Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-14, 09:54   #751
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Siedzę z henną na włosach Rozrabianie łatwe ale gorzej z nakładaniem. Na następny raz muszę zaopatrzyć się w pędzelek. Mam nadzieję, że wszystko pokryłam choć wydaje mi się, że nie Zobaczymy. Jeszcze godzina...
z niecierpliwością czekam na efekt ))



Metaxa - pijemy kawuchę?
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 09:57   #752
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
z niecierpliwością czekam na efekt ))



Metaxa - pijemy kawuchę?


właśnie myslałam o Tobie
chętnie wypije drugą
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 10:42   #753
polny mak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 773
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Dziewczyny kochane witam się pięknie w tym wątku i od razu przechodzę do konkretów: dziś postanowiłam mieć brąz na głowie- obecnie jestem ciemny blond wpadający w żółć, rudy itd ( efekt spłukania laskowego orzecha zmieszanego ze serdnim brązem i czeko karmelową wellatonu- po encanto włosy jakoś szybko mi się wypłukują z farby)

mam w domu kasztan, trochę mlecznej czeko, orzech laskowy i średni blond- aż do momentu przeglądania tego wątku ( czyli zarażenia się bacyklem na brązowe włosy) miałam zmieszać to co mam i czekać na efekt, ale postanowiłam coś zmienić i teraz pytanie: czy któraś z Was mieszała mleczną czeko z kasztanem z wellatonu w proporcjach powiedzmy cała tuba mlecznej i 1/3 kasztana? kombinuję, że takie coś mogłoby dać ciekawy rezultat, ale jeszcze się waham czy nie dodać średniego blondu np który w sumie sam w sobie wychodzi na ciemno.. ale nie chcę też żółtych refeksów.. wiec może jakiś inny kolor do tego dołączyć?

nie chcę mieć czarnych włosów, to na pewno...

pozdrawiam
__________________
ćwiczę

zdrowo się odżywiam

dbam o siebie i swoich bliskich

ZJEDZ TĘ ŻABĘ !
polny mak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 11:51   #754
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
nie moge sie doczekac efektow!
Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
czekamy, czekamy

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------



ja nie
Ja tam różnicy nie widzę i czekam aż do końca wyschną włosy. Nie da się ich rozczesać nie wyrywając. Nawet na półsuchych. Wiem, że kolor ma się utleniać do 2 dni ale ja chce już wiedzieć co będzie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 12:58   #755
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ja tam różnicy nie widzę i czekam aż do końca wyschną włosy. Nie da się ich rozczesać nie wyrywając. Nawet na półsuchych. Wiem, że kolor ma się utleniać do 2 dni ale ja chce już wiedzieć co będzie.
czyli włosów nie nawilża a wręcz przeciwnie
bedziemy czekać te 2 dni, przezyjemy

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez polny mak Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane witam się pięknie w tym wątku i od razu przechodzę do konkretów: dziś postanowiłam mieć brąz na głowie- obecnie jestem ciemny blond wpadający w żółć, rudy itd ( efekt spłukania laskowego orzecha zmieszanego ze serdnim brązem i czeko karmelową wellatonu- po encanto włosy jakoś szybko mi się wypłukują z farby)

mam w domu kasztan, trochę mlecznej czeko, orzech laskowy i średni blond- aż do momentu przeglądania tego wątku ( czyli zarażenia się bacyklem na brązowe włosy) miałam zmieszać to co mam i czekać na efekt, ale postanowiłam coś zmienić i teraz pytanie: czy któraś z Was mieszała mleczną czeko z kasztanem z wellatonu w proporcjach powiedzmy cała tuba mlecznej i 1/3 kasztana? kombinuję, że takie coś mogłoby dać ciekawy rezultat, ale jeszcze się waham czy nie dodać średniego blondu np który w sumie sam w sobie wychodzi na ciemno.. ale nie chcę też żółtych refeksów.. wiec może jakiś inny kolor do tego dołączyć?

nie chcę mieć czarnych włosów, to na pewno...

pozdrawiam
ja nie mieszałam tych farb
natomiast dodawanienie średniego blondu do mieszanki nie ma sensu
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 13:08   #756
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Farbowanie Khadi ciemny brąz na moim blogu. Zapraszam do oglądnięcia i poczytania bo nie chce mi się już drugi raz pisać
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 13:52   #757
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Farbowanie Khadi ciemny brąz na moim blogu. Zapraszam do oglądnięcia i poczytania bo nie chce mi się już drugi raz pisać
póki co na ciemny brąz to mi to nie wygląda
bardziej na orzechowy
ale odczekajmy te 2 dni i wtedy się zobaczy
ogólnie kolor mi sie podoba
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 14:02   #758
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a farbowała któraś z was miodowym brązem Palette?
ja też nie farbowałam...

