21letni prawiczek. Problem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-08, 17:28   #1
malinowa_mambaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17

21letni prawiczek. Problem?


Mam 18 lat, mój TŻ 21.
Podjeliśmy niedawno decyzję o wspolzyciu. Ja jestem dziewicą i zawsze chcialam zeby moj pierwszy raz byl z kimś doświadczonym. Wiele sie nasłyszalam o tym, że jak i chlopak i dziewczyna jeszcze tego nie robili to ich pierwszy raz sie nie udaje, bardzo boli, bo chlopak doswiadczony umie zrobic to delikatniej itp. Z drugiej strony wydaje mi sie to bardzo dziwne, ze 21letni mezczyzna jest jeszcze prawiczkiem... Koledzy, nawet ci w moim wieku a nawet mlodsi, ktorzy mi o tym mowili, maja juz swoj pierwszy raz za soba. Moja ciekawość oczywiście mnie przezwyciężyła i zapytalam się mojego Tż dlaczego tak wyszlo ze nadal jest prawiczkiem, odpowiedział ze jestem pierwszą dziewczyną którą pokochał a nie wyobraża sobie zrobić to z kimś bez miłości. Ja też go bardzo kocham.. ale boje się tego pierwszego razu, że bedzie bolalo i ze bedzie beznadziejnie.. Oczywiście nie rzucamy sie z seksem tak od razu, "Na głęboką wodę" Uprawialismy już petting, wiele razy ja robilam jemu "dobrze" i on mi. I za kazdym razem bylo cudownie i mialam orgazm. Jednak to nie to samo co seks.
Moze wy tez mialyscie podobne doswiadczenia i obawy co ja? I co z tego wyszlo?
malinowa_mambaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 17:36   #2
Sadek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 372
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

Cytat:
Napisane przez malinowa_mambaa Pokaż wiadomość
Mam 18 lat, mój TŻ 21.
Podjeliśmy niedawno decyzję o wspolzyciu. Ja jestem dziewicą i zawsze chcialam zeby moj pierwszy raz byl z kimś doświadczonym. Wiele sie nasłyszalam o tym, że jak i chlopak i dziewczyna jeszcze tego nie robili to ich pierwszy raz sie nie udaje, bardzo boli, bo chlopak doswiadczony umie zrobic to delikatniej itp. Z drugiej strony wydaje mi sie to bardzo dziwne, ze 21letni mezczyzna jest jeszcze prawiczkiem... Koledzy, nawet ci w moim wieku a nawet mlodsi, ktorzy mi o tym mowili, maja juz swoj pierwszy raz za soba. Moja ciekawość oczywiście mnie przezwyciężyła i zapytalam się mojego Tż dlaczego tak wyszlo ze nadal jest prawiczkiem, odpowiedział ze jestem pierwszą dziewczyną którą pokochał a nie wyobraża sobie zrobić to z kimś bez miłości. Ja też go bardzo kocham.. ale boje się tego pierwszego razu, że bedzie bolalo i ze bedzie beznadziejnie.. Oczywiście nie rzucamy sie z seksem tak od razu, "Na głęboką wodę" Uprawialismy już petting, wiele razy ja robilam jemu "dobrze" i on mi. I za kazdym razem bylo cudownie i mialam orgazm. Jednak to nie to samo co seks.
Moze wy tez mialyscie podobne doswiadczenia i obawy co ja? I co z tego wyszlo?
Dziwny to mi się wydaje ten wątek, oby to była prowokacja. A jesli nie jest to wspołczuje chłopakowi takiej dziewczyny!
Może dasz gdzies ogloszenie w necie "szukam doswiadczonego na pierwszy raz"?

