mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3 - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-10, 13:56   #3901
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
Tez jestem tego zdania. Dlatego tez przymykam lekko oko na porady bardzo mlodych lekarzy. Oni co prawda ksiazkowa wiedze maja czesto ogromna, ale w praktyce pewne rzeczy czasami wygladaja inaczej.

Denerwuje mnie jednak to, ze ORDYNATORKA sama siebie zaprzecza. I to nie ordynatorka jakiegos malego szpitalika, tylko duzej kliniki!!! Babka co prawda wyglada na 30+, ale jako ordynator musi w koncu pewne doswiadczenie posiadac. ALbo sie myle??
Bienioka mi tez co lekarz to co innego mowi ja juz wrecz przestalam sluchac...
dobra spadam do domu kobietki
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:08   #3902
Chawa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Wiadomości: 1 079
GG do Chawa
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez marli Pokaż wiadomość
Masz rację, czyli najlepiej wypośrodkować pewnie
Zapewne, ale jak data porodu to takie plus minus to trudno zanieść ten środek.

bienioka
otóż to młodzi lekarze mają dużą wiedze ksiażkową i małe doświadczenie, a życie to niestey nie ksiażka. W Sanoku pracuje taki lekarz, który ma mega wiedzę ale jak przychodzi co do czego to panika i haos. A co do zaprzeczania to bywają tacy którzy w wieku 50+ są w stanie sami sobie zaprzeczać.
A na te skurcze to masz przepisane jakieś leki?

Tincia zrób sobie okład z kwaśniej wody - jak masz, a jak nie mas to przynajmniej zimny, powinno troszkę pomóc.

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Idę psa wyprowadzić.
Chawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:09   #3903
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Joamic ja bym spanikowala w tym drugim sposobie... Bo ja ogolnie panikara jestem jezeli chodzi o legalnosc wszystkiego. Przechodzenie na czerwonym swietle jest dla mnie czyms ekstremalnym, jak wszyscy znajomi przechodzili to ja zostawalam i czekalam na zielone
Ale takie zasady mam wpojone przez rodzicow i ich prace.

Bienioka sliczna corunia

Kurcze dopiero w 3 miesnym dostalam filety z kurczaka... i to na dodatek takie mikroskopijne.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:13   #3904
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Bienioka cudna dzidzia!!!

Chawa jak to dobrze że jesteś od Bieszczad! Jesli możesz to popytaj tego znajomego, myśle że ustrzyki moga być, albo i ciut głębiej, jakoś tak żeby było fajnie i górzasto z lekka ale śmigać nie zamierzam po górach. Gdybys jeszcze zdobyła namiaey na jakąś agroturystyke to cudownie byłoby!!

Owieczko to full wypas, duuużo miejsca. My mamy ok 80m i jest dużo miejsca.

Tincia oj Ty biedna, do lekarza moze idź?
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:22   #3905
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Chawa Pokaż wiadomość
A na te skurcze to masz przepisane jakieś leki?
Tak, mam przepisany Partusisten. Glownym jego skladnikiem jest Fenoterol. Juz glam pisala, ze w Pl tez sie podaje ten lek. DOdatkowo mam jesc duzo magnezu. No i tyle.
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:32   #3906
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość

Owieczko to full wypas, duuużo miejsca. My mamy ok 80m i jest dużo miejsca.
Miejsca dużo ale i duuuuużo kasy trzeba zeby to wykończyć.
A Wy 80 to też już spore mieszkanko

Bienioka
- cudne maleństwo

Tincia
- biedactwo do lekarza idź .


