KWC - wątek do zgłaszania błędów - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-03, 19:21   #301
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Witam. Wyświetliło mi się w profilu, że rzekomo coś zmodyfikowałam w dwóch swoich recenzjach, nie przypominam sobie

Chciałabym wiedzieć, kto polubił moją recenzję oraz która to recenzja

Też mi się nie podoba, że jak dodam do torebki kosmetyk, to zaraz mi się robią z tego co najmniej 2 odsłony, że dodałam i że obserwuję, po co to jest? Zajmuje mnóstwo miejsca na stronie.

Póki co przyzwyczaiłam się już do Nowego KWC na tyle, że zaglądam do nowo dodanych do KWC kosmetyków. Na całą resztę nie mam chęci zupełnie. Strzelacie sobie w stopę tymi dużymi zdjęciami, zostaje masa pustego, niezagospodarowanego miejsca. Wszystko jest rozjechane, niewygodne, nieprzyjemne.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 19:43   #302
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Domyśliłam się, ale niezbyt to fajne, że ktoś się podpisuje moim nickiem
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 20:15   #303
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez ewa11123 Pokaż wiadomość
witam, mam małe pytanie - jak wyszukać kosmetyk KWC alfabetycznie np. na literę K - czy możliwe jest wyszukiwanie po literze, np. A, B ...K - czy też muszę przeszukać całą listę żeby dojść do środka aż trafię na kosmetyki z literą K? przepraszam jeśli piszę w niewłaściwym miejscu forum, ale nie wiem jak szybko znależć potrzebną mi markę kosmetyku. pozdrawiam
Marki (i producenci) są na liście po prawej stronie ekranu (zrzut 1)
Bezpośredni link do marek: https://wizaz.pl/kosmetyki/marki.html
Trochę niżej (pod "najpopularniejszymi" ) możesz wybrać literę (zrzut 2)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zrzut1.jpg (71,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zrzut2.jpg (56,5 KB, 16 załadowań)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 20:54   #304
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
U mnie sortowanie alfabetyczne w obrębie wszystkich produktów danej marki działa.
Funkcji "pokaż tylko konkretną literę w obrębie marki" nigdy nie było i nie pamiętam, żeby takie zapotrzebowanie pojawiło się w którym z licznych wątków typu "masz pomysły na zmiany w KWC", więc nic dziwnego, że go dotąd nie zrobili. Musisz zgłosić zapotrzebowanie, może sie pojawi.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2016-05-03 o 21:19 Powód: literówka
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 21:14   #305
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Normalnie, klikam i się ustawia A osochozzi? Tobie nie działa?
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 21:48   #306
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Ale w ogóle nie rozwija się "ptaszek", czy jak oznaczasz sortowanie alfabetyczne nie ustawia w kolejności do A lub od Z?
Mnie się Garniery ustawiły od A (że też na tego micela nie można włączyć ignora").
Jesli nie sortuje, poradziłabym zgłoszenie błędu technicznego, ale mnie sortuje, więc to nie błąd programu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zrzut3.jpg (112,6 KB, 13 załadowań)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2016-05-03 o 21:50
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 22:36   #307
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Sprawdziłam,
pierwszy raz powiadamiałam, że licznik nie działa w tym wątku 5 kwietnia. Od miesiaca nie można zrobić jednego licznika? ciekawe, jakie tym razem będzie wytumaczenie rochelle? Święto Pracy?

Opcje, że zobaczy, że będzie naprawione w konkretnym terminie juz spływały dla mnie w tym wątku wiec teraz poczekam na polot i finezję
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-03, 22:53   #308
ewa11123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

A jak mogę znaleźć produkt w danej kategorii - ale alfabetycznie? wchodzę na np....pielegnacja twarzy, potem koncentraty, serum itp... i chciałabym wyszukać coś alfabetycznie (tzn. markę), czy można prosić o wskazówkę pozdrawiam
ewa11123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 06:13   #309
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Czy wrócą połowiczne gwiazdki? Bez nich nierzadko ciężko jest mi ocenić kosmetyk.

