Promocja w Sephorze - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-18, 14:13   #2821
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
co do kremów to się może wypowiem bo w tym temacie lepiej mi idzie niż z kosmetykami kolorowymi

ja od paru ładnych lat używam kremu aptecznego z flitrem Avene spf 50+ i nie zamienię go na nic innego póki co! Mam co prawda 23 lata i nie mam zmarszek ale właśnie chyba dzięki temu kremowi i wyważonej pielęgnacji. Myślę, że kremy z filtrem to najlepsza kuracja antystarzeniowa, żadne kremy za 100zł, 500zł i wyżej nie pomogą skoro główną przyczyną starzenia się skóry jest słońce
Widzę to właśnie po sobie i koleżankach w moim wieku które kremują się kremami bez filtrów.

Poza tym w codziennej pielęgnacji stawiam na jakość - kupuję kosmetyki na BU, wiem co na siebie nakładam, jest to czyste i nie ma żadnych cudo ulepszaczy, które na dłuższą metę w niczym nie pomagają tylko pozostawiają na skórze jakiś film z silikonami, które dają złudzenie pięknej cery.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------




możesz polecić coś z pędzli Kozłowskiego?
ja sie z Toba nie zgodze tzn moze nie tyle nize zgodze co powiem ,ze u mnie sie to nie sprawdza bo dlugo uzywalam wlasnie aptecznych kremow i ona mi nic nie pomagaly a po tych co uzywam teraz widze znaczna poprawe i tu nie chodzi o sylikony ktore daja iluzje bo przeciez myje codziennie buzie i widze ja w lustrze bez niczego

co do filtrow natomiast zgodze sie w 1000% tylko z filtrami jest ten problem ,ze nie do konca nadaja sie do tlustych cer dlatego ciesze sie ,ze znalazlam dobry podklad z filtrem a zarazem matujacy
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 14:23   #2822
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
ja sie z Toba nie zgodze tzn moze nie tyle nize zgodze co powiem ,ze u mnie sie to nie sprawdza bo dlugo uzywalam wlasnie aptecznych kremow i ona mi nic nie pomagaly a po tych co uzywam teraz widze znaczna poprawe i tu nie chodzi o sylikony ktore daja iluzje bo przeciez myje codziennie buzie i widze ja w lustrze bez niczego

co do filtrow natomiast zgodze sie w 1000% tylko z filtrami jest ten problem ,ze nie do konca nadaja sie do tlustych cer dlatego ciesze sie ,ze znalazlam dobry podklad z filtrem a zarazem matujacy

ale kremy z flitrem w niczym nie pomogą , tzn. nie wypełnią zmarszczek, nie poprawią owalu , nie będą napinać. Są one prewencją przeciwzmarszczkową, jak będziesz używać ich w młodym wieku to dłużej będziesz cieszyć się młodą cerą. Moja mama również używa filtrów, poza tym kwasy i uwierz mi - wygląda wyśmienicie

poza filtrami i BU używa właśnie kremów aptecznych typu Vichy, które dostosowane są do jej skóry. Co do tłustej cery i filtrów - mama również ma bardzo tłustą cerę ale znalazła filtr dla siebie

Edytowane przez Manehajera
Czas edycji: 2010-12-18 o 14:25
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 14:33   #2823
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
ale kremy z flitrem w niczym nie pomogą , tzn. nie wypełnią zmarszczek, nie poprawią owalu , nie będą napinać. Są one prewencją przeciwzmarszczkową, jak będziesz używać ich w młodym wieku to dłużej będziesz cieszyć się młodą cerą. Moja mama również używa filtrów, poza tym kwasy i uwierz mi - wygląda wyśmienicie