Dziewczynki ja zaraz będę uciekać bo Tż niebawem wróci i wybieramy się do moich rodziców
A później przygotowanie do jutrzejszego podglądania Filipka trzeba się podgolić tu i tam z pomocą lusterka bo coś mi się wydaje że zarosłam już strasznie
trzymajcie kciuki za wizytę 0dezwę się po powrocie od lekarza
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:32   #3907
tuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 362
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

A co ja Wam więcej mogę powiedzieć? Będę młodą mamą (23 lata), mieszkam z moim TŻ, który niekoniecznie interesuje się zakupami dla naszego maluszka, ale cóż... nie ma co się dziwić, bo ciężko chłop haruje. Więc w moim magicznym zeszycie zapisuje sobie, co trzeba zakupić Mieszkam w Warszawie, na głowie wisi mi zaległy licencjat... a ogólnie to robię wszystko, tylko nie to co potrzeba.



Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Joamic wiesz już gdzie rodzić?
Ja myślę, żeby na Żelaznej w sw. Zofii.
A inne dziewczyny z Warszawy - myślicie już gdzie rodzić?
Mam to szczęście, że chodzę do lekarza Warzęchowskiego, który pracuje w szpitalu na Żelaznej. Nie wiem, jakoś uparłam się na ten szpital i już!


Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość
laski jak szaleć to szaleć.... ide do biblioteki i zaczne rozglądać się za materiałami do pracy licencjackiej .... az sama w szoku jestem ze taką chęć dziś mam, ale coraz mniej czasu na napisanie trzymajcie kciuki !!!!
Nade mną też wisi praca licencjacka, ale robię dosłownie wszystko, tylko nie myślę o niej, już mnie cała rodzina goni.


Dziewczyny, a ćwiczycie trochę?
tuszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 14:38   #3908
_Yasmin_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

misiula_88 Prawdopodobnie to dziewczynka tak mówił lekarz na usg połówkowym. Wszyscy spodziewali się chłopczyka a tu psikus. Imię też wybrane było dla chłopczyka: Antoś dla dziewczynki jeszcze nie wiem może Ania może Klara

Pisałyście o rodzeństwie ja mam jedną młodszą siostrę która skakała pod sufit jak dowiedziała się że zostanie ciocią i to była chyba jedyna taka osoba oprócz mnie i mojego tż

Co do rodziców ja sama mam cudownych którzy pomóc chcą na każdy sposób. Natomiast Mój tż ma jedynie mamę i to będzie teściowa z najgorszych koszmarów. Już teraz wspominała że byłoby miło jakbyśmy z jej synusiem umyli jej okna w domu (ja dzień wcześniej wróciłam ze szpitala a zjawiłam się tam z powodu skurczy-ona jednak nic z tego sobie nie robi). Oprócz tego ciągle mówi że mam za mały brzuch i ona jadła tłusto jak była w ciąży i dzieci rodziły się po 4 kilo i że ja chyba nie chce mieć małego dziecka i mam jeść! (przy czym ja jem tyle że nie jej tłuste żarełko:P )

Z tematów super gadżetów nie mogę się wypowiedzieć bo żadnego nie posiadam ale za to Wasze propozycje trafiają na listę moich zakupów
_Yasmin_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:38   #3909
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Chawa Pokaż wiadomość
Zapewne, ale jak data porodu to takie plus minus to trudno zanieść ten środek.
Nie no przecież nie mam tu na myśli wyliczenia co do dnia
każdy musi znaleźć złoty środek dla siebie. Bo jeszcze dochodzą takie kwestie że akurat teraz kasę mamy albo jej nie mamy. Albo trafiła się okazja, albo też się nie trafiła...itd

A u mnie wymieniają piony CO w budynku i syf mam niemiłosierny

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Miejsca dużo ale i duuuuużo kasy trzeba zeby to wykończyć.
A Wy 80 to też już spore mieszkanko

Bienioka
- cudne maleństwo

Tincia
- biedactwo do lekarza idź .


Dziewczynki ja zaraz będę uciekać bo Tż niebawem wróci i wybieramy się do moich rodziców
A później przygotowanie do jutrzejszego podglądania Filipka trzeba się podgolić tu i tam z pomocą lusterka bo coś mi się wydaje że zarosłam już strasznie
trzymajcie kciuki za wizytę 0dezwę się po powrocie od lekarza
ok trzymamy
marli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:40   #3910
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Wlasnie przyszly mi przesylki. 2 wielkie kartony. Zamowilam fotelik Römera + baza isofix.
Mialam szczescie, ze kurier wniosl mi te dwie wielkie paki na drugie pietro. Ja nie powinnam duzo po schodach chodzic szczegolnie z ciezkimi rzeczami. Uffff, mialam szczescie.

