Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-14, 13:17   #4681
dusia_tcv
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 785
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Iris1988 Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim

Podczytuje na biezaco ale nie mialam jak pisac:-( mam jakis zjazd od wczoraj:-( tesciowa twierdzi ze maly ma kolke a on kweka tylko za jedzeniem on wogole malo placze i cichutko. Stwierdzila ze mu napewno jest za zimno przekonala do tego tż no i bylam w mniejszosci wiec ubralam w to co kazala przykrylam na noc a dzisiaj widze potowki:-( i jak tu sie nie klocic? Musze zaczac robic swoje a to co mowi wpuszczac jednym uchem wypuszczac drugim. Igor tez zaczyna miec jakas wysypke na buzce po krochmalu schodzi troche. Zobaczymy co powie lekarka jak przyjdzie na wizyte. Tż do konca tygodnia jest w domu ale my z tego nic nie mamy bo ciagle cos robi:-( myslalam ze wykorzysta troche czasu dla nas a wychodzi na to ze ja siedze z malym a on ciagle gdzies:-( tylko dzieki malemu nie lapie mnie deprecha ale nie wiem jak dlugo wytrzymam.


Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk
pogadaj z mężem otwarcie powiec co ci leży a jak nic nie da to weź małego i zmień otoczenie na kilka dni albo do rodziców albo jakiejś przyjaciółki


Ja na szczęście mam teściową daleko i całą rodzinkę więc dzieciaki mogę spokojnie wychowywać po swojemu

Edytowane przez dusia_tcv
Czas edycji: 2014-08-14 o 13:22
dusia_tcv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 13:22   #4682
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Co do mleka dla starszaka, to my wsiowi ludzie już od 1 roku życia daliśmy Matylce mleko od krowy, tzn raz dziennie - rano z kakao, a wieczorem jeszcze Enfamil, ale też tak czuję że niebawem już go całkowicie odstawimy

joanna ale mi się zacna ksywa dostała no za tysiaka to mogę Was wszystkie spić sesese

malwiskaw sprawie wysypki nie doradzę, ale Oliwka cały tatuś

Marianna pielęgniarki masakra po co się biorą jak nie potrafią... Jak byłam w przychodni kiedy mały miał ok 2 tyg. i spytałam laborantki czy bym nie mogła zrobić u niej poziomu bilirubiny to powiedziała szczerze że ona się boi kłóć takich maluszków (mimo że już kupę lat pobiera krew) i żebym jechała do szpitala. zrobić wyniki..

Domi nianię kupiłam Aventu taką o przyznam że wybór padł na nią ze względu na możliwość dwustronnej komunikacji (tak raczej na przyszłość), te kołysanki też mnie mocno kusiły, no i wyświetla też wilgotność powietrza i temperaturę pomieszczenia, fajne rzeczy. Polowałam na używane (tą i jeszcze podobną) ale albo mnie ktoś uprzedził, albo zapominałam zalicytować w ostatnich minitach aukcji W końcu kupiłam niby też trochę w okazyjnej cenie, ze względu na egzemplarze wystawowe.. ale jak dla mnie nic temu mojemu modelowi nie brakuje, poza polską instukcją, ale ją znalazłam w necie...

aga__tka z tym wodzeniem wzrokiem w obie strony to chyba o to chodzi, że dziecko powinno patrzeć czy leżeć z główką przechyloną w jedną i drugą stronę, bo jeśli ma tendencje tylko do jednej strony to może się to skończyć rehabilitacjami. Wiem że dziecko należy układać z główką raz na jednym raz na drugim boku.
Z kokardką to dokładnie tak jak mówisz , jak mi ktoś zwraca uwagę że powinnam przyczepić to mówię że wierzę w Boga nie w przesądy, no i jest zgacha chociaż Ci bardziej natarczywi, przekonują dalej, że lepiej się "ubezpieczyć", bawi mnie to

rybka13Dziecko ma skoki rozwojowe, a kryzysy ma matka <--- pięknie powiedziane, oby Szymek spał więcej , jak coś może pogadać z Ignasiem jak to sie robi, tfu tfu coby nie zapeszyć

Iris1988 pamiętaj że to Ty jestes matką i choćby 100 osób mówiło tak, a Ty byś czuła że trzeba inaczej, to Ty masz rację bo intuicyjnie wiesz co dla Twojego dziecka najlepsze

