MY STYLE DIARY po polsku II - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-16, 01:59   #481
stellios
BAN stały
 
Avatar stellios
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: -greek-town-
Wiadomości: 2 278
GG do stellios
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
strach na Wroble?-eeee tam -chlopyJa bym smigala w pierwszym zestawie jak najbardziejFajna ta narzutka.
No to chyba bede musiala sie odwazyc
ale narazie boje sie
stellios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 11:30   #482
saswati
Raczkowanie
 
Avatar saswati
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 466
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

stellios- pelerynka plus pepitka= pełnia szczęścia super

mój dzisiejszy- efekt nakładania byle czego z szafy i starań odwrócenia od tego uwagi opaską
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16-01-07_1225.jpg (65,4 KB, 497 załadowań)
__________________
27 lipca 2013

Edytowane przez saswati
Czas edycji: 2007-01-16 o 11:31 Powód: zdjęcie się nie dodało ^^'
saswati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 12:51   #483
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez Pyra1990 Pokaż wiadomość
Moje zestawy, w dodatki sie nie bawilam... Nie wiedzialam jak podwinac te spodnie, no i cos takie wyszło
Swietnie sie prezentujesz w mini Ostatni zestaw chyba jednak najbardziej do mnie przemawia.

Cytat:
Napisane przez ewulinek@vp.pl Pokaż wiadomość
Pyra1990 1 i ostatni zestaw w szczególności mi sie spodobały super !!

to teraz mój debiut , tylko nie bijcie i nie krzyczcie Kochane! mój strój taki dzisiejszy zwykły z przed chwili! może być ?
Jak to juz tutaj kiedys ktos madrze napisal - w prostocie sila. Swietnie !

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
No to teraz ja
1. normalny - rurki i koszula, która na w rzeczywistości ma łagodniejszy odcień. Miłbyć czarny pasek , ale nie wiem gdzie jest. PO prostu go wcięło
2. Całkiem podobny do porzedniego, ale dodałam czarną bluzeczkę pod spód, szpilki i prostą torebkę/ kopertówkę, żeby nadać całości innego < może bardziej eleganckiego> charakteru
3. Czarne rurki i long , do tego korale czarno-białe i czarna torba , której na zdjęciu już nie ma
Jak myślicie do czego można by założyć szeroki żółty pas z dużą złotą klamrą ?
Swietny ten pasiaczek z ostatniej fotki Ten zestaw podoba mi sie najbardziej

Cytat:
Napisane przez saswati Pokaż wiadomość
"taki se" zestaw. ale się czuje w nim szczuplejsza niż jestem. a to mnie cieszy
Szczuplej ? Chudziutka jestes a zestaw bardzo fajny. chociaz moze i cos w tym jest, bo ja w niektórych zestawach tez czuje sie szczuplej

Cytat:
Napisane przez stellios Pokaż wiadomość
CzarnyElf
Chce sie zorientowac co dziewczyny mysla na temat "tego czegoś", bo ja nie jestem do konca pzrekonana ...

Zdanie mojego TZ - "jak strach na wróble"
Stellios - mi sie podoba. Zwlaszcza w wersji pierwszej. Sama sie do niej (tzn tej pelerynki) przymierzalam, ale troche te rozszerzane rekawy mnie odstraszaja. Kolnierz i guziki boskie

Kochane, mecze sie i drecze zeby wkleic jakies nowe fotki, ale warunki atmosferyczne (brak slonca) i marnej jakosci oswietlenie w moim przedpokoju skutecznie mi to uniemozliwiaja. Skomponowalam kilka zestawów z mysla o wiosnie

1) Zakiet z krótkim rekawem brazowy. Dziwnie sie uklada gdy podnosze reke do zrobienia zdjecia, ale w pozycji prostej lezy bez zarzutu. na zdjeciu drugim jest znacznie lepiej widoczny. Rurki sa granatowe, czego nie mozna dostrzec. Zdjecie bez torebki, bo ta zaslania wszystko.

2) Zakiet-bolerko z duzymi guzikami (moja milosc), rurki te same, long równiez. Torba Edith Bag - podróba Chloe (moja kolejna milosc . Na zdjeciu nie bardzo to widac, ale jest szara.

3) Zakiet bezowy juz pokazywany wczesniej w zestawie z czarnymi rurkami. Bialy long, ale nieco krótszy niz szary ze zdjec poprzednich. Rury bez zmian, buty i torba tez.