Nie wiem, czy rozpakowywac, czy czekac jeszcze 2h na TZ. Najlepiej juz bym wypakowala, ale jak Tz zobaczy, ze znow cos wyciagalam, sie schylalam i lazilam to mnie
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:42   #3911
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Chawa Pokaż wiadomość
dygotka gazetkę rossmanowską można również obejrzeć w necie - ja zaraz biorę sie do ogladania
wiem wiem,kiedyś oglądałam,ale na iPlusie pewnei gazetkę ściągałąbym ze 2 dni coanjmenij-i bynajmneij nei przesadzam
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 14:47   #3912
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

witam was dziewczyny!
oczywiście nadrabiania mam co nie miara, chyba ze 20 stron ale wróciłam do domu od rodziców i mam nadzieje, że was sumiennie przeczytam... tymczasem jestem na stronie o promocjach w Tesco to pójdę, spacer dorbze mi zrobi

i potem znowu do czytankapisałyśc ie o ruchach dzidzi, no więc ja ich prawie wcale nie mam albo nie czuję... mam andzieje, ze po 25 t.c. mi sie rozbryka abym była spokojniejsza
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:48   #3913
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kurcze dopiero w 3 miesnym dostalam filety z kurczaka... i to na dodatek takie mikroskopijne.
to przynajmniej wiesz,że nie są z kurczaka krótko pędzonego hormonami
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:57   #3914
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
to przynajmniej wiesz,że nie są z kurczaka krótko pędzonego hormonami
to pewnie z kurczaka długo i nieskutecznie pędzonego
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:58   #3915
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

dziewczyny pomóżcie... jak pracowałam w zeszlym miesiącu ale od 25.07 poszłam na zwolnienie to powinnam na działalności opłacić zdrowotną składkę czy nie ????
__________________

kolejna wizyta ---> 23.09 08:00 USG ----> 19.09 13:00

22t 4d - 422 gramy miłości
30t 1d - ?
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:59   #3916
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość
dziewczyny pomóżcie... jak pracowałam w zeszlym miesiącu ale od 25.07 poszłam na zwolnienie to powinnam na działalności opłacić zdrowotną składkę czy nie ????
nie orientuję się niestety
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 15:02   #3917
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość
dziewczyny pomóżcie... jak pracowałam w zeszlym miesiącu ale od 25.07 poszłam na zwolnienie to powinnam na działalności opłacić zdrowotną składkę czy nie ????
Może zadzwoń do ZUS, ale wydaje mi się że tak, jeśli w lipcu miałaś prowadzoną działalnośc gospodarczą. To czy zostałaś zatrudniona czy nie, chyba nie ma nic do rzeczy, jeśli nadal masz niezamkniętą działalność gospodarczą to chyba musisz opłacać za nią skladkę.

Edytowane przez marli
Czas edycji: 2011-08-10 o 15:10
marli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 15:10   #3918
tuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 362
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Dziewczyny, czy Wy też macie taki mętlik w głowie a propos zakupu wózka?? Czemu nie stworzono wózka idealnego?? Nam znajomi polecają Teutonię, baaardzo mi się spodobała (pomijam cenę). Na początek chyba kupimy sam głęboki, później z czasem dokupimy spacerówkę. Mój problem dotyczy gł. tego, że muszę mieć wielkie, stabilne koła (mieszkam przy lesie, a poza tym zima), ale jednocześnie cała konstrukcja musi być lekka ( 1 p. bez windy) i mała (mały bagażnik mojego auta).
Macie coś do polecenia?
tuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 15:18   #3919
Paula__22
Raczkowanie
 
Avatar Paula__22
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Biskupice Melsztyńskie
Wiadomości: 424
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Witam nową mamusię.

