KWC - wątek do zgłaszania błędów - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-25, 11:07   #391
rochas
Raczkowanie
 
Avatar rochas
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 68
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Wchodzę dziś po dłuższej przerwie w zakładkę Najnowsze a tam co? Na pierwszej stronie 12 recek Loreala i 7 innych produktów.
To jakaś masakra I że niby to teraz ma tak wyglądać
Ano tak to teraz jest... W dodatku większość tych "wiarygodnych" opinii kiedyś poszłaby do kosza, a teraz są, mają się dobrze i zostaną, produkt będzie hitem KWC i dostanie medal. A za jakiś czas ktoś będzie się dziwił, czemu wszyscy tak ten produkt chwalą, a to przecież taki badziew
rochas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 13:28   #392
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
- nie mozna wkleic skladu, tylko trzeba sie bawic w liste wyboru poszczegolnych skladnikow. To dla mnie za duzo zachodu i w ogole nie bede teraz wpisywac listy skladnikow.
Wklej jak dotąd w opis. Lepszy taki skład, niż żaden. Z czasem jakoś to przeniesiemy na wyznaczone miejsce.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 17:30   #393
Marta824
Przyczajenie
 
Avatar Marta824
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 10
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Po dłuższym czasie weszłam na nowe KWC i niestety upewniłam się w przekonaniu, że to nie ma sensu. Mam wrażenie, że jest jeszcze większy bajzel niż na początku. Zaatakowały mnie wyskakujące wszędzie reklamy (pomimo, że mam program je blokujący).

Recenzje to już chyba głównie testerek... zwłaszcza takich, które mają kilka opinii na koncie i dziwnym trafem jednej firmy.

Dziewczyny zgłaszają nadal masę błędów - wstyd! Jesteście profesjonalną firmą? Nie byłoby tych wszystkich błędów, gdyby nie zmiana dobrego serwisu w jeden wielki bubel. Szkoda.
Marta824 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 17:55   #394
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Ja robię jeszcze wejścia kontrolne w mój profil, żeby sprawdzić czy recki - widma poznikały, ale dzielnie siedzą. Niestety mam jeszcze paru obserwujących, z czego jedna sztuka zaczęła mnie obserwować wczoraj - nie pojmuję z jakiego powodu, skoro nie mam ani jednej recenzji do przeczytania.
System nie do końca poprawnie wyświetla usunięte konta, np w obserwujących cały czas pokazuje danusięes i jej awatar, ale po kliknięciu w niego wyświetla już tylko numer usuniętego konta bez awataru.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 11:28   #395
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Czy zostala podana propozycja sortowania wg gwiazdek badz alfabetycznie napisanych juz recenzji. Mam ponad 400 napisanych recenzji i zeby wrocic do tego co mi sie sprawdzilo nadal nie ma sortowania listy recenzji z profilu kwc przeciez pisze sie recenzje nie tylko na potrzeby kwc ale tez po to, zeby wiedziec co ponownie kupic. Nie bede przeciez myszka scrollingowala zeby doszukac sie starych recenzji..Potrzebne sortowanie wg gwiazdek bo nie wszystko jest w hitach
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 17:07   #396
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Czy zostala podana propozycja sortowania wg gwiazdek badz alfabetycznie napisanych juz recenzji. Mam ponad 400 napisanych recenzji i zeby wrocic do tego co mi sie sprawdzilo nadal nie ma sortowania listy recenzji z profilu kwc przeciez pisze sie recenzje nie tylko na potrzeby kwc ale tez po to, zeby wiedziec co ponownie kupic. Nie bede przeciez myszka scrollingowala zeby doszukac sie starych recenzji..Potrzebne sortowanie wg gwiazdek bo nie wszystko jest w hitach
Jestem za tym samym

Wlasnie to scrollowanie myszka ostatnio mnie zdenerwowalo, gdy szukalam jakie plyny do demakijazu juz recenzowalam i nie dalo sie tego ustawic.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 21:17   #397
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Dlaczego nie da sie wyszukiwac po markach????

Wpisalam w wyszukiwarke "MAC" i pokazalo mi kosmetyki, ktore nawet w nazwie nie maja tego slowa. Potem po lewej stronie w polu "Marka" wpisalam "MAC" i dokladnie ten sam rezultat, nie znalazlo mi ani jednego kosmetyku tej marki.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

I jeszcze durna reklama podkladu SuperStay 24h wyswietla sie jako pierwsza, co bardzo mnie denerwuje. Prosze o wylaczenie tego. Reklamy moga byc po bokach, ale absolutnie nie w mojej liscie wyszukiwania.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-29, 11:40   #398
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Wyszukiwarka nie działa poprawnie. Wpisuję "isana men żel" i wyskakuje mi tylko 1 pozycja, a wiem, że jest ich więcej (na pewno jeszcze 2 żele do twarzy). Przy starej wyszukiwarce nie byłoby takiego problemu.

