Ile kosztuje decoupage?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Decoupage

Notka

Decoupage Pod-forum decoupage to miejsce przygotowane specjalnie dla miłośników tej techniki. Lubisz decoupage? Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-12, 14:47   #1
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769

Ile kosztuje decoupage??


Jak w tytule. Chciałabym się dowiedzieć ile kosztują te wszystkie farby i kleje? Chciałabym zacząć, ale nie wiem ile mam przeznaczyć kasy na początek. Możecie mnie uświadomić
eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 15:33   #2
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: Ile kosztuje decoupage??

Rