Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29 - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-21, 17:32   #4381
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29


Ciekawe co z tego wyjdzie. Podejrzewam, że przegrają.
O co chodziło z sfera implantów pip?

Ilanoc, niech tylko nie przychodzi Ci do głowy nas opuszczać czasem najgorsze decyzje są dobre. Sama się miotam w tym względzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mentor cpg 323 300cc, proj 5.6 - mogłoby być więcej
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 17:32   #4382
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Ilanoc - trzymaj się jakoś , czasem nie ma wyjścia , wyjdziesz na prostą , za jakiś czas ,

nadąsana - gdzie jesteś ? brakuje tu Ciebie

Ona - jak po urodzinach ?


a u mnie anglicy walcza o mnie , podnieśli stawkę i płacą 8000funtów na przeprowadzkę

a mąż ? jest gotowy na wszystkie i zaakceptuje każdą moją decyzję , jak powiem jedziemy to sie spakuje i polecimy , jak zostaniemy to zostanie .
__________________
18.08.16. Motiva Ergonomix 245cc
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 17:51   #4383
ona33ch
Wtajemniczenie
 
Avatar ona33ch
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 🇨🇭
Wiadomości: 2 649
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29


To Johnson&Johnson produkował również implanty
☠☠☠☠aaaaa to ja naprawdę jestem 100 lat za murzynami 🤣

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Ilanoc - trzymaj się jakoś , czasem nie ma wyjścia , wyjdziesz na prostą , za jakiś czas ,

nadąsana - gdzie jesteś ? brakuje tu Ciebie

Ona - jak po urodzinach ?


a u mnie anglicy walcza o mnie , podnieśli stawkę i płacą 8000funtów na przeprowadzkę

a mąż ? jest gotowy na wszystkie i zaakceptuje każdą moją decyzję , jak powiem jedziemy to sie spakuje i polecimy , jak zostaniemy to zostanie .

Nita jak po urodzinach - kaca nie było 🤣
Wypiłam lampkę wina - zgrzeszyłam ale co tam
Dostałam storczyka od męża - dobrze ze nie kalie 🤣
I tak oto ukończyłam 33 wiosny
Szału nie ma - to już nie te lata 🤣🤣🤣🤣
__________________
21/09/2015 👉 L.P Ostrava = SEBBIN 615 ml 13,4 proje. 6,5

Wzrost 183 cm / 72 kg
Pod biustem 83
W biuście 103
ona33ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 17:51   #4384
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Nita gratuluje męża, który w ciemno za żoną podąża

Onaaaa, musisz nadrobić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mentor cpg 323 300cc, proj 5.6 - mogłoby być więcej
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 17:55   #4385
ona33ch
Wtajemniczenie
 
Avatar ona33ch
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 🇨🇭
Wiadomości: 2 649
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Pokaż wiadomość
Nita gratuluje męża, który w ciemno za żoną podąża

Onaaaa, musisz nadrobić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziubas nie mam ostatnio czasu na forum i żałuje bo tęskno mi do was ale tyle ile mogę podczytuje i co za tym idzie jeśli nienadążam i coś popieprze nie bijcie po oczach 🤣🤣🤣
Wydech 🤣
__________________
21/09/2015 👉 L.P Ostrava = SEBBIN 615 ml 13,4 proje. 6,5

Wzrost 183 cm / 72 kg
Pod biustem 83
W biuście 103

Edytowane przez ona33ch
Czas edycji: 2017-03-21 o 18:07
ona33ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 19:38   #4386
fida_
Raczkowanie
 
Avatar fida_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 137
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez Goosiek Pokaż wiadomość
Hej ja już siedzę w pracy nad kawą
Zapierdal przeogromny... do tego problemy zdrowotne w rodzinie, op za kilka dni wiec chodzę jak kłębek nerwów. Nie ukrywam przyda mi się ten urlop pooperacyjny. W bólach bo w bólach ale wolne to wolne

Fida ja tez zaczynam świrować z rozmiarem... ale wyszłam z założenia ze nie mam co dumać bo dr i tak zapakuje w cyc to co wejdzie


Boooshe godzina zero coraz bliżej i bardziej namacalna bo wczoraj płaciłam za op.. tzn stary wylozyl
Goosiek - Zaaaazdro, że to zaledwie kilka dni zostało!!!! A ja następna w wyliczance! Jezu, 9 lat moich marzeń się w końcu spełni!
Mocno trzymam kciuki, żebyś bezproblemowo przeszła operację, a później doszła do siebie!