Nadrobiłam i najchętniej bym poszła spać, ale zaraz Matyldka obudzi się z drzemki, więc chyba jednak posprzątam
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 13:43   #4683
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
I moja nie spi ostatnio w dzien. Najgorzej rano. Dzis od 7:30 do 14. Dopiero co zasnela. Najgorzej, ze uspakaja sie na kilka minut i znowu placz... kolka to dzis nie byla. Nie podkurczala nozek... dobrze pierdziala i w ogole...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moja potraiła nie spać od 9 do 15 - 2 -3 dni miała takie aktywnosci, ale za to w nocy spała... teraz nie śpi w nocy a w dzień to przed chwilą zasneła, ale karmiłam ją o 12 więc pewnie za chwile zacznie się wybudzać. Zasneła dopiero jak ją wyciągnełam kanape i pomasowałam brzuszek - odpłyneła od razu mimo że nie miała brzuszka ani twardego ani się nie napinała. No i jeszcze przysneła o 12 do 12:30 jak laktatorem ściągałam pokarm laktator ją uspia wcześniej spała na spacerze od 10-12 więc też nieźle

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
IRIS nie słuchaj nikogo tylko rób swoje. Wczoraj moja teściowa z ciotką zarzuciły mi że Mała jest za lekko ubrana i na pewno jest jej zimno, to odpowiedziałam prosto z mostu ze miały swoje dzieci i ubieraly jak chciały a teraz niech się nie wracają
Ciekawe na jak długo podziała

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jakby jej było zimno to na pewno dałaby znać :P ogólnie lepiej jest wyziębić dziecko niż je przegrzać


Cytat:
Napisane przez Iris1988 Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim

Podczytuje na biezaco ale nie mialam jak pisac:-( mam jakis zjazd od wczoraj:-( tesciowa twierdzi ze maly ma kolke a on kweka tylko za jedzeniem on wogole malo placze i cichutko. Stwierdzila ze mu napewno jest za zimno przekonala do tego tż no i bylam w mniejszosci wiec ubralam w to co kazala przykrylam na noc a dzisiaj widze potowki:-( i jak tu sie nie klocic? Musze zaczac robic swoje a to co mowi wpuszczac jednym uchem wypuszczac drugim. Igor tez zaczyna miec jakas wysypke na buzce po krochmalu schodzi troche. Zobaczymy co powie lekarka jak przyjdzie na wizyte. Tż do konca tygodnia jest w domu ale my z tego nic nie mamy bo ciagle cos robi:-( myslalam ze wykorzysta troche czasu dla nas a wychodzi na to ze ja siedze z malym a on ciagle gdzies:-( tylko dzieki malemu nie lapie mnie deprecha ale nie wiem jak dlugo wytrzymam.


Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk
jakby to była kolka to by się darł - moja raz się darła przez 3 minuty moja mama jej rozmasowała brzuszek i bylo ok, ale to też raczej nie kolka tylko jednorazowe wzdęcia - takiego krzyku to ja u swojego dziecka jeszcze nie widziałam.
Daj znć co powie lekarka na temat wysypki
mój tż jak wróci z pracy to zaczyna urlop - ale boję się że to będzie wyglądało podobnie jak u Ciebie
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 14:23   #4684
framboise87
Raczkowanie
 
Avatar framboise87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 382
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

hej, dawno się nie udzielałam, ale mój syn jest bardzo wymagający i nie mam czasu po prostu, czasami coś poczytam, co słychać u Was

mam pytanie- czy wasze dzieci mają już ustalony jakikolwiek rytm dnia? o mój Mikołaj jest totalnie rozregulowany, każdy dzień wygląda inaczej pod względem jego spania, jedzenia, pobudki po nocy, płaczu itp. Dziś np nie udało mi się od rana wyjść na spacer, bo albo było jedzenie albo wrzask od godziny 11.30... a z takim wrzeszczącym dzieckiem przecież nie wyjdę, bo on się w wózku za nic nie uspokoi. Jest najedzony, przewinięty, czasami boli go brzuszek a czasami po prostu marudzi i jedyne co go uspokaja to albo noszenie na rękach, albo przystawienie do piersi
nie wiem już sama, co i jak mam zrobić, żeby taki "żelazny" rytm dnia wprowadzić... help plis!
__________________
Oh, in this love I found strength I never knew I had
framboise87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 14:27   #4685
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

