Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-21, 14:43   #271
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kasia2204 Pokaż wiadomość
U mnie 16 dni. Codziennie mam tylko nadzieję że nie zacznie się w nocy jakoś przeraża mnie wyjazd do szpitala i cała akcja w nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja właśnie liczę na noc albo na weekend, bo wtedy będę mieć łatwo bo mój niemąż będzie żeby mnie zawieźć jak będzie w godzinach jego pracy, to albo czekać, aż się urwie albo modlić żeby teść zdążył z drugiego końca miasta dojechać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 14:46   #272
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ja też wolałabym w nocy
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 16:02   #273
agugag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 339
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

U mnie zostało 19dni, ja się modlę żeby od piątku do niedzieli nic się nie wydarzyło, bo mąż wylatuje w piątek rano i wraca w niedzielę o 22:30. Teraz już boję się zostawać sama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 16:12   #274
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Jednak brzuch nie opadł, zdjęcia w drzwiach nie robiłam, ale się przejrzałam

Mnie to obojetne kiedy

Skarżyłam się na ból brzucha, dostałam ktg, absolutna cisza.
Prosiłam o zmianę miejsca wkłucia wenflonu i nie ma opcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 16:46   #275
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ja też nie mam nic przeciwko nocy.
Choć muszę powiedzieć, że na ten moment to mi się totalnie abstrakcją wydaje jakakolwiek akcja. Ciężko mi sobie wyobrazić, że mnie zaczyna brzuch boleć (skurcze) czy coś. Za lajtowo może te ciążę przechodzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 18:45   #276
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Ja też nie mam nic przeciwko nocy.
Choć muszę powiedzieć, że na ten moment to mi się totalnie abstrakcją wydaje jakakolwiek akcja. Ciężko mi sobie wyobrazić, że mnie zaczyna brzuch boleć (skurcze) czy coś. Za lajtowo może te ciążę przechodzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obyś jeszcze poród miała lajtowy!

Nie no, dziewczyny, czas się ogarnąć i wziąć do roboty, bo tu październikówki nas przegoniły Koniec sierpnia się zbliża, a my nic
Juncia, jak się czujesz? ;P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kami932
Czas edycji: 2019-08-21 o 19:35
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 20:01   #277
Lucy31
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy31
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6 617
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Mnie przeraża noc jedynie z tego względu że martwię się o opiekę dla syna. No i jednak w nocy gorzej z dostępnością lekarzy, a ja tu mam kilka wskazań cukrzycowych i od kardiologa..więc co by na jakiegoś zaspanego tłuka nie trafic

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
__________________
26.01.2016 Witaj synku
04.09.2019 Drugie szczęście

Edytowane przez Lucy31
Czas edycji: 2019-08-21 o 20:02
Lucy31 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-21, 20:26   #278
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Obyś jeszcze poród miała lajtowy!

Nie no, dziewczyny, czas się ogarnąć i wziąć do roboty, bo tu październikówki nas przegoniły Koniec sierpnia się zbliża, a my nic
Juncia, jak się czujesz? ;P
Opierdzielamy się strasznie

Ja się czuję spoko. Dziś była wycieczka na pocztę, Ikea, a teraz kółko na patio osiedlowym i bujam się na ławce hahaha



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 20:47   #279
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Opierdzielamy się strasznie

Ja się czuję spoko. Dziś była wycieczka na pocztę, Ikea, a teraz kółko na patio osiedlowym i bujam się na ławce hahaha



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ty nic nie czujesz, a może kolejny 1cm ci doszedł?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 22:02   #280
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Obyś jeszcze poród miała lajtowy!

Nie no, dziewczyny, czas się ogarnąć i wziąć do roboty, bo tu październikówki nas przegoniły Koniec sierpnia się zbliża, a my nic
Juncia, jak się czujesz? ;P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurde, październikówki?

Mnie się jutro lekko intensywny dzień zapowiada, najpierw zakupy spożywcze, z których później będę robić obiady w słoikach, potem odbieramy wózek i fotelik bo dziś dostałam info ze sklepu, że już czekają

Dziś zarezerwowałam też termin sesji noworodkowej
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 06:37   #281
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Ty nic nie czujesz, a może kolejny 1cm ci doszedł?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha, może może

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 08:48   #282
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
O kurde, październikówki?

