Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-16, 23:36   #1201
jagaem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 87
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Dziewczyny - co robić .
Byłam farbowaną blondynką, jestem ciemnorudo-czerwona. Pierwsze farbowanie - u fryzjera - wyszło za pomarańczowo i mój luby kupił mi Safirę [piękny rudy ]. Zrobiłam sama i jestem czerwona , teraz z odrostami - ciemny bląd.W tej chwili szukam dobrego fryzjera ale zastanawiam się, dekoloryzacja czy pasemka. Właściwie, to dobrze mi w rudym ale nie w ciemno-czerwonym. Chętnie wróciłabym do blądu ale nie wiem czy to jest możliwe, włosy mam słabe, do ramion. Czy możliwe byłoby chociaż zrobienie z tych czerwoności jakiegoś naturalnego rudego, tylko nie ciemnego?
Jestem z Wrocławia, w krótkich włosach jest mi FATALNIE.
Zmywałam ponad miesiąc i już NIC SIĘ NIE ZMYWA.
jagaem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 11:11   #1202
posh77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 38
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Kiedys myslalam,ze tylko ja zniszczylam swoje piekne brazowe geste wlosy na niewiadomo co ,ale Polki ponoc farbuja i tna wlosy najczesciej w Europie ).Mysle,ze Twoj problem nie jest ciezki tzn.dekoloryzacja pasemkami ja tak mam,nie zniszczylo wlosow,tylko,ze ja nie nawidze rudegi i czerwieni i czekam na swoj braz,ale jak Ty mozesz miec rude to easy.Pojdz moze do jakiegos fryzjera,moze masz jakiegos sprawdzonego,popatrzy na stan wlosow i cos doradzi!
posh77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 18:51   #1203
Ptysiek69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 11
Dot.: dekoloryzacja

witam wszytskim, Mam podobny problem. Tyle ze nie z kolorem czarnym. W grudniu bylam jeszcze blondynka (wczesniej przez 3 lata) potem cos mi odj...ło i walnelam sobie rude. Wyszly pomaranczowe. Szybko polecialam po pallette aksamitny braz aby przykryła pomarancze. Na miesiac mialam spokoj. Wlosy odzyly. Powoli pojawial sie rudy. Jestem z natury blandynka o jansych oczach wiec ten kolor byl dla mojej cery za ciemny i postanowilam go rozjasnic wiec poszlam do fryzjera i zrobil mi pasemka koloru blond a wyszły koloru papugowego (czyli różnokolorowe). Farbowała jakos farbą welli do włosów ciemnych z jakimiś olejkami. Fakt włosy sie nie zniszczyły. Teraz marze o dekoloryzacji aby powrocic do blondu. Boje sie chodzic do fryzjera. Zadz do jednego i powiedział cene 20zł + koszt farbowania. Ale cos za tanio mi sie wydaje. Używam dobrych kosmetykow (alfaparf, indola, loreal, wella) do wlosow wiec sa zdrowe. Co dziwne włosy są błyszczace. Krótkich obcięc sie nie boje ale wole zostac przy moich do ramion. Ratunku!!!!
Ptysiek69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 08:03   #1204
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: dekoloryzacja

Po pierwsze słowo "odj****ło" można zastąpić innym, bardziej kulturalnym ! !
Po drugie: wyszukiwarka.......... na temat dekoloryzacji jest dużo wątków
Po trzecie: dekoloryzator Loreal'a (według mnie najlepszy) kosztuje około 50 zł. Więc to 20 zł. u fryzjera to coś nie tak Jeżeli chcesz zrobić to w domu to oprócz dekoloryzatora musisz kupić farbę tej samej firmy.
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 09:25   #1205
jagaem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 87
Dot.: dekoloryzacja

Ptyśku, mam ten sam problem.
Kup w sklepie fryzjerskim szampon oczyszczający. Potem 2, 3 razy w tygodniu myj nim włosy + odżywki, bo szampon trochę wysusza. Szampon trzymaj na włosach 15 - 20 minut. Dużo farby powinno się zmyć, a potem - do fryzjera [ z dekoloryzacją, chyba - ostrożnie].
jagaem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 09:41   #1206
jagaem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 87
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Dzięki posh!
Problem w tym, że do tej pory wszystkie wizyty u fryzjera były porażką, a farbowanie w domu wychodzi mi nierówno. Jak wszystkie, szukam fryzjera, do którego z przyjemnością będę wracać.
jagaem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 20:37   #1207
black_angel16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Jak pozbyć się koloru?