Jeżeli chodzi o pomoc rodziców to moi pomagają bardzo dużo, szczególnie przy budowie finansowo i organizacyjnie. Mama oszalała na punkcie wnuka i co chwilkę kupuje coś Matiemu, a to ubrania, a to zabawki teraz też jak TŻ w żartach powiedział że małemu kupimy tylko butelki i pampersy to mama powiedziała dobrze dziecko że masz babcie to Ci coś nowego kupi .
Jeżeli chodzi o teściów to nie pomagają wcale, teściu czasem przy jakichś pracach fizycznych, mimo iż mają kase, ale mój TŻ to taka czarna owca w rodzinie.

Jeżeli chodzi o poród, ja najprawdopodobniej będę rodzic tutaj
http://www.sw-elzbieta.pl/, szpital jest otwarty chyba od lutego.
Paula__22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 15:28   #3920
misiula_88
Raczkowanie
 
Avatar misiula_88
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 495
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Dobre, jeżdżenie po szpitalach w czasie porodu no ja zastanawiam się jak to będzie bo ja wybrałam szpital większy położniczy i mam nadzieję że jak będzie taka potrzeba to chociaż na holu się dla mnie miejsce znajdzie
to już taka mega hardcorowa wersja

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość

A tak w ogóle jak szłam do bratowej, to skreciłam kostkę minęły 4 godz- jest coraz gorzej. Sliwka rosnie na kostce, normalnie coś mnie się wszystko czepia...
biedna... może altacet pomoże??


Czy czujecie już czkawkę dzidzi?? Mój mam wrażenie ma czkawkę nawet 5 razy dziennie, takie regularne puknięcia co kilka sekund i trwa to ok. 2-3 minuty? Chyba że to kopniaki, tylko ja nie umiem ich zinterpretować W ogóle mam czasem wrażenie, że moje dziecko kopie mnie w... odbyt
__________________
Kacpruś

[*] 3.12.13

cieszę się życiem!

Ninka!

misiula_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 15:39   #3921
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez kropeczka27 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny.
Chciałam sie z Wami pozegnac.Nasz synek nie żyje,w piątek 5 sierpnia o godz 20:28 urodziłam naszego syneczka .Miał 25 cm i ważył 325 gram...
Kropeczko nie wiem co powiedzieć Żadne słowa nie ukoją bólu...
Moje kondolencje. 3maj się.
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 15:41   #3922
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez misiula_88 Pokaż wiadomość

Czy czujecie już czkawkę dzidzi?? Mój mam wrażenie ma czkawkę nawet 5 razy dziennie, takie regularne puknięcia co kilka sekund i trwa to ok. 2-3 minuty? Chyba że to kopniaki, tylko ja nie umiem ich zinterpretować W ogóle mam czasem wrażenie, że moje dziecko kopie mnie w... odbyt
Tak, to czkawka. Ja tez od kilku tygodni to czuje. Ok 5 min temu mala tez miala czkawke. Najczesciej ja ma jak sie caly czas wierci. Stuka i puka z 20 min, a potem ma czkawke

Wiecie co? Moj kuzyn (lekarz) opowiadal mi, ze jak jego dziewczyna (tez lekarka) byla w ciazy i poczula to rytmiczne podskakiwanie brzucha to wpadla w panike i myslala, ze maly ma atak epileptyczny heheheheeh. Myslalam, ze pekne ze smiechu, jak mi to opowiadal.