No i na kazdym zdjeciu czarne peep toe.

Strasznie mi przykro, ze zdjecia takie marne. mam nadzieje, ze mimo to uda sie cos dostrzec.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg promod001 (Small).jpg (16,4 KB, 314 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg promod002 (Small).jpg (22,6 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg promod003 (Medium).jpg (24,7 KB, 285 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg h&m01 (Medium).jpg (20,7 KB, 316 załadowań)
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 13:02   #484
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Wszystkie 3 zestawy są śliczne, pewnie już pisałam nie raz , masz świetną figurę, podziwiam. Tylko te butki wyglądają na niezbyt ciepłe,mam nadzieję ,że nie chodzisz w nich pomieście o tej porze roku.
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 13:12   #485
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez Justa1980 Pokaż wiadomość
Swietnie sie prezentujesz w mini Ostatni zestaw chyba jednak najbardziej do mnie przemawia.



Jak to juz tutaj kiedys ktos madrze napisal - w prostocie sila. Swietnie !



Swietny ten pasiaczek z ostatniej fotki Ten zestaw podoba mi sie najbardziej



Szczuplej ? Chudziutka jestes a zestaw bardzo fajny. chociaz moze i cos w tym jest, bo ja w niektórych zestawach tez czuje sie szczuplej



Stellios - mi sie podoba. Zwlaszcza w wersji pierwszej. Sama sie do niej (tzn tej pelerynki) przymierzalam, ale troche te rozszerzane rekawy mnie odstraszaja. Kolnierz i guziki boskie

Kochane, mecze sie i drecze zeby wkleic jakies nowe fotki, ale warunki atmosferyczne (brak slonca) i marnej jakosci oswietlenie w moim przedpokoju skutecznie mi to uniemozliwiaja. Skomponowalam kilka zestawów z mysla o wiosnie

1) Zakiet z krótkim rekawem brazowy. Dziwnie sie uklada gdy podnosze reke do zrobienia zdjecia, ale w pozycji prostej lezy bez zarzutu. na zdjeciu drugim jest znacznie lepiej widoczny. Rurki sa granatowe, czego nie mozna dostrzec. Zdjecie bez torebki, bo ta zaslania wszystko.

2) Zakiet-bolerko z duzymi guzikami (moja milosc), rurki te same, long równiez. Torba Edith Bag - podróba Chloe (moja kolejna milosc . Na zdjeciu nie bardzo to widac, ale jest szara.

3) Zakiet bezowy juz pokazywany wczesniej w zestawie z czarnymi rurkami. Bialy long, ale nieco krótszy niz szary ze zdjec poprzednich. Rury bez zmian, buty i torba tez.

No i na kazdym zdjeciu czarne peep toe.

Strasznie mi przykro, ze zdjecia takie marne. mam nadzieje, ze mimo to uda sie cos dostrzec.
Justyś wszystkie zestawy bardzo mi się podobają. W drugim dosłownie się zakochałam
Torba jest rewelacyjna,nawiasem mówiąc też myślę o jej kupnie, choć w zasadzie mam już bardzo podobną - uwielbiam torebki i jak jakaś wpadnie mi w oko, to nie ma mocnych muszę ja mieć. Twoja jest czarna, czy brązowa?
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 13:12   #486
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez saswati Pokaż wiadomość
mój dzisiejszy- efekt nakładania byle czego z szafy i starań odwrócenia od tego uwagi opaską
Podoba mi sie
Cytat:
Napisane przez Justa1980 Pokaż wiadomość
Swietnie sie prezentujesz w mini Ostatni zestaw chyba jednak najbardziej do mnie przemawia.

Kochane, mecze sie i drecze zeby wkleic jakies nowe fotki, ale warunki atmosferyczne (brak slonca) i marnej jakosci oswietlenie w moim przedpokoju skutecznie mi to uniemozliwiaja. Skomponowalam kilka zestawów z mysla o wiosnie

1) Zakiet z krótkim rekawem brazowy. Dziwnie sie uklada gdy podnosze reke do zrobienia zdjecia, ale w pozycji prostej lezy bez zarzutu. na zdjeciu drugim jest znacznie lepiej widoczny. Rurki sa granatowe, czego nie mozna dostrzec. Zdjecie bez torebki, bo ta zaslania wszystko.

