BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-25, 20:18   #331
Little Princesss
Raczkowanie
 
Avatar Little Princesss
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 65
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Durga fryzjerka nie podała mi konkretnej nazwy tylko stwierdzila zeby byl to z profesjonalnej serii nie typu marketowego... na poczatku kupilam z kallosa zwabiona cena ale bardzo trzeba przy nim sie nameczyc a potem loreala ktory jako szampon nie jest rewelacyjny ale wyrownal kolor i wylapal zolte refleksy chociaz stosuje w tym samy czasie wax dla blondynek wiec moze tez do tego sie przyczynil
Little Princesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 12:12   #332
asiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 173
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hej bylam tu dosyc dawno, ale jeszcze jako naturalna ciemna blondyna. Dwa dni temu pierwszy raz zrobilam sobie cienkie pasemka, jest to jasny blond, prawie bialy. Efekt ladny i wszystko cacy, ale jestem zszokowana stanem tych pasemek, sa bardzo cienkie, pozostale wlosy mam mocne i dosyc grube a te... Nie wiedzialam, ze moga sie tak nagle zniszczyc. Po samym myciu jest najgorzej, jakby byly po kremie depilacyjnym, nie wiem czy wiecie o co mi chodzi. Lekkie pociagniecie i od razu sie urywaja. Dlatego teraz nie ma mowy zebym mogla czesac je mokre, choc wczesniej tez staralam sie miec suche. Ogolnie jestem zadowolona, fajnie lekko rozjasnione wlosy tylko ten stan .
asiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 12:17   #333
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez asiunia
Hej bylam tu dosyc dawno, ale jeszcze jako naturalna ciemna blondyna. Dwa dni temu pierwszy raz zrobilam sobie cienkie pasemka, jest to jasny blond, prawie bialy. Efekt ladny i wszystko cacy, ale jestem zszokowana stanem tych pasemek, sa bardzo cienkie, pozostale wlosy mam mocne i dosyc grube a te... Nie wiedzialam, ze moga sie tak nagle zniszczyc. Po samym myciu jest najgorzej, jakby byly po kremie depilacyjnym, nie wiem czy wiecie o co mi chodzi. Lekkie pociagniecie i od razu sie urywaja. Dlatego teraz nie ma mowy zebym mogla czesac je mokre, choc wczesniej tez staralam sie miec suche. Ogolnie jestem zadowolona, fajnie lekko rozjasnione wlosy tylko ten stan .
włoski po rozjaśnianiu są przeważnie w nienajlepszym stanie...dlatego teraz powinnaś zaopatrzyć się w dobre,nawilżające,regener ujące odżywki,maski-i najlepiej jak potrzymasz je jak najdłużej na włosach,wtedy twoje włosy zostaną "nakarmione" odpowiednimi składnikami i będą powoli wracały do lepszej kondycji
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 13:25   #334
asiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 173
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Tripka dziekuje Ok czyli juz wiem, ze moge je zregenerowac, myslalam, ze takie juz zostana. Kurcze balabym sie cokolwiek z nimi robic nawet te odrosty, ktore niebawem sie pojawia ehhh. Juz od pierwszego mycia uzywam odzywki ze splukiwaniem ( bo takie tylko mi pomagaja) pantene pro-v lsniacy kolor, do wlosow farbowanych i rozjasnionch. Jeszcze szampon dobry by sie przydal. Ciagle uzywalam przeciewlupiezowy, ale ten chyba zmywa kolor czy cos w tym stylu. Z reszta juz jestem wyleczona i nie bede takiego uzywac. Jeszce raz dz. troche sie wystraszylam, ale juz mi lepiej.
asiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 14:43   #335
zenizeni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