A co do rozmiaru - najwyżej za x lat poprawka, gdy już urodzę dzieciaki i je troszkę odchowam


Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Pokaż wiadomość
Hej, u mnie noc bezsenna za dużo na głowie....

Fida, jakie masz mieć implanty? Ile masz wagi? wzr? wyjściówkę masz przepiękną!

Miłego dnia
Dziubas - Jejciu, Kochana, dziękuję!!
I.G zapisała sobie 375cc i malutkimi 400cc(moje jęczenie, że upychamy nogą), okrągłe mentory z wysoką projekcją. Powiedziała, że na siłę wpychać nie będzie czegoś co się nie zmieści, więc już na stole zrobi próbę i zadecyduje w 100%.

Ważę 52kg i 164wzrostu.
Boję się troszkę, że nawet to 375cc może się nie zmieścić. Niby powiedziała, że nie powinno być problemu, bo mam troszkę swojej wejściówki, która jest luźna, ale tymi próbami mnie troszkę zmartwiła jednak.

A co Ty tak spać nie możesz? Jak nie będziesz spała to będziesz brzydka i pomarszczona haha także 500 przysiadów i heja do wyra, a jak nie zadziała to jeszcze sto pompek

Cytat:
Napisane przez Sonka29 Pokaż wiadomość

Mam nadzieje że dzisiejszy dzień będzie lepszy . Odnośnie rozmiaru biustu masz jeszcze chwilę do zastanowienia przypomnij nam proszę co ostatecznie wybrałaś
Sonka - Rozmiar wyżej podałam, a co do pracy dziś - dzień był dużo lepszy! Zaczęłąm od afery związanej z oparami w drugim budynku, które... mogą powodować bezpłodność i choroby układu oddechowego itd. , a wiele osób bezpośrednio nad źródlem tych oparów sobie pracuje bez masek ani nic, bo firma ściemy wali i nawet na lewo tak wypisuje dokumenty, że za głowę się złapałam czytając. Także wesoło było.

Później pojechałam naprawić sobie tarcze, klocki oraz zaciski w autku i ... mechanikom tak się spodobałam, że dali 20% zniżki. Narzekać nie mogę!

Cytat:
Napisane przez ILANOC Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, nie bylo mnie trochę a tu 4o stron... dużo się działo niestety same zle rzeczy... po kilkuletniej małżeńskiej agoni zakończył się mój związek... A z nim legly w gruzach moje plany cyckowe
ILANOC - tak mi przykro moja droga, jesteśmy WSZYSTKIE z Tobą!!! Pamiętaj, że nic się nie dzieje bez powodu, a teraz wyrycz się, wykrzycz i wyciągnij z tego lekcje, żebyś była jeszcze silniejsza niż jesteś!! A cycuszki też zrobisz! Sama zobaczysz, że wszystko się poukłada! My baby jesteśmy CHOLERNIE SILNE!

Nita - Kurcze, Twój mąż wydaje się być baaardzo Tobie oddany, cudownie , że tak jest w stanie podążać za Tobą na koniec świata! Aż uśmiech się pojawia czytając takie rzeczy!!
__________________

I.G 13/04/2017 Nagor 365cc 4.8 12.1

Edytowane przez fida_
Czas edycji: 2017-03-21 o 19:40
fida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 19:54   #4387
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

małe sprostowanie
nie jest tak kolorowo, że idealnie , bez przesady
ale życiowa decyzja i musimy się trzymać razem
__________________
18.08.16. Motiva Ergonomix 245cc
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 19:56   #4388
fida_
Raczkowanie
 
