Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-06, 13:42   #1921
Koritsi_a
Zadomowienie
 
Avatar Koritsi_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 241
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Fajnie, że jest taka strona, nie wiedziałam


Mnie mąż uświadomił jak szukaliśmy auta
Koritsi_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 17:38   #1922
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Stoję dziś w kolejce do kasy w Biedronce, jestem pierwszą osobą, która jeszcze nie wypakowała zakupów na taśmę i otwierają nową kasę. No to się przesuwam do tej nowej, pani która stała za mną też, ustawia się za mną. Paru kolejnych ludzi też. Zaczynam wykładać rzeczy z koszyka na taśmę, a tu nagle mija mnie facet z zakupami w kartonie i ryje się przede mnie mówiąc, że on był wcześniej. Pytam gdzie wcześniej, bo ja stałam w kolejce obok i go tam nie widziałam, więc nie ma opcji, żeby dłużej stał ode mnie, a on na to, że ma tylko parę rzeczy. Kobieta za mną mówi, że każdy tu ma parę rzeczy. Ale on nic. Ja mówię, że jakby poprosił, to bym go przepuściłą, ale bez z jaj, z tym, że był wcześniej ode mnie. Kasjerka go skasowała i gość szuka drobnych, żeby zapłacić. Szuka, szuka... Pani za mną nie wytrzymała i mówi, że jak tyle stał i czekał, to powinien już kasę naszykować. Wszyscy ludzie się zaśmiali, facet odszedł, po czym jeszcze z 10 min się przepakowywał do siatki. Bo mu się tak spieszyło
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 18:11   #1923
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Stoję dziś w kolejce do kasy w Biedronce, jestem pierwszą osobą, która jeszcze nie wypakowała zakupów na taśmę i otwierają nową kasę. No to się przesuwam do tej nowej, pani która stała za mną też, ustawia się za mną. Paru kolejnych ludzi też. Zaczynam wykładać rzeczy z koszyka na taśmę, a tu nagle mija mnie facet z zakupami w kartonie i ryje się przede mnie mówiąc, że on był wcześniej. Pytam gdzie wcześniej, bo ja stałam w kolejce obok i go tam nie widziałam, więc nie ma opcji, żeby dłużej stał ode mnie, a on na to, że ma tylko parę rzeczy. Kobieta za mną mówi, że każdy tu ma parę rzeczy. Ale on nic. Ja mówię, że jakby poprosił, to bym go przepuściłą, ale bez z jaj, z tym, że był wcześniej ode mnie. Kasjerka go skasowała i gość szuka drobnych, żeby zapłacić. Szuka, szuka... Pani za mną nie wytrzymała i mówi, że jak tyle stał i czekał, to powinien już kasę naszykować. Wszyscy ludzie się zaśmiali, facet odszedł, po czym jeszcze z 10 min się przepakowywał do siatki. Bo mu się tak spieszyło
To i tak wyjątkowo kulturalnie, że pozostali z kolejki zachowali poprzednią kolejność. U mnie w pobliżu w tego typu sklepach to zazwyczaj w momencie otwarcia nowej kasy rozpoczyna się wyścig do niej i kto pierwszy ten lepszy ;-)
Zwłaszcza kto miał mniej i stał bardziej z tyłu dotychczasowej kolejki, więc łatwiej mu było biec do nowej
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 18:51   #1924
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
To i tak wyjątkowo kulturalnie, że pozostali z kolejki zachowali poprzednią kolejność. U mnie w pobliżu w tego typu sklepach to zazwyczaj w momencie otwarcia nowej kasy rozpoczyna się wyścig do niej i kto pierwszy ten lepszy ;-)
Zwłaszcza kto miał mniej i stał bardziej z tyłu dotychczasowej kolejki, więc łatwiej mu było biec do nowej
To ja
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 19:09   #1925
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
To i tak wyjątkowo kulturalnie, że pozostali z kolejki zachowali poprzednią kolejność. U mnie w pobliżu w tego typu sklepach to zazwyczaj w momencie otwarcia nowej kasy rozpoczyna się wyścig do niej i kto pierwszy ten lepszy ;-)
Zwłaszcza kto miał mniej i stał bardziej z tyłu dotychczasowej kolejki, więc łatwiej mu było biec do nowej
Też się zdziwiłam, ale chyba po prostu byłam najszybsza
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 03:38   #1926
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Może jestem niekulturalna, może jestem Grażą, bo ostatnio stojąc w długiej kolejce otworzyła się kasa obok i kobiety za mną dostały speeda, oczywiście przeciskając się przede mną by pobiec do kasy.
nie byłabym sobą gdybym jednej nie puknęła wózkiem. Niby przypadkiem. I jeszcze mnie przeprosiła
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 06:00   #1927
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
To i tak wyjątkowo kulturalnie, że pozostali z kolejki zachowali poprzednią kolejność. U mnie w pobliżu w tego typu sklepach to zazwyczaj w momencie otwarcia nowej kasy rozpoczyna się wyścig do niej i kto pierwszy ten lepszy ;-)
Zwłaszcza kto miał mniej i stał bardziej z tyłu dotychczasowej kolejki, więc łatwiej mu było biec do nowej
To chyba zjawisko ogólnopolskie i ogólnosklepowe. Nieważne, czy Lidl/Bidronka/PiotriPaweł/inna eksluzywna Alma. Zawsze wtedy mam chęć pokibicować głośno uczestnikom wyścigu oraz wręczyć nagrody pocieszenia tym ostatnim, którzy w "nowej kasie" stoją w tak samo długiej kolejce, jak przy "starej" kasie. Jeśli taki przegrany ma wyjątkowego pecha, przed nim stoją janusze/grażyny z wyładowanymi z górką wózkami. I wcale się nie spieszą już z wyładowaniem zakupów na taśmę i pakowaniem ich.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-07, 09:28   #1928
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