uff, to moj debiut na forum kolor moich wlosow to ciemny blond. Nigdy nie farbowalam wlosow, ale teraz (z roznych powodow)postanowilam zaczac nowy etap w swoim zyciu i, jak to kobieta-chce rowniez zmienic swoj wyglad. Zawsze marzyl mi sie jasny blond, wiec wczoraj odwaznie wkroczylam do sklepu fryzjerskiego i nabylam farbe Kadus Selecta Premium, kolor blond pastelowy, do tego wode utleniona w kremie 9%. Farbowanie zaplanowane na jutro. Tylko ze mnie (szczegolnie po przeczytaniu niektorych wypowiedzi w tym watku) zaczyna opuszczac odwaga...mozecie mi cos poradzic? farbowac czy nie? Czy ktos moze uzywal tej farby? Wiem, ze najlepiej byloby farbowac wlosy u dobrego fryzjera, ale w moim miescie(Tarnów)
taka przyjemnosc kosztuje od 140zl w zwyz, a to dla mnie zdecydowanie za duzo. Dodam, ze wlosy mam poldlugie(do ramion), dosc cienkie, ale nie tragedia, sa w nienajgorszym stanie. Jeszcze raz bardzo prosze o opinie
zenizeni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 16:37   #336
Metaxxa
Raczkowanie
 
Avatar Metaxxa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 156
GG do Metaxxa
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Czy on jest do nabycia w zwykłych drogeriach? Ile kosztuje? Czy to spray?
W drogeriach raczej nie, jest to kosmetyk do nabycia w salonach fryzjerskich lub w hurtowniach z kosmetykami przeznaczonymi właśnie dla salonów Jest w sprayu ale jego konsystencja jest troszkę gęstsza niz zwykłego sprayu, ja płaciłam za niego około 30 zł.
__________________
It's my date with destiny...




Metaxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 17:02   #337
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez asiunia
Tripka dziekuje Ok czyli juz wiem, ze moge je zregenerowac, myslalam, ze takie juz zostana. Kurcze balabym sie cokolwiek z nimi robic nawet te odrosty, ktore niebawem sie pojawia ehhh. Juz od pierwszego mycia uzywam odzywki ze splukiwaniem ( bo takie tylko mi pomagaja) pantene pro-v lsniacy kolor, do wlosow farbowanych i rozjasnionch. Jeszcze szampon dobry by sie przydal. Ciagle uzywalam przeciewlupiezowy, ale ten chyba zmywa kolor czy cos w tym stylu. Z reszta juz jestem wyleczona i nie bede takiego uzywac. Jeszce raz dz. troche sie wystraszylam, ale juz mi lepiej.
Asiunia jeśli zadbasz odpowiednio o włoski to na pewno będą w lepszym stanie,no może nie takim jak przed farbowaniem,ale naprawde rozjasniane włosy też mogą być w dobrej kondycji dzięki dobrej pielęgnacji
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-26, 18:21   #338
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Question Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny! Może mi cos poradzicie,proszę mam włoski blond,ale zawsze parę dni po farbowaniu robią mi sie żółte,używałam ostatnio farby xxl palette i włoski były piękne-biale,ale kolor sie zmył :/ Może znacie jakies trwałe farby,które farbuja na biało????
I drugie pytanie doradźcie jakies fajne odżywki i maski do włosów-dodam,że potrzeba mi czegos naprawde mocnego w działaniu,bo łamia mi sie tak strasznie włosy i wypadają i są suche kiedys tak nie było,nie wiem co sie dzieje...
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 21:32   #339
eme
Raczkowanie
 
Avatar eme
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez izzie_lady
I drugie pytanie doradźcie jakies fajne odżywki i maski do włosów-dodam,że potrzeba mi czegos naprawde mocnego w działaniu,bo łamia mi sie tak strasznie włosy i wypadają i są suche kiedys tak nie było,nie wiem co sie dzieje...

