ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-23, 20:15   #121
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

Cytat:
Napisane przez fake illusion Pokaż wiadomość

co do zbierania z podłogi.. ściągnęłam kiedyś w przymierzalni bardzo cenny dla mnie naszyjnik, zapomniałam o nim totalnie i kiedy się zorientowałam, że go nie mam, jego już nie było.. Miałam nadzieję, że jednak ktoś był na tyle uczciwy, że oddał go do kasy, ale nie - wolał przygarnąć :/ sama nie mam zwyczaju takiego przywłaszczania sobie rzeczy, więc po prostu nie rozumiem go u innych osób..
No właśnie, szkoda że oburzona autorka wątku nie pomyślała, że komuś może być przykro, że zgubił bransoletkę. Zdarzyło mi się, że moje dziecko zostawiło gdzieś albo wyrzuciło z wózka jakąś zabawkę. Obojętnie jak szybko bym się nie wróciła - nawet jeśli byłam z powrotem po dosłownie 3 minutach, zabawki nie było. Komuś się "poszczęściło". Rozumiem 50 groszy "na szczęście", ale bransoletkę? Jak kasjerka za dużo wyda, to też należy nic nie mówić i cieszyć się swoim szczęściem?
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:24   #122
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
No właśnie, szkoda że oburzona autorka wątku nie pomyślała, że komuś może być przykro, że zgubił bransoletkę.
może nie pomyślała, może zrobiła to odruchowo, co za różnica - osoba która mogła zgubić tę bransoletkę byłaby w takiej samej sytuacji jak ona.
załóżmy że dziewczyna idzie do sklepu, przymierza cos i z kieszeni wypadają jej jakieś drobiazgi, papierki, drobne i ta nieszczesna bransoletka.
idzie potem do innych sklepów a po jakimś czasie zauważa brak, wraca i widzi że jej rzeczy leżą nadal na podłodze.
zabiera je i zostaje złapana przez ochronę. w jaki sposób udowodni że te pierdoły należały do niej?
nie chodzi o ten głupi rzemyk tylko o sytuację która może się przytrafić każdemu.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:34   #123
ewelinucha
Zadomowienie
 
Avatar ewelinucha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z pewnej odległej krainy...
Wiadomości: 941
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

Po przeczytaniu tych wszystkich watkow o okropnych ochroniarzach itp dochodze do wniosku ze jestem jakas szczesciara. Jeszcze nigdy nie mialam zlego incydentu z ochroniarzem, nawet pamietam jeden w rossmanie sie do mnie usmiechnal.
Nigdy za mna nie chodza nawet w Sephorze czy Rossmanie a w takich sklepach odziezowych typu H&M to nawet ich nie zauwazam..
__________________
Moje cele:
-przytyć z 2 kg
-nie obcinać włosów i dbać o nie
-dobrze zdać mature cel osiagniety
- poleciec do USA, byc w Nowym Jorku, Miami i Los Angeles
- skonczyc studia


ewelinucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:35   #124
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
po jakimś czasie zauważa brak, wraca i widzi że jej rzeczy leżą nadal na podłodze.
zabiera je i zostaje złapana przez ochronę. w jaki sposób udowodni że te pierdoły należały do niej?
nie chodzi o ten głupi rzemyk tylko o sytuację która może się przytrafić każdemu.
Jeżeli ochroniarz obserwował przymierzalnię, to zauważyłby że ktoś wszedł do kabiny, podniósł rzeczy z podłogi i wyszedł. Przecież osoba w sytuacji jaką opisałaś zachowuje się zupełnie inaczej niż autorka wątku, której się "poszczęściło" przy okazji przymierzania rzeczy.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:37   #125
Corrina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 206
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Mikia20 dla mnie telefon warty ... sporo, kilkaset złotych a rzemyczek praktycznie bez wartości to jest duża różnica. Dziewczyna zabrała 50 gr i jak myślała bezwartościową szmatkę... już nie róbmy z niej potwora. Większość z was by poszła z tym rzemyczkiem i oddała go ochronie, no okej, ale dziewczyna myślała że ma dobry dzień i znalazła coś na ulicy.
Uważam, że jeżeli chodzi o czyn to żadna różnica.To jest przywłaszczenie, tak się nie robi. Być może dla kogoś ten "rzemyczek" miał dużą wartość emocjonalną. Jak się coś znajdzie to trzeba to zgłosić i tyle.
Poza tym co to za dziwna kombinacja?Dziewczyna jest pewna, że nic złego nie robi a potem zgadza się zapłacić za "znaleziony" przedmiot. Nie twierdzę, że ona kręci tylko, że sama podważa swoją niewinność,