Avatar fida_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 137
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
małe sprostowanie
nie jest tak kolorowo, że idealnie , bez przesady
ale życiowa decyzja i musimy się trzymać razem
Nita - No wiadomo, że nie ma związków idealnych, ale takie sytuacje jak ta, często weryfikują jak bardzo ludzie są ze sobą blisko i co potrafią zrobić dla dobra drugiej osoby i związku!
__________________

I.G 13/04/2017 Nagor 365cc 4.8 12.1
fida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 20:03   #4389
ona33ch
Wtajemniczenie
 
Avatar ona33ch
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 🇨🇭
Wiadomości: 2 649
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
małe sprostowanie
nie jest tak kolorowo, że idealnie , bez przesady
ale życiowa decyzja i musimy się trzymać razem

Nita6 wiadomo w " kupie " siła 🤣
__________________
21/09/2015 👉 L.P Ostrava = SEBBIN 615 ml 13,4 proje. 6,5

Wzrost 183 cm / 72 kg
Pod biustem 83
W biuście 103
ona33ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 20:33   #4390
fleurdeluce
Raczkowanie
 
Avatar fleurdeluce
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 348
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Hej dziewczyny, odzywam się po długim czasie, nie wiem, czy któraś mnie jeszcze pamięta. Miałam iść na konsultację w zeszłe wakacje, jeszcze w wieku 17 lat, ale gdy mama w rozmowie z recepcjonistką wspomniała, na kiedy planuję operację (najprawdopodobniej maj/czerwiec) usłyszała, że na termin do doktora oczekuje się około miesiąc, więc odłożyłyśmy to na później. Ogólnie ten rok szkolny mija mi strasznie szybko i jestem większość czasu zajęta, bo to klasa maturalna, a do tego dopiero we wrześniu postanowiłam zdawać rozszerzoną matematykę (na biol-chemie ), dlatego dopiero teraz się za to zabrałam i oficjalnie jestem umówiona na konsultację u MMK 26 kwietnia

Bardzo dawno już was nie czytałam i w sumie zapomniałam jak to jest z tą pierwszą konsultacją - czy lepiej przyjść już z jakimiś badaniami, czy poczekać, aż doktor mi je zleci?

Tak poza tym to wszystko staje się coraz bardziej realne i jednocześnie się ekscytuję, jak też martwię kilkoma rzeczami, jak np. tym, że implanty będą naprawdę odczuwalne i twarde, albo tym, jak ciężko będzie ukryć operację przed znajomymi (najbliższym przyjaciółkom powiem, bo w sumie od dawna wiedzą, że chciałabym przejść operację), pewnie będą się pytać dlaczego nie piję alkoholu na imprezie/nie mogę jechać na plażę/wyjazd, których po maturze pewnie trochę będzie... ale pomimo tych wątpliwości i zmartwień nie bardzo wyobrażam sobie, żebym miała nie przejść operacji i dalej czuć się tak jak teraz, więc jestem bardzo szczęśliwa, że już coraz bliżej
fleurdeluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 20:36   #4391
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Proponuję abyśmy zawiązały profesjonalną grupę wsparcia. I jeszcze kasowały za terapię. na nowe cycuchy będzie jak znalazł

A tak poważnie, jesteście kochane. To forum pozwala mi chociaż na chwilę odbić od problemów i zżera każdą wolną chwilę
__________________
Mentor cpg 323 300cc, proj 5.6 - mogłoby być więcej
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 20:42   #4392
ona33ch
Wtajemniczenie
 
Avatar ona33ch
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 🇨🇭
Wiadomości: 2 649
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Pokaż wiadomość
Proponuję abyśmy zawiązały profesjonalną grupę wsparcia. I jeszcze kasowały za terapię. na nowe cycuchy będzie jak znalazł



A tak poważnie, jesteście kochane. To forum pozwala mi chociaż na chwilę odbić od problemów i zżera każdą wolną chwilę

