Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-23, 19:53   #1381
smokwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja przez dwa miesiące łykałam bellise do czasu kiedy zaczęła robić mi się wysypka na buzi (wyglądało to jak oparzanie) A efekty?? Czy ja wiem.... Może mi ktoś poda nazwę jakiś dobrych witamienek na porost włosów? Co sądzicie o vitapil'u?
smokwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 18:02   #1382
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez smokwa Pokaż wiadomość
Ja przez dwa miesiące łykałam bellise do czasu kiedy zaczęła robić mi się wysypka na buzi (wyglądało to jak oparzanie) A efekty?? Czy ja wiem.... Może mi ktoś poda nazwę jakiś dobrych witamienek na porost włosów? Co sądzicie o vitapil'u?
Przeczytaj wątek, jest mnóstwo opinii zarówno o Vitapilu jak i innych tabletkach
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 09:40   #1383
Karo1983
Raczkowanie
 
Avatar Karo1983
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 100
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Brałam wcześniej przez 2 miesiące Skrzypowitę i żadnycn efektów nie bylo widac. Teraz od 3 tygodni biorę Vitapil i naprawdę już widze efekty, włoski naprawdę mniej wypadają i jakby łatwiej się rozczesywały.
__________________
Karolcia
Karo1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 11:00   #1384
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczynki straszliwie wypadaja mi wlosy zastanawiam sie nad zakupem Vitapilu lub Merz Spezial, ale co to znaczy ze ten ostatni jest przeznaczony tylko do wlosow z zielonym klosem? i ktory z nich ma mniejsza zawartosc drozdzy? czy jest tu ktoras z wizazystek, ktora zazywa hormony na tarczyce i bierze, ktorys z nich? wyczytalam, ze nie powinno zazywac sie zbyt duzo drozdzy, poniewaz przy tarczycy jest sie bardziej podatnym na drozdzyce...prosze o opinie
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 11:05   #1385
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Dziewczynki straszliwie wypadaja mi wlosy zastanawiam sie nad zakupem Vitapilu lub Merz Spezial, ale co to znaczy ze ten ostatni jest przeznaczony tylko do wlosow z zielonym klosem? i ktory z nich ma mniejsza zawartosc drozdzy? czy jest tu ktoras z wizazystek, ktora zazywa hormony na tarczyce i bierze, ktorys z nich? wyczytalam, ze nie powinno zazywac sie zbyt duzo drozdzy, poniewaz przy tarczycy jest sie bardziej podatnym na drozdzyce...prosze o opinie
Nie sądzę żeby był przeznaczony do włosów z zielonym kłosem tylko ma taką mieszankę składników, że szczególnie działa na porost włosów. Moja Mama go bierze, działa doskonale, a na tarczycę leczy się od pół roku.
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 11:41   #1386
u.zymek
Raczkowanie
 
Avatar u.zymek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 116
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Dziewczynki straszliwie wypadaja mi wlosy zastanawiam sie nad zakupem Vitapilu lub Merz Spezial, ale co to znaczy ze ten ostatni jest przeznaczony tylko do wlosow z zielonym klosem? i ktory z nich ma mniejsza zawartosc drozdzy? czy jest tu ktoras z wizazystek, ktora zazywa hormony na tarczyce i bierze, ktorys z nich? wyczytalam, ze nie powinno zazywac sie zbyt duzo drozdzy, poniewaz przy tarczycy jest sie bardziej podatnym na drozdzyce...prosze o opinie
Przy niektórych chorobach tarczycy zakazany jest jod, a VITAPIIL ma go w składzie!
Dobre są tabletki firmy Bioogrody Wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy dostępne w aptece, mają sporo tych ziół w jednej tabletce w porównaniu z innymi firmami. Cena też przystępna około 15 zł za 100 tabletek. Ma w składzie również biotynę, która korzystnie wpływa na włosy, nie ma natomiast drożdzy (Merz spezial ma)
Włosy wypadają też przy niedoczynności tarczycy...
Pozdrawiam!
u.zymek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 14:13   #1387
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Hej ja mam wlasnie niedoczynnosci tarczycy i nie wiem czy ten Vitapil to moge brac
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 14:25   #1388
u.zymek
Raczkowanie
 
Avatar u.zymek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 116
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Hej ja mam wlasnie niedoczynnosci tarczycy i nie wiem czy ten Vitapil to moge brac
O to, czy możesz brać Vitapil musisz spytać swojego endokrynologa
u.zymek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 21:13   #1389
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ok zadzwonilam do mojego endo, mam hasimoto, wiec nie moge brac niczego z jodem, swoja droga wlasnie jestem w trakcie zmiany endokrynologa, bo ta kobieta o niczym mnie nie powiadamia, nic nie tlumaczy, a ja sie objadam centrum z zawartoscia jodu! czy znacie jakies kapsulki na wypadajace wlosy bez zawartosci jodu? vitapil odpada, merz spezial chyba tez? wyczytalam dzisiaj, ze dobrze jest gdy na hasimoto zazywa sie olej z rekina, ale na wloski to chyba on nie pomoze
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 13:08   #1390
u.zymek
Raczkowanie
 
Avatar u.zymek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 116
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
ok zadzwonilam do mojego endo, mam hasimoto, wiec nie moge brac niczego z jodem, swoja droga wlasnie jestem w trakcie zmiany endokrynologa, bo ta kobieta o niczym mnie nie powiadamia, nic nie tlumaczy, a ja sie objadam centrum z zawartoscia jodu! czy znacie jakies kapsulki na wypadajace wlosy bez zawartosci jodu? vitapil odpada, merz spezial chyba tez? wyczytalam dzisiaj, ze dobrze jest gdy na hasimoto zazywa sie olej z rekina, ale na wloski to chyba on nie pomoze
Mogę polecić BODYMAX PLUS - ale tylko ten! inne wersje mają w składzie jod.
Plus te z wyciągiem z pokrzywy i skrzypu które polecałam wcześniej
Poczytaj na forum gazety, jest forum chorych na hashimoto i drugie dla osob z chorobami tarczycy, pozdrawiam!
p.s. jeśli będziesz miała dobre wyniki to i włosy przestaną wypadać! Zdrówka życzę!
u.zymek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 13:30   #1391
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A stosowała któraś z Was może "Doppelherz aktiv Na włosy i paznokcie"??

__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 12:02   #1392
jaskuleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 101
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Witam.
Chciałam zapytać czy jednoczesne przyjmowanie kilku suplementów i witamin nie spowoduje przedawkowania któregoś ze składników ?
Obecnie biorę:
Vitapil
Belisę
Lewitan (drożdże)
Multiwitaminę (właśnie skończyłam i od jutra chcę zastąpić ją Falwitem )
Magnez+B6
Chciałam kupić jeszcze cynk ale boję się że co za dużo to nie zdrowo.

Jeśli to za dużo to może doradzicie mi co powinnam na razie odstawić.
jaskuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 12:17   #1393
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jaskuleczka Pokaż wiadomość
Witam.
Chciałam zapytać czy jednoczesne przyjmowanie kilku suplementów i witamin nie spowoduje przedawkowania któregoś ze składników ?
Obecnie biorę:
Vitapil
Belisę
Lewitan (drożdże)
Multiwitaminę (właśnie skończyłam i od jutra chcę zastąpić ją Falwitem )
Magnez+B6
Chciałam kupić jeszcze cynk ale boję się że co za dużo to nie zdrowo.

Jeśli to za dużo to może doradzicie mi co powinnam na razie odstawić.

Nie wiem czy składniki się powtarzają, ale biorąc taką ilość suplementów bardzo obciążasz wątrobę
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 12:22   #1394
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Witam.
Chciałam zapytać czy jednoczesne przyjmowanie kilku suplementów i witamin nie spowoduje przedawkowania któregoś ze składników ?
Obecnie biorę:
Vitapil
Belisę
Lewitan (drożdże)
Multiwitaminę (właśnie skończyłam i od jutra chcę zastąpić ją Falwitem )
Magnez+B6
Chciałam kupić jeszcze cynk ale boję się że co za dużo to nie zdrowo.

Jeśli to za dużo to może doradzicie mi co powinnam na razie odstawić.

przecież te wszystkie suplementy na włosy mają podobny skład! weźmy pod 'lupę' magnez. Znajduje się on na pewno w Vitapilu, Belissie i Magnez +b6. W tak lekkomyślny sposób dostarczasz swojemu organizmowi 3x więcej tego pierwiastka niż powinnas... A wiele z nich w tych tabletkach będzie się powtarzac . W ten sposób prędzej sobie zaszkodzisz niż pomożesz, ale to już Twoja decyzja. Ja bym w życiu nie brała tylu tabletek na raz
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 21:53   #1395
jaskuleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 101
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy składniki się powtarzają, ale biorąc taką ilość suplementów bardzo obciążasz wątrobę

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
przecież te wszystkie suplementy na włosy mają podobny skład! weźmy pod 'lupę' magnez. Znajduje się on na pewno w Vitapilu, Belissie i Magnez +b6. W tak lekkomyślny sposób dostarczasz swojemu organizmowi 3x więcej tego pierwiastka niż powinnas... A wiele z nich w tych tabletkach będzie się powtarzac . W ten sposób prędzej sobie zaszkodzisz niż pomożesz, ale to już Twoja decyzja. Ja bym w życiu nie brała tylu tabletek na raz
Nie znam się na suplementach i właśnie dlatego poprosiłam o radę.
Czy jeśli odstawię magnez i falvit to będzie dobrze?

Rano:belisa i 3 tabletki drożdży
Wieczorem vitapil i 3 tabletki drożdży
jaskuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 22:03   #1396
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jaskuleczka Pokaż wiadomość
Nie znam się na suplementach i właśnie dlatego poprosiłam o radę.
Czy jeśli odstawię magnez i falvit to będzie dobrze?

Rano:belisa i 3 tabletki drożdży
Wieczorem vitapil i 3 tabletki drożdży
Nie musisz specjalnie znac sie na suplementach, poprostu wez opakowania i porownaj składy, jesli sie dubluja odstaw ktorys produkt. Ile tabletek drozdzy zalecaja w ulotce? jesli 6 w ciągu doby to mysle ze z tym jest OK.
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 22:25   #1397
jaskuleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 101
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Nie musisz specjalnie znac sie na suplementach, poprostu wez opakowania i porownaj składy, jesli sie dubluja odstaw ktorys produkt. Ile tabletek drozdzy zalecaja w ulotce? jesli 6 w ciągu doby to mysle ze z tym jest OK.
Dziękuję za odpowiedź.
Drożdży wg ulotki powinno przyjmować się 2-4 taletki 3xdziennie. Więc ja przyjmuję połowę zalecanej dawki.
Kilka składników belisy i vilapilu rzeczywiście się dubluje ale składniki w belisie są opisane w %zalecanego dziennego spożycia. Przeważnie ok 49-50% Jedynie kwas foliowy to 100% zalecanego dziennego spożycia.
Dlatego właśnie przyjmowałam drugi preparat tj vitapil aby uzupełnić drugie 50%

Uważasz że powinnam odstawić ?
jaskuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 22:43   #1398
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

% dzienne spożycie w tabletce, a przeciez jesz jeszcze owoce, warzywa, mięso, moze faktycznie odstaw jeden preparat zeby nie przedobrzyc... kazdy chyba wie ze co za dzuo to nie zdrowoc
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 03:14   #1399
rubinka123
Raczkowanie
 
Avatar rubinka123
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 346
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Biorę tabletki H Pantoten Classic.
Na ich stronie internetowej znalazłam informację :
2 do 4 tabletek dziennie. Najlepiej raz dziennie, po posiłku.

Czy to oznacza (przyjmując, że biorę dziennie 4 tabletki), że powinnam łykać po posiłku 4 tabletki na raz?
Zwykle to rozkładam : po śniadaniu 1, po obiedzie 2 itp ...
__________________
Walka o zdrowe i piękne włosy part 2


Who is it?
rubinka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 07:05   #1400
jaskuleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 101
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
% dzienne spożycie w tabletce, a przeciez jesz jeszcze owoce, warzywa, mięso, moze faktycznie odstaw jeden preparat zeby nie przedobrzyc... kazdy chyba wie ze co za dzuo to nie zdrowoc
Dziękuję masz rację pozostanę przy vitapilu bo jest bardzo chwalony na tym forum i przy tabletkach drożdżowych bo sama mogę je polecić. Biorę już trzecie opakowanie tabletek drożdżowych Lewitan i choć przyjmuję tylko połowę zalecanej dawki to bardzo wzmocnił moje paznokcie. Jeśli chodzi o włosy to jeszcze nie widzę różnicy ale paznokcie to po prostu rewelka.
jaskuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 12:51   #1401
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Question Ktore tabletki najlepsze?

