Utrata dziewczyny - wiadomość od niej, jak ją mam zrozumieć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-21, 15:04   #1
Hamas93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 34

Utrata dziewczyny - wiadomość od niej, jak ją mam zrozumieć?


Jest źle, dostałem wiadomość od niej, która brzmi następująco:

'' chcę ci napisać tylko tyle, że nigdy nie czułam się tak źle i nigdy nie miałam takiego mętliku w głowie jak mam teraz, ale nie chcę żebyś siedział całe dnie myśląc o tym do jakich wniosków dochodzę, dlatego wiedz jedno, że moje serce wie co zrobić, po prostu to jest dla mnie ciężkie wszystko, ja muszę się trochę pozbierać i po prostu wydaje mi się, że chwila oddechu przyda się nam obojgu, nabrania dystansu, ochłonięcia, jak czytam to wszystko co napisałeś to aż mi się ściska wszystko w środku, nie wiem ale mam wrażenie jakby faktycznie dotarło do ciebie wiele rzeczy, które myślałam, że nie docierają, chciałabym, żeby to wszystko miało odzwierciedlenie w życiu, bardzo, widziałam cię wczoraj na mieście, miałam straszną ochotę podejść do ciebie i cie po prostu przytulić, marcin nie miej mi tego za złe, na prawdę wydaje mi się, że te pare dni, tydzien,nie wiem to jest potrzebne i mi i tobie, choć twierdzić możesz inaczej ale zajmij się w tym czasie sobą, swoimi znajomymi, wiedz, że ja tu cały czas jestem i nigdzie nie uciekam, mam nadzieję, że ty też będziesz. ''

Jak ja mam to rozumieć? Że co, że koniec z nami? Że mogę czekać miesiąc nawet aż ona nagle się odezwie do mnie? Prosiłym was o pomoc, nie wiem co mam z tym zrobić, czy zapomnieć o niej, odpuścić, czy cokolwiek.

Edytowane przez Hamas93
Czas edycji: 2014-07-21 o 15:10
Hamas93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 15:54   #2
enchant
Raczkowanie
 
Avatar enchant
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 288
Dot.: Utrata dziewczyny - wiadomość od niej, jak ją mam zrozumieć?

Cytat:
Napisane przez Hamas93 Pokaż wiadomość
Jest źle, dostałem wiadomość od niej, która brzmi następująco:

'' chcę ci napisać tylko tyle, że nigdy nie czułam się tak źle i nigdy nie miałam takiego mętliku w głowie jak mam teraz, ale nie chcę żebyś siedział całe dnie myśląc o tym do jakich wniosków dochodzę, dlatego wiedz jedno, że moje serce wie co zrobić, po prostu to jest dla mnie ciężkie wszystko, ja muszę się trochę pozbierać i po prostu wydaje mi się, że chwila oddechu przyda się nam obojgu, nabrania dystansu, ochłonięcia, jak czytam to wszystko co napisałeś to aż mi się ściska wszystko w środku, nie wiem ale mam wrażenie jakby faktycznie dotarło do ciebie wiele rzeczy, które myślałam, że nie docierają, chciałabym, żeby to wszystko miało odzwierciedlenie w życiu, bardzo, widziałam cię wczoraj na mieście, miałam straszną ochotę podejść do ciebie i cie po prostu przytulić, marcin nie miej mi tego za złe, na prawdę wydaje mi się, że te pare dni, tydzien,nie wiem to jest potrzebne i mi i tobie, choć twierdzić możesz inaczej ale zajmij się w tym czasie sobą, swoimi znajomymi, wiedz, że ja tu cały czas jestem i nigdzie nie uciekam, mam nadzieję, że ty też będziesz. ''