polny mak ja mieszałam karmelową czekoladę z mleczną, z kasztanem chyba nie odważyłabym się ale do tej mlecznej z kasztanem nie dodawaj tego blondu, bo to już całkowicie bez sensu będzie. i tak nie będzie widać, a możesz po prostu przez to wzmocnić refleks zółty na włosach

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Farbowanie Khadi ciemny brąz na moim blogu. Zapraszam do oglądnięcia i poczytania bo nie chce mi się już drugi raz pisać
całkiem fajny kolorek wyszedł zobaczymy po 2 dniach
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 14:06   #759
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Mam wrażenie, że ciągle ciemnieje
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 14:08   #760
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Farbowanie Khadi ciemny brąz na moim blogu. Zapraszam do oglądnięcia i poczytania bo nie chce mi się już drugi raz pisać


zdjęcie zrobione w cieniu- wygląda dla mnie cudnie...
Ale przeogromnie jestem ciekawa efektów za dwa dni!
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 14:18   #761
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Farbowanie Khadi ciemny brąz na moim blogu. Zapraszam do oglądnięcia i poczytania bo nie chce mi się już drugi raz pisać
jak dla mnie bomba! i juz widac jak slicznie blyszcza.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 14:20   #762
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

dziewczyny, pędzicie jak błyskawica ostatnio mam bardzo mało czasu na wizaż.. postaram sie niedługo nadrobić zaległości

Kachula, dużo wyrwalaś włosów? ja właśnie sie czegoś takiego bałam i dlatego nie kupie prędko henny, ciekawa też jestem czy długo Ci zostanie na włosach czy sie szybko spłuka
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 16:16   #763
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kachula82 też jestem ciekawa Twojego końcowego efektu, na razie faktycznie jasno bj jak orzech, ale ogólnie fajnie - całkiem chłodno aż dziwne jak na henne

PS -> Kupiłam Miss Sporty Studio Lash - jutro test
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 18:17   #764
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Kachula82 też jestem ciekawa Twojego końcowego efektu, na razie faktycznie jasno bj jak orzech, ale ogólnie fajnie - całkiem chłodno aż dziwne jak na henne

PS -> Kupiłam Miss Sporty Studio Lash - jutro test
To uroki henny Khadi ten popiel. Orzech i ciemny brąz mają właśnie wychodzić chłodno.

A jak tusz? Jak nie pasuje możesz mi oddać

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
zdjęcie zrobione w cieniu- wygląda dla mnie cudnie...
Ale przeogromnie jestem ciekawa efektów za dwa dni!
Ja właśnie widzę tak swoje włosy. Tak super ciemno!

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
jak dla mnie bomba! i juz widac jak slicznie blyszcza.
A błyszczą jak psu jajca Podoba mi się to.

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
dziewczyny, pędzicie jak błyskawica ostatnio mam bardzo mało czasu na wizaż.. postaram sie niedługo nadrobić zaległości

Kachula, dużo wyrwalaś włosów? ja właśnie sie czegoś takiego bałam i dlatego nie kupie prędko henny, ciekawa też jestem czy długo Ci zostanie na włosach czy sie szybko spłuka
Wyrwałam, wyrwałam i to mogłoby przyczynić się do zrezygnowania z henny. Niepotrzebnie zaczęłam czesać pół wilgotne Ale nie było tak źle. Mi i tak włosy lecą od wiatru nawet więc taka ilość to dla mnie norma. Zastanawia mnie jakby to było gdyby mi tak nie leciały.

Ogólnie następne farbowanie planuję robić już wieczorem i dwa dni z domu nie wyjdę. Jak kudełki wyschną to w kucyk i tak przez dwa dni. A potem zdejmę gumkę i od razu jakaś odżywka na maksa i mycie i dopiero czesanie. Zrobię tak chyba u rodziców bo tam tyle co po ogrodzie łażę i nikt mnie nie widzi a w mieście to zawsze trzeba gdzieś wyjść itp.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 18:22   #765
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kachula nadal ciemnieje?
ja za godz bede klasc orzecha zmieszanego z ciemnym brazem. Bo musze te wstretne odrosty jakos zakryc.

