MY STYLE DIARY po polsku II - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-01, 16:12   #1051
maff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 330
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Liana - ja dzis go mierzylam i szcerze mowiac srednio mi do gustu przypadl:/

Zaluje ze nie wzielam jednak szarych rur z Cubusa:P Teraz nie bede miala kiedy, a zostaly ostatnie XS:/ Buuu
maff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 17:42   #1052
A_K
Raczkowanie
 
Avatar A_K
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 218
GG do A_K
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

czarownicagosia komentuje zestawiki, lepiej późno niż wcale świetne są, bardzo mi się podoba połączenie czerni i bieli z czerwienią W pierwszym kompleciku (z czerwonym szalem) zamieniłabym kozaczki na coś innego, może czarne czółenka? drugi świetny zarówno jak pierwszy i trzeci! w trzecim torebusia malusia jest urocza ! krótki płaszczyk jest zabójczy
jak zresztą wszystko

Camilla super zestawy, bardzo mi się podoba połączenie czerwonej koszuli ze sznurem pereł super ta plisowana spódniczka! Bardzo mi się podobają wszystkie zestawiki !

A teraz specjalnie dla czarownicygosi trzy zestawiki z czółenkami

W zestawie z czarnymi spodniami lepiej z paskiem czy bez?
sama nie wiem...
Na zdjęciu z fioletową bluzeczką i szarym sweterkiem czarna spódnica ma duże plisy, których oczywiście nie widać Pozdrawiam wszystkich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2013238w2.jpg (96,1 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2013240w3.jpg (96,0 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2013241w4 bezpaska.jpg (95,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2013234w5.jpg (114,0 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2013243w6.jpg (117,6 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2013235w1.jpg (103,1 KB, 81 załadowań)
A_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 17:48   #1053
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Ode mnie, dzisiaj skromnie:
  • Najzwyklejszy w świecie. Nie ubieram dodatków, bo sądzę, że kokardka na górze jest wystaczającym. Następny będzie z jasnymi peep toe i jasną torbą . Znooowu Balenciaga, wiem! Dalej mam wszystkie inne torby w Krakowie.
  • Przy okazji przymierzyłam sukienkę, jeszcze nie miałam okazji w niej chodzić. Dodaję jeszcze zdjęcie z żakietem. Sukienka lepiej wyglądałaby z czarnymi spodniami, ale już mi się nie chciało przebierać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image4i.jpg (61,1 KB, 429 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (94,5 KB, 413 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (93,1 KB, 504 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Imagef6.jpg (84,0 KB, 427 załadowań)
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 17:49   #1054
maff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 330
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Dziewczyny, odpowiednikiem jakiego rozmiaru jest 25 (spodnie)? Bo ja nie wiem Chodzi mi oczywiscie o taka najpoularniejsza rozmiarowke numeracyjna tudziez literowa :P
maff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 17:51   #1055
A_K
Raczkowanie
 
Avatar A_K
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 218
GG do A_K
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Ode mnie, dzisiaj skromnie:
  • Najzwyklejszy w świecie. Nie ubieram dodatków, bo sądzę, że kokardka na górze jest wystaczającym. Następny będzie z jasnymi peep toe i jasną torbą . Znooowu Balenciaga, wiem! Dalej mam wszystkie inne torby w Krakowie.
  • Przy okazji przymierzyłam sukienkę, jeszcze nie miałam okazji w niej chodzić.
\

sukieneczka rewelacja podzielam Twoją opinie, że kokardka jest wystarczającą ozdobą. Niby zwykły, ale ta kokarda ma swój wielki udział w całym "przedstawieniu"
A_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 17:56   #1056
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez maff Pokaż wiadomość
Dziewczyny, odpowiednikiem jakiego rozmiaru jest 25 (spodnie)? Bo ja nie wiem Chodzi mi oczywiscie o taka najpoularniejsza rozmiarowke numeracyjna tudziez literowa :P
Przypuszczam ze to bardzo malutki rozmiar-spodnie w rozmiarze 0-przymierzalam ostatnio w sklepie swietne rurki w tym rozmiarze ale nie moglam dopiac sie w pasie-nosze rozmiar od 1 do 3-zalezy oczywiscie wszystko od firmy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 17:59   #1057
Eire
Raczkowanie
 