Edytowane przez Sadek
Czas edycji: 2010-12-08 o 17:37
Sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 17:37   #3
pytton
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 443
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

ja proponuję tak: niech twój chłopak prześpi się z paroma dziewczynami (najlepiej z twoimi koleżankami), nabierze doświadczenia i będziesz miała relacje z obu stron, chłopaka jak i koleżanek, dowiesz się czy coś straciłaś. A jak już wejdzie na wyższy level to Ciebie rozdziewiczy
pytton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 17:39   #4
malinowa_mambaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

Źle zrozumialyscie moj post.
Szukam opinii od dziewczyny ktora rowniez stracila dziewictwo z prawiczkiem, bo poprostu denerwuje się przed tym pierwszym razem..
I czy to jest normalne ze 21letni facet jest jeszcze prawiczkiem
malinowa_mambaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 17:45   #5
pytton
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 443
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

Cytat:
Napisane przez malinowa_mambaa Pokaż wiadomość
Źle zrozumialyscie moj post.
Szukam opinii od dziewczyny ktora rowniez stracila dziewictwo z prawiczkiem, bo poprostu denerwuje się przed tym pierwszym razem..
I czy to jest normalne ze 21letni facet jest jeszcze prawiczkiem
nie, to nie jest normalne, zastosuj się do mojej wcześniejszej wypowiedzi
pytton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 17:46   #6
Sadek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 372
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

Cytat:
Napisane przez malinowa_mambaa Pokaż wiadomość
Źle zrozumialyscie moj post.
Szukam opinii od dziewczyny ktora rowniez stracila dziewictwo z prawiczkiem, bo poprostu denerwuje się przed tym pierwszym razem..
I czy to jest normalne ze 21letni facet jest jeszcze prawiczkiem
Powiem tak, jesli to nie jest dla Ciebie normalne to znaczy, że obracasz sie w grupie osób..nazwijmy to "ograniczonych" dla których przypadkowy sex to istota zycia bo na nic innego nie mogą sobie pozwilić Z włanego doswiadczenia moge powiedziec, że zdecydowana wiekszosc moich kolegów w tym wieku była prawiczkami, jesli już to mieli minimalne doswiadczenie. A przyznam, że obiektywnie byli atrakcyjni pod kazdym wzgledem, zwyczajnie nie mysleli o tym nalogowo, skupiali sie na nauce, wlasnych pasjach itp.
Sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 17:47   #7
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

Cytat:
Napisane przez malinowa_mambaa Pokaż wiadomość
I czy to jest normalne ze 21letni facet jest jeszcze prawiczkiem.
A uważasz swojego faceta za nienormalnego?
Z kimś musi być ten pierwszy raz, a Ty zamiast się cieszyć, że będziesz uprawiać seks ze swoim ukochanym to martwisz się na zapas.
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 17:54   #8
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

Oby z Tobą szybko zerwał.... nie wie co sobie wziął.
jeśli oceniasz go po tym że jest prawiczkiem to masz z lekka problem.

Bo Wasz pierwszy raz nie będzie super hiper a wręcz odwrotnie.
Musisz się z tym pogodzić i myśleć pozytywnie a nie zadręczać się bólem i niedoświadczeniem chłopaka, jakie to ma teraz znaczenie?

Najważniejsze jest co będzie z czasem, po paru razach.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 17:56   #9
zapałeczka
Zadomowienie
 
Avatar zapałeczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 044
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

Też miałam takie obawy kilka lat temu I co się okazało - pierwszy raz nie wyszedł - z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że byliśmy niedojrzałymi nastolatkami, którzy byli ze sobą długi okres czasu
Natomiast Ty mając 18 a on 21 lat nie powinniście sie tego bać;>
__________________
Natan
zapałeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 17:56   #10
malinowa_mambaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

Sadek, troche uspokoilas mnie tym postem, widocznie zyjemy w dwoch roznych grupach.. albo to moi koledzy maja zbyt bujna wyobraźnie i sie troche przechwalają.

