Licówki u nastolatki? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-23, 21:08   #61
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Licówki u nastolatki?

Masz ładne zęby,czytając,wyobrażałam sobie niewiadomo co,a tutaj białe,równe zęby. Ja mam zęby dość żółte,to jest kwestia genów,bo mój tato ma takie same,ale bardzo mocne,ja niestety tylko żółte i bardzo psujące się do tego ukruszone dwójki górne,a dolne zęby zachodzą mi na siebie. Ale lubię się uśmiechać i śmiać, aparatu stałego bym za nic nie założyła, a te dolne krzywe zęby to moja głupota i nienoszenie ruchomego aparatu systematycznie jak byłam młodsza.
Twój problem siedzi w głowie.

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Doczytałam wątek i zgłosiłam dwie wypowiedzi,może się dziewczyno trochę kultury nauczysz.
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 22:52   #62
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a ten druvik na stałe masz?
Na stale jest dopoki klej trzyma ;-) chce nosic jak najdluzej, bo daje pewnosc ze nic sie nie przesunie.

z telefonu
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-24, 08:26   #63
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Licówki u nastolatki?

Musisz nosić klamerki od bielizny na noc. Serio to pomaga Załóż je na te krzywe zęby i po miesiącu będą idealne.

(jaki problem taka odpowiedź)
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-24, 21:06   #64
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Na stale jest dopoki klej trzyma ;-) chce nosic jak najdluzej, bo daje pewnosc ze nic sie nie przesunie.

z telefonu
dzieki
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-24, 21:29   #65
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Licówki u nastolatki?

Poziom wypowiedzi autorki powala. Naskakiwać na ludzi z powodu tego, że mówią prawdę? Brawo.

Sama poszłam do ortodonty z zamiarem wyprostowania jednego zęba, który faktycznie mi przeszkadzał. Wylądowałam z pendexem, później płytką Nance'a i aparatami stałymi na górę i na dół. Oraz dowiedziałam się, że moje stawy nie działają prawidłowo. Jakoś nie robiłam problemów i nie tupnęłam nóżką, a wręcz się cieszę, bo nawet po kilku miesiącach widać duże efekty... wszędzie.

Autorko - tak, masz krzywe też inne zęby poza tymi dwoma. Ale jakaś masakryczna krzywizna to nie jest, uwierz. Mój wyglądał dużo gorzej. A i leczenie ortodontyczne to nie jest miesiąc-dwa i nie tylko to, co chcesz. Ale po poziomie wypowiedzi widzę, że nie ma tu czego tłumaczyć, inni już próbowali...
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 11:30   #66
Mrs_Selenator
Raczkowanie
 
Avatar Mrs_Selenator
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 35
Dot.: Licówki u nastolatki?

Są święta serio nie macie co robic? Latacie tylko po forum "a komu by tutaj dzisiaj uprzykrzyć życiec komu by tutaj coś chamskiego powiedziec" naprawde zalosne jestecie. Ja juz tutaj nawet nic nie pisze a wy dalej sie produkujecie. Nie macie zycia czy co? Żegnam.
Mrs_Selenator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 11:36   #67
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez Mrs_Selenator Pokaż wiadomość
Są święta serio nie macie co robic? Latacie tylko po forum "a komu by tutaj dzisiaj uprzykrzyć życiec komu by tutaj coś chamskiego powiedziec" naprawde zalosne jestecie. Ja juz tutaj nawet nic nie pisze a wy dalej sie produkujecie. Nie macie zycia czy co? Żegnam.
Swieta sa od odpoczywania, ich idea jest nic nie robienie Mam duzo domownikow, jakbym chciala komus zycie uprzykrzac do nich mam blizej :p Dziewczyno, wszyscy ci probuja doradzic, a ty foch i obrazanie wszystkich, no wez sie ogarnij.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-25, 11:37   #68
Mrs_Selenator
Raczkowanie
 
Avatar Mrs_Selenator
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 35
Dot.: Licówki u nastolatki?

A i tak jeszcze tylko na zakonczenie wy serio macie chyba coś z głowami.nie prosilam was o komentowanie czy moje zeby sa krzywe czy proste, brzydkie czy ladne tylko czy licówki nadawałyby sie dla nastolatki. Ja wam wspolczuje waszego czytania ze zrozumieniem. Jak Wy pozdawałyscie mature (o ile w ogóle pozdawałyscie) to ja nie wiem. A teraz serio zegnam bo az zal mi czasu i świąt na taką zdesperowaną polską ciemnote jak wy.
Mrs_Selenator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 11:40   #69
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez Mrs_Selenator Pokaż wiadomość
A i tak jeszcze tylko na zakonczenie wy serio macie chyba coś z głowami.nie prosilam was o komentowanie czy moje zeby sa krzywe czy proste, brzydkie czy ladne tylko czy licówki nadawałyby sie dla nastolatki. Ja wam wspolczuje waszego czytania ze zrozumieniem. Jak Wy pozdawałyscie mature (o ile w ogóle pozdawałyscie) to ja nie wiem. A teraz serio zegnam bo az zal mi czasu i świąt na taką zdesperowaną polską ciemnote jak wy.
Lol.
To ci powiedzialysmy, ze sie NIE nadaja. A ty we wrzaski bo jak to mozliwe Ba, dziewczyna ci za darmo, stwierdzila profesjonalnie jak wyglada cala szczeka i co mozna w zwiazku z tym zrobic. Nie powiedziala: ty glupie dziecko, masz caly dziob krzywy, tylko grzecznie ci chciala poradzic. A ty we wrzaski vo nie po twojej mysli.
No tak...nie no, idac twoim tokiem myslenia to mi i mature i dwa dyplomy powinni anulowac i nawet z kolejnych dwoch wyrzucic
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 18:27   #70
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Licówki u nastolatki?

Autorko, żadne licówki, tylko aparat - masz cofnięte jedynki, więc i cała reszta zębów jest źle ustawiona. Popracuj w wakacje i w przyszłym roku zakładaj aparat (można płacić na raty).
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 18:05   #71
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Licówki u nastolatki?

Droga Mrs_Selenator!
Przykro mi, ale nie podam Ci namiarów na gabinet, gdzie prostowałam zęby CA, ponieważ nie mam zamiaru się później wstydzić za taką osobę jak Ty!
Nie byłam w stanie odpisać Ci na PW, ponieważ jesteś zablokowana.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 18:10   #72
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Licówki u nastolatki?

Aj.. pocisk od 16-latki zasmuce cie, mature mam juz dawno za sobą i nie jest to zyciowe osiagniecie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 18:11   #73
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Licówki u nastolatki?

Wyobraźcie sobie, że autorka wątku była na tyle bezczelna iż poprosiła mnie o namiary na gabinet gdzie leczyłam się CA. Z drugiej strony jest bardzo naiwna myśląc, że zdrowo myślący człowiek po przeczytaniu tego co napisała poda jej jakiekolwiek namiary.

Współczuję. Przydałaby się tu wizyta u specjalisty, ale nie u ortodonty...

Autorka wątku jest okropnie żałosna...
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-26 19:11:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.