witam. które tabletki na wzmocnienie włosów są najskuteczniejsze? Silica, Revalid, czy Belissa? stosuje Belissę od około tygodnia... zastanawiam się nad kupnem revalidu... jest droższy, ale może skuteczniejszy.... ? moze macie jakieś opinie porównawcze? bardzo proszę o poradę.
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 13:21   #1402
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Ktore tabletki najlepsze?

poczekaj jeszcze z 3 miesiace- jesli belissa nie zadziała, wtedy mozesz rozważac zmiane suplementu... Przeciez po tygodniu trudno powiedziec czy tabletki działają czy nie, na to trzeba czasu. Po co teraz kupowac droższe tabletki, skoro tania belissa może okazać się dobra dla Twoich włosów?! A żadne (czy droższe czy tansze) nie zadziałają od razu po tygodniu.




Poza tym pare wątków niżej jest dość obszerny wątek o suplementach:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=76551


Poczytaj go.




Najwięcej dziewczyn poleca (z tego co pamiętam) Vitapil - sama go biorę (juz nie 1szy raz) i rowniez mogę Ci go polecić.
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 13:54   #1403
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Ktore tabletki najlepsze?

nie nie.. ja wiem że żadne nie zadziałają po tygodniu... tylko że nie wiem czy jest sens kontynuowania "kuracji" belissą jeżeli jest ona nieskuteczna.... dlatego pytam.... no ale chyba jednak poczekam ze 2 miesiące i wtedy zobacze.. chyba że któraś z was wie, że nie opłaca się inwestować w belissę.. ;>
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 14:18   #1404
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Ktore tabletki najlepsze?

wiesz, to zalezy od organizmu na innych działa na innych nie- tak samo jak kosmetyki albo perfumy- na jednej skórze pachną wieczność na innej godzinkę. Dlatego najlepiej samemu przetestować .


W tym wątku co Ci podałam znajdziesz opinie dziewczyn o belissie, ale jeśli mnie pamięc nie myli belissa pomogla większości tylko na... paznokcie
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 14:24   #1405
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Ktore tabletki najlepsze?

PRZECIEZ JEST JUZ TAKI WATEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
JEST WYSZUKIWARKA
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 14:29   #1406
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Ktore tabletki najlepsze?

Cytat:
Napisane przez lovellyhippo Pokaż wiadomość
witam. które tabletki na wzmocnienie włosów są najskuteczniejsze? Silica, Revalid, czy Belissa? stosuje Belissę od około tygodnia... zastanawiam się nad kupnem revalidu... jest droższy, ale może skuteczniejszy.... ? moze macie jakieś opinie porównawcze? bardzo proszę o poradę.
Istniejącego wątku to już nie trzeba czytać... \
Wisi na pierwszej stronie listy tematów, ale nie...
Trzeba zalożyć nowy
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 14:29   #1407
Joanna832
Raczkowanie
 
Avatar Joanna832
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 140
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Hejka...

Szukalam informacji na temat pewnych tabletek na wlosy i tak znalazlam ten watek...
Otoz kupialam ostatnio tabletki inneov gestosc wlosow. Zaczelam kuracje wczoraj.. Wlosy mam slabe, cienkie, a najwiekszy problem to to ze sie krusza Czy ktoras z Was brala te tabletki?? Czy jest szansa na to ze moje wloski sie podlecza? Kuracja jest droga ale tnacy chwyta sie brzytwy i zrobilambym wszystko zeby te moje klaki przestaly sie kruszyc.... Pozdrawiam mocno i licze na odpowiedz...
Joanna832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 14:35   #1408
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

a czym spowodowane jest kruszenie się Twoich włosów?? masz naturalne/ farbowane??
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 14:41   #1409
Joanna832
Raczkowanie
 
Avatar Joanna832
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 140
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
a czym spowodowane jest kruszenie się Twoich włosów?? masz naturalne/ farbowane??
Mam farbowane, ale wczesniej jak nie farbowalam mialam ten sam problem Moze juz taka ich natura....
Joanna832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 14:44   #1410
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

a moze po prostu mialas niedobor witaminek? bo jesli naturalne włosy Ci się kruszyły to na pewno nie jest to wina zabiegów chemicznych. trzymam kciuki żeby ten problem Cię opuścił, a o Inneov ja się nie wypowiem bo nie stosowałam (jestem wierna vitapilowi ). ALe możesz przeszukać ten wątek- założę się że nie raz ani nie dwa dziewczyny już o nim pisały
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.