KWC - wątek do zgłaszania błędów - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-05, 21:53   #181
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Sorry. Dekonspirowanie tego było błędem.
Czyli jednak zapomnieli. Albo nie wiedzieli, że to tak łatwo znaleźć.
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 21:57   #182
dociekliwy wredniak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 35
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Milion lat się nie logowałam, mimo że jako czytająca jestem stałą użytkowniczką - dopiero obecne sytuacja naprawdę zmusiła mnie do tego, żeby odkopać login i hasło.

Nowa strona KWC ma tyle błędów, że jej poprawianie zwyczajnie nie ma sensu. Trochę się na tym znam od strony projektowania pod grupę targetową. Od strony usera jej czytelność nie tyle się pogorszyła, co już w ogóle nie istnieje. Na tą stronę ja już po prostu nie wrócę, ponieważ nie mogę znaleźć informacji, które były dla mnie jedynym motywatorem żeby przetrwać tryliardy reklam, najnahalniejszych i najbardziej zżerających przesył na telefonie z jakichkolwiek stron, które odwiedzam. Poprzednia wersja sprawiała, że łatwość sięgnięcia po interesujące mnie dane pozwalała mi zagryźć zęby i owe reklamy przetrwać (nie stosuję blockerów na stronach które odwiedzam, bo wiem, że z tego żyjecie).

Nie wyobrażam sobie też sytuacji, w której rezultatem niniejszego wątku będzie wypuszczenie "przewodnika dla użytkownika" wedle którego będę musiała uczyć się nawigowania po stronie. Nie chcę tego robić. Chcę zwyczajnie korzystać.

Jedyne, co sensownego możecie Państwo zrobić, to przywrócić starą wersję. Mówię jako użytkownik, którego po prostu Państwo stracicie.

Żałuję, że eksperymentujecie Państwo na tak licznej - i, jak widzę po niektórych postach, naprawdę zaangażowanej - grupie, ale czasami po prostu należy przyznać się do błędu i wycofać się z niego, a nie za wszelką cenę ratować bubla - psychologiczny mechanizm pozornego zaangażowana nabiera zupełnie innego sensu, gdy mówimy o potencjalnej stracie wielkiej części odwiedzających. Bo o pozyskaniu nowych można w tej odsłonie całkowicie zapomnieć.

Życzę Wam powodzenia, a sobie - przywrócenia strony, która była wartościowa i - jak widzę - wokół której zebrała się całkiem ciekawa społeczność.
dociekliwy wredniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 22:25   #183
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Jak można oddać do użytku coś, co nie działa i po m-cu pisać z uśmiechem, że funkcja wcześniej działająca i dostępna, wróci?
Chyba gratuluję podejścia do życia, do pracy?
Uwazaj bo dostaniesz ostrzezenie i groźbę bana. Ja ironicznie spytałam czy Rochelle jeszcze pracuje w Edipresse, czy wstydzi się tu pokazywać- dostałam ostrzeżenie i pogrozono mi banem.
Swoja drogą to Edipresse powinno zainwestować w jakies szkolenia PR dla adminów, bo jak widać komunikacja z forumowiczami bardzo szwankuje.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 23:15   #184
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez czerwonapoziomka Pokaż wiadomość
Uwazaj bo dostaniesz ostrzezenie i groźbę bana. Ja ironicznie spytałam czy Rochelle jeszcze pracuje w Edipresse, czy wstydzi się tu pokazywać- dostałam ostrzeżenie i pogrozono mi banem.
Swoja drogą to Edipresse powinno zainwestować w jakies szkolenia PR dla adminów, bo jak widać komunikacja z forumowiczami bardzo szwankuje.
Za co miałabym dostać bana? jestem na Wizażu od tak dawna, że pamiętam czaty 20-osobowe, o których większość pracujących teraz Wizażanek w tym serwisie raczej nie ma pojęcia. Pamiętam też pierwotną wersję KWC (zanim było to KWC) i cel w jakim zostało to stworzone i założenia poprzedniej właścicielki oraz Pomysłodawczyni tegoż.
Być może szczera prawda kogoś boli, ale to nie jest moja opinia o tej osobie prywatnie ( bo jej nie znam) tylko o pracy, którą ocenić mogę, bo z niej korzystam (raczej korzystałam). Nie znam żadnej pracy, w której wersję próbną, testową ( bo nie wiem jak nazwać aktualnie KWC) wypuszcza się jako najnowszą, chwaląc się nią, mimo iż ona zupełnie nie działa, a potem się ją naprawia? wyobraźmy sobie tak wypuszczone auto do sprzedaży.
A jak już się bardzo chce wypuszczać złą, niedopracowaną nową wersję to wypadałoby na czas zmian zostawić starą.
Tyle w tym temacie ode mnie, mnie by było wstyd podpisywać się pod czymś takim swoim nazwiskiem, o chwaleniu się tym, w ogóle nie wspomnę.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2016-04-05 o 23:17 Powód: dopisek
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 06:46   #185
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez dociekliwy wredniak Pokaż wiadomość