Edytowane przez Corrina
Czas edycji: 2011-08-23 o 20:41
Corrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:41   #126
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

Czytając ten wątek przypomniałam sobie moją sytuacje w h&m z przed roku. Były wyprzedaże w sklepie syf kila i mogiła. Miałam razem z kolezanką kilka ciuchów do przymierzenia, weszłyśmy razem do wielkiej przebieralni w której było pełno ciuchów, staniki itp ale była to jedyna wolna więc weszłyśmy. Miałam wtedy kupić 3 sukienki dla wizażanek i gdy miałam je w przymierzalni, wyjęłam telefon i napisałam do nich czy napewno kupić itp. Pozniej poprzymierzałyśmy ciuchy i wyszlyśmy. Odwiesiłyśmy swoje ciuchy i poszłyśmy na góre na dział dziecięcy. Tam zorientowałam się ze nie mam telefonu, koleżanka pobiegła od razu na dół zapytaj czy ktoś nie znalazł ale panie w kasie powiedzialy żę nie, przymierzalnia była wysprzątana a telefonu nie było. Zaczełam nerwowo biegać po sklepie i go szukać po czym Pani z kasy zaczeła krzyczeć że gdybym nie zostawiła takiego syfu to bym telefonu nie zgubiła, ludzie zaczeli patrzeć na mnie a ta babka cały czas sie wydzierała. Telefon jednak się znalazł oddała mi go z wielką łaską . Powiedziałam jej tylko że powinni9 częsciej sprzątać w przymierzalniach albo pilnować kto do nich wchodzi i wychodzi to by nie mieli problemu z bałaganem . Byłam tak wkurzona że nawet nie podziękowałam ze zwrot telefonu i wyszłam
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:42   #127
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

no to już też było bezczelne :P
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 20:45   #128
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

Cytat:
Napisane przez ewelinucha Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu tych wszystkich watkow o okropnych ochroniarzach itp dochodze do wniosku ze jestem jakas szczesciara. Jeszcze nigdy nie mialam zlego incydentu z ochroniarzem, nawet pamietam jeden w rossmanie sie do mnie usmiechnal.
Nigdy za mna nie chodza nawet w Sephorze czy Rossmanie a w takich sklepach odziezowych typu H&M to nawet ich nie zauwazam..
szczęściara. Ja to chyba mam wygląd potencjalnego złodzieja, bo za mną to w krok w krok chodzą w drogeriach
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:47   #129
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
no to już też było bezczelne :P
tzn ? że nie podziękowałam ?
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:50   #130
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Jeżeli ochroniarz obserwował przymierzalnię, to zauważyłby że ktoś wszedł do kabiny, podniósł rzeczy z podłogi i wyszedł. Przecież osoba w sytuacji jaką opisałaś zachowuje się zupełnie inaczej niż autorka wątku, której się "poszczęściło" przy okazji przymierzania rzeczy.
tak, osoba w takiej sytuacji jest otoczona świetlistą chmurą wchodząc do przymierzalni a taka co kradnie rzemyki ma nad głową opary z krowiego łajna, myślę że chodzi o tę różnicę w zachowaniu.
dlaczego osoba która wchodzi do kabiny, podnosi rzeczy i wychodzi nie miałaby wyglądać na złodziejkę? w takim razie każdy moze iść, pourywać metki, zostawić w kabinie i po pół godziny wrócić udając że się przyszło po coś co się zgubiło.