Amen

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez fleurdeluce Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, odzywam się po długim czasie, nie wiem, czy któraś mnie jeszcze pamięta. Miałam iść na konsultację w zeszłe wakacje, jeszcze w wieku 17 lat, ale gdy mama w rozmowie z recepcjonistką wspomniała, na kiedy planuję operację (najprawdopodobniej maj/czerwiec) usłyszała, że na termin do doktora oczekuje się około miesiąc, więc odłożyłyśmy to na później. Ogólnie ten rok szkolny mija mi strasznie szybko i jestem większość czasu zajęta, bo to klasa maturalna, a do tego dopiero we wrześniu postanowiłam zdawać rozszerzoną matematykę (na biol-chemie ), dlatego dopiero teraz się za to zabrałam i oficjalnie jestem umówiona na konsultację u MMK 26 kwietnia



Bardzo dawno już was nie czytałam i w sumie zapomniałam jak to jest z tą pierwszą konsultacją - czy lepiej przyjść już z jakimiś badaniami, czy poczekać, aż doktor mi je zleci?



Tak poza tym to wszystko staje się coraz bardziej realne i jednocześnie się ekscytuję, jak też martwię kilkoma rzeczami, jak np. tym, że implanty będą naprawdę odczuwalne i twarde, albo tym, jak ciężko będzie ukryć operację przed znajomymi (najbliższym przyjaciółkom powiem, bo w sumie od dawna wiedzą, że chciałabym przejść operację), pewnie będą się pytać dlaczego nie piję alkoholu na imprezie/nie mogę jechać na plażę/wyjazd, których po maturze pewnie trochę będzie... ale pomimo tych wątpliwości i zmartwień nie bardzo wyobrażam sobie, żebym miała nie przejść operacji i dalej czuć się tak jak teraz, więc jestem bardzo szczęśliwa, że już coraz bliżej

Ja cie nie kojarzę ale piersi w wieku 17 lat
Może jestem ☠☠☠nieta i mam inne poglądy ale 17 lat wydaje mi się zbyt wczesnym wiekiem na takowe ingerencje.
A jak wy myślicie
__________________
21/09/2015 👉 L.P Ostrava = SEBBIN 615 ml 13,4 proje. 6,5

Wzrost 183 cm / 72 kg
Pod biustem 83
W biuście 103
ona33ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 20:47   #4393
fleurdeluce
Raczkowanie
 
Avatar fleurdeluce
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 348
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Teraz mam już skończone 18, 17 miałam w zeszłe wakacje. Nie uważam tego za jakieś nienormalne, skoro jestem dosłownie płaska jak deska i jest to mój kompleks od kiedy tylko pamietam, a patrząc na mamę wiem dobrze, że piersi nagle mi nie urosną np. w wieku 22 lat i w ciąży też bardzo marne szanse (a nawet jeśli, to ciąży jeszcze przez następne kilka lat nie planuję)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
✨ 07.06.17 - Motiva okrągłe Full 255/275 ✨

Edytowane przez fleurdeluce
Czas edycji: 2017-03-21 o 20:49
fleurdeluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 20:50   #4394
ILANOC
Raczkowanie
 
Avatar ILANOC
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 161
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez Judyta71 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Wyliczanka :

Goosiek - 27.03 - 6

fida_ -13.04 -23

maleficenta - 08.05 - 48

lepika - 11.05 - 51

Lika23 - 15.05 - 55

crippled - 15.05 - 55

madiha - 30.06 - 102

Ilanoc gratuluję Ci odwagi , wiem ,że na pewno bardzo boli ,ale kiedyś uznasz ,że to najlepsza decyzja w Twoim życiu, trzymaj się kochana
No w głębi duszy czuje ogromną ulgę chociaż najgorsze przede mną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Niestety oszczędności na cycki poszły na samochód

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mentor 300-350 ml okrągły
157 cm/50 kg/
ILANOC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 20:59   #4395
ona33ch
Wtajemniczenie
 
