Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-28, 16:15   #781
Tupters88
Raczkowanie
 
Avatar Tupters88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 182
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja kupiłam dziś kolejne pudełeczko lekkiego kremu oliwkowego, tym razem już to wielkie. To absolutnie najlepszy krem, jakiegokolwiek używałam. Dalej już nie szukam.
Co racja to racje. Mi już się kończy to opakowanie rodzinne i niedługo polecę po kolejne. Stosuję ten krem na dzień pod podkład i jest cudowny. Na noc wolę to cięższą wersję oliwki.
__________________
I kto tam, pytam kto tam???
Szaleństwo, utracony raj....


Tupters88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 08:04   #782
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Mój TŻ wczoraj zachwycał się zapachem mojego ciałka a użyłam mleczka kokosowego Byłam pewna że znowu powie "Czym ty się znowu wysmarowałaś-nie podoba mi się!" a tu taka miła niespodzianka
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011

Edytowane przez Ani@1987
Czas edycji: 2008-03-29 o 08:28
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 15:13   #783
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Dziewczyny, poradzicie mi? Lubię Ziaję i chciałabym właśnie z tej firmy wybrać krem na noc. Szukam czegoś mocno nawilżającego/odżywczego. Moja skóra nie jest podatna na zapychanie, więc obecność parafiny, gliceryny ani kapryli nie jest mi straszna Używałam już masła kakaowego, ale to nie to, na czoło nadal było(i jest) suche. Obecnie dokańczam krem nagietkowy(przerwałam używanie właśnie z powodu masła), a później nie mam pojęcia, czym się smarować Przeglądałam już KWC, ale mam okropny mętlik w głowie
Jeżeli znajdziecie chwilkę czasu, to pomóżcie mi
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 15:23   #784
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poradzicie mi? Lubię Ziaję i chciałabym właśnie z tej firmy wybrać krem na noc. Szukam czegoś mocno nawilżającego/odżywczego. Moja skóra nie jest podatna na zapychanie, więc obecność parafiny, gliceryny ani kapryli nie jest mi straszna Używałam już masła kakaowego, ale to nie to, na czoło nadal było(i jest) suche. Obecnie dokańczam krem nagietkowy(przerwałam używanie właśnie z powodu masła), a później nie mam pojęcia, czym się smarować Przeglądałam już KWC, ale mam okropny mętlik w głowie
Jeżeli znajdziecie chwilkę czasu, to pomóżcie mi
wiesz, jeśli szukasz mocnego odżywienia to ja polecam krem Bambino, zresztą KWC wystawia mu najlepszą opinię: dodatkowo cię nie zapcha dzięki obecności Cynku.

Co do Ziaji to najwyżej ludzie oceniają Oliwkę, ale nawet oliwka nie daje takiego efektu według mnie jak właśnie krem bambino.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 15:28   #785
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poradzicie mi? Lubię Ziaję i chciałabym właśnie z tej firmy wybrać krem na noc. Szukam czegoś mocno nawilżającego/odżywczego. Moja skóra nie jest podatna na zapychanie, więc obecność parafiny, gliceryny ani kapryli nie jest mi straszna Używałam już masła kakaowego, ale to nie to, na czoło nadal było(i jest) suche. Obecnie dokańczam krem nagietkowy(przerwałam używanie właśnie z powodu masła), a później nie mam pojęcia, czym się smarować Przeglądałam już KWC, ale mam okropny mętlik w głowie
Jeżeli znajdziecie chwilkę czasu, to pomóżcie mi
Może Calma biolipidowa? Nie miałam, ale same dobre opinie słyszałam. Mam teraz Lekka Oliwkę i jest ok, ale jak miałam buzię po kwasach to nie starczała. Jak mi się pokończą te kremy, co mam to kupię na peweno obie Calmy

