mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3 - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-10, 12:27   #3871
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Misiula ja się nie umawiałam na te glukozę, pojechałam i juz. Bałam sie że mi jej nie zrobia bo dotarłam do nich dopiero wpół do dziewiątej ale bez problemu.

Dygotko cieszę się że poradziłaś sobie z glukozą, a miałaś tę cytrynę?

Owieczko a ile macie pokoi na tym piętrze, ogólnie jaki metraż?
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:29   #3872
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

witam nowe mamusie na forum
przegapiłam jakoś Wasze posty wcześniej.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:31   #3873
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
To bylam ja. Jak juz ktoras napisala, mebelki nazywaja sie HENSVIK. Mi jest tez bardzo podobaja no i sa bardzo tanie. Kilka lat powinny wytrzymac.
pierwsza literke nicku dobrze pamiętałam
mi sie też poodbają
Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Dygotko - powodzenia na glukozie
ja juz po badaniu,ale dzieki


ja pytałam o której mam przyjść na badanie glukozy
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2011-08-10 o 12:33
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:32   #3874
gosiaczekkk85
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczekkk85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 424
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Kropeczko ja poroniłam w 11 tygodniu, ale nie potrafię sobie wyobrazić co czujesz, bo Ty straciłaś synka przecież dużo później. Życzę Ci żeby Twoje marzenie o zdrowym dziecku już niedługo się spełniło. Trzymaj się dzielnie Kochana
Miałam wielką nadzieję, że wszelkie tragedie ominą nasz temat, niestety

Napiszę tylko, chyba do Dygotki, że podkłady do przewijania są akurat od jutra w promocji w rossmannie, za 10,99.
__________________
Filip 05.12.2011
gosiaczekkk85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:36   #3875
misiula_88
Raczkowanie
 
Avatar misiula_88
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 495
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Misiula razem z fotelikiem 1268 dokładnie to wyniesie Ale Ty masz na mysli Emjot Miyo czy HiTreec? Bo to dwa rozne modele tego samego producenta. Ja bede miala Miyo HiTreec powinien byc jeszcze tanszy.
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Misiula doczytalam dokladnie Twoje pytanie: TAK zestaw to gondola, spacerowka, fotelik, torba, folia, moskitiera, adaptery do fotelika, odblask, pompka do kol
Tak tak, pytałam Cię o Miyo. HiTreec kosztuje ok. 1100 w sklepie. Właśnie się w sumie na nimi dwoma zastanawiam, bo są baaardzo podobne, Miyo właściwie ma tylko łatwiejsze wypinanie ze stelaża i chyba ładniejsze kolorki.

To cena wooow powalająca... Muszę się zastanowić nad tym Miyo. Tylko kurde tych emjot w ogóle w sklepach w Łodzi nie ma i muszę do Tomaszowa Mazowieckiego do teściów jechać, żeby go obejrzeć Poza tym zobaczymy, ile teściowie kaski na wózek sypną
__________________
Kacpruś

[*] 3.12.13

cieszę się życiem!

Ninka!

misiula_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:37   #3876
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez misiula_88 Pokaż wiadomość
Witaminko, super zakupki Te pajace to faktycznie cena nieziemska!!! A powiedz mi, byłaś może w takim Centrum dziecięcym (chyba to hurtownia ) na Inflandzkiej niedaleko E.Leclerc?? Bo ostatnio tamtędy przejeżdżałam i mi się w oko rzuciła, a że mam daleko, to nie wiem, czy mi się opłaca tam specjalnie jechać

wiesz co, jeszcze tam nie dotarłam musze przez centrum przejechać, więc też mi narazie nie po drodze .... ale zajrze tam bo słyszałam że maja przystępne ceny
__________________

kolejna wizyta ---> 23.09 08:00 USG ----> 19.09 13:00

22t 4d - 422 gramy miłości
30t 1d - ?
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:40   #3877
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez misiula_88 Pokaż wiadomość
Tak tak, pytałam Cię o Miyo. HiTreec kosztuje ok. 1100 w sklepie. Właśnie się w sumie na nimi dwoma zastanawiam, bo są baaardzo podobne, Miyo właściwie ma tylko łatwiejsze wypinanie ze stelaża i chyba ładniejsze kolorki.