I czy zmieni się coś w szacie graficznej KWC? Bo na chwilę obecną jest dla mnie mało czytelna. Wszystko jest w niej złe-czcionka, kolory-niekomfortowe dla oczu.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 06:55   #310
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 638
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Dodałam dzisiaj recenzje, ale coś jest nie tak, widzę tylko dziwny zbiór znaków. Inne recenzje są w porządku.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...review-1186583
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 12:26   #311
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez ewa11123 Pokaż wiadomość
A jak mogę znaleźć produkt w danej kategorii - ale alfabetycznie? wchodzę na np....pielegnacja twarzy, potem koncentraty, serum itp... i chciałabym wyszukać coś alfabetycznie (tzn. markę), czy można prosić o wskazówkę pozdrawiam
Dokładnie tak samo:
klikasz w "ptaszek" Sortuj po prawej stronie ekranu i wybierasz z listy kryteria sortowania (zrzut poniżej)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zrzut1.jpg (66,7 KB, 8 załadowań)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2016-05-04 o 14:52
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-04, 16:29   #312
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Domyśliłam się, ale niezbyt to fajne, że ktoś się podpisuje moim nickiem
Też mi się to nie podoba, zwłaszcza że chcę wyzerować wszelkie liczniki na KWC, a tu mi wpieprzają jakieś aktywności, do których ręki nie przykładałam.
No cóż, jest zawsze opcja ostateczna czyli usunięcie konta i wtedy nick zostaje zastąpiony serią cyfr.

W dalszym ciągu walczę z recenzją, której nie mogę usunąć. Znudziło mi się juz wklejanie skrinów.
Chciałabym też wiedzieć, czy recenzje widma znikną kiedykolwiek, bo przyznaję, że nie rozumiem dotychczasowych wyjaśnień. Muszę wśród nich odnaleźć jedną reckę, która mi umknęła, a ostatnie na co mam siłę to przekopywanie się przez ponad 500 tychże widm na smartfonie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 20:38   #313
ewa11123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Dokładnie tak samo:
klikasz w "ptaszek" Sortuj po prawej stronie ekranu i wybierasz z listy kryteria sortowania (zrzut poniżej)
dzięki za odpowiedź . już wszystko jasne
ewa11123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 13:34   #314
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
Dziękuję! Moje oczy tego nie zauważyły, myślałam, że chodzi o wyraz 'recenzja'

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Do tej pory na stronie produktów był sobie film, ale nie odtwarzał się dźwięk. Nie mogę wyłączyć dźwięku na chromie, bo słucham muzyki z przeglądarki. Jeśli będzie to dalej tak wyglądało, będę musiała skasować swoje recenzje i usunąć konto.

Co to, to nie.
Wideo powinno odpalać się bez dźwięku. Zmiana spowodowana jest nowym playerem, poprzednie ustawienie bez dźwięku będzie przywrócone.

Cytat:
Napisane przez Summer Pokaż wiadomość
To jest małe miki przy tym wszystkim, ale jednak denerwuje mnie, że podczas przeglądania listy ostatnich recenzji, po kliknięciu na kolejny numer strony albo na strzałkę "następna strona" - ta strona nie jest wyświetla się od samej góry albo od miejsca, gdzie zaczynają się recenzje, tylko ustawia się na 3 lub 4 recenzji od góry.
Błąd zgłoszony, zostanie dodana kotwica.

Cytat:
Napisane przez ewa11123 Pokaż wiadomość
witam, mam małe pytanie - jak wyszukać kosmetyk KWC alfabetycznie np. na literę K - czy możliwe jest wyszukiwanie po literze, np. A, B ...K - czy też muszę przeszukać całą listę żeby dojść do środka aż trafię na kosmetyki z literą K? przepraszam jeśli piszę w niewłaściwym miejscu forum, ale nie wiem jak szybko znależć potrzebną mi markę kosmetyku. pozdrawiam
Markę znajdziesz wpisując ją w wyszukiwarkę z nazwą "Marka" po lewej stronie (tam, gdzie masz filtry). Wpisz nazwę marki, kliknij lupkę, wybierz markę, strona się przeładuje i zobaczysz produkty danej marki. Możesz potem wybrać kolejne filtry i sortowania.

