Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pachnąca' - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-08, 12:03   #331
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Zawiodłam się trochę na suflecie kawowym z farmony - zapach ładny, słodko gorzki, ale zero pielęgnacji. Mam prawie bezproblemową skórę, ale jednak mógłby choć troszkę nawilżać, a tu efekt przez 2 godziny, a potem jakby nic się nie nałożyło. Na szarlotkowe masło się chyba nie skuszę.
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 05:31   #332
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Zawiodłam się trochę na suflecie kawowym z farmony - zapach ładny, słodko gorzki, ale zero pielęgnacji. Mam prawie bezproblemową skórę, ale jednak mógłby choć troszkę nawilżać, a tu efekt przez 2 godziny, a potem jakby nic się nie nałożyło. Na szarlotkowe masło się chyba nie skuszę.
ja miałam suflet i mam taką samą opinię jak Ty , mam masełko szarlotkowe i jest ( jak dla mnie ) dużo lepsze od sufletu bo jest bardziej treściwe
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 09:24   #333
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
ja miałam suflet i mam taką samą opinię jak Ty , mam masełko szarlotkowe i jest ( jak dla mnie ) dużo lepsze od sufletu bo jest bardziej treściwe
Pamiętam, jak miałam czekoladowe masło z farmony i faktycznie nawilżało bardzo ładnie, tylko zapach był dla mnie zbyt intensywny, zbyt długo pachniało i bolała mnie od niego głowa. Szarlotka też tak mocno i długo pachnie?
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 16:58   #334
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Pamiętam, jak miałam czekoladowe masło z farmony i faktycznie nawilżało bardzo ładnie, tylko zapach był dla mnie zbyt intensywny, zbyt długo pachniało i bolała mnie od niego głowa. Szarlotka też tak mocno i długo pachnie?
też miałam czekoladowe ale zapach zbyt intensywny był jak dla mnie , szarlotkowe pachnie długo ale nie jest takie mocne ale na pewno nie polecam na lato bo wydaje mi się że będzie zbyt mdłe , tzn. ono nie jest mdłe ,hmmm jak by to wytłumaczyć... chodzi mi o to że ja mam coś takiego że pewne zapachy nadają się dla mnie do użytku tylko w ciepłe dni i tylko w zimne dni i np. masło szarlotkowe gdybym używała go latem to bym go nie lubiła a w zimie je kocham , nie wiem czy dobrze to wytłumaczyłam ale lepiej mi się tłumaczy mówiąc niż pisząc
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 19:23   #335
Nesca92
Raczkowanie
 
Avatar Nesca92
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 103
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Mogę dołączyć do grona wielbicielek masełek i balsamów?
Mój zapas jest skromny, bo ze smarowideł do ciała mam tylko :
- Paloma Body Spa - tropikalne owoce. Jeszcze nie otworzony
- oliwa Hipp, używam jak mnie najdzie, no i do włosów
- używam Champs de Provence , takie w słoiczku z korkiem z drewnianego korka o zapachu różowego pieprzu i "heliotrope" O takie coś

Miło bardzo z używania wspominam balsamy Garniera te zielone, Garnier z 5% mocznika, chociaż szczypał po goleniu.
Miałam Bielendy, Eveline z pompką, Ziaje kakaową.
Źle wspominam granatową Nivea i nigdy więcej nic z tej firmy nie chce. Sama parafina, parabeny, lepi się, nie nawilża.

Chciałabym spróbować tych różnych cudaków z Farmony itd. ale boję się, że te balsamy tylko pachną, a tak to będą się lepić, zapychać i nie nawilżać.

