MY STYLE DIARY po polsku :) - Strona 243 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-29, 17:14   #7261
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

Cytat:
Napisane przez n_o_b_o_d_y Pokaż wiadomość
Anies swietny zestaw. Podoba mi sie
Jaka sliczna czarna sukienka Skad ?

Tricomi podoba mi sie



Dziewczyny ktora wersja lepsza ? Z paskiem czy z koralami ?
z paskiem
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 17:33   #7262
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

Cytat:
Napisane przez n_o_b_o_d_y Pokaż wiadomość
Anies swietny zestaw. Podoba mi sie
Jaka sliczna czarna sukienka Skad ?

Tricomi podoba mi sie



Dziewczyny ktora wersja lepsza ? Z paskiem czy z koralami ?
Z paskiem :ehem. Przy okazji - PIEKNY zestaw
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 17:40   #7263
sabcia-myszka
Zadomowienie
 
Avatar sabcia-myszka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 549
GG do sabcia-myszka
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Bardzo skromny i bardzo ładny
dziekuje

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Mój zestaw sylwestrowy. Zaznaczam, że Sylwester odbywa się w bacówce. Mają być pieczone, ognisko, kulig, dlatego eleganckie kreacje odpadają. Musiał być wygodny i ciepły. W zasadzie wyszedł zestaw codzienny .

Kolczyki, prawdopodobnie te mniejsze. Dołączam też zdjęcie make-up'u . Niewiele widać, bo światło sztuczne. Chciałam podkreślić linię na górnej powiece.
sliczne zaestawiki jak zasze skad pierwsze kolczyki?

Cytat:
Napisane przez Justa1980 Pokaż wiadomość
W prostocie sila - bardzo fajnie
dziekuje
sabcia-myszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 17:44   #7264
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

Cytat:
Napisane przez n_o_b_o_d_y Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktora wersja lepsza ? Z paskiem czy z koralami ?
hmmm sama nie wiem, chyba z paskiem
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 17:55   #7265
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

Oto moje zestawy na Sylwestra, a właściwie zestaw z taką samą bazą - TUNIKĄ, tylko spodnie, torebki i biżuteria się zmieniają Idę na domówkę więc buty nieistotne, bo pewnie i tak je zdejmę


Mam tyle pomysłów, że sama już nie wiem A najgorzej, że nie mam żadnego faworyta Wiem, że niełatwo ocenić jeśli nie widzi się zestawu na osobie, ale napiszcie chociaż, z którymi dodatkami najbardziej wam się podoba


Bluzka: Kremowa tunika

Spodnie: Jeansy, szare dzwony, brązowe eleganckie

Torebki: Czarna a'la satynowa elementy srebrne, czarna cała w koralikach również srebrne elementy (dopięłam brązową broszkę z kwiatkiem)

Bizuteria: Czarne korale, cieniutki szaliczek, długie brązowe kolczyki stare złoto, naszyjnik stare złoto z kamieniami, długie srebrne kolczyki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03340.JPG (35,9 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03343.JPG (31,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03345.JPG (39,4 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03347.JPG (44,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03349.JPG (32,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03350.JPG (37,2 KB, 45 załadowań)
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 17:57   #7266
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

c.d...


Chyba napewno wezme tą torebkę a'la satynową, bo ta druga ma za długi pasek i nie zdążę go skrócić do Sylwka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03351.JPG (33,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03352.JPG (35,7 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03354.JPG (38,1 KB, 24 załadowań)
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 17:58   #7267
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Mój zestaw sylwestrowy. Zaznaczam, że Sylwester odbywa się w bacówce. Mają być pieczone, ognisko, kulig, dlatego eleganckie kreacje odpadają. Musiał być wygodny i ciepły. W zasadzie wyszedł zestaw codzienny .
Kolczyki, prawdopodobnie te mniejsze. Dołączam też zdjęcie make-up'u . Niewiele widać, bo światło sztuczne. Chciałam podkreślić linię na górnej powiece.
Anies, nie będe Ci słodzić :P, bo i tak co byś nie ubrała, będzie super!
Mam natomiast pytanie, czy dawno i gdzie kupiłaś torebkę ze zdjęć?
Strasznie chciałabym czarną "Balenciagę" bo są to baaaardzo wygodne torby. I tak mi jeszcze czarnej do szczęścia brakuje.

