Liposukcja - już 2 lata po :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-14, 13:26   #1
sniezka100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Thumbs up

Liposukcja - już 2 lata po :)


Cześć wszystkim!

Jestem po liposukcji nóg już 2 lata i chętnie podzielę się przeżyciami

Za tydzień jestem umówiona na konsultację do dr chomickiej jandy. Chciałabym powtórzyć zabieg ale w innych partiach ciała.

Przy okazji może ktoś robił vibrolipo u ww dr??

pzdr
sniezka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 11:29   #2
kkama134
Raczkowanie
 
Avatar kkama134
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

Cześć,a na jaką partię nóg miałaś robiony zabieg??i jaki rezultat??Bo ja 3 tyg temu miałam robione łydki ale póki co czekam cierpliwie na rezultat bo jeszcze nogi mam opuchnięte i wody troche....A ile czekałaś aż zejdzie ci opuchlizna??Pozdrawiam
__________________
Moja ukochana Córeczka [*] 21tc.
kkama134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 15:13   #3
sniezka100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

Miałam robioną zewnętrzną część łydek, kolana i część ud. Opuchlizna i siniaki utrzymują się dość długo... Minimum miesiąc. Nawet 2 miesiące. W poniedziałek 1 czerwca wybieram się ponownie na liposukcję. Tym razem będę miała dokończone nogi (wewnętrzne łydki, uda), brzuch, ręce i twarz.
Dodatkowo mój tłuszczyk będę miała wstrzyknięty w usta i biust.
sniezka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 19:53   #4
emi220783
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

ile cm zmalaly łydki po zabiegu?????
emi220783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 20:14   #5
kkama134
Raczkowanie
 
Avatar kkama134
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

Cytat:
Napisane przez emi220783 Pokaż wiadomość
ile cm zmalaly łydki po zabiegu?????
no właśnie dołączam się do pytania ile zmalały łydki,bo ja miałam robione,ale mi Pani dr powiedziała że mam więcej mieśni niż tłuszczyku,ale mimo wszystko zdecydowałam się na zabieg.Już miesiąc minął ale narazie jakiś większych rezultatów nie widać.....

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez sniezka100 Pokaż wiadomość
Dodatkowo mój tłuszczyk będę miała wstrzyknięty w usta i biust.
a ile się płaci za coś takiego żeby wziąć tłuszczyk z jednej części ciała i wstrzyknąć w biust i usta??
__________________
Moja ukochana Córeczka [*] 21tc.
kkama134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 11:39   #6
sniezka100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

Prawdę mówiąc to nie mierzyłam się przed i po zabiegu, ale naprawdę widać efekt.

Ja robię zabieg u dr Gumkowskiego, a on nie dużo bierze za przeszczep tłuszczyku.

Za pierwszy zabieg zapłaciłam 8 tys. zł i miałam nogi oraz usta.
Teraz zapłacę 11 tys. zł i będę miała resztę nóg, brzuch, ramiona, twarz i powiększone usta i piersi.
U dr Gumkowskiego zabiegi są naprawdę niedrogie w porównaniu do innych klinik, a robi je baaaardzo precyzyjnie. Dodatkowo jest super facetem, przy którym czuję się bardzo swobodnie.

Zabieg już dzisiaj...
Jeszcze tylko 5 godzin!
Stresik jest
sniezka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 12:01   #7
nat1205
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

to powodzonka
nat1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 15:09   #8
sniezka100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

Dzięki!
Już po!
Moj lekarz powiedział że ten zabieg to był koszmar. Nie mal każdą cześć ciała mam ruszoną. Nie mam gdzie zastrzyków robić i robię w przedramię...
Wszystko boli, a najbardziej plecy po znieczuleniu. Anestezjolog, który mnie znieczulał był okropny! Nie mogłam wytrzymać przy wstrzykiwaniu i się popłakałam
To nie jest normalne...
Oczywiście jak pójdę na kontrolę to o wszystkim powiem mojemu lekarzowi.
Ogólnie brzuszek mam ładniutki, ramiona też, z nóg niewiele mam zdjęte ale jestem zadowolona. Na buzi nie widać bo jest napuchnięta. Piersi ładne, ale bolą. No i usta napuchnięte...
Ehhh, teraz tylko ketonal i łóżko...