hej, szczerze powiedziawszy z kolorem nigdy nie miałam problemów, ale z całą resztą owszem - i jakoś doszłam do ładu za namową fryzjera, który poprawiał mój blond zakupiłam na allegro serię l'oreala absolut repair, i po paru próbach jest lepiej, także polecam
(jako wersję ekstremalną stosowałam maseczkę zrobioną własnoręcznie na bazie olejku rycynowego i oliwy z oliwek... i to nie był dobry pomysł )
pozdrawiam
eme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 16:31   #340
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam wszystkie Blondyneczki Od kilku dni śledzę Wasz wątek i mam nadzieję, że mi pomożecie. Od jakiegoś czasu robię u fryzjerki blond baleyage (4*blond, 1*brąz-Keune 6/0). Niestety mam już dosyć zostawiania fortuny w salonie. Dlatego też postanowiłam, że tym razem zafarbuję sobie w domu odrosty. Moja przyjaciółka robi tak, że nakłada sobie farbę grzebieniem o szeroko rozstawionych zębach, dzięki czemu nie ma jednolitego, płaskiego koloru, tylko takie jakby pasemka. Wygląda to bardzo naturalnie i ładnie. Zaoferowała się, że mi też może zrobić
Kupiłam więc dziś farbę LOREAL Recital Preference Hollywood 9/Y Bardzo Jasny Blond i umówiłam się z Nią na jutro na farbowanie.
Czy któraś z Was zna tę farbę?? Ciekawi nie czy ten odcień nie zrobi ze mnie podrudziałego kurczaka?? Podzielcie się wiedzą jako "doświadczone" Blondynki
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 22:55   #341
asiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 173
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Nadal nie wiem jaki szampon dla siebie wybrac Schwarzkopf, Gliss Kur do włosów suchych i zniszczonych, Szampon regeneracyjny chce ten ale nie jest nawilzajacy. Sa takie zeby byl i nawilzajacy i regenerujacy ?? Czy wystarczy ten i do tego odzywka tylko ze z innej serii bo mam pantene pro-v wlosy rozjasniane/farbowane.
asiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-29, 08:17   #342
Metaxxa
Raczkowanie
 
Avatar Metaxxa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 156
GG do Metaxxa
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;)
Kupiłam więc dziś farbę LOREAL Recital Preference Hollywood 9/Y Bardzo Jasny Blond i umówiłam się z Nią na jutro na farbowanie.
Czy któraś z Was zna tę farbę?? Ciekawi nie czy ten odcień nie zrobi ze mnie podrudziałego kurczaka?? Podzielcie się wiedzą jako "doświadczone" Blondynki
Ja niestety nigdy nie miałam styczności z tym kolorkiem ale czaję się na niego za każdym farbowaniem, bo baaaardzo mi się podoba więc jak już się ufarbujesz proszę napisz jak Ci wyszło, jakie są po niej włoski etc. Będę bardzo wdzięczna
__________________
It's my date with destiny...




Metaxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 08:23   #343
Metaxxa
Raczkowanie
 
Avatar Metaxxa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 156
GG do Metaxxa
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez asiunia
Szampon regeneracyjny chce ten ale nie jest nawilzajacy.
Szampon regeneracyjny jest bardzo fajny, mam po nim miękkie włoski i ładnie mi się układają, do tego raz w tygodniu Wax do jasnych włosków plus Gliss Kur płynny jedwab i powinno byc super
__________________
It's my date with destiny...




Metaxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 09:09   #344
Guyana
Raczkowanie
 