Cytat:
Napisane przez n_o_b_o_d_y Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktora wersja lepsza ? Z paskiem czy z koralami ?
Z paskiem.

A ja wklejam 3 zestawy (ostatni jest hołdem dla lat 80-tych ). Brakuje mi pomysłów i... ubrań. Także prawdopodobnie na tych zdjęciach poprzestanę i ograniczę się tylko do oglądania Waszych propozycji (no chyba, że kupię sobie jakiś super ciuch, którym koniecznie będę się musiała pochwalić :P).
Życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05913.jpg (47,7 KB, 372 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05911.jpg (53,3 KB, 336 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05917.jpg (47,7 KB, 357 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05923.jpg (48,7 KB, 335 załadowań)
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 18:13   #7268
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

Anies czy ten cudowny zakiecik jest z H&M?? Jakbys mogla to zdradz cene
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1167408819
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 18:18   #7269
ojalika
Wtajemniczenie
 
Avatar ojalika
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: .
Wiadomości: 2 017
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Mój zestaw sylwestrowy. Zaznaczam, że Sylwester odbywa się w bacówce. Mają być pieczone, ognisko, kulig, dlatego eleganckie kreacje odpadają. Musiał być wygodny i ciepły. W zasadzie wyszedł zestaw codzienny .

Kolczyki, prawdopodobnie te mniejsze. Dołączam też zdjęcie make-up'u . Niewiele widać, bo światło sztuczne. Chciałam podkreślić linię na górnej powiece.
o mam takie same kolczyki
wszystkie zestawy mi sie podobają oprócz tych dwóch ostatnich z tą sukienką
postawiłam bym chyba na 3
udanej zabawy
ojalika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 18:58   #7270
Eire
Raczkowanie
 
Avatar Eire
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bergen NO
Wiadomości: 456
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

Anies świetny zestaw na sylwestra! bardzo podoba mi sie ten szary long jak zwykle wszystko fajnie pasuje. Bardzo, ale to bardzo podoba mi sie sukienka w grochy!!! Szkoda, ze masz "goralskiego" Sylwestr, bo bardzo ładnie w niej wygladasz A sukienka bardziej podoba mi sie z paskiem ale nie wiem czy z tak jasnym :P
__________________
Bergen...nasz nowy dom


avatarek ze strony: e-avatarki.mylog.pl
Eire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 19:29   #7271
n_o_b_o_d_y
Wtajemniczenie
 
Avatar n_o_b_o_d_y
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 186
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Oto moje zestawy na Sylwestra, a właściwie zestaw z taką samą bazą - TUNIKĄ, tylko spodnie, torebki i biżuteria się zmieniają Idę na domówkę więc buty nieistotne, bo pewnie i tak je zdejmę


Mam tyle pomysłów, że sama już nie wiem A najgorzej, że nie mam żadnego faworyta Wiem, że niełatwo ocenić jeśli nie widzi się zestawu na osobie, ale napiszcie chociaż, z którymi dodatkami najbardziej wam się podoba


Bluzka: Kremowa tunika

Spodnie: Jeansy, szare dzwony, brązowe eleganckie

Torebki: Czarna a'la satynowa elementy srebrne, czarna cała w koralikach również srebrne elementy (dopięłam brązową broszkę z kwiatkiem)

Bizuteria: Czarne korale, cieniutki szaliczek, długie brązowe kolczyki stare złoto, naszyjnik stare złoto z kamieniami, długie srebrne kolczyki
Najlepszy pierwszy - z czarnymi koralami
__________________
Just like heaven...
n_o_b_o_d_y jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 20:18   #7272
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