To cena wooow powalająca... Muszę się zastanowić nad tym Miyo. Tylko kurde tych emjot w ogóle w sklepach w Łodzi nie ma i muszę do Tomaszowa Mazowieckiego do teściów jechać, żeby go obejrzeć Poza tym zobaczymy, ile teściowie kaski na wózek sypną
Miyo i HiTreec to roznia sie przede wszystkim wygladem, calkowicie inne
Ja bralam pod uwage tego HiTreeca ale jakos na zywo mi sie nie spodobal wizualnie. W Miyo fajne jedt to ze budke mozna mooooocno naciagnac co wydaje mi sie przyda sie zima. I buda chodzi bezdzwiecznie! To samo w spacerowce - spacerowka bedzie sluzyc przeciez na nastepna zime
HiTreec jest baaardzo podobny do Taka Jumper.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 12:40   #3878
sozaa
Rozeznanie
 
Avatar sozaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 657
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Ja bylam nauczona przez rodzicow liczyc sama na siebie, dzis jestem im za to wdzieczna. Mojej siostrze dawali na wszystko kase, a ona ich ciazgle o nia pytala, bo na cos potrzebowala, mi zapewnili miejsce w rodzinnej firmie, gdzie moglam zarobic. i tak od 16 r.ż.. juz mialam swoje pieniadze. Pol liceum i cale studia zylam za zarobione przez siebie pieniadze, a forow w pracy nie mialam, wrecz przeciwnie, to ja zawsze bylam osoba, na ktora najlatwiej bylo zwalic wine.

Moj TŻ mi powiedzial, ze jak mnie poznal to z jedenj strony nie mogl uwierzyc ze mam tyle lat ile w paszporcie, bo za mlodo wygladam a z drugiej strony bylam zbyt dorosla jak na swoj wiek.

Pozniej jak wyszlam za maz i wyrowadzilam sie do innego miasta to od czasu do czasu rodzice, zwlaszcza mama, przysylali pieniadze, choc o nie nie prosilam i nie potrzebowalam. Wolalam przesylki typu kilka sloików zapraw mojej mamy

Pozniej ja wrocilam w rodzinne strony, a moja siostra sie wyprowadzila i nie miala pracy przez pewien czas, wiec rodzice tez jej pomagali.

Generalnie u nas jest tak, ze to ja jestem bardziej zaradna niz moja siostra, choc jestem sporo mlodsza. Nigdy sie miedzy soba z niczego nie rozliczamy co do grosza, ani ja z rodzicami, ani z TŻ, ani on z nimi. Czasami oni nam pomagaja, czasmi my pomagamy im! Jak z nimi mieszkalismy przez kilka miesiecy to bralismy na siebie wszystkie oplaty i czesto tez jedzenie kupowalismy, a jak tacie zaczal sie psuc TV a nie mial za bardzo ochoty kupowac nowego (bo byly inne wydatki) to my z TŻ sprezentowalismy nowy, taki jak moj tata chcial. Ale TŻ zrobil to troche we wlasnym interesie, to bylo tydzien przed Mundialem w ubieglym roku Gdy kupilismy mieszkanie to moj tata ze swoim bratem je wykanczali, pracujac tam cale dnie i oczywiscie nikt nic za nie chcial... no moze oprocz wujka, ktory stwierdzil, ze porzadna imprezka, najlepiej grill, wypadaloby urzadzic

Jak moi rodzice maja jakas wieksza gotowke, tak jak teraz za sprzedaz czegos, to dziela po rowno miedzy mnie i siostre.

Mam ogromne wsparcie rodzicow, ale ja bardziej doceniam to wsparcie niematerialne jakie nam daja.

Na wnuczka bardzo sie ciesza, bo to bedzie pierwszy.

