A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;) - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-03, 09:14   #3751
gasta18
Wtajemniczenie
 
Avatar gasta18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 321
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Margrat gratuluję zakupów mimo, że nie moja tematyka (oprócz "Stroiciela" którego posiadam) to i tak oczka cieszą

Protko, ja nie korzystałam nigdy z Merlina i nie zamierzam.... dla też za drogo jest

A dzisiaj z "Echem Dnia" jest książka "Wielkie Muzea - British Museum" cena z gazetą 6zł
Tylko, że "Echo" to portal regionalny świętokrzyskiego radomskiego i podkarpackiego, więc nie na całą polskę


edit:
znany już przez niektóre z Was sprzedawca ma -->Shan Sa - Cztery życia wierzy <-- w cenie 8zł sama bym zamówiła, jednakże nie zamówię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 442964i.jpg (15,6 KB, 5 załadowań)
__________________
2013
49
gasta18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 10:17   #3752
marthinisa
Rozeznanie
 
Avatar marthinisa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zielono mi
Wiadomości: 883
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Zakupy z zeszłego tygodnia:
"Stalin, młode lata despoty"-ksk dla wstępujących
"Katyń"-ksk dla wstępujących
"Stroiciel"- dedalus za 11 zł
"Kiedyś byłam księżną"
"Księżyc we łzach"
"Biała masajka"
3 ostatnie dla mamy, to się prawie nie liczą
Gratuluje swietnych nabytkow Pierwsza pozycja brzmi bardzo interesujaco.
__________________
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia.

Wystarczy nie umierać.



Woody Allen
marthinisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 10:51   #3753
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Magrat16 gratuluje.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 11:42   #3754
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Mam do odebrania przesyłkę z Merlina, ale w tym piekielnym upale nie pójdę na pocztę. Poczekam.
Gratuluję wszystkim nabytków.
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 18:03   #3755
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Mam do odebrania przesyłkę z Merlina, ale w tym piekielnym upale nie pójdę na pocztę. Poczekam.
Gratuluję wszystkim nabytków.
jak zapłacona to ja mogę po nią iść

widzę że w promocji Merlina jest "Po prostu razem", którą czytałam i absolutnie muszę mieć , ale dla jednej ksiażki nie będę składać zamówienia
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 18:47   #3756
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez OliFka1 Pokaż wiadomość
jak zapłacona to ja mogę po nią iść

widzę że w promocji Merlina jest "Po prostu razem", którą czytałam i absolutnie muszę mieć , ale dla jednej ksiażki nie będę składać zamówienia
Dzięki za dobre chęciNiestety nie jest zaplacona. A duzo wydałam , trche pzreholowałam. Coż , nie mogłam sie oprzeć .
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 12:25   #3757
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Chciałam się pochwalić, że wygrałam dziś w radiu 'Klejnot Wschodu' Maureen Lindley.Z czego bardzo się cieszę, nie często zdarza mi się wygrać cokolwiek.

Załącznik 1521836
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-04, 12:44   #3758
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Chciałam się pochwalić, że wygrałam dziś w radiu 'Klejnot Wschodu' Maureen Lindley.Z czego bardzo się cieszę, nie często zdarza mi się wygrać cokolwiek.

Załącznik 1521836

Pięknie, fajna nagroda.

Co musiałaś zrobić?
Byłaś na antenie czy to konkurs smsowy?
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 13:05   #3759
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Pięknie, fajna nagroda.

Co musiałaś zrobić?
Byłaś na antenie czy to konkurs smsowy?
Dziękuję Amber. Wysłałam smsa i oddzwoniła do mnie przemiła pani, która później na antenie podała jedynie moje imię i miejscowość.
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 15:01   #3760
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Chciałam się pochwalić, że wygrałam dziś w radiu 'Klejnot Wschodu' Maureen Lindley.Z czego bardzo się cieszę, nie często zdarza mi się wygrać cokolwiek.

Załącznik 1521836
Foxino! gratuluje wygrania ksiązkimiłej lektury.
Ja odebrałam swoją przesyłkęz Merlina. Będzie co czytać.
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 15:27   #3761
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

foxina, jakie radio?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-04, 16:42   #3762
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Foxino! gratuluje wygrania ksiązkimiłej lektury.
Ja odebrałam swoją przesyłkęz Merlina. Będzie co czytać.
Dziękuję Ondine! A gdzie są zdjęcia Twoich nabytków??? Chociaż tytuły?