Nazwy produktów to jakaś porażka, powstają takie potworki, że szkoda gadać. Nazwa żelu który dodałam do bazy została okaleczona, z "isana men" zostało samo "men" i jest wyświetlana tylko niemiecka nazwa. Tragedia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Bez☠tytułu., dscm adxc.png (65,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: png kfvkfelvkesflvnaefklvn.png (18,5 KB, 16 załadowań)
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 14:00   #399
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Czy zostala podana propozycja sortowania wg gwiazdek badz alfabetycznie napisanych juz recenzji. Mam ponad 400 napisanych recenzji i zeby wrocic do tego co mi sie sprawdzilo nadal nie ma sortowania listy recenzji z profilu kwc przeciez pisze sie recenzje nie tylko na potrzeby kwc ale tez po to, zeby wiedziec co ponownie kupic. Nie bede przeciez myszka scrollingowala zeby doszukac sie starych recenzji..Potrzebne sortowanie wg gwiazdek bo nie wszystko jest w hitach
Cześć!
Tak, cały czas mamy tę propozycję na tapecie, jednak nie jest ona prosta do wdrożenia Ale nie zapomniałam o niej, po prostu czeka w kolejce

Swoją drogą, jak byś to widziała? alfabetyczne sortowanie po tytule recenzji czy po nazwie zrecenzowanego kosmetyku?

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Dlaczego nie da sie wyszukiwac po markach????

Wpisalam w wyszukiwarke "MAC" i pokazalo mi kosmetyki, ktore nawet w nazwie nie maja tego slowa. Potem po lewej stronie w polu "Marka" wpisalam "MAC" i dokladnie ten sam rezultat, nie znalazlo mi ani jednego kosmetyku tej marki.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

I jeszcze durna reklama podkladu SuperStay 24h wyswietla sie jako pierwsza, co bardzo mnie denerwuje. Prosze o wylaczenie tego. Reklamy moga byc po bokach, ale absolutnie nie w mojej liscie wyszukiwania.
MdM, w którym miejscu nie możesz wyszukać MACa?

Wchodzę do wyszukiwarki, potem w filtrach z lewej strony wpisuję w polu Marki MAC, mac - jak ci tam pasuje, klikam lupkę, zaznaczam MAC i widzę wszystkie produkty. Inna opcja to wejście na stronę marki MAC i użycie filtra "zobacz wszystkie produkty marki".

Na obecność podkładu nie mam wpływu, jest to miejsce reklamowe.

Cytat:
Napisane przez Lady_Mosquito Pokaż wiadomość
Wyszukiwarka nie działa poprawnie. Wpisuję "isana men żel" i wyskakuje mi tylko 1 pozycja, a wiem, że jest ich więcej (na pewno jeszcze 2 żele do twarzy). Przy starej wyszukiwarce nie byłoby takiego problemu.

Nazwy produktów to jakaś porażka, powstają takie potworki, że szkoda gadać. Nazwa żelu który dodałam do bazy została okaleczona, z "isana men" zostało samo "men" i jest wyświetlana tylko niemiecka nazwa. Tragedia.
Zgadza się, wyszukiwarka nie działa poprawnie. Mogę jedynie tyle napisać, że pracujemy nad przeniesieniem wyszukiwarki na inny mechanizm, który wszystkie rozwiąże m.in. problem z tym, że kosmetyk w kwc szybciej wyszukacie w google niż w wyszukiwarce kwc.

Co do Isana Man - jest to błąd - w nazwie w profilu wyświetlamy teraz tylko nazwę własną, bez polskiej, co istotnie trzeba poprawić. Po przejściu do karty produktu, wszystko wyświetla się okej, nazwa polska jest w nawiasie: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...chgel-q10.html

Zaraz wyedytuję nazwę linii produktowej i poproszę dziewczyny o wpisywanie pełnej nazwy linii, która brzmi właśnie Isana Man.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2016-05-30 o 14:11
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 14:19   #400
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Cześć!
Tak, cały czas mamy tę propozycję na tapecie, jednak nie jest ona prosta do wdrożenia Ale nie zapomniałam o niej, po prostu czeka w kolejce