Avatar ona33ch
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 🇨🇭
Wiadomości: 2 649
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez fleurdeluce Pokaż wiadomość
Teraz mam już skończone 18, 17 miałam w zeszłe wakacje. Nie uważam tego za jakieś nienormalne, skoro jestem dosłownie płaska jak deska i jest to mój kompleks od kiedy tylko pamietam, a patrząc na mamę wiem dobrze, że piersi nagle mi nie urosną np. w wieku 22 lat i w ciąży też bardzo marne szanse (a nawet jeśli, to ciąży jeszcze przez następne kilka lat nie planuję)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Fleurdeluce nie odbieraj mnie zle ❗️
Ja wcale cię nie krytykuje ale jak dobrze wiesz na forum jest wiele osób i każdy ma swój pogląd na życie.
Dla jednych to normalne a drugich może dziwić - jak mnie.
Piersi kobiety rozwijają się do ukończenia 22 lat.
Masz przecież jeszcze czas przed sobą nawet jeśli mama nie miała dużych piersi.
Nie wiesz tak naprawdę co będzie za rok czy dwa - może zostaniesz mama i twoje ciało się zmieni jeszcze bardziej
Może warto poczekać
__________________
21/09/2015 👉 L.P Ostrava = SEBBIN 615 ml 13,4 proje. 6,5

Wzrost 183 cm / 72 kg
Pod biustem 83
W biuście 103

Edytowane przez ona33ch
Czas edycji: 2017-03-21 o 21:03
ona33ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 21:02   #4396
fida_
Raczkowanie
 
Avatar fida_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 137
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez fleurdeluce Pokaż wiadomość
Teraz mam już skończone 18, 17 miałam w zeszłe wakacje. Nie uważam tego za jakieś nienormalne, skoro jestem dosłownie płaska jak deska i jest to mój kompleks od kiedy tylko pamietam, a patrząc na mamę wiem dobrze, że piersi nagle mi nie urosną np. w wieku 22 lat i w ciąży też bardzo marne szanse (a nawet jeśli, to ciąży jeszcze przez następne kilka lat nie planuję)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Idź na konsultacje do kilku lekarzy i zastanów się czy w 100% TERAZ jesteś na to gotowa, chociażby psychicznie.

My Cię świetnie rozumiemy, bo też wszystkie tę samą decyzję podjęłyśmy , jednak mając ledwo 18 lat naprawdę powinnaś wziąć pod uwagę, że operacja to nie jest zabawa(!). Musisz być w 100% świadoma możliwych komplikacji, bo jednak nigdy nic nie wiadomo.

Tu odsyłam do przypadku Bsary chociażby, poczytaj jej posty - takie powikłania są rzadkie, ale się zdarząją.


Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Pokaż wiadomość
Proponuję abyśmy zawiązały profesjonalną grupę wsparcia. I jeszcze kasowały za terapię. na nowe cycuchy będzie jak znalazł

A tak poważnie, jesteście kochane. To forum pozwala mi chociaż na chwilę odbić od problemów i zżera każdą wolną chwilę

hahahah!!! Żebyś wiedziała! Zakładamy grupę wsparcia i zbijamy miliony
__________________

I.G 13/04/2017 Nagor 365cc 4.8 12.1

Edytowane przez fida_
Czas edycji: 2017-03-21 o 21:09
fida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 21:15   #4397
fleurdeluce
Raczkowanie
 
Avatar fleurdeluce
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 348
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez fida_ Pokaż wiadomość
Idź na konsultacje do kilku lekarzy i zastanów się czy w 100% TERAZ jesteś na to gotowa, chociażby psychicznie.

My Cię świetnie rozumiemy, bo też wszystkie tę samą decyzję podjęłyśmy , jednak mając ledwo 18 lat naprawdę powinnaś wziąć pod uwagę, że operacja to nie jest zabawa(!). Musisz być w 100% świadoma możliwych komplikacji, bo jednak nigdy nic nie wiadomo.

Tu odsyłam do przypadku Bsary chociażby, poczytaj jej posty - takie powikłania są rzadkie, ale się zdarząją.
Szczerze mówiąc nie bardzo wiem, do jakiego innego lekarza miałabym iść (operację na pewno chcę zrobić na miejscu, w Trójmieście). Oprócz MMK rozważałam IG, ale trochę nie pasuje mi to, że u niej do końca nie wiadomo, jaki implant włoży, a ja jestem przewrażliwiona na tym punkcie, że wyjdą mi większe, niż chciałam. Na razie żyję nadzieją, że MMK mi przypasuje, jak nie, wtedy najwyżej umówię się do IG.