Edytowane przez bienioka
Czas edycji: 2011-08-10 o 15:43
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 16:02   #3923
Chawa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Wiadomości: 1 079
GG do Chawa
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość
Chawa jak to dobrze że jesteś od Bieszczad! Jesli możesz to popytaj tego znajomego, myśle że ustrzyki moga być, albo i ciut głębiej, jakoś tak żeby było fajnie i górzasto z lekka ale śmigać nie zamierzam po górach. Gdybys jeszcze zdobyła namiaey na jakąś agroturystyke to cudownie byłoby!!
Już do znajomka zadzwoniłam - niestety obecnie jest poza domem, jak tylko wróci to ma sie ze mną skontaktować i podać dane jakiś fajnych bazówek w których sam był.

bienioka
dzięki za odpowiedz


Cytat:
Napisane przez marli Pokaż wiadomość
Nie no przecież nie mam tu na myśli wyliczenia co do dnia
każdy musi znaleźć złoty środek dla siebie. Bo jeszcze dochodzą takie kwestie że akurat teraz kasę mamy albo jej nie mamy. Albo trafiła się okazja, albo też się nie trafiła...itd
Wiem, wiem. Najbardziej kuszące to te okazje

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
to pewnie z kurczaka długo i nieskutecznie pędzonego
: hahaha:

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość
dziewczyny pomóżcie... jak pracowałam w zeszlym miesiącu ale od 25.07 poszłam na zwolnienie to powinnam na działalności opłacić zdrowotną składkę czy nie ????
Jeśli chodzi o działalność gospodarczą to na chorobowym jaki i na macierzyńskim płaci się składkę zdrowotną. Tak przynajmniej wyczytałam ostatnio jak szukałam informacji dotyczących macierzyńskiego i działalności gospodarczej.

Cytat:
Napisane przez misiula_88 Pokaż wiadomość
CW ogóle mam czasem wrażenie, że moje dziecko kopie mnie w... odbyt
Ja też miewam takie wrażenie

Porządkuje papiery w kompie i znalazłam coś takiego - może się Wam przyda:
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf KARTA RUCHÓW DZIECKA.PDF (25,4 KB, 32 załadowań)
Chawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 16:07   #3924
Chawa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Wiadomości: 1 079
GG do Chawa
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

I coś do poczytania:
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf PORADNIK DLA MAMY.PDF (999,5 KB, 23 załadowań)
Chawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 16:14   #3925
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Joamic wiesz już gdzie rodzić?
Ja myślę, żeby na Żelaznej w sw. Zofii.
A inne dziewczyny z Warszawy - myślicie już gdzie rodzić?[/QUOTE]

Ja będę rodziła w szpitalu praskim.

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

[QUOTE=goldika;28666505]A jak się zapłaci te 1500zł to ma się 100% gwarancji na poród tam?
Bo znalazł się sponsor który chce mi to opłacić. Odmawiałam ale padł argument, że to nie dla mnie a dla mojego synka.
I zastanawiam się czy skorzystać


Miałam praktyki jakieś 7 lat temu na Żelaznej i powiem jedno przynajmniej wtedy "przereklamowane".
Nie wiem co się tak wszyscy upierają żeby tam rodzić.Jak dla mnie to zwykła fabryka, będzie fajnie i miło jak dasz kase , masz plecy lub jesteś gwiazdą.Chyba po tamtych praktykach zdecydowałam, ze to nie zawód dla mnie.

Edytowane przez fatal21
Czas edycji: 2011-08-10 o 17:25
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 16:18   #3926
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

misiula tez mam czasem takie wrazenie, ale nic nie pisalam, bo myslalam, ze mam jakies schizy
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 16:21   #3927
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Paula świetny ten szpital, będziesz miała przytulna atmosferę, super. U mnie w Lubaczowie tez jest ok, i tu będę rodzić.

Chawa kochana juz ci dziękuje. Co prawda tuż po ślubie jeździliśmy z mężem na parę dni w Bieszczady ale to było inaczej i mieliśmy wszystko zorganizowane, zahaczylismy też o Bardejów w Słowacji, milusio. Teraz jedziemy z małym więc cosik innego nam by pasowało, popytaj kochana jeszcze o namiary to Cie ozłocę.
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 16:30   #3928
misiula_88
Raczkowanie
 
Avatar misiula_88
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 495
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Chawa Pokaż wiadomość
Ja też miewam takie wrażenie
Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
misiula tez mam czasem takie wrazenie, ale nic nie pisalam, bo myslalam, ze mam jakies schizy
omg jak się cieszę, że nie jestem w tym sama : hahaha:

ej to serio dziwne dla mnie było gdzie on tam gmera
__________________
Kacpruś

[*] 3.12.13

cieszę się życiem!