A co już z samym seksem? Czy jest podobnie, jak z doświadczonym facetem?
malinowa_mambaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 17:56   #11
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

TAk to ze jest jeszcze prawiczkiem jest normale i napewno nie oznacza to ze cos z nim nie tak i moim zdaniem z jego strony bylo to madre ze nie uprawial seksu z byle jaka dziewczyna zeby miec to za soba, mozesz byc pewna ze jeszcze starsi faceci sa prawiczkami.. a ze koledzy mlodsi od Ciebie maja to za soba to raczej nie ma czym sie chwalic, bo chlopak w wieku 16 czy 17 lat nie powinien zabierac sie za takie rzeczy-moim zdaniem.
Powiem Ci tak ze ja dziewictwo stracilam z prawiczkiem i bolalo okropnie do tego sporo krwi ale nie wierze w to ze gdyby mial juz za soba 10 lat doswiadczenia to byloby inaczej, bo jednak przebija sie blona, robi sie ranka i co sie dziwic?
Przyjaciolka ma chlopaka ktory juz mial kilka partnerek seksualnych i myslisz ze pierwszy raz byl bezbolesny i swiat jej wirowal z podniecenia? badz pewna ze nie.
NIe mysl o tym w takich kategoriach ze jak prawiczek to bedzie katastrofa bo napawde nic z tego nie wyjdzie i bedziesz tlumaczylo ze to przez brak doswiadczenia tz.
Pamietajcie tez o zabezpieczeniu zeby pozniej nie bylo strachu
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 17:59   #12
martusia351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 363
GG do martusia351
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

Jak to sie mówi "pierwszy raz zawsze boli" myslisz ze to ma takie znaczenie czy chłopak jest prawiczkiem możesz tylko sie z tego cieszyć, bo będziecie mogli nauczyc się wszystkiego wspólnie.
A takie zdanie to napiszę chyba pierwszy raz... widać masz dojrzałego faceta... czego chyba nie można powiedzieć o Tobie
martusia351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 18:01   #13
malinowa_mambaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

Dzieki kolorowymaj za troche otuchy. Oczywiscie jesli bedzie zle nie zamierzam go obwiniac. Jednak uwazam że doswiadczony chłopak "potrafi" to zrobic bardziej delikatnie, wie co i jak i wogole, ale moze sie myle..
Oczywiscie wiadomo ze zabezpieczecznie to sprawa pierwszorzedna.
malinowa_mambaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 18:04   #14
martusia351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 363
GG do martusia351
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

Cytat:
Napisane przez malinowa_mambaa Pokaż wiadomość
Dzieki kolorowymaj za troche otuchy. Oczywiscie jesli bedzie zle nie zamierzam go obwiniac. Jednak uwazam że doswiadczony chłopak "potrafi" to zrobic bardziej delikatnie, wie co i jak i wogole, ale moze sie myle..
Oczywiscie wiadomo ze zabezpieczecznie to sprawa pierwszorzedna.
Zdecydowanie sie mylisz bo to nie doświadczenie świadczy o delikatności tylko miłość, szacunek, zaufanie i wzajemne zrozumienie!!
martusia351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 18:07   #15
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

Cytat:
Napisane przez malinowa_mambaa Pokaż wiadomość
Źle zrozumialyscie moj post.
Szukam opinii od dziewczyny ktora rowniez stracila dziewictwo z prawiczkiem, bo poprostu denerwuje się przed tym pierwszym razem..
I czy to jest normalne ze 21letni facet jest jeszcze prawiczkiem
Sama w wieku 21 lat straciłam dziewictwo z prawiczkiem, który był o rok młodszy ode mnie... To nie była decyzja: w piątek o 16 u mnie. Po prostu zaczynaliśmy od pieszczot, z czasem coraz śmielszych, aż któregoś razu, chyba po pół roku związku, spontanicznie odbył się nasz wspólny 1 raz (byliśmy przygotowani, ma się rozumieć. Prezerwatywy zostały zakupione już jakiś czas wcześniej i czekały). Wiadomo, że się denerwowaliśmy oboje, ja bałam się bólu (który się pojawił, ale był do przeżycia), ale gdy przyszło "co do czego", było cudownie. Fajnie jest poznawać swoje ciała i emocje na nowo. Gdy oboje partnerzy są "niedoświadczeni", obie strony mogą być spokojne w razie ewentualnej wpadki sytuacyjnej. Jakaś wtopa może się zdarzyć i jej, i jemu. W końcu nigdy wcześniej nie uprawiali seksu w standardowym znaczeniu tego słowa. Przy moim 1 razie było mnóstwo śmiechu (wynikał on rzecz jasna ze zdenerwowania). Ważne, by wcześniej się przygotować pod względem zabezpieczenia. Mój 1 raz w ogóle nie był planowany. Jasne, ze "kiedyś" chciałam zacząć sypiać z chłopakiem, ale wszystko odbyło się zupełnie inaczej, niż sobie zaplanowałam, czy wyobrażałam.