;p

Edytowane przez Nesca92
Czas edycji: 2013-05-10 o 19:24
Nesca92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 08:00   #336
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Dopisuję się! Uwielbiam balsamy (i olejki). W łazienkowej szafce zawsze mam kilka(naście). Teraz mam ban zakupowy i robię wielkie denko, bo koniec terminu ważności szybko się zbliża
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 10:48   #337
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Nesca92 i hahihehy witajcie
Nesca z Garniera to i ja milo wspominam, a najbardziej przypasowal mi ten zolty z algami, bardzo ladnie pachnie no i byl bardzo dobry. Z Eveline mialam te z pompka kiedys i tez bardzo sobie chwale.
hahihehy ja tez teraz nie kupuje balsamow czy maselek bo jak narazie mam co zuzyc mimo, ze duzo tego nie mam. choc przyznam ze na lato przydalby sie jakis taki zwykly balsam bezzapachowy, bo obecnie mam tylko zapachowe, co by nawilzal dobrze no i nie wysuszal skory.
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-11, 11:56   #338
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Ja w chwili obecnej zużywam:
- Avon, Krem z wyciągiem z rumianku i owsa do twarzy, rąk i ciała - za lekki, w składzie brak subst. bezpośrednio nawilżających, po godzinie nawet nie czuję, że czymkolwiek się smarowałam
- Avon, Intensywnie pielęgnujący krem do rąk z olejkiem z otrębów ryżowych i kompleksem nawilżającym - na łapkach się klei (pewnie przez dużą zawartość gliceryny), ale na ciele sprawdza się świetnie. Tylko prawie wcale nie pachnie (co było zdecydowanym plusem zimą), a latem lubię mocno pachnące kosmetyki
- Nivea, krem - na kolana, łokcie i pięty - szału nie ma, ale krzywdy nie robi
- Burt's Bees balsam nawilżający z mleczkiem pszczelim - cudeńko na lato. Lekki, ale skóra jest po nim nawilżona. No i ma bardzo subtelne drobinki, które lekko nabłyszczają. Aż mi go szkoda używać, ale koniec terminu ważności się zbliża
- Babydream Body lotion - Dziwna, lejąca konsystencja, brak zapachu (albo bardzo specyficzny). Nawilżenie dostateczne, ale znam lepsze kosmetyki
- The Body Shop masło moringa - super zapach, konsystencja i fajne działanie. Szkoda tylko, że skład nie jest tak piękny jak w starych wersjach

Dzisiaj wyrzuciłam 2 balsamy, bo zauważyłam, że zaczęły się rozwarstwiać. Kolekcja maleje

Czekają na mnie balsamy kakaowe Palmers i mandarynkowe masło do ciała Bingo Spa. Jestem ciekawa kiedy to zużyję A nowe mazidła wciąż kuszą...
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne

Edytowane przez hahihehy
Czas edycji: 2013-05-11 o 12:00
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 08:45   #339
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez Nesca92 Pokaż wiadomość
Mogę dołączyć do grona wielbicielek masełek i balsamów?
Mój zapas jest skromny, bo ze smarowideł do ciała mam tylko :
- Paloma Body Spa - tropikalne owoce. Jeszcze nie otworzony
- oliwa Hipp, używam jak mnie najdzie, no i do włosów
- używam Champs de Provence , takie w słoiczku z korkiem z drewnianego korka o zapachu różowego pieprzu i "heliotrope" O takie coś

Miło bardzo z używania wspominam balsamy Garniera te zielone, Garnier z 5% mocznika, chociaż szczypał po goleniu.
Miałam Bielendy, Eveline z pompką, Ziaje kakaową.
Źle wspominam granatową Nivea i nigdy więcej nic z tej firmy nie chce. Sama parafina, parabeny, lepi się, nie nawilża.

Chciałabym spróbować tych różnych cudaków z Farmony itd. ale boję się, że te balsamy tylko pachną, a tak to będą się lepić, zapychać i nie nawilżać.

;p
witaj , oczywiście że możesz dołączyć

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
Dopisuję się! Uwielbiam balsamy (i olejki). W łazienkowej szafce zawsze mam kilka(naście). Teraz mam ban zakupowy i robię wielkie denko, bo koniec terminu ważności szybko się zbliża
kochana witaj, wklej swoją kolekcję bo uwielbiam oglądać
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 14:20   #340
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
też miałam czekoladowe ale zapach zbyt intensywny był jak dla mnie , szarlotkowe pachnie długo ale nie jest takie mocne ale na pewno nie polecam na lato bo wydaje mi się że będzie zbyt mdłe , tzn. ono nie jest mdłe ,hmmm jak by to wytłumaczyć... chodzi mi o to że ja mam coś takiego że pewne zapachy nadają się dla mnie do użytku tylko w ciepłe dni i tylko w zimne dni i np. masło szarlotkowe gdybym używała go latem to bym go nie lubiła a w zimie je kocham , nie wiem czy dobrze to wytłumaczyłam ale lepiej mi się tłumaczy mówiąc niż pisząc
Zrozumiałam I czuję się skuszone jesienią na szarlotkowe masło
Ja teraz namiętnie używam balsamu brązującego z lirene, tego do jasnej karnacji, daje bardzo delikatny ale i równomierny efekt
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 09:41   #341
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Właśnie dostałam masła bielendy: arganowe, bawełniane i oliwkowe
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-18, 10:39   #342
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam masła bielendy: arganowe, bawełniane i oliwkowe
jestem ciekawa zapachu arganowego masła ,jak przetestujesz daj znać
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 15:44   #343
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
jestem ciekawa zapachu arganowego masła ,jak przetestujesz daj znać
Na razie czeka na swoją kolej Miałam je rok temu. Jedne z najbardziej regenerujących ever Zapachu nie pamiętam - więc nie był ani zachwycający, ani odpychający.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 09:29   #344
torunska_ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar torunska_ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Narnia
Wiadomości: 648
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cześć dziewczyny!