Jak ja mam to rozumieć? Że co, że koniec z nami? Że mogę czekać miesiąc nawet aż ona nagle się odezwie do mnie? Prosiłym was o pomoc, nie wiem co mam z tym zrobić, czy zapomnieć o niej, odpuścić, czy cokolwiek.
Na podstawie samej wiadomości trudno jednoznacznie cokolwiek radzić. Coś jej wcześniej napisałeś, coś się między wami wydarzyło - a ta wiadomość to kolejny etap. Przemyśl wszystko, nie tylko tę wiadomość - ona chce odetchnąć, pozwól jej na to.
enchant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 15:56   #3
InvincibleK
Raczkowanie
 
Avatar InvincibleK
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 241
Dot.: Utrata dziewczyny - wiadomość od niej, jak ją mam zrozumieć?

.

Edytowane przez InvincibleK
Czas edycji: 2015-08-01 o 11:46
InvincibleK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 16:04   #4
Hamas93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 34
Dot.: Utrata dziewczyny - wiadomość od niej, jak ją mam zrozumieć?

Wcześniej napisałem jej list, jak za wszystko przepraszam i żałuję, że chce się zmienić. Mi sie wydaję i tak czuję, że to jest lekka sugestia, że między nami koniec... Przecież ja mogę czekać i miesiąc aż ona się odezwie bo wszystko sobie przemyśli... Nie wiem co mam z tym zrobić...
Hamas93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 16:48   #5
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Utrata dziewczyny - wiadomość od niej, jak ją mam zrozumieć?

Miej życie poza dziewczyną to problemy "co teraz zrobić" znikną.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 18:32   #6
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Utrata dziewczyny - wiadomość od niej, jak ją mam zrozumieć?

Cytat:
Napisane przez Hamas93 Pokaż wiadomość
Wcześniej napisałem jej list, jak za wszystko przepraszam i żałuję, że chce się zmienić. Mi sie wydaję i tak czuję, że to jest lekka sugestia, że między nami koniec... Przecież ja mogę czekać i miesiąc aż ona się odezwie bo wszystko sobie przemyśli... Nie wiem co mam z tym zrobić...
Zależy jeszcze co zrobiłeś W każdym razie daj dziewczynie trochę czasu, chyba musi przemyśleć parę spraw.
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 21:43   #7
Shebeauty
Raczkowanie
 
Avatar Shebeauty
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 225
Dot.: Utrata dziewczyny - wiadomość od niej, jak ją mam zrozumieć?

Skoro Cię o to prosi, daj jej czasu. Nie odzywaj się na razie do niej,nie pisz, nie dzwoń. Zobaczysz wszystko będzie dobrze
__________________
Słuchaj po prostu głosu swego serca.
Ono wie wszystko.
.


Razem od 13.01.2010r
Prawo jazdy 26.06.2012r.


małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia
Shebeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-22, 13:46   #8
Piotr150891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 88
Arrow Dot.: Utrata dziewczyny - wiadomość od niej, jak ją mam zrozumieć?

Daj jej czas.
Piotr150891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 21:12   #9
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Utrata dziewczyny - wiadomość od niej, jak ją mam zrozumieć?

Taaa od razu musiał coś złego zrobić. On życie by pewnie oddał, a dziewczyna pomału ucieka z tego związku.

Daj mi czas = mam kogoś na oku, Ty jesteś rezerwą, więc sprzedam Ci bajeczkę o przerwie. W tym czasie spróbuję z kimś nowym, jak nie wyjdzie to będę miała gdzie wrócić.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 21:15   #10
Ulquiorra4
Raczkowanie
 
Avatar Ulquiorra4
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 53
Dot.: Utrata dziewczyny - wiadomość od niej, jak ją mam zrozumieć?