Avatar Eire
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bergen NO
Wiadomości: 456
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Ode mnie, dzisiaj skromnie:
  • Najzwyklejszy w świecie. Nie ubieram dodatków, bo sądzę, że kokardka na górze jest wystaczającym. Następny będzie z jasnymi peep toe i jasną torbą . Znooowu Balenciaga, wiem! Dalej mam wszystkie inne torby w Krakowie.
  • Przy okazji przymierzyłam sukienkę, jeszcze nie miałam okazji w niej chodzić. Dodaję jeszcze zdjęcie z żakietem. Sukienka lepiej wyglądałaby z czarnymi spodniami, ale już mi się nie chciało przebierać
mmMMmmm.... zestaw z sukienką w pepitke przeogromnie mi sie spodobal! Gdybym miala okazje na pewno bym taka kupila :P szczegolnie podoba mi się połączenie z paskiem i czarnym zakietem Wcale nie przeszkadza mi brak zywych kolorow.
A jesli chodzi o kokardę i brak dodatków, to nasunęło mi się takie skojarzenie: często oglądam "lekcję stylu" na TVNStyle i tam prowadzaca Magda Mołek bardzo czesto nosi podobne koszule, prawie zawsze z kokardą. Zakłada do tego śliczne wiszące kolczyki i bardzo ładnie to wygląda. Ot...taka moja mysl :P
__________________
Bergen...nasz nowy dom


avatarek ze strony: e-avatarki.mylog.pl
Eire jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-01, 18:06   #1058
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez A_K Pokaż wiadomość
czarownicagosia komentuje zestawiki, lepiej późno niż wcale świetne są, bardzo mi się podoba połączenie czerni i bieli z czerwienią W pierwszym kompleciku (z czerwonym szalem) zamieniłabym kozaczki na coś innego, może czarne czółenka? drugi świetny zarówno jak pierwszy i trzeci! w trzecim torebusia malusia jest urocza ! krótki płaszczyk jest zabójczy
jak zresztą wszystko
Dziekuje Ci bardzo za komentarz Nawet za te czolenka

Cytat:
Napisane przez A_K Pokaż wiadomość
A teraz specjalnie dla czarownicygosi trzy zestawiki z czółenkami

W zestawie z czarnymi spodniami lepiej z paskiem czy bez?
sama nie wiem...
Na zdjęciu z fioletową bluzeczką i szarym sweterkiem czarna spódnica ma duże plisy, których oczywiście nie widać Pozdrawiam wszystkich
Dedykacja dla mnie? Powiem Ci ze masz bardzo zgrabne lydki i jak tylko mozna (pogoda pozwala) nos czolenka/balerinki Zestawy ze spodnicami super - bardzo podoba mi sie ten z fioletowa bluzka, zrezygnowalabym tylko albo z bransaletki, albo z korali I pierwsza spodnica ma swietny kroj, taki lubie Jest coraz lepiej, pokazuj dalej
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 18:28   #1059
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Ode mnie, dzisiaj skromnie:
  • Najzwyklejszy w świecie. Nie ubieram dodatków, bo sądzę, że kokardka na górze jest wystaczającym. Następny będzie z jasnymi peep toe i jasną torbą . Znooowu Balenciaga, wiem! Dalej mam wszystkie inne torby w Krakowie.
  • Przy okazji przymierzyłam sukienkę, jeszcze nie miałam okazji w niej chodzić. Dodaję jeszcze zdjęcie z żakietem. Sukienka lepiej wyglądałaby z czarnymi spodniami, ale już mi się nie chciało przebierać
Bardzo ladnie Anies-oba zestawy b mi sie podobaja- w tym pierwszym wygladasz na bardzo wysoka conajmniej 170 cm-bardzo ladna masz figure.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 18:32   #1060
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Anies ty to masz styl.......
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 18:35   #1061
maff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 330
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Pyra - i figure!:P