Jeśli chodzi o pytanie, czy jest normalnie, ze facet w wieku 21 lat jest prawiczkiem... Hmmm... Ja u mojego 1 mężczyzny nie zauważyłam żadnych odchyleń od normy, jeśli chodzi o zachowanie, czy inne jakieś sprawy Poza tym - w jakim wieku bycie prawiczkiem jest normalne, a w jakim przestaje taki być? Dla mnie nie jest w porządku, jeśli facet ma 21 lat i 10 lasek na koncie.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 18:13   #16
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

Cytat:
Napisane przez malinowa_mambaa Pokaż wiadomość
Dzieki kolorowymaj za troche otuchy. Oczywiscie jesli bedzie zle nie zamierzam go obwiniac. Jednak uwazam że doswiadczony chłopak "potrafi" to zrobic bardziej delikatnie, wie co i jak i wogole, ale moze sie myle..
Oczywiscie wiadomo ze zabezpieczecznie to sprawa pierwszorzedna.
Ależ Ty jesteś dziecinna. Na Twoim miejscu nie brałabym się w ogóle za seks. W seksie najważniejsza jest miłość. A Ty skupiasz się nie na tym co trzeba. O skrajnym egoizmie nie wspominając.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 18:14   #17
malinowa_mambaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

Dokładnie tak uważam jak ty, mój kolega ma 18 lat i "przeleciał" już setki dziewcząt. Mi również to proponował, może niebardzo grzecznie mu odmówiłam mówiąc mu że boję się że się czymś zaraże. Ale denerwują mnie tacy faceci.
malinowa_mambaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 18:14   #18
nesquiki
Raczkowanie
 
Avatar nesquiki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 137
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

hej. ja przezylam swoj pierwszy raz z prawiczkiem i bylo tragicznie. znaczy nie udalo sie. kolejny raz tez sie nie udalo, oraz kolejny, jeszcze kolejny i 20 nastepnych. potem dalismy sobie spokoj na pare tygodni, a moze nawet miesiecy, nie pamietam. i wkoncu sie udalo. po 9 miesiacach od pierwszej proby. mysle, ze gdyby byl doswiadczony, to udaloby sie szybciej. no ale nie byl. tak czy inaczej, to raczej mile, gdy sie traci cnote rownoczesnie z ta ukochana osoba. tzn. nie mowie, ze dziewictwo jest jakies wyjatkowo wazne, ale gdy patrze na to z perspektywy czasu, nasza nieporadnosc, niezdarnosc wydaje mi sie dosc slodka.
powodzenia w Twoim pierwszym razie
nesquiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 18:15   #19
malinowa_mambaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Ależ Ty jesteś dziecinna. Na Twoim miejscu nie brałabym się w ogóle za seks. W seksie najważniejsza jest miłość. A Ty skupiasz się nie na tym co trzeba. O skrajnym egoizmie nie wspominając.
Wiem że najwazniejsza jest milosc, nie mow o mnie ze jestem dziecinna, jesli nie wiesz co tak naprawde mysle. Gdybym tak nie uwazala zrobilabym to juz dawno z pierwszym lepszym, a nie z kims kogo naprawde kocham.
malinowa_mambaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 18:19   #20
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