framboise, my mamy ustalony w miarę rytm Jeremi budzi się około 6:00, zjada 150 ml, kładę Go do lozeczka, przesypia jeszcze 30 minut i się budzi. Pozniej nie spi praktycznie cały dzien, ewentualnie drzemka godzinna około 14:00, o 19:30 - 20:30 jest kąpiel (wychodzę z Nim na spacery popołudniu, bo po cc nie moge nosić wozka sama) i zasypia około 22:00 - 23:00. Budzi sie około 2:00 na jedzenie i spi do tej 6:00. Jasne, sa odstępstwa od reguły, aczkolwiek zazwyczaj te Nasze dni sa fajnie ustabilizowane
Pamiętaj, ze Dziecko kp trudniej ustawić
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 15:08   #4686
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Dobijcie mnie Moje Dziecko zjadło wczoraj o 20:30 i około 22:00 poszło spać. Obudził się o 2:20 na jedzenie, po 6 godzinach. Jedząc już przysypiał, zjadł, pospal 10 minut i koniec. Siedzę z Nim do teraz
No to poszalal
U nas w nocy tez nie SPAL tylko marudzil..

Chrypka na szczęście od plesniawek i juz się zmniejszyła zostaliśmy nastyne czy jakoś tak do pedzlowania..
Malý wazy 5450g
Padnieta jestem
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 15:24   #4687
pszczola189
Rozeznanie
 
Avatar pszczola189
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 615
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cześć my sie chyba powoli przestawiamy na mm, bo mój Dzieć się nie najada moim mlekiem, nie chcę żeby się męczył..


Sent from my Lumia 610 using Tapatalk
__________________
19.11.2013 Dwie kreseczki
TP: 21.07.2014

ADAŚ ur. 26.07.2014
waga: 2790g
długość: 54cm

: love:
pszczola189 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 15:26   #4688
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Debesciara, no no. Super ta niania chyba muszę poważnie porozmawiać z Tż
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 15:33   #4689
Iza188
Rozeznanie
 
Avatar Iza188
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 625
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Iza u mnie to masa kontroli ze względu na to że młoda to wcześniak. czasem mam wrażenie że jak słyszą w przychodni ze wcześniak to wrzucają z zasady dodatkowe kpntrole. Tylko mógłby mi je ktoś sponsorować...
Oj lepiej sprawdzic za duzo niz jakas jedna rzecz pominąć chociaż rozumiem, ze jak robisz badania prywatnie to finansowo moze byc to obciążenie spore :/

Cytat:
Napisane przez Marianna 54 Pokaż wiadomość
W Luxmedzie byliśmy..
Też byliśmy u dr Kiełbasy w zeszły piątek położna nam poleciła. I mam takie samo zdanie jak Ty na temat pana Doktora. Bardzo miły, sympatyczny ima świetne podejście do dzieci. Młoda się do doktora uśmiechała aż Tż był zazdrosny Z biodrami wszystko dobrze kontrola za 3 miesiące i udało nam się zdobyć nr na NFZ także przynajmniej 1 wizyta bezpłatna. Teraz nas jeszcze czeka kardiolog, mam nadzieje że też wszystko ok będzie
My pierwsza wizytę tez musieliśmy odpłatnie odbyć. Druga na NFZ, no bo duzo wiecej czasu do niej jest. U kardiologa na pewno bedzie wszystko dobrze

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Co tu taka cisza? Tylko ja dzis karmie w nocy??

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2
Jak karmie w nocy to polprzytomna jestem. Dzisiaj nawet zasnęłam i obudziłam sie na wznak z cyckiem na wierzchu a obok mnie żuczek machający nóżkami i raczkami bo sie okazało, ze to juz czas na drugie nocne karmienie

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Spakowałam z nieocenioną pomocą mamy wózek i
Spaliłam chyba z 1000 kalorii, Chodakowska to leszcz
Pakowanie zaczęłam wczoraj, ale zwątpiłam, już stwierdziłam że chyba go nie sprzedam, albo poczekam aż znajdzie się ktoś z okolicy, ale kupiłam dziś folię streczową i dałam radę Dobrze że Ignaś chciał współpracować i grzecznie spał, Matylda w tym czasie wymyła lalki i siebie, zalewając pół łazienki, później po całym salonie rozkruszyła styropian ah dzieci są urocze
Właśnie pakę wziął kurier, ma wyczucie chłop, bo z 15 min. temu skończyłyśmy pakować..

