Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-25, 13:16   #3601
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Z drugiej strony wdychanie tego chyba nie jest szczególnie zdrowe...no, ale na święta przydałoby się kilka zapachów
Chyba większy problem jest ze świeczkami. Ale w sumie mało co jest zdrowe. palę w dużym pomieszczeniu, przy otwartych drzwiach, nie siedzę nad kominkiem.
Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Hmm.. Czy któraś z biorących Calcium Pantothenicum zaczęła się po nim lepiej wysypiać? Bo tak od kiedy biorę to mniej śpię a wyspana jestem tak samo ;o
No to upewniłaś mnie, że muszę go kupić.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 13:20   #3602
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Ł
Ja woski już mam wybrane, myślę tylko czy od razu brać świece w słoju czy najpierw przetestować na woskach, bo te świece średnie dłuugo się palą i trafię na zapach, który mi się nie spodoba to średnio.

Fajnie, że są sojowe, bo to okapcanie parafiną mi nie służy, nie wiem czy to nawet czasem nie powoduje u mnie bólu głowy jak słabiej przewietrzę

Mam sporo olejków eterycznych, sama bym chętnie dla relaksu parę świec zrobiła Tylko potrzebowałabym knotów no i tego czegoś sojowego.

takajakaya: na stronie yc pisze, że używają naturalnych olejków. O ile to prawda to są dużo mniej szkodliwe niż inne.
I inne składniki też są mniej szkodliwe niż parafina.

A zresztą ja odjadę ze 2 km i mogę się udusić, bo ludzie to chyba plastikowymi butelkami palą Kiedyś stałam wieczorem parę min, bo czekałam i miałam ochotę się schować.
Mało co mi jest straszne przy czymś takim
Właśnie zaczęłam się zastanawiać nad ich składami, chyba nigdy nie sprawdziłam, może nie są takie złe

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Chyba większy problem jest ze świeczkami. Ale w sumie mało co jest zdrowe. palę w dużym pomieszczeniu, przy otwartych drzwiach, nie siedzę nad kominkiem.

No to upewniłaś mnie, że muszę go kupić.
Na pewno lepsze są woski niż olejki eteryczne, przynajmniej dla mnie.


Wiecie że kiedyś moja kumpela zapaliła taki olejek bez dodania wody? Cała butelka, na dodatek o zapachu jakiegoś drzewa...myślałam, że się podusimy Był tak mocny, że nie szło wysiedzieć w mieszkaniu. Aż ją uświadomiłam, że je się rozcieńcza przed zapaleniem.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 13:26   #3603
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Wiecie że kiedyś moja kumpela zapaliła taki olejek bez dodania wody? Cała butelka, na dodatek o zapachu jakiegoś drzewa...myślałam, że się podusimy Był tak mocny, że nie szło wysiedzieć w mieszkaniu. Aż ją uświadomiłam, że je się rozcieńcza przed zapaleniem.
Dobrze, że piszesz, bo ostatnio chciałam kupić olejek i zastanawiałam się, czy w ogóle się opłaca, skoro chyba pół buteleczki pójdzie na raz. Ale ja jestem inteligentna
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 13:28   #3604
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dobrze, że piszesz, bo ostatnio chciałam kupić olejek i zastanawiałam się, czy w ogóle się opłaca, skoro chyba pół buteleczki pójdzie na raz. Ale ja jestem inteligentna
Nie jesteś sama. W życiu nie pomyślałabym żeby rozcieńczyć
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 13:28   #3605
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Chyba większy problem jest ze świeczkami. Ale w sumie mało co jest zdrowe. palę w dużym pomieszczeniu, przy otwartych drzwiach, nie siedzę nad kominkiem.

No to upewniłaś mnie, że muszę go kupić.
Ale ja właśnie nie jestem pewna czy to po tym Biorę też od miesiąca tran i może właśnie zaczął działać Chociaż kwas pantotenowy ma właśnie regulować sen.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 13:31   #3606
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Ładna kolekcja

Ja na razie mam tylko frat boy. Ale wszystko w swoim czasie :P
...

zazdroszczę kolekcji
NIe ma czego zazdrościć, wolałabym zadowalać się mniejszą ilością. Ale ja zawsze lubię mieć wybór...
A co do The Balm, ja już w sumie mam wszystko, co chciałam i teraz nie mam co od nich kupować. Mogliby wypuścić nowe róże :P
Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Wiecie że kiedyś moja kumpela zapaliła taki olejek bez dodania wody? Cała butelka, na dodatek o zapachu jakiegoś drzewa...myślałam, że się podusimy Był tak mocny, że nie szło wysiedzieć w mieszkaniu. Aż ją uświadomiłam, że je się rozcieńcza przed zapaleniem.
Ojej!