Anies
Zestaw na Sylwestra super, napewno bedzie Ci w nim miło i cieplutko. Ten z nową sukienką również bardzo mi się podoba. Makijaż też rewelacja, może by troszkę ,symbolicznie wprowadzić błysku na usta? A że masz śliczną buzię to już wiesz ,więc nie będę się powtarzać. Za to ostatni z elegancką sukienką niezbyt mi się podoba, sukienka kojarzy mi sie trochę z fartuchem z lat 80-tych.
tricomi
Bardzo ładnie, oczywiście czarne buty, obowiązkowo
nobody
lepiej z paskiem
ewka.mnk
zawsze jak widzę Twoje zestawy to najpierw zachwycam się idealną figurą, niejedna modelka by Ci pozazdrościła. Podobają mi się Twoje nawiązania do lat 80-tych są naprawdę w dobrym stylu, co nieczęsto się zdarza.Ale mi osobiście najbardziej przypadł do gustu pierwszy zestawik, taki prosty i kobiecy, no i ta figura...ech tylko pozazdrościć
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 20:18   #7273
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
ewka ale szczuplutka jestes Ładne zestawiki Najlepszy piertwszy super rurki

iwonko a mi sie naj podoba ten http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1167414889
__________________

Wymianka

Edytowane przez czarownicagosia
Czas edycji: 2006-12-29 o 23:51 Powód: post pod postem, prosze uzywac Edycji
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 20:22   #7274
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

A ja mam zagwostkę, bo idę na Sylwestra pod hasłem Moulin Rouge czyli wiadomo gorsety,podwiązki, kabaretki etc mam pełno takich gadżetów w domu,ale zero ochoty ,żeby się odsłaniać, w wydaniu tancerki kankana czułabym się idiotycznie i co tu teraz ubrać?
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 20:49   #7275
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

Milky_quartz, Pyra1990, Ojalika - dzięki dziewczyny, miło mi .

Tricomi, śliczna sukienka .Mnie się podoba butami ze zdjęcia pierwszego. Fajny kontrast, a w dodatku buty są bardzo ładne.
Przeglądając zdjęcia ze Street Fashion zauważyłam, że coraz więcej dziewczyn ubiera buty, które na pierwszy rzut oka nie pasują. Mnie się to podoba.

Nobody , zdecydowanie z paskiem. Bardzo ładny zestaw. Świetnie wyglądasz.
Sukienka z Cubus'a.

sabcia-myszka -
kolczyki są z H&M

iwona200
- wybrałabym torebkę satynową, do tego te kolczyki wiszące z cyrkoni (chyba), srebrne. Z naszyjnika, czy korali zrezygnowałabym. Bardzo ładna ta bluzka.
Brązowe spodnie chyba nie bardzo pasują do czarnej torebki, ale skoro idziesz na domówkę, to pewnie i tak nie będziesz jej używać. Jeansy nie, bo to spodnie na codzień. Ubierz szare, albo brązowe.

Ewka, dziewczyny Ty to dopiero masz styl . Faktycznie, zestaw idealnie dobrany do trendów lat 80-tych. No no, popisałaś się .
Pierwszy mi się podoba, taki dziewczęcy. Mam taką samą bluzkę z H&M, ale czarną .
Masz rewelacyjną figurę, jak modelka! Nie poprzestawaj na tych zestawach!

Torebkę kupiłam na Allegro za 56 zł, licytacja była. Jest ze skóry i co prawda wewnątrz widnieje skórzana metka "Balenciaga", ale szczerze wątpię, że to oryginał . Jakaś dobra podróbka. Także co do firmy, niewiele pomogę. Zgadzam się, że jest bardzo wygodna .

kasian86 -żakiet z H&M. Dorawałam wczoraj, przeceniony ze 199 na 99 zł. Wisiał ostatni, do tego w rozmiarze 34, więc niewiele się zastanawiając pognałam do kasy.

Eire, też troszkę żałuję, bo Sylwester to jedna z nielicznych okazji, kiedy mogę się ubrać bardziej elegancko, albo np. w sukienkę. Cóż, przyszło mi jechać do bacówki. Musiałam przystać na propozycję mojego chopa, gdyż w zeszłym roku ja wybrałam miejsce.
Pasek też wydaje mi się zbyt jasny. W Krakowie mam inny, moim zdaniem lepiej by wyglądał.
Dziękuję Ci bardzo.