Jedyne, co sensownego możecie Państwo zrobić, to przywrócić starą wersję. Mówię jako użytkownik, którego po prostu Państwo stracicie.
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 09:29   #186
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez cytadela Pokaż wiadomość
Ponawiam swoje pytanie.
Dostałaś odpowiedź

Cytat:
Napisane przez cytadela Pokaż wiadomość
Czy wróci podział na kremy na dzień ,na noc i kategorie wiekowe ?
Szampony,odżywki -rodzaj włosów itp. ?
Tak. Niestety kategorie zostały rozpisane na długo przed zmianami personalnymi w redakcji i nie byłyśmy w stanie tego cofnąć. Za co przepraszam, będzie naprawione. Ale w pierwszej kolejności naprawiamy błędy, które widzisz w pierwszym poście.

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Dobry dowcip=Wizazanki pracowały za darmo /przenosząc na nowe/ i się na to zgodziłaś...

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Korzystając z okazji też się parę rzeczy dopytam rochelle
-jak to możliwe, że blisko półtora roku po usunięciu mojej recenzji przez Modki /perfumy TRUTH/ ta recka wróciła wraz z nowym KWC?
-jak to możliwe, że usuwam moje recenzje, a z licznika one nie schodzą i dalej widnieją produkty na moim profilu, niech będzie zmniejszony, a w końcu zzerowany licznik, bo i tak wszystkie usunę i niech będzie o tym informacja na moim profilu-bo inaczej robicie "profil cień" co jest slabe...
Decyzja o zaangażowaniu społeczności została podjęta na długo przed moim przyjściem do firmy. Nikt dziewczyn nie zmuszał do pomocy, a do tych, które mimo deklaracji po moim pytaniu stwierdziły, że jednak nie chcą przenosić, nikt nie miał najmniejszych pretensji (bo i o co?). W trakcie przenoszenia kosmetyków.

Co do twoich pytań: poproszę link do recenzji lub produktu, sprawdzę to.

Statystyki na profilu - zgłaszam błąd. Nikt nie robi tego umyślnie.

edit. po konsultacjach z IT: notyfikacje odnośnie recenzji nie są usuwane, ale jak klikniesz w ten produkt, to już nie zobaczysz swojej recenzji - wyskoczy ci błąd. Podobnie jest ze wspomnianym przez Ciebie Truth - pojawił się on na feedzie, ale treści recenzji już nie znajdziesz.

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Probowalam odznaczyc stary hit, ktorego na przelomie czasu jednak nie uwazam za hit. Mimo ze odznaczylam kwadracik hit i zapisalam, to nadal kosmetyk pokazuje mi sie w hitach w profilu KWC
Napisz tutaj albo na pw, o który kosmetyk konkretnie chodzi.

Cytat:
Napisane przez Lady_Mosquito Pokaż wiadomość
Recenzję już widzę.
Tak, torebka ma ustawienia prywatne, ale na chwilę obecną jest wszystko co do niej dodałam (miejmy nadzieję, że tak zostanie).
Nie działa sortowanie recenzji datami w "profilu" produktu, ale sortowanie gwiazdkami już tak.


A co ze składem? Przeniesienie go w inne miejsce (pod opis) nie jest ogromnym problemem, a w obecnej formie (wąska kolumienka obok właściwości) strasznie niewygodnie się go czyta.
To dobrze, że wreszcie zadziałało.