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ukimi-edt.html

melduję, że gwiazdki działają nieprawidłowo, to są jakieś wyniki znikąd

tylko ja oceniłam te perfumy, trwałość dałam na 1, a zapach i flakon na 5, skąd więc się wzięło, że wszystkie mają 3,5?
Zgłoszone z twoim przykładem. IT sprawdza, czy to jedyny taki przypadek. Dam znać.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Witam. Wyświetliło mi się w profilu, że rzekomo coś zmodyfikowałam w dwóch swoich recenzjach, nie przypominam sobie

Chciałabym wiedzieć, kto polubił moją recenzję oraz która to recenzja

Też mi się nie podoba, że jak dodam do torebki kosmetyk, to zaraz mi się robią z tego co najmniej 2 odsłony, że dodałam i że obserwuję, po co to jest? Zajmuje mnóstwo miejsca na stronie.

Póki co przyzwyczaiłam się już do Nowego KWC na tyle, że zaglądam do nowo dodanych do KWC kosmetyków. Na całą resztę nie mam chęci zupełnie. Strzelacie sobie w stopę tymi dużymi zdjęciami, zostaje masa pustego, niezagospodarowanego miejsca. Wszystko jest rozjechane, niewygodne, nieprzyjemne.
To akcje moderatora, jest to teraz źle wyświetlane. System notyfikacji jest do przebudowy. Rozumiem problem, mam nadzieję, że uda się szybko to rozwiązać.

Statystyki polubień będę rozbudowane. Właśnie w taki sposób, o którym piszesz.

W tej chwili do dodania produktu są podpięte dwie akcje - ma to związek z notyfikacjami, które i w tym przypadku będą poddane przebudowanie.

Puste miejsca będą zagospodarowane - merytorycznie (domyślam się, że masz włączonego AdBlocka?).

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Sprawdziłam,
pierwszy raz powiadamiałam, że licznik nie działa w tym wątku 5 kwietnia. Od miesiaca nie można zrobić jednego licznika? ciekawe, jakie tym razem będzie wytumaczenie rochelle? Święto Pracy?

Opcje, że zobaczy, że będzie naprawione w konkretnym terminie juz spływały dla mnie w tym wątku wiec teraz poczekam na polot i finezję
Muszę Cię zmartwić - nie jestem programistą - problem jest zgłoszony i czeka, aż osoba za to odpowiedzialna go rozwiąże. Złośliwości są zbędne.

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
Dodałam dzisiaj recenzje, ale coś jest nie tak, widzę tylko dziwny zbiór znaków. Inne recenzje są w porządku.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...review-1186583
IT bada ten problem. Dam znać! Dzięki za przykład.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Też mi się to nie podoba, zwłaszcza że chcę wyzerować wszelkie liczniki na KWC, a tu mi wpieprzają jakieś aktywności, do których ręki nie przykładałam.
No cóż, jest zawsze opcja ostateczna czyli usunięcie konta i wtedy nick zostaje zastąpiony serią cyfr.

W dalszym ciągu walczę z recenzją, której nie mogę usunąć. Znudziło mi się juz wklejanie skrinów.
Chciałabym też wiedzieć, czy recenzje widma znikną kiedykolwiek, bo przyznaję, że nie rozumiem dotychczasowych wyjaśnień. Muszę wśród nich odnaleźć jedną reckę, która mi umknęła, a ostatnie na co mam siłę to przekopywanie się przez ponad 500 tychże widm na smartfonie.
Znikną, jak tylko skończymy opracowywać notyfikacje, które takich widm nie będą tworzyć.
Podaj mi proszę link do tej recenzji, która Ci została. To wystarczy.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 13:43   #315
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

