Moja metamorfoza ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-14, 22:30   #1
twopinkcats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 173
Co sądzicie? Myślę nad zmianą fryzury, chciałabym też zrobić sobie rzęsy moje są bardzo rzadkie.

1. Jak się opalasz - szybko najpierw na czerwono, na odcień ciepły - złotawo-brązowawy

2. Kolor oczu - brąz z ciemniejszą obwódką, brwi i rzęsy - ciemne

3. Piegi - złotawe ciepłe

4. Cera - chłodny wpadający w róż rumienię się na różowo

5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz z popielatymi przebłyskami

6. Kolor ust - różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze - czarny, szary, różowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2947.jpg (116,6 KB, 542 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1723 - Kopia.jpg (53,0 KB, 599 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2013-01-15 o 11:04 Powód: post pod postem
twopinkcats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 22:51   #2
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Moja metamorfoza ;)

Bardzo ładnie wyglądasz na drugim zdjęciu, duża zmiana! Fryzura Ci pasuje. Odnośnie dodatkowych rzęs, niestety nie wiem, czy taki zabieg (działanie ciepłem itp) niszczy czy osłabia naturalne.
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 02:22   #3
harmeen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 202
Dot.: Moja metamorfoza ;)

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;38652225]Bardzo ładnie wyglądasz na drugim zdjęciu, duża zmiana! Fryzura Ci pasuje. Odnośnie dodatkowych rzęs, niestety nie wiem, czy taki zabieg (działanie ciepłem itp) niszczy czy osłabia naturalne.[/QUOTE]
Przecież przy uzupełnianiu rzęs nie działa się ciepłem...
__________________
Olejujemy
Drożdże skrzyp+pokrzywa od 27.11
harmeen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 11:41   #4
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Moja metamorfoza ;)

Cytat:
Napisane przez harmeen Pokaż wiadomość
Przecież przy uzupełnianiu rzęs nie działa się ciepłem...
Wybacz, pomyliłam to z podwijaniem na ciepło Jeśli masz ochotę i stać cię na uzupełnianie regularne, moim zdaniem to dobry pomysł
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 11:53   #5
azurebird
Raczkowanie
 
Avatar azurebird
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 50
Dot.: Moja metamorfoza ;)

Fryzury nie zmieniaj, bo pięknie Ci w takich włoskach Zawsze marzyłam o takiej długości, ale nie mam odwagi ściąć swoich kudełków
azurebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 11:54   #6
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Moja metamorfoza ;)

Piękna metamorfoza
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 12:31   #7
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Moja metamorfoza ;)

Pięknie wygladasz po metamorfozie , fryzurka bardzo pasuje i dodaje Ci urody , nie zmieniaj bo wygladasz super takie moje zdanie
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 22:08   #8
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Moja metamorfoza ;)

Bardzo pozytywna zmiana. Nie zmieniaj fryzurki bo pasuje do Ciebie.
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 14:04   #9
twopinkcats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 173
Dot.: Moja metamorfoza ;)

Dziękuję wszystkim za miłe słowa

Co do fryzury mam ją już dość długo i szukam czegoś nowego niekoniecznie jakiejś wielkiej zmiany, bardzo podoba mi się fryzura Miley Cyrus z jasnymi końcówkami. Co sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0312-mily-cyrus-ombre-hair-color_bd.jpg (34,7 KB, 45 załadowań)
twopinkcats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 19:42   #10
Papagaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Moja metamorfoza ;)

Jak dla mnie całkiem ładna, ale pamiętaj, że najważniejsze jest to, abyś to TY czuła się w niej dobrze
Papagaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 20:29   #11
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: Moja metamorfoza ;)

Jesteś piękna ! Taka naturalna.. niesamowita metamorfoza, gratuluję i pozdrawiam!
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 21:35   #12
twopinkcats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 173
Dot.: Moja metamorfoza ;)

Dzięki serdeczne za wszystkie ciepłe słowa

Metamorfoza trwała jakieś 4 lata, ponad 2 od urodzenia synka musiały minąć żebym zdała sobie sprawę że czas na zmiany i przejęcie kontroli nad swoim życiem