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

a dodalas odzywki do mieszanki? Bo ja dodaje, i rozczesalam pol mokre bez jakis wielkich szkod
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 18:55   #766
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kachula nadal ciemnieje?
ja za godz bede klasc orzecha zmieszanego z ciemnym brazem. Bo musze te wstretne odrosty jakos zakryc.

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

a dodalas odzywki do mieszanki? Bo ja dodaje, i rozczesalam pol mokre bez jakis wielkich szkod
No właśnie dodałam odżywki ale chyba jakaś do d... była albo mało. Następnym razem bez odżywki. Naczytałam się, że to może osłabiać ziołowe farby a ja nie chcę rezygnować z ładnego koloru

Dla miłośniczek ciemnego brązu foty
Ja widzę właśnie tak ciemno włoski a aparat niestety strasznie jasne pokazuje. Tu kiepska jakość bez flesza ale to taki prawdziwy kolor co widzę. Pierwsza bez flesza, druga z fleszem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (50,0 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (37,1 KB, 47 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 19:15   #767
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kachula82 tu już wyglądają troszkę ciemniej, no i przede wszystkim "cieplej" przynajmniej u mnie na monitorze. Chociaż ja mam takie odczucie że wogóle ciepłe odcienie ładnie wyglądają tylko właśnie przy ciemnych brązach, a przy jaśniejszych raczej popiele.
Na razie Twój kolor wyglądają coraz lepiej, i jaki połysk jak to są zdjęcia kiepskiej jakości to chyba na lepszych oślepnę od tego blasku
Tuszu na razie nie używałam, jak napisałam - jutro test, dziś się nie malowałam bo byłam u okulisty a teraz już mi się nie chce.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 20:32   #768
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No właśnie dodałam odżywki ale chyba jakaś do d... była albo mało. Następnym razem bez odżywki. Naczytałam się, że to może osłabiać ziołowe farby a ja nie chcę rezygnować z ładnego koloru

Dla miłośniczek ciemnego brązu foty
Ja widzę właśnie tak ciemno włoski a aparat niestety strasznie jasne pokazuje. Tu kiepska jakość bez flesza ale to taki prawdziwy kolor co widzę. Pierwsza bez flesza, druga z fleszem.
Przede wszystkim ten brąz bardzo do Ciebie pasuje. Ochłodził Ci cerę
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 20:33   #769
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No właśnie dodałam odżywki ale chyba jakaś do d... była albo mało. Następnym razem bez odżywki. Naczytałam się, że to może osłabiać ziołowe farby a ja nie chcę rezygnować z ładnego koloru

Dla miłośniczek ciemnego brązu foty
Ja widzę właśnie tak ciemno włoski a aparat niestety strasznie jasne pokazuje. Tu kiepska jakość bez flesza ale to taki prawdziwy kolor co widzę. Pierwsza bez flesza, druga z fleszem.
eee superancko Kachula
tu juz widac piekny kolor
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 20:35   #770
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość

A ja nadal bym cię widziała w bardzo ciemnym brązie. Ta czerń do mnie nie przemawia. Może następnym razem celuj w profesjonalne farby. One raczej jaśniej nie powinny wyjść.

Tak też mi się marzy! tylko każda próba z brązem kończyła się nierównym pokryciem... niestety
Teraz to już chyba w ogóle mogę zapomnieć o ciemnym brązie...
Pociesza mnie jedynie fakt że teraz mam jednolity kolor no ale niestety już nie taki naturalny...
Może jak ta czerń mi się trochę wypłuka lub wyjaśnieje od słońca to będzie można coś pomyśleć Na razie wolę już o tych moich włosach nie myśleć bo daremnie się denerwuję
A tak w ogóle wiecie czy ten Marion Color w miarę szybko się wypłukuje?
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 20:35   #771
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kachula swietny kolor! ja siedze teraz z henna 1/3ciemny braz i 2/3 orzechowy. O 23 bede zmywac. Mam nadzieje, ze chwyci mi w koncu solidnie odrost. U Ciebie odrost pofarbowal sie dobrze za pierwszym razem?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 21:05   #772
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Kachula82 tu już wyglądają troszkę ciemniej, no i przede wszystkim "cieplej" przynajmniej u mnie na monitorze. Chociaż ja mam takie odczucie że wogóle ciepłe odcienie ładnie wyglądają tylko właśnie przy ciemnych brązach, a przy jaśniejszych raczej popiele.
Na razie Twój kolor wyglądają coraz lepiej, i jaki połysk jak to są zdjęcia kiepskiej jakości to chyba na lepszych oślepnę od tego blasku
Tuszu na razie nie używałam, jak napisałam - jutro test, dziś się nie malowałam bo byłam u okulisty a teraz już mi się nie chce.
He! Dobrze, że nie wstawiłam tych zdjęć z dobrą jakością