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Ale ja właśnie nie jestem pewna czy to po tym Biorę też od miesiąca tran i może właśnie zaczął działać Chociaż kwas pantotenowy ma właśnie regulować sen.
Ale też na paznokcie dobrze działa, prawda? Bo ja mam osttanio z nimi problemy :/
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 13:39   #3607
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dobrze, że piszesz, bo ostatnio chciałam kupić olejek i zastanawiałam się, czy w ogóle się opłaca, skoro chyba pół buteleczki pójdzie na raz. Ale ja jestem inteligentna
Naprawdę, to się daje tylko kilka kropelek i dolewa wody żeby sobie odparowało ładnie i pachniało Więc olejki są wydajne Uwielbiam z nich korzystać
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 13:43   #3608
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;37804904]Naprawdę, to się daje tylko kilka kropelek i dolewa wody żeby sobie odparowało ładnie i pachniało Więc olejki są wydajne Uwielbiam z nich korzystać [/QUOTE]

To już wiem, że na pewno się skuszę .
Nie mogę się przestać z siebie śmiać.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 13:44   #3609
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
To już wiem, że na pewno się skuszę .
Nie mogę się przestać z siebie śmiać.
Oj tam zdarza się
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 13:46   #3610
Karen15
Zakorzenienie
 
Avatar Karen15
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 436
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Ja zaraz do kina na Zmierzch jadę Byłyście?
Karen15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 13:50   #3611
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Karen15 Pokaż wiadomość
Ja zaraz do kina na Zmierzch jadę Byłyście?
Ogólnie bardzo fajny, ale odczuwałam lekki niedosyt Ale warto
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 13:52   #3612
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
NIe ma czego zazdrościć, wolałabym zadowalać się mniejszą ilością. Ale ja zawsze lubię mieć wybór...
A co do The Balm, ja już w sumie mam wszystko, co chciałam i teraz nie mam co od nich kupować. Mogliby wypuścić nowe róże :P

Ojej!

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------


Ale też na paznokcie dobrze działa, prawda? Bo ja mam osttanio z nimi problemy :/
Tego jeszcze nie wiem, bo dopiero tydzień biorę więc nie zdążyły odrosnąć na tyle żebym wiedziała czy są mocniejsze. Mi najbardziej zależy na wzmocnieniu włosów bo paznokcie to mam jeszcze w miarę.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 13:54   #3613
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cześć
Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
Dodałam post o wczoraj zakupionym lakierze Wibo z serii Must Have Zapraszam.


Dziewczyny łeb mi dziś pęka odkąd wstałam a wstałam o 9:20! Nie pamiętam kiedy ostatnio tak długo spałam, to chyba stąd ten ból głowy
Widziałam notkę ja wstałam po 10 i głowa mnie nie boli :P
Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny posiada któraś z Was paletkę z Catrice Smokey Eyes Set? Kusi mnie Jeszcze wczoraj dopiero zauważyłam, że Catrice ma całkiem niezły wybór nudziaków w serii Ultimate Nudes

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------



Też myślałam, że mi kawa pomoże, bo zawsze pomaga ale dziś nic nie dała Właśnie połknęłam ibuprom...
kurcze jakoś Catrice mnie zniechęcił do siebie :/ miałam kilka produktów, które mnie tak zniechęciły, że ehh szkoda gadać , ale może kiedyś się znów skuszę na coś ostatnio oddałam szminkę i wymieniłam ją na KOBO i ta od razu mi podpasowała
Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Znalazłam jakiś nieoficjalny trailer 50 twarzy Greya i o kurde, aktorzy pasują idealnie