Witam. Około pół roku temu zafarbowalam włosy na czekoladowy brąz. Od tego czasu farbowalam je 2 razy. Chcialabym pozbyć się tego koloru i wrócic do dawnego. czyli blondu. Czy da się zdjąc kolor? Moge zrobic to sama czy lepiej udac się do fryzjera? prosze o odpowiedz.
black_angel16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-18, 20:43   #1208
natalia__
Raczkowanie
 
Avatar natalia__
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 84
Dot.: Jak pozbyć się koloru?

To chyba tylko dekoloryzator Ci pomoże. Ale lepiej sama nie próbuj, tylko udaj się do dobrej fryzjerki


A i jeszcze możesz rozjaśnić je stopniowo dzięki pasemkom, ale to może zająć trochę czasu
natalia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 20:53   #1209
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak pozbyć się koloru?

przeszukaj archiwum, albo wpisz slowo dekoloryzacja do wyszukiwarki, wyskoczy wiele podobnych wątkow
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 23:43   #1210
jagaem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 87
Dot.: Jak pozbyć się koloru?

Kup w sklepie fryzjerskim szampon głęboko oczyszczający, on zmyje trochę farbę, kolor będzie jaśniejszy. Przy tym zmytymjaśniejszym kolorze można ponoć stopniowo farbować jasną farbą i z czasem będzie blond bez dekoloryzacji. Jest to najmniej inwazyjna metoda.Szampon trochę wysusza włosy ale po nim ładnie wnikają odżywki. Trzeba go trochę trzymać na włosach, a nie od razu spłukiwać. Ja po kilu myciach mam dużo jaśniejsze włosy.
Powodzenia i cierpliwości.
jagaem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 14:53   #1211
Ptysiek69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 11
Dot.: dekoloryzacja

sorko za słowa ale juz jestem zrezygnowana
do jagaem:
możesz mi tylko napisac jakiej firmy sa te szampony oczyszczajace?
Ptysiek69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 14:54   #1212
...karina...
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

moj naturalny kolor wlosów to ciemny blad...przez dlugi czas farbowalam(f.joanna)i raz rozjasnialam(palet)terz mam koncowki czerne, a im blozej glowy jasniejsze odcienie. Chciałaby wrocic do naturalnego koloru ale sie boje dekoloryzacji bo mam bardzo slabe wlosy (od prostowana i farbowania)
...karina... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 18:10   #1213
Veida
Przyczajenie
 
Avatar Veida
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: Re: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Dzięki Monika za informację, ja też słyszałam o ściąganiu koloru i jest to własnie dekoloryzacja. Tylko nie wiem czy po tak długim farbowaniu nie będe miała siana na włosach....
Jestem miesiąc po dekoloryzacji włosów. Ściągano ciemny brąz Paletty. Włosy w ogóle nie są zniszczone. Dekoloryzację miałam robioną w salonie matrixa, zaraz po niej nałożono farbę - cena: 150 zł. Włosy były odżywione jak nigdy - bo tamtejszej firmy dekoloryzatory działają jak balsamy. Po dwóch tygodniach poszłam na rozświetlenie tych rudawych włosów - dążę do blondu. Pasemka już nieco bardziej wysuszyły włosy. Czułam suche końce do pierwszego mycia. Ale podstawa to odżywianie. Stosuję 3 kosmetyki: 1. szampon Gliss Kur - płynny jedwab, 2. aloesowy balsam do włosów firmy Scandic Line (tylko w sklepach fryzjerskich: 1 litr = 8 zł) - jest rewelacyjny!!! Włosy są po nim tak gładkie jak po żadnej najlepszej sklepowej odżywce i do tego wydajny i tani!!! 3. jedwab do włosów - nakładam tylko na końce włosów i jak są suche. Teraz jestem kolejne dwa tygodnie po pasemkach: na włosach nie ma cienia zniszczenia. Nie bójcie się dekoloryzacji. Dla mnie brzmiało to jak zmora. Warunek: oddajcie swe głowy sprawdzonym fryzjerom i kupcie dobre kosmetyki do domowego użytku. Moje trzy kosztują razem: 22 zł. Ale wystarczają na długo...może poza szamponem Powodzenia
!!!
Veida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 19:01   #1214
ania15_11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

chce jutro wlosy pierw zrobic dekoloryzatorem ... a potem farbe.. jakis niezbyt ciemny braz... teraz mam czarne włosy.. i w niektorych miejscach troche spalone i sianowate :P tylko boje sie ze bede miec baaaardzo wlosy zniszczone przez ten dekoloryzator... lepszy jest z joanny czy loreala? ?
ania15_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 09:13   #1215
paula_dance_or_die
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