poza filtrami i BU używa właśnie kremów aptecznych typu Vichy, które dostosowane są do jej skóry. Co do tłustej cery i filtrów - mama również ma bardzo tłustą cerę ale znalazła filtr dla siebie
ale z filtrami i tym ,ze pozwalaja "dluzej cieszyc sie mloda cera" sie przeciez zgodzilam
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 14:39   #2824
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
ale z filtrami i tym ,ze pozwalaja "dluzej cieszyc sie mloda cera" sie przeciez zgodzilam
hehe oki poza tym dużo kosmetyków z wyższej półki ma swoje odpowiedniki na BU, polecam pocztać . W wielu przypadkach nie dość że cenowo dużo lepiej wychodzą to mają więcej CUDOWNYCH składników
http://www.biochemiaurody.com/vademekum/brands.html
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 14:51   #2825
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
hehe oki poza tym dużo kosmetyków z wyższej półki ma swoje odpowiedniki na BU, polecam pocztać . W wielu przypadkach nie dość że cenowo dużo lepiej wychodzą to mają więcej CUDOWNYCH składników
http://www.biochemiaurody.com/vademekum/brands.html
dzieki skzoda ,ze moje idealista nie ma ;( ale przejrze dokladnie jak bede miala chwilke
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 14:55   #2826
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
Ja daje na strefe T EL idealista a na miejsca suche clarinsa daily e. i jest megggggaaaa!!! tylko na tego idealista nakladam jeszcze krem z formula 10.0.6 ale w sumie teraz bede etstowala shiseido

ten daily energizer daje fajnie rozpromieniona buzke
pod oczy pollecam EL advance night repair

za to bardzooo nie polecam kremu biotherm aqua...
Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość

Budyniek kochana ja tez tego Biotherma kupilam z mega mega nadzieja na cuda ...a tu dupa koncowka opakowania jeszcze lezy,ja mialam wrazenie ,ze on wrecz pogorszyl stan mojej cery ja Ci polecam -ale on jest tylko na noc!!_ taki z sephory w zielonej tubce solution exprees(z tej serii co byly te pomaranczowe sztyfty pod oczy) i teraz woogle go przecenili z 90 na 40 zl , ja nim smaruje na nocke codziennie strefe T + jak mi cos wyskoczy gdzies to tam tez klade i on sie rozprawia z pryszczem w jedna noc!! a po tygodniu stosowania widzialam juz ,ze cera jest gladsza i sie nie przetluszcza tak bardzo w tej strefie T pod oczy w sumie tez bym Ci to z tej serii(w pomaranczowym opakow) polecila! mega usuwa zmeczenie

co do daily energ u mnie sprawdza sie tylko po bokach twarzy na bardziej suche partie jak dawalam na cala twarz to mi przetluszczal strefe T

Drugim kremem który -uwazam- polepszyl stan mojej skory jest ten Idealist z EL

no i koniecznie Daily energ zel do demakijazu(swietnie oczuszcza a ja musze uzywac czegos "z woda") i Effalaclar z La Roche posey!

ale sie rozpisalam...


firma się nazywa EL?

z demakijazem walczylam kilka lat, skonczylo sie na wodzie i żelu intymnym, bo juz nie mialam nerwow do lzawiacych oczu...

kurcze, nie wiem na co sie teraz zdecydowac, sadzilam ze wezme sie za krem jakis mocno rozswietlajaco-nawilzajacy i efekt zmeczenia zniknie.

ta seria o ktorej mowisz z sepho, usuwa zmeczonko mowisz to moze byc dobre... bo widze ze moja skora jest cala zapchana zaskornikami i taka przemęczona jak ja. szkoda ze jak do tej pory zadna metoda walki z zaskornikami nie okazala sie skuteczna :/

czyli plan taki dla poprawy skory:

cos do demakijazu co by ladnie ją mega oczyszczalo- i tu mam problem
kremik rozswietlajaco nawilzajacy- idealist EL
pod oczy- pomaranczowe cos z sepho

i bedzie dobzie?

Cytat:
Mam co prawda 23 lata i nie mam zmarszek ale właśnie chyba dzięki temu kremowi i wyważonej pielęgnacji
ja mam 22, katowalam skorę czym popadnie-poczynajac od kolorowki, konczywszy na dziadostwach do twarzy i czestym solarium, i nie mam jednej zmarszczki :P
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 15:04   #2827
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość


firma się nazywa EL?

z demakijazem walczylam kilka lat, skonczylo sie na wodzie i żelu intymnym, bo juz nie mialam nerwow do lzawiacych oczu...

kurcze, nie wiem na co sie teraz zdecydowac, sadzilam ze wezme sie za krem jakis mocno rozswietlajaco-nawilzajacy i efekt zmeczenia zniknie.

ta seria o ktorej mowisz z sepho, usuwa zmeczonko mowisz to moze byc dobre... bo widze ze moja skora jest cala zapchana zaskornikami i taka przemęczona jak ja. szkoda ze jak do tej pory zadna metoda walki z zaskornikami nie okazala sie skuteczna :/

czyli plan taki dla poprawy skory:

cos do demakijazu co by ladnie ją mega oczyszczalo- i tu mam problem
kremik rozswietlajaco nawilzajacy- idealist EL
pod oczy- pomaranczowe cos z sepho

i bedzie dobzie?



ja mam 22, katowalam skorę czym popadnie-poczynajac od kolorowki, konczywszy na dziadostwach do twarzy i czestym solarium, i nie mam jednej zmarszczki :P
EL= Estee Lauder
ale on nie do konca jest rozswietlajacy , on sprawia ,ze po jakims czasie skora jest mega mega wygladzona i super wyglada nawte bez jakiegokolwiek makijazu keidys nie bylam w stanie bez podkladu wyjsc nawet po "bulki do sklepu"

http://pl.douglas-shop.com/douglas/P...010006989.html

o ten dokladnie!!!


kup sobie ten zel do demakijazu z clarinsa on jest naprawde tani bo 75ml kosztuje 59 zl a starcza na mega dlugo ok 5miechow, on a ten plus ,ze rozswietla skore i ejst co prawda do demakijazu ale ja jak mam jakas nieprzespana noc czy cos to rano tez nim myje twarz i jets wrazenie takiej ywpoczetej

a to ta seria z seph
http://www.sephora.pl/pl/cid11871/ex...solutions.html
i tam sobie poczytaj ja uzywam zielonego do likwidaci drobnyc niedoskonalosci i zmatowienia strefy T a pomaranczowego wlasnie pod oczy rano na zmeczenie i opuchlizne


mam nadzieje,ze jestem chociaz troche pomocna Bo niechcialabym Ci za bardzo namieszac tylko doradzic

a ogolnie to wszystko zalezy od osoby kazdy inaczej reguje na kremy itd tak sao jest z szamponami , znam osoby ktore uzywaja wylacznie drogeryjnych po 10zl i maja wlosy o ktorych marze a ja ,zeby moje wygladaly po ludzku nie moge uzywac nic innego niz Fekkai;/
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 15:26   #2828
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocja w Sephorze

Nie znam pędzli Kozłowskiego niestety.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 15:37   #2829
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Promocja w Sephorze

baaardzo dziękuję
ale to EL jest przeokrutnie drogie zawsze mam opory zawsze przed wydawaniem takich kwot na kosmetyk ktory nie daje gwarancji na dzialanie, czy probka pozwoli mi sprawdzic jak to dziala?
bo bym tak samo postapila z biothermem :/ kupilabym a potem plula w brodę
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 16:06   #2830
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
baaardzo dziękuję
ale to EL jest przeokrutnie drogie zawsze mam opory zawsze przed wydawaniem takich kwot na kosmetyk ktory nie daje gwarancji na dzialanie, czy probka pozwoli mi sprawdzic jak to dziala?
bo bym tak samo postapila z biothermem :/ kupilabym a potem plula w brodę
jak masz jakas znajoma pania w seph to napewno da Ci pokazna probeczke ja roznice zaczelam zalowazac po tygodniu stosowania wiec mysle ,ze jesli masz sie w tym zakochac tak jak ja to juz po probce to sie stanie serum rzeczywiscie drogie ale mega wydajne tak samo do oczu z EL (advance night repair)
zawsze molzesz isc po probke do jednej speh potem do drugiej i na probkach pociagnac do -20% ;P

a co do cen to ta seria co Ci wyslalam z seph jest cala przeceniona na 39 zl oprocz tgeo pod oczy on kostzuje 89
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 16:18   #2831
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
jak masz jakas znajoma pania w seph to napewno da Ci pokazna probeczke ja roznice zaczelam zalowazac po tygodniu stosowania wiec mysle ,ze jesli masz sie w tym zakochac tak jak ja to juz po probce to sie stanie serum rzeczywiscie drogie ale mega wydajne tak samo do oczu z EL (advance night repair)
zawsze molzesz isc po probke do jednej speh potem do drugiej i na probkach pociagnac do -20% ;P

a co do cen to ta seria co Ci wyslalam z seph jest cala przeceniona na 39 zl oprocz tgeo pod oczy on kostzuje 89
bo akurat ten sztyft pod oczy chcialam :P wiec to na niedoskonalosci z seph wziać mowisz? cena zacheca

to moze jutro faktycznie skoczę i się uda jakąś probkę wycyganić. a wtedy z czystym sercem wydam takie krocie na kilka kropel kremiku:P

i to stosowac codziennie zamiast kremu na noc? przydalby sie jakis tanszy kremik codzienny co by nawilzyl ladnie skorkę oprocz idealista.

ja to mam marzenia, heh

a swoja droga, juz kilka dni stosujępralinkę, pachnie ciagle przecudnie, drobinki delikatne i slodkie, ale efektu procz krotkotrwalego nawilzenia nie ma zadnego. ot balsamik pachnacy zeby popiescic zmysly
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 16:24   #2832
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocja w Sephorze

Ja na Biochemii Urody i samodzielnie kręconych kremach strasznie sie zawiodłam, lubię jedynie maseczki, wszystko inne wywaliłam. Najbardziej służy mi własnie apteczna pielęggnacja, szczególnie Bioderma, Roc i Avene.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 16:32   #2833
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
bo akurat ten sztyft pod oczy chcialam :P wiec to na niedoskonalosci z seph wziać mowisz? cena zacheca

to moze jutro faktycznie skoczę i się uda jakąś probkę wycyganić. a wtedy z czystym sercem wydam takie krocie na kilka kropel kremiku:P

i to stosowac codziennie zamiast kremu na noc? przydalby sie jakis tanszy kremik codzienny co by nawilzyl ladnie skorkę oprocz idealista.

ja to mam marzenia, heh

a swoja droga, juz kilka dni stosujępralinkę, pachnie ciagle przecudnie, drobinki delikatne i slodkie, ale efektu procz krotkotrwalego nawilzenia nie ma zadnego. ot balsamik pachnacy zeby popiescic zmysly
haa tak zachwalasz zapach tej pralinki ze chyba skocze w pon po to cudo;D;D

ten Idealist to jest wogole serum i ja to stosuje na dzien ,na to daje jeszcze krem z forumala 10.0.6 matujacy z bambusem ( tez z seph chyba za...49 zl) ale jakis czas stosowalam samego idealista i tez bylo super
a na noc stosuje wlasnie to z solution exprees zielone a na miejsca gdzie mam sucha skore daje hydratonista z EL fajnie nawilza ale tez jest drogi wiec jakbym mogla kupic tylko jeden krem/serum to bralabym Idealista!
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 16:47   #2834
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
Co do tłustej cery i filtrów - mama również ma bardzo tłustą cerę ale znalazła filtr dla siebie
Mogłabyś zdradzic jaki? jestem gotowa wydać na kremik z filtrem trochę kasy, ale boję się, że wtopię...
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 17:10   #2835
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
haa tak zachwalasz zapach tej pralinki ze chyba skocze w pon po to cudo;D;D

ten Idealist to jest wogole serum i ja to stosuje na dzien ,na to daje jeszcze krem z forumala 10.0.6 matujacy z bambusem ( tez z seph chyba za...49 zl) ale jakis czas stosowalam samego idealista i tez bylo super
a na noc stosuje wlasnie to z solution exprees zielone a na miejsca gdzie mam sucha skore daje hydratonista z EL fajnie nawilza ale tez jest drogi wiec jakbym mogla kupic tylko jeden krem/serum to bralabym Idealista!

zapach jest przecudny, taniutkie to, i zapach mozna zjesc
nie jest to kwestia pieniedzy, bo je mam, tylko bardziej przygotowania psychicznego. nie sadzilam ze wydam w sumie tysiac zlotych na kremy do twarzy bardziej bylam zawsze lakoma na perfumy i kolorowke, pamietam minę pan z sepho jak wzielam perfum i chyba jakies kolorowki za prawie dwa tys. a ubrana bylam tak ciut brzydko i malo stylowo, byly wrecz zdziwione ze zaplacilam bez mrugniecia okiem gotowka czyli idealista wezmę probkę, przetestuję, i pewnie nabędę. nie mialabym zdrowia do stosowania roznych rzeczy w roznych partiach... a idealist stosowany dwa razy dziennie zamiast kremu to chyba nienajlepszy pomysl. wiec to na noc najchetniej, bo mam duzo makijazu zazwyczaj i bezpieczniej bedzie na nockę. wiec zostaje cos na zmianę mocno nawilzającego moze jutr pojdę po probkę idealista, to wezmę cos jeszcze do wyprobowania, tylko nie wiem co do konca
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 17:18   #2836
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
zapach jest przecudny, taniutkie to, i zapach mozna zjesc
nie jest to kwestia pieniedzy, bo je mam, tylko bardziej przygotowania psychicznego. nie sadzilam ze wydam w sumie tysiac zlotych na kremy do twarzy bardziej bylam zawsze lakoma na perfumy i kolorowke, pamietam minę pan z sepho jak wzielam perfum i chyba jakies kolorowki za prawie dwa tys. a ubrana bylam tak ciut brzydko i malo stylowo, byly wrecz zdziwione ze zaplacilam bez mrugniecia okiem gotowka czyli idealista wezmę probkę, przetestuję, i pewnie nabędę. nie mialabym zdrowia do stosowania roznych rzeczy w roznych partiach... a idealist stosowany dwa razy dziennie zamiast kremu to chyba nienajlepszy pomysl. wiec to na noc najchetniej, bo mam duzo makijazu zazwyczaj i bezpieczniej bedzie na nockę. wiec zostaje cos na zmianę mocno nawilzającego moze jutr pojdę po probkę idealista, to wezmę cos jeszcze do wyprobowania, tylko nie wiem co do konca
hihihi ja nie lubie kupowac perfum sama nie wiem dlaczego,poprostu sie przyzwyczailam ,ze dostaje sama sobie chyba nigdy nie kupilam

a co do kolorowki pielegnacji to mam na zmiane raz szal na to a raz na to Ja tez mam mega duzo makijauz codizennie i idealist etz fajny pod mejkap ale to jak juz sobie wezmiesz probeczke to bedziesz tetsowala na rozne sposoby

nawilzajacego to hydratonist i tego daily energ mozesz tez wziac probeczke ) i ogolnie pewnie Panie Ci cos poradza ,jest tez jakis fajny z Clarinsa nawilzajacy tylko nie jestem w stanie sobie przypomniec jak sie nazywa
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 17:20   #2837
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
hihihi ja nie lubie kupowac perfum sama nie wiem dlaczego,poprostu sie przyzwyczailam ,ze dostaje sama sobie chyba nigdy nie kupilam

a co do kolorowki pielegnacji to mam na zmiane raz szal na to a raz na to Ja tez mam mega duzo makijauz codizennie i idealist etz fajny pod mejkap ale to jak juz sobie wezmiesz probeczke to bedziesz tetsowala na rozne sposoby

nawilzajacego to hydratonist i tego daily energ mozesz tez wziac probeczke ) i ogolnie pewnie Panie Ci cos poradza ,jest tez jakis fajny z Clarinsa nawilzajacy tylko nie jestem w stanie sobie przypomniec jak sie nazywa
ok wyprobuję te dwa, moze zakrecę i probki dostanę, a z reszta, jak psu zupa mi się nalezy a i w doug i w sepho polecily mi wlasnie aquasource
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 17:24   #2838
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
ok wyprobuję te dwa, moze zakrecę i probki dostanę, a z reszta, jak psu zupa mi się nalezy a i w doug i w sepho polecily mi wlasnie aquasource
one chyba maja jakas misje z tym biothermem , bo mi tez polecaly
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 17:31   #2839
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Promocja w Sephorze

ale nie omieszkalam wziac probeczek kremik lekki, mily, no ale nie powala jakimis efektami. sadze ze chyba za 160 zl mozna cos lepszego dorwac
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 17:34   #2840
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
ale nie omieszkalam wziac probeczek kremik lekki, mily, no ale nie powala jakimis efektami. sadze ze chyba za 160 zl mozna cos lepszego dorwac
wiesz u mnie elzy wiec raz na jakis czas tez stosuje;D i tragedii nie ma ale wczesniej kak stosowalam codziennie to masakre mi zrobil z twarzy ;/

a od jutra tetsuje ten shiseido pureness ;D bo dostalam w probeczkach pol opakowania;P
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 17:57   #2841
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
ja mam 22, katowalam skorę czym popadnie-poczynajac od kolorowki, konczywszy na dziadostwach do twarzy i czestym solarium, i nie mam jednej zmarszczki :P
Póki co
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 18:30   #2842
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Mogłabyś zdradzic jaki? jestem gotowa wydać na kremik z filtrem trochę kasy, ale boję się, że wtopię...
ja używam Avene krem spf 50+ ,mam mieszaną cerę, mama używa Avene spf 50+ ale lotion


----------------------------------------------------------------------------------


dziewczyny doradźcie, cały czas myślę co kupić na tej promocji w Sephorze....