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
foxina, jakie radio?
Roxy fm
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 17:03   #3763
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Dziękuję Ondine! A gdzie są zdjęcia Twoich nabytków??? Chociaż tytuły?
Foxino na razie bez zdjeć , bo jestem wymęczona i zapracowana (może potem dołączę):
1. Wino śliwkowe - A.Davis-Gardner
2. Złoty klucz- N.MASOT( O MOIM TEMPLARIUSZU)
3. Bezmiar sławy -I.Stone ( nie mogłam sie doczekac , co on niej napiszesz, więc kupiłam)
4. Słońce Scortów- L.Gaude( to "wina" Any )
5. Total Cheops - J.C. Izzo (tęsknilam za francuskim kryminałem)
6. Detektyw Diamond i śmierć w jeziorze - P.Lovesey
Mam nadzieje,ze każda książka będzie dobra lekturą, przyniesie mi miłe , ekscytujace doznania.

Edytowane przez Ondine
Czas edycji: 2008-06-04 o 18:23 Powód: dołączenie zdjęcia
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 17:54   #3764
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Chciałam się pochwalić, że wygrałam dziś w radiu 'Klejnot Wschodu' Maureen Lindley.Z czego bardzo się cieszę, nie często zdarza mi się wygrać cokolwiek.

Załącznik 1521836

gratulacje foxino
mi też dziś nieco szczęścia dopisało i sprezentowano mi bez okazji "o kotach" d.lessing

ondine bardzo jestem ciekawa twojej opinii o "detektyw diamond..."
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 18:27   #3765
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
gratulacje foxino
mi też dziś nieco szczęścia dopisało i sprezentowano mi bez okazji "o kotach" d.lessing

ondine bardzo jestem ciekawa twojej opinii o "detektyw diamond..."
Shachownico, gratuluję. Przyjemnie tak dostać książkę bez okazji. czemu mnie sie to jakos nie zdarza?
Gdy tylko nadejdzie kolejka inspektora Diamonda , podzielę sie opinią.
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 18:40   #3766
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Foxino, Ondine gratuluje!

shachownico, tez lubie takie prezenty Przy okazji sie pochwale, ze w zeszlym tygodniu dostalam od TZ-ta "Niezwykly przypadek doktora Jekylla i pana Hyde'a" w dwoch wersjach jezykowych - polskiej i angielskiej
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 18:46   #3767
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Dziewczęta kochane, na początek gratuluję wszystkim cudownych nabytków!
Przekopałam się przez wątek, mam nadzieję, że niczego nie ominęłam, ale, że mam tylko chwilkę to tak w telegraficznym skrócie...

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Żenada. W tej chwili Merlin może zapomnieć o mnie jako o klientce, całkowicie

Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
A poniżej prezent od TŻ z okazji Dnia Dziecka a co !
Gratuluję! Ja obiecałam sobie przeczytać trylogię Pullmana po tym jak zobaczyłam 'Złoty kompas' w kinie. Te daimony są przesłodkie

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Chciałam się pochwalić, że wygrałam dziś w radiu 'Klejnot Wschodu' Maureen Lindley.Z czego bardzo się cieszę, nie często zdarza mi się wygrać cokolwiek.
Moje gratulacje! Nie dość, że wygrać cokolwiek jest okrutnie sympatycznie, to do tego książkę, którą miałaś w swoich blogowych zapowiedziach, super

A w załączniku moje książkowe nabytki z ostatnich tygodni. Byłam w ŚK (wreszcie mam brakujące tomy Shaw, kolekcja w komplecie , w Dedalusie (tu przypadkiem upolowałam pierwszą powieść Ewy Stachniak za... 6 zł!). Na półce też goszczą u mnie kolejne tomy kocich opowieści. Jeśli chodzi o powieści Braun to muszę się Wam pochwalić w tym miejscu moim debiutem recenzenckim na portalu kryminalnym 'Zbrodnia w Bibliotece': http://zbrodniawbibliotece.pl/index....=176&Itemid=18 . Ten artykuł inauguruje moją stałą współpracę z tym serwisem (z której to współpracy niezmiernie się cieszę

I na koniec, rzecz najważniejsza, prześlicznie Wam kochane dziękuję za pamięć Strasznie za Wami tęsknię i parę słów z Waszej strony działa na mnie niezwykle pokrzepiająco, dziękuję! Jeszcze 6 egzaminów, ostatni 20 czerwca. A jak zdam to cholerstwo, to przez kolejne 3 miesiące jestem cała Wasza