hej .
jakis rok temu uzywalam rozjasniacza w sprayu firmy Palette o ktorym zreszta tu wspominacie bylam bardzo zadowolona i chcialam zaczac go teraz ponownie uzywac . jednak nigdzie nie moge go dostac,szukalam rowniez w sklepach internetowych-tez bez efektu. czy moze ktos z was wie,czy zostal on wycofany z produkcji czy cos w tym stylu ?
wspominacie tu o rozjasniaczu Joanny,moglabym go kupic jednak wolalabym tamten,bo jest sprawdzony,wiec same rozumiecie
moze wiecie gdzie mozna zamowic ten rozjasniacz Palette przez internet,skoro w sklepach go nigdzie nie ma .. pomozcie
paula_dance_or_die jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 18:27   #1216
platynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: miały być brązowe a wyszły CZARNE!!!Jak zmyć to paskudztwo?

Tak oto wyglądał mój rozjaśniony kolorek jeszcze kilka godzin temu...
konsekwentnie wracam do jaśniutkiego blondu nawet jesli moje wloski maja na tym sporo ucierpiec.
właśnie zmyłam z włosów rozjaśniacz dekoloryzujący joanny i mam JASNO RUDE A RACZEJ WSCIEKŁORUDE WLOSY.
nie martwi mnie to ,bo jutro maluję je już zwykłą farbą na blond.
jak mi wyschną włoski to wstawie fotkę jak teraz wyglądają .
PROSZE O RADĘ W PEWNEJ SPRAWIE:
jaka farba daje biały jaśniutki odcień blondu ??
taki żeby nie były żółte???
ja zawsze uzywalam paletty ale teraz zastanawiam się czy może jest jakaś lepsza....
prosze o rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rude włoski.JPG (45,9 KB, 205 załadowań)
platynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 19:35   #1218
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: miały być brązowe a wyszły CZARNE!!!Jak zmyć to paskudztwo?

Ja też mam czarne, a może raczej brązowoczarne, a robiłem średnim brązem Wellatonu, tylko, że akurat mnie się podoba, chciałabym, żeby ta czerń się zmyła, ale potem ma być długo brąz, wszystko, tylko nie rudość!
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 19:54   #1219
cynada
Raczkowanie
 
Avatar cynada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 209
Dot.: miały być brązowe a wyszły CZARNE!!!Jak zmyć to paskudztwo?

Wiecie co ja wam podam bardzo sprawdzony przeze mnie środek na szybki zdjęcie ciemnego koloru z włosów.Otóz kiedy zdejmuję juz po myciu ręcznik i widzę, że włosy obsolutni są za ciemne biorę jakąkolwiek odżywkę do włosó tak garść i mieszam z łyżką stołową...kwasu askorbinowego ( wytaminy c) w proszku który mam do serum z biochemii i nakładam na włosy kilka minut. Potem spłukuję i włosy są w zdecydowanie jaśniejszym kolorze. dzisiaj pozbyłam się właśnie zbyt ciemnego brązy i mam znowu jasny blond na włosach, no i jeszcze błusczace włosy. Kiedyś spłukałam tak już ciemnoszaro zielony kolor palette. Polecam, bo ciagle ktoś ma wpadkę z zaciemnymi barwami a ten sposój jest sprawdzony przeze mni kilka razu z powodzeniem.
__________________
Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszystkie inne możliwości zostały już wyczerpane
cynada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 13:24   #1220
girlish1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 155
Dekoloryzacja KATOWICE

.

Edytowane przez girlish1986
Czas edycji: 2007-03-06 o 22:05
girlish1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 14:43   #1221
platynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: miały być brązowe a wyszły CZARNE!!!Jak zmyć to paskudztwo?

jestem już po zabiegach
wczoraj zdekoloryzowałam włoski a dziś pomalowałam na blond.
Efekt jest bardzo bardzo zadowalający.
kolorek wyszedł taki słomkowy z zimnymi białymi reflexami które miałam przed farbowaniem.
wyglada to moim zdaniem bardzo ładnie ,ale to jeszcze nie jest kolorek który ostatecznie może zostać na mojej główce.chcę mieć jasniejsze jeszcze o jakieś 2 tony ale to juz załatwi słoneczko i mycie szamponem regenal
bardzo się bałam ,że włosy po dekoloryzacji m,i wypadną bo były jak wata cukrowa takie sznurkowate i rozstrzelone ,ale po nałożeniu farbki i użyciu odżywek włoski są miękkie i lśniące choć niestety te zabiegi bardzo je zniszczyły.
jutro kupię WAX i tak bede musiała o nie bardzo dbać ale WARTO
jestem bardzo zadowolona.
jak bede miała aparacik wkleję fotkę moich włosków.
uffffffffffff jak dobrze byćznowu blondynką
platynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 14:53   #1222
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: miały być brązowe a wyszły CZARNE!!!Jak zmyć to paskudztwo?