1. podkład Guerlain Lingerie

i

2. puder Dior Poudre Libre kupię na pewno

mam problem z różem i brązerem i roświetlaczem

otóż opcje są takie (przewertowałam katalog KWC i Benefit chyba jest dobry):

opcja 1:

bronzer Benefit Hoola + róż Coralista / Nouba / Nars Orgasm (niedostępny w PL w ogóle) + roświetlacz High Beam ( w jakiej jest on cenie?)

opcja 2:

bronzer + roświetlacz Benefit 10 + róże z powyżej listy

w kolorówce jestem daleko w tyle, może coś doradzicie

Edytowane przez Manehajera
Czas edycji: 2010-12-18 o 18:34
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 19:58   #2843
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocja w Sephorze

kupiłam sobie jakiś czas temu mini produkty Biothermy gdzie był żel- krem aquasource , sama nie wiem jakie mam zdanie na jego temat, przyjemna konsystencja, nawilżenie - hmm, średnie, jeśli zależy Wam na dobrym, to raczej bym w niego nie inwestowała. Mam wrażenie, że jest idealny do buzi, jakby to powiedzieć ' idealnej wręcz' Stosuję na przemian z kremem bardzo nawilżającym i natłuszczającym i sobie chwalę, jednak nie wyobrażam sobie używać go solo Radzę najpierw dobrze wypróbować

Wąchałam dzis te 'pralinki', którymi się tak zachwycacie dla mnie zapach jest wręcz okropny:P mdły, a fe.
Macałam też kosmetyki i 3 rzeczy mam już upatrzone i mam nadzieje, ze na tym skończę
A co do pielęgnacji, warto przejrzeć ofertę apteczną, mam pare ulubionych i nie wyobrażam sobie życia bez nich, mam wrażenie, że drogerie nie oferują bardzo tłustych kremów, bardzo dobrze nawilżających i cięzkich. Poza tym, nie wyobrażam sobie mieć jednego kremu, bo mam niestety buzię problemową, na policzkach sucha, nawet bardzo a strefa T - wiadomo, tłuścisko więc jeden krem by sobie nie poradził :P
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 21:24   #2844
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
ja używam Avene krem spf 50+ ,mam mieszaną cerę, mama używa Avene spf 50+ ale lotion


----------------------------------------------------------------------------------


dziewczyny doradźcie, cały czas myślę co kupić na tej promocji w Sephorze....


1. podkład Guerlain Lingerie

i

2. puder Dior Poudre Libre kupię na pewno

mam problem z różem i brązerem i roświetlaczem

otóż opcje są takie (przewertowałam katalog KWC i Benefit chyba jest dobry):

opcja 1:

bronzer Benefit Hoola + róż Coralista / Nouba / Nars Orgasm (niedostępny w PL w ogóle) + roświetlacz High Beam ( w jakiej jest on cenie?)

opcja 2:

bronzer + roświetlacz Benefit 10 + róże z powyżej listy

w kolorówce jestem daleko w tyle, może coś doradzicie
Ostatnio była promocja na zestaw m.in. z Hoola i High Beam za 125 zł. Ja bardzo polecam oba kosmetyki
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 21:55   #2845
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Promocja w Sephorze

Bydyniek jesli masz pieniadze na kremy to ja bym Ci poleciła La prarie.Nie wiem co oni maja w tych wszystkich składach,ale poważn ie testeowałam już wieeeeele ale po ich serum i kremie po prostu widac,ze moja skora jest gladsza,czystsza,pozbawio na zaskornikow,rozswietlona. nawet kolezanki w pracy to zauwazyly.
Niestety kremy sa b. drogie (moim zdaniem sumy przesadzone) ale efekt powalajacy i warty tej sumy.