pozdrawiam!
sniezka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 22:38   #9
MADZIUIEK 27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z KRAINY SNÓW
Wiadomości: 3
Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

śnieżko a w jakim mieście robiłas zabiegi i jeszcze mam pytanie czy skóre z brzucha też usuwają przytym zabiegu czu tylko tłuszczyk ściagaja ja jestem po porodzie i mam nadmiar skóry pozdrawiam i gratuluje odwagi
__________________
MAM COŚ Z WIEDŹMY HA HA
MADZIUIEK 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 14:22   #10
sniezka100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

Cytat:
Napisane przez MADZIUIEK 27 Pokaż wiadomość
śnieżko a w jakim mieście robiłas zabiegi i jeszcze mam pytanie czy skóre z brzucha też usuwają przytym zabiegu czu tylko tłuszczyk ściagaja ja jestem po porodzie i mam nadmiar skóry pozdrawiam i gratuluje odwagi
ja robiłam zabieg w Warszawie. Akurat w moim przypadku nie potrzeba było usuwać skóry. Wystarczyło odessanie tkanki tłuszczowej. Ale jak będzie chciała to Ci napewno usunie skórę. A najlepiej jakbyś poszła na konsultację to lekarz Ci doradzi co zrobić
sniezka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 19:13   #11
MADZIUIEK 27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z KRAINY SNÓW
Wiadomości: 3
Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

Dziękuje za odpowiedz, ja narazie jestem na etapie zastanawiania się bo niewiem czy nie zdecyduje się na drugie dziecko ,także wiadomo że lepiej wziąść się za to po wszystkim pozdrawiam
__________________
MAM COŚ Z WIEDŹMY HA HA
MADZIUIEK 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 16:36   #12
karoooola03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

A czy lekarz wykona liposukcję u osoby 17-nastoletniej? I jak nie ma za dużo tłuszczu, bo niektórzy wtedy się zgodzic nie chcą tylko proponują co innego a to co innego nic nie dało mi :/
karoooola03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 07:45   #13
sylwialepko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

Mam pytanko, wszyscy pisza jak jest po. ALE CZY MOZE KTOS MI DAC NAMIARY NA TA KLINIKE W WARSZAWIE BO Z TEGO CO PISZECIE JEST SUPER. CHETNE POJDE NA KONSULTACJE.
sylwialepko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 12:01   #14
stiria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12
Program TV

Bardzo pilnie poszukuję kobiet, które poddały się liposukcji. Bardzo proszę o kontakt pod numerem: 504 724 820.

Pozdrawiam,
Anna
stiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 13:26   #15
ewak1966
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

Hej czy miałaś juz ten zabieg tzn. przeszczep tłuszczu na twarz jeśli taK TO CZY TO naprawde warto. Jakie są efekty ja zamierzam sie poddać ale nie jestem do końca przekonana. Jak długo wygaja sie twarz
ewak1966 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 11:59   #16
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

Mam pytanie, jak po tym jest z bliznami? W przypadku z usuwaniem nadmiaru skóry i bez?
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 21:00   #17
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

ooo to jednak mozna powiekszyc biust tluszczykiem np z brzucha tak?
czy taki przeszczep nie jest czasem lepszy niz zwykle powiekszanie biustu?czy to sie potem "nie psuje" i jak efekty?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 17:03   #18
Plotkaraaa
xoxo
 
Avatar Plotkaraaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11 816
Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

no właśnie co z bliznami ?
bardzo duże są ?
bardzo widoczne ?
w jakich częściach brzucha one są ?
czy jak założyć kostium kąpielowy są widoczne ?
__________________
'Niczego nie obiecuj. Obietnice to czas, a czas zawsze przynosi ze sobą jakieś zmiany.'