Buziaki!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 18:48   #3768
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Foxino, gratuluję Ci wygranej książki i życzę przyjemnej lektury! Sama wiem, jaka to radocha coś wygrać: wieki temu wygrałam (również w radio) "Kabal" Dibdina. Pozbyłam się jej potem wprawdzie na podaju (nawet nie przeczytawszy ) , bo to coś sensacyjnego było, więc kompletnie nie moje klimaty Mam nadzieję, że Ty będziesz zadowolona z wygranej

Schahownico, zazdroszczę Ci takiego sympatycznego darczyńcy A Tobie lilithin gratuluję Teżeta, dobrze go sobie wychowałaś, skoro wie co najbardziej sprawi Ci radość

Ondine, mnie też nie ma kto książkami obdarowywać Ale robienie prezentów samej sobie też może być przyjemne

Do mnie dzisiaj przyszedł "Cień Poego" z podaja ale nie wiem, kiedy zacznę czytać. Ostatnio mam cięższy okres, nawet na czytanie nie mam ochoty (i siły ) a na dodatek jak zwykle na przełomie maja i czerwca zaczęło pylić jakieś zielsko i oczy swędzą mnie jak szalone
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 19:02   #3769
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Foxino na razie bez zdjeć , bo jestem wymęczona i zapracowana (może potem dołączę):
1. Wino śliwkowe - A.Davis-Gardner
2. Złoty klucz- N.MASOT( O MOIM TEMPLARIUSZU)
3. Bezmiar sławy -I.Stone ( nie mogłam sie doczekac , co on niej napiszesz, więc kupiłam)
4. Słońce Scortów- L.Gaude( to "wina" Any )
5. Total Cheops - J.C. Izzo (tęsknilam za francuskim kryminałem)
6. Detektyw Diamond i śmierć w jeziorze - P.Lovesey
Mam nadzieje,ze każda książka będzie dobra lekturą, przyniesie mi miłe , ekscytujace doznania.
Ondine świetne zakupy!!!
'Wino śliwkowe' również nabyłam (zgrałyśmy się), skusiłaś się w końcu na 'Bezmiar sławy' widzę, i pewnie przeczytasz szybciej niż ja. Również życzę Tobie dużo ekscytujących chwil z tymi fascynującymi książkami.


Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
gratulacje foxino
mi też dziś nieco szczęścia dopisało i sprezentowano mi bez okazji "o kotach" d.lessing
Shach dziękuję i również gratuluję Lessing. Fantastyczne są takie bezokazyjne prezenty książkowe!


Poniżej moje nabytki, w większości sprezentowane. I tak 'Czułość wilków' to prezent z okazji Dnia Dziecka (od samej siebie), Murakami i 'Śliwkowe wino' to prezent od TŻ-ta z okazji rocznicy i 'Wóz ognisty' wylicytowany za kilka zł na allegro, ale co mnie to później stresów kosztowało z tym allegrowiczem to słów mi brak. Najpierw, inny tytuł był w tytule inny w treści aukcji, co ja gapa zauważyłam dopiero po zakończeniu aukcji, potem sprzedający stwierdził, że książka mu zaginęła (w chwilę po mojej wpłacie)..., ale w końcu po kilku niemiłych mailach książka do mnie dotarła, a stan jej jest idealny, co nieco mi zrekompensowało stresy.
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-04, 19:02   #3770
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Mariah, lilithin, dziekuję Mariah, gratuluję .
Ana!jak milo Cie wdziec i .. czytac. Tęsknimy za Tobą.Trzymam kciuki za egzaminy. Od razu przypominają mi sie moje sesje.
Piękne nabytki , miłej lektury , gdy juz uwolnisz sie od sesji.
Gratuluje pieknego debiutu recenzeckiego!!:roz a:
Foxinodzięki. Nie moge sie juz doczekac na dużo wolnego ,żebym mogła oddac sie ulubionemu zajęciu- czytaniu!!!
No faktycznie , 'Wino śliwkowe "też masz. Idealne zgranie. Może razem będziemy czytac?
Ciekawa jestem 'Czułości wilków".Piękne nabytki. Przyjemnej lektyry, takiej zapierajace dech w piersiach.