CzarnyElf - no bo ja nosze 25 i one nie sa malutkie. Ale dzis mialam problem ze znalezieniem spodni. XS w Cubusie, piekne szare rury, byly za duze (troszke). No i dlatego sie zastanawiam :O
maff jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-01, 18:45   #1062
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez maff Pokaż wiadomość
Pyra - i figure!:P

CzarnyElf - no bo ja nosze 25 i one nie sa malutkie. Ale dzis mialam problem ze znalezieniem spodni. XS w Cubusie, piekne szare rury, byly za duze (troszke). No i dlatego sie zastanawiam :O
Wszystko chyba zalezy od firmy no i oczywiscie o tego jakie masz wymiary-jak jestes szczupla i nie bardzo wysoka to powinny byc dobre.Zreszta tutaj w Stanach to rozmiary sa przeklamane takze nie nalezy brac wszystkiego doslownieNiewiem jak w Polsce.Jak xs byly na Ciebie za duze to jestes szczuplutka-musisz miec niezla figure
Mam nadzieje ze znajdziesz fajne spodnie
I sie w nich nam pokazesz
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 18:51   #1063
maff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 330
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

W tym problem ze mam fatalna figure :O I nawet bardzo szczupla nie jestem. Dlatego mnie troche to zdziwilo. Chyba zanizaja rozmiary zeby kobitkom robic dobrze :P A tak mi sie te rury podobaly

Hehe, swego czasu mialam ambicje zeby schudnac do oslawionego size 0 :P Ale nawet nie wiem jaki jest tego polski odpowiednik Jedni mowia ze 30, inni ze 32 Gdybym nosila 30 wygladalabym jak "idz stad i nie wracaj". Ssss...

Anies - ile ty masz wzrostu?
maff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 18:52   #1064
saswati
Raczkowanie
 
Avatar saswati
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 466
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
nie rozumiem co znaczy-ubiera sie troche nie na swoj wiek. To znaczy, ze ma zarzucic spodnice w kwiaty na gumce, mokasyny czarmne i bluzke ze sztucznego jedwbiu? Mode nie koczy sie z 30 rokiem zycia.
he, może bez naskakiwania.
jak dla mnie mogłaby nosić jakieś eleganckie żakiety, koszule, sweterki, ołówkowe spódnice... mnóstwo tego można wymieniać. nikt u mnie w rodzinie nie nosi mokasynów i spódnic na gumce, w kwiaty tym bardziej nawet mój ojciec, słowo harcerza.
no mniejsza. inni zawsze wiedzą lepiej
__________________
27 lipca 2013
saswati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 18:55   #1065
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Thumbs up Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Ode mnie, dzisiaj skromnie:
  • Najzwyklejszy w świecie. Nie ubieram dodatków, bo sądzę, że kokardka na górze jest wystaczającym. Następny będzie z jasnymi peep toe i jasną torbą . Znooowu Balenciaga, wiem! Dalej mam wszystkie inne torby w Krakowie.
  • Przy okazji przymierzyłam sukienkę, jeszcze nie miałam okazji w niej chodzić. Dodaję jeszcze zdjęcie z żakietem. Sukienka lepiej wyglądałaby z czarnymi spodniami, ale już mi się nie chciało przebierać
Anies - rewelacyjne, oba Sukienka bardzo ladnie wyglada, i ten czarny zakiet
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 18:57   #1066
maff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 330
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Ja mysle ze muron nie pisala tego zlosliwie Pewnie chciala takim tonem dobitniej podkreslic ze Twoja mutter ma fajny styl Poza tym ja nie wiem w czym olowkowa spodnica lepsza od dzinsow:p Tudziez zakiet od bolerka :P Ciesz sie ze masz "cool" mame
maff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 18:57   #1067
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez maff Pokaż wiadomość
W tym problem ze mam fatalna figure :O I nawet bardzo szczupla nie jestem. Dlatego mnie troche to zdziwilo. Chyba zanizaja rozmiary zeby kobitkom robic dobrze :P A tak mi sie te rury podobaly

Hehe, swego czasu mialam ambicje zeby schudnac do oslawionego size 0 :P Ale nawet nie wiem jaki jest tego polski odpowiednik Jedni mowia ze 30, inni ze 32 Gdybym nosila 30 wygladalabym jak "idz stad i nie wracaj". Ssss...