Mówisz o sortowaniu od najnowszych/najstarszych? Faktycznie jest błąd
Skład w tej chwili jest zostawiany w opisach, chyba że uda nam się go przenieść bezbłędnie do kolumny z lewej strony. Niestety to jest stan przejściowy - tagi będę klikalne. Często jednak zostawiamy skład w opisie. Poddam pod dyskusję pomysł z podwójnym zapisem, również w opisie. Niestety opcja 'tylko w opisie' nie wchodzi w grę.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2016-04-06 o 09:50
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 10:06   #187
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Dobrze, że już działa

Te pola. o których piszesz są zależne od kategorii, w której dodajesz produkt. A skoro dodajesz podkład, który trafi do Podkładów - dlatego tak jest. Co nie zmienia faktu, że przygotowane kiedyś rodzaje i podziały nie mają również dla mnie zbyt dużej logiki i będę to rozpracowywać od nowa, po naprawieniu błędów.
Tak właśnie rozumowałam - stąd moje zdziwienie, że po zmianach pominięto kosmetyki w innych opakowaniach

W temacie:
- zgłaszając nowy produkt przy pojemności nie da się wpisać połówek - przykładowo lakier do paznokci ma 13,5 ml - wpisałam 13,5 (próbowałam też w zapisie z kropką - 13.5) i pojawia się komunikat, że wartość jest nieprawidłowa skutkiem czego nie można zgłosić produktu
- przy zgłaszaniu produktu gdy wpisałam markę Garnier w uwagach do moderatora automatycznie pojawił się tekst, że dodano nową markę Garnier jest obecny w KWC
- czy da się wklejać składy produktów? W obecnej formie przy 5 składniku ręce mi opadają, znalezienie zwykłej wody to katorga, a co dopiero przy składzie, który wygląda tak:
Cytat:
Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Phthalic Anhydride/Glycerin/Glycidyl Decanoate Copolymer, Isopropyl Alcohol, Ethyl Tosylamide, Acetyl Tributyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Propyl Acetate, Tributyl Citrate, Octocrylene, Parfum / Fragrance, Tosylamide/Epoxy Resin, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Hydrogenated Acetophenone/Oxymethylene Copolymer, Argania Spinosa Kernel Oil, Camellia Oleifera Seed Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Acrylates Copolymer, Dimethicone, Geraniol, Citric Acid, Benzophenone-1, Oxidized Polyethylene, Benzyl Alcohol, Colophonium / Rosin, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Alumina, Methyl-2-Octynoate, Nelumbium Speciosum Flower Extract, Propylene Glycol, Propyl Gallate, Aluminum Hydroxide, CI 77002 / Aluminum Hydroxide, Tocopherol, [+/- May Contain: CI 77891 / Titanium Dioxide, CI 15850 / Red 7 Lake, CI 77491, CI 77499 / Iron Oxides, CI 77120 / Barium Sulfate, CI 19140 / Yellow 5 Lake, CI 15880 / Red 34 Lake, CI 15850 / Red 6 Lake, CI 77510 / Ferric Ammonium Ferrocyanide, Mica, Ci 77266 [Nano] / Black 2, CI 77163 / Bismuth Oxychloride, CI 77000 / Aluminum Powder, CI 42090 / Blue 1 Lake]. (F.I.L: D180185/2). Teinte 110 - G944923 - Ingrédients : Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Ethyl Tosylamide, Isopropyl Alcohol, Cellulose Acetate Butyrate, Acetyl Tributyl Citrate, Acrylates Copolymer, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Parfum / Fragrance, Geraniol, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Methyl-2-Octynoate, [+/- May Contain: CI 60725 / Violet 2]. (F.I.L: D180190/2)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 10:20   #188
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
wczoraj garnier był w l'orealu
Posiłkowałam się tym olejkiem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...il-beauty.html, bo zgłaszałam jego przeciwstarzeniową wersję
i tu wygląda to tak:
Kategoria Balsamy i olejki
Marka Garnier

Do tego przy wpisywaniu słowa Garnier sugestia jaka się pojawia, to właśnie Garnier a tu nagle, że nie ma marki
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 10:36   #189
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisz tutaj albo na pw, o który kosmetyk konkretnie chodzi.
probowalam odznaczyc z moich dawnych hitow lakier Mavala Nail Color Nagellack