Po porodzie ciągle nie miałam na nic czasu, a na pewno nie na siebie, prawie zawsze rozczochrana i najczęściej całymi dniami w piżamce siedziałam w domu z maleństwem obok był park więc ubierałam pierwszą lepszą tunikę i leginsy włosy wiązałam w kucyk i szłam z dzieckiem na spacer miało być szybko i wygodnie. W ciąży bardzo dużo przytyłam, od 3 miesiąca leżałam w szpitalu co nie sprzyjało dbaniu o wygląd i właśnie do takiego szpitalnego looku się trochę przyzwyczaiłam a przytyłam jakieś 45 kilo po wyjściu ze szpitala wcale nie było lepiej bo ważyłam 82 kg. Kiedy mały miał niecały rok przeprowadziliśmy się do domu z ogródkiem i to był koszmar dom ogromny ja z dzieckiem, roboty mnóstwo, ciągły remont to wszystko dobiło mnie jeszcze bardziej, a że już nie musiałam za często wychodzić bo mieliśmy ogródek z placem zabaw ... po prostu okropnie się zapuściłam ... dopiero w wakacje kiedy stwierdziłam że wstydzę się wyjść z koleżankami na plaże postanowiłam coś zmienić, w postanowieniu umocniło mnie zdjęcie które załączam i aktualne dla porównania. Jest jeszcze wiele rzeczy które chciałabym zmienić w sobie:
- chciałabym jeszcze trochę schudnąć
- zapuścić włosy i zadbać o nie poprawić ich kondycję
- ujędrnić ciało - szukam ćwiczeń, zabiegów masaży które uelastycznią skórę przede wszystkim na brzuchu to chyba zmora wielu mam i osób po odchudzaniu
- pozbyć się zbędnych pieprzyków które strasznie mnie irytują szczególnie jeden na nosie
- moje paznokcie są w okropnym stanie
- borykam się z problemami skórnymi, zaskórniki, wągry, czasami duże ropne krostki
- marzy mi się makijaż permanentny i zagęszczenie rzęs ponieważ nie lubię/nie umiem się pomalować

Zdjęcia nie najlepsze mój mąż jest kiepskim fotografem :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 081 (2).jpg (68,0 KB, 232 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1735 - Kopia.jpg (78,6 KB, 288 załadowań)
twopinkcats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 09:37   #13
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Moja metamorfoza ;)

genialna przemiana, gratuluję Ci jej serdecznie
Jedyne co bym teraz zmieniła to makijaż, pójdź w naturalne odcienie,beże brązy niekoniecznie w te słodkie róże bo wyglądają dość tandetnie. Nawet sama kreska eyelinerem + tusz do rzęs będzie lepszym posunięciem. Oprócz tego jest genialnie
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 11:00   #14
twopinkcats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 173
Dot.: Moja metamorfoza ;)

Gdyby to było takie łatwe, różowy kocham na zabój

Co do malowania to kompletnie nie potrafie się umalować, na codzień nie maluje się prawie wogule, no chyba że jakie spotkanie w pracy, na wyjścia z koleżankami, imprezy i okazje Święta, wesela, itp.

Kreski linerem nie umię zrobić znalazłam na allegro plasterki które mają różne kształty nakleja się je na powieke i wypełnia wycięte miejsce kredka lub linerem, odkleja i ma się kreskę myślę kupic je

Umiem zrobić jedynie kreskę takim cieniem z Loreal ze ściętą końcówką ale to taka kreska bardziej rozmazana jest.

Jeżeli już się maluję to : korektor na krostki, podkład, cień nakładam grybszym pędzelkiem jeden kolor - ewentualnie dwa ale to już szaleje wtedy :P błyszczyk i tusz

Posiadam cienie : różowy z białymk brokatowym taki morelowo rózowy z brązowym orar ten cień z Loreala mineralny
twopinkcats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 12:19   #15
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Moja metamorfoza ;)

cwiczyc cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc myślę, że to rzecz do opanowania ale te plasterki to w takim razie też fajna sprawa
ja bym ci poradziła cieplejsze barwy,fajnie by to wspolgrało z twoimi włosami.
http://cocolita.pl/public/assets/Sle...rel_paleta.jpg co powiesz na takie cienie?
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 14:06   #16
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Moja metamorfoza ;)

Podziwiam metamorfozę! Wyglądasz super, w porównaniu z tamtym starym zdjęciem!
Ja tez się ucze makijażować dopiero, polecam oglądanie filmików na youtube, mi baaaaaardzo pomogły. Nawet z małym dzieckiem można się starać o siebie zadbać - mam podobny problem, co Ty miałaś, siedzę z dzieckiem w domu i nie bardzo mam okazję do wyjścia, ale z drugiej strony to wspaniała okazja do eksperymentów z makijażem- jak coś nie wyjdzie to i tak nikt cie nie będzie oglądał
Tak jak dziewczyny wyżej, uważam że wyglądałabyś jeszcze lepiej w bardziej naturalnym makijażu- a z naklejkami nie kombinuj, wyśle Ci na priv filmik, który mi szalenie pomógł
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 14:23   #17
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: Moja metamorfoza ;)

Tylko zazdrościć! Życzę wytrwałości i osiągnięcia założonych postanowień Siedzi przy mnie siostrzenica (6 lat) - oglądałam Twoje zdjęcia, najpierw jedno, a potem drugie, a ona mówi: wiesz co? Ta pani przypomina mi taką modelkę z telewizji, nie? Pamiętasz, która to? "
Także: klask i:
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 16:49   #18
twopinkcats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 173
Dot.: Moja metamorfoza ;)

Hej postanowiłam zaszaleć i zrobiłam takie ombre jak na zdjęciu które wcześniej zamieściłam jak będę miała czas wieczorem zrobić takie fale to wstawię foto
twopinkcats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 19:33   #19
Maartusienkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3
Dot.: Moja metamorfoza ;)

