mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-10, 19:50   #3961
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez rojku Pokaż wiadomość
W Rossmannie tez jest jakas ich seria kosmetykow dla dzieci - duzo dobrych opinii czytalam, ktoras z Was uzywała? Albo tez bardzo pozytywnego slyszalam o Bauchmanie, albo serii Skarb Matki. Macie jakieś opinie na ich temat?
Ja uzywałam Rossmana Babydream, ale sama i był świetny bo ja to z wrażliwców jestem i zawsze szukam kosmetyków z prostym składem. Dla Malego też pewnie spróbuję

Co do Puchatka ja lubię, ale nie w tej wersji Disneyowskiej przesłodkiej, tylko raczej oryginał
marli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 20:08   #3962
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

dobranoc laseczki
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 20:12   #3963
Ona231
Zadomowienie
 
Avatar Ona231
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Ja też uciekam. Miłej nocy życzę
__________________
Okruszek już na świecie
Ona231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 20:20   #3964
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Tottie1984 Pokaż wiadomość
W ogóle nigdy nie zdawałam sobie sprawy z tego że takie maleństwo tyle kosztuje... przeglądałam zawsze liste i wydawało mi się że te wszystkie rzeczy będą kosztować około 1000-1500zł a tu się okazuje że już wydałam dwa razy tyle a mam połowe tego co potrzebuję :P
zastanawiam się jak radzą sobie rodziny w których pracuje jedna osoba i ma na rekę trochę więcej niż min. krajową...

z własnego doświadzcenia powiem, ze kupuje sie najtaniej jak sie da .... po sztuce jak ma sie ciut gotówki... więc szału nie ma...
__________________

kolejna wizyta ---> 23.09 08:00 USG ----> 19.09 13:00

22t 4d - 422 gramy miłości
30t 1d - ?
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 20:23   #3965
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Dziewczyny dziekuję za porady, zaraz wsadzam nózki do wody a potem w góre, już od paru dni mam takie dziwne, oby to nic poważnego.

Lece do łazienki, buźki
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 20:45   #3966
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość
dziewczyny pomóżcie... jak pracowałam w zeszlym miesiącu ale od 25.07 poszłam na zwolnienie to powinnam na działalności opłacić zdrowotną składkę czy nie ????
Składkę zdrowotną wydaje mi się że płacisz caaaaaały czas, nawet kiedy jesteś na L4... nie płacisz jedynie składki za ubezpieczenie społeczne. Ja płacę zdrowotne a jestem juz 2 miesiac na L4. Jutro muszę podjechac do biura rachunkowego to będę wiedziec bo dostanę druczki....


Wpadłam na chwileczkę i zmykam spać
Dobranoc, mamusie , dobranoc dzidziusie!
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 20:49   #3967
Paula__22
Raczkowanie
 
Avatar Paula__22
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Biskupice Melsztyńskie
Wiadomości: 424
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez rojku Pokaż wiadomość


O proszę!! Nie spodziewałam się, że tu ktoś się znajdzie, kto będzie tam rodził Ja się waham między tym właśnie szpitalem (świetne opinie) a szpitalem sw. Łukasza w Tarnowie (tam pracuje moj gin)
Ja też miałam ten dylemat czy rodzic tutaj czy w Brzesku gdzie pracuje mój gin, ale sprawa się sama rozwiązała, bo mój gin przeniósł się do Bochni, a w roztoce ma dyżury także spoko. Moja znajoma rodziła w Sw. Łukaszu 2 tygodnie temu i była zadowolona.
Paula__22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 20:50   #3968
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

z tą składką tak myślałam.... chociaż obiło mi sie o uszy że na l4 nie trzeba... ale jutro dopytam w zusie....


dzis mialam chyba najgorszy dzien w zyciu... dopadł mnie dół jak stół... zmykam, bo padam na twarz... buziaki
__________________

kolejna wizyta ---> 23.09 08:00 USG ----> 19.09 13:00

22t 4d - 422 gramy miłości
30t 1d - ?
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 21:04   #3969
Tottie1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 516
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Śliczności, gdzie ty takie cudeńka wychaczyłas
podawałam już jakiś czas temu linki sprzedawców Allegro u których kupuje. Za takie używane ciuszki płacę od 5-15zł... ogrodniczki około 15-20zł.
Takie ciuszki udaje mi się wychaczyć bo nie kupuję na zasadzie "już teraz bo potrzebuje" tylko od lipca śledzę tych sprzedawców, umawiam się na dłuższe terminy spłaty i wyczajam tego typu ciuszki po czym w ostatniej chwili licytuje. W sumie jutro mam ostatnie aukcje w których będę brała udział, jak coś fajnego wychacze w tym stylu to dam Ci znać