-----------
A tak w ogóle to kupiłam pomadkę i mleczko kokosowe Są super!
I dostałam gratis do tego krem do twarzy Sun z filtrem 25
Miałam jeszcze do wyboru balsam Sun wyszczuplający i dobrze, że nie wzięłam bo ma kiepską 1 opinię w KWC
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 15:28   #786
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Side: Ten->klik!, tak?
Telbuh: tak właśnie się zastanawiałam, czy nie wziąć Calmy biolipodowej... Ale obawiam się, że będzie zbyt lekka? Cóż, poczekam jeszcze na wypowiedzi innych
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 15:32   #787
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Telbuh: tak właśnie się zastanawiałam, czy nie wziąć Calmy biolipodowej... Ale obawiam się, że będzie zbyt lekka? Cóż, poczekam jeszcze na wypowiedzi innych
Biolipidowy jest tłusty

ja go uwielbiam ale tylko na dzień, bo na noc przy dłuzszym stosowaniu zapychał mi pory
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 15:37   #788
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Hosenko, dziękuje za opinię 2 głosy na Calmę, 1 na Bambino
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 15:55   #789
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

tak, ten właśnie Narku
on jest świetny i na pewno nie zapcha jak opisują wizażanki, właśnie dzięki cynkowi. nadaje sie jednak tylko na noc, bo jest niesamowicie treściwy. mam cerę ze skłonnością do wyprysków a po tym kremie od niedawna mam buzię jakiej nigdy nie miałam: promienną. Rano wstajesz i nie możesz uwierzyć skąd tyle życia na twojej buzi (tak opisała to któraż z wizażanek i faktycznie odczułam to na swojej skórze, po wielu miesiącach szukania dobrego kremu na noc, gdzie nawet dermatolog nie pomagał). Na noc stosuję właśnie ten, a na dzień leciutką Tilię ze stajni doktor Eris
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 15:57   #790
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Hmmm, kuszący jest ten Bambino Rozejrzę się jeszcze, poczytam, co inni piszą
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 16:01   #791
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

ooo to może sama skusze się na bambino?? Szukam dobrego kremu na noc a nic ciekawego nie znalazłam Najlpeszy był dla mnie Milk Comfort z Avonu, ale wycofali Obecnie mam Neutrogene, ale za słabo działa i chyba zapycha ... Mam tez krem na noc kupiony w Anglii (nawet fajny, ale sa dni kiedy drazni mnie jego zapach - np. przed i w trakcie okresu ... waniliowo-kakaowo-shea ). Wczoraj kupiłam Garniera Nutridermist w Rossmannie (+ tonik różowy i dostałam za te zakupy krem pod oczy Nutridermist gratis - lubie takie porządne propomocje ). Jeśli i one zawiodą, to kupię Bambino (a czy to nie to samo co Nivea??)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 16:11   #792
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Nivea od Bambino różni się właśnie tym że nie zapcha. Tak wyczytałam z opinii na KWC. Ja osobiście od jakiegoś czasu jestem w ciężkim szoku, że coś takiego stoi na półce za 3,90 i nigdy bym po to nie sięgnęła, a to takie cudo. Nie chciałam się przekonać i tez ciągle sięgałam po lepsze i droższe, wszystko ostatnio przerobiłam i tu proszę, nareszcie się skusiłam i bingo! Wadą jest ta toponorność i to że jest tak bardzo gęsty i treściwy. Zostawia przez jakiś czas białą twarz jak filtr Ale po kilku minutach się wchłania i rano budzisz się ze świetnie nawilżoną, natłuszczoną buzią. Rzadko zdarza mi się coś tak chwalić ale on na prawdę zasługuje. Z ciekawości teraz zaglądnęłam sobie na KWC i każda jedna opinia wspomina że krem nei zapycha a odżywia idealnie :P


ps dostałam saszetkę gratis od koleżanki mleczka do ciała Ziaja kokosowa i jestem oczarowana aksamitną gładkością mojej skóry Bomba! Tylko tego zapachu jakoś nie umiem przetrawić i mnie dusi, tak samo jak maska do rąk i paznokci, jednak ona także daje gładkość jakiej dawno nie doświadczyłam na wymęczonych zimnem na przemian z kaloryferami dłoniach.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 16:25   #793
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

side85 ja sie wlasnie zastanawiam czy kupic nivea czy bambino podobno ten i ten jest rewelacyjny chociaz chyba bardziej na noc
moja qmpela uzywa bambino i mowi ze jest cudny i fajny zapach ma ;P
ja wlasnie tez mam ochote na to kokosowe mleczko ale ten zapach...jesli faktycznie jest taki mocny to sobie daruje
aha i maselko jakies lubie takie tluste rzeczy do ciala,tylko nie wiem jakie lepsze ziaji czy Joanny?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 16:34   #794
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Kupiłam wczoraj maskę i peeling z serii TinTin i jestem bardzo zadowolona. Wypryski szybko się goją i mam gładziutką twarz. Zobaczę co będzie po dłuższym stosowaniu.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 18:41   #795
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Side: Ten->klik!, tak?
Telbuh: tak właśnie się zastanawiałam, czy nie wziąć Calmy biolipodowej... Ale obawiam się, że będzie zbyt lekka? Cóż, poczekam jeszcze na wypowiedzi innych
Ja również polecam Calmę biolipidową, nie jest za lekka według mnie, ma 'treściwą' konsystencję i używałam jej na noc .


Co do kokosowej serii - kupiłam mleczko do ciała i jestem zachwycona . Skóra pachnie słodko kokosem, jest gładka.

Również jestem zachwycona zestawem szampon+odżywka, z tych czekoladowych do ciemnych włosów. Nie spodziewałam się zbyt wiele po słabych ocenach na KWC, ale włosy zrobiły się troszkę ciemniejsze, a po umyciu są miękkie i ładnie się układają, nie muszę używać już Hot Lissa, by je wygładzić przed prostowaniem .

btw - w drogerii, w której kupowałam jest promocja - do każdego kupionego produktu z serii kokosowej jest kosmetyk Ziaji gratis. Ja miałam do wyboru jeden z serii Sopot Sun, wybrałam krem na usta i znamiona . Niestety nie pamiętam jaka to jest sieć.
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 19:08   #796
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

A może macie porównanie konsystencji na przykład z masłem kakaowym?
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 07:29   #797
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

masło jest jak ślizganie kremu po wodzie,ma bardzo odmienną konsystencję do Calmy Calma jest bardziej jak kremy które spotykasz, a masło jest dość specyficznie i dziwne w smarowaniu.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 11:55   #798
lena2306
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Smile Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

ja mam z ziaji NUNO (maseczka z zielonej glinki , podkład, krem antybakteryjny) a więc maseczka fajna jestem zadowolona ma fajny kolor zapach i fajna skóra po niej a do tego kosztuje chyba 5 zeta x)) trochę kiepsko że nie zasycha tylko cały czas jest lepka i w postaci kremu co prowadzi do plam i długo nie można jej mieć na twarzy ale to takie małe ALE . Podkład jest fajny ale kupiłam za ciemny kolor x/ ale to już ja zawiniłam krem fajny szczególnie po wyciskaniu xP jak sie wyciśnie wszystkie pryszcze (może wszyscy są wbrew wyciskaniu ale mi to pomaga plami sie goją i zawsze można je zakryć kolektorem punktowym a lepiej tak niż zakrywać wielkie wulkany z ropą moja kumpela wydusiła wszystkie pryszcze - oczywiście czystymi rękoma i umyła dokładnie twarz po tym , rany się zagoiły a ona nie ma ani jednego pryszcza.. bo stosowanie żeli daje tyle co mniej wyskakuje a stare pryszcze nie zejda jeszcze ho ho a ranka sie goi)
lena2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 11:59   #799
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Side, używałam masła, nawet całe opakowanie. O dziwo, to ślizganie pojawiało się u mnie tylko przed peelingiem, później był tydzień spokoju
Czyli, póki co, będę wybierać pomiędzy kremem Bambino a Calmą biolipidową Dzięki, Dziewczyny za opinie
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-03, 13:34   #800
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Narek, ja Ci polecam krem oliwkowy lekka formuła. To najlepiej nawilżający krem jakiego kiedykolwiek używałam. Według mnie robi to nawet lepiej niż calma biolipidowa.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 13:40   #801
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Narek, ja Ci polecam krem oliwkowy lekka formuła. To najlepiej nawilżający krem jakiego kiedykolwiek używałam. Według mnie robi to nawet lepiej niż calma biolipidowa.
rowniez polecam
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 13:43   #802
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Lekką oliwkę niezbyt miło wspominam. W czasie jej używania zaczęły mi wyskakiwać takie małe krostki Ale popróbuje trochę, bo moja siostra używa jej
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 13:45   #803
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Narek, ja Ci polecam krem oliwkowy lekka formuła. To najlepiej nawilżający krem jakiego kiedykolwiek używałam. Według mnie robi to nawet lepiej niż calma biolipidowa.
Em , używasz go codziennie na dzień i na noc? Nie zapycha Cię? Robi jeszcze coś poza nawilżeniem?