2) Zakiet-bolerko z duzymi guzikami (moja milosc), rurki te same, long równiez. Torba Edith Bag - podróba Chloe (moja kolejna milosc . Na zdjeciu nie bardzo to widac, ale jest szara.

3) Zakiet bezowy juz pokazywany wczesniej w zestawie z czarnymi rurkami. Bialy long, ale nieco krótszy niz szary ze zdjec poprzednich. Rury bez zmian, buty i torba tez.

No i na kazdym zdjeciu czarne peep toe.

Strasznie mi przykro, ze zdjecia takie marne. mam nadzieje, ze mimo to uda sie cos dostrzec.
Ładne zestawy. ostatni najbardziej mi sie podoba
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 13:17   #487
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Saswati pierwszy zestaw podoba mi się

Justa bolerko z dużymi guziczkami jest śliczne, a zestawy bardzo udane < jak zawsze >

Dzisiaj założyłam ubrania z wczorajszych zestawów, aczkolwiek dżinsowe rurki zmieniłam na satynowe, rurki granatowe na czarne spodnie ... i wyszło coś takiego
W tej bluzce w paski strasznie uwidaczniają się moje fałdki

W zestawie nr. 2 mam założony srebrny wisiorek i kolczyki, czego nie widać na zdjęciu.

Muszę pochodzić za bucikami typu peep toe < bardzo mi się podobają > i za klasycznymi szpilkami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0031.JPG (100,8 KB, 317 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0032.JPG (34,2 KB, 267 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0033.JPG (48,7 KB, 167 załadowań)
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-16, 13:24   #488
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Justyś Wszystkie są boskie, ale ostatni jest moim numerem jeden. Ze względu na torbę, która jest cudowna. Żałuję, że u nas nie było szarych.
Rurki extra prezentują się z peep toe. I ten żakiet! Już kiedyś zachwycałam się nim. Bardzo mi się podoba cały zestaw. Prosty, ale ma w sobie całą masę uroku. Podobna stylizacja do tej ze zdjęcia. Marzy mi się taki żakiet.

Nowe nabytki . Ta beżowa jest cudowna! Bardzo ładnie w niej wyglądasz.

Na prawdę masz super figurę. Bardzo proporcjonalną .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (76,6 KB, 610 załadowań)
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 13:29   #489
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Manolita 1 zestaw ajjj Ladnie wygladasz, a ta bluzka podkresla twoje yy piersi
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 13:30   #490
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez SarahMoon Pokaż wiadomość
Wszystkie 3 zestawy są śliczne, pewnie już pisałam nie raz , masz świetną figurę, podziwiam. Tylko te butki wyglądają na niezbyt ciepłe,mam nadzieję ,że nie chodzisz w nich pomieście o tej porze roku.
Saruniu, A ja nie pierwszy juz raz dziekuje Ci za komplementy. Ciesze sie, ze zestawy przypadly Ci do gustu. Nie, nie, buciki musza poczekac do póznej wiosny lub wczesnego lata niestety

Cytat:
Napisane przez babessa Pokaż wiadomość
Justyś wszystkie zestawy bardzo mi się podobają. W drugim dosłownie się zakochałam
Torba jest rewelacyjna,nawiasem mówiąc też myślę o jej kupnie, choć w zasadzie mam już bardzo podobną - uwielbiam torebki i jak jakaś wpadnie mi w oko, to nie ma mocnych muszę ja mieć. Twoja jest czarna, czy brązowa?
Babe, sloneczko moje, jak ja tesknie za Twoimi zestawami. Jak zwykle klaniam sie nisko w podziekowaniu Mam nadzieje, ze Ty tez niedlugo mnie czyms uraczysz.
Co do drugiego zestawu, to chyba faktycznie tez najbardziej przypadl mi do gustu
Z torebkami mamy podobnie Dopiero kupilam ta, a juz mam na oku kolejna. Moja jest szara. Udalo mi sie ja wylicytowac na ebayu za 18 Euro

Cytat:
Napisane przez Pyra1990 Pokaż wiadomość
Podoba mi sie
Ładne zestawy. ostatni najbardziej mi sie podoba
Dziekuje slicznie

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
Saswati pierwszy zestaw podoba mi się

Justa bolerko z dużymi guziczkami jest śliczne, a zestawy bardzo udane < jak zawsze >

Dzisiaj założyłam ubrania z wczorajszych zestawów, aczkolwiek dżinsowe rurki zmieniłam na satynowe, rurki granatowe na czarne spodnie ... i wyszło coś takiego
W tej bluzce w paski strasznie uwidaczniają się moje fałdki

W zestawie nr. 2 mam założony srebrny wisiorek i kolczyki, czego nie widać na zdjęciu.