http://www.youtube.com/watch?v=swSA_...feature=g-like

PS. To jest trailer stworzony przez fanów - ale jest za☠☠☠isty
fanowskie trailery są cudne a ci aktorzy idealnie pasują do tych ról , no marr bomer idealnie pasuje
Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Idealnie pasuje, te szare oczy Tylko szkoda, że jest gejem
no szkoda ale czasem tak jest, że przystojny idealny facet jest gejem niestety
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 13:57   #3614
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Na blogu recenzja lakieru od Virtual
fajny kolorek a u mnie lipny lakier z marizy

właśnie obejrzałam Zmierzch na necie na kinomaniaku całkiem ładny obraz


Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dobrze, że piszesz, bo ostatnio chciałam kupić olejek i zastanawiałam się, czy w ogóle się opłaca, skoro chyba pół buteleczki pójdzie na raz. Ale ja jestem inteligentna
ja rozcieńczyłam tak olejek kokosowy. nawet spory wody dałam a tylko kilka kropel olejku a i tak dusił w gardło
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 14:08   #3615
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość



Na pewno lepsze są woski niż olejki eteryczne, przynajmniej dla mnie.
Zależy jakie, naturalne olejki jak te ze sklepów z półproduktami czy dr beta nie są szkodliwe jeśli są właściwie używane, wręcz mogą pomóc na różne dolegliwości jak np bolące gardło. Do tego można je stosować do kosmetyków/kąpieli czy po rozcieńczeniu w oleju migdałowym do masażu

Co innego te sztuczne Ale takich też czasem używam:P

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Nie jesteś sama. W życiu nie pomyślałabym żeby rozcieńczyć
Dla mnie się to jakieś logiczne wydawało:P
Na niektórych olejkach pisze, ale na niektórych niestety nie, tylko też nie każdy to czyta.

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
NIe ma czego zazdrościć, wolałabym zadowalać się mniejszą ilością. Ale ja zawsze lubię mieć wybór...
A co do The Balm, ja już w sumie mam wszystko, co chciałam i teraz nie mam co od nich kupować. Mogliby wypuścić nowe róże :P

/
wiem o co chodzi

Też czasami wolałabym mieć innych rzeczy mniej. A znowu lubię się poślinić widząc zbiory innych :P

--
Skoro olejki się cieszą zainteresowaniem to może napiszę o tym post kiedyś. Testuję teraz też takie gotowe mieszanki - na energię, na zaśnięcie itd.

I ogólnie planuję zakup jakiejś książki o aromaterapii

Olejki oprócz dobroczynnego zapachu na nas mogą też pomóc odstraszyć mrówki, komary i inne- trzeba tylko wiedzieć, które diabły czego nie lubią.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2012-11-25 o 14:11
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 14:22   #3616
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Dla mnie olejki nie były wystarczające. Używałam tych naturalnych. Kilka minut i po zabawie. Ostatnio dodałam do zużytego wosku i faktycznie były trwalsze.

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

I z olejkami prawda. Byliśmy w Berlinie na objeżdzie naukowym. Niby 3 gwiazdki, a wszyscy byli pokąszeni. Oprócz mnie, bo w kremie, który sobie ukeciłam miałam olejek zdaje sie, cytronelowy. A co śmieszniejsze, mój Tż był pogryziony,a ja nie. Czyli to zasługa kremu. NIe wiem czym się wybronił kolega (chyba mi krem podbierał), ale tylko on i ja nie byliśmy pożywieniem dla małych stworzeń
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 14:23   #3617
_Kajka_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kajka_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 207
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
Cześć

Widziałam notkę ja wstałam po 10 i głowa mnie nie boli :P

kurcze jakoś Catrice mnie zniechęcił do siebie :/ miałam kilka produktów, które mnie tak zniechęciły, że ehh szkoda gadać , ale może kiedyś się znów skuszę na coś ostatnio oddałam szminkę i wymieniłam ją na KOBO i ta od razu mi podpasowała
mnie na szczęście przestała boleć głowa Nie wiem czy to zasługa ibupromu, czy pysznego żurku który pochłonęłam z jajem, ale grunt, że przestała

Z Kobo szminek nie używałam jeszcze... Zerknęłam na moją liste kosmetyków jakie chce przetestować, którą wczoraj zaczęłam zapisywać co by znów niczego nie zapomnieć i myślę dopisać, nie dopisać? Ta lista zbyt szybko się powiększa! Zostawię ją na razie w spokoju
__________________

Żyj! Bo życie to najlepsze co mogłeś dostać




Szczęśliwa


_Kajka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 14:23   #3618
xaggg
Raczkowanie
 
Avatar xaggg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 351
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość


--
Skoro olejki się cieszą zainteresowaniem to może napiszę o tym post kiedyś. Testuję teraz też takie gotowe mieszanki - na energię, na zaśnięcie itd.