Ostatnio wpadlam na swietny pomysl pofarbowania sobie wlosow na ultrafiolet czy jakos tak i tez wyszly mi czarne. Nie ma w nich ani odrobiny fioletu. Troche mnie to zirytowalo. Ale moze sie z czasem to spierze?
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 17:01   #1223
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: miały być brązowe a wyszły CZARNE!!!Jak zmyć to paskudztwo?

Cytat:
Napisane przez cynada Pokaż wiadomość
Wiecie co ja wam podam bardzo sprawdzony przeze mnie środek na szybki zdjęcie ciemnego koloru z włosów.Otóz kiedy zdejmuję juz po myciu ręcznik i widzę, że włosy obsolutni są za ciemne biorę jakąkolwiek odżywkę do włosó tak garść i mieszam z łyżką stołową...kwasu askorbinowego ( wytaminy c) w proszku który mam do serum z biochemii i nakładam na włosy kilka minut. Potem spłukuję i włosy są w zdecydowanie jaśniejszym kolorze. dzisiaj pozbyłam się właśnie zbyt ciemnego brązy i mam znowu jasny blond na włosach, no i jeszcze błusczace włosy. Kiedyś spłukałam tak już ciemnoszaro zielony kolor palette. Polecam, bo ciagle ktoś ma wpadkę z zaciemnymi barwami a ten sposój jest sprawdzony przeze mni kilka razu z powodzeniem.
Cynado, a czy na włosy pofarbowane dużo wcześniej ten sposób zadziała? Ja nie farbowałam od miesiąca, kolor się spłukuje ale to wciąż nie to...
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 17:51   #1224
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Dekoloryzacja KATOWICE

Cytat:
Napisane przez girlish1986 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was była i może polecić jakiegoś dobrego fryzjera u którego robiła dekoloryzacje? Pytałam już kilku i każdy odmawiał bo bali się efektu i chciałabym żeby to zrobił ktoś kto zrobi to dobrze. Jeśli byłyście u takiego, to jaka była tego cena? Chodzi mi o Katowice lub okolice.


Ja Byłam u Berendowicz/Kublin ( Marcin i Rafał są ok) własnie z tym samym porblemem, odradzili mi dekoloryzacje, ale przeprowadzili demakijaż czyli jej słabsza odmiane( ze względu na to , że mam ciniutkie , choć bardzo gęste włosy) , która ściągła mi kolor o 6 tonów z czarnego na jasny kasztan, włosy były miękkie i w ogóle nie zniszczone,ale dokładnej ceny samego zabiegu nie znam : za demakijaż włosów , nakładanie szamponu koloryzującego, obcięcie , prostowanie, rytuał Kerastase zapłaciłam 280 zł. Myślę, że sam demakijaż, lub dekoloryzacja jeśli masz grubszy zdrowszy włos to koszt ok 70-80 zł akurat tam, ale najlepiej zapytać. Ogólnie odradzam małe saloniki, raczej nie podejmują się tam dekoloryzacjibądź nie wiedzą jak , baz nie mają odpowiednich produktów, choć gdy pierwszy raz schodziłam z czarnego kilka lat temu znalazałm salon w Siemianowicach Śląskich ( niedaleko katowic jakies 20 minut) , gdzie za dekoloryzacje zapłaciłam 45 zł.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 18:18   #1225
girlish1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 155
Dot.: Dekoloryzacja KATOWICE

.

Edytowane przez girlish1986
Czas edycji: 2007-03-06 o 22:06
girlish1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 18:26   #1226
cynada
Raczkowanie
 
Avatar cynada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 209
Dot.: miały być brązowe a wyszły CZARNE!!!Jak zmyć to paskudztwo?