Rodziny TŻ nie znam, mieszka na drugim koncu swiata. tata nie zyje, z mama TŻ nie rozmawia od wielu lat, mamy kontakt z jego ciocia, ktora go wychowywala i jakimis kuzynami. A teraz w weekend odwiedzi nas na 2 dni jego siostra TŻ tez musial szybko dorosnac i zaczac zyc za swoje wiec mamy takie podejscie do tego tematu jakie mamy i chcielibysmy aby nasze dziecko tez takie bylo.

zazroszcze Wam Myszeczko i Basiu, ze macie tam duzo rodzenstwa! ja mam znajomych pochodzacych z wielodzietnej rodziny i zawsze im zazdroscila, ze tak ich w domu duzo, ale tez tego, ze mimo roznicy wieku tak wszystcy sie kochaja o siebie troszcza.
sozaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:41   #3879
Anusiak 83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 363
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Misiula razem z fotelikiem 1268 dokładnie to wyniesie Ale Ty masz na mysli Emjot Miyo czy HiTreec? Bo to dwa rozne modele tego samego producenta. Ja bede miala Miyo HiTreec powinien byc jeszcze tanszy.

Anusiak wlasnie czytam o szpitalach i ten na Madalinskiego tez jest bardzo polecany. Najwyzej bede jezdzic po szpitalach wedlug listy... w ktorym w koncu mnie przyjma.

Eeeh chociaz teraz znowu jestem pelna obaw
Jak w szpitalu, do którego się zgłosisz powiedzą, że nie ma miejsc mają OBOWIĄZEK Cię zbadać i dać zaświadczenie że badanie było, jakie rozwarcie, tętno płodu itp i wskazać szpital, w którym miejsce będzie.
Domyslam się, że my nie będziemy myślały o takich rzeczach (albo nie będziemy mieć siły na dyskusje) dlatego nam na szkole rodzenia położna tżtów uczulała na to
Anusiak 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:42   #3880
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość

Dygotko cieszę się że poradziłaś sobie z glukozą, a miałaś tę cytrynę?

Owieczko a ile macie pokoi na tym piętrze, ogólnie jaki metraż?
Narazie mamy wykończoną tylko sypialnie, kuchnie(jeszcze nie tak jak byśmy chcieli,bo kuchania jest duża i chcemy jadalnie też w niej zrobić i łazienkę.Zostaje salon i 2 pokoje jeden będzie dla Filipka a drugi dla jego siostry lub brata Ale tam to jeszcze duuuużo roboty jest,nawet tynków i wlewek nie ma niewiem skąd na to kase brać dobrze że mój tata zna się na budowlance i wykończeniach i nam pomaga jak tylko jest w Polsce
mamy około 120 metrów kwadratowych.

Edytowane przez owieczka86
Czas edycji: 2011-08-10 o 12:45
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:52   #3881
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Elu-miałam cytrynkę
Cytat:
Napisane przez gosiaczekkk85 Pokaż wiadomość

Napiszę tylko, chyba do Dygotki, że podkłady do przewijania są akurat od jutra w promocji w rossmannie, za 10,99.
czyli już widziałaś nową gazetkę rossmanowskąja jeszcze nie,ale w takim razie jutro pójdę po nia i zobaczę co tam mają ciekawego w ofercie