Muszę pochodzić za bucikami typu peep toe < bardzo mi się podobają > i za klasycznymi szpilkami.
Justys, , dziekuje bardzo. Oj widzisz jak to materialowe spodnie potrafia zmienic efekt zestawu - ten pierwszy nadawalby sie teraz na jakas elegancka impreze nawet Slicznie. Ja tam zadnych faldek nie widze Nawiasem i nie na temat mówiac - masz przepiekna cere. Ja za to non stop problemy z moja
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 14:07   #491
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Justyś Wszystkie są boskie, ale ostatni jest moim numerem jeden. Ze względu na torbę, która jest cudowna. Żałuję, że u nas nie było szarych.
Rurki extra prezentują się z peep toe. I ten żakiet! Już kiedyś zachwycałam się nim. Bardzo mi się podoba cały zestaw. Prosty, ale ma w sobie całą masę uroku. Podobna stylizacja do tej ze zdjęcia. Marzy mi się taki żakiet.

Nowe nabytki . Ta beżowa jest cudowna! Bardzo ładnie w niej wyglądasz.

Na prawdę masz super figurę. Bardzo proporcjonalną .
Agus, moje sloneczko najdrozsze, Ty mnie zawsze podniesiesz na wyzyny Ciesze sie bardzo, ze Ci sie podoba Przede wszystkim zakiety no i torba, która wlasciwie dopiero teraz ujrzala "swiatlo dzienne". I za ta figure tez buziak soczysty, ale i tak nie zmienie zdania ze nikt nie prezentuje sie w rurkach tak swietnie jak Ty.
Jak tylko wyrobie sie z obiadem to zaraz napisze wiecej
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-16, 15:17   #492
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez Justa1980 Pokaż wiadomość


Jak to juz tutaj kiedys ktos madrze napisal - w prostocie sila. Swietnie !
dziękuję

mnie bardzo podobają się Twoje propozycje , a w szczególności ten :

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1168951840

Stellios tak jak chciałaś - wklejam zdjęcia butów!

pozdrawiam Was
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg emu.jpg (59,6 KB, 54 załadowań)
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 15:45   #493
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Swietne buty Takie górsko eskimoskowe;p
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 16:26   #494
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez Justa1980 Pokaż wiadomość
Babe, sloneczko moje, jak ja tesknie za Twoimi zestawami. Jak zwykle klaniam sie nisko w podziekowaniu Mam nadzieje, ze Ty tez niedlugo mnie czyms uraczysz.
Co do drugiego zestawu, to chyba faktycznie tez najbardziej przypadl mi do gustu
Z torebkami mamy podobnie Dopiero kupilam ta, a juz mam na oku kolejna. Moja jest szara. Udalo mi sie ja wylicytowac na ebayu za 18 Euro
Szara teraz chcę ją jeszcze bardziej - chyba będzie mi się śnić po nocach.

A co do moich zestawów, to jakoś nie mogę znaleźć czasu na robienie fotek, bo mam nawał obowiązków zawodowych, ale może w końcu się zmobilizuję i coś wkleję. Pozdrawiam
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 18:28   #495
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Manolita pierwszy zestaw jest boski .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 18:36   #496
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Justa, szary "grzyb" na tobie wyglada bosko torebka tez bardzo fajna chyba podobne sa w reservedzie a twoja skad? caly ten zestaw jest rewelacyjny najbardziej wpadl mi w oko chociaz ten z zakiecikiem nie jest gorszy "grzyb" czarny troche mniej mi sie podoba przez co zestaw do mnie nie przemawia

Monolita, skad masz takie sliczne satynowe rurki o jakich ty faldach mowisz? nic nie widac masz kobieca figure i bardzo fajnie sie prezentujesz w drugim zestawie znowu swietne spodnie

edit: tak to jest jak sie nie czyta wszystkich wiadomosci justa, juz wiem skad i za ile torebka
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 18:44   #497
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Justynko Ty jak zwykle w szarościach! I innych moich ulubionych kolorach Mmmm! Bardzo mi się to podoba. A ten żakiecik szary to także moja, calkiem nowa miłość

manolita ja tam żadnych fałdek nie widzę tylko świetna figurę Pierwszy zestaw bardzo sexy, bardzo ladnie podkreśla Twoje kształty.