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Chawa Pokaż wiadomość
Tottie mi się wydaje, ze to wynika z tego że jak się lepiej zarabia to standard życia jest wyższy. Przynajmniej tak to jest u nas, bo teraz zauważam, ze kiedy pracowałam mogliśmy odłożyć troszkę pieniędzy - ale przedtem wydawało się że nie ma z czego. Teraz mamy o jedną pensje mniej i jakoś sobie radzimy, a co najśmieszniejsze jesteśmy w stanie niewielkie sumy odłożyć (w końcu z nieba nam na wózek nie spadnie).
My zaczynaliśmy 3 lata temu od dwóch niskich pensji jak ze soba zamieszkaliśmy przed ślubem i wtedy nie odkładaliśmy nic. Potem pół roku po ślubie udało nam się znaleźć stosunkowo dobre prace - nie są to żadne rarytasy ale jak na osoby które są 3lata po studiach to już coś... i zawsze jest nadzieja że może kiedyś wraz ze wzrostem doświadczenia będzie lepiej

Cytat:
Napisane przez Chawa Pokaż wiadomość
Tottie ciuszki są prześliczne - ja to kłapouchego uwielbiam Najchętniej jednak zapolowałabym na ciuszki ze Snoopy'm
ja też kłapouchego uwielbiam!!! Tyle że nie miałam szczęścia znaleźć z nim nic innego niż body (jest na nich i Kubuś Puchatek i Kłapouszek)
Snoopyiego nie lubie

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość
z własnego doświadzcenia powiem, ze kupuje sie najtaniej jak sie da .... po sztuce jak ma sie ciut gotówki... więc szału nie ma...
Dlatego my z mężem od drugiego m-ca mojej ciąży przystopowaliśmy z wydatkami (kiedyś wydawaliśmy więcej niż teraz) i odkładaliśmy by pod koniec ciąży zrobić od razu większe zakupy... choć i tak zaczyna nam brakować bo remont mieszkania i jego umeblowanie wyszło drożej niż myśleliśmy.
__________________
.
Tottie1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 21:16   #3970
rojku
Rozeznanie
 
Avatar rojku
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 905
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Paula__22 Pokaż wiadomość
Ja też miałam ten dylemat czy rodzic tutaj czy w Brzesku gdzie pracuje mój gin, ale sprawa się sama rozwiązała, bo mój gin przeniósł się do Bochni, a w roztoce ma dyżury także spoko. Moja znajoma rodziła w Sw. Łukaszu 2 tygodnie temu i była zadowolona.
O proszę ja jestem z Brzeska. A do kogo chodzisz jeśli mogę wiedzieć - nie do Golińskiego? W Brzesku podobno się zmieniło na lepsze odkąd ordynatorem jest Sysło. A jeśli chodzi o Roztokę i Tarnów, to o obu słyszałam dobre rzeczy. A w Tarnowie moja siostra urodziła trójkę, a ostatnio znajoma chłopczyka i też była zadowolona.
__________________
Anielka 6.12.2011r. Hania 20.11.2013r. i Leon w drodze...
rojku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 21:19   #3971
Tottie1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 516
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=10945329&p=1

Tutaj warto zaglądać mozna wziąć udział w zarówno w licytacji jak i kupić upatrzona rzecz od razu... są tutaj i używane ciuszki i nowe... przesyłka z zagranicy (warto przeczytać wcześniej 'o mnie') ja kupuję tam od 10dni i jeszcze nikt mnie nie ponaglił abym już zapłaciła zamierzam to zrobić jutro bo już kończę kompletowanie wyprawki dla dzidziusia.