I ogólnie planuję zakup jakiejś książki o aromaterapii

Olejki oprócz dobroczynnego zapachu na nas mogą też pomóc odstraszyć mrówki, komary i inne- trzeba tylko wiedzieć, które diabły czego nie lubią.
Pomaga to coś? Szukam czegoś na energię, bo ostatnimi czasy nawet kawa mnie nie pobudza funkcjonuję całymi dniami jak swój własny cień o, a może jakieś witaminy polecacie?
xaggg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 14:42   #3619
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
mnie na szczęście przestała boleć głowa Nie wiem czy to zasługa ibupromu, czy pysznego żurku który pochłonęłam z jajem, ale grunt, że przestała

Z Kobo szminek nie używałam jeszcze... Zerknęłam na moją liste kosmetyków jakie chce przetestować, którą wczoraj zaczęłam zapisywać co by znów niczego nie zapomnieć i myślę dopisać, nie dopisać? Ta lista zbyt szybko się powiększa! Zostawię ją na razie w spokoju
haha może to żurek mnie po obiedzie coś ściska w żołądku, ale to pewnie z przejedzenia ciut mama dobrze gotuje no ale waga stoi mi w miejscu
co do szminek, to powiem Ci ,że ja kupiłam tą z limitki 40's Catrice i one są pudrowe, czyli się rolują na ustach i wysuszają. Tych normalnych to nie próbowałam jeszcze. Te z KOBO są kremowe i ja bardzo ją polubiłam jest taka dopasowująca się do ust jakby, bo nakładałam i wydawała mi się za jasna taka sina, a potem się ładnie dopasowala i byla ok.
Moja chciejlista narazie nie istnieje, bo zwyczajnie nie mam funduszy jedynie z korków zarabiam, a tak to na razie zero pracy, zero ofert nic..nie wiem ile wysłałam CV , ale i tak ciągle sprawdzam wszystkie oferty...
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 14:48   #3620
_Kajka_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kajka_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 207
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
haha może to żurek mnie po obiedzie coś ściska w żołądku, ale to pewnie z przejedzenia ciut mama dobrze gotuje no ale waga stoi mi w miejscu
co do szminek, to powiem Ci ,że ja kupiłam tą z limitki 40's Catrice i one są pudrowe, czyli się rolują na ustach i wysuszają. Tych normalnych to nie próbowałam jeszcze. Te z KOBO są kremowe i ja bardzo ją polubiłam jest taka dopasowująca się do ust jakby, bo nakładałam i wydawała mi się za jasna taka sina, a potem się ładnie dopasowala i byla ok.
Moja chciejlista narazie nie istnieje, bo zwyczajnie nie mam funduszy jedynie z korków zarabiam, a tak to na razie zero pracy, zero ofert nic..nie wiem ile wysłałam CV , ale i tak ciągle sprawdzam wszystkie oferty...
Moją ulubioną szminką póki co pozostaje Essence 52 In The Nude. Jest baardzo kremowa właśnie, a taki efekt mi pasuje
Co do listy, ja też nie mam Bóg wie jakich funduszy, nie chcę kupić wszystkiego na raz, ale po trochu, tym bardziej, że staramy się z TŻ oszczędzać Ale on nie wie o moich wczorajszych mini zakupach w Naturze i Rossmannie ale ciiiiii

Wiem jak jest z szukaniem pracy:/ Szlag człowieka trafia, przechodziłam przez to, uparłam się że sama sobie poradzę z pracą bez niczyjej pomocy... Noi co? Po ponad pół roku uległam i stety/niestety dostałam pracę dzięki znajomością... Do tej pory co jakiś czas rozglądam się za inną pracą, albo drugą bo aktualnie jestem na pół etatu od stycznia, ale lipa totalna:/ Współczuję, ale życzę wytrwałości bo w końcu udać się musi
__________________