załóżmy też że owa dziewczyna nie wiedziała że jej coś wypadło. poszła z powrotem do sklepu żeby coś jeszcze przmierzyć, weszła do kabiny i zobaczyła swoje rzeczy. jesli je podniesie będzie wyglądała jak złodziejka co przyszła mierzyć a wychodzi z nieometkowaną rzeczą z kabiny.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:58   #131
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

niee, że ci takim tekstem rzuciła
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 21:16   #132
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Wybacz,ale strasznie rozśmieszył mnie pogrubiony tekst.
''Poszczęściło'' Ci się,bo znalazłaś trochę miedziaków i sznureczek?
Mało Ci do szczęścia potrzeba,naprawdę.
nie wiem co Cie tak rozśmieszyło
jak widać niewiele mi do szczęścia potrzeba
Gdy znajdujesz 1zł to podnosisz i się z tego cieszysz, czy myślisz "Łeee, tak mało, nie opłaca mi się schylać...."??? No chyba, że podnosisz wyłącznie banknoty...


Cytat:
Ale ona nie brała tego z myślą "łał, bransoletka bez metki, nikt się nie skapnie, kamery mnie nie widzą" tylko "o, komuś wypadły pierdółki z torebki, widzę 50 gr, rzemyczek i jakiś papierek, ech ale mam dobry dzień "
z ust mi to wyjełaś


_____________

Wiedziałam, że spotkam się zarówno ze słowani krytyki jak i obroną ze strony niektórych dziewczyn
Jasne, mogłam być bardziej ostrożna, ale podkreślam, że nie brałam ten bransoletki z myślą "Oooo, biżuteria bez metki! nikt nie patrzy, to sobie ją wezmę", tylko sądziłam, że ktoś ją zostawił. I tak miałam fatalny dzień, zakupy były dla mnie koniecznością, a nie przyjemnością, chciałam jak najszybciej coś wybrać i wrócić do domu. Zobaczyłam te kilka groszy oraz bransoletkę i ucieszyłam się, że coś znalazłam, na chwilę mogłam się uśmiechnąć. Gdybym rzeczywiście chciała coś ukraść, to raczej bym sobie sama wybrała z wieszaka coś ciekawszego, a potem oderwała zabezpieczenie, a nie brała to, co sie da wynieść :P
Poza tym błagam, nie porównujcie kawałka sznurka, który pewnie był wart nie więcej niż 5zł (a koszt jego produkcji jakieś 3 grosze) do telefonu wartego kilkaset złotych! Sama nie raz zgubiłam coś w przymierzalni, rak samo zdarzyło mi się znaleźć telefon i go odda obsłudze.
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:20   #133
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
załóżmy też że owa dziewczyna nie wiedziała że jej coś wypadło. poszła z powrotem do sklepu żeby coś jeszcze przmierzyć, weszła do kabiny i zobaczyła swoje rzeczy. jesli je podniesie będzie wyglądała jak złodziejka co przyszła mierzyć a wychodzi z nieometkowaną rzeczą z kabiny.
Ja nic nie zakładam. Uważam, że opisane zachowanie jest niefajne, nieważne jak je próbować usprawiedliwić. Koniec, kropka.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:24   #134
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Hm, nie wiem w ogóle, czy ja dobrze rozumiem tę historie: Autorko, czy to było tak, ze ten ochroniarz który się do Ciebie przyczepił podrzucił te rzeczy w przymierzalni, bo wydałaś mu się podejrzana? Bo jesli tak- to sytuacja jest dla mnie niedopuszczalna.
Bo jeśli tak nie było- to skąd wiedział, że wzięłaś rzemyk?
on od początku zbyt często na niego wpadałam, ale ponieważ nie wiedziałam, że w H&M bawią się w takie prowokacje nie zgłosiłam tego obsłudze i nawet nie pomyślałam, że to pracownik... Jestem pewna, że on mi specjalnie podrzucił te bransoletki, żeby potem mnie złapać. Wiedział, że wzięłam bransoletkę, bo gdy wychodziłam z przymierzalni stał za moimi drzwiami. Ogólnie wyglądało to tak, jakby był z kimś na zakupach, np z koleżanką i podawał jej rzeczy do przymierzenia
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:25   #135
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