Oczywiście ta decyzja jest przemyślana, byłam praktycznie pewna już ze 2 lata temu (praktycznie, bo jeszcze istniała we mnie iskierka nadziei, że do tej 18 coś mi urośnie), jestem świadoma komplikacji, oczywiście się ich boję, ale wolę zaryzykować jak myślę o reszcie życia pełnej płaczu na każdych zakupach stanikowych i przed większością wyjść na imprezy czy plażę/basen

A co do Bsary, z kiedy mniej więcej powinnam szukać jej postów? Bo nie kojarzę jej sytuacji.
fleurdeluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 21:19   #4398
ona33ch
Wtajemniczenie
 
Avatar ona33ch
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 🇨🇭
Wiadomości: 2 649
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez fleurdeluce Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie bardzo wiem, do jakiego innego lekarza miałabym iść (operację na pewno chcę zrobić na miejscu, w Trójmieście). Oprócz MMK rozważałam IG, ale trochę nie pasuje mi to, że u niej do końca nie wiadomo, jaki implant włoży, a ja jestem przewrażliwiona na tym punkcie, że wyjdą mi większe, niż chciałam. Na razie żyję nadzieją, że MMK mi przypasuje, jak nie, wtedy najwyżej umówię się do IG.

Oczywiście ta decyzja jest przemyślana, byłam praktycznie pewna już ze 2 lata temu (praktycznie, bo jeszcze istniała we mnie iskierka nadziei, że do tej 18 coś mi urośnie), jestem świadoma komplikacji, oczywiście się ich boję, ale wolę zaryzykować jak myślę o reszcie życia pełnej płaczu na każdych zakupach stanikowych i przed większością wyjść na imprezy czy plażę/basen

A co do Bsary, z kiedy mniej więcej powinnam szukać jej postów? Bo nie kojarzę jej sytuacji.


Jak dobrze kojarzę a ja jedyna mam tu na forum problemy z pamięcią 🤣🤣🤣🤣 to poprzedni wątek a jak nie to przedprzedpoprzedni
__________________
21/09/2015 👉 L.P Ostrava = SEBBIN 615 ml 13,4 proje. 6,5

Wzrost 183 cm / 72 kg
Pod biustem 83
W biuście 103

Edytowane przez ona33ch
Czas edycji: 2017-03-21 o 21:21
ona33ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 21:22   #4399
fleurdeluce
Raczkowanie
 
Avatar fleurdeluce
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 348
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez ona33ch Pokaż wiadomość
Fleurdeluce nie odbieraj mnie zle ❗
Ja wcale cię nie krytykuje ale jak dobrze wiesz na forum jest wiele osób i każdy ma swój pogląd na życie.
Dla jednych to normalne a drugich może dziwić - jak mnie.
Piersi kobiety rozwijają się do ukończenia 22 lat.
Masz przecież jeszcze czas przed sobą nawet jeśli mama nie miała dużych piersi.
Nie wiesz tak naprawdę co będzie za rok czy dwa - może zostaniesz mama i twoje ciało się zmieni jeszcze bardziej
Może warto poczekać
Rozumiem Może miałabym inne podejście do tego, gdyby moja mama nie miała identycznego problemu jak ja, widząc ją jestem pewna, że mój "biust" się już niestety sam z siebie nie zmieni :/
Tak jak już napisałam wyżej, tak naprawdę ja już od kilku lat z utęsknieniem czekam na tą operację, poważnie, tak naprawdę po gimnazjum straciłam większość nadziei na to, że coś się zmieni i w sumie słusznie teoretycznie czekać można, ale jest to mój największy kompleks i naprawdę na co dzień mam wiele sytuacji, w których mi przeszkadza, dlatego chciałabym to jak najszybciej zmienić.
fleurdeluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 21:23   #4400
ona33ch
Wtajemniczenie
 
Avatar ona33ch
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 🇨🇭
Wiadomości: 2 649
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez fleurdeluce Pokaż wiadomość
Rozumiem Może miałabym inne podejście do tego, gdyby moja mama nie miała identycznego problemu jak ja, widząc ją jestem pewna, że mój "biust" się już niestety sam z siebie nie zmieni :/

Tak jak już napisałam wyżej, tak naprawdę ja już od kilku lat z utęsknieniem czekam na tą operację, poważnie, tak naprawdę po gimnazjum straciłam większość nadziei na to, że coś się zmieni i w sumie słusznie teoretycznie czekać można, ale jest to mój największy kompleks i naprawdę na co dzień mam wiele sytuacji, w których mi przeszkadza, dlatego chciałabym to jak najszybciej zmienić.