Mnie się jutro lekko intensywny dzień zapowiada, najpierw zakupy spożywcze, z których później będę robić obiady w słoikach, potem odbieramy wózek i fotelik bo dziś dostałam info ze sklepu, że już czekają

Dziś zarezerwowałam też termin sesji noworodkowej
No właśnie, październikówki!
Oo, jak fajnie Ja też mam już wózek, tata dziś odebrał Trochę szkoda, że mnie nie ma przy otwieraniu, składaniu itd, no ale trudno, nie można mieć wszystkiego
Jeszcze muszę staniki kupić i fajnie by było jakby mnie jednak puścili ze szpitala
Ja sobie wczoraj uświadomiłam, że biorąc pod uwagę przenoszenie, wywoływanie itd to za miesiąc mała na pewno będzie z nami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 09:03   #283
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Kami za miesiąc to większość albo wsyztskie już będziemy rozpakowane :3 i pozdrawiam podczytujące laski z października

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 09:09   #284
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Kami za miesiąc to większość albo wsyztskie już będziemy rozpakowane :3 i pozdrawiam podczytujące laski z października

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to wiem, ale bardziej chodzi mi o to, że to JA będę ROZPAKOWANA. Niesamowite i przerażające.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 09:12   #285
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

weź ani nie gadaj, co parę dni niemąż ma rozkminy, że co myśmy narobili, że nie jesteśmy gotowi na dziecko, a potem siup i żeby już młody wyszedł, bo się nie może doczekać. to jest tak nierealne, że szok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 09:28   #286
agugag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 339
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
weź ani nie gadaj, co parę dni niemąż ma rozkminy, że co myśmy narobili, że nie jesteśmy gotowi na dziecko, a potem siup i żeby już młody wyszedł, bo się nie może doczekać. to jest tak nierealne, że szok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam dokładnie to samo teraz jestem na etapie, że nie jestem na to gotowa i czy da się jeszcze z tego wycofać? A za parę dni pewnie będę chciała małą już przy sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 09:28   #287
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Dokładnie. Te nierealność mnie aż po oczach bije.
Jestem teraz sobie sama w mieszkaniu. Robię to czy tamto, a za chwilę ma tu być mały nowy człowiek? Nie do ogarnięcia. Wiem, że to normalne rozkminy, nie my pierwsze, nie ostatnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 09:34   #288
Kasia2204
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 509
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ja mam to samo wydaje mi się to takie nierealne i nawet jeśli nie będzie chciał wyjść i będzie po terminie to za miesiąc już będzie z nami. Codziennie rano się budzę i oceniam czy jest dobry dzień na rodzenie czy mam siłę jestem wypoczęta itp no i już mam harmonogram depilacji żeby w razie czego nie być zaciśnięta jak dżungla a dziś jest dzień pięt żeby też się dobrze prezentowały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 09:36   #289
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Laski, jeszcze parę dni i już nigdy nie będziemy same 🤫🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 10:01   #290
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
weź ani nie gadaj, co parę dni niemąż ma rozkminy, że co myśmy narobili, że nie jesteśmy gotowi na dziecko, a potem siup i żeby już młody wyszedł, bo się nie może doczekać. to jest tak nierealne, że szok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic dodać, nic ująć

Hah, też zaczęłam dbać o stopy w ogóle w ostatnich tygodniach bardzo sucha skóra mi się zrobiła, dłonie też muszę intensywnie smarować.

Właśnie oddałam mocz do badania i czekam na tramwaj, a tz składa wózek pewnie. Zaskoczyło nas, że to takie wielkie kartony i musieliśmy wypakowac elementy, bo by do auta nie weszły

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 11:41   #291
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kasia2204 Pokaż wiadomość
Ja mam to samo wydaje mi się to takie nierealne i nawet jeśli nie będzie chciał wyjść i będzie po terminie to za miesiąc już będzie z nami. Codziennie rano się budzę i oceniam czy jest dobry dzień na rodzenie czy mam siłę jestem wypoczęta itp no i już mam harmonogram depilacji żeby w razie czego nie być zaciśnięta jak dżungla a dziś jest dzień pięt żeby też się dobrze prezentowały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w poniedziałek na szybko strzeliłam golenie nóg, bo tak mi się w weekend nie chciało normalnie depilować i w poniedziałek już musiałam ekspresem. Bożena ostatnio była potraktowana przez tż, więc jakoś tam daje rade
Ale właśnie pięty miałam nie zrobione i teraz muszę je chować hahahaha
Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Nic dodać, nic ująć

Hah, też zaczęłam dbać o stopy w ogóle w ostatnich tygodniach bardzo sucha skóra mi się zrobiła, dłonie też muszę intensywnie smarować.

Właśnie oddałam mocz do badania i czekam na tramwaj, a tz składa wózek pewnie. Zaskoczyło nas, że to takie wielkie kartony i musieliśmy wypakowac elementy, bo by do auta nie weszły

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Rób pięty, rób, żebyś nie musiała się wstydzić jak ja
Aż tak? My cały wózek dostaliśmy w jednym małym kartonie i dziś moja mama będzie otwierać i mi wysyłać zdjęcia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 11:56   #292
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Aż tak? My cały wózek dostaliśmy w jednym małym kartonie i dziś moja mama będzie otwierać i mi wysyłać zdjęcia
Fotelik musieliśmy wypakować przed włożeniem do bagażnika, bo w kartonach było głównie powietrze W zasadzie nosidełko było w jednym, a baza w drugim i te dwa kartony były włożone do trzeciego ogromnego xD
Wózek w jednym kartonie wielkości mniej więcej zmywarki, już oddzieliłam elementy gondoli od spacerówki, spacerówka w folii idzie na najwyższą półkę do szafy, a gondola się wietrzy

Co widzę tu nową wiadomość to liczę, że to Mirabelka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 12:05   #293
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Fotelik musieliśmy wypakować przed włożeniem do bagażnika, bo w kartonach było głównie powietrze W zasadzie nosidełko było w jednym, a baza w drugim i te dwa kartony były włożone do trzeciego ogromnego xD
Wózek w jednym kartonie wielkości mniej więcej zmywarki, już oddzieliłam elementy gondoli od spacerówki, spacerówka w folii idzie na najwyższą półkę do szafy, a gondola się wietrzy

Co widzę tu nową wiadomość to liczę, że to Mirabelka
A, widzisz, jeszcze fotelik. A ja tylko 2 w1. I jest poskładany + kółka osobno. Boże, nie mogę się doczekać, żeby go zobaczyć Tata mówi, że jakiś dziwny kolor, taki szary ;D

Wstyd się przyznać, zapomniałam o Mirabelce.. Ale pewnie już po wszystkim i maluchy ją pochłonęły Ogarnie to da znać

A ja mam kalafiora ciążowego, nie pamiętam czy tu pisałam, ale jest szansa, że w niedzielę wyjdę, jeśli wyniki będą ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 12:21   #294
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Mam nadzieję, że u niej wszystko dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 13:17   #295
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
A tak tak, przeczytałam Twojego posta po weselu, ale nie miałam jak edytować i później zapomniałam... Za chwilę będzie

Ja dziś wrzuciłam do torby do szpitala batony i wodę mineralną, brakuje tylko tych rzeczy, których spakować na razie nie mogę - ładowarka, telefon, portfel itp.

Podczytuję też sierpniówki - dziewczyny to skarbnica wiedzy na "problemy" z obsługą noworodka

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------


Ale ten 90 centyl wychodzi z średniej główka+brzuszek+nóżka? Bo u mnie główka i brzuszek w górnych granicach, nóżka w dolnych i średnia wychodzi średnia
Ja też już cała spakowana, też brakuje takich pierdółek dopakować
Nie wiem, wiem, że po prostu jest bliżej 90 centyla

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Właśnie mi pielęgniarka powiedziała, że dobrze ze nie rodzilam w ostatnim czasie, bo dwa oddziały poloznicze we Wrocławiu były zamknięte i ponoć była masakra, wozili rodzace poza miasto bo łóżek wolnych nie było. Teraz wszystko wróciło do normy.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Ale pod koniec sierpnia do 9.09 znowu Kamieńskiego chyba się zamyka?