babessa gdzie Ty się podziewasz?? Wklej coś od siebie
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 18:50   #498
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez VanillaCafe Pokaż wiadomość
Justynko Ty jak zwykle w szarościach! I innych moich ulubionych kolorach Mmmm! Bardzo mi się to podoba. A ten żakiecik szary to także moja, calkiem nowa miłość

manolita ja tam żadnych fałdek nie widzę tylko świetna figurę Pierwszy zestaw bardzo sexy, bardzo ladnie podkreśla Twoje kształty.

babessa gdzie Ty się podziewasz?? Wklej coś od siebie
No nieźle, właśnie miałam do Ciebie taką samą prośbę skierować. Niedawno przeglądałam fotki z ciuchami, jakie zapisałam sobie na kompie i mam tam chyba wszystkie Twoje zestawy. Zatem ja również proszę o coś od Ciebie, bo baaaardzo lubię Twój styl
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 19:07   #499
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Justa-swietne zestawy-super torba(rozjasnilam troche zdjecia bo chcialam ja zobaczyc dokladnie).Co do zdjec-a probowalas sie oswietlic lampami jak nie ma dobrego swiatla dziennego?Mi to czasami pomaga (wyciagam wszystkie lampy i oswietlam dookola)chociaz nie ma jak dobre swiatlo dzienne


Manolita-super-strasznie mi sie podoba kolor tej bluzki ktora masz na 2 zdjeciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg justa11.jpg (28,1 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg justa22.jpg (39,3 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg justa33.jpg (31,9 KB, 145 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-16, 19:12   #500
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Dziękuję dziewczyny. POtraficie podnieć na duchu ale co tu ukrywać , fałdki mam < na własne życzenie >.

Paula - rurki satynowe są warehosa, a te drugie spodnie z atmosphere


Justyna, gdzieś Ty się tam u mnie ładnej cery doszukała? Zwłaszcza dzisiaj, gdzie mam pełno okresowych pikli

Elfiku, mnie też się ten kolor strasznie podoba i dlatego m.in. tą bluzkę kupiłam , poza tym falbanki są w bardzo odpowiednim i wskazanym dla mnie miejscu
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 19:15   #501
stellios
BAN stały
 
Avatar stellios
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: -greek-town-
Wiadomości: 2 278
GG do stellios
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez Justa1980 Pokaż wiadomość
Swietnie sie prezentujesz w mini Ostatni zestaw chyba jednak najbardziej do mnie przemawia.

dziekuje

Twoje zestawy sa zawsze bardzo fajne, pzrypominaja mi czasami zestawy anies5
ładny ten czarny zakiecik, szary zreszta tez


ewulinek@vp.pl

Dziekuje za zdjecie butów. Widziałam je keidys na Allegroale podróbki, za jakieś 40 - 50 zł i na te bym sie skusiła Bo wygadaja bardzo podobnie.
stellios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 19:25   #502
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez babessa Pokaż wiadomość
Szara teraz chcę ją jeszcze bardziej - chyba będzie mi się śnić po nocach.

A co do moich zestawów, to jakoś nie mogę znaleźć czasu na robienie fotek, bo mam nawał obowiązków zawodowych, ale może w końcu się zmobilizuję i coś wkleję. Pozdrawiam
Oj to ja przestaje w wielkiej nadziei, ze znajdziesz czas, a nadrabiajac zaleglosci zasypiesz nas tutaj masa pieknych zestawów Ciesze sie bardzo, ze torba Ci sie podoba. Szukalam w zasadzie obojetnie jakiej byleby szarej No i przypadkiem trafila sie "Chloe" wlasnie

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Justa, szary "grzyb" na tobie wyglada bosko torebka tez bardzo fajna chyba podobne sa w reservedzie a twoja skad? caly ten zestaw jest rewelacyjny najbardziej wpadl mi w oko chociaz ten z zakiecikiem nie jest gorszy "grzyb" czarny troche mniej mi sie podoba przez co zestaw do mnie nie przemawia