Cytat:
Napisane przez malinowa_mambaa Pokaż wiadomość
Mam 18 lat, mój TŻ 21.
Podjeliśmy niedawno decyzję o wspolzyciu. Ja jestem dziewicą i zawsze chcialam zeby moj pierwszy raz byl z kimś doświadczonym.
A nie chciałaś, żeby to było z kimś dla Ciebie ważnym, na kim by Ci zależało, do kogo miałabyś zaufanie? Doświadczenie nie powinno być najważniejszym kryterium doboru partnera na pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez malinowa_mambaa Pokaż wiadomość
Z drugiej strony wydaje mi sie to bardzo dziwne, ze 21letni mezczyzna jest jeszcze prawiczkiem... Koledzy, nawet ci w moim wieku a nawet mlodsi, ktorzy mi o tym mowili, maja juz swoj pierwszy raz za soba. Moja ciekawość oczywiście mnie przezwyciężyła i zapytalam się mojego Tż dlaczego tak wyszlo ze nadal jest prawiczkiem, odpowiedział ze jestem pierwszą dziewczyną którą pokochał a nie wyobraża sobie zrobić to z kimś bez miłości.
Moim zdaniem to nic dziwnego, że chłopak jest niedoświadczony w wieku 21 lat. Przecież wytłumaczył Ci, dlaczego czekał. A koledzy to mogą się przechwalać, nie wierz we wszystko, co mówią

Cytat:
Napisane przez malinowa_mambaa Pokaż wiadomość
Ja też go bardzo kocham.. ale boje się tego pierwszego razu, że bedzie bolalo i ze bedzie beznadziejnie.. Oczywiście nie rzucamy sie z seksem tak od razu, "Na głęboką wodę" Uprawialismy już petting, wiele razy ja robilam jemu "dobrze" i on mi. I za kazdym razem bylo cudownie i mialam orgazm. Jednak to nie to samo co seks.
Doświadczony partner nie gwarantuje, że pierwszy raz będzie cudowny i wspaniały, obejdzie się bez bólu itd.
A skoro do tej pory było Wam dobrze przy pieszczotach, chłopak dba o Twoją przyjemność, to pewnie i dalej będzie się starał
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 18:19   #21
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=488335

To tak a propos tego, że doświadczony = delikatny
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 18:20   #22
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

Cytat:
Napisane przez malinowa_mambaa Pokaż wiadomość
Dokładnie tak uważam jak ty, mój kolega ma 18 lat i "przeleciał" już setki dziewcząt. Mi również to proponował, może niebardzo grzecznie mu odmówiłam mówiąc mu że boję się że się czymś zaraże. Ale denerwują mnie tacy faceci.
Jakoś trudno uwierzyć mi w osiemnastolatka z setką podbojów na koncie
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 18:24   #23
malinowa_mambaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;23643993]


Doświadczony partner nie gwarantuje, że pierwszy raz będzie cudowny i wspaniały, obejdzie się bez bólu itd.
A skoro do tej pory było Wam dobrze przy pieszczotach, chłopak dba o Twoją przyjemność, to pewnie i dalej będzie się starał [/QUOTE]

Jesli o to chodzi to tak, przy pieszczotach, TŻ prawie zawsze sie pyta czy bylo mi przyjemnie, dobrze, i czy chociaż mnie nie boli. Jednak podczas seksu, przez te emocje może sie zapomnieć...
malinowa_mambaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 18:25   #24
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