to ja pamiętam jak kiedyś w rossmanie stoi w kolejce kilka osób, podeszła babka do kasy drugiej. Janusze i Grażyny z końca kolejki się rozbiegli a kasjerka mówi "Proszę następną osobę z kolejki" no i musieli wrócić na miejsca a kolejka szła dalej na zakładkę .
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 14:24   #1929
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Dziś w Tk Maxxie byłam świadkiem, jak to pani Januszowa otworzyła krem, nałożyła go na TWARZ (nie był to tester), po czym natychmiast wyszła ze sklepu. Kopara mi opadła. W Rossmannie zapewne też się to zdarza, więc od teraz przed zakupem czegokolwiek będę mieć ją przed oczami ;( jak można brudnymi łapskami macać krem, no jak ;(
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 14:40   #1930
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Co za bezczel. Cebulą powinna twarz natrzeć
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 15:13   #1931
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
Dziś w Tk Maxxie byłam świadkiem, jak to pani Januszowa otworzyła krem, nałożyła go na TWARZ (nie był to tester), po czym natychmiast wyszła ze sklepu. Kopara mi opadła. W Rossmannie zapewne też się to zdarza, więc od teraz przed zakupem czegokolwiek będę mieć ją przed oczami ;( jak można brudnymi łapskami macać krem, no jak ;(

Ludzie sa bezczelni. Aby kupila krem macany przez osobe ktora ma problemy skorne.

Moje 2900 g szczęścia. <3
04.07.2015
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 15:14   #1932
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
To i tak wyjątkowo kulturalnie, że pozostali z kolejki zachowali poprzednią kolejność. U mnie w pobliżu w tego typu sklepach to zazwyczaj w momencie otwarcia nowej kasy rozpoczyna się wyścig do niej i kto pierwszy ten lepszy ;-)
Zwłaszcza kto miał mniej i stał bardziej z tyłu dotychczasowej kolejki, więc łatwiej mu było biec do nowej
dlatego ja zostaje przeważnie przy starej kasie i jest szybciej
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 16:59   #1933
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Aviskowa Pokaż wiadomość
Ludzie sa bezczelni. Aby kupila krem macany przez osobe ktora ma problemy skorne.