Inne (tansze rozwiazanie) dla rozswietlonej skory
jesli masz zaskroniki to po pierwsze:
-peeling enzymatyczny (dobry ma Kanebo i Sampar)
-maska rozświetlajaca(tutaj naprawde cuda dziala Kores z ekrtaktem z rozy i wit C i maska Murad -ale juz chyba nie dostepna w PL)
-Clarins zel do twarzy + tonik z linii energizer (one nie sa drogie w granicha 60zl)

i teraz tak dwie drogi albo serum albo bez serum
1.serum Arugia z witc
2.krem Dior hydralife spf 15 a jesli bez filtra to Clarins Hydra Quench normal to dry

1.serum naliwzajace np.Rexaline lub Chanel Hydra max Active
2.Kores wild rose spf 6 a bez filtra Clarins energizer total lub biotherm multi recharge

bez serum
Lauder Time zone spf 15 normal to combination

co do stika pod oczy to on moim zdaniem nie zastepuje kremu,on wspiera jego dzialanie i dziala gownie na opuchniecia (chcoiaz ma tez w skladzie i maslo shea) jesli chodzi o nawilzenie to tutaj bardzo fajny jest Biotherm aquaskin perfection od razu z taka rolka do masazu lub Vichy Aqua termal


Manehajera

Hoola jest swietny..poslużyzy Ci na długi czas podobnie z high bean, 10 jest szczerze powiedziawszy kiepska
z rozy Benefitu jeszcze sugarbomb jest fajny

Twoje 1 rozwiazanie jest duzo lepsze

unrepeatable

Purnessa zostaw sobie na okres "po mrozach" one maja wodnista konsystencje, chyba ze masz skore w kierunku do tlustej wtedy sa ok ,ale dla mieszancow w kierunku suchej za malo tresciwe zima IMO.
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289



Edytowane przez uzunia
Czas edycji: 2010-12-18 o 21:56
uzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 21:58   #2846
Emixxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Promocja w Sephorze

Dziewczyny mam pytanie, ten rabat na kolorówkę -30% to będzie dla każdego ? Wystarczy pójść do perfumerii ? :P
Emixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 22:07   #2847
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocja w Sephorze

Rozpisałyście się tutaj o pielęgnacji, więc i ja wrzuce swoje 2 grosze:
Na dzień używam Rubinstein- Prodigy- global anti-ageing concetrate cream a pod oczy albo EL night repair ( nowa wersja ) albo z Erisa In Cell Iono eye cream 3.
Prodigy to jest najlepszy krem na świecie!!! POLECAM

Miałam natomiast kilka kremów EL w tym idealista, Day Wear, hydrationist- i dla mnie są słabe, poza tym idealist ma tendencje do zapychania i nie ma w sobie nic wartościowego prócz silikonów. Mam wrażenie, że osoby które go używają, wmawiają sobie, że on upiększac cerę albo po prostu się oszukują i innych, by przełkąć cenę 240 zł za 30 ml g*** ( wybaczcie ze dosadnie, ale chcę być szczera z moją oceną). Poza tym dla cer mieszanych/tłustych się nie nadaje, gdyż po nim cera się szybciej świeci i wcale nie przedłuża ani nie "upiększa" makijażu.
Ale to moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać, ale prawda jest taka, że gdy tutaj na wizażu jakaś znacząca osoba ( nie będę wymieniać po nickach ) napisze, że coś jest fajne, cacy i w ogóle i już wszystkie lecą kupują i tak samo się zachwycają. Nie krytykuje takiej postawy,ale można co jakiś czas zaobserwować bum na jakieś "coś" i mam wrażenie, że tak było m.in. z tym kremem. Ja nie skusiłam się nigdy na zakup idealista gdyż dostałam kilka miniaturek ( kilka 7 ml, 15 ml ) i po przetestowaniu uważam, że nie wart jest żadnych pieniędzy.
Moim skromnym zdaniem () ten krem powinien być przetestowany, przed zakupem pełnowymiarowego, bo jest to taki "specyfik", który nie nadaje się "for all skin type"


BTW- dostałam w prezencie za zakupy m. in. pędzel do podkładu Sephora- ten z tej droższej "różowej" kolekcji i zastanawiam się, czy go sprzedać/dać w prezencie, czy go sobie zostawić... mam już z Sehory ( ten czarny ) i EL złoty ( ten dodawany do podkładów ) i myśle sobie czy ten różowy bedzie lepszy ( kosztuje 99 zł :/)
Czy któraś z Was go ma???