Monolita, skad masz takie sliczne satynowe rurki o jakich ty faldach mowisz? nic nie widac masz kobieca figure i bardzo fajnie sie prezentujesz w drugim zestawie znowu swietne spodnie

edit: tak to jest jak sie nie czyta wszystkich wiadomosci justa, juz wiem skad i za ile torebka
Paulus, ciesze sie, ze krótki grzyb wpadl Ci w oko. Ten drugi jest brazowy, ale zgadzam sie, ze ten jasny lepiej lezy i ogólnie lepiej sie prezentuje Czekam na next od Ciebie Nie zdziwi mnie jak wkrótce mi tu wkleisz zestaw z oryginalna Chloe (o której marze i snie) , która znajdziesz w Twoim zaczarowanym lumpku

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Justa-swietne zestawy-super torba(rozjasnilam troche zdjecia bo chcialam ja zobaczyc dokladnie).Co do zdjec-a probowalas sie oswietlic lampami jak nie ma dobrego swiatla dziennego?Mi to czasami pomaga (wyciagam wszystkie lampy i oswietlam dookola)chociaz nie ma jak dobre swiatlo dzienne
Elfiku dziekuje slicznie za komentarz i za rozjasnienie fotek (po raz kolejny ) Z lampami to dobry pomysl,choc jezeli o nie chodzi, to u mnie pod tym wzgledem bida z nedza poza niewielka lampka biurkowa i jedyna duza stojaca w pokoju goscinnym nie dysponuje zadnymi. Ech gdyby tylko odrobina slonca padala na przedpokój - zdjecia bylyby o niebo lepsze

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny. POtraficie podnieć na duchu ale co tu ukrywać , fałdki mam < na własne życzenie >.

Paula - rurki satynowe są warehosa, a te drugie spodnie z atmosphere


Justyna, gdzieś Ty się tam u mnie ładnej cery doszukała? Zwłaszcza dzisiaj, gdzie mam pełno okresowych pikli

Elfiku, mnie też się ten kolor strasznie podoba i dlatego m.in. tą bluzkę kupiłam , poza tym falbanki są w bardzo odpowiednim i wskazanym dla mnie miejscu
Justys To jest cera okresowa ? To ja z moja nie powinnam w ogóle wychodzic z domu - wierz mi
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 19:30   #503
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Gosiu nie zabij

Cytat:
Napisane przez stellios Pokaż wiadomość
dziekuje

Twoje zestawy sa zawsze bardzo fajne, pzrypominaja mi czasami zestawy anies5
ładny ten czarny zakiecik, szary zreszta tez
Stellios, dziekuje - gdzie mi tam do Anies - ta to ma STYL - ja dopiero sie ucze

Cytat:
Napisane przez VanillaCafe Pokaż wiadomość
Justynko Ty jak zwykle w szarościach! I innych moich ulubionych kolorach Mmmm! Bardzo mi się to podoba. A ten żakiecik szary to także moja, calkiem nowa miłość

manolita ja tam żadnych fałdek nie widzę tylko świetna figurę Pierwszy zestaw bardzo sexy, bardzo ladnie podkreśla Twoje kształty.

babessa gdzie Ty się podziewasz?? Wklej coś od siebie
Vani dziekuje, a gdzie Twoje nowe zestawy ? Mnie wciaz po nocach sni sie Twój przepiekny bialy zakiet-bolerko i czarne peep-toes.
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 19:39   #504
stellios
BAN stały
 
Avatar stellios
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: -greek-town-
Wiadomości: 2 278
GG do stellios
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez Justa1980 Pokaż wiadomość




Stellios, dziekuje - gdzie mi tam do Anies - ta to ma STYL - ja dopiero sie ucze

.

a jednak ... ilekroć patrzę na twoje fotki to widzę taki styl jaki prezentuje też anies5

Nie bądź taka skromna
stellios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 19:41   #505
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez Justa1980 Pokaż wiadomość
Swietnie sie prezentujesz w mini Ostatni zestaw chyba jednak najbardziej do mnie przemawia.



Jak to juz tutaj kiedys ktos madrze napisal - w prostocie sila. Swietnie !