Dziewczyny zobaczcie jakie słodkości są do kupienia:
http://allegro.pl/disney-boski-tygry...761465474.html

http://allegro.pl/disney-dwu-pak-tyg...761465344.html

http://allegro.pl/disney-najslodszy-...761464915.html

Dla swojego bobasa mam już ciuszki w rozmiarze 0-3 dlatego może któraś z Was się skusi
__________________
.
Tottie1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 21:24   #3972
Paula__22
Raczkowanie
 
Avatar Paula__22
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Biskupice Melsztyńskie
Wiadomości: 424
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez rojku Pokaż wiadomość
O proszę ja jestem z Brzeska. A do kogo chodzisz jeśli mogę wiedzieć - nie do Golińskiego? W Brzesku podobno się zmieniło na lepsze odkąd ordynatorem jest Sysło. A jeśli chodzi o Roztokę i Tarnów, to o obu słyszałam dobre rzeczy. A w Tarnowie moja siostra urodziła trójkę, a ostatnio znajoma chłopczyka i też była zadowolona.
Tak chodzę do Golińskiego, w pierwszej ciąży też do niego chodziłam. Osobiście jestem zadowolona, ale słyszałam różne opinie. Uważam, że jak jest wszystko jest ok to wszędzie jest dobrze. O Brzesku też słyszałam że zmieniło się na korzyść.
Paula__22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 00:01   #3973
Tottie1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 516
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Widzę że jestem jedynym nocnym markiem na forum... Jeszcze 2-3tyg temu kładłam się spać o 22 po czym wstawałam o 4.00 i nie miałam co ze sobą zrobić o tej godzinie bo zasnąć już nie mogłam... potem po południu musiałam się zdrzemnąć żeby normalnie funkcjonować... po mału tak mi się wszystko poprzestawiło że teraz śpię do 9-12 a potem mam problemy z zaśnięciem i kładę się spać około 2-3 w nocy :/
I ta zgaga która mnie męczy gdy wstanę.... koszmar

Jutro tzn dziś mam badania o 18.30... trzymajcie kciuki !!!!
__________________
.
Tottie1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 06:24   #3974
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

hej, witam sie i zmykam szukac kurtki, tak zmarzlam w drodze do pracy- bylo tylko 13 stopni- ze stwierdzilam ze nie da rady, predzej czy pozniej bede musiala jakies wierzchnie okrycie kupic
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 06:25   #3975
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cześć dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez Tottie1984 Pokaż wiadomość
Widzę że jestem jedynym nocnym markiem na forum... Jeszcze 2-3tyg temu kładłam się spać o 22 po czym wstawałam o 4.00 i nie miałam co ze sobą zrobić o tej godzinie bo zasnąć już nie mogłam... potem po południu musiałam się zdrzemnąć żeby normalnie funkcjonować... po mału tak mi się wszystko poprzestawiło że teraz śpię do 9-12 a potem mam problemy z zaśnięciem i kładę się spać około 2-3 w nocy :/
I ta zgaga która mnie męczy gdy wstanę.... koszmar

Jutro tzn dziś mam badania o 18.30... trzymajcie kciuki !!!!
Tottie mnie też się coś poprzestawiało , ale na opcję rannego ptaszka
Trzymamy mocno kciuki za wizytę!

Dziewczyny czy któraś z forum ma zamiar rodzić bądź słyszałyście coś o Szpitalu Bonifratrów w Katowicach (Bogucicach)
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 06:54   #3976
Aniolina
Rozeznanie
 
Avatar Aniolina
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 885
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Kropeczko, bardzo mi przykro i niezmiernie Ci współczuje, mam nadzieje, ze czas ukoi Twój ból.

Tottie

Dzieki dziewczyny za kciuki za Kasie, ale na mojej wczorajszej wizycie nie mialam usg niestety, ale to pewnie dlatego, ze wszystko inne jest ok. Wiec dalej nie mam 100% pewnosci. Cisnienie, badanie ginekologiczne, moje samopoczucie, wszytsko ok. w 26 tc mam 3.5 kg na plusie Dostalam zielone swiatlo na urlop za 3 tygodnie. Teraz jeszcze musze przekonac TZ zebysmy gdzie pojechali. Z nim jest zawsze mega problem, potem jest zadowolony, ale namawiac trzeba go miesiacami czasami, a ja uwielbiam podroze. Rozwazam Bulgarie, Chorwacje, Saksonie Szwajcarska i Monachium oraz Wegry(Budapeszt- Balaton). Zobaczmy co z tego wyjdzie