Muszę się Wam pochwalić że wreszcie kupiłam nianię i to raczej z tych porządniejszych (ale bez monitora i kamery) i jestem nią zachwycona, nawet śpiewa kołysanki i można je włączać odbiornikiem czyli na odległość . No i generalnie jakaś taka bardziej mobilna się czuję
No i jeszcze szwagierka przysłała mi laktator, więc od dziś zaczynam kolejną walkę o laktację, trzymajcie kciuki może choć trochę uda się ją rozbujać Zacznę w 6tyg. Ignasia, czyli kryzysowym.. no ciekawe co z tego wyjdzie...

No to idę Was nadrabiać
Powodzenia w rozchulaniu laktacji

Cytat:
Napisane przez Iris1988 Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim

Podczytuje na biezaco ale nie mialam jak pisac:-( mam jakis zjazd od wczoraj:-( tesciowa twierdzi ze maly ma kolke a on kweka tylko za jedzeniem on wogole malo placze i cichutko. Stwierdzila ze mu napewno jest za zimno przekonala do tego tż no i bylam w mniejszosci wiec ubralam w to co kazala przykrylam na noc a dzisiaj widze potowki:-( i jak tu sie nie klocic? Musze zaczac robic swoje a to co mowi wpuszczac jednym uchem wypuszczac drugim. Igor tez zaczyna miec jakas wysypke na buzce po krochmalu schodzi troche. Zobaczymy co powie lekarka jak przyjdzie na wizyte. Tż do konca tygodnia jest w domu ale my z tego nic nie mamy bo ciagle cos robi:-( myslalam ze wykorzysta troche czasu dla nas a wychodzi na to ze ja siedze z malym a on ciagle gdzies:-( tylko dzieki malemu nie lapie mnie deprecha ale nie wiem jak dlugo wytrzymam.


Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk
Dokładnie tak. Jednym uchem wpuszczać a drugim wypuszczać. Nawet jakbyśmy miały popełniać błędy to przynajmniej wtedy mozna mieć pretensje tylko do siebie. Przecież każda z nas jest dorosła i jak potrzebuje pomocy to pyta..ja jeszcze jestem na tym etapie, ze mi przykro jak ktoś nawet nieumyślnie zasugeruje, ze robię swojemu dziecku cos nie tak.

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
IRIS nie słuchaj nikogo tylko rób swoje. Wczoraj moja teściowa z ciotką zarzuciły mi że Mała jest za lekko ubrana i na pewno jest jej zimno, to odpowiedziałam prosto z mostu ze miały swoje dzieci i ubieraly jak chciały a teraz niech się nie wracają
Ciekawe na jak długo podziała

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Odważnie, odważnie.

Cytat:
Napisane przez framboise87 Pokaż wiadomość
hej, dawno się nie udzielałam, ale mój syn jest bardzo wymagający i nie mam czasu po prostu, czasami coś poczytam, co słychać u Was

mam pytanie- czy wasze dzieci mają już ustalony jakikolwiek rytm dnia? o mój Mikołaj jest totalnie rozregulowany, każdy dzień wygląda inaczej pod względem jego spania, jedzenia, pobudki po nocy, płaczu itp. Dziś np nie udało mi się od rana wyjść na spacer, bo albo było jedzenie albo wrzask od godziny 11.30... a z takim wrzeszczącym dzieckiem przecież nie wyjdę, bo on się w wózku za nic nie uspokoi. Jest najedzony, przewinięty, czasami boli go brzuszek a czasami po prostu marudzi i jedyne co go uspokaja to albo noszenie na rękach, albo przystawienie do piersi
nie wiem już sama, co i jak mam zrobić, żeby taki "żelazny" rytm dnia wprowadzić... help plis!
My mamy ustalony rytm na zasadzie dzien/ noc tzn widać różnice w zachowaniu młodego w nocy. Budzi sie tylko na cyca i śpi dalej, nie wykazuje aktywności. W dzien, ktory u niego zaczyna sie juz miedzy 5 a 6 w zależności jak wstawał w nocy jest juz trochę inaczej. Jest cyc. Potem lezenie, gadanie, i inne rozrywki, witaminki, czynności pielęgnacyjne jak zaczyna ziewać to wiem ze muszę go za chwile położyć. Wtedy daje smoka mikos zasypia na godzinke do dwóch potem wstaje i znowu...teraz jak jest chłodniej to ok. 13 po karmieniu idziemy na spacer i czasami drugi raz ok. 17:00. Takie cykle sie powtarzają ale nie sa zawsze równe
Miedzy 19:30 a 20:30 kąpiel, cyc i spanie nocne. Ze dwa karmienia w nocy, czasami 3 i potem znowu ranek i tak w kółko...
No i wiadomo czasami zdarzają sie jakies niespodzianki jak np. Wizyta u lekarza itp...
Mi duzo dało nauczenie sie rozpoznawania, kiedy Mikołaj zaczyna byc senny. Jak przegapie moment i jest bardzo zmęczony to juz cieżko go uspokoić. A w sumie daje łatwe znaki bo poprostu ziewa na potegę