ja dziś kupiłam sobie rumiankowe mleczko do demakijażu i krem rumiankowy (nieperfumowany), ale widzę, że chyba jest trochę za lekki.. widziałam też serię kokosową, ale nie kupiłam nic - najpierw zużywam zapasy
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 15:21   #804
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Em , używasz go codziennie na dzień i na noc? Nie zapycha Cię? Robi jeszcze coś poza nawilżeniem?
Używam na noc, na dzień zazwyczaj tylko filtr.
Poza nawilżaniem nie robi chyba nic, ale mnie nie zapycha, świetnie się rozprowadza, przyjemnie pachnie. Mi najbardziej zależy na nawilżaniu właśnie, mało który krem sobie z tym u mnie radzi - ostatnio mam bardzo przesuszoną skórę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 15:26   #805
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Narek mi ten Bambino nie pasował... Miałam po nim jakąś taką wysuszoną i podrażnioną skórę
Miałam próbki Calmy Biolipidowej i całkiem fajna była ale dla mnie trochę za ciężka Tobie może pasować. Droga nie jest więc można spróbować .
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 15:26   #806
lena2306
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Smile Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Mientka Pokaż wiadomość
Ja kiedyś wyjeżdżając zapomniałam żelu pod prysznic i myłam się tym do higieny intymnej. Nic złego mi się nie stało, a mam skórę bardzo wrażliwą.
Więc może spróbuj - z racji miejsca do którego ten płyn jest przeznaczony powinien być raczej bardziej delikatny.


Kupiłam dzisiaj w Rossmanie kremy calma - nawilżający i ten biolipidowy, masełko rebuild - teraz jest po promocji 10.99 i teraz będę testować

A w Rossmanie jest teraz jeszcze po promocji masełko waniliowe i kakaowe po 7.99.
a u mnie w AS market po 5 zł
lena2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 15:43   #807
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Em , używasz go codziennie na dzień i na noc? Nie zapycha Cię? Robi jeszcze coś poza nawilżeniem?

ja dziś kupiłam sobie rumiankowe mleczko do demakijażu i krem rumiankowy (nieperfumowany), ale widzę, że chyba jest trochę za lekki.. widziałam też serię kokosową, ale nie kupiłam nic - najpierw zużywam zapasy
mnie urzekł nawilżaniem+natłuszczanie m, ale kochałam go dopóki po pewnym czasie nie zaczął mnie straszliwie zapychać, nie wiem czemu. wszystko dobrze ale na długą metę się nie sprawdził i musiałam odstawić.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 16:12   #808
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Używam na noc, na dzień zazwyczaj tylko filtr.
Poza nawilżaniem nie robi chyba nic, ale mnie nie zapycha, świetnie się rozprowadza, przyjemnie pachnie. Mi najbardziej zależy na nawilżaniu właśnie, mało który krem sobie z tym u mnie radzi - ostatnio mam bardzo przesuszoną skórę.
Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
mnie urzekł nawilżaniem+natłuszczanie m, ale kochałam go dopóki po pewnym czasie nie zaczął mnie straszliwie zapychać, nie wiem czemu. wszystko dobrze ale na długą metę się nie sprawdził i musiałam odstawić.
dzięki za opnie
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 16:54   #809
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Clarissa:) Pokaż wiadomość
Narek mi ten Bambino nie pasował... Miałam po nim jakąś taką wysuszoną i podrażnioną skórę
Miałam próbki Calmy Biolipidowej i całkiem fajna była ale dla mnie trochę za ciężka Tobie może pasować. Droga nie jest więc można spróbować .
Dzięki Mnie nie straszne są ciężkie, tłuste kremy- ba, nawet takie są moje ulubione
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 17:25   #810
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Dzięki Mnie nie straszne są ciężkie, tłuste kremy- ba, nawet takie są moje ulubione
Ja mam tak samo,lubie maslo kakaowe
A bambino tez zakupie
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.