__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 10:52   #190
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/marka,4271,garnier.html

wejdź w ten olejek i kliknij w garnier - producent jest l'oreal
Rozumiem, ale nowe KWC, w odróżnieniu od starego, nie pyta o producenta, a o konkretną markę
Np. przy zgłaszaniu produktów Avene też ostatnio wpisywałam Avene a nie Pierre Fabre jak za starych dobrych czasów
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 10:58   #191
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Hm, chyba nie masz racji, bo przy Dove też bezpośrednio nie widnieje Unilever, a perfumy Armaniego nadal są Armani, a nie L'Oreal który je produkuje
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 11:02   #192
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ale w zgłaszaniu produktu nie ma pola "producent" jest tylko jedna rubryka - marka
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 11:37   #193
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
1. Cieszę się, że mam już wszystkie recenzje i dodane produkty, że mogę przewijać strony.
2. Fajnie, że można dodać zdjęcie.


3. Proszę o możliwość zmiany czcionki, od tej bolą oczy.
4. Avatar brzydko się rozciąga w profilu, to łatwe, proszę docelowe wartości w kodzie zmienić na 100x100.
5. Ta marka/producent naprawdę jest wkurzająca, a raczej jej brak w wielu miejscach.
6. Nazwy produktów się rozjeżdżają, np. pędzel do kont/urowania ("urowania" w drugiej linijce) i inne takie.
7. Proszę przywrócić listę, żebym mogła zobaczyć kto i za co dał mi plusa.
8. Czyli zdjęcia wrócą na 100%? Mam na myśli pędzle zoevy, bo troooooochę ich zgłosiłam.
9. Byłoby miło, gdyby można było zmieniać stronę także z góry.
1. Również mnie to cieszy
2.
3. Okazało się, że musimy to wysłać do projektanta. Projektant nad tym pracuje. Mam nadzieję, że zmiany będę widoczne w przyszłym tygodniu.
4. Przekażę IT
5. Wiem, jest to zgłoszone, niestety już bardziej ich nie popędzę. Miałam do wyboru: wyszukiwarka i jej naprawa albo marki - wybrałam to pierwsze.
6. Potrzebuję screena lub opisu, w którym miejscu to widzisz oraz na jakieś rozdzielczości przeglądasz kwc.
7. Zgłoszone. Czekamy.
8. Czekamy.
9. Rozwiń proszę. Czy chodzi o customizację KWC? Jeśli tak - zostawiam to do dyskusji po naprawieniu bugów. To jest priorytetem.

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
probowalam odznaczyc z moich dawnych hitow lakier Mavala Nail Color Nagellack

Dzięki. Przekazuję do zbadania.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Tak właśnie rozumowałam - stąd moje zdziwienie, że po zmianach pominięto kosmetyki w innych opakowaniach

W temacie:
- zgłaszając nowy produkt przy pojemności nie da się wpisać połówek - przykładowo lakier do paznokci ma 13,5 ml - wpisałam 13,5 (próbowałam też w zapisie z kropką - 13.5) i pojawia się komunikat, że wartość jest nieprawidłowa skutkiem czego nie można zgłosić produktu
- przy zgłaszaniu produktu gdy wpisałam markę Garnier w uwagach do moderatora automatycznie pojawił się tekst, że dodano nową markę Garnier jest obecny w KWC
- czy da się wklejać składy produktów? W obecnej formie przy 5 składniku ręce mi opadają, znalezienie zwykłej wody to katorga, a co dopiero przy składzie, który wygląda tak:

- połówki - zgłoszone. Miałam taki sam problem z pojemnością przy wpisaniu dwóch saszetek 2x5ml. I owszem, można wpisać, że 10 ml, ale to kłamstwo. Połówki jeszcze grubsza sprawa, więc czeka w kolejce na wdrożenie. Wpisuj taką rzecz w komentarzu do moderacji proszę
- sprawdziłam twoje zgłoszenia: Olejek do ciała przeciw starzeniu się skóry - o tym piszesz? Jest Garnier w marce Nie widzę w komentarzu nieznanej marki. Może wpisałaś małą literą? Wszystko jest w porządku, pewnie dzisiaj zatwierdzimy kosmetyk.
- nie da się Znam ten ból, sama z modkami akceptuję uzupełniane składy i też mnie serce boli. Mało tego, przy scalaniu składników (w starym KWC była masa błędów w nazwach, literówki) zostały popełnione błędy, więc mamy niekompletną listę składników, którą teraz uzupełniamy. Dlatego wklejenie i przerobienie na tagi nie wchodzi w grę - jedna literówka i byłby problem. W takim przypadku jeśli nie masz ochoty na ręczną zabawę wklej skład w uwagach do moda - uzupełnię.