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Przede wszystkim ten brąz bardzo do Ciebie pasuje. Ochłodził Ci cerę
Dlatego ciemny brąz był zawsze moim ulubionym!

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
eee superancko Kachula
tu juz widac piekny kolor
Oby ściemniał jeszcze na tyle aby aparat lepiej łapał.

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Tak też mi się marzy! tylko każda próba z brązem kończyła się nierównym pokryciem... niestety
Teraz to już chyba w ogóle mogę zapomnieć o ciemnym brązie...
Pociesza mnie jedynie fakt że teraz mam jednolity kolor no ale niestety już nie taki naturalny...
Może jak ta czerń mi się trochę wypłuka lub wyjaśnieje od słońca to będzie można coś pomyśleć Na razie wolę już o tych moich włosach nie myśleć bo daremnie się denerwuję
A tak w ogóle wiecie czy ten Marion Color w miarę szybko się wypłukuje?
Marion mi tak średnio sie wypłukiwał (miałam ciemny blond na rudym). Swoją drogą poczekaj aż ci ta czerń tak wymyje się dość solidnie (szamponem przeciwłupieżowym możesz się wspomóc) i kup profesjonalną farbę! Poziom 3.0 naturalny. Powinien wychodzić bardzo bardzo ciemny brąz jak czarny. Ja potem na drugie farbowanie próbowałabym o ton jaśniej 4.0
A jeśli strzelasz w sklepowe to moja mama po Londa Color miała tak ciemne aż czarne a w słońcu brąz było w tej czerni widać. Miała mokka brąz 32 i ciemny brąz 12. Oba tragicznie ciemne.
A jak masz taki problem z odrostami rób to co ja kiedyś. Odrost ok 1cm i bach farba tylko na odrosty a nie przeciągałam na resztę. Dopiero przy spłukiwaniu odrostów pieniłam farbę na głowie z wodą i masowałam całe włosy i tak na 2-3min zostawiałam i zmywałam. Kolor odświeżony po całości, odrosty nawet jak różne nie rzucały się tak w oczy bo były małe, a włosy nie zniszczone bo nie kładłam farby po całości.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kachula swietny kolor! ja siedze teraz z henna 1/3ciemny braz i 2/3 orzechowy. O 23 bede zmywac. Mam nadzieje, ze chwyci mi w koncu solidnie odrost. U Ciebie odrost pofarbowal sie dobrze za pierwszym razem?
Zwariowałaś! Aż do 23?! Ja nie widzę aby odrost był inny.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-06-14 o 21:06
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 21:20   #773
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Marion mi tak średnio sie wypłukiwał (miałam ciemny blond na rudym). Swoją drogą poczekaj aż ci ta czerń tak wymyje się dość solidnie (szamponem przeciwłupieżowym możesz się wspomóc) i kup profesjonalną farbę! Poziom 3.0 naturalny. Powinien wychodzić bardzo bardzo ciemny brąz jak czarny. Ja potem na drugie farbowanie próbowałabym o ton jaśniej 4.0
A jeśli strzelasz w sklepowe to moja mama po Londa Color miała tak ciemne aż czarne a w słońcu brąz było w tej czerni widać. Miała mokka brąz 32 i ciemny brąz 12. Oba tragicznie ciemne.
A jak masz taki problem z odrostami rób to co ja kiedyś. Odrost ok 1cm i bach farba tylko na odrosty a nie przeciągałam na resztę. Dopiero przy spłukiwaniu odrostów pieniłam farbę na głowie z wodą i masowałam całe włosy i tak na 2-3min zostawiałam i zmywałam. Kolor odświeżony po całości, odrosty nawet jak różne nie rzucały się tak w oczy bo były małe, a włosy nie zniszczone bo nie kładłam farby po całości.
Po wczasach będę próbować bo na razie wole nie ryzykować już.
Ehhh i znowu przechodzić to samo od nowa...
Niestety z profesionalnymi nie miałam nigdy do czynienia i nie jestem obeznana A jeśli chodzi o sklepowe to moim niedoszłym i kolejnym strzałem miał być hebanowy brąz londy cóż wyszło inaczej i jest czerń...
Hmmm musiała bym spróbować tego sposobu kiedyś w prawdzie zawsze zaczynałam od odrostów które trzymałam najdłużej a później przeciągałam na resztę (przeważnie pomijając końce) i zawsze coś było nie tak z reszta widać na zdjęciach.
A póki co pozostaje mi znowu cierpliwie czekać aż kolor się trochę wypłucze. Tak swoją droga myślisz że jest sens znów kłaść na włosy ciemne brązy??