Edytowane przez Aaaaaneczkaaaaa
Czas edycji: 2010-12-18 o 22:13
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 23:29   #2848
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Promocja w Sephorze

Ja tam w przypadku Idealista niczego sobie nie wmawiałam... Chyba, że ktoś mi zainstalował Photoshopa na twarzy.
To dla mnie był do tej pory jedyny specyfik, który aż tak zmniejszał pory, powodował, że cera była ładniejsza, gładsza i jak by bardziej "wyrównana" pod względem kolorytu. Fakt, faktem, serum zawiera dużo silikonów i osoby mające problemy z zapychaniem przez sy/i(?)likony powinny najpierw to przetestować. I zdecydowanie nie jest to produkt na każdą skórę.
A jeśli chodzi o pędzel Sephory... Aaaaaneczkaaaaa gdzie dostajesz takie prezenty?
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 00:00   #2849
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Emixxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, ten rabat na kolorówkę -30% to będzie dla każdego ? Wystarczy pójść do perfumerii ? :P
trzeba miec karte sephory
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 00:08   #2850
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
\Bydyniek jesli masz pieniadze na kremy to ja bym Ci poleciła La prarie.Nie wiem co oni maja w tych wszystkich składach,ale poważn ie testeowałam już wieeeeele ale po ich serum i kremie po prostu widac,ze moja skora jest gladsza,czystsza,pozbawio na zaskornikow,rozswietlona. nawet kolezanki w pracy to zauwazyly.
Niestety kremy sa b. drogie (moim zdaniem sumy przesadzone) ale efekt powalajacy i warty tej sumy.



Inne (tansze rozwiazanie) dla rozswietlonej skory
jesli masz zaskroniki to po pierwsze:
-peeling enzymatyczny (dobry ma Kanebo i Sampar)
-maska rozświetlajaca(tutaj naprawde cuda dziala Kores z ekrtaktem z rozy i wit C i maska Murad -ale juz chyba nie dostepna w PL)
-Clarins zel do twarzy + tonik z linii energizer (one nie sa drogie w granicha 60zl)

i teraz tak dwie drogi albo serum albo bez serum
1.serum Arugia z witc
2.krem Dior hydralife spf 15 a jesli bez filtra to Clarins Hydra Quench normal to dry


1.serum naliwzajace np.Rexaline lub Chanel Hydra max Active
2.Kores wild rose spf 6 a bez filtra Clarins energizer total lub biotherm multi recharge[/COLOR]

bez serum
Lauder Time zone spf 15 normal to combination


co do stika pod oczy to on moim zdaniem nie zastepuje kremu,on wspiera jego dzialanie i dziala gownie na opuchniecia (chcoiaz ma tez w skladzie i maslo shea) jesli chodzi o nawilzenie to tutaj bardzo fajny jest Biotherm aquaskin perfection od razu z taka rolka do masazu lub Vichy Aqua termal

bardzo dziękuję za bogatą wypowiedz.
nie byloby to duzym wydatkiem, ale nigdy nie wydawalam takich sum na jedną rzecz i nie jestem pewna czy potrzebujęczegos az tak drogiego, boję się ze tak naprawdę powinnam zainwestowac w peelingi mechaniczne, np korundowy a sam krem niewiele da.

nigdy nie uzywalam enzymatycznego, sadze ze to moze byc dobry pomysl, jaka jest roznica miedzy drozszym a tanszym, bo nie do konca wiem?

wiec najlepsza maska rozswietlająca to kores tak? w to tez moglabym w sumie zainwestowac troszkę bo tansze niespecjalnie dzialaja jak zauwazylam

myslę ze zastrzyk w postaci serum się przyda, chcialabym miec czystą, ladnie odzywiona buzię, i boję się, ze bez jakiegos oczyszczenia to samo serum da niewiele

a idealist tu się podciąga? czy te ktore wymienilas uwazasz za lepsze?



ten krem uwazasz za najlepszy dla problemowej, mieszanej, zanieczyszczonej, zmeczonej cery? tradzik czasem da o sobie znac, zaskornikow troszke jeszcze jest, duzo blizenek, sucha pod nosem, okolice ust, tlusta w okolicach nosa, polikow, brody. pod oczami raczej nie wieksze worki, tylko cienie bardziej

bardzo dziekuje wszystkim za odpowiedzi :pro si:
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.