Sprawa marki i producenta.
W nowym pytamy tylko o markę i tylko markę wpisujcie proszę w pole Marka (masło maślane :P). Każda dodana marka ma przypisanego producenta, więc wpisanie marki=przypisanie produktu marce i producentowi automatycznie. Jak w bazie wprowadzamy nowa markę, to nie przepuści nas bez podania producenta Ale to już nie wasz problem.

Swoją drogą niedługo wrócą moje ulubione formularze zgłoszenia marki i producenta. :P

Często jest tak, że producent tworzy markę o takiej samej nazwie.


Producentem marki Garnier jest L'oreal
Producentem Dove jest Unilever -> w KWC w polu Marka wpisujemy właśnie Dove.
Dobrze wpisałaś Avene, bo Avene to marka, Pierre to producent, co widać tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/marka,8801,avene.html

Czy teraz jest jaśniej, dziewczyny? W razie wątpliwości, pytajcie, to wcale nie jest takie oczywiste :P
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2016-04-06 o 11:42
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 14:10   #194
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Skład w tej chwili jest zostawiany w opisach, chyba że uda nam się go przenieść bezbłędnie do kolumny z lewej strony. Niestety to jest stan przejściowy - tagi będę klikalne. Często jednak zostawiamy skład w opisie. Poddam pod dyskusję pomysł z podwójnym zapisem, również w opisie. Niestety opcja 'tylko w opisie' nie wchodzi w grę.
Jestem w stanie się przyzwyczaić do składu w obecnej formie (chociaż nie wiem jak wyglada uzupełnianie go), ale chodzi mi o zmianę jego miejsca. Gdyby tą wąską kolumienkę przenieść miedzy pole z opisem, a właściwości byłoby znacznie czytelniej i przy długich składach nie robiłaby się pusta przestrzeń po ich rozwinięciu (tak jak teraz).
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 14:23   #195
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dzięki za screen, już rozumiem - tak, to stylowanie się rozjechało. Zgłaszam.

Cytat:
Napisane przez Lady_Mosquito Pokaż wiadomość
Jestem w stanie się przyzwyczaić do składu w obecnej formie (chociaż nie wiem jak wyglada uzupełnianie go), ale chodzi mi o zmianę jego miejsca. Gdyby tą wąską kolumienkę przenieść miedzy pole z opisem, a właściwości byłoby znacznie czytelniej i przy długich składach nie robiłaby się pusta przestrzeń po ich rozwinięciu (tak jak teraz).
Cenna sugestia, podeślę to projektantowi

edit. Dziewczyny, jest któraś z Was u siebie w feedzie zauważy akcje moderatorskie: moje, werki89, kuki9, Noor - to się tym nie przejmujcie. To błąd, który dzisiaj zaczął wyskakiwać. Będzie naprawione, żebyście nie musiały widzieć, że poprawiłam literówkę w opisie czy wyedytowałam skład. Swoją drogą jeszcze w tym tygodniu pojawi się domyślne ustawienie na profilu, które będzie pokazywać wasze aktywności, a aktywności innych czy wszystkie dopiero po zmianie.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2016-04-06 o 14:25
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 14:41   #196
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Cenna sugestia, podeślę to projektantowi
No mi o to cały czas chodziło
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 17:02   #197
To_tylko_Megilena
Przyczajenie
 
Avatar To_tylko_Megilena
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Ostrzeszów
Wiadomości: 19
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Wczoraj dodawałam pierwszy raz produkt w nowej wersji i mam kilka uwag:

- W starej wersji obok każdej luki do wypełnienia, była ikonka, po której najechaniu było wyjaśnione co należy zrobić. Byłaby możliwość, żeby to wróciło? Musiałam dopiero w regulaminie doczytać o co chodzi z nazwą produktu i polską nazwą (wcześniej po prostu pisało się nazwę i w nawiasie co to za wynalazek :P)