Aaaa zapomniała bym śliczne masz włosy!
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 22:42   #774
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Po wczasach będę próbować bo na razie wole nie ryzykować już.
Ehhh i znowu przechodzić to samo od nowa...
Niestety z profesionalnymi nie miałam nigdy do czynienia i nie jestem obeznana A jeśli chodzi o sklepowe to moim niedoszłym i kolejnym strzałem miał być hebanowy brąz londy cóż wyszło inaczej i jest czerń...
Hmmm musiała bym spróbować tego sposobu kiedyś w prawdzie zawsze zaczynałam od odrostów które trzymałam najdłużej a później przeciągałam na resztę (przeważnie pomijając końce) i zawsze coś było nie tak z reszta widać na zdjęciach.
A póki co pozostaje mi znowu cierpliwie czekać aż kolor się trochę wypłucze. Tak swoją droga myślisz że jest sens znów kłaść na włosy ciemne brązy??


Aaaa zapomniała bym śliczne masz włosy!
Do wszystkiego da się dojść i zawsze jest sens. Tylko farbować, spierać maksymalnie i farbować. Końce mogą być ciemniejsze ale wystarczy abyś dobrze ciemny brąz wybrała na górę włosów i być może nie będzie tragicznie. Ewentualnie często maseczka z miodu na końce Albo ostateczność kąpiel rozjaśniająca.
Jak chcesz bardzo ciemny brąz to w każdej profesjonalnej patrz na kolory o numeracji 3 albo 4 (patrz na próbniki). I poczytaj o numeracji abyś zawsze wiedziała co za odcień wybierasz: http://blogblondbunny.blogspot.com/2...yczne-ich.html

I dziękuję za komplement
A skoro mowa o wczasach ja w poniedziałek wyjeżdżam na 8 dni ale zawsze coś.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 23:58   #775
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Do wszystkiego da się dojść i zawsze jest sens. Tylko farbować, spierać maksymalnie i farbować. Końce mogą być ciemniejsze ale wystarczy abyś dobrze ciemny brąz wybrała na górę włosów i być może nie będzie tragicznie. Ewentualnie często maseczka z miodu na końce Albo ostateczność kąpiel rozjaśniająca.
Jak chcesz bardzo ciemny brąz to w każdej profesjonalnej patrz na kolory o numeracji 3 albo 4 (patrz na próbniki). I poczytaj o numeracji abyś zawsze wiedziała co za odcień wybierasz: http://blogblondbunny.blogspot.com/2...yczne-ich.html

I dziękuję za komplement
A skoro mowa o wczasach ja w poniedziałek wyjeżdżam na 8 dni ale zawsze coś.

No właśnie muszę dobrze wybrać ciemny brąz na górę do tej pory mi się to nie udało i przez to nie byłam zadowolona z efektu... a te moje ciągłe kombinowanie doprowadziło i tak do czerni... Z której myślę że jakoś kiedyś wyjdę bo na razie to chyba jestem na nią skazana
Dziękuję za rady hmmm nad kąpielą myślałam ale się boję że za bardzo zniszczy włosy cóż później będę myśleć a na razie zostaje czarna bynajmniej na czas wczasów
Ja wyjeżdżam w niedzielę na 14 dni masz rację nawet 8 dni jest dobre! najważniejsze że oderwie się trochę od codzienności
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 07:41   #776
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Po wczasach będę próbować bo na razie wole nie ryzykować już.
Ehhh i znowu przechodzić to samo od nowa...
Niestety z profesionalnymi nie miałam nigdy do czynienia i nie jestem obeznana A jeśli chodzi o sklepowe to moim niedoszłym i kolejnym strzałem miał być hebanowy brąz londy cóż wyszło inaczej i jest czerń...
Hmmm musiała bym spróbować tego sposobu kiedyś w prawdzie zawsze zaczynałam od odrostów które trzymałam najdłużej a później przeciągałam na resztę (przeważnie pomijając końce) i zawsze coś było nie tak z reszta widać na zdjęciach.
A póki co pozostaje mi znowu cierpliwie czekać aż kolor się trochę wypłucze. Tak swoją droga myślisz że jest sens znów kłaść na włosy ciemne brązy??