Moje 2900 g szczęścia. <3
04.07.2015
Hej, tak z ciekawosci, dlaczego do kazdego posta dopisujesz Moje 2900 g szczescia <3 04.07.2015 i do tego masz to jeszcze dwa razy w podpisie?

Send from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 17:06   #1934
201609140906
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Hej, tak z ciekawosci, dlaczego do kazdego posta dopisujesz Moje 2900 g szczescia <3 04.07.2015 i do tego masz to jeszcze dwa razy w podpisie?

Send from my mind using the Force.
...bo to jest wtedy aż 8700g szczęścia!
201609140906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 17:18   #1935
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Hej, tak z ciekawosci, dlaczego do kazdego posta dopisujesz Moje 2900 g szczescia <3 04.07.2015 i do tego masz to jeszcze dwa razy w podpisie?

Send from my mind using the Force.
Bo jedno to pewnie podpis z aplikacji wizażu a drugi to po prostu wizażowy podpis ustawiony na stronie
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 17:26   #1936
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Bo jedno to pewnie podpis z aplikacji wizażu a drugi to po prostu wizażowy podpis ustawiony na stronie
No tak, ale... Dlaczego?

Send from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 17:34   #1937
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Nie wiedzialam, ze wyswietla sie 2 x.
Uzywam tylko aplikacji na tel i tam podpis sie nie wyswietlal.
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 05:03   #1938
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Michalina83 Pokaż wiadomość
to ja pamiętam jak kiedyś w rossmanie stoi w kolejce kilka osób, podeszła babka do kasy drugiej. Janusze i Grażyny z końca kolejki się rozbiegli a kasjerka mówi "Proszę następną osobę z kolejki" no i musieli wrócić na miejsca a kolejka szła dalej na zakładkę .
Bo w rossmanie mają takie zasady. Raz kasjerka zapomniała o tym, to jej grażynkowo przypomniałam, że powinna podejść następna osoba z kolejki i ona powinna o tym powiedzieć aby nie było gonitwy kto pierwszy ten lepszy Przyznała rację.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2015-10-09 o 05:04
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 06:26   #1939
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Bo w rossmanie mają takie zasady. Raz kasjerka zapomniała o tym, to jej grażynkowo przypomniałam, że powinna podejść następna osoba z kolejki i ona powinna o tym powiedzieć aby nie było gonitwy kto pierwszy ten lepszy Przyznała rację.
W Rossmannie kasy są tak ustawione, że raczej nie ma problemu z tym, żeby do nowej kasy podeszła następna osoba z kolejki. W spożywczych takiej osobie ciężej wyjść z kolejki, zazwyczaj też ma już wyłożone produkty na taśmę. Tak więc w tym przypadku czekanie aż ta osoba przejdzie do nowej kasy mija się z celem i zamiast usprawniać zakupy, wprowadza zamęt, ja sama wtedy grażynuję i mimo bycia pod koniec kolejki, przechodzę do nowej.
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 08:33   #1940
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
W Rossmannie kasy są tak ustawione, że raczej nie ma problemu z tym, żeby do nowej kasy podeszła następna osoba z kolejki. W spożywczych takiej osobie ciężej wyjść z kolejki, zazwyczaj też ma już wyłożone produkty na taśmę. Tak więc w tym przypadku czekanie aż ta osoba przejdzie do nowej kasy mija się z celem i zamiast usprawniać zakupy, wprowadza zamęt, ja sama wtedy grażynuję i mimo bycia pod koniec kolejki, przechodzę do nowej.
No i właśnie to mnie spotkało. Ja byłam trzecia w kolejce. Dwie pierwsze osoby miały wyłożone produkty, więc wiadomo, że nie przejdą. Ja jestem pierwsza, która przechodzi i to ja z całej kolejki czekam najdłużej. Ale Janusz z końca musi być przede mną i jeszcze tekst, że on był wcześniej. Sorry, ale to zwykłe chamstwo. Jeżeli ktoś czeka dłużej niż Ty, to powinien być obsłużony wcześniej. Proste jak budowa cepa.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 09:20   #1941
madeline25
Rozeznanie
 