- podczas wpisywania składu, niektóre składniki nie chciały za pierwszym razem się pojawić, tylko dopiero za którymś, w propozycjach czasami wyskakiwały zbitki kilku składników, albo w ogóle połowa składu nie wiadomo czego, w pewnym momencie nie mogłam już wcale dodać żadnego składnika

- jak wpisuje się pigmenty to dopiero zaczyna się zabawa wystarczy wpisać Cl i wychodzą nam numerki z:
> dopiskami o zapachu
> jakąś datą
> dopiskiem typu: *alcohol free*paraben free*no animal testing
> dopiskiem wersji, prawdopodobnie kosmetyku, np. /'wersja Zielona cytryna z Meksyku'/
>jeszcze innymi numerkami, podejrzewam, że ciągiem wypisane wszystkie pigmenty (np. Cl 12490/77491/11680/77891)

A tak poza tym:
- po wejściu na produkty gdzie nie ma recenzji tekst na siebie nachodzi (w załączniku jest screen o co dokładnie chodzi)
- w zakładce ,,recenzje" mam produkty, które dodałam, jednak nie recenzowałam ich
- szwankuje sortowanie recenzji. Wybrałam opcję od najniższej oceny i na początku było ok, a potem 1 gwiazdka, dwie, jedna, trzy, znowu jedna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (59,9 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez To_tylko_Megilena
Czas edycji: 2016-04-06 o 17:16
To_tylko_Megilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 17:55   #198
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Kiedy wrócą zdjęcia pod recenzjami?
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 08:48   #199
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Problemy z dodawaniem recenzji i produktów występuje na urządzeniach MAC i przeglądarkach Chrome. Jeśli któraś z Was pracuje na innych urządzeniach i ma ten problem - dajcie znać!

Zdjęcia: IT ma propozycję rozwiązania, dzisiaj ją weryfikujemy. Zniknęło około 1,5 tysiąca zdjęć z frontu KWC. W bazie one są.

Zdjęcia w recenzjach - już wróciły. Tak jak pisałam, powinnaś je mieć w lewym górnym rogu recenzji przy tytule recenzji. Jeśli nie masz, podaj mi proszę link do recenzji, z której one wyleciały (klik w ptaszek z lewej strony, link do recenzji).

To_tylko_Megilena - odpowiadam na niebiesko
Cytat:
Napisane przez To_tylko_Megilena Pokaż wiadomość
Wczoraj dodawałam pierwszy raz produkt w nowej wersji i mam kilka uwag:

- W starej wersji obok każdej luki do wypełnienia, była ikonka, po której najechaniu było wyjaśnione co należy zrobić. Byłaby możliwość, żeby to wróciło? Musiałam dopiero w regulaminie doczytać o co chodzi z nazwą produktu i polską nazwą (wcześniej po prostu pisało się nazwę i w nawiasie co to za wynalazek :P) - Tak, jestem w trakcie pracy nad takimi komunikatami.

- podczas wpisywania składu, niektóre składniki nie chciały za pierwszym razem się pojawić, tylko dopiero za którymś, w propozycjach czasami wyskakiwały zbitki kilku składników, albo w ogóle połowa składu nie wiadomo czego, w pewnym momencie nie mogłam już wcale dodać żadnego składnika - Znany niestety problem. Pracujemy nad jego rozwiązaniem. Do czego czasu proszę, abyś wrzucała skład w komentarz 'do moderacji' - zajmiemy się tym.

- jak wpisuje się pigmenty to dopiero zaczyna się zabawa wystarczy wpisać Cl i wychodzą nam numerki z:
> dopiskami o zapachu
> jakąś datą
> dopiskiem typu: *alcohol free*paraben free*no animal testing
> dopiskiem wersji, prawdopodobnie kosmetyku, np. /'wersja Zielona cytryna z Meksyku'/
>jeszcze innymi numerkami, podejrzewam, że ciągiem wypisane wszystkie pigmenty (np. Cl 12490/77491/11680/77891) - to jest pozostałość po starym KWC, pisałam o tym nieco wyżej. W starym każda z recenzentek wpisywała po swojemu, więc teraz baza głupieje. Staramy się to scalić, ale 40 tysięcy składników wymaga trochę czasu