dziękuję Ci bardzo
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 12:53   #3882
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Misiula a skad wiesz, ze nie ma Emjotow blizej Ciebie? Ja zadzwonilam do producenta i zapytalam gdzie w mojej okolicy moge obejrzec ich wozki i podali mi namiary na sklep niedaleko ode mnie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:54   #3883
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Takiego czegos sie nie spodziewalam http://moto.gadu-gadu.pl/56391619097...eci-sa-trujace
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:54   #3884
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez kropeczka27 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny.
Chciałam sie z Wami pozegnac.Nasz synek nie żyje,w piątek 5 sierpnia o godz 20:28 urodziłam naszego syneczka .Miał 25 cm i ważył 325 gram.Dzisiaj był pogrzeb Aleksandra. W piątek 29lipca na usg połówkowym okazało się że Mały jest bardzo,bardzo chory. Ten dzień był i zawsze bedzie najgorszym dniem w moim życiu.W poniedziałek byliśmy w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi,lekarz potwierdził diagnoze,Maluszek nie miał sznas.Zrobiono mi amniopunkcje.W środe tydzień temu poszłam ddo szpitala,Maluszek zmarł,miałam wywoływany poród. Nie wiem jak ja to przeżyje,tak go kocham,mojego małgo Aniołka.Nie moge w to wszytsko uwierzyc,cały czas pytam dlaczego,dlaczego akurat nasze Maleństwo.Tak go kochamy,tak się cieszyliśmy i czekaliśmy na niego.
Nawet nie wiecie jak Wam zazdroszcze,jeszcze tydzien temu tez bylam w ciazy a dzisiaj nie ma ani brzuszka ani mojej Kruszynki,tak bardzo go kocham.
Aniu prosze wykreśl mnie z listy a Wam wszystkim życze powodzenia i zdrowych Maluszków. Tak bardzo bym chciała tez być mamusią zdrowgo Dziecka.
Kochana nie wiem co powiedziec, siedze i placze
Wspolczuje wam z calego serca, choc nie potrafie wyobrazic sobie takiego bolu mam nadzieje, ze czas pozwoli wam pogodzic sie z utrata malenstwa, a ono bedzie czuwac nad wami z gory. Zycze wam duzo sily i nadziei, trzymaj sie kochana
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:54   #3885
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Skontaktowalam sie z jedna poloza z Zelaznej i oplacenie jej nie gwarantuje mi przyjecia do szpitala... Najpierw placi sie jakas tam zaliczke, a reszte kwoty po porodzie o ile mnie przyjma.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:56   #3886
misiula_88
Raczkowanie
 
Avatar misiula_88
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 495
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość
wiesz co, jeszcze tam nie dotarłam musze przez centrum przejechać, więc też mi narazie nie po drodze .... ale zajrze tam bo słyszałam że maja przystępne ceny
no właśnie ja niby w centrum mieszkam, ale i tak mam tam daleko znalazłam ich stronkę internetową, to Ci podsyłam KLIK
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Misiula a skad wiesz, ze nie ma Emjotow blizej Ciebie? Ja zadzwonilam do producenta i zapytalam gdzie w mojej okolicy moge obejrzec ich wozki i podali mi namiary na sklep niedaleko ode mnie
Pytałam się w sklepach i mi powiedzieli, że nie ma w Łodzi w ogóle dystrybutora Emjot. A w ogóle już objechałam prawie wszystkie sklepy z wózkami w Łodzi (nie ma ich tak dużo, jak w Wawie ) i wszędzie tylko X-landery... Kurcze to z tego, co piszesz, to faktycznie spore różnice są między tymi modelami. Muszę dokładnie obejrzeć.
__________________
Kacpruś

[*] 3.12.13

cieszę się życiem!

Ninka!

misiula_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:57   #3887
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Dziewczynki chcialam duzo napisac, ale jakos nie moge sie zebrac...

witam nowe mamy

jesli juz mowa o rossmanie to widzialam dzisiaj pampersy tansze o 7-8zl na paczce, tylko nie wiem czy male tez, od 3 w gore na pewno, moze ktorejs z was sie przyda, jesli starsze jeszcze uzywa pieluszek.
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 13:04   #3888
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez misiula_88 Pokaż wiadomość
no właśnie ja niby w centrum mieszkam, ale i tak mam tam daleko znalazłam ich stronkę internetową, to Ci podsyłam KLIK


Pytałam się w sklepach i mi powiedzieli, że nie ma w Łodzi w ogóle dystrybutora Emjot. A w ogóle już objechałam prawie wszystkie sklepy z wózkami w Łodzi (nie ma ich tak dużo, jak w Wawie ) i wszędzie tylko X-landery... Kurcze to z tego, co piszesz, to faktycznie spore różnice są między tymi modelami. Muszę dokładnie obejrzeć.
Ten sklep w ktorym my kupujemy to taki malutki jest. Producent powiedzial, ze w Warszawie ich nie znajdę. Musiałam jechać do Wołomina
Ale radzę pofatygować się i zobaczyć na żywo bo kolory np na allegro są przekłamane. Ten co my wybraliśmy Srebrno-grafitowy w rzeczywistości jest bardziej popielato-grafitowy. A na zdjęciu wygląda jak pojazd kosmiczny.

