwię.

---------- Dopisano o 02:16 ---------- Poprzedni post napisano o 02:15 ----------

Dobra, ja idę spać bo mogłabym wytrząsać się do rana :P dobranoc
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 01:16   #3328
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Ta OTÓŻ TO, ale też znam takich
"mamusia i tatuś wypiją piwo w pubie nad morzem a ty idź z kuzynką poskakać sobie tam w rytm tej muzyki" spotkamy się o 23:30 pod mcdonaldem ta i dziecko idzie w siną dal :P
to akurat pikuś i nawet mnie to nie dziwi, szczerze mówiąc, mówię o sytuacjach gdzie ktoś wie że dzieciak nie wróci na noc, nie wie z kim idzie, ale jest zadowolony z tego że jakoś spędzi czas. ok- ale trochę rozsądku, szczególnie w tych czasach

---------- Dopisano o 02:16 ---------- Poprzedni post napisano o 02:16 ----------

dobranoc
__________________






miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 01:23   #3329
evaventt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 275
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez miiisiek Pokaż wiadomość
bardzo często spotykane podejście, bardzo często mylne. chociaż prawdą jest że jakie wartości wpaja się od małego, takie potem są efekty
prawdę mówiąc, nie wierzę żeby te 100% osób które tak gromią małolatów na imprezach w wieku 16-17 lat siedziało od 20 w domu. może i tłumaczenie, że były inne czasy- ale i z tym nie jest tak do końca.
każdy ma inne wartości i chęci spędzania wolnego czasu.

---------- Dopisano o 02:11 ---------- Poprzedni post napisano o 02:10 ----------

dla mnie to jest chore jeśli rodzic świadomie puszcza dziecko na imprezę, nie wiedząc gdzie i z kim
to widać krótko na świecie jeszcze żyjesz
evaventt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 01:30   #3330
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez evaventt Pokaż wiadomość
to widać krótko na świecie jeszcze żyjesz
nie wydaje mi się, po prostu często widzę podejście wielu osób do tego
skończmy rozmowę, to nie wątek na ten temat
__________________






miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.