Edytowane przez Ondine
Czas edycji: 2008-06-04 o 19:12 Powód: dopisek
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 19:10   #3771
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Ana, bardzo ładne zdjęcie
Życzę dużo sił, weny i wytrwałości. 20 czerwca już niedługo i więc skończy się gehenna.
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 19:32   #3772
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość

A w załączniku moje książkowe nabytki z ostatnich tygodni. Byłam w ŚK (wreszcie mam brakujące tomy Shaw, kolekcja w komplecie , w Dedalusie (tu przypadkiem upolowałam pierwszą powieść Ewy Stachniak za... 6 zł!). Na półce też goszczą u mnie kolejne tomy kocich opowieści. Jeśli chodzi o powieści Braun to muszę się Wam pochwalić w tym miejscu moim debiutem recenzenckim na portalu kryminalnym 'Zbrodnia w Bibliotece': http://zbrodniawbibliotece.pl/index....=176&Itemid=18 . Ten artykuł inauguruje moją stałą współpracę z tym serwisem (z której to współpracy niezmiernie się cieszę

I na koniec, rzecz najważniejsza, prześlicznie Wam kochane dziękuję za pamięć Strasznie za Wami tęsknię i parę słów z Waszej strony działa na mnie niezwykle pokrzepiająco, dziękuję! Jeszcze 6 egzaminów, ostatni 20 czerwca. A jak zdam to cholerstwo, to przez kolejne 3 miesiące jestem cała Wasza

Buziaki!
aniu, trzymamy kciuki za twoją sesję która jak widzę nie była w stanie uchronić cię przed nałogiem świetne nabytki, ciekawa jestem jak ci się montalbano spodoba, na posesyjne relaksacje polecam też camilierego, z niezrównanym cattarelą "panie komisarzu, czy to pan we własnej osobie"
i wnoszę wirtualny(na razie )toast za współpracę z "zwb"
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 19:44   #3773
basilissa
Rozeznanie
 
Avatar basilissa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 625
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Interes kwitnie! Żadnego odwyku. Ondine, Ana, magrat16, Alvesta, Mariah gratuluję wzbogacenia księgozbioru. Foxino, Ty to masz szczęście. Trzymaj i nie wypuść. Nawet Dzień Dziecka potrafisz sobie zorganizować
__________________
Mądrzy ludzie, kiedy się zbiorą do gromady, mogą działać głupio. I dobrzy ludzie, kiedy się zbiorą do gromady, mogą działać okrutnie. R. Kapuściński
basilissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 20:14   #3774
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Foxino, Ondine gratuluje!
Dziękuję Lilithin.

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Moje gratulacje! Nie dość, że wygrać cokolwiek jest okrutnie sympatycznie, to do tego książkę, którą miałaś w swoich blogowych zapowiedziach, super
Aniu, dlatego też moja radość jest podwójna!


Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
A w załączniku moje książkowe nabytki z ostatnich tygodni. Byłam w ŚK (wreszcie mam brakujące tomy Shaw, kolekcja w komplecie , w Dedalusie (tu przypadkiem upolowałam pierwszą powieść Ewy Stachniak za... 6 zł!). Na półce też goszczą u mnie kolejne tomy kocich opowieści. Jeśli chodzi o powieści Braun to muszę się Wam pochwalić w tym miejscu moim debiutem recenzenckim na portalu kryminalnym 'Zbrodnia w Bibliotece': http://zbrodniawbibliotece.pl/index....=176&Itemid=18 . Ten artykuł inauguruje moją stałą współpracę z tym serwisem (z której to współpracy niezmiernie się cieszę
Aniu, jak miło Cię widzieć nareszcie!!! Brakuje mi Ciebie potwornie tutaj na forum. A teraz pakiet gratulacyjny Oczywiście gratuluję przepysznych zakupów. Stachniak też właśnie zamówiłam w czytaj tanio, a 'Znanego świata' zazdroszczę, mam go również na liście. Nie próżnowałaś widzę.
Gratuluję również współpracy z serwisem i artykułu, imponujesz mi niesamowicie!Zara z zabiorę się za czytanie artykułu.


Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
I na koniec, rzecz najważniejsza, prześlicznie Wam kochane dziękuję za pamięć Strasznie za Wami tęsknię i parę słów z Waszej strony działa na mnie niezwykle pokrzepiająco, dziękuję! Jeszcze 6 egzaminów, ostatni 20 czerwca. A jak zdam to cholerstwo, to przez kolejne 3 miesiące jestem cała Wasza

Buziaki!
Aniu dalej trzymam kciuki. Chociaż widzę, że idziesz jak burza przez sesję egzaminacyjną, także dalszych sukcesów życzę, bo chcemy Cię więcej tutaj. A Tobie przyda się odstresowanie pewnie?


Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Foxino, gratuluję Ci wygranej książki i życzę przyjemnej lektury! Sama wiem, jaka to radocha coś wygrać: wieki temu wygrałam (również w radio) "Kabal" Dibdina. Pozbyłam się jej potem wprawdzie na podaju (nawet nie przeczytawszy ) , bo to coś sensacyjnego było, więc kompletnie nie moje klimaty Mam nadzieję, że Ty będziesz zadowolona z wygranej
Dziękuję Mariah! Oj frajda jest niesamowita.


Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Do mnie dzisiaj przyszedł "Cień Poego" z podaja ale nie wiem, kiedy zacznę czytać. Ostatnio mam cięższy okres, nawet na czytanie nie mam ochoty (i siły ) a na dodatek jak zwykle na przełomie maja i czerwca zaczęło pylić jakieś zielsko i oczy swędzą mnie jak szalone
Ja podobnie trwam nadal w czytelniczym marazmie i nie jest mi z tym dobrze. A uczulenie zapewni męczące jest okrutnie. A wiesz na co dokładnie?


Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Foxinodzięki. Nie moge sie juz doczekac na dużo wolnego ,żebym mogła oddac sie ulubionemu zajęciu- czytaniu!!!
No faktycznie , 'Wino śliwkowe "też masz. Idealne zgranie. Może razem będziemy czytac?
Ciekawa jestem 'Czułości wilków".Piękne nabytki. Przyjemnej lektyry, takiej zapierajace dech w piersiach.
Dziękuję Ondine! A kiedy będziesz miała to 'dużo wolnego'?

EDIT: Śliczne zdjęcie Aniu. Piękna kobietko!
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 20:49   #3775
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

dziewczyny, mam pytanie, czy działa wam strona empiku? mi od dwóch dni wyświetla sie komunikat o chwilowej przerwie:/ ale dziś po południu z innego komputera weszłam na stronę bez problemu. nie wiem, czy po prostu to coś u mnie, czy akurat przez chwilę strona działała.
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 21:08   #3776
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Foxino,moje "dużo wolnego" to urlop w lipcu . Już sie nie moge doczekac.
shachownico, u mnie strona empiku działa beż problemu.
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 21:29   #3777
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam pytanie, czy działa wam strona empiku? mi od dwóch dni wyświetla sie komunikat o chwilowej przerwie:/ ale dziś po południu z innego komputera weszłam na stronę bez problemu. nie wiem, czy po prostu to coś u mnie, czy akurat przez chwilę strona działała.
u mnie smiga jak szalona
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 21:30   #3778
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam pytanie, czy działa wam strona empiku? mi od dwóch dni wyświetla sie komunikat o chwilowej przerwie:/ ale dziś po południu z innego komputera weszłam na stronę bez problemu. nie wiem, czy po prostu to coś u mnie, czy akurat przez chwilę strona działała.
Shachownico, u mnie stronka działa bez zarzutu (zarówno wczoraj, jak i dziś). Ale zauważyłam, że czasem wchodząc na stronę empiku z komputera w pracy, strona się pojawia, ale po chwili wyświetla się komunikat, że wystąpił błąd i strona nie może zostać otwarta, klikam wówczas wstecz, i działa już poprawnie.


Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Foxino,moje "dużo wolnego" to urlop w lipcu . Już sie nie moge doczekac.
Zazdroszczę Ondine! A masz jakieś plany wyjazdowe, czy będzie po prostu się lenić przy książce?
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 21:42   #3779
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

dzięki dziewczyny za pomoc
czyli muszę wyczyścić cookies i sprawdzić, czy to lekarstwo zadziała, auć nie lubię tego, muszę potem na nowo wpisywać wszystkie hasła
ale chęć złożenia zamówienia jest silniejsza
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 21:44   #3780
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Ondine! A masz jakieś plany wyjazdowe, czy będzie po prostu się lenić przy książce?
Nie,nie mam planów wyjazdowych; moze gdzies z doskoku na 2-3 dni, ale nic wiecej. Bardzo bym chciała nad morze pojechąc, bo uwielbiam , ale niestety...Będę sie lenić i czytać .
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.