Avatar Guyana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 43
GG do Guyana
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Guy to także blondyneczka, forever and ever :P Kiedyś kolorek był jaśniejszy, ale z reguły włoski stają się jaśniejsze latem ( ahh to słoneczko ) później, jak odrastają ( a włosy rosną mi w ekspresowym tempie! O_o ) śmieją się ze mnie, że mam odrosty! A ja nigdy nie farbowałam włosów :P W sumie... mam taki hm... mysi bląd.
A swoją drogą - ciekawe z kąd wzięło się zdanie, że blondynki są gÓpie ( błąd celowy ) ?
Guyana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 10:36   #345
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Metaxxa
Ja niestety nigdy nie miałam styczności z tym kolorkiem ale czaję się na niego za każdym farbowaniem, bo baaaardzo mi się podoba więc jak już się ufarbujesz proszę napisz jak Ci wyszło, jakie są po niej włoski etc. Będę bardzo wdzięczna
Napiszę na pewno
Ale czy nikt naprawdę nie używał tej farby?? Dziewczyny pomożcie proszę, bo godzina 0 się zbliża!!!
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 15:31   #346
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez asiunia
Nadal nie wiem jaki szampon dla siebie wybrac Schwarzkopf, Gliss Kur do włosów suchych i zniszczonych, Szampon regeneracyjny chce ten ale nie jest nawilzajacy. Sa takie zeby byl i nawilzajacy i regenerujacy ?? Czy wystarczy ten i do tego odzywka tylko ze z innej serii bo mam pantene pro-v wlosy rozjasniane/farbowane.
Ja używam tego szamponu od jakichś 2 tygodni i jestem zadowolona Polecam naprawdę.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 17:03   #347
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Metaxxa
Ja niestety nigdy nie miałam styczności z tym kolorkiem ale czaję się na niego za każdym farbowaniem, bo baaaardzo mi się podoba więc jak już się ufarbujesz proszę napisz jak Ci wyszło, jakie są po niej włoski etc. Będę bardzo wdzięczna
Zrobiłam. Farba jako farba jest bardzo fajna, ale kolor mi się nie podoba. Już podczas nakładania ma kolor mohoniowy. i teraz odrosty ma rude, ale przytłumione, nie jaskrawe.W dziennym świetle jeszcze może być, ale w sztucznym nie podoba mi się. Następnym razem wezmę inny odcień.
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 18:40   #348
asiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 173
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

No i kupilam ten szamponik ! Mam nadzieje, ze bedzie ok ! Ale ma jakis dziwny zapach, kojarzy mi sie z winem, ale jeszce nie mylam, wiec zobaczymy jaki bedzie na wlosach
asiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 09:06   #349
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Mnie zapach tego szamponu akurat bardzo się podoba choć jest trochę "babciny", po umyciu głowy na moich włosach zupełnie go nie czuć bo używam min. jedwabiu do włosów a on ma bardzo intensywny "fryzjerski" zapach który wypiera wszystkie inne
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-30, 09:59   #350
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;)
Witam wszystkie Blondyneczki Od kilku dni śledzę Wasz wątek i mam nadzieję, że mi pomożecie. Od jakiegoś czasu robię u fryzjerki blond baleyage (4*blond, 1*brąz-Keune 6/0). Niestety mam już dosyć zostawiania fortuny w salonie. Dlatego też postanowiłam, że tym razem zafarbuję sobie w domu odrosty. Moja przyjaciółka robi tak, że nakłada sobie farbę grzebieniem o szeroko rozstawionych zębach, dzięki czemu nie ma jednolitego, płaskiego koloru, tylko takie jakby pasemka. Wygląda to bardzo naturalnie i ładnie. Zaoferowała się, że mi też może zrobić
Kupiłam więc dziś farbę LOREAL Recital Preference Hollywood 9/Y Bardzo Jasny Blond i umówiłam się z Nią na jutro na farbowanie.
Czy któraś z Was zna tę farbę?? Ciekawi nie czy ten odcień nie zrobi ze mnie podrudziałego kurczaka?? Podzielcie się wiedzą jako "doświadczone" Blondynki
Kolor wychodzi zazwyczaj ładny... Zależy od wcześniejszego odcienia włosów (naturalnego). moja przyjaciólka ma raczej popielaty odcień naturalny - i u niej wyszło bardzo ładnie, ja mam natomiast naturalnie taki złotawy odcień i po farbowaniu wyszedł mi kolorek zalatujący żółcią Szczęście że tarz mam już normalne włoski

A tak po za tym blondynka (od lat) wita inne blondynki
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 10:51   #351
Metaxxa
Raczkowanie
 
Avatar Metaxxa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 156
GG do Metaxxa
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;)
Zrobiłam. Farba jako farba jest bardzo fajna, ale kolor mi się nie podoba. Już podczas nakładania ma kolor mohoniowy. i teraz odrosty ma rude, ale przytłumione, nie jaskrawe.W dziennym świetle jeszcze może być, ale w sztucznym nie podoba mi się. Następnym razem wezmę inny odcień.
hmm to ja chyba tez na razie nie będę ryzykowac, moje włosy mają tendencję do barwienia się na kolor kurczakowy i zazwyczaj biore jakieś popielate kolorki...
__________________
It's my date with destiny...




Metaxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 12:08   #352
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez asiunia
Nadal nie wiem jaki szampon dla siebie wybrac Schwarzkopf, Gliss Kur do włosów suchych i zniszczonych, Szampon regeneracyjny chce ten ale nie jest nawilzajacy. Sa takie zeby byl i nawilzajacy i regenerujacy ?? Czy wystarczy ten i do tego odzywka tylko ze z innej serii bo mam pantene pro-v wlosy rozjasniane/farbowane.


Polecam szampon LOREAL ABSOLUT REPAIR naiwlza i regeneruje , moje włosy po przejściu z czarnego na blond bardzo go polubiły
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 21:21   #353
asiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 173
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dz., uzywam tego szamponu Kliss Kur, daje rade, chyba jest ok !
asiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 22:04   #354
Żabcia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 116
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

no to ja tez sie chyba wliczam jak chcecie zobaczyc moje zdjecie to musicie wejsc na : pochwalcie sie swoimi włosami i to bedzie na 7 stronie
Żabcia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 22:50   #355
Scully
Raczkowanie
 
Avatar Scully
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 135
GG do Scully
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

witam w klubie Jam kręcona blondyneczka.
Scully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 11:58   #356
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

No to ja tu jeszcze sie nie wpisywłam;-) Tez jestem blondynka.Moje włoski bardzo duzo przeszły po kilku nieudanych wizytach u fryzjera...ale w koncu mam upragniony kolorek, zdrowe i błyszczace włoski.
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 19:18   #357
unmaterial_girl
Raczkowanie
 
Avatar unmaterial_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 140
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

no to ja też się dołączam
ale mam problem

otóż ja dość długo używam szamponu timotei henna do brązowych włosów
(z rok)

teraz chciałabym troche rozjaśnić włosy (Naturalnie)
zastanawiam się czy nie odstawić tego szamponu a zamiast niego nie używać timotei z rumiankiem??
nie wyjdzie mi jakis dziwny kolor przez zmiane tego szamponu?
mi jednak troche ściemniały włosy po nim..
proszę o pomoc!!!
dzięki
unmaterial_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 16:44   #358
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

No to moze odswieze watek i ja sie przyloncze jestem blondynka
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 17:16   #359
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez unmaterial_girl Pokaż wiadomość
no to ja też się dołączam
ale mam problem

otóż ja dość długo używam szamponu timotei henna do brązowych włosów
(z rok)

teraz chciałabym troche rozjaśnić włosy (Naturalnie)
zastanawiam się czy nie odstawić tego szamponu a zamiast niego nie używać timotei z rumiankiem??
nie wyjdzie mi jakis dziwny kolor przez zmiane tego szamponu?
mi jednak troche ściemniały włosy po nim..
proszę o pomoc!!!
dzięki
Ale chcodzi Ci o to, czy wyszedłby Ci jakiś dziwny kolor po Timotei z rumiankiem? Jesli o to to mogę Cię zapewnić, że nie - ten szampon nie rozjaśnia włosow, niby widoczne są złote refleksy, blask, ale jest on tak delikatny, że prawie niezauważalny tak więc mozesz śmialo zmienic szampon na ten
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 22:18   #360
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam Dziewczyny, czy któraś z Was farbowała włoski popielatymi blondami z Alcantary? jestem ciekawa, bo zamierzam użyć dekoloryzatora i ( na brązowe włosy) chciałam zafarbować je na średni popielaty blond
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.