Swoją drogą, jak byś to widziała? alfabetyczne sortowanie po tytule recenzji czy po nazwie zrecenzowanego kosmetyku?
fajnie by bylo jakby po wejsciu w moje kwc, numerek do napisanych recenzji ktory jest pod zdjeciem przenosil do listy napisanych recenzji, lub wystarczyloby zeby do recenzji ( ktore teraz sa ulozone chronologicznie) dolozyc opcje sortowania wedlug gwiazdek od najwyzszej do najnizszej (moze da sie zrobic tak zeby po kliknieciu w recenzje wysuwaly sie opcje sortowania?).
I jesli jest mozliwe, tez alfabetyczna po nazwie kosmetyku, bo czasem sie pamieta ze sie dany kosmetyk juz zrezenzjowalo i wraca sie do napisanej recenzji, zeby przypomniec sobie jak sie produkt sprawdzil. A sortowanie od najnizszej do najwyzszej tak jak to juz kiedys bylo z reszta, funckonalne jest jesli chce sie cos ponownie kupic, co sie sprawdzilo. Po co niby mialoby byc sortowanie wg tytulu recenzji, chodzi tu o konkretny produkt.
Serio, to teraz czuje sie jakbym odbywala wolontariat dla jakiegos katalogu kosmetykow na ktorym ktos inny zarabia, bo tak jak wczesniej sortowalam sobie liste wlasnych recenzji tak teraz szkoda mi czasu zeby przesuwac numerkami liste swoich recenzji zeby sie dokopac do tych np z duza iloscia gwiazek.
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY




Edytowane przez cuciola
Czas edycji: 2016-05-30 o 14:25
cuciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 23:34   #401
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

rochelle_, dlaczego nie można sortować kategorii alfabetycznie wg marek? Dlaczego lista marek jest niepełna?

Chciałam przejrzeć kategorię "Kremy pod oczy". Pierwsza i zniechęcająca trudność to konieczność przewijania 43 stron (!). Druga to brak możliwości sortowania alfabetycznego marek w kategorii, podstawowa opcja.
Kremy jednej marki są teraz rozrzucone na liście. Żeby odnaleźć wszystkie produkty konkretnej marki z danej kategorii za każdym razem trzeba wykonywać jakieś dziwne ewolucje. Uciążliwe!
Kiedyś po prostu spojrzałam na uporządkowaną listę i otworzyłam interesujące mnie karty...
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 22:42   #402
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

23 marca utworzono ten wątek mamy 31 maja, serio osoby odpowiedzialne za działanie KWC, uważają, że stare KWC trzeba było zmieniać (czytaj: psuć)?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 07:41   #403
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
23 marca utworzono ten wątek mamy 31 maja, serio osoby odpowiedzialne za działanie KWC, uważają, że stare KWC trzeba było zmieniać (czytaj: psuć)?
Obawiam się, że wieleeeee miesięcy jeszcze upłynie zanim nawet wyszukiwarka będzie działać poprawnie. Szata graficzna oczywiście pozostanie tak tragiczna jak jest. Jestem pewna, że dotychczasowe (stare), wartościowe użytkowniczki już tu nie wrócą. Zrobili babola jakich mało. Nie byłabym w stanie się tłumaczyć za tak nieprofesjonalny koncern pisząc od kilku miesięcy, że jest to trudne, że pracujemy, że zgłaszamy itp. Gdyby jak wszyscy w takiej sytuacji pozostawili starą wersję do czasu poprawnego funkcjonowania nowej to sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej. Przynajmniej byłaby możliwość swobodnego skopiowania sobie starych recenzji. No, ale to już chyba wszyscy pisali.
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 09:21   #404
Kero83
Przyczajenie
 
Avatar Kero83
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 16
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Mnie w tej chwili dziwi już tylko to, że osoby odpowiedzialne za wprowadzenie "tego czegoś" nie zostały wywalone na zbity pysk. W normalnej firmie tacy specjaliści dawno otrzymaliby dyscyplinarki.
Mi by było wstyd się przyznać, że przyłożyłam do czegoś takiego rękę.
I możecie mnie za tą wypowiedź zbanować. Konto założyłam tylko po to, żeby pisać recenzje na KWC, więc więcej nie będzie mi potrzebne.
Kero83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 11:55   #405
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez lolka80 Pokaż wiadomość
Obawiam się, że wieleeeee miesięcy jeszcze upłynie zanim nawet wyszukiwarka będzie działać poprawnie. Szata graficzna oczywiście pozostanie tak tragiczna jak jest.
Plus cała masa błędów na kartach kosmetyków, skopane składy, złe kategorie, właściwości itd. Przenoszenie bazy trwało około pół roku i robiło to dużo osób. Teraz wygląda to tak, że przy tej ilości błędów każdy jeden kosmetyk powinien zostać jeszcze raz skontrolowany, tylko że chętnych do tego już nie ma. No chyba, że Wizaż w końcu postanowił zatrudnić ludzi do porządnej pracy za pieniądze. Bo inaczej jak pracują nad tym te niedobitki, które postanowiły jednak zostać wierne portalowi, to ja to marnie widzę.