Żyj! Bo życie to najlepsze co mogłeś dostać




Szczęśliwa


_Kajka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 14:55   #3621
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dobrze, że piszesz, bo ostatnio chciałam kupić olejek i zastanawiałam się, czy w ogóle się opłaca, skoro chyba pół buteleczki pójdzie na raz. Ale ja jestem inteligentna
Ja też nie wiedziałam że je się rozcieńcza

Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
Moją ulubioną szminką póki co pozostaje Essence 52 In The Nude. Jest baardzo kremowa właśnie, a taki efekt mi pasuje
Co do listy, ja też nie mam Bóg wie jakich funduszy, nie chcę kupić wszystkiego na raz, ale po trochu, tym bardziej, że staramy się z TŻ oszczędzać Ale on nie wie o moich wczorajszych mini zakupach w Naturze i Rossmannie ale ciiiiii

Wiem jak jest z szukaniem pracy:/ Szlag człowieka trafia, przechodziłam przez to, uparłam się że sama sobie poradzę z pracą bez niczyjej pomocy... Noi co? Po ponad pół roku uległam i stety/niestety dostałam pracę dzięki znajomością... Do tej pory co jakiś czas rozglądam się za inną pracą, albo drugą bo aktualnie jestem na pół etatu od stycznia, ale lipa totalna:/ Współczuję, ale życzę wytrwałości bo w końcu udać się musi
Ja też mam na sumieniu zakupy w Rossmannie i Nature ( patrz blog). Ale jakoś pozytywnie na mnie wpłynęły i nie żałuję ich

Też jestem ciekawa kosmetyków The balm. Zamówiłam sobie bronzer Bahama mama. CIekawe jak się sprawdzi. Miałam dokupić róż ale narazie wypróbuje bronzer.
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 14:58   #3622
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Mnie od 2 dni boli głowa, ale to od nadmiaru nauki... Na szczęście z radością zauważyłam, że 3/4 pytań umiem bardzo dobrze, a resztę na tyle, żeby coś o nich powiedzieć
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 15:16   #3623
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
Moją ulubioną szminką póki co pozostaje Essence 52 In The Nude. Jest baardzo kremowa właśnie, a taki efekt mi pasuje
Co do listy, ja też nie mam Bóg wie jakich funduszy, nie chcę kupić wszystkiego na raz, ale po trochu, tym bardziej, że staramy się z TŻ oszczędzać Ale on nie wie o moich wczorajszych mini zakupach w Naturze i Rossmannie ale ciiiiii

Wiem jak jest z szukaniem pracy:/ Szlag człowieka trafia, przechodziłam przez to, uparłam się że sama sobie poradzę z pracą bez niczyjej pomocy... Noi co? Po ponad pół roku uległam i stety/niestety dostałam pracę dzięki znajomością... Do tej pory co jakiś czas rozglądam się za inną pracą, albo drugą bo aktualnie jestem na pół etatu od stycznia, ale lipa totalna:/ Współczuję, ale życzę wytrwałości bo w końcu udać się musi
haha mój to wie o każdych zakupach ale w sumie jak on siedzi w Niemczech to nie za bardzo ma jak wiedzieć , ale zawsze mówię mu

No i jak bym miała jakąś chciejlistę zakupów w niemieckich sklepach to zawsze mogę na niego liczyć Ale będąc w Alexie można zawrotu dostać to wieeeelkie centrum, gdzie chyba ze 3 dni można spędzić tam wszystko jest dosłownie wszystko

A co do pracy, to ja się wzbraniałam też przed uruchomieniem znajomości, pracowałam na zastępstwie i myślałam, że dalej będę a tu zonk :/ no i niestety, nie ma nigdzie pracy, bo w takim małym mieście jak moje, to wszędzie znajomości ;/ jak nie po rodzinie, to wyższa znajomość ... No ale teraz uczę się niemieckiego i dobrze mi idzie, więc jak za rok mam się stąd wyprowadzić, to mi się przyda
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 15:22   #3624
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Grrr nie lubię tematu pracy.. sama jej szukam, i znaleźć nie mogę
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 15:25   #3625
_Kajka_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kajka_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 207
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
haha mój to wie o każdych zakupach ale w sumie jak on siedzi w Niemczech to nie za bardzo ma jak wiedzieć , ale zawsze mówię mu