Mialam dzis super sen, snilo mi sie, ze mialam taka cienka skore na brzuchu, ze widzialam stopki malenstwa A potem ze mialam cesarke ale nie w szpitali, ale w domu i lekarka mi zaszyla surowke z kapusty w brzuchu w celach leczniczych. Potem sie super czulam i wszystko w domu robilam i urodzilam synka, ktory byl podobny do mojego TZ i ogolnie byl maluski, ale mial zarost na twarzy i mial na imie Adrian, choc nie planowalismy takiego imienia
Zawsze jak czytam tak na raty to juz nie pamietam co komu chcialam napisac Mykam do pracy
Aniolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 07:15   #3977
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Aniolina dobry sen a kapusta po porodzie to wiesz ze rewelacyjna jako oklad na piersi

ja tez nie mam pewnosci co do plci jednego misiaka ostatnio lekarz sie nie mogl siurka dopatrzyc
ale Kasi kibicuje bo sama jestem Kasia
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 07:20   #3978
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

witam was porannie

Aniolina niezły ten sen.... surówka z kapusty chyba na lepsze gojenie


ja dzis od 6 na nogach bo chlopaki mi w nocy szalały i pospane... poza tym kuzyn (12 lat) przyjezdza na pare dni i o 10.30 musze go z dworca odebrac, wiec trzeba jeszcze chatke ogarnąć

zmykam sprzątać
__________________

kolejna wizyta ---> 23.09 08:00 USG ----> 19.09 13:00

22t 4d - 422 gramy miłości
30t 1d - ?
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 07:28   #3979
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Tottie1984 Pokaż wiadomość

Jutro tzn dziś mam badania o 18.30... trzymajcie kciuki !!!!


Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
hej, witam sie i zmykam szukac kurtki, tak zmarzlam w drodze do pracy- bylo tylko 13 stopni- ze stwierdzilam ze nie da rady, predzej czy pozniej bede musiala jakies wierzchnie okrycie kupic
witay
udanych zakupów

tuszka _Yasmin_e
witajcie w wątku


Ona231
a tak z przekory wczoraj mnie dzidziuś okopał wieczorem gdy tż oglądaL mecz- moze za głośno miało
ale czkawki to na sto procent jeszcze nie czułam

boże właśnie przeczytałam o Kropeczce- jezus maria współczuję jej strasznie, jestem w mega szoku- nigdy bym nie przypuszczała
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 07:39   #3980
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Hej kochane, ja po śniadanku, dopijam herbatkę.

Aniolina piękny sen, tylko ta broda musiała ciekawie wyglądać.

Poranki sa już bardzo chłodne więc trzeba się ubierać cieplej bo o przeziębienie łatwo.

Ja dziś w południe do rodziców zmyknę, wykorzystuję ostatnie ciepłe dni bo potem może już nie być.

Witaminko ja też wczoraj miałam nienajlepszy humor, widocznie taki dzień, przyjdą lepsze, nie ma sie co martwić
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 07:40   #3981
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Tottie

Aniolina sen swietny
mi się znowu snily moje swinki morskie O.o

Ja wstalam dzis o 8 juz jestem po sniadanku, zaraz jakas herbatke sobie zrobie.
Dzis dzien w domu bo pogoda brzydka i czekam na kuriera. W koncu kupilismy lustrzanke.
Zamówiłam sobie też czarne kalosze z kokardą przydadzą się na spacery z psem chociażby.

Co do czkawki to z rana Oluś miał
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 07:57   #3982
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

goldika zazdroszczę czkaweczki

na śniadanie wtranżoliłam twarożek +duuużo dżemu jagodowego
idę po Mg i Folik

ciekawe czy nadal w Tesco sa te podgrzeacze TT? byłam w swoim Tesco wczoraj, to był za malutki bo nawet ciuszków w nim nie było... bo skoro buteliki chcę mieĆ TT to podgrzeacz za 30zł byłby jak złoto