Anies - ile ty masz wzrostu?
eee tam mi sie wydaje ze zbyt krytycznie siebie oceniasz-napewno nie masz fatalnej figury-zaloze sie ze jak pokazesz swoje zdjecie to bedzie na nim szczuplutka laska-no bo w koncu nosisz xs.Napewno w Polsce nie zanizaja rozmiarow predzej w Stanach-moja mama nosi rozmiar XL-przeslalam jej kiedys bluzke M(no bo wiedzialam ze w Stanach zanizaja)a ona do mnie ze przyslalam jej bluzke przynajmniej o dwa rozmiary za duza

Ja tez sie nie moge polapac z tymi rozmiarami-wszedzie jest inaczej.

a co do rur-to moze kup i upierz w bardzo cieplej wodzie i wysusz w bardzo cieplej temperaturze w suszarce-zawsze sie kurcza prawie o rozmiar.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 18:59   #1068
sabcia-myszka
Zadomowienie
 
Avatar sabcia-myszka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 549
GG do sabcia-myszka
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Ode mnie, dzisiaj skromnie:
  • Najzwyklejszy w świecie. Nie ubieram dodatków, bo sądzę, że kokardka na górze jest wystaczającym. Następny będzie z jasnymi peep toe i jasną torbą . Znooowu Balenciaga, wiem! Dalej mam wszystkie inne torby w Krakowie.
  • Przy okazji przymierzyłam sukienkę, jeszcze nie miałam okazji w niej chodzić. Dodaję jeszcze zdjęcie z żakietem. Sukienka lepiej wyglądałaby z czarnymi spodniami, ale już mi się nie chciało przebierać
ta czarna bluzeczka to ten nowy nabytek sliczna! swietnie na tobie leza te rurki co to za firma slicznie przylegaja!! torebka sukienka to samo !!!ale z ciebie laska!!
sabcia-myszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 19:22   #1069
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Ode mnie, dzisiaj skromnie:
  • Najzwyklejszy w świecie. Nie ubieram dodatków, bo sądzę, że kokardka na górze jest wystaczającym. Następny będzie z jasnymi peep toe i jasną torbą . Znooowu Balenciaga, wiem! Dalej mam wszystkie inne torby w Krakowie.
  • Przy okazji przymierzyłam sukienkę, jeszcze nie miałam okazji w niej chodzić. Dodaję jeszcze zdjęcie z żakietem. Sukienka lepiej wyglądałaby z czarnymi spodniami, ale już mi się nie chciało przebierać
Anies swietne zestawy, jak zawsze zreszta. Sukienka jest swietna, mam nadzieje, ze szybko znajdziesz okazje, zeby ja zalozyc
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-01, 19:47   #1070
maff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 330
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

CzarnyElf - hehe, jestres ktoras z kolei osoba ktora mi mowi o upraniu spodin w goracej wodzie No troche zaluje ze nie wzielam tych spodni Pewine w przyszlym tyg. juz ich nie bedzie, a nie mam wczesniej kiedy jechac, buu
maff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 20:00   #1071
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez maff Pokaż wiadomość
CzarnyElf - hehe, jestres ktoras z kolei osoba ktora mi mowi o upraniu spodin w goracej wodzie No troche zaluje ze nie wzielam tych spodni Pewine w przyszlym tyg. juz ich nie bedzie, a nie mam wczesniej kiedy jechac, buu
Moze bedzie czekac na Ciebie ostatnia para
A z goraca woda sposob sprawdzony
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 20:33   #1072
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Babessa, ile kosztowała Twoja Chloe Podlock? Znalazłam na Allegro brązową za 85 zł i zastanawiam się, czy warto.