No i jak bym miała jakąś chciejlistę zakupów w niemieckich sklepach to zawsze mogę na niego liczyć Ale będąc w Alexie można zawrotu dostać to wieeeelkie centrum, gdzie chyba ze 3 dni można spędzić tam wszystko jest dosłownie wszystko

A co do pracy, to ja się wzbraniałam też przed uruchomieniem znajomości, pracowałam na zastępstwie i myślałam, że dalej będę a tu zonk :/ no i niestety, nie ma nigdzie pracy, bo w takim małym mieście jak moje, to wszędzie znajomości ;/ jak nie po rodzinie, to wyższa znajomość ... No ale teraz uczę się niemieckiego i dobrze mi idzie, więc jak za rok mam się stąd wyprowadzić, to mi się przyda
Aaa to rozumiem, że chcesz dołączyć do TŻ do Niemiec. I dobrze Jak tylko jest okazja i na pewno większa szansa na pracę to why not Ja z moim niemieckim to jedynie mogłabym do trzech policzyć
Powiem Ci, że ja ze swojej pracy już pare razy wylatywałam (w sensie kończyła się umowa) i za chwilę wracałam I tak prawie 3 lata dopiero niedawno dali mi umowę na zawrotny okres czasu ROK! Ale wcześniej były to umowy maks 3 miesięczne, więc w sumie powinnam być im wdzięczna i oddawać pokłony
Ja zazwyczaj też się TŻ chwalę zakupami, ale bardziej ubraniowymi, bo kiedyś jak zobaczył moje lakiery do paznokci (tzn. ich ilość) to myślałam, że buteleczki pod jego wzrokiem popękają a ja zamknę się w sobie Więc od tej pory lakiery są moją małą tajemnicą

PS. To centrum to w Niemczech? I on tam z Tobą chodzi?
__________________

Żyj! Bo życie to najlepsze co mogłeś dostać




Szczęśliwa



Edytowane przez _Kajka_
Czas edycji: 2012-11-25 o 15:30
_Kajka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 15:54   #3626
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
Aaa to rozumiem, że chcesz dołączyć do TŻ do Niemiec. I dobrze Jak tylko jest okazja i na pewno większa szansa na pracę to why not Ja z moim niemieckim to jedynie mogłabym do trzech policzyć
Powiem Ci, że ja ze swojej pracy już pare razy wylatywałam (w sensie kończyła się umowa) i za chwilę wracałam I tak prawie 3 lata dopiero niedawno dali mi umowę na zawrotny okres czasu ROK! Ale wcześniej były to umowy maks 3 miesięczne, więc w sumie powinnam być im wdzięczna i oddawać pokłony
Ja zazwyczaj też się TŻ chwalę zakupami, ale bardziej ubraniowymi, bo kiedyś jak zobaczył moje lakiery do paznokci (tzn. ich ilość) to myślałam, że buteleczki pod jego wzrokiem popękają a ja zamknę się w sobie Więc od tej pory lakiery są moją małą tajemnicą

PS. To centrum to w Niemczech? I on tam z Tobą chodzi?
Mój na zakupy to mnie zaprowadził tam , pokazał i wytrzymał ledwo ledwo tak Alexa jest w Berlinie, on tam mieszka z rodzicami. To jest taakie wielkie , spójrz sama klik Tam są 3 piętra i ja tylko bylam w jednej części i to na 2 piętrach tylko....

Edytowane przez madlen345
Czas edycji: 2012-11-25 o 15:56
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 18:12   #3627
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Hej

Tyle naprodukowałyście stron, że dwóch dni nie nadrobię Padam po weekendowym maratonie, to nie na moją głowę :|
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 18:22   #3628
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cześć A ja padam po studiach, 3 dni sieczki to stanowczo za dużo Bloga zaniedbałam, pewnie jutro w końcu coś opublikuję i najprawdopodobniej będą to zakupy Rossmannowe
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 18:51   #3629
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Aaa! Wygrałam zgadywankę u Obsession, humor +100% (tak, musiałam się pochwalić )
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 18:54   #3630
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Aaa! Wygrałam zgadywankę u Obsession, humor +100% (tak, musiałam się pochwalić )
Właśnie widziałam, nie znoszę Cię
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.