Dziewczyna albo chce trochę odpoczynku od związku, albo chce go w delikatny sposób zakońćzyć... Jeżeli naprawdę się kochacie, nie wytrzymacie dwóch dni bez smsa czy rozmowy. Sama kiedyś chciałam zrobić małą przerwę w związku... Po jedym dniu męki bez żadnego smsa postanowiliśmy ze nigdy więcej. Taka przerwa może się różnie skonczyć. Albo pokaże jak bardzo partnerom na sobie zależy, albo uświadomi brak uczucia i tęsknoty. Ja bym ci radziła namawiać dziewczynę na szczerą rozmowę, nie na milczenie. Trzymam kciuki.
Ulquiorra4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 21:28   #11
Harriboo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 415
Dot.: Utrata dziewczyny - wiadomość od niej, jak ją mam zrozumieć?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Taaa od razu musiał coś złego zrobić. On życie by pewnie oddał, a dziewczyna pomału ucieka z tego związku.

Daj mi czas = mam kogoś na oku, Ty jesteś rezerwą, więc sprzedam Ci bajeczkę o przerwie. W tym czasie spróbuję z kimś nowym, jak nie wyjdzie to będę miała gdzie wrócić.
Nie zgadzam się. Ja robiłam przerwy i wcale nie miałam nikogo na oku. Jednak przerwa w związku nie jest oznaką niczego dobrego. Prawdopodobnych powodów może być kilka. Może faktycznie chce się wycofać, bo wypaliło się uczucie z jej strony, przestałeś jej odpowiadać jako partner, znudziła się, ma kogoś. A może ta przerwa to faktycznie przerwa, bo musi troche odpocząć, nabrać dystansu albo przemyśleć coś. Jak dla mnie nie warto jej skreślać.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Harriboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-23, 08:21   #12
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Utrata dziewczyny - wiadomość od niej, jak ją mam zrozumieć?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Taaa od razu musiał coś złego zrobić. On życie by pewnie oddał, a dziewczyna pomału ucieka z tego związku.

Daj mi czas = mam kogoś na oku, Ty jesteś rezerwą, więc sprzedam Ci bajeczkę o przerwie. W tym czasie spróbuję z kimś nowym, jak nie wyjdzie to będę miała gdzie wrócić.
A widziałeś co napisał wcześniej? Napisał dziewczynie list, w którym ja przeprasza i mówi, ze sie zmieni. Wiec chyba raczej coś zrobił
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 09:00   #13
phelsuma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 33
Dot.: Utrata dziewczyny - wiadomość od niej, jak ją mam zrozumieć?

Nie wiemy co zrobiłeś i o co się pokłóciliście, ale dziewczyna potrzebuje teraz trochę czasu na przemyślenie tego wszystkiego w spokoju, musi się zdystansować. Wydaje mi się że dalej jej na Tobie zależy i że nie chciałaby kończyć tego związku. Daj jej czas.
phelsuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 20:13   #14
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Utrata dziewczyny - wiadomość od niej, jak ją mam zrozumieć?

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;47416123]A widziałeś co napisał wcześniej? Napisał dziewczynie list, w którym ja przeprasza i mówi, ze sie zmieni. Wiec chyba raczej coś zrobił [/QUOTE]

Ja nigdy nic złego nie zrobiłem kobiecie... a kiedy ją traciłem to twierdziła, że jestem "za idealny" i.... chciałem się ZMIENIĆ

Nie trzeba być skurczysynem aby się zmieniać.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 20:36   #15
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Utrata dziewczyny - wiadomość od niej, jak ją mam zrozumieć?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Ja nigdy nic złego nie zrobiłem kobiecie... a kiedy ją traciłem to twierdziła, że jestem "za idealny" i.... chciałem się ZMIENIĆ

Nie trzeba być skurczysynem aby się zmieniać.
I pisałeś do takiej dziewczyny listy z PRZEPROSINAMI? To nie jest sytuacja, w której dziewczyna nagle mówi 'jesteś dla mnie za mało/zbyt <dowolny powód>. Tutaj coś się stało i dlatego dziewczyna teraz potrzebuje czasu. Dobrze by było, żeby autor się wypowiedział na ten temat
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-23 21:36:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.