Wysłałam Tobie info na PW

Właśnie dopatrzyłam się, że pokazałaś nowe zestawy .

Oba świetne Piękna ta czarna bluzeczka
babessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 21:36   #1073
stellios
BAN stały
 
Avatar stellios
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: -greek-town-
Wiadomości: 2 278
GG do stellios
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Dziewczyny !
Ja w ogole NIE WIDZE zdjec

Co sie dzieje ;( !
stellios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 21:55   #1074
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Podoba Wam się takie zestawienie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m.jpg (29,0 KB, 93 załadowań)
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 22:00   #1075
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

STELLIOS, ja tez nie widze zdjec
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 22:02   #1076
stellios
BAN stały
 
Avatar stellios
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: -greek-town-
Wiadomości: 2 278
GG do stellios
Cytat:
Napisane przez agata_wwl Pokaż wiadomość
Podoba Wam się takie zestawienie?

Jesli gorset / tuba bedzie dopasowanma do sylwetki, czemu nie ...

Ale musiałabym zoabczyc jak to wyglada po załozeniu, zeby ocenic

Cytat:
Napisane przez Justa1980 Pokaż wiadomość
STELLIOS, ja tez nie widze zdjec

A ja myslalam ze ta jakis blad u mnie ...

Ciekawe czy wogole beda widoczne czy juz przepadły

Edytowane przez czarownicagosia
Czas edycji: 2007-02-02 o 05:33 Powód: post pod postem, prosze uzywac funkcji Wielo-Cytatu
stellios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 22:18   #1077
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Ja też nic nie widzę! Co za dziadostwo!
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 22:20   #1078
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez stellios Pokaż wiadomość
Jesli gorset / tuba bedzie dopasowanma do sylwetki, czemu nie ...

Ale musiałabym zoabczyc jak to wyglada po załozeniu, zeby ocenic

Taki zestaw znalazlam na Allegro i przypomnialo mi się, że gdzieś na dnie szafy mam taki gorsecik, którego chyba ani razu na sobie nie mialam i patrząc na to zdjęcie pomyslalam, że może doskonale będzie pasowal do bialej, satynowej bluzki z bufkami/pufkami (wlaśnie nie wiem jak się poprawnie to określa, może pomozecie mi przy okazji roztrzygnąć )

Jak mi się uda to postaram się jutro wrzucić swoje zdjęcie
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 22:20   #1079
stellios
BAN stały
 
Avatar stellios
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: -greek-town-
Wiadomości: 2 278
GG do stellios
Teraz zalaczane zdjecia chyba juz widac, JA WIDZE , problem widocznie z wczesniejszymi :?

Cytat:
Napisane przez agata_wwl Pokaż wiadomość
Taki zestaw znalazlam na Allegro i przypomnialo mi się, że gdzieś na dnie szafy mam taki gorsecik, którego chyba ani razu na sobie nie mialam i patrząc na to zdjęcie pomyslalam, że może doskonale będzie pasowal do bialej, satynowej bluzki z bufkami/pufkami (wlaśnie nie wiem jak się poprawnie to określa, może pomozecie mi przy okazji roztrzygnąć )

Jak mi się uda to postaram się jutro wrzucić swoje zdjęcie
BUFKI Tak mi sie wydaje


Wklej zdjecie twojego zestawu, chetnie ocenie

Edytowane przez czarownicagosia
Czas edycji: 2007-02-02 o 05:34 Powód: post pod postem, prosze uzywac Edycji
stellios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 05:39   #1080
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez agata_wwl Pokaż wiadomość
Podoba Wam się takie zestawienie?
Mi sie nie podoba ale tylko dlatego, ze nie lubie gorsetow Chetnie zobacze caly zestaw

Dziewczyny - ja zdjecia widze, tylko nie chca sie powiekszac.
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.