Swietny ten pasiaczek z ostatniej fotki Ten zestaw podoba mi sie najbardziej



Szczuplej ? Chudziutka jestes a zestaw bardzo fajny. chociaz moze i cos w tym jest, bo ja w niektórych zestawach tez czuje sie szczuplej



Stellios - mi sie podoba. Zwlaszcza w wersji pierwszej. Sama sie do niej (tzn tej pelerynki) przymierzalam, ale troche te rozszerzane rekawy mnie odstraszaja. Kolnierz i guziki boskie

Kochane, mecze sie i drecze zeby wkleic jakies nowe fotki, ale warunki atmosferyczne (brak slonca) i marnej jakosci oswietlenie w moim przedpokoju skutecznie mi to uniemozliwiaja. Skomponowalam kilka zestawów z mysla o wiosnie

1) Zakiet z krótkim rekawem brazowy. Dziwnie sie uklada gdy podnosze reke do zrobienia zdjecia, ale w pozycji prostej lezy bez zarzutu. na zdjeciu drugim jest znacznie lepiej widoczny. Rurki sa granatowe, czego nie mozna dostrzec. Zdjecie bez torebki, bo ta zaslania wszystko.

2) Zakiet-bolerko z duzymi guzikami (moja milosc), rurki te same, long równiez. Torba Edith Bag - podróba Chloe (moja kolejna milosc . Na zdjeciu nie bardzo to widac, ale jest szara.

3) Zakiet bezowy juz pokazywany wczesniej w zestawie z czarnymi rurkami. Bialy long, ale nieco krótszy niz szary ze zdjec poprzednich. Rury bez zmian, buty i torba tez.

No i na kazdym zdjeciu czarne peep toe.

Strasznie mi przykro, ze zdjecia takie marne. mam nadzieje, ze mimo to uda sie cos dostrzec.
Dziewczyny ! Nie bylo mnie tu 1 dzien a takie cuda wklejacie!
Justys Ty jak zwykle powalilas mnie na kolana-pozytywnie! Bardzo mi sie wszystko podoba-rurki,longi, torebka ,zakieciki Uwielbiam Twoj styl i zazdroszcze figury.
Nie wiem czemu ale wydaje mi sie rowniez ze macie z Anies podobny styl .


Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
Saswati pierwszy zestaw podoba mi się

Justa bolerko z dużymi guziczkami jest śliczne, a zestawy bardzo udane < jak zawsze >

Dzisiaj założyłam ubrania z wczorajszych zestawów, aczkolwiek dżinsowe rurki zmieniłam na satynowe, rurki granatowe na czarne spodnie ... i wyszło coś takiego
W tej bluzce w paski strasznie uwidaczniają się moje fałdki

W zestawie nr. 2 mam założony srebrny wisiorek i kolczyki, czego nie widać na zdjęciu.

Muszę pochodzić za bucikami typu peep toe < bardzo mi się podobają > i za klasycznymi szpilkami.
Bardzo ladnie Prezentujesz sie wrecz idealnie w tych zestawach-masz kobieca ladna figure i powinnas sie z tego cieszyc.

Pierwszy niby klasyczny-bo czarno bialy ale bardzo elegancki.

Drugi sliczny kolor ma ta koszula



A teraz ja,postanowilam cos stworzyc z nowymi ciuszkami,wiekszosc z tymi samymi sweterkami, tylo zmieialam dol i dodatki.

1.Zwyczajny-long promod,rurki,kozaki,czarn a torebka,czarny golfik i opaska.
2.To samo ale ozywienie czerwonymi dodatkami.
3.To samo ale czarne rurki +baleriny
4.Czarne rury,dopasowany golfik, sweterek promod szary,pasek szeroki czarny,opaska ,torba i lancuch.
5.Ta sama gora +spodnica H&M z zielona nitka i do tego korale zielone.

Bardzo skromne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0003.JPG (56,7 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0007.JPG (60,2 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0009.JPG (53,8 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0010.JPG (52,3 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0012.JPG (56,1 KB, 202 załadowań)
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 19:42   #506
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Justa, chloe tez mi sie podobaja, te z klodka ale nie wydaje mi sie zeby w lumpie takowe byly
To moj dzisjeszy zestaw, babcinowy, ale wygodny troche mi sie przytylo na brzuchu

i golfik, ktory z checia bym ubrala w ten sposob, ale okazal sie za maly
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jol.JPG (15,8 KB, 457 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg futro i golf.JPG (26,6 KB, 258 załadowań)
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 19:44   #507
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Justa1980 - bardzo fajne zestawy .

Vanilla Cafe i babessa - z niecierpliwością czekam na wasze zestawy. Proszę wklejcie coś .

EDIT:
Paulinaaa (właśnie cię zobaczyłam)- ładnie dobrałaś naszyjnik do sweterka .
ungia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 19:48   #508
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! Nie bylo mnie tu 1 dzien a takie cuda wklejacie!
Justys Ty jak zwykle powalilas mnie na kolana-pozytywnie! Bardzo mi sie wszystko podoba-rurki,longi, torebka ,zakieciki Uwielbiam Twoj styl i zazdroszcze figury.
Nie wiem czemu ale wydaje mi sie rowniez ze macie z Anies podobny styl .