Cytat:
Napisane przez venus in furs Pokaż wiadomość
Cynado, a czy na włosy pofarbowane dużo wcześniej ten sposób zadziała? Ja nie farbowałam od miesiąca, kolor się spłukuje ale to wciąż nie to...
Nie próbowałam przyznam szczerze robić tego po miesiącu, ale wczoraj po raz drugi próbowałam tego sposobu zaraz po farbowaniu. Pierwszy raz uznałam ,że to był szczęśliwy zbieg okoliczności i tak wyszło. Po wczorajszym przypadku wiem ,że to działa na pewno. Po farbowaniu miałam włosy zbyt ciemne ( brązowe). Nałożyłam maseczkę plus witamina C ( tak ok. łyżkę stołową). Spłukałam po kilku minutach- dzisiaj w pracy nawet nikt nie zauważył, że coś robiłam z włosami- mam jasny kolor blond. Nie twierdzę, że to co uzyskałam to mój wymarzony kolor , ale przynajmniej nie są to włosy koloru ciemno-brązowego w których mi jest strasznie.Jeśli masz witaminę C w proszku nic nie ryzykujesz (chyba) oprócz straty cennego surowca serumowego.Ale mając nieudany kolor na głowie kobieta zaryzykuje nie taką stratę.
A tak swoją drogą jakiego stresa miałam wczoraj pisząc mojego posta widać, choćby po gramatyce i literówkach........
__________________
Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszystkie inne możliwości zostały już wyczerpane
cynada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 18:37   #1227
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: miały być brązowe a wyszły CZARNE!!!Jak zmyć to paskudztwo?

dzięki, wobec tego jutro spróbuję. Może w aptece, w której robią leki, sprzedadzą mi taką sproszkowaną witamine?

edit: siedze własnie z witaminą c na kosmyku włosów, kupiłam tabletkii sproszkowałam. Zobaczymy jakie będą efekty.
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona

Edytowane przez venus in furs
Czas edycji: 2007-02-22 o 19:20
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 19:21   #1228
cynada
Raczkowanie
 
Avatar cynada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 209
Dot.: miały być brązowe a wyszły CZARNE!!!Jak zmyć to paskudztwo?

Cytat:
Napisane przez venus in furs Pokaż wiadomość
dzięki, wobec tego jutro spróbuję. Może w aptece, w której robią leki, sprzedadzą mi taką sproszkowaną witamine?
Możesz mieć problem z witaminą C w proszku w aptece ale spróbuj. Na pewno można ją kupić u Limarii w mazidłach: www.mazidla.com/.
Nie wiem czy takich własciwości zmywających kolor nie ma w innej postaci witaminy. Na pewno chodzi tu o uzyskanie dość wysokiego stężenia kwasu askorbinowego w mieszance, może ktoś o przygotowaniu biochemicznym mógłby to wytłumaczyć dlaczego tak to działa. W kazdym razie nie popaliłam sobie włosów ani nic takiego- chyba to było lepsze niż dekoloryzacja wodą utlenioną (?)
__________________
Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszystkie inne możliwości zostały już wyczerpane
cynada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 21:08   #1229
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: miały być brązowe a wyszły CZARNE!!!Jak zmyć to paskudztwo?

Cytat:
Napisane przez cynada Pokaż wiadomość
Wiecie co ja wam podam bardzo sprawdzony przeze mnie środek na szybki zdjęcie ciemnego koloru z włosów.Otóz kiedy zdejmuję juz po myciu ręcznik i widzę, że włosy obsolutni są za ciemne biorę jakąkolwiek odżywkę do włosó tak garść i mieszam z łyżką stołową...kwasu askorbinowego ( wytaminy c) w proszku który mam do serum z biochemii i nakładam na włosy kilka minut. Potem spłukuję i włosy są w zdecydowanie jaśniejszym kolorze. dzisiaj pozbyłam się właśnie zbyt ciemnego brązy i mam znowu jasny blond na włosach, no i jeszcze błusczace włosy. Kiedyś spłukałam tak już ciemnoszaro zielony kolor palette. Polecam, bo ciagle ktoś ma wpadkę z zaciemnymi barwami a ten sposój jest sprawdzony przeze mni kilka razu z powodzeniem.
moje wlosy po zafarbowaniu na ciemny braz niestety tez lekko czarne wyszly ale juz tak troche z nimi chodze i sie nie zmywa. Ale i tak postanowilam wyprobowac Twojego sposobu Użyłam witaminy C w płynie a nie proszku bo takiej akurat nie miałam..no i...kolor czy sie zmienil to szczerze mowiac trudno stwierdzic ale mam taka burze lsniacych lokow na glowie ze jestem w szoku zawsze mam przyklapniete, matowe, u nasady sie prostuja. Umylam tak jak zwykle, nalozylam ta sama odzywke i odrobine pianki tez tej co zwykle. Albo moje wlosy maja super giga dobry dzien albo ta witamina C tak na nich działa ale mi się to dziwne wydaje...az caly czas im sie przygladam
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 21:23   #1230
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: miały być brązowe a wyszły CZARNE!!!Jak zmyć to paskudztwo?

mi też kolor nie zszedł ale włosy lśnią nieziemsko
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.