A tak poza tym:
- po wejściu na produkty gdzie nie ma recenzji tekst na siebie nachodzi (w załączniku jest screen o co dokładnie chodzi) - wiemy o tym, to błąd wizualny, będzie naprawiony. Ale dziękuję za czujność!
- w zakładce ,,recenzje" mam produkty, które dodałam, jednak nie recenzowałam ich - obserwujesz 3 osoby, w feedzie zatem widzisz aktywność swoją i tych trzech osób. Ustawienie domyślne, które wczoraj wprowadziliśmy pokazuje już na pierwszy rzut tylko twoją aktywność. Wyświetlane aktywności możesz zmienić, klikając w prawym górnym polu w ptaszek 'Aktywność'. Działa?
- szwankuje sortowanie recenzji. Wybrałam opcję od najniższej oceny i na początku było ok, a potem 1 gwiazdka, dwie, jedna, trzy, znowu jedna. - Tak, znany nam problem. IT zajmie się tym, jak tylko naprawią wyszukiwarkę, bo szwankuje jeszcze bardziej.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2016-04-07 o 08:55
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 09:57   #200
limot
Raczkowanie
 
Avatar limot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 145
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Jak można oddać do użytku coś, co nie działa i po m-cu pisać z uśmiechem, że funkcja wcześniej działająca i dostępna, wróci?
To jakiś żart chyba Po trzech tygodniach przywraca się to co wcześniej się wyrzuciło
__________________
Cytat:
Tu jest tak, że obojętne czy się uzytkownikom podoba czy nie, zmiany zostają narzucone i koniec.
limot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 11:43   #201
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Sprawa marki i producenta.
W nowym pytamy tylko o markę i tylko markę wpisujcie proszę w pole Marka (masło maślane :P).
(...)
Czy teraz jest jaśniej, dziewczyny? W razie wątpliwości, pytajcie, to wcale nie jest takie oczywiste :P
Tak, tak właśnie wpisywałam zgłaszając produkty do nowego KWC
Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Zdjęcia w recenzjach - już wróciły. Tak jak pisałam, powinnaś je mieć w lewym górnym rogu recenzji przy tytule recenzji. Jeśli nie masz, podaj mi proszę link do recenzji, z której one wyleciały (klik w ptaszek z lewej strony, link do recenzji).
U mnie też nie wróciły były na pewno w tych recenzjach:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...review-1120886
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...#review-979315
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...#review-978467
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-964264
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...#review-963919
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...#review-978417
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-962716
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-962523
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-962105
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-960460
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-960135
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-960007

i w paru innych recenzjach, ale są starsze i musiałabym je odnajdywać na n-tej stronie wszystkich recenzji (czemu nie można kliknąć bezpośrednio w swoją recenzję )
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 17:10   #202
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
(...) IT ma propozycję rozwiązania, dzisiaj ją weryfikujemy (...)
Czy nie powinno to być zrobione PRZED oddaniem nowego KWC ???
Obawiam się jednak, że poprawki techniczne to kropla w morzu, bo sama szata graficzna jest nieprzyjazna.
Szkoda, że nie można zwrócić normalnie do poprzedniej strony. I na pewno nie wróciły wszystkie zdjęcia produktów i te umieszczone w recenzjach.
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 17:15   #203
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Ja bym chciała odpowiedź na jedno pytanie DLACZEGO TAKA WERSJA ZOSTAŁA W W OGÓLE DOPUSZCZONA DO UŻYTKU?
Bo ja tego nie umiem zrozumieć, dlaczego coś niedokończonego i w rozsypce zostało zaprezentowane ogółowi.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 17:16   #204
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie czy nasza recenzja (lub innej wybranej osoby) konkretnego produktu będzie jak w starej wersji zawsze u góry, jako pierwsza, czy będzie trzeba przekopywać się przez setki innych recenzji ? Jeśli tak zostanie to będzie kolejny zonk.