rochelle
skoro nie od Ciebie to zalezalo, to czemu obiecałaś, że nastąpi to w pewien kwietniowy poniedziałek kilka tygodni temu. Stąd te zlosliwości jak to określasz, bo moim zdaniem celne wypunktowanie. Gdybyś powiedziała jak zwykle zalatwone to będzie kiedyś -nie mialabym się do czego przyczepić, ale SAMA wskazalaś termin, który nie zostal dotrzymany. Zabrakło slowa przepraszam, a teraz bawisz sie w ocenienie mojej wypowiedzi. Obiecalaś nie dotrzymałaś. Finito. I nazywaj sobie jak chcesz ale to jest hipokryzja i nieuczciwość.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 13:50   #316
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
To akcje moderatora, jest to teraz źle wyświetlane. System notyfikacji jest do przebudowy. Rozumiem problem, mam nadzieję, że uda się szybko to rozwiązać.

Statystyki polubień będę rozbudowane. Właśnie w taki sposób, o którym piszesz.

W tej chwili do dodania produktu są podpięte dwie akcje - ma to związek z notyfikacjami, które i w tym przypadku będą poddane przebudowanie.

Puste miejsca będą zagospodarowane - merytorycznie (domyślam się, że masz włączonego AdBlocka?).
Bez kawy i AdBlocka nie ma życia
Jak były subtelne reklamy zajmujące nie więcej, niż 1/500 wielkości ekranu i umieszczone gdzieś po kątach, to nie widziałam potrzeby dodawania AdBlocka, wręcz lubiłam na nie zerknąć, bo czasem coś ciekawego się odkrywało, ale to właśnie ostatecznie wizaż i wprowadzenie nachalnych reklam na całą stronę skłonił mnie do odpalenia tego przybytku techniki.
Aczkolwiek nie o takie puste miejsca mi chodzi, jak puste okna reklamowe, a po prostu zagospodarowanie przestrzeni czymś wartościowym.

Trzymam kciuki za ulepszanie Nowego KWC, miło, że praca jakoś się posuwa na przód i że odpisujesz.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-05-05 o 13:52
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 15:49   #317
swinka_morska
Raczkowanie
 
Avatar swinka_morska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 59
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Ot taki kwiatek:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...h,1035342.html
skąd komuś przyszło do głowy, że ten lakier ma wykończenie perłowe? Np ja perłowych nie kupuję, więc skoro nawet go za starych dobrych czasów zrecenzowałam, to nie zgadzam się, aby moja recenzja widniała przy źle opisanym produkcie!
swinka_morska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 16:26   #318
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Taki kwiatek znalazłam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ir=DESC&page=2
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 17:24   #319
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez swinka_morska Pokaż wiadomość
Ot taki kwiatek:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...h,1035342.html
skąd komuś przyszło do głowy, że ten lakier ma wykończenie perłowe? Np ja perłowych nie kupuję, więc skoro nawet go za starych dobrych czasów zrecenzowałam, to nie zgadzam się, aby moja recenzja widniała przy źle opisanym produkcie!
Ja ostatnio przy zgłaszaniu pomadki spotkałam się z możliwością wyboru efektu: matowy, perłowy, transparentny - pomadka nie daje żadnego z nich, a pole "efekt" jest z gwiazdką (pole obligatoryjne) i bez niego zgłoszenie nie pójdzie dalej
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-05, 18:26   #320
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Rochelle, chodzi o tę recenzję
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...review-1124636
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 19:22   #321
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Usunęłam do końca, dalej licznik wskazuje, że mam 4 recki i jedną pochwałę. Sprawdziłam jeszcze raz wszystkie widma pod żadnym widmem nie ma recki.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 13:05   #322
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 638
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

U mnie też błąd wyskoczył. Dodałam produkt, ale już za chwilę strona nie otworzyła się gdy chciałam dodać recenzję. Wyświetla się komunikat błąd 404 strona nie istnieje bądź została usunięta.
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 13:24   #323
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 638
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie bardzo wiem gdzie to zaznaczyć 😉
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 13:34   #324
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
a to coś nowego...
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 14:30   #325
swinka_morska
Raczkowanie
 