Edytowane przez Iza188
Czas edycji: 2014-08-14 o 15:36
Iza188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 16:17   #4690
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Witam sie

dostalismy paszport dla malego mozemy kupowac bilety czas zeby dziadkowie poznali wnuka

rybka dotarl dzis ten nadmanganian do nas po tygodniu ale nie wiem czy go zastosuje poki co bo malemu wysypka schodzi jak sie zacznie nowa to wtedy. Poki co zostane przy swojej metodzie mycie przegotowana woda i nawilzanie. Bylismy dzis u lekarza maly zdrowy obylo sie bez antybiotykow na szczescie. Ciemieniucha zdiagnozowana tak ze zaczynamy z nia walczyc
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 16:52   #4691
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Eh a ja za szybko pochwaliłam Małą...
Nie śpi od 10 i ryczy tylko.. Brakuje mi sił, nawet nie mam czasu żeby zjeść

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 16:55   #4692
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
Eh a ja za szybko pochwaliłam Małą...
Nie śpi od 10 i ryczy tylko.. Brakuje mi sił, nawet nie mam czasu żeby zjeść

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Współczuję strasznie się meczycie obydwie.

Mam pytanie moja mała nie robiła kupy cała noc i do teraz nic. Czy to normalne? Już swiruje że ma zatwierdzenie???

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 17:15   #4693
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Fame - znam ten bol... :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 17:31   #4694
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Usunęła!!!
Ciekawe na jak długo..

JOANNA moja robi różnie. teraz to tak 2-3 ale często robi mi raz dziennie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 17:34   #4695
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
Usunęła!!!
Ciekawe na jak długo..

JOANNA moja robi różnie. teraz to tak 2-3 ale często robi mi raz dziennie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To super! Odsapnij sobie należy ci się!
No to czekam na kupę. Ciekawe kiedy zrobi?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 17:49   #4696
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

pospala.... Ale chociaż kupę zrobiła

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 19:16   #4697
robaczek-85
Rozeznanie
 
Avatar robaczek-85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 525
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Zaliczylismy dzisiaj szczepienie oczywiscie płacz, ale szybko udało się uspokoic, na liczniku po 8 tyg życia kinga ma 4500g (2800 wyjsciowa) na ból brzuszka lekarka stwierdziła ze dziecko do 3 miesiaca ma jeszcze nierozwiniete jelitka i to normalne i to ze kupy nie zrobiła od 3 dni to przy kp też normalne bo ma miękki brzuszek. Ale jakos nie mam do niej zaufania, pediatra mojego syna odeszla z tego osrodka, w pazdzierniku ma otworzyć swój więc musze się jeszcze 2 mies przemeczyc

A krew Kindze pobierali z paluszka, ale zrobił się skrzep i musimy powtórzyć
__________________
Wojtulek 29.01.2009

