Idealny szampon i odzywka-wasze typy:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-13, 07:54   #31
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Idealny szampon i odzywka-wasze typy:)

a gdzie kupujecie szmpon Barwy? ja go nigdzie nie moge znalesc
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 09:33   #32
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Idealny szampon i odzywka-wasze typy:)

Cytat:
Napisane przez moriam Pokaż wiadomość
a gdzie kupujecie szmpon Barwy? ja go nigdzie nie moge znalesc
W super i hipermarketach, a przede wszystkim w kioskach.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 10:09   #33
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Idealny szampon i odzywka-wasze typy:)

Cytat:
Napisane przez moriam Pokaż wiadomość
a gdzie kupujecie szmpon Barwy? ja go nigdzie nie moge znalesc
wiesz gdzie jest Hala Kupców -Perła? tam jest taka mala samoobslugowa drogeria, tataro-chmielowa Barwe i inne kupowalam zawsze tam
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 16:46   #34
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Idealny szampon i odzywka-wasze typy:)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
wiesz gdzie jest Hala Kupców -Perła? tam jest taka mala samoobslugowa drogeria, tataro-chmielowa Barwe i inne kupowalam zawsze tam
lubie tam chodzić ale drogo mają.
musze wybadać te barwy
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 16:08   #35
barylator
Przyczajenie
 
Avatar barylator
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Idealny szampon i odzywka-wasze typy:)

Włosy: farbowane, rozjasniane,suche, zniszczone suszarka.
Probowlam takich kosmetykow jak:
szamponu uzywam: garnier odbudowa i blask lub palmolive (z owocem granatu) wlosy farbowane.
Odzywki i maseczki:
WAX ... odzywil wlosy (mam ten do wlosow blond) ale zaczely mi okropnie po nim wypadac,czytalam na forum o WAXie i pare osob mialo ten sam problem.
-loreal... (pomaranczowy) ladnie pachna po nim wlosy, wygladzil koncowki, ale nie dal dobrych efektow, wlosy nadal sa suche
-Nivea...(odzywka elastycznosc i blask) ładnie pachna wlosy, sa bardziej elastyczne, dobrze sie rozczesuja, ale nie nawilzyl ich sa nadal suche,
-Joanna (algi morskie odzywka) wlosy po 1 zastosowaniu sa bardziej puszyste,latwiej sie rozczesuja, koncowki sa mniej zniszczone, ale nadal po dalszym stosowaniu tak jak by przestawal dzialac albo wlosy sie przyzwyczaily i juz nie daje takich efektow,
-Marion (odzywka wlosy farbowane, zniszczone i suche) powiem szczerze ze po mimo ceny a jest ona najmniejsza sposrod tych wymienionych wyzej, moim wloson swietnie poprawil kondycje, wlosy sa mile w dotyku,miekkie, przestaly byc sztywne i klojace, czuje ze sa nawilzone, koncowki juz tak brzydko nie wygladaja,widac golym okiem ze sie bardziej blyszcza, swietnie pachna (zapach taki pudrowy jak ktos lubi) posiada 5 witamin(P,B5,H,A,E + ceramidy) jak dla mnie najlepszy
*Marion (odzywka do wlosow rozjasnionych, siwych i blond) takia samo dzialanie jak ta u gory marion rownie bardzo dobra dodatkowo posiada estrakt z limonki(a wlosy rozjasniane potrzebuja zakwaszania zeby zamknely sie łuski) dodatkowo zapobiega zołcieniu wlosow, nadaje im kolor platyny.
-Gliss kur (olejki pielegnujace) uzywam ok 4-5(bo inaczej sie wlosy przetluszczaja) razy na miesiac dobrze nawilza,wlosy sa bardzo wygladzone, przestaja byc szorstkie, koncowki nie sa sianowate,drapiace
-Pantene pro-v (kuracja na noc) pryskam wlosy dodatkowo na noc 2 razy w tygodniu. Intensywnie naprawia to co spowodowal rozjasniacz,pomaga naprawic uszkodzenia moim zdaniem naprawde dobry.
-Pantene pro-v (intensywna regeneracja bez splukiwania) zawsze po kazdym myciu wcieram odzywka bez splukiwania pantene, uzywalam innych wielu innych ale do tej pory stoja na polce, zadna nie byla tam dobra jak pantene
Uzywalam roznych odzywek z joanny, jakis nieznanych nazw,ale efektow nie widzialm jak po tych co wymienilam (gliss kur, pantene,marion) ale duze znaczenie maja wlosy nie dla wszytkich beda tak samo skoteczne. pozdrawiam
ps czytalam ze niektore dziewczyny tu na forum proponuja majonez na wlosy jako maseczke trzeba sprobowac przeciesz w majonezie skladnikiem sa jajka i oliva, wiec to prawie to samo co domowe sposoby zołtko+oliva
Lista najlepszych kosmetykow do pielegnacji wlosow ....

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/thebest.php?kat=165
__________________
Femme

Edytowane przez barylator
Czas edycji: 2007-11-14 o 16:38
barylator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 08:13   #36
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Idealny szampon i odzywka-wasze typy:)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
wiesz gdzie jest Hala Kupców -Perła? tam jest taka mala samoobslugowa drogeria, tataro-chmielowa Barwe i inne kupowalam zawsze tam
oczywiscie- wiem
wielkie dzieki
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 21:38   #37
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Idealny szampon i odzywka-wasze typy:)

Wloskilugie,niefarbowan e,lekko przetluszczjace sie u nasady,suche na koncach.Teraz bardzo mi wypadja,rozdwajaja sie,lamia.Wlosy geste,grube,falujace z tedecja do puszenia sie.Czasami uzywam prostownicy,czasami krece z piankami,badz pianka+suszarka z dyfuzorem.Raz w tygodniu po basenie susze suszarka.