Edit: no, widzę że wreszcie kończy się era charytatywnego frajerstwa. Odpłatne badania KWC.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-06-01 o 13:24
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 18:01   #406
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Edit: no, widzę że wreszcie kończy się era charytatywnego frajerstwa. Odpłatne badania KWC.
Górna granica wieku - 35 lat. Cholera, Wizaż już nie dla mnie.
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 19:00   #407
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Summer Pokaż wiadomość
Górna granica wieku - 35 lat. Cholera, Wizaż już nie dla mnie.
Ja jestem na jedno badanie za młoda, na drugie za stara. Jak żyć
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 19:27   #408
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Talking Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Ja jestem na jedno badanie za młoda, na drugie za stara. Jak żyć
Wiesz, ty się zestarzejesz i znów jesteś w grze, dla mnie już nie ma nadziei.
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 07:55   #409
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Edit: no, widzę że wreszcie kończy się era charytatywnego frajerstwa. Odpłatne badania KWC.
Ale że jak?? Wiem sama mogę poszukać, ale jakoś mnie odrzuca od KWC
Cytat:
Napisane przez Summer Pokaż wiadomość
Górna granica wieku - 35 lat. Cholera, Wizaż już nie dla mnie.
Super... Witaj w klubie...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-02, 08:00   #410
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale że jak?? Wiem sama mogę poszukać, ale jakoś mnie odrzuca od KWC.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=904746
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 08:19   #411
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;61211091]https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=904746[/QUOTE]

AA.. Dziękuję
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 08:28   #412
Kero83
Przyczajenie
 
Avatar Kero83
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 16
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Chcą robić odpłatne badania KWC, a wystarczyłoby za darmo przeczytać ten wątek i wątek z sondy. Tam jest wszystko czarno na białym. Ale chyba tak jak u Kurskiego. Muszą tak zmierzyć, żeby wyszło, że się wszystkim podoba...
Kero83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 09:35   #413
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Dziewczyny, badania są przeprowadzane na 4 osobach. Możliwe, że w przyszłości będą kolejne, na innych grupach. Te badania są przeprowadzane na takiej grupie, ponieważ właśnie 35+ jest szeroko reprezentowane m.in. w tym wątku i w wątku z sondą. I wasze uwagi znamy już bardzo dobrze.

Badanie ma również na celu zrewidowanie i zdiagnozowanie potrzeb młodszych użytkowniczek KWC, które są aktywne na KWC, ale niezbyt aktywne na forum.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2016-06-02 o 09:38
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 09:58   #414
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, badania są przeprowadzane na 4 osobach. Możliwe, że w przyszłości będą kolejne, na innych grupach. Te badania są przeprowadzane na takiej grupie, ponieważ właśnie 35+ jest szeroko reprezentowane m.in. w tym wątku i w wątku z sondą. I wasze uwagi znamy już bardzo dobrze.

Badanie ma również na celu zrewidowanie i zdiagnozowanie potrzeb młodszych użytkowniczek KWC, które są aktywne na KWC, ale niezbyt aktywne na forum.
Wybacz, wyjaśnij mi bo trochę nie ogarniam: jest tu czarno na białym wypowiedzi 75 niezadowolonych użytkowniczek, w drugim ignorowanym przez redakcję wątku (sonda) ponad 100 i potrzebujecie wypowiedzi 4 (słownie czterech) by przesądzić sprawę???
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 10:04   #415
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Nie, zależy nam na pozyskaniu opinii od wszystkich grup wiekowych. Mamy już waszą, tak zwanych corowych użytkowniczek. To jest zbieranie opinii, wyciąganie wniosków to następny krok.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 10:14   #416
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Nie, zależy nam na pozyskaniu opinii od wszystkich grup wiekowych. Mamy już waszą, tak zwanych corowych użytkowniczek. To jest zbieranie opinii, wyciąganie wniosków to następny krok.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Zaklinasz rzeczywistość. Taka jest smutna prawda.
Nie wierzę, że każda z tych 170 dziewczyn które wypowiadało się na temat KWC ma ponad 35.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 10:20   #417
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Oczywiście, że nie wszystkie. Jeśli masz ochotę jednak pogadać, to zapraszam na pw, tutaj proszę trzymać się tematu zgłaszania błędów w kwc.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 10:32   #418
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie wszystkie. Jeśli masz ochotę jednak pogadać, to zapraszam na pw, tutaj proszę trzymać się tematu zgłaszania błędów w kwc.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Zatem zgłaszam (po raz nie wiadomo który): KWC jest nieczytelne i nie da się z niego korzystać bez bólu oczu a potem głowy.
Nie będę pisać z Tobą na priv, bo to rozmowa o KWC przypomina walenie głową w mur. Jest tu opinia dość sporej i zapewne reprezentatywnej grupy, i wszelkie zgłaszania zostały zignorowane.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 10:34   #419
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Dziękuję. Ta uwaga jest jak najbardziej słyszana. Ingerencja w szatę graficzną i układ strony będzie, ale na tę chwilę nie mogę nic więcej powiedzieć.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 13:13   #420
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Masakra
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-19 14:36:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.