Justyś, muuuuaaaa .
Z kokardką można robić wszystko, a wydaje mi się, że stanowi ciekawy dodatek do zwykłego, szarego, prostego sweterka.
Long, tak , od Mamy z DP.
Oj wierz mi, make up na żywo traci na pięknie . Nie posiadam zdolności stworzenia ładnego makijażu. Ciężka sztuka. Mam powieki opadające, więc prawie nic nie można na nich zrobić. Dziadostwo straszne taka powieka .
Eh, nie jestem przekonana do tej sukienki, pewnie przez długość . Wydaje mi się, że najlepsza będzie z szarym longiem, ale niestety nie mam w domu, wszystko w Krakowie zostało.
Taak? Lepiej z paskiem?A ja myślałam, że bez, bo ma wiązanie pod biustem i zastanawiałam się, czy nie będzie za dużo szczęścia.

Sarah, jesteś zgodna z moim bratem i facetem, którzy twierdzą, że sukienka wygląda jak uniform . Eh, no możliwe, ale zakochałam się w groszkach, kolorze i materiale. Może z butami na obcasie wyglądałaby lepiej.
Ooo faktycznie, masz rację co do ust. Nawet mam odpowiedni błyszczyk z drobinkami. Skorzystam, bo powiększy mi optycznie usta .

Jeszcze edit odnośnie Twojego przebrania. Oj, miałabym ogromny problem, bo nie cierpię "obnażania". Nie uśmiechałyby mi się falbaniaste, krótkie kiece i gorsety (jeszcze jakbym miała co wsadzić do tego gorsetu ).
Może proste, czarne spodnie i jakaś bluzka z falbankami? Eh nie wiem. Mimo, że to przebranie, to jednak musiałabym się w nim dobrze czuć.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 20:56   #7276
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

anies swietny ten zestaw
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1167409855
i ten
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1167408819

- pozostale tez

btw to ty w avatarku?
Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 20:56   #7277
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk Pokaż wiadomość
Anies, nie będe Ci słodzić :P, bo i tak co byś nie ubrała, będzie super!
Mam natomiast pytanie, czy dawno i gdzie kupiłaś torebkę ze zdjęć?
Strasznie chciałabym czarną "Balenciagę" bo są to baaaardzo wygodne torby. I tak mi jeszcze czarnej do szczęścia brakuje.


Z paskiem.

A ja wklejam 3 zestawy (ostatni jest hołdem dla lat 80-tych ). Brakuje mi pomysłów i... ubrań. Także prawdopodobnie na tych zdjęciach poprzestanę i ograniczę się tylko do oglądania Waszych propozycji (no chyba, że kupię sobie jakiś super ciuch, którym koniecznie będę się musiała pochwalić :P).
Życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
Jej co za figura I styl... Probowalas mzoe szans jako modelka Jka na moje masz duuuuze szanse
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 22:27   #7278
NasteCzka
Wtajemniczenie
 
Avatar NasteCzka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 357
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

Ale sie rozpisałyscie ... mam spore zaległosci i dużo pytań

Może na poczatek słowo DZIEKUJĘ dziewczynom za dobre słowo. Jeżeli chodzi o kolczyki to mam je z wymiany wizażowej, wymieniłam sie jakiś rok temu? i ani razu ich nie załozylam( do wyjścia)...


n_o_b_o_d_y lepiej z paskiem

iwona200 Hehe to dość już długo trwa ... jak widze wiadomość od Ciebie to już wiem co tam jest A co do zestawów to widze tylko opisy- bez zdjęć albo coś przegapiłam

anies5 Bardzo ładne zestawy a oprocz tego mam kilka pytań...
1) Co robisz, że Twoja grzywka jest taka "przyklepana"? bo moja nigdy nie chce się ułozyć... ??
2) Stosujesz czegoś do podkreslenia tzw. kości policzkowych?? jak tak to czego hehe odp. uzasadnij
3) Masz ciemniejszą karnacje czy chodzisz na solarium??
4) Tak w ogole to ile masz lat ?!
No i to na tyle...

ewka.mnk bardzo ładnie, szczuplutka jesteś...
NasteCzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 23:51   #7279
Mala kroweczka o imieniu
Zakorzenienie
 
Avatar Mala kroweczka o imieniu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 125
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

nobody skad ta biala bluzeczka?
Mala kroweczka o imieniu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 00:05   #7280
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

Atoska ja tez mysle ze najladniej beda wygladac kolczyki bez dodatkowej bizuterii i czarne buty bardzo ladnie wygladasz
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 00:12   #7281
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