Avatar madeline25
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 565
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Mój sąsiad wczoraj, jak Polacy strzelili gola (wow, wow, raz kiedyś się uda) wychodził na balkon i wrzeszczał jak opętany, no ludzie. Janusze footballu.
madeline25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 10:15   #1942
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
No i właśnie to mnie spotkało. Ja byłam trzecia w kolejce. Dwie pierwsze osoby miały wyłożone produkty, więc wiadomo, że nie przejdą. Ja jestem pierwsza, która przechodzi i to ja z całej kolejki czekam najdłużej. Ale Janusz z końca musi być przede mną i jeszcze tekst, że on był wcześniej. Sorry, ale to zwykłe chamstwo. Jeżeli ktoś czeka dłużej niż Ty, to powinien być obsłużony wcześniej. Proste jak budowa cepa.
Jak dla mnie to ciut księżniczkujesz.
Dodatkowe kasy otwierane są zazwyczaj wtedy kiedy kolejki robią się ogromne, po to, żeby ludzie stojący na końcu nie mieli przed sobą pół godziny czekania i nie zostawili zakupów.
Zresztą jakby to miało wyglądać? Stoisz 3 do kasy w biedronie, za Tobą jeszcze 10 osób, każda z koszykiem na kółkach/wózkiem. Kolejka ciągnie się na pół alejki. Przychodzi kasjerka, otwiera nową kasę i co? Wszyscy chwytają swoje koszyki, cofają się żeby Ci zrobić miejsce? A jeszcze wcześniej pytają czy masz zamiar przejść do tamtej kasy i ustalają między sobą kto zostaje, a kto przechodzi? Przecież zanim to wszystko nastąpi to straci się mnóstwo czasu.
Dodatkowo, przy otwartych już kilku kasach, jak ustalić, kto powinien być pierwszy w nowej? 3 osoba z kasy nr 1 czy 3 osoba z kasy nr 2? A może 4 z kasy nr 3, bo tam kolejka szła wolniej i ona jednak czeka dłużej, a przecież: "Jeżeli ktoś czeka dłużej niż Ty, to powinien być obsłużony wcześniej"
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 10:18   #1943
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Wlasnie sobie zdałam sprawę z tego ze chyba jestem Grażyną, bo ja w markecie są dwie gigantyczne kolejki to w jednej ustawiam męża a w drugiej siebie i finalnie wybieramy tę, w której jest szybciej
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 10:24   #1944
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Tallan Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to ciut księżniczkujesz.
Dodatkowe kasy otwierane są zazwyczaj wtedy kiedy kolejki robią się ogromne, po to, żeby ludzie stojący na końcu nie mieli przed sobą pół godziny czekania i nie zostawili zakupów.
Zresztą jakby to miało wyglądać? Stoisz 3 do kasy w biedronie, za Tobą jeszcze 10 osób, każda z koszykiem na kółkach/wózkiem. Kolejka ciągnie się na pół alejki. Przychodzi kasjerka, otwiera nową kasę i co? Wszyscy chwytają swoje koszyki, cofają się żeby Ci zrobić miejsce? A jeszcze wcześniej pytają czy masz zamiar przejść do tamtej kasy i ustalają między sobą kto zostaje, a kto przechodzi? Przecież zanim to wszystko nastąpi to straci się mnóstwo czasu.
Dodatkowo, przy otwartych już kilku kasach, jak ustalić, kto powinien być pierwszy w nowej? 3 osoba z kasy nr 1 czy 3 osoba z kasy nr 2? A może 4 z kasy nr 3, bo tam kolejka szła wolniej i ona jednak czeka dłużej, a przecież: "Jeżeli ktoś czeka dłużej niż Ty, to powinien być obsłużony wcześniej"
Nie o to chodzi. Ale jak ja jestem trzecia, a ktoś leci z końca kolejki, bo musi, no po prostu musi być przede mną i jeszcze na mnie z wrzaskiem, że był wcześniej, to sorry, ale to jest zwykłe chamstwo. Jakby był wcześniej, to byłby przede mną w tej pierwszej kolejce. Nie chodzi mi o to, żeby zachować idealnie kolejność kolejki - przez to, że się druga kasę otworzy, to i tak będę szybciej. Ale jak ktoś z samego końca chce się wepchnąć pierwszy, to dla mnie to jest januszowanie i tyle.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 10:25   #1945
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