Ja niestety nie mam zaufania do naturalsów z avonu, ładnie pachną i tyle.
Z farmony używałam 'słodkich trufli i migdałów" które nawilżały delikatnie aby aby, za to masło do ciała karmel i cynamon był boski, skóra była cudownie miękka i gładka.

teraz używam na rozstępy Mamma Mia Ziaji, antycellulitowy 5 oznak Lirene i czerwony balsam z garniera, który jest również świetny
torunska_ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 12:23   #345
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Witaj torunska_ksiezniczka ooo zapach karmelu i cynamonu uwielbiam, chyba sie na nie skusze
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 12:51   #346
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam masła bielendy: arganowe, bawełniane i oliwkowe
Oliwkowe dla mnie pachnie gruszką i kwiatami, bardzo przyjemnie

A ja kupiłam niedawno masło green pharmacy z rumiankiem i imbirem, zobaczcie, jaka fajna masełkowata gęsta konsystencja(masełko po lewej, peeling solny rumianek i imbir po prawej), masło shea ma wysoko w składzie i powiem Wam, że nawilża bosko moje suche kolana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg KODC0560.jpg (38,9 KB, 22 załadowań)
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 09:11   #347
torunska_ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar torunska_ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Narnia
Wiadomości: 648
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

ooo ja właśnie kupiłam oliwkę z green pharmacy, mój pierwszy zakup z tej firmy, dobrze wiedzieć że masełko jest fajne, mi bardzo przypadło do gustu masło do ciała Cien z Lidla - teraz są w ofercie promocyjnej, są po prostu boskie ! używałam w zeszłym roku jak byłam na wakacjach poza krajem, super nawilżał moje brązowe ciało, szybko się wchłaniał, pięknie pachnie, jak macie Lidla pod bokiem to polecam iść i kupić, są bodajże w 3 wersjach zapachowych
torunska_ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 08:14   #348
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

mnie też kuszą masełka z green pharmacy ale w tym miesiącu przesadziłam z ilością kupionych smarowideł , jak wrócę do IE to wkleję moje nowości
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 18:17   #349
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Mnie zafascynowało masło cien z lidla to z mango. Ale mam już tyle masełek
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 08:17   #350
torunska_ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar torunska_ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Narnia
Wiadomości: 648
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

oooo ja je mam :P dostałam w prezencie jest świetne! super szybko się wchłania, nawilża, ładne opakowanie i nawet zapach mango jakoś mnie nie rusza (akurat nie lubię mango) i całkiem mi się podoba,
torunska_ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 17:17   #351
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

zużyłam masło Paloma orzech macadamia
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 18:05   #352
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Dopisuję się z moim uwielbieniem dla maseł i balsamów. Zdenkowałam właśnie trzecie masło Flos - Leku z serii Natural Body, Truskawka i poziomka. To moje ulubione masła póki co.
Zaczynam właśnie masło Yes To Carrots. Lubię zapachy tej marki, ale chyba już mi trochę spowszedniały.

Chętnie przygarnęłabym jakieś inne nietypowo pachnące masło. Nietypowo to znaczy na pewno niespożywczo, więc odpadają wszelkie czekolady i inne tego typu aromaty.