Jestem bardzo ciekawa Twojego ombre A co do samej metamorfozy, to wspaniale Ci ona wyszła, gratulacje wielkie!!
Jak dwie inne osoby, a teraźniejsza figura powala, nic tylko nosić sukienki, masz piękne nogi, zazdroszczę Ci ich
Maartusienkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 16:57   #20
twopinkcats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 173
Dot.: Moja metamorfoza ;)

Cytat:
Napisane przez Maartusienkaa Pokaż wiadomość
Jestem bardzo ciekawa Twojego ombre A co do samej metamorfozy, to wspaniale Ci ona wyszła, gratulacje wielkie!!
Jak dwie inne osoby, a teraźniejsza figura powala, nic tylko nosić sukienki, masz piękne nogi, zazdroszczę Ci ich
Akurat nogi to moja zmora mam bardzo grube łydki po tacie :P i zawsze mu to wypominam muszę trochę poćwiczyć żeby były bardziej jędrne nie takie galaretowate ostatnio kiepsko u mnie z czasem więc foty z tel. mi się podoba ale wolę lżejszy skręt taki potargany na drugi dzień od zakręcenia są świetne loki robione prostownicą na zdjęciu wyglądam na zmęczoną byłam po całym dniu pracy i latania po zaspach umarznięta i umęczona przed pójściem spać i bez makijażu

Od razu zapytam jakieś porady jak malować oczy przy opadających kącikach? często też noszę okulary minusy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (114,1 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (103,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (100,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (104,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (101,6 KB, 100 załadowań)
twopinkcats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 16:30   #21
Majkek08
Przyczajenie
 
Avatar Majkek08
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15
Dot.: Moja metamorfoza ;)

Hej świetna metamorfoza. co Ci mogę podpowiedzieć to grzywka na bok. ale nie krótka. i Wlosy może mniej pokręcone
Majkek08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 10:52   #22
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Moja metamorfoza ;)

Przede wszystkim gratuluje, ze tak pieknie schudlas! Niewazne, jak bardzo i dlaczego sie zaniedbalas wczesniej. Najwazniejsze, ze to dostrzeglas i zmienilas w tak imponujacy sposob :yupi:

Najladniej wygladasz na zdjeciu w samochodzie. Klasyczna gladka fryzura, marynarka - kobieco i z klasa. Tylko ten rozowy cien do powiek wszystko psuje. Naprawde niekorzystnie Ci w takim makijazu i nie sadze, zeby ktokolwiek mogl w tym dobrze wygladac. Jesli lubisz ostry roz, to nie ma w tym nic zlego, ale stosuj go z umiarem i przede wszystkim we wlasciwy sposob. Np. bezowy matowy cien na oko i fuksjowa szminka, albo lakier do paznokci.

Co do stroju, proponuje zamiast rozowej sukienki, rozowe dodatki. Torebka, korale (tylko z dobrych materialow, zeby nie wygladaly tandetnie). Taki ostry roz moze fajnie ozywiac proste stroje, ale niech on bedzie dodatkiem, a nie sednem ubioru.

Dobra metamorfoza to taka, ktora ma swoj poczatek, ale i koniec. Eksperymentujac z obmre i takimi rozczochranymi falami, niestety moim zdaniem zabrnelas w eksperymentach nieco za daleko.
Bardzo Cie namawiam, abys wrocila do jednolitego koloru i prostej fryzury
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 11:41   #23
twopinkcats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 173
Dot.: Moja metamorfoza ;)

tak uwielbiam różowy i ciężko się z nim rozstać zwłaszcza że moja szafa pełna jest różu wklejam zdjęcie całej mojej osoby w tym różu mi się wydawało że fajnie to wygląda

co do fryzury .... hm sama się zaczynam zastanawiać nad tym ombre czy to był dobry pomysł ... trochę nie chce mi się teraz kręcić loków :/ :/ :/ mój naturalny kolor to bardzo ciemny brąz odrost jest mój jak myślicie wrócić do niego? ? ? mam w planach na wakacje cięcie włosów nadanie im jakiegoś fajnego kształtu i następnie zapuszczanie, teraz sama z pomocą męża je podcinałam ... chciałabym zapuścić długiego boba ...

zakupiłam kilka kosmetyków ... jutro będę próbowała różne makijaże ... coś innego niż róż ...

od jutra zaczynam również trening SKALPEL ... jestem strasznym leniem i jedyne aktywności to spacer, rower, rolki mam nadzieję że przed wakacjami trochę poćwiczę ... mój największy problem to brzuch uda i ramiona ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN5524.jpg (90,9 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN5527.jpg (106,1 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN5541.jpg (105,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1744 (375x500).jpg (20,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1759 (500x375).jpg (22,4 KB, 11 załadowań)
twopinkcats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 12:23   #24
karcia_27
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Moja metamorfoza ;)

Świetne zdjęcia z metamorfozami!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (56,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KPSKBB090_klatka_fb2.jpg (58,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KPSKBB093_miniatura_800x600_0.jpg (80,4 KB, 18 załadowań)
karcia_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.