.
Plotkaraaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 15:03   #19
sylwomen1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5
Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

Hej!
Chciałam zapytać ile czasu trwa rekonwalescencja po liposukcji nóg, czytałam że 2 tygodnie ale mam cichą nadzieje, że trochę krócej i czy po jednej operacji widać efekt? Jaki jest koszt liposukcji całych nóg (łydki, kolana i uda) + przeszczep tkanki tłuszczowej do biustu u dr Gumkowskiego? Zastanawiam się cały czas nad zabiegiem ale głównie chodzi mi o długość dochodzenia po nim do siebie, ponieważ pracuje jako fizjoterapeutka i wymaga to trochę ruchu a często pracuje się cały czas na stojąco i obawiam się, że może być to uciążliwe po takiej operacji proszę napiszcie o swoich doświadczeniach...
sylwomen1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 08:27   #20
kkama134
Raczkowanie
 
Avatar kkama134
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

Cytat:
Napisane przez sylwomen1985 Pokaż wiadomość
Hej!
Chciałam zapytać ile czasu trwa rekonwalescencja po liposukcji nóg, czytałam że 2 tygodnie ale mam cichą nadzieje, że trochę krócej i czy po jednej operacji widać efekt? Jaki jest koszt liposukcji całych nóg (łydki, kolana i uda) + przeszczep tkanki tłuszczowej do biustu u dr Gumkowskiego? Zastanawiam się cały czas nad zabiegiem ale głównie chodzi mi o długość dochodzenia po nim do siebie, ponieważ pracuje jako fizjoterapeutka i wymaga to trochę ruchu a często pracuje się cały czas na stojąco i obawiam się, że może być to uciążliwe po takiej operacji proszę napiszcie o swoich doświadczeniach...
Ja chodzilam juz nastepnego dnia ale tylko na palcach bo nogi strasznie mi "ciągneły'. Po 3-4 dniach zaczelam chodzic normalnie ale nogi mi strasznie puchly, stopy mialam jak kamienie, takie okragle i bez formy... po 1,5 tyg zaczelam lepiej sie czuc, moglam zaczac sie schylac bo wczesniej nie dawalam rady przez to ciagniecie lydek. jak minely te dwa tyg zaczelam robic wszystko normalnie, ale jako ze mialam prace w centrum handlowym, w zasadzie caly dzien stalam i jak wracalam do domu to ledwo buty z siebie sciagalam i spodnie ledwo mi przez lydki przechodzily tak mialam napchniete wszystko. Ja nie polecam liposukcji, u mnie rezultatow praktycznie nie ma a do tego jedna noga jest o 1,5 cm grubsza od drugiej. Szkoda mojego zdrowia, czasu i pieniedzy a dodam ze za lydki zaplacilam w sumie 5tysiecy zł za sam zabieg i dodatkowo ponad tysiac mnie wyniosly masaze, masci, leki itp. I na marne wszystko. Jak bys miala jakies pytania to pisz, chetnie odpowiem
__________________
Moja ukochana Córeczka [*] 21tc.
kkama134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 12:10   #21
sylwomen1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5
Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

Hejka
Jestem tydzień po liposukcji... w pierwszych dniach po operacji czułam się fatalnie nie mogłam nawet sama skorzystać z toalety i z pomocą brałam prysznic, ale powodem tego była utrata sporej ilości krwi i osłabienie organizmu. Chodziłam od razu ale z pomocą osób trzecich, ale to wszystko było związane z brakiem siły,śpię nadal w jednej pozycji na plecach... żałowałam w pierwszych dniach, że w ogóle się na coś takiego zdecydowałam do tego stopnia, że płakałam iż mogłam oddać te pieniądze komuś kto ich potrzebuje komuś choremu czułam się jakbym miała 80 lat dlatego też wiem jak tacy ludzie muszą się beznadziejnie czuć w tym momencie mineła mi deprecha myślę znacznie pozytywniej choć rezultatów jeszcze nie widać ale na to trzeba jeszcze poczekać nic od razu wiadomo, mam nadzieje jednak, iż efekty będą rekompensatą za te męczarnie przyzwyczaiłam się już do swoich ograniczeń z dnia na dzień jest lepiej przyzwyczaiłam się nawet do robienia zastrzyków w brzuch wiecie tych przeciwzakrzepowych, robię sobie je jak stara pielęgniara :P Napiszę jeszcze jak będę widziała jakieś rezultaty i wtedy powiem czy było to warte zachodu Jedna rada ode mnie jeśli decydujecie się na taki zabieg róbcie go w okresie jesień - zima, ponieważ nie wytrzymacie 2 miesięcy w tym ubranku uciskowym przy wysokich temperaturach.
Jeśli macie jakieś pytania piszcie chętnie odpowiem pozdrawiam
sylwomen1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 18:15   #22
zuza96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