Aaaa zapomniała bym śliczne masz włosy!
w tych czarnych też Ci ładnie
nie przejmuj się
a z profesek bierzesz 3 albo 4 i już
zadna filozofia woda 6 albo 3
w zalezności od tego jaki efekt chcesz uzyskać
6% rozjasnia o 1-2 tony a 3% tonuje, przyciemnia
po profeskach włosy nie maja koloru smoły, jesli chodzi o brązy oczywiście

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Kachula jak Twój brąz ??

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

goldika jak efekty hennowania??
do raportu

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

katrin kofeinka!!
__________________
życie jest piękne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-06-15 o 07:41
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 08:32   #777
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość




Zwariowałaś! Aż do 23?! Ja nie widzę aby odrost był inny.
2h trzymam to do 23, w dzien nie mam kiedy

Metaxa melduje, iz kolor sie poglebil i jest ciemniejszy niz ostatnio. pewnie jeszcze sciemnieje. odrost pokryty
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 08:38   #778
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
No właśnie muszę dobrze wybrać ciemny brąz na górę do tej pory mi się to nie udało i przez to nie byłam zadowolona z efektu... a te moje ciągłe kombinowanie doprowadziło i tak do czerni... Z której myślę że jakoś kiedyś wyjdę bo na razie to chyba jestem na nią skazana
Dziękuję za rady hmmm nad kąpielą myślałam ale się boję że za bardzo zniszczy włosy cóż później będę myśleć a na razie zostaje czarna bynajmniej na czas wczasów
Ja wyjeżdżam w niedzielę na 14 dni masz rację nawet 8 dni jest dobre! najważniejsze że oderwie się trochę od codzienności
Dobra kąpiel może tylko leciutko podsuszyć bez zniszczeń ale ja też taki wariant zostawiałabym na sam koniec. Ty też wypocznij bo mi nie będzie to dane przy dzieciach.

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
w tych czarnych też Ci ładnie
nie przejmuj się
a z profesek bierzesz 3 albo 4 i już
zadna filozofia woda 6 albo 3
w zalezności od tego jaki efekt chcesz uzyskać
6% rozjasnia o 1-2 tony a 3% tonuje, przyciemnia
po profeskach włosy nie maja koloru smoły, jesli chodzi o brązy oczywiście

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Kachula jak Twój brąz ??

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

goldika jak efekty hennowania??
do raportu

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

katrin kofeinka!!
Mój brąz ciemny ale może tylko odrobinkę bardziej niż wczoraj. Na zdjęciach (a już próbowałam) wychodzi o wiele jaśniej. Czemu te aparaty tak dziwnie kolor łapią?! Mam ciemne włosy ze złotą zielenią, że tak określę. Czekam na pierwsze mycie bo może wtedy jak zieleń wymyję kolor będzie już konkretny.

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
2h trzymam to do 23, w dzien nie mam kiedy

Metaxa melduje, iz kolor sie poglebil i jest ciemniejszy niz ostatnio. pewnie jeszcze sciemnieje. odrost pokryty
Ja żałuję, że tylko 1,5 godziny trzymałam. Następne farbowanie będzie 2h. Z niecierpliwością czekam na jakąś fotkę!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 08:53   #779
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
2h trzymam to do 23, w dzien nie mam kiedy

Metaxa melduje, iz kolor sie poglebil i jest ciemniejszy niz ostatnio. pewnie jeszcze sciemnieje. odrost pokryty
swietnie ze jestes zadowolona
ale jakąś fote wrzucisz??

a jak kondycja włosków?
błyszczą sie??
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 09:04   #780
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

wrzuce dzis fotke, a potem po pierwszym myciu
jestem oblednie zakochana w hennie!

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
swietnie ze jestes zadowolona
ale jakąś fote wrzucisz??

a jak kondycja włosków?
błyszczą sie??
blyszcza i wcale nie sa przesuszone. za 1szym razem lekko byly. sa mieciutkie do tego
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.