1.11.2012

Kingusia 18.06.2014
Moje rękodzieło

Kuchennie
robaczek-85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 20:10   #4698
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Asia, Dziecko karmione cycem powinno robic przynajmniej jedna kupe na dobę Z kolei u Dzieci karmionych piersią kupa moze być nawet raz na 2 czy raz na 3 dni
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 20:47   #4699
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Asia, Dziecko karmione cycem powinno robic przynajmniej jedna kupe na dobę Z kolei u Dzieci karmionych piersią kupa moze być nawet raz na 2 czy raz na 3 dni
Dzięki bo już się martwiłam wiesz jak to matki wariatki ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 20:48   #4700
Marianna 54
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 310
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez joanna2228 Pokaż wiadomość
Mam pytanie moja mała nie robiła kupy cała noc i do teraz nic. Czy to normalne? Już swiruje że ma zatwierdzenie???
Jeśli karmisz piersią to wszystko jest ok . Przy kp zarówno 1 kupa na tydzień jak i 10 dziennie jest normą. Ja się martwiłam w szpitalu że moja
się 2 dni nie załatwiała, ale jak neonatolog mi powiedział ze może byc 1 na tydzień/ 10 dziennie to od tamtej pory mam 10 dziennie i czasami ym chciała żeby było trochę mniej
Marianna 54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 20:50   #4701
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Marianna 54 Pokaż wiadomość
Jeśli karmisz piersią to wszystko jest ok . Przy kp zarówno 1 kupa na tydzień jak i 10 dziennie jest normą. Ja się martwiłam w szpitalu że moja
się 2 dni nie załatwiała, ale jak neonatolog mi powiedział ze może byc 1 na tydzień/ 10 dziennie to od tamtej pory mam 10 dziennie i czasami ym chciała żeby było trochę mniej
No to jestem spokojna bo nie napinała się ani brzuch nie był twardy a kupki nie było. Ale jak może tak być to będę spokojna dziękuję za pomoc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 20:59   #4702
Caramel 85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 631
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Mamaya mój jest ewenementem i na mm wali z 4-5 ogromnych kup na dobę za to czasem 3h się nastęka przez sen zanim coś wyjdzie... Aktywny jest rano, koło 8-10/11 i potem popołudnie lub wieczór też 2-3 godzinki, w nocy tylko na jedzenie się budzi i tfu tfu od razu zasypia. Położna ostatnio powiedziała że moje dzieci to tylko śpią i jedzą.
Fame a próbowaliście debridat? U nas położna bardzo chwaliła, może pomoże? U znajomych jeszcze delicol załapał.
U nas czasami jest płacz na początku jedzenia czasami puści sobie bączki i jest spokój. Teraz przed każdym karmieniem dajemy bobotic, na przewijaku profilaktyczny masaż brzuszka i ćwiczenia nóżkami, potem kładę na brzuszku i idę robić mleko.
__________________
Andrzejek
Witek
Paulinka
Caramel 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 21:03   #4703
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Podobno tak jest z ta kupa..przy kp
Ale u mnie mały jak nie zrobi to widać ze mu przeszkadza tez robi jedna dziennie ale za to na 4 razy i usra się po pachy..

Niedługo będzie na karmienie bestia wstawać..
debesciara niania super sprawa -tez nad nią myślę a powiedz gdzie kupowalas?
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 22:12   #4704
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Fame - rodzice idą a dzieci jadą samochodem i zawsze są ok. godz wcześniej niż cała reszta a z pilnowaniem ich jest raczej ciężko - same się pilnują bardzo dobrze, że umiesz i masz odwagę postawić się teściowej
moja zupełnie nie słucha tego co mówię .... :/


joanna - Asia ja Cię nie pocieszę - mój starszy synuś budził się co 2 godz prawie do roku więc wiem jaka jesteś wykończona a z tą kupką to może tak być kuzyna synek robił raz na 2 tyg i nic mu nie było
- choć dla mnie byłoby to straszne



aga__tka - mam takie samo podejście - wiadomo, że różne rzeczy się mogą stać bo to dzieci są - ale dorośli powinni się poczuwać do odpowiedzialności za ich zachowanie czy chociażby przeprosić a nie tak po chamsku :/


Fame. Rybka - ja też polecam żebyście zobaczyły bebilon np. na allegro tam wystawia aukcje autoryzowany sklep Nutricia i przeważnie wychodzi najtaniej - tylko trzeba kupić 6 paczek - my kupujemy zawsze te większe pudełka po 1200 i to kosztuje - ostatnio płaciliśmy 336 zł przesyłka gratis - to taki normalny bebilon 1,2,3,4 - inny nie wiem czy jest
wyszło nam po 56 zł pudełko 1200g a wcześniej bez promocji zdarzyło się, że musieliśmy kupić i po 78zł puszkę czyli 800g

odstawianie ciężko - głównie przez tą skazę, że nie może normalnego od krowy :/ i, że tak późno zaczynamy zmianę ...... ale wcześniej to było niemożliwe bo zaraz jakieś plamy, teraz jest ich coraz mniej więc staramy się zmienić chociaż na takie z kartonu


debesciara - fajna ta niania a jak z zasięgiem ? bo ja z naszej sypialni do kuchni mam ponad 50 kroków i zastanawiam się czy zadziała .........
trzymam kciuki za karmienie