ide do sklepu... robię dziś obiadek dla rodzinki - schabowe, ziemniaczki i buraczki.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 13:05   #3889
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Skontaktowalam sie z jedna poloza z Zelaznej i oplacenie jej nie gwarantuje mi przyjecia do szpitala... Najpierw placi sie jakas tam zaliczke, a reszte kwoty po porodzie o ile mnie przyjma.
Ty mówisz o załatwieniu tego "legalnie" a ja mówię o .....
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 13:06   #3890
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez _Yasmin_ Pokaż wiadomość
Witajcie
Ja jestem w 22 tyg. Termin mam na 11.12 Więc z tego co poczytałam jestem "mniej zaawansowana" od Was
O tym forum dowiedziałam się od jednej z dziewczyn w szpitalu jakiś tydzień temu. Zaglądnęłam, spodobało mi się i pomyślałam że fajnie byłoby od czasu do czasu coś napisać Wasze rady czyta się bardzo przyjemnie i wiecie już chyba wszystko... Co prawda ja nie mam przygotowane jeszcze nic ale pocieszam się, że jeszcze sporo czasu I czytając powoli będę uzupełniać wiedzę
wcale nie tak mniej zaawansowana...ja mam teoretycznie termin na 7 grudnia, dzis skonczylismy z chlopakami (albo i nie-chlopakami) 23 tydzien....my tylko brzuszki mamy wieksze
witaj
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 13:16   #3891
Chawa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Wiadomości: 1 079
GG do Chawa
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was mogłaby mi polecić jakieś fajne miejsce w Bieszczadach? Planujemy z tż pojechać za jakiś tydzień a kompetnie nie wiemy gdzie konkretnie sie zatrzymamy, chodzi mi o to żeby było w miarę tanio i z miejscem do zabawy dla synka, jakiś plac zabaw czy cóś.
W necie trudno jakoś znaleźć coś konkretnego. Może więc któraś z was była i cos poleci.
Wybierasz sie w moje strony Nie mogę powiedzieć, ze znam Bieszczady jak własną kieszeń, ale mam znajomego któryjest bardzo dobrze zorientowany - jakbyś chciała mogę się z nim skontaktować i popytać. Zakładam, ze raczej nie planujesz chodzenia po górach (jeśli się mylę to mnie popraw) dlatego myślę, że najdogodniej będzie zatrzymać sie w Ustrzykach Dolnych - my wynajmowaliśmy pokój na basenie i nie polecam. Najlepszym rozwiązaniem będzie jakaś agroturystyka ( niestety nie jestem wstanie nic konkretnego polecić). Ceny wahają sie 0d 25-30zł za nocleg od osoby - niektórzy robią upusty na dziecko. Być możne chciałabyś mieć niedaleko do jeziora Solińskiego lub większą powiedzmy dzicz niż w Ustrzykach, ale o fajne miejsca musiałabym już się dowiedzieć.

sozaa wydaje mi się że najważniejsze jest to wsparcie niematerialne- niestety ja na żadne nie mogę liczyć. Przeczytawszy to co napisałaś nie mam żadnych wątpliwości, że sobie bez problemów poradzisz w biznesie.

dygotka gazetkę rossmanowską można również obejrzeć w necie - ja zaraz biorę sie do ogladania

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
Takiego czegos sie nie spodziewalam http://moto.gadu-gadu.pl/56391619097...eci-sa-trujace
A ja czegoś takiego:
http://marucha.wordpress.com/2009/10...e-szczepionek/
Chawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 13:17   #3892
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

no i bylam wczoraj na tym badaniu. Ach...ci lekarze sa jacys niemadrzy. W szpitalu ordynatorka (dosc mloda) powiedziala mi, ze mala lezy dosc nisko i ze mam uwazac. Z kolei na ten "patologiczny wynik dopplera" machnela reka i powiedziala, ze to sie czesto zdaza.