Cytat:
Napisane przez NasteCzka Pokaż wiadomość
anies5 Bardzo ładne zestawy a oprocz tego mam kilka pytań...
1) Co robisz, że Twoja grzywka jest taka "przyklepana"? bo moja nigdy nie chce się ułozyć... ??
2) Stosujesz czegoś do podkreslenia tzw. kości policzkowych?? jak tak to czego hehe odp. uzasadnij
3) Masz ciemniejszą karnacje czy chodzisz na solarium??
4) Tak w ogole to ile masz lat ?!
No i to na tyle...

ewka.mnk bardzo ładnie, szczuplutka jesteś...
100 pytań do?
1) Hmmm...nie robię nic. Wstaję, szczotkuję włosy i gotowe. Przeważnie włosy myję w nocy, robię kucyka i idę spać. Rano rozpuszczam, albo ładniej upinam. Nie mam czasu na zabawę z włosami.
Kiedy chcę mieć idealnie proste, to rano myję i suszę. Na pewno fakt, że włosy same się układają, to zasługa mojego fryzjera. Moim zdaniem jest mistrzem od grzywek. Nie "zdradzam" go z żadnym innym. Zawsze grzywka dobrze mi się układa.
2)Stosuję, choć czasami mam manię idealnie gładkiej cery i odstawiam "podkreślacze". Zazwyczaj kości muskam Meteorytami Guerlaina (Beige chic), a na to mozaika z Neutrogeny "Helthy skin" blends, naturalny rozświetlający bronzer (tą mam na zdjęciu). Zamiennie z różem Bourjois, odcień tomette.
3)Nie chodzę na solarium, nigdy w życiu. Raz zachciało mi się przyciemnienia i tylko się wysuszyłam (a skóra była szara!), także omijam szerokim łukiem. Poza tym, brzydzę się .
Karnacji ciemnej nie mam, porcelanowej też nie, raczej normalną. Może na zdjęciu wyglądam na "ciemniejszą", bo było robione przy sztucznym świetle. Dość szybko łapie mnie słońce i mimo, że się nie opalam, bo nie trawię leżenia plackiem, to później długo trzyma się mnie "muśnięcie" słońca .
4) "Ja mam 20 lat, Ty masz 20 lat, przed nami 7 niebo..." . 20 . Nie wyglądam, wiem! Moja zmora. Kiedyś znajoma mojej Mamy się pyta:
- A która to klasa?
- Trzecia, (nie dodałam, że liceum)
- Oooo, to testy gimnazjalne w tym roku! .
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 04:04   #7282
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

Anies5-podoba mi sie 1 i 2 zestaw z 1 postu i pierwszy z 2 postu..Masz sliczne oczy
Ewka.mnk-pierwszy ladny a ostatni bomba-super
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 05:03   #7283
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Thumbs up Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Mój zestaw sylwestrowy. Zaznaczam, że Sylwester odbywa się w bacówce. Mają być pieczone, ognisko, kulig, dlatego eleganckie kreacje odpadają. Musiał być wygodny i ciepły. W zasadzie wyszedł zestaw codzienny .

Kolczyki, prawdopodobnie te mniejsze. Dołączam też zdjęcie make-up'u . Niewiele widać, bo światło sztuczne. Chciałam podkreślić linię na górnej powiece.
Swietny zestaw! Udanego Sylwestra
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 08:41   #7284
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

Cytat:
Napisane przez n_o_b_o_d_y Pokaż wiadomość


Dziewczyny ktora wersja lepsza ? Z paskiem czy z koralami ?
z koralami!
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 09:22   #7285
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
- Oooo, to testy gimnazjalne w tym roku! .





__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 09:34   #7286
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość

Sarah, jesteś zgodna z moim bratem i facetem, którzy twierdzą, że sukienka wygląda jak uniform . Eh, no możliwe, ale zakochałam się w groszkach, kolorze i materiale. Może z butami na obcasie wyglądałaby lepiej.
Ooo faktycznie, masz rację co do ust. Nawet mam odpowiedni błyszczyk z drobinkami. Skorzystam, bo powiększy mi optycznie usta .