mieszkam za granica
w przymierzalni Zara zostawilam okulary z Mango poszlam tam dopiero po 2 dniach i byly odlozone
kasjerka tylko prosila o opis jego by byla pewnosc ze to ja je zgubilam i jak wygladaja
nie wiem kto go oddal kasjerce czy ona sama ma obowiazek sprawdzic przymierzalnie ale bardzo sie ucieszylam z uczciwosci
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:31   #136
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Było nie brać tego co nie Twoje. Zostawić w tym samym miejscu albo odnieść kasjerce i powiedzieć, ze ktoś zostawił.
Jeśli H&M bawi się w jakieś pułapki to oczywiście źle o sklepie świdczy.
Podobnie o tobie dobrze nie świdczy fakt, ze sobie coś przywłaszczyłaś.
sytuacja miała miesca koło południa. Była otwarta JEDNA kasa na dwa piętra (na II pietrze coś sie zepsulo i wszyscy pobiegli na dół :P), wkolejce jakieś 20 osób, normalnie jak przed Bożym Narodzeniem, w przymierzalni nie było nikogo... Gdyby ktoś z obsługi był w pobliżu to może nawet bym oddała te bransoletkę, ale schowałam ją do kieszeni, potem zupełnie o niej zapomniałam , bo siedziałam w sklepie jeszcze z godzinę.
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:34   #137
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Ja nic nie zakładam. Uważam, że opisane zachowanie jest niefajne, nieważne jak je próbować usprawiedliwić. Koniec, kropka.
czy ja ją usprawiedliwiam? sama nie wzięłabym niczego takiego ani w sklepie ani nawet na ulicy, i to nie z powodu mojej nadprzyrodzonej uczciwości, tylko po prostu nie zbieram takich pierdół (a znam ludzi którzy uwielbiaja podnosić wszelkie znalezione rzeczy i się tym cieszą, no cóż ), chodziło mi tylko o to, że każdego można wrobić nieważne czy jest winny czy nie.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:36   #138
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

Cytat:
Napisane przez Urquinaona Pokaż wiadomość
sytuacja miała miesca koło południa. Była otwarta JEDNA kasa na dwa piętra (na II pietrze coś sie zepsulo i wszyscy pobiegli na dół :P), wkolejce jakieś 20 osób, normalnie jak przed Bożym Narodzeniem, w przymierzalni nie było nikogo... Gdyby ktoś z obsługi był w pobliżu to może nawet bym oddała te bransoletkę, ale schowałam ją do kieszeni, potem zupełnie o niej zapomniałam , bo siedziałam w sklepie jeszcze z godzinę.
Sorry,ale teraz to już wymyślasz.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:42   #139
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
marryme21 a zgłosiłabyś na policję znalezienie kolekcji kilku kapsli z pokemonami? dla kogoś mogą być warte więcej niż telefon
myślę, że pokemony moga mieć większą wartość ciż taki rzemyk haha

Znajoma kiedyś zgubiła IPhone'a w parku (nie w Polsce). Po powrocie do domu pogodziła się z jego stratą, ale nagle dostała wiadomość, że ktoś znalazł jej tel! Jakiś facet zauważył komórkę na środku trawnika, zadwonił do przyjaciela tej dziewczyny, a ponieważ nie mógł go oddać osobiście zakopał go w wysokiej trawie za jakąś ławką i powiedział gdzie dokładnie. Dziewczyna przyjechała tak godzinę poźniej i znalazła tel za ławką...
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 21:48   #140
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

przesadzacie...
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:49   #141
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

Cytat:
Napisane przez Urquinaona Pokaż wiadomość
a ponieważ nie mógł go oddać osobiście zakopał go w wysokiej trawie za jakąś ławką i powiedział gdzie dokładnie. Dziewczyna przyjechała tak godzinę poźniej i znalazła tel za ławką...
jaki...pomysłowy hm, osobiście wolałabym żeby nikt nie zakopywał mojego telefonu ale fajnie że w ogóle oddał. ja zgubiłam kiedyś dowód, odezwała się do mnie osoba która go znalazła (anonimowo) ale skutek był taki że nie oddała go z czystej złośliwości. nie wiem czemu ludzie są tacy podli, jak ja znalazłam dowód to po prostu wsadziłam go do koperty i odesłałam na swój koszt, nie zbiedniałam od tego.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:49   #142
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Przecież w H&M zawsze jest taki bajzel że z góry powinno się założyć że tego typu akcesoria to jest asortyment sklepu. Dla własnego spokoju takich rzeczy nie ruszać. Ile to razy widziałam pierścionki, bransoletki w przymierzalni, bluzki z oderwanymi metkami. Co innego telefon który oczywiście w H&M sprzedawany nie jest, a co innego biżuteria.

