Prosze o radę (Unidox Solutab) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-03, 19:30   #1
MARTYNKA***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2
GG do MARTYNKA***

Prosze o radę (Unidox Solutab)


Witam was!
Jeśli ktoś byłby skłonny mi pomóc to proszę .
Zarzywam tabletki Unidox Solutab w połączeniu z żelem Differin.
Mój problem polega na tym,ze za 2 tyg mam studniówkę ,a moja cera jest dość blada więc chciałabym pujść kilka razy do solarium. Przy załączonej ulotce jednak jest napisane ,ze po tabletkach pod wpływem promnieniowania UV mogą występować plamy, wysypki. Czy naprawde nie mogę iść do solarium? Zależy mi na tym bardzo. W końcu studniówke ma sie raz w życiu, Czy mogę na jakiś czas odłożyć tabletki? Zażywam je już drugi miesiąc bo dostałam drugą dawkę.Może ktoś będzie mi umiał pomóc? ;( Byłabym wdzięczna. A jeśli nie mogę iść do solarium to znacie jakieś inne sposoby na pociemnienie skury? Jakiś balsamik? Da rade? Proszę o rady, naprawde będę wdzięczna dziewczyny...POZDRAWIAM I CAŁUJĘ

MARTYNKA
MARTYNKA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 20:01   #2
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: Prosze o radę (Unidox Solutab)

jesli chodzi o sam unidox to reakcja alergiczna pod wplywem promieni nie wystepuje w kazdym przypadku jedak istnieje takie ryzyko wiec nalezy zachowac ostroznosc lepiej byc blada na studnówce niz z wysypką!!
przeciwskazane jest natomiast solarium przy stosowaniu differinu a nawet po jego odstawieniu nie nalezy zazywac kapieli slonecznych przez ok 14-30 dni gdyz istnieje ryzyko nadmiernego poparzenia skóry, wystapienia fotoalergii itd!!
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.