A co myślicie o próbowaniu jakichś produktów spożywczych przed zakupem? Kilka razy się z tym spotkałam. Nawet wczoraj w Lidlu pewna Grażyna mówi do Janusza: "weź no spróbujemy po winogronie czy warto brać" i zjedli sobie po jednym. Innym razem Grażyna wzięła garść pistacji i się zajadała. Mówiła, że "dobre, dobre", ale ostatecznie nie kupiła.

Ciekawe, gdyby każdy tak sobie próbował.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 10:29   #1946
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
A co myślicie o próbowaniu jakichś produktów spożywczych przed zakupem? Kilka razy się z tym spotkałam. Nawet wczoraj w Lidlu pewna Grażyna mówi do Janusza: "weź no spróbujemy po winogronie czy warto brać" i zjedli sobie po jednym. Innym razem Grażyna wzięła garść pistacji i się zajadała. Mówiła, że "dobre, dobre", ale ostatecznie nie kupiła.

Ciekawe, gdyby każdy tak sobie próbował.
Kiedyś pracowałam w wakacje w Kauflandzie, to nagminne było znajdowanie na półkach łupinek po pistacjach.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 10:30   #1947
201609140906
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
A co myślicie o próbowaniu jakichś produktów spożywczych przed zakupem? Kilka razy się z tym spotkałam. Nawet wczoraj w Lidlu pewna Grażyna mówi do Janusza: "weź no spróbujemy po winogronie czy warto brać" i zjedli sobie po jednym. Innym razem Grażyna wzięła garść pistacji i się zajadała. Mówiła, że "dobre, dobre", ale ostatecznie nie kupiła.

Ciekawe, gdyby każdy tak sobie próbował.
NIENAWIDZĘ tego. NIENAWIDZĘ!!

U nas nagminne jest próbowanie kapusty kiszonej. Idzie taki typ,
bierze paluchami i do paszczy. I - mlaskając - sięga po kolejną
porcyjkę.

W dodatku - w przeciwieństwie do nieprzetworzonych owoców -
wyroby kiszone mają to do siebie, że łatwo się psują, a co najmniej
zmieniają smak.

...a potem się człowiek dziwi, dlaczego kapucha nieświeża.
201609140906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 10:39   #1948
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

albo macanie masla (nie, nie przez papierek).
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 10:48   #1949
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Wlasnie sobie zdałam sprawę z tego ze chyba jestem Grażyną, bo ja w markecie są dwie gigantyczne kolejki to w jednej ustawiam męża a w drugiej siebie i finalnie wybieramy tę, w której jest szybciej
Robię to samo ale to chyba nie jest grażynowanie bo skoro ostatecznie Mąż idzie do Ciebie to osoby za nim nie czekają dłużej w kolejce
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 11:01   #1950
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Robię to samo ale to chyba nie jest grażynowanie bo skoro ostatecznie Mąż idzie do Ciebie to osoby za nim nie czekają dłużej w kolejce
Wręcz osoby z tamtej kolejki mają szybciej niż się spodziewały niemniej jednak widzę w moim zachowaniu cwane kombinatorstwo
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-17 18:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.