Zastanawiam się tylko skąd ochroniarz wiedział o zabraniu rzemyka, skoro to stara kolekcja a nie aktualna = prawdopodobnie to nie on to podłożył (podejrzewam że ktoś rzeczywiście ją tam zgubił skoro to miniona kolekcja)
jetsem przekonana, że celowo ją tak zostawił. Jeśli nie dla mnie, to dla kogoś innego... To była bransoletka której pewnie nie mogli sprzedać za 5zł podczas wyprzedaży i postanowili ją przeznaczyć na tego typu pułapki

Gdybym znalazła nieometkowaną bluzkę na podłodze, to przeciez bym nie pomyślała, że ktoś w niej przyszedł, a potem zapomniał się w nią ubrać, nie przesadzaj :P
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 22:31   #143
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

Cytat:
Napisane przez eLeN83 Pokaż wiadomość
jeśli zauważycie, że ktoś Was może obserwować natychmiast zgłaszajcie to obsłudze sklepu!

To był ochroniarz najprawdopodobniej "tajniak" obserwowanie to jego obowiązek, więc nie musisz nikogo na to uczulać.

.
usłyszałam to od pani kierownik. powiedziała, że nikt nie ma prawa mnie śledzić w ten sposób, nawet jeśli zdaję sobie sprawę z tego, że to może być ochrona. Opowiedziała mi historię dziewczyny, która również długo błąkała się po sklepie, a za nią łaził jakiś gościu. Dobrze, że to zgłosiła pracownikowi, bo to był jakiś zboczeniec.
Trzeba miec oczy dookoła głowy i tyle.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
A ja trochę nie rozumiem tej historii.. ok dziewczyna wzięła jakąś bransoletkę rzemykową z przymierzalni i wsadziła do kieszeni i nagle podchodzi do niej ochroniarz twierdząc że przyłapał ją na kradzieży? to skąd on wiedział że coś zgarnęła do kieszeni? i jeszcze ta bransoletka była z jakiejś starej kolekcji której nikt już nie pamięta...
zauważył, że mam w ręce kilka wieszaków z sukienkami, a przez ramię przewieszoną duza torbę (jak na złość z H&M :P). Pomyślał, że chcę coś ukraść (tylko niby jak miałam wynieść PŁASZCZ I SUKIENKĘ?), albo że łatwo będzie mnie wrobić. Zanim weszłam do przymierzalni zostawił tak biżuterią, a jak wyszłam musiał sprawdzić czy nadal tam jest. Nic nie leżało na podłodze (tylko papierki), więc wiedział, że ja to wzięłam. Zatrzymał mnie przy bramkach.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
A ja trochę nie rozumiem tej historii.. ok dziewczyna wzięła jakąś bransoletkę rzemykową z przymierzalni i wsadziła do kieszeni i nagle podchodzi do niej ochroniarz twierdząc że przyłapał ją na kradzieży? to skąd on wiedział że coś zgarnęła do kieszeni? i jeszcze ta bransoletka była z jakiejś starej kolekcji której nikt już nie pamięta...
zauważył, że mam w ręce kilka wieszaków z sukienkami, a przez ramię przewieszoną duza torbę (jak na złość z H&M :P). Pomyślał, że chcę coś ukraść (tylko niby jak miałam wynieść PŁASZCZ I SUKIENKĘ?), albo że łatwo będzie mnie wrobić. Zanim weszłam do przymierzalni zostawił tak biżuterią, a jak wyszłam musiał sprawdzić czy nadal tam jest. Nic nie leżało na podłodze (tylko papierki), więc wiedział, że ja to wzięłam. Zatrzymał mnie przy bramkach.