Jeszcze edit odnośnie Twojego przebrania. Oj, miałabym ogromny problem, bo nie cierpię "obnażania". Nie uśmiechałyby mi się falbaniaste, krótkie kiece i gorsety (jeszcze jakbym miała co wsadzić do tego gorsetu ).
Może proste, czarne spodnie i jakaś bluzka z falbankami? Eh nie wiem. Mimo, że to przebranie, to jednak musiałabym się w nim dobrze czuć.
Napewno w rzeczywistości sukienka prezentuje się o wiele lepiej,na zdjęciu wyszła jakoś tak poliestrowo, stąd skojarzenie,a nawet nie zauważyłam ,ze jest w groszki(też je uwielbiam) A mężczyzn też warto czasem czasem posłuchać.
Dzięki za radę odnośnie Sylwestra, upewniłaś mnie w przekonaniu ,ze niewarto przebierać się wbrew sobie, tymbardziej ,ze jestem jeszcze trochę chora mam ochotę włożyć coś ciepłego i wygodnego
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 09:42   #7287
NasteCzka
Wtajemniczenie
 
Avatar NasteCzka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 357
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
100 pytań do?
1) Hmmm...nie robię nic. Wstaję, szczotkuję włosy i gotowe. Przeważnie włosy myję w nocy, robię kucyka i idę spać. Rano rozpuszczam, albo ładniej upinam. Nie mam czasu na zabawę z włosami.
Kiedy chcę mieć idealnie proste, to rano myję i suszę. Na pewno fakt, że włosy same się układają, to zasługa mojego fryzjera. Moim zdaniem jest mistrzem od grzywek. Nie "zdradzam" go z żadnym innym. Zawsze grzywka dobrze mi się układa.
2)Stosuję, choć czasami mam manię idealnie gładkiej cery i odstawiam "podkreślacze". Zazwyczaj kości muskam Meteorytami Guerlaina (Beige chic), a na to mozaika z Neutrogeny "Helthy skin" blends, naturalny rozświetlający bronzer (tą mam na zdjęciu). Zamiennie z różem Bourjois, odcień tomette.
3)Nie chodzę na solarium, nigdy w życiu. Raz zachciało mi się przyciemnienia i tylko się wysuszyłam (a skóra była szara!), także omijam szerokim łukiem. Poza tym, brzydzę się .
Karnacji ciemnej nie mam, porcelanowej też nie, raczej normalną. Może na zdjęciu wyglądam na "ciemniejszą", bo było robione przy sztucznym świetle. Dość szybko łapie mnie słońce i mimo, że się nie opalam, bo nie trawię leżenia plackiem, to później długo trzyma się mnie "muśnięcie" słońca .
4) "Ja mam 20 lat, Ty masz 20 lat, przed nami 7 niebo..." . 20 . Nie wyglądam, wiem! Moja zmora. Kiedyś znajoma mojej Mamy się pyta:
- A która to klasa?
- Trzecia, (nie dodałam, że liceum)
- Oooo, to testy gimnazjalne w tym roku! .
Dziękuję za wyczerpujące odp
Jeżeli chodzi o włosy to masz super sprawę bo się same układają. Moja grzywa to stoi !! jak wstaje rano hehe
Co do cery to trochę to skomplikowane więc kupię ciemy puder w kulkach
Może na 20 lat i nie wyglądasz ale dałabym Ci tak 18-19 ...
W tym wszystkim wygrywa Twojej Mamy koleżanka
NasteCzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 09:43   #7288
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

dziewczyny, co myslicie o tym stroju? zdjecia troche kiepskie

( to nie stroj sylwestrowy)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SA400032.JPG (48,5 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SA400033.JPG (48,2 KB, 134 załadowań)
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 10:28   #7289
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Tricomi, śliczna sukienka .Mnie się podoba butami ze zdjęcia pierwszego. Fajny kontrast, a w dodatku buty są bardzo ładne.
Przeglądając zdjęcia ze Street Fashion zauważyłam, że coraz więcej dziewczyn ubiera buty, które na pierwszy rzut oka nie pasują. Mnie się to podoba.
dzieki anies, to jest właściwie moja pierwsza inspiracja zdjęciami dziewczyn z mystylediary.net
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 10:50   #7290
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku :)

a moje pytanko wsrod 100 innych do Aines zostalo pominiete

Anies to Ty w twoim avatarku? jakas taka podobna pani do Ciebie sie wydaje
Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.