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Ja bym chciała odpowiedź na jedno pytanie DLACZEGO TAKA WERSJA ZOSTAŁA W W OGÓLE DOPUSZCZONA DO UŻYTKU?
Bo ja tego nie umiem zrozumieć, dlaczego coś niedokończonego i w rozsypce zostało zaprezentowane ogółowi.
Od samego początku czekam na odpowiedź na to pytanie, ale jest zawsze pomijane
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 17:36   #205
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

ja też zgłaszam wielki błąd-zmiany wyglądu KWC-jeden wielki chaos-błagam o przywrócenie poprzedniej wersji- ja od zmiany, raz tutaj weszłam i teraz robię kolejne podejscia i mi się odechciewa-zepsuliście wszystko-ja na razie strajukuję i nie będę Was odwiedzac
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 21:07   #206
rochas
Raczkowanie
 
Avatar rochas
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 68
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

A mnie codziennie wyskakuje, że dodałam jakiś produkt, choć go nie dodawałam. Dziś np. to
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...yling-gel.html
O co tu chodzi?
rochas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 08:50   #207
Kero83
Przyczajenie
 
Avatar Kero83
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 16
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
ja też zgłaszam wielki błąd-zmiany wyglądu KWC-jeden wielki chaos-błagam o przywrócenie poprzedniej wersji- ja od zmiany, raz tutaj weszłam i teraz robię kolejne podejscia i mi się odechciewa-zepsuliście wszystko-ja na razie strajukuję i nie będę Was odwiedzac
Szanowna redakcja liczy na to, że wszyscy pomarudzą, pogrożą, że odejdą, ale potem i tak będą korzystać. Jak widać po zachowaniu niektórych mogą mieć rację...
Kero83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 08:53   #208
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Ja uważam, że powinien być grupowy bojkot nowego KWC.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 09:03   #209
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Z takim podejściem to jakiekolwiek twoje pretensje na temat kwc są nie na miejscu
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 09:21   #210
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Tak, tak właśnie wpisywałam zgłaszając produkty do nowego KWC
U mnie też nie wróciły były na pewno w tych recenzjach:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...review-1120886
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...#review-979315
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...#review-978467
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-964264
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...#review-963919
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...#review-978417
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-962716
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-962523
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-962105
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-960460
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-960135
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-960007

i w paru innych recenzjach, ale są starsze i musiałabym je odnajdywać na n-tej stronie wszystkich recenzji (czemu nie można kliknąć bezpośrednio w swoją recenzję )
Zgłoszony błąd, ostatnie wdrożenie musiało sypnąć nam zdjęcia

Klik w swoją recenzję będzie przenosić do recenzji. Perspektywa przyszłego tygodnia.

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
czy wróci opcja dodawania recenzji do zapomnianych kosmetyków
Tak, musimy tylko przedyskutować zasady dla dodawania tych recenzji. Z pewnością będziemy łączyć stare wersje kosmetyków z nowymi i dla tych starych, taka opcja będzie zablokowana po pewnym czasie od wycofania ze sprzedaży. Temat jest dyskutowany, jeśli masz sugestie, pisz

Cytat:
Napisane przez lolka80 Pokaż wiadomość
Czy nie powinno to być zrobione PRZED oddaniem nowego KWC ???
Obawiam się jednak, że poprawki techniczne to kropla w morzu, bo sama szata graficzna jest nieprzyjazna.
Szkoda, że nie można zwrócić normalnie do poprzedniej strony. I na pewno nie wróciły wszystkie zdjęcia produktów i te umieszczone w recenzjach.
Powinno, ale niestety nie zostało. Na to, w jakim stanie i dlaczego oddaliśmy Wam KWC też już odpowiedziałam w pierwszym wątku. Miał na to wpływ nie tylko postawiony deadline, ale również, a może nawet przede wszystkim, zmiany w firmie. Nigdy nie jest tak, że wymiana zespołu przebiega bez szwanku na projekt. Nie udało nam się uniknąć błędów, również tych poważnych, za co w imieniu zespołu przepraszam.

Cytat:
Napisane przez rochas Pokaż wiadomość
A mnie codziennie wyskakuje, że dodałam jakiś produkt, choć go nie dodawałam. Dziś np. to
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...yling-gel.html
O co tu chodzi?
Zgłoszone. Dam znać, jak IT uda się to wyjaśnić.

edit.
Jakie pretensje mylengrave? Zgłasza błędy i sugestie. Nie widzę tutaj pretensji. Dziewczyny, prośba o nie wdawanie się w takie dyskusje - każda z Was ma swoje racje i nigdy nie dojdziecie do porozumienia.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2016-04-08 o 09:24
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-19 14:36:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.