Cytat:
Napisane przez malinowa_mambaa Pokaż wiadomość
Mam 18 lat, mój TŻ 21.
Podjeliśmy niedawno decyzję o wspolzyciu. Ja jestem dziewicą i zawsze chcialam zeby moj pierwszy raz byl z kimś doświadczonym. Wiele sie nasłyszalam o tym, że jak i chlopak i dziewczyna jeszcze tego nie robili to ich pierwszy raz sie nie udaje, bardzo boli, bo chlopak doswiadczony umie zrobic to delikatniej itp. Z drugiej strony wydaje mi sie to bardzo dziwne, ze 21letni mezczyzna jest jeszcze prawiczkiem... Koledzy, nawet ci w moim wieku a nawet mlodsi, ktorzy mi o tym mowili, maja juz swoj pierwszy raz za soba. Moja ciekawość oczywiście mnie przezwyciężyła i zapytalam się mojego Tż dlaczego tak wyszlo ze nadal jest prawiczkiem, odpowiedział ze jestem pierwszą dziewczyną którą pokochał a nie wyobraża sobie zrobić to z kimś bez miłości. Ja też go bardzo kocham.. ale boje się tego pierwszego razu, że bedzie bolalo i ze bedzie beznadziejnie.. Oczywiście nie rzucamy sie z seksem tak od razu, "Na głęboką wodę" Uprawialismy już petting, wiele razy ja robilam jemu "dobrze" i on mi. I za kazdym razem bylo cudownie i mialam orgazm. Jednak to nie to samo co seks.
Moze wy tez mialyscie podobne doswiadczenia i obawy co ja? I co z tego wyszlo?
1. Biedny chłopak
2.jak ktoś radził niech idzie przespi sie z kolezankami moze wtedy cos zrozumiesz
3. Zostaw go dla kogoś doświadczonego skoro tyle wymagasz
4. narzekasz, narzekasz... a sama jestes dziewica...
5. powiedz, ze to prowo. albo otworz oczy a przede wszystkim odloz seks na pozniej... najpierw trzeba dorosnac
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 18:25   #25
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

Cytat:
Dziwny to mi się wydaje ten wątek, oby to była prowokacja. A jesli nie jest to wspołczuje chłopakowi takiej dziewczyny!
Może dasz gdzies ogloszenie w necie "szukam doswiadczonego na pierwszy raz"?
bez przesady _-_
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 18:26   #26
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

Cytat:
Napisane przez malinowa_mambaa Pokaż wiadomość
Jesli o to chodzi to tak, przy pieszczotach, TŻ prawie zawsze sie pyta czy bylo mi przyjemnie, dobrze, i czy chociaż mnie nie boli. Jednak podczas seksu, przez te emocje może sie zapomnieć...
Uważasz, że podczas pettingu nie ma emocji?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 18:27   #27
malinowa_mambaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

elvegirl czytala juz tego posta, ale dla mnie to zwykła prowokacja nie wierze ze jakaś dziewczyna chciałaby isc do łózka z takim burakiem
malinowa_mambaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 18:27   #28
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

Cytat:
Napisane przez malinowa_mambaa Pokaż wiadomość
Dokładnie tak uważam jak ty, mój kolega ma 18 lat i "przeleciał" już setki dziewcząt. Mi również to proponował,
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 18:30   #29
malinowa_mambaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

Wiem że to śmieszy.. mi rownież sie to wydaje malo prawdopodobne, ale on naprawde taki jest, ze dla niego dziewczyna jest tylko na jedna noc. Sama sie o tym przekonalam, gdy mnie probowal zaciagnac do lozka na imprezie.
malinowa_mambaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 18:30   #30
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: 21letni prawiczek. Problem?

Cytat:
Napisane przez malinowa_mambaa Pokaż wiadomość
elvegirl czytala juz tego posta, ale dla mnie to zwykła prowokacja nie wierze ze jakaś dziewczyna chciałaby isc do łózka z takim burakiem
Nie wiem czy to prowokacja czy nie, ale wiem, że są takie dziewczyny...w imię bzdurnie pojmowanej miłości są gotowe na bardzo wiele dziwnych i poniżających dla siebie rzeczy.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.