Avatar swinka_morska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 59
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

wyszukiwarka NIE DZIAŁA!!!!!! wchodze przez googla na 'kwc kremy do twarzy' i chce wyszukac olay. Wpisuję w pole klikam enter i WIELKE NIC!!! No jak to..... przecież to normalne, że powinna tak działać, ale nie... trzeba wpisać, kliknąć lupę, zachaczyć na liście i co? W rezultacie pokazuje mi się jakiś płyn miceralny garniera... WTF? ani to krem, ani oznaczenia że reklama... Zjeżdżam niżej i co mam? Jakieś podkłady i antyperpiranty, również beż oznaczenia, że to reklama. A przypominam, że jestem w kategorii kremy do twarzy, czemu więc pokazują mi się produkty z poza kategorii?
swinka_morska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 14:33   #326
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez swinka_morska Pokaż wiadomość
wyszukiwarka NIE DZIAŁA!!!!!! wchodze przez googla na 'kwc kremy do twarzy' i chce wyszukac olay. Wpisuję w pole klikam enter i WIELKE NIC!!! No jak to..... przecież to normalne, że powinna tak działać, ale nie... trzeba wpisać, kliknąć lupę, zachaczyć na liście i co? W rezultacie pokazuje mi się jakiś płyn miceralny garniera... WTF? ani to krem, ani oznaczenia że reklama... Zjeżdżam niżej i co mam? Jakieś podkłady i antyperpiranty, również beż oznaczenia, że to reklama. A przypominam, że jestem w kategorii kremy do twarzy, czemu więc pokazują mi się produkty z poza kategorii?
Witaj w nowym genialnym cudownym KWC
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 15:10   #327
swinka_morska
Raczkowanie
 
Avatar swinka_morska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 59
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Witaj w nowym genialnym cudownym KWC
tak, wiem.... zapomniałam napisać wciąż... w zasadzie, to ona nie działa od samego początku, ale ile można? Mało tego, żeby było ciekawiej. Miałam około 37 recenzji, pousuwałam wszystkiem, to mimo to pokazuje mi, że mam jeszcze 3 recenzje, a lista recenzji pokazuje te skasowane W dodatku strona ma jakiś wyciek pamieci, bo nagle wielkość procesu przeglądarki wzrosła niemal 10-krotnie.

Czemu pousuwałam? Bo NIE WIERZĘ że coś na tym portalu zmieni się na lepsze, skoro od miesiąca KWC jest totalnie rozpieprzone i nikt nic nie robi, żeby to naprawić. No, nic poza mydleniem oczu, że przecież działamy
swinka_morska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 15:36   #328
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

1) Znowu reklama zasłania listę kosmetyków i nie da się jej wyłączyć (zrzut 1)
2) System zmienia wpisany w kartę kosmetyku kod EAN (zrzut 2 - wpisałam zupełnie inny: 3346470415775)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zrzut.jpg (44,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: gif zrzut2.gif (4,9 KB, 8 załadowań)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2016-05-06 o 15:55
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 19:25   #329
45ulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 130
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Najnowsze recenzje tzw. setka - ostatnia recenzja z 13.20. Nie pomaga odświeżanie strony i inne kombinacje. Taka sytuacja miała już miejsce. Inna sprawa to taka, że gdy jesteśmy np. na 3 stronie recenzji i wejdziemy w opis jakiegoś kosmetyku, to po wyjściu z tego opisu nie wrócimy na 3 stronę tylko na pierwszą stronę recenzji. I tak ciągle. To nowe KWC to po prostu porażka.
45ulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 20:31   #330
cytadela
Raczkowanie
 
Avatar cytadela
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 108
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez 45ulka Pokaż wiadomość
Najnowsze recenzje tzw. setka - ostatnia recenzja z 13.20. Nie pomaga odświeżanie strony i inne kombinacje. Taka sytuacja miała już miejsce. Inna sprawa to taka, że gdy jesteśmy np. na 3 stronie recenzji i wejdziemy w opis jakiegoś kosmetyku, to po wyjściu z tego opisu nie wrócimy na 3 stronę tylko na pierwszą stronę recenzji. I tak ciągle. To nowe KWC to po prostu porażka.
Tez tak mam
cytadela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-19 14:36:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.