Twoja decyzja a ja to szanuje.
__________________
21/09/2015 👉 L.P Ostrava = SEBBIN 615 ml 13,4 proje. 6,5

Wzrost 183 cm / 72 kg
Pod biustem 83
W biuście 103
ona33ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 21:27   #4401
fida_
Raczkowanie
 
Avatar fida_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 137
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez fleurdeluce Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie bardzo wiem, do jakiego innego lekarza miałabym iść (operację na pewno chcę zrobić na miejscu, w Trójmieście). Oprócz MMK rozważałam IG, ale trochę nie pasuje mi to, że u niej do końca nie wiadomo, jaki implant włoży, a ja jestem przewrażliwiona na tym punkcie, że wyjdą mi większe, niż chciałam. Na razie żyję nadzieją, że MMK mi przypasuje, jak nie, wtedy najwyżej umówię się do IG.

Oczywiście ta decyzja jest przemyślana, byłam praktycznie pewna już ze 2 lata temu (praktycznie, bo jeszcze istniała we mnie iskierka nadziei, że do tej 18 coś mi urośnie), jestem świadoma komplikacji, oczywiście się ich boję, ale wolę zaryzykować jak myślę o reszcie życia pełnej płaczu na każdych zakupach stanikowych i przed większością wyjść na imprezy czy plażę/basen

A co do Bsary, z kiedy mniej więcej powinnam szukać jej postów? Bo nie kojarzę jej sytuacji.
I.G pyta Cię o zdanie jakie chcesz i operuje według tego, jeżeli powiesz jej chcesz duże B , małe C to ona wstępnie powie Ci jaki to mógłby być implant, każe zrobić próbę ryżową w domu i skontaktować się z nią czy waga(pi razy drzwi wielkosc implantu) przez nią podana Ci odpowiada lub czy chcesz więcej mniej. Później na stole już przeprowadza sama próbę i robi Ci taki cycek o jakim rozmawiałyście.

Jak klikniesz w poprzednim moim poście jej nick to wyświetlą Ci się posty
__________________

I.G 13/04/2017 Nagor 365cc 4.8 12.1
fida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 23:28   #4402
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cześć Fleurdeuce! Ja Cię pamiętam.
Dziewczyny, ona już przez te wszystkie dyskusje z nami przechodziła.
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 05:16   #4403
Goosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: B
Wiadomości: 263
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Dzień dobry przy kawie

Tylko się przywitam i uciekam w wir pracy.
Nie powiem lekki stresik zaczyna się pojawiać... staram się wyluzować i w sumie idzie mi ok gorzej z moim starym bo on zaczyna się stresować i już gada"Boshe na co ja się zgodziłem, jak coś Ci się stanie to sobie nie wybaczę" No i lawina się nakręca

Nita super ze masz w mężu takie wsparcie i ze możecie sobie pozwolić na wyjazd. Niech walczą o Ciebie

Fleurdeluce witaj

Pamaaa dawaj znać jak będziesz na miejscu pozytywnie zazdroszczę Dubaju chciałam starego wyciągnąć na 10 rocznice ślubu na tydzień tzn zrobić mu niespodziankę i zarezerwować ale temat cyckow mi wyskoczył wiec Dubaj póki co nieaktualny:P

Ilanoc przykro mi

W temacie tych mentorów to jak byłam na konsultacji w Bydgoszczy do dr mi mówił ze w stanach już jakaś akcja z mentorami się rozkręca.
__________________
07.03 A.B. Konsultacja
27.03 A.B. silimed anatom 370ml hi

Edytowane przez Goosiek
Czas edycji: 2017-03-22 o 05:29
Goosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 06:33   #4404
pamaaa
Rozeznanie
 