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Kurcze, a po co zbierac rzemyki z podlogi?? Nie jestem od sprzatania sklepu. Mowie z reka na sercu pierdół nie zbieram, ani z ulicy, ani ze sklepu. Jakby ktos zostawił torbe pełną złota, albo kasy, to bym brała bez wahania, ale rzemyk, czy plastykowa bransoletkę?
na taka wypowiedź czekałam...

tak to jesteście wszystkie takie święta, ale torbą z kasą każda by wzięła
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 22:46   #144
_terefere_
Raczkowanie
 
Avatar _terefere_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

przeczytałam ta historię i moja pierwsza myśl byla taka, że ochroniarz dobrze zrobił bo prawie wyniosłaś ten rzemyk! Logiczne jest, że jak coś znajdziesz takiego to dajesz do komuś z obługi, bo może właściciel się po to zgłosi.
Dodam, że śledzenie/obserwowanie podejrzanych osób to chyba element pracy takiego ochroniarza.
_terefere_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 22:46   #145
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

Cytat:
Napisane przez Urquinaona Pokaż wiadomość
jetsem przekonana, że celowo ją tak zostawił. Jeśli nie dla mnie, to dla kogoś innego... To była bransoletka której pewnie nie mogli sprzedać za 5zł podczas wyprzedaży i postanowili ją przeznaczyć na tego typu pułapki

Gdybym znalazła nieometkowaną bluzkę na podłodze, to przeciez bym nie pomyślała, że ktoś w niej przyszedł, a potem zapomniał się w nią ubrać, nie przesadzaj :P
A myślisz że jakby chciał Cię udupić to by podrzucał jakąś trudną do zidentyfikowania bransoletkę czy taką z aktualnej kolekcji? Trudno jest mi w to uwierzyć że akurat taką by Ci podrzucił, skoro sami nawet nie mogli Ci udowodnić że to z ich aktualnego asortymentu sklepu jest, a nie stara wyprzedana kolekcja więc nieobecna na stanie.
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 22:51   #146
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

Cytat:
Napisane przez Urquinaona Pokaż wiadomość
nie wiem co Cie tak rozśmieszyło
jak widać niewiele mi do szczęścia potrzeba
Gdy znajdujesz 1zł to podnosisz i się z tego cieszysz, czy myślisz "Łeee, tak mało, nie opłaca mi się schylać...."??? No chyba, że podnosisz wyłącznie banknoty...



Nie ''jaram'' się miedziakami czy 1-złotówkami znalezionymi na ulicy.Przykro mi.
''Grubsze rzeczy'' oddają właścicielom lub odpowiednim służbom.




Cytat:
Napisane przez Urquinaona Pokaż wiadomość
Znajoma kiedyś zgubiła IPhone'a w parku (nie w Polsce). Po powrocie do domu pogodziła się z jego stratą, ale nagle dostała wiadomość, że ktoś znalazł jej tel! Jakiś facet zauważył komórkę na środku trawnika, zadwonił do przyjaciela tej dziewczyny, a ponieważ nie mógł go oddać osobiście zakopał go w wysokiej trawie za jakąś ławką i powiedział gdzie dokładnie. Dziewczyna przyjechała tak godzinę poźniej i znalazła tel za ławką...


Normalna,prawidłowa reakcja.Moja mama dosłownie tydzień temu znalazła IPhone'a,od razu zadzwoniła do osoby podpisanej jako ''mama'' i umówiła się na odbiór telefonu.Chłopak prawie ją po nogach całował.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 23:05   #147
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

Cytat:
Napisane przez Urquinaona Pokaż wiadomość
zauważył, że mam w ręce kilka wieszaków z sukienkami, a przez ramię przewieszoną duza torbę (jak na złość z H&M :P). Pomyślał, że chcę coś ukraść (tylko niby jak miałam wynieść PŁASZCZ I SUKIENKĘ?), albo że łatwo będzie mnie wrobić. Zanim weszłam do przymierzalni zostawił tak biżuterią, a jak wyszłam musiał sprawdzić czy nadal tam jest. Nic nie leżało na podłodze (tylko papierki), więc wiedział, że ja to wzięłam. Zatrzymał mnie przy bramkach.

wyboldowane - wydawalo mi sie, ze to normalne zjawisko, ze ludzie wchodza w sieciowkach do przebieralni z nareczem rzeczy, majac do tego duze torby^^.
qrcze, jakis nadgorliwy byl ewidentnie.