My wczoraj po wizycie, synek waży 3450 Do porodu lekarz obstawia, że będzie 4 kg, no jest grubasek i co zrobić Wody płodowe nie urosły więc nie wywołujemy. Poza tym tam na dole nic nie jest gotowe na poród jeszcze, szok Będziemy się tak bujać pewnie do tego 11.09 Mamy fotkę 4D z uśmiechem małego, cudowne to było
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 13:48   #296
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
A, widzisz, jeszcze fotelik. A ja tylko 2 w1. I jest poskładany + kółka osobno. Boże, nie mogę się doczekać, żeby go zobaczyć Tata mówi, że jakiś dziwny kolor, taki szary ;D
Też mam 2w1, fotelik kupiliśmy oddzielnie, ale tak się złożyło, że w tym samym sklepie obie rzeczy i obie dziś były do odbioru
Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Ale pod koniec sierpnia do 9.09 znowu Kamieńskiego chyba się zamyka?
Kiedyś tak słyszałam, ale nie wiem czy to wciąż aktualne, te terminy zamknięcia ciągle się zmieniały.
Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
My wczoraj po wizycie, synek waży 3450 Do porodu lekarz obstawia, że będzie 4 kg, no jest grubasek i co zrobić Wody płodowe nie urosły więc nie wywołujemy. Poza tym tam na dole nic nie jest gotowe na poród jeszcze, szok Będziemy się tak bujać pewnie do tego 11.09 Mamy fotkę 4D z uśmiechem małego, cudowne to było
Coś mi się wydaje, że mam podobną sytuację do Twojej... No może mój jest trochę lżejszy patrząc na centyle, ale na mniejsze dziecko się nie zapowiada. Sytuacja na dole taka sama
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 14:01   #297
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Też mam 2w1, fotelik kupiliśmy oddzielnie, ale tak się złożyło, że w tym samym sklepie obie rzeczy i obie dziś były do odbioru

Kiedyś tak słyszałam, ale nie wiem czy to wciąż aktualne, te terminy zamknięcia ciągle się zmieniały.

Coś mi się wydaje, że mam podobną sytuację do Twojej... No może mój jest trochę lżejszy patrząc na centyle, ale na mniejsze dziecko się nie zapowiada. Sytuacja na dole taka sama
Z tego co wiem nadal aktualne. No to pewnie będziemy mieć podobnie, tak czuję, a już kurcze myślałam, że urodzę w przyszłym tygodniu albo w pierwszych dniach września
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 14:09   #298
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ja czasem nawet w nocy wchodzę zobaczyć czy Mirabelka czegoś nie napisała na pewno nie ma czasu na wizaż

Wy dopakowujecie rzeczy a ja jak narazie wyprałam tylko torbę może do końca tyg. sie spakuję. Ale u mnie do szpitala bardzo mało rzeczy trzeba wziąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 14:24   #299
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Z tego co wiem nadal aktualne. No to pewnie będziemy mieć podobnie, tak czuję, a już kurcze myślałam, że urodzę w przyszłym tygodniu albo w pierwszych dniach września
Znalazłam info o zamknięciu 30.08.-09.09. z 20 lipca. Idealne w mój termin, cóż... A Ty gdzie planujesz rodzić?

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Ale u mnie do szpitala bardzo mało rzeczy trzeba wziąć
U mnie w sumie też. Dla mnie ręcznik, koszule, kapcie i klapki pod prysznic, wodę, coś na ząb, kosmetyczka. Dla dziecka chusteczki nawilżane i pampersy, ewentualnie jakiś krem do pielęgnacji. A i tak mam dwie kilkukilogramowe torby spakowane Nawet jeszcze kilka dni temu coś dopakowałam, po tym jak wpadł mi w ręce opis porodu znajomej Większość rzeczy w moich torbach jest typu: da się bez nich przetrwać, ale z nimi jest wygodniej
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 18:14   #300
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Kami za miesiąc to większość albo wsyztskie już będziemy rozpakowane :3 i pozdrawiam podczytujące laski z października

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za pozdrowienia ja Was podczytuję na bieżąco, zwłaszcza, że udzielałam się na początku, bo termin 30.09/1.10. A z usg to już w ogóle wyszło 24.09, więc cały czas mam poczucie, że ruszę razem z Wami!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-07 21:44:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.