Wczoraj na badaniu dosc renomowany prenatolog stwierdzil, ze to bzdura, ze dzidzia nisko lezy - lezy normalnie jak na 29 tc! Wedlug niego to ten doppler nie jest za dobry i musze byc pod scisla kontrola!!! No i co wy na to?
Powiedzialam mu tez, ze ma uwazac przy padaniu i nie torturowac mi brzucha, bo dzien wczesniej wrocilam ze szpitala z powodow skurczy. On sie tylko usmiechnal i powiedzial: " I co? Przeszly pani?" Ja na to, ze nie, a on znow usmiech i mowi: "No i nie przejda, bo to normalne..." hehehehehe

No, ale najwazniejsze, ze mala ok. Wazy ponad 1200g no i wreszcie sie obrucila i mozna bylo zrobic zdjecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dzidzia 29ssw.jpg (44,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Profil 29ssw.jpg (59,2 KB, 25 załadowań)
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 13:20   #3893
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez kkkasikkk Pokaż wiadomość
Już po wizycie Na 200% Martyna nadal jest dziewczynką Bo ostatnio śnił mi się już Maciuś
Waży 860 gram i jest zdrowa, choć lekarz mnie zmartwił, że ma nadzieję, że ta moja opryszczka nie narobiła szkód małej ...
Zwiększył mi dawkę heviranu do największej możliwej, mam brać i ja i mąż, oczywiście zero przytulanek ... oj nie wiem jak on to przeżyje
przeżyje, przezyje... mój jakos przezywa i to od początku ciąży nestety

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Dygotka- tez mam skierowanie na glukoze, 75gr bo jestem jak pan powiedzial "duza dziewczyna" no i w srodku 2 sztuki

co do hemoroidow po porodzie- coz nie bede sie wypowiadac...mi po porodzie MEGASNE wylazly i z rok sie z nimi zmagalam
masakra z tymi hemoroidami

Cytat:
Napisane przez Chawa Pokaż wiadomość
goldika ja jakbym już miała kasę uskładaną to też bym już wózek zamówiła, ale na razie muszę czekać. Lepiej troszę wcześniej zamówić, bo jakby coś było nie tak to ma sie czas na reklamacje.
oczywiście można kupić wózek wcześniej, ale jak jest nowy to trzeba pamietać, że gwarancja już mu leci niestety

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Joamic wiesz już gdzie rodzić?
Ja myślę, żeby na Żelaznej w sw. Zofii.
A inne dziewczyny z Warszawy - myślicie już gdzie rodzić?
Ja jeszcze nie wiem

Cytat:
Napisane przez _Yasmin_ Pokaż wiadomość
Witajcie
Ja jestem w 22 tyg. Termin mam na 11.12 Więc z tego co poczytałam jestem "mniej zaawansowana" od Was
O tym forum dowiedziałam się od jednej z dziewczyn w szpitalu jakiś tydzień temu. Zaglądnęłam, spodobało mi się i pomyślałam że fajnie byłoby od czasu do czasu coś napisać Wasze rady czyta się bardzo przyjemnie i wiecie już chyba wszystko... Co prawda ja nie mam przygotowane jeszcze nic ale pocieszam się, że jeszcze sporo czasu I czytając powoli będę uzupełniać wiedzę
Witamy

Cytat:
Napisane przez Anusiak 83 Pokaż wiadomość
Jak w szpitalu, do którego się zgłosisz powiedzą, że nie ma miejsc mają OBOWIĄZEK Cię zbadać i dać zaświadczenie że badanie było, jakie rozwarcie, tętno płodu itp i wskazać szpital, w którym miejsce będzie.
Domyslam się, że my nie będziemy myślały o takich rzeczach (albo nie będziemy mieć siły na dyskusje) dlatego nam na szkole rodzenia położna tżtów uczulała na to
Dobrze wiedzieć

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Skontaktowalam sie z jedna poloza z Zelaznej i oplacenie jej nie gwarantuje mi przyjecia do szpitala... Najpierw placi sie jakas tam zaliczke, a reszte kwoty po porodzie o ile mnie przyjma.
To trochę złodziejstwo, człowiek im zapłaci, a oni i tak mogą nie przyjąć
marli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 13:29   #3894
Chawa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Wiadomości: 1 079
GG do Chawa
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

bienioka ta "nie mądrość" lekarzy może wynikać z tego, ze każdy ma inne doświadczenie co za tym idzie również i wiedzę (młodzi lekarze to doświadczenie dopiero nabierają).