Mam zakupione, ale nienapoczęte masło Green Pharmacy Róża piżmowa i herbata, ale zostawiłam je w poprzednim mieszkaniu, gdzie zawitam nieprędko, dlatego z ciekawości pytam - czy ono jest typowo słodkie czy to jakiś inny zapach?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 20:24   #353
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
samo smarowanie balsamem antycellulitowym niewiele daje, jednak w połączeniu z regularnymi i intensywnymi masażami podczas wcierania, gimnastyką i naprzemiennymi natryskami naprawdę pomaga. Jestem tego żywym przykładem
Podpisuje się czterema kończynami

Osobiście wielbię masełka z Pat&Rub i AA Sensitive Nature SPA Teraz testuję Balsam z Masłem Shea o zapachu Greckim z Organique
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2013-06-04 o 20:33
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 17:34   #354
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Miałam nic nie kupować dopóki nie pozużywam trochę zapasów, ale skusiła mnie promo na Garniera Kupiłam nawilżający mus winogronowy i mleczko oliwkowe.
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 18:38   #355
nattex
Raczkowanie
 
Avatar nattex
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 47
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

A ja mam swoje ukochany balsami kakaowy z Palmersa z pompką o pojemności 400ml, ale powiem Wam, że jak jest ciepło to w sumie trochę drażni mnie jego zapach. Czy ktoś używał jego wersji niby bezzapachowej lub zna balsam, który robi to samo z ciałem a pachnie bardziej "letnie"
__________________
Są grzechy, które popełniam z uśmiechem na twarzy
nattex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 11:08   #356
SummertimeSadness
Zadomowienie
 
Avatar SummertimeSadness
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 170
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Dziewczyny, dołączam do maniaczek Wzięłam się za siebie ostatnio i uzależniłam od mleczek, balsamów,masełek... a pomyśleć, że kiedyś nie używałam prawie nic i miałam suchą jak wiór skórę Ale ten etap na szczęście za mną.. teraz wykańczam wszystko co mam na stanie i wybieram się na zakupy Co polecacie? Zależy mi na niskiej cenie, dobrym składzie i dobrej wydajności.
SummertimeSadness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 07:22   #357
Shawna
Wtajemniczenie
 
Avatar Shawna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 2 254
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Hej, też chętnie dołącze do balsamomaniaczek Teraz akurat zdenkowałam większość zbiorów, z czego niezmiernie się cieszę. W łazience zostały mi: mleczko Hipp (rewelacja), krem kakao Isana (rewelacja II), balsam brązujący Lirene (jest ok), mleczko dla kobiet w ciąży Babydream (nie polecam), serum Good- bye cellulite Nivea (też mi nie podpasowało)
__________________
A czas mija...
Shawna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 10:03   #358
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez SummertimeSadness Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dołączam do maniaczek Wzięłam się za siebie ostatnio i uzależniłam od mleczek, balsamów,masełek... a pomyśleć, że kiedyś nie używałam prawie nic i miałam suchą jak wiór skórę Ale ten etap na szczęście za mną.. teraz wykańczam wszystko co mam na stanie i wybieram się na zakupy Co polecacie? Zależy mi na niskiej cenie, dobrym składzie i dobrej wydajności.
A to może balsam o zapachu bzu z joanny? Ma dość wysoko w składzie mocznik, olej ze słodkich migdałów i masło shea i nawilża naprawdę rewelacyjnie i jak na balsam z mocznikiem, całkiem szybko się wchłania Ten z jaśminem też miał bodajże mocznik, nie pamiętam już składu, ale również świetnie nawilżał, używałam na spółkę z mamą i rodzicielka też go uwielbiała No i ma 500ml i kosztuje koło dyszki.
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 10:38   #359
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez SummertimeSadness Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dołączam do maniaczek Wzięłam się za siebie ostatnio i uzależniłam od mleczek, balsamów,masełek... a pomyśleć, że kiedyś nie używałam prawie nic i miałam suchą jak wiór skórę Ale ten etap na szczęście za mną.. teraz wykańczam wszystko co mam na stanie i wybieram się na zakupy Co polecacie? Zależy mi na niskiej cenie, dobrym składzie i dobrej wydajności.
Masło bielendy arganowe jest mocno regenerujące, wystarczy odrobina i jest efekt
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 12:48   #360
Pacynkowa
Raczkowanie
 
Avatar Pacynkowa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: München
Wiadomości: 53
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

To i ja się dopisuję Witajcie
Aktualnie namiętnie używam dwóch produktów, przede wszystkim Garniera Bodycocoon - jak dla mnie świetny *.* nawilża, fajnie się wchłania, jest lekki, zapach no bez rewelacji ale nie przeszkadza mi na bardziej przesuszone fragmenty stosuję włoskie masło do ciała kupione w dyskoncie drogeryjnym firmy dermaV10 o zapachu kokosowym jak dla mnie dość chemicznym aleeee jako że denkuję aktualnie to zużyję do końca ;]
Pacynkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-28 16:23:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.