Iris - dla Twojego tż - po czyjej on stronie stoi ?! powinien być po Twojej ! pokazałaś teściowej potówki ? ja uważam, że to matka wie/czuje najlepiej czego dziecku potrzeba - jeśli mi ktoś mówi, (najczęściej mój dziadek) że mojemu synusiowi za zimno to mówię tylko yhy ... i idę dalej
nie jestem najmądrzejsza na świecie ale jeśli chodzi o moje dzieci to czuję pewne rzeczy i już !
współczuję, nadmiaru zajęć tż - u nas było niestety to samo jak był na opiece :/ teraz będzie miał urlop ale widzę to jeszcze gorzej niestety a bardzo brakuje mi jego obecności - tak sobie poleżeć i nic nie robić a co ważniejsze nie śpieszyć się w końcu


ja dziś sama z młodszym synkiem tż w pracy a mój starszy synek pojechał "na wakacje" do mojej siostry - pierwsza jego noc poza domem bez rodziców - beze mnie ! - miałam iść wcześniej spać a tu cały czas myślę, czy śpi, czy nie płacze, czy wszystko ok oj chyba gorzej się nie wyśpię niż by był ze mną .... jestem uzależniona od niego
jeszcze coś miałam napisać ale oczywiście zapomniałam - przypomni mi się jak wyłączę komputer
kularek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 02:52   #4705
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Jest tu kto ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 03:37   #4706
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Ja jestem
Wczorajsze wyjscie uznaje za mega udane, do 18 karmilam mala ktora usypiala na cycu. Mama ja wziela na spacer a pozniej o 21 nie mogla jej dobudzic
Wykapala praktycznie przez sen i nakarmila - dziecko zjadlo ok 80ml i ani rusz wiecej. Pospal do 1 a my wrocilismy o 23 wiec zdarzylam przysnac na 2h, a teraz powtorka z tozrywki. Cycki mam twarde jak skala, mala zjadla i zasnela a ja musxe odciagnac bo pekne. Pierwszy raz od tygodnia mam takie twarde

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 05:04   #4707
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Ja jestem
Wczorajsze wyjscie uznaje za mega udane, do 18 karmilam mala ktora usypiala na cycu. Mama ja wziela na spacer a pozniej o 21 nie mogla jej dobudzic
Wykapala praktycznie przez sen i nakarmila - dziecko zjadlo ok 80ml i ani rusz wiecej. Pospal do 1 a my wrocilismy o 23 wiec zdarzylam przysnac na 2h, a teraz powtorka z tozrywki. Cycki mam twarde jak skala, mala zjadla i zasnela a ja musxe odciagnac bo pekne. Pierwszy raz od tygodnia mam takie twarde

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2
To dobrze że odsapnęliście ;-) Mi też się marzy wyskoczyć gdzieś z tż, tylko gdzie my staruszki pójdziemy ha ha

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 06:53   #4708
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Do kina, na kolacje itp duzo jest miejsc... tylko pozniej trzeba wrocic i zajac sie mala...
My mamy wesele 5 wrzesnia, juz szykuje mleko bo to jeszcze troche czasu mala pewnie zarta juz bedzie wiec trzeba zbierac zapasy

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 07:04   #4709
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Do kina, na kolacje itp duzo jest miejsc... tylko pozniej trzeba wrocic i zajac sie mala...
My mamy wesele 5 wrzesnia, juz szykuje mleko bo to jeszcze troche czasu mala pewnie zarta juz bedzie wiec trzeba zbierac zapasy

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2
No to lepiej rób zapasy i to duże ;-) Moja też żarta, dziś co 2,5 godziny wstawała :banghead: ale czego się nie robi dla dzieci

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Ps. Też bym poszła na wesele tylko że u nas już wszyscy po haha

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 08:15   #4710
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

JOANNA niedługo to Młodemu będziecie robić wesele haha

Ja mam wesele pod koniec września, tylko nie za bardzo chce mi się iść...

Dzisiaj dzień rozpoczął się płaczem
Ja nie wiem o co biega.. Już tak ostatnio ładnie prutała a teraz znowu się pręży przy każdym bąku


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-20 13:13:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.