Cytat:
Napisane przez marli Pokaż wiadomość
oczywiście można kupić wózek wcześniej, ale jak jest nowy to trzeba pamietać, że gwarancja już mu leci niestety
W ostatniej chwili - że tak to ujmę - to też nie bardzo, bo jeśli trzeba będzie oddać do reklamacji, a dziecko już się urodzi to troszkę zong. Czytałam takie opinie, ze ludzie rezygnowali z reklamacji, bo by zostali bez wózka.
Chawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 13:30   #3895
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Misiula razem z fotelikiem 1268 dokładnie to wyniesie Ale Ty masz na mysli Emjot Miyo czy HiTreec? Bo to dwa rozne modele tego samego producenta. Ja bede miala Miyo HiTreec powinien byc jeszcze tanszy.

Anusiak wlasnie czytam o szpitalach i ten na Madalinskiego tez jest bardzo polecany. Najwyzej bede jezdzic po szpitalach wedlug listy... w ktorym w koncu mnie przyjma.

Eeeh chociaz teraz znowu jestem pelna obaw
Dobre, jeżdżenie po szpitalach w czasie porodu no ja zastanawiam się jak to będzie bo ja wybrałam szpital większy położniczy i mam nadzieję że jak będzie taka potrzeba to chociaż na holu się dla mnie miejsce znajdzie
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 13:40   #3896
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

ja bym chciała rodzić w szpitalu na Madalińskiego w Warszawie bo tam pracuje moja doktor prowadząca ciążę, ale mieszkam 100km od Warszawy więc raczej urodzę w szpitalu w moim mieście
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 13:43   #3897
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Chawa Pokaż wiadomość
W ostatniej chwili - że tak to ujmę - to też nie bardzo, bo jeśli trzeba będzie oddać do reklamacji, a dziecko już się urodzi to troszkę zong. Czytałam takie opinie, ze ludzie rezygnowali z reklamacji, bo by zostali bez wózka.
Masz rację, czyli najlepiej wypośrodkować pewnie
marli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 13:44   #3898
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Chawa Pokaż wiadomość
bienioka ta "nie mądrość" lekarzy może wynikać z tego, ze każdy ma inne doświadczenie co za tym idzie również i wiedzę (młodzi lekarze to doświadczenie dopiero nabierają).
Tez jestem tego zdania. Dlatego tez przymykam lekko oko na porady bardzo mlodych lekarzy. Oni co prawda ksiazkowa wiedze maja czesto ogromna, ale w praktyce pewne rzeczy czasami wygladaja inaczej.

Denerwuje mnie jednak to, ze ORDYNATORKA sama siebie zaprzecza. I to nie ordynatorka jakiegos malego szpitalika, tylko duzej kliniki!!! Babka co prawda wyglada na 30+, ale jako ordynator musi w koncu pewne doswiadczenie posiadac. ALbo sie myle??
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 13:52   #3899
sozaa
Rozeznanie
 
Avatar sozaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 657
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Bienioka, ale Twoje dzieciatko to mialo profesjonalną sesje fotograficzną!!! Piekna!
sozaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 13:54   #3900
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość
Tincia ja kupie na allegro, bo za parę chcą 1,50 więc mozna z 5 par zamówić a przesyłka 5-6 zł listem.... w sklepie u mnie po 9,50 za sztukę
O dobrze wiedziec Musze poszperać,

glam dziekuję Ladny ten staniczek, ale w taki razie chyba przespaceruję się do sklepu triumfa bo nie wiem jaki rozmiar...

A tak w ogóle jak szłam do bratowej, to skreciłam kostkę minęły 4 godz- jest coraz gorzej. Sliwka rosnie na kostce, normalnie coś mnie się wszystko czepia...
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.