Szampon:i to jest mi wlasnie ciezko okreslic,bo trudno jest mi znalezc szampon,ktory stwierdze,ze jest dobry.Latwiej jest mi ocenic odzywke.Dlatego zainteresowalam sie tym watkiem Ale napewno niedobre:wszystkie Timotei.Dobre:Avon do ciemnych wloskow,Palmolive do przetluszczajacych sie I Pantene pro-V nadajacy polysk.

Odzywka:wiekszosc Timotei (szczegolnie bambusowa) i odzywka L'oreal pomarańczowa.Z tych,jak dotad,jestem bylam zadowolona

Maski:Avon mleczko sojowe+cos tam (juz jej nie ma,ale zrobilam zapasy,bo jest swietna) i niesmiertelny WAX Do tego olejek rycynowy do szamponu przy prawie kazdym myciu
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-18, 11:27   #38
owncorner
Raczkowanie
 
Avatar owncorner
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 51
szampon - Timotei bodajze wiśnowy, również i to nawet lepsze stosowałam w ameryce na wakacjach, ale nazwy nie pamietam. wiem tylko ze u ans go nie ma. Jest w takiej okrągłej jasno różowej dość dużej butelce

odżywka - obecnie nie używam, ale lubie tą z fructis

http://cgi.ebay.com/VITA-5-Colourtec...ayphotohosting
oo to ten

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-08-24 o 07:51 Powód: post pod postem
owncorner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 16:01   #39
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Idealny szampon i odzywka-wasze typy:)

Włosy: farbowane, suche, zniszczone farbą, z tendencją do puszenia się i życiem własnym życiem :P, (nie wypadają są grube i nie przetłuszczają się :P)
szampon: tutaj to albo; Loreal absolute repair (choć uważam że powinno się go używać co 2-3 mycia bo włosy się jakby od niego uzależniają) albo zwykły szampon dla dzieci (jest delikatny i nie zje ci włosów )
odżywka: kiedyś ulubiona była maska Loreal absolute repair - wszystko super gdy używałam co 3 dni, do momentu odstawienia _-_ stan jest dobry tylko gdy jej używasz, aktualnie; olej kokosowy i wax!
dodatki: jedwab byle nie biosilk.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze



Edytowane przez rapifen
Czas edycji: 2009-08-22 o 16:06
rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 16:20   #40
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Idealny szampon i odzywka-wasze typy:)

U mnie zmieniła się pielęgnacja, chociaż stan włosów nie - cienkie, delikatne, skłonne do przetłuszczania się.

Szampon - Bebi Barwy. Koniec kropka. Jedyny szampon, po którym z codziennego mycia przeszłam na mycie wlosów co drugi dzień. Do udanych strzałów zaliczam też Matrix Amplify, Barwę jabłkową i z czarnej rzepy. Ale Bebi jest moim faworytem nr 1.

Odżywka - szczerze mówiąc średnią wagę przywiązuję do odżywek, wolę postawić na dobry szampon i jakiś dobry "psikach" typu samodzielnie ukręcone mazidło. Lubię odżywki Timotei (do włosów jasnych, bambusową, czereśniową) oraz Herbal Essences, ale to bardziej dla walorów zapachowych.

Maska - Carrota Kallosa / błotna maseczka Bielendy. Nie umiem powiedzieć, która z nich jest lepsza. Carrota ma mdły i nieciekawy zapach, ale działanie rewelacyjne, odświeża włosy i nieco zmniejsza ich przetłuszczanie się. Podobnie jak maska Bielendy, aczkolwiek jej zapach jest nieco przyjemniejszy.

Wcierka - Garnier Neril (śmierdzi ohydnie) oraz woda brzozowa.

Dodatki - napar ze skrzypu + pokrzywy, napój z drożdży, tauryna + cynk + zielona herbata.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 15:10   #41
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Idealny szampon i odzywka-wasze typy:)

Szampon :potrójna siła ziół Polleny Eva rzepa ,łopian ,skrzyp. Odżywka :Elseve ceramidy i jedwab marion przed prostowaniem .
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 14:40   #42
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Idealny szampon i odzywka-wasze typy:)

Moje włosy: do ramion, od 1,5 roku nie farbowałam (a wcześniej tylko szamponetkami). Często je modeluję przy użyciu okrągłej szczotki i suszarki, niestety na początku robiłam to zbyt często i nieumiejętnie, czego efektem były popalone włosy . Ponadto chciałam odrobinę przyciemnić swój naturalny kolor, bardziej go pogłębić, ale jednocześnie wzmocnić włosy.

Szampon: Znalazłam swój ideał . Szampon bez soli - Silk&Shine Shampoo- CaliVita . Szampon nie zawiera soli, wzmacnia włosy zniszczone nieodpowiednim szczotkowaniem iii gorącym powietrzem suszarki . Ponadto włosy są po nim lśniące, łatwo się rozczesują (nawet bez odżywki!:O) i nie puszą .

Odżywka: Niestety ideału jeszcze nie znalazłam, ale bardzo zadowolona jest z serum ziołowo-witaminowego- Radical. Szukając odżywki głównie skupiłam się na tym, aby zapobiegała wypadaniom włosów i ułatwiała ich rozczesywanie. I to serum właśnie tak działa! Włosy nie przestały wypadać mi w ogóle oczywiście, ale wypada ich o wiele mniej niż kiedyś . Po nałożeniu serum łatwiej się rozczesują i ponadto serum nie obciąża włosów (chociaż i tak myję je max. co drugi dzień, bo przetłuszczają się).
__________________
zonk!
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.