Ninka!

misiula_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 16:31   #3929
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Kropeczka27 Wyrazy współczucia.
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2011-08-10 o 16:35 Powód: dopisek
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 16:49   #3930
Ona231
Zadomowienie
 
Avatar Ona231
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Witam.

Kropeczko tak bardzo mi przykro, jak się trzymasz?


Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Joamic ja bym spanikowala w tym drugim sposobie... Bo ja ogolnie panikara jestem jezeli chodzi o legalnosc wszystkiego. Przechodzenie na czerwonym swietle jest dla mnie czyms ekstremalnym, jak wszyscy znajomi przechodzili to ja zostawalam i czekalam na zielone
Ale takie zasady mam wpojone przez rodzicow i ich prace.
Goldika ja też tak mam, inaczej nie potrafię. Do tego nawet jak mam do przejścia kawałek to i tak pójdę na przejście. Nawet jak na światłach to zawsze się rozglądam


Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
Wlasnie przyszly mi przesylki. 2 wielkie kartony. Zamowilam fotelik Römera + baza isofix.
Mialam szczescie, ze kurier wniosl mi te dwie wielkie paki na drugie pietro. Ja nie powinnam duzo po schodach chodzic szczegolnie z ciezkimi rzeczami. Uffff, mialam szczescie.

Nie wiem, czy rozpakowywac, czy czekac jeszcze 2h na TZ. Najlepiej juz bym wypakowala, ale jak Tz zobaczy, ze znow cos wyciagalam, sie schylalam i lazilam to mnie
To zaczekaj nie ucieknie paczka daleko
Bardzo ładna córeczka

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
witam was dziewczyny!
oczywiście nadrabiania mam co nie miara, chyba ze 20 stron ale wróciłam do domu od rodziców i mam nadzieje, że was sumiennie przeczytam... tymczasem jestem na stronie o promocjach w Tesco to pójdę, spacer dorbze mi zrobi

i potem znowu do czytankapisałyśc ie o ruchach dzidzi, no więc ja ich prawie wcale nie mam albo nie czuję... mam andzieje, ze po 25 t.c. mi sie rozbryka abym była spokojniejsza
Nika te ruchy to bardzo indywidualna sprawa. Moje bryka najwięcej jak jestem w pracy. A potem już się trochę rozleniwia

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość
dziewczyny pomóżcie... jak pracowałam w zeszlym miesiącu ale od 25.07 poszłam na zwolnienie to powinnam na działalności opłacić zdrowotną składkę czy nie ????
Tak powinnaś opłacić składkę zdrowotną

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
Tak, to czkawka. Ja tez od kilku tygodni to czuje. Ok 5 min temu mala tez miala czkawke. Najczesciej ja ma jak sie caly czas wierci. Stuka i puka z 20 min, a potem ma czkawke

Wiecie co? Moj kuzyn (lekarz) opowiadal mi, ze jak jego dziewczyna (tez lekarka) byla w ciazy i poczula to rytmiczne podskakiwanie brzucha to wpadla w panike i myslala, ze maly ma atak epileptyczny heheheheeh. Myslalam, ze pekne ze smiechu, jak mi to opowiadal.

Ale czkawka to takie fajne uczucie

Też muszę Was nadrabiać, bo odcięta od świata byłam

Dygotko ja też dzisiaj glukozę zaliczyłam do tego przeciwciała, ale niestety kuli mnie 4 razy, bo krew nie chciała lecieć
Słodkie to strasznie, ale cytryna pomaga
__________________
Okruszek już na świecie

Edytowane przez Ona231
Czas edycji: 2011-08-10 o 16:52
Ona231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.