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

a tak w ogóle, to ja mam nadal tylko ten kocyk z kaczuszką

kuzynka ma mi pożyczyĆ nieco ubranek 0-3 dla chłopczyka, ale nie wiem dokładnie kiedy, bo teraz jej dzidziuś się rozchorował rozglądamy się z Tż za wózkiem
łóżeczko mam dostaĆ od siostry
musimy zrobiĆ przemeblowanie naszych 32m2- bo do domu nie zdąrzymy się przeprowadziĆ w tym roku niestety... częśĆ szafek musimy wyautowaĆ a częśĆ przysposobiĆ... przewijak- to chyba kupimy tą nakładkę na szafkę albo może na łóżeczko- wiem że kiedyś o tym pisałyście- zajmowałby jeszcze mniej miejsca

jeszcze tyle rzeczy do kupienia- ale pewnie się tym zajmę tak solidnie w połowie września- jak wrócimy z urlopu omg
apropos urlopu to ciuchów nei mam- a zimno sie zrobiło

ale ja dzisiaj marudzę- a takiego kopa cukrowego po dżemie powinnam dostaĆ

a tak w ogóle to musze isę szykowaĆ do gina po zwolnienie i zapłaciĆ czynsz bo mi przyszło upomnienie, ze za 2 m-ce nie zapłacone

Edytowane przez nikaa2
Czas edycji: 2011-08-11 o 07:58
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 07:57   #3983
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
goldika zazdroszczę czkaweczki

na śniadanie wtranżoliłam twarożek +duuużo dżemu jagodowego
idę po Mg i Folik

ciekawe czy nadal w Tesco sa te podgrzeacze TT? byłam w swoim Tesco wczoraj, to był za malutki bo nawet ciuszków w nim nie było... bo skoro buteliki chcę mieĆ TT to podgrzeacz za 30zł byłby jak złoto

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

a tak w ogóle, to ja mam nadal tylko ten kocyk z kaczuszką

kuzynka ma mi pożyczyĆ nieco ubranek 0-3 dla chłopczyka, ale nie wiem dokładnie kiedy, bo teraz jej dzidziuś się rozchorował rozglądamy się z Tż za wózkiem
łóżeczko mam dostaĆ od siostry
musimy zrobiĆ przemeblowanie naszych 32m2- bo do domu nie zdąrzymy się przeprowadziĆ w tym roku niestety... częśĆ szafek musimy wyautowaĆ a częśĆ przysposobiĆ... przewijak- to chyba kupimy tą nakładkę na szafkę albo może na łóżeczko- wiem że kiedyś o tym pisałyście- zajmowałby jeszcze mniej miejsca

jeszcze tyle rzeczy do kupienia- ale pewnie się tym zajmę tak solidnie w połowie września- jak wrócimy z urlopu omg

a tak w ogóle to musze isę szykowaĆ do gina po zwolnienie i zapłaciĆ czynsz bo mi przyszło upomnienie, ze za 2 m-ce nie zapłacone
nie mam pojecia czy jeszcze sa. Kurcze gdybym wiedziala, ze jest AZ TAKA roznica ceny to bym wziela ze 3 i moze ktoras z Was by chciala za te 30zeta odkupic
Jak miesiac temu ogladalam podgrzewacze to tansze byly... ale TT wprowadzil nowy model i od razu ceny w gore poszly widac.

Mam ochote cos kupic synkowi ale nie wiem co za tydzien przywioze ciuszki od chrzestnej Tz;ta i wtedy dopiero dowiem sie na czym stoimy.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 07:58   #3984
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
goldika zazdroszczę czkaweczki

na śniadanie wtranżoliłam twarożek +duuużo dżemu jagodowego
idę po Mg i Folik

ciekawe czy nadal w Tesco sa te podgrzeacze TT? byłam w swoim Tesco wczoraj, to był za malutki bo nawet ciuszków w nim nie było... bo skoro buteliki chcę mieĆ TT to podgrzeacz za 30zł byłby jak złoto

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

a tak w ogóle, to ja mam nadal tylko ten kocyk z kaczuszką

kuzynka ma mi pożyczyĆ nieco ubranek 0-3 dla chłopczyka, ale nie wiem dokładnie kiedy, bo teraz jej dzidziuś się rozchorował rozglądamy się z Tż za wózkiem
łóżeczko mam dostaĆ od siostry
musimy zrobiĆ przemeblowanie naszych 32m2- bo do domu nie zdąrzymy się przeprowadziĆ w tym roku niestety... częśĆ szafek musimy wyautowaĆ a częśĆ przysposobiĆ... przewijak- to chyba kupimy tą nakładkę na szafkę albo może na łóżeczko- wiem że kiedyś o tym pisałyście- zajmowałby jeszcze mniej miejsca

jeszcze tyle rzeczy do kupienia- ale pewnie się tym zajmę tak solidnie w połowie września- jak wrócimy z urlopu omg

a tak w ogóle to musze isę szykowaĆ do gina po zwolnienie i zapłaciĆ czynsz bo mi przyszło upomnienie, ze za 2 m-ce nie zapłacone
ja tez, ale z miodem, ale to z braku chleba, bo jakbym miała, to byłaby kanapka z jakimś mięskiem - jestem wybitnie mięsożerna
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 08:03   #3985
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość
dzis mialam chyba najgorszy dzien w zyciu... dopadł mnie dół jak stół... zmykam, bo padam na twarz... buziaki
: cmok:

Aniolina-super sen))
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2011-08-11 o 08:04
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 08:05   #3986
lina84
Rozeznanie
 
Avatar lina84
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 918
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

DZień dobry )
Ale dziś zimnica -no ale zapowiadali
Wczoraj przyjechali teściowie do mnie i przywieźli kilka reklamówek ciuszków- prawie wszystkie duże -ale to dobrze przydadzą się -naszczeście bede miała wielką szafe.
Swoją droga myślałam że dzis już bede miała szafe -ale w firmie źle obcieli drzwi o 3 cm i do poprawki, no cóż po różnych remontach w naszym domu nauczyłam się cierpliwości do fachowców ..

Co sądzicie o tym uspokajaczu z fisher price
http://www.akpolbaby.pl/od-urodzenia...her-price.html

pozdrawiam
lina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 08:09   #3987
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

no dzisiaj kupię bilet całodobowy to zamierzam pojechaĆ do duzego Tesco i oby były

też myślałam o miodzie- bo dostałam słoiczek tegorocznego- ciągnącego się, ale wygrał dżem bo już kilka dni temu zrobiłam go z jagód i przeważył aspekt ekonomiczny

no dobra idę się ubieraĆ, do później
p.s. i chyba grubo bo zimno jak cholera

Edytowane przez nikaa2
Czas edycji: 2011-08-11 o 08:11
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 08:11   #3988
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez lina84 Pokaż wiadomość
DZień dobry )
Ale dziś zimnica -no ale zapowiadali
Wczoraj przyjechali teściowie do mnie i przywieźli kilka reklamówek ciuszków- prawie wszystkie duże -ale to dobrze przydadzą się -naszczeście bede miała wielką szafe.
Swoją droga myślałam że dzis już bede miała szafe -ale w firmie źle obcieli drzwi o 3 cm i do poprawki, no cóż po różnych remontach w naszym domu nauczyłam się cierpliwości do fachowców ..

Co sądzicie o tym uspokajaczu z fisher price
http://www.akpolbaby.pl/od-urodzenia...her-price.html

pozdrawiam
za ta cenę bardziej polecam kupno karuzeli Fisher Price Las Tropikalny
na początku używana była jako karuzela, a od kiedy mały siada to przy kładzeniu spać włączamy mu szum lasu i światełko (bo część górna jest już zdemontowana) - karuzela służy już ponad rok, bardzo dobry zakup
jak wstaje, to sam sobie zmienia melodyjki na Bacha itd, więc choc przez chwilę jest spokój
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 08:13   #3989
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
ale czkawki to na sto procent jeszcze nie czułam
ja chyba tez jeszcze czkwaki amłej nie czułam


nie wiem czy to w nocy tak mi brzuch cały czas twardnieje(na noc wzięlam no spe) czy to Mala przcupnęła i kręgosłupem przytuliła się do brzucha

chciałam powiedzieć,że i ja wreszcie zabrałams ię do tworzenia listy co potrzebne dla maluszka!!co prawda ktoś kto się zna będzie musiał ją skorygować żeby bez sensu nie kupować,ale to i tak ogromny postęp jak na mnie
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2011-08-11 o 08:18
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 08:14   #3990
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
no dzisiaj kupię bilet całodobowy to zamierzam pojechaĆ do duzego Tesco i oby były

też myślałam o miodzie- bo dostałam słoiczek tegorocznego- ciągnącego się, ale wygrał dżem bo już kilka dni temu zrobiłam go z jagód i przeważył aspekt ekonomiczny

no dobra idę się ubieraĆ, do później
p.s. i chyba grubo bo zimno jak cholera
ja znów dżem miałam jakiś marketowy i to resztkę, za to miód od dziadka a twaróg zjadłam własnie z powodów ekonomicznych - niestety lekko po terminie gdzieś się w lodówce uchował, to i brak chleba złożyło się na dzisiejsze śniadaniowe menu
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.