A teraz ja,postanowilam cos stworzyc z nowymi ciuszkami,wiekszosc z tymi samymi sweterkami, tylo zmieialam dol i dodatki.

1.Zwyczajny-long promod,rurki,kozaki,czarn a torebka,czarny golfik i opaska.
2.To samo ale ozywienie czerwonymi dodatkami.
3.To samo ale czarne rurki +baleriny
4.Czarne rury,dopasowany golfik, sweterek promod szary,pasek szeroki czarny,opaska ,torba i lancuch.
5.Ta sama gora +spodnica H&M z zielona nitka i do tego korale zielone.

Bardzo skromne.

Karo, sloneczko Ty moje - ty mi zazdroscisz figury ? Chyba to ja powinnam zazdroscic jej Tobie Spokojnie oddam Ci z 5 kg z nawiazka i wtedy bede zadowolona Dziekuje za przemily komentarz
Mnie i Anies podoba sie masa tych samych rzeczy - jezeli chodzi o ubiór i dodatki. Strasznie sie z tego ciesze Jednakze porównywanie mnie z Aga, to juz zbyt wielki komplement - tak pieknie komponowac i tak swietnie wygladac to ja nigdy nie bede.

A Ty wlejasz coraz piekniejsze zestawy. Sliczny cardigan szary
A jesli chodzi o longa z promodu to mam identyczny, wiec mam do niego slabosc Masz piekna czerwona torebke Czy to ta z Reserved ?
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 19:48   #509
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Super karo dziękuję bardzo

Zestawy bardzo fajne, bardzo spokojne jeśli chodzi o kolorystykę, bo mimi to coś się w nich dzieje.
POdoba mi się czerwona torba jakiś czas temu szukałam takiej , ale w końcu dałam za wygraną. Niecierpię chodzić po sklepach.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 20:02   #510
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Cytat:
Napisane przez Justa1980 Pokaż wiadomość
Kochane, mecze sie i drecze zeby wkleic jakies nowe fotki, ale warunki atmosferyczne (brak slonca) i marnej jakosci oswietlenie w moim przedpokoju skutecznie mi to uniemozliwiaja. Skomponowalam kilka zestawów z mysla o wiosnie

1) Zakiet z krótkim rekawem brazowy. Dziwnie sie uklada gdy podnosze reke do zrobienia zdjecia, ale w pozycji prostej lezy bez zarzutu. na zdjeciu drugim jest znacznie lepiej widoczny. Rurki sa granatowe, czego nie mozna dostrzec. Zdjecie bez torebki, bo ta zaslania wszystko.

2) Zakiet-bolerko z duzymi guzikami (moja milosc), rurki te same, long równiez. Torba Edith Bag - podróba Chloe (moja kolejna milosc . Na zdjeciu nie bardzo to widac, ale jest szara.

3) Zakiet bezowy juz pokazywany wczesniej w zestawie z czarnymi rurkami. Bialy long, ale nieco krótszy niz szary ze zdjec poprzednich. Rury bez zmian, buty i torba tez.

No i na kazdym zdjeciu czarne peep toe.

Strasznie mi przykro, ze zdjecia takie marne. mam nadzieje, ze mimo to uda sie cos dostrzec.
Najbardziej podobaja mi sie zestawy # 3 i 2 ( w tej kolejnosci) Zakiet bezowy jest swietny

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
Dzisiaj założyłam ubrania z wczorajszych zestawów, aczkolwiek dżinsowe rurki zmieniłam na satynowe, rurki granatowe na czarne spodnie ... i wyszło coś takiego
W tej bluzce w paski strasznie uwidaczniają się moje fałdki

W zestawie nr. 2 mam założony srebrny wisiorek i kolczyki, czego nie widać na zdjęciu.

Muszę pochodzić za bucikami typu peep toe < bardzo mi się podobają > i za klasycznymi szpilkami.
Sexy curves
Manolita - Ty nie mozesz zle wygladac , z taka figura to jest po prostu niemozliwe Z tych dwoch zestawow chyba bardziej podoba mi sie pierwszy, tak bardziej na czasie (kolory, kroje), drugi klasyczny, fajna bluzka
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.