Avatar pamaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 523
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

No czesc laseczki wlasnie zbieram sie na plaże ciekawe czy bedzie fajnie? Bo wiecie jak to z moimi kostiumami Hahaha ��

Chcialam Wam życzyć milego dnia i obiecuje wstawić jakas foteczki i zdać relacje :p

http://www.pudelek.pl/artykul/107445...miola_zdjecia/

Ile ona ma tu włożone!? Wg mnie za duze do jej drobnej sylwetki!
__________________
OP 08.11.2016
290ml anatom

Edytowane przez pamaaa
Czas edycji: 2017-03-22 o 06:34
pamaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 06:33   #4405
ona33ch
Wtajemniczenie
 
Avatar ona33ch
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 🇨🇭
Wiadomości: 2 649
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Dzień dobry ☕️

---------- Dopisano o 06:33 ---------- Poprzedni post napisano o 06:33 ----------

Cytat:
Napisane przez pamaaa Pokaż wiadomość
No czesc laseczki wlasnie zbieram sie na plaże ciekawe czy bedzie fajnie? Bo wiecie jak to z moimi kostiumami Hahaha



Chcialam Wam życzyć milego dnia i obiecuje wstawić jakas foteczki i zdać relacje :p

W takim bądź razie czekamy na relacje z Dubaju
__________________
21/09/2015 👉 L.P Ostrava = SEBBIN 615 ml 13,4 proje. 6,5

Wzrost 183 cm / 72 kg
Pod biustem 83
W biuście 103
ona33ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 07:25   #4406
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
dziubas, a może wiesz co ewentualnie pomogłoby opóźnić opadanie powieki?
Moja mama po 40-stce miała już mocno opadającą. Zdecydowała się na zabieg jak miała 62 lata i prawie nie mogła już otworzyć oczu.
U mnie lewa powieka już zaczyna osiadać.
No i chciałabym wzmocnić skórę w okół oczu, bo jest taka wiotka i delikatna, ale nie wiem jaki zabieg ma sens.
Ismenka jest coś takiego jak korekcja powiek ale nieinwazyjna
Coś nakładają na powieki i fakt wyglądają one lepiej
Tylko kurczę gdzie ja to widziałam. .

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cześć dziewczyny! Witam się kawunia. Komu?😊

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Aaaaa cholerka czy któraś z Katowiczanek wie czym dojadę z pks na tego Sobocinskiego?

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 07:31   #4407
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Wczoraj zrobiłam morfologie wyniki oczywiście wszystko na odwrót, mało co w normie, poleciałam zaraz do lekarza po leki na anemię i mam nadzieję, że zdążę w 1,5 miesiąca wszystko naprawić...
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 07:43   #4408
Cortijo_Blanco
Raczkowanie
 
Avatar Cortijo_Blanco
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 489
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Hej! Dzisiaj w DDTVN bedzie o operacjach plastycznych biustu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zapraszam na moj Instagram
www.instagram.com/aggie_alice/
Cortijo_Blanco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 07:53   #4409
Sonka29
Zadomowienie
 
Avatar Sonka29
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 278
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Dzień dobry

Moje życzenia nie zostały wysłuchane :/okropnie leje :-( gdzie ta wiosna ???

Robię pózniej dentysta i odbiór wyników w lab

Witam nową młodziutką koleżanką

Miłego dnia
__________________
Już są
Polytech replicon 425 CC
12/12/6,1
27.12.16 B-B J.S.
158 cm, 50 kg
Sonka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 07:55   #4410
Judyta71
Rozeznanie
 
Avatar Judyta71
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 534
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Dzień dobry

Wyliczanka :

Goosiek - 27.03 - 5

fida_ -13.04 -22

maleficenta - 08.05 - 47

lepika - 11.05 - 50

Lika23 - 15.05 - 54

crippled - 15.05 - 54

madiha - 30.06 - 101

Miłego dnia dziewczynki
__________________
op.TD 10.05.2016
Mentor 400cc UHP (szer.10,6 ,wys. 5,4 , okrągłe)
Judyta71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-03 20:38:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.