Cytat:
Napisane przez Urquinaona Pokaż wiadomość
tak to jesteście wszystkie takie święta, ale torbą z kasą każda by wzięła
nie generalizuj. ja tam z Ciebie od poczatku nie robilam zlodziejki, uwazalam jedynie, ze troche to bylo nierozsadne (z przyczyn, ktore podawalam wczesniej, nie bede sie powtarzac), a to, ze uslyszalas od czesci wypowiadajacych sie troche niemilych Tobie slow - coz, urok internetu.
swoja droga, wizja torby pelnej pieniedzy w przymierzalni H&M mnie o tyle rozbawila, bo moja kolezanka znalazla tam kiedys pieluche pelna....
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2011-08-23 o 23:10
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 00:10   #148
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

Potwierdzam, ze ochrona w h&m jest TRAGICZNA.
Pare lat temu poszlam oddać bluzkę. Pani przyjela, wziela tez paragon na ktory nabity byl rowniez wisiorek(to bedzie wazne w dalszej czesci historii ) Ja sobie poszlam pochodzić po sklepie, zaczęlam przeglądać biżurerię, stałam tam długo, bo nie moglam sie na nic zdecydować. W koncu stwierdzilam, ze jednak nic nie kupuje, wiec wyszlam. 10 metrow od sklepu złapał mnie ogroniarz, który wygladam jak lump(jakis stary dziad w dresach ) i do mnie, ze znalazł jakieś zabezpieczenie od biżuterii, a skoro ja mam wisiorek na sobie z nowej kolekcji, to NA PEWNO ja to ukradłam. Kazał mi iśc na zaplecze, glupia sie zgodzilam, teraz bym nie popelnila tego bledu.
Na tym zapleczu byla jakas babka, ktora zaczela gadac, ze albo zwroce kase albo policja. Tlumacze jej, ze ja nic nie ukradlam i niech sobie przejrzą monitornig. Pózniej mnie olśnilo, ze przeciez kasjerka ma moj paragon na ktory mam nabity ten naszyjnik. Wiec im to mowie, a oni: niemozliwe, ale dobrze pojdziemy sprawdzić. I co? oczywiscie mialam racje i nie usłyszałam zadnego przepraszam. Jak im powiedzialam, ze chociaz to mi sie nalezy, to odburknęli, ze wlasnie do tego zmierzali. Taaaaa, na pewno.

Teraz to bym nie poszla na zaplecze, a do tego zrobila dzika awanturę w sklepie. Ale wtedy pierwszy raz sie z czyms takim spotkalam i nie wiedzialam jak zareagować. bylam mloda i glupia.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 00:22   #149
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

A ja jestem dość mocno zszokowana tym, że sporo osób wpisujących sie tu, stosuje gradację słowa kradzież. Jak ktoś znajdzie rzemyk, plastikowy pierścionek, pokeomona itp. i sobie weźmie to ok, bo to jest rzecz znaleziona , ale jak np.telefon to już nie bardzo. Ludzie! Kradziez to kradzież. Czemu to usprawiedliwiacie? wzięcie nie swojej rzeczy to kradzież! Jeśli coś nie należy do Ciebie, nie zapłaciłeś za to, nie dostałeś tego to się nie bierze, chyba, że w celu położenia w bardziej widocznym miejscu, np. rekawiczek na przystanku albo odniesienia do kierownika, kasy, na policję. Nie wiem czemu sobie tłumaczycie, że jak coś ma małą nominalnie wartość to ok, można zabrać, bo znalezione, ale już taki telefon to powinno się oddać. Zarówno rzemyk, rękawiczki, okulary, zegarek, telefon itd. itp. mógł ktos zgubić niechcący, a wartość według naszych szacunków nie ma tu znaczenia, bo sięga ktoś po rzecz nie swoją!
O znalezieniu złota i jego nie oddaniu w ogóle nie piszę, bo mnie zatkało.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 00:59   #150
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: ochrona w H&M - nie dajcie się wrobić!

Cytat:
Jak ktoś znajdzie rzemyk, plastikowy pierścionek, pokeomona itp. i sobie weźmie to ok, bo to jest rzecz znaleziona
znasz definicję kradzieży? czy może po prostu jesteś nadgorliwa?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.