Cześć
Z tego co czytam jesteś już ponad miesiąc po zabiegu. Gdzie robiłaś lipo i czy to były całe nogi czy jakaś część. Jakie efekty? Czy warto? Ja chciałam zrobić zabieg na całość ale plany mi się trochę pokrzyżowały i chyba przed latem już nie ma sensu, bo boję się że blizny do lata nie znikną. Poczekam i chyba koło września października się zdecyduję.
Pozdrawiam
zuza96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 11:08   #23
sylwomen1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5
Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

Cytat:
Napisane przez zuza96 Pokaż wiadomość
Cześć
Z tego co czytam jesteś już ponad miesiąc po zabiegu. Gdzie robiłaś lipo i czy to były całe nogi czy jakaś część. Jakie efekty? Czy warto? Ja chciałam zrobić zabieg na całość ale plany mi się trochę pokrzyżowały i chyba przed latem już nie ma sensu, bo boję się że blizny do lata nie znikną. Poczekam i chyba koło września października się zdecyduję.
Pozdrawiam
hej!
ja robiłam w AGklinik w Wa-wie u dr Adama Gumkowskiego. Operowałam sobie całe nogi łącznie z kolanami cena u Niego 8 tys moim zdaniem to nie dużo w porównaniu z innymi chirurgami, poza tym ma 20letnie doświadczenie. w tym momencie mogę powiedzieć, że najgorsze za mną(najgorsze są pierwsze dni po operacji potem przez 2 tyg dochodzisz do siebie a w 3cim tyg czujesz jeszcze pewne ograniczenia głównie związane z kolanami potem jest już luzzzzz śmiało można biegać ), nie widać po mnie że przeszłam jakąś operacje nie mam już krwiaków zostały jedynie punkciki, gdzie wprowadzano kaniule. Mam dużo chudsze nogi chociaż mam nadzieje, że jeszcze schudną są też ładniejszego kształtu. Czekam jeszcze miesiąc i powinny osiągnąć już efekt końcowy zmian swojego wyglądu. Ogólnie mówiąc jestem zadowolona polecam Ci tego lekarza chociaż nigdy nie operowałam się u żadnego innego i nie wiem czy są lepsi dlatego nie chce robić komuś na forum reklamę czy antyreklamę. Radziłabym żebyś zrobiła sobie liposukcje na jesień bo jednak będziesz musiała chodzić w tym uciskowym ubranku a w nim jest dość ciepło no i byś się zamęczyła nie dość że byłabyś osłabiona, obolała to jeszcze w ciepłe dni nosić to ubranie to istna zgroza...
jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz z chęcią odpowiem
pozdrawiam
sylwomen1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 16:18   #24
zuza96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

Cześć!
Jak ja ci zazdroszczę, że już jesteś po. Ja sobie marzyłam, że tego lata nareszcie wyjdę normalnie w spódnicy, bez wrażenia że wszyscy się na mnie gapią myśląc że nie mam lustra. Ale tak jak napisałaś będę musiała się wstrzymać do jesieni i przemęczyć się jeszcze jedno lato w spodniach. Planuję zrobić zabieg u Suligi w Częstochowie, u niego już byłam na konsultacjach. Jak długo trwa zabieg? Czy trzeba się jakoś przygotowywać?Czy jak wezmę półtora tygodnia urlopu to wystarczy żeby dojść do siebie? I czy po zabiegu trzeba chodzić na jakieś opatrunki , jest zalecana specjalna pielęgnacja lub coś jeszcze jeszcze innego? Ile ci nogi schudły w cm? Trochę się chyba rozpisałam. Na dzisiaj dość pytań. Jak mi się coś przypomni to napiszę. dzięki za odpowiedź pozdrowionka ;-)
zuza96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 01:37   #25
sylwomen1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5
Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

hej!
nie martw się widocznie nie ty jedna z takim problemem ja całe życie jak pamiętam w spodniach chodziłam.... żeby nikt nie mówił że jak sama wspomniałaś lustra nie widziałam
Zabieg trwa jakieś 2lub3 godziny nie powiem ci dokładnie bo ja się wybudziłam z narkozy po zabiegu drugiej kobiety która tego dnia miała zabieg i jeszcze czułam się jak po alkoholu, jak wspominam to rozmawiałam z pielęgniarką która czuwała nad nami ale fakt faktem nie jestem w stanie powiedzieć o czym rozmawiałyśmy, byłam zakręcona po tej narkozie ale pewnie każdy organizm inaczej reaguje.
Przygotować się jakoś specjalnie nie musisz, ja dostałam listę zaleceń od chirurga typu- że dwa tygodnie przed mam nie palić papierosów i 2 tyg po też, nie powinno się stosować leków rozrzedzających krew typu polopiryna, aspiryna...etc. poza tym ja wydepilowałam się dokładnie bo jak wiadomo na owłosieniu gromadzą się bakterie i trzymałam się tych wszystkich zasad które miałam na liście...
Co do urlopu nie wiem czy będziesz miała robione kolana jeśli tak to raczej w 1,5tyg nie będziesz czuć się wspaniale ale też pytanie czy w twojej pracy będą ci potrzebne sprawne kolana...bo jeśli nie to bez problemu możesz wracać do pracy (ale to też indywidualna ocena).
Nie musisz chodzić na opatrunki , tydzień po operacji idziesz tylko na ściągnięcie szwów jest to prawie bezbolesne. Pielęgnacji specjalnej też nie ma, jedynie w pierwszych dniach musisz brać szybki prysznic, a nie kąpiel, potem możesz sobie pozwolić na kąpiel i co ważniejsze co bym zapomniała po ściągnięciu szwów robisz 10 masaży (drenaży limfatycznych) ja sama je robiłam bo akurat w tym temacie się znam.
Nie jestem w stanie powiedzieć ci ile cm mi schudły bo wyszłam z takiego założenia iż nie będę mierzyć i wpędzać się w niepotrzebny stres bo znając siebie chciałabym efekty widzieć od razu a wiadomo że nie jest to możliwe i postawiłam raczej na efekt wizualny i jak na razie nie narzekam a raczej stawiam chirurgowi dużego plusa, bo pierwszy raz od wielu lat odważę się w święta wystąpić w spódniczce....wrrrrrreszc ie pozdrawiam
sylwomen1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 15:14   #26
Misia_1972
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

W lutym br. u doktora Chęcińskiego miałam wykonywaną liposukcję okolic lędźwiowych, plastykę obwisłości powłok brzusznych z zeszyciem mięśni prostych i transpozycję pępka. Operacja przebiegła bez komplikacji i powikłań. Mogę z czystym sumieniem polecić doktora za fachowość i Jego zainteresowanie pacjentem zarówno przed jak i po operacji. Personel kliniki bardzo życzliwy, kompetentny i pomocny. Super! Polecam!
Misia_1972 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 19:00   #27
emilia_79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4
Dot.: Liposukcja - już 2 lata po :)

Widzę, że Śnieżka też zdecydowała się na ten spreytny zabieg zabrania tłuszczyku z jednej partii i wstrzyknięcia do drugiej. Ja tak zrobiłam z piersiami. Odessali mi z boczków i brzucha a przeszczepili do biustu, który teraz nie dość, że spory to jeszcze jędrny. Wszystko pięknie się przyjęło, choć powrót do formy trochę trwał. Niestety nie jest to najłatwiejszy z zabiegów hirurgicznych ale dający ogromne efekty. Teraz jak dodatkowo ćwiczę i trzymam dietę, to muszę przyznać, że w lepszej formie nie byłam nigdy. Pamiętajcie jednak, że to sposób na modelowanie a nie odchudzanie (tak powtarzała mi Pani doktor - Aldona Satchura). I mówiła żeby po zabiegu dbać o siebie żeby nie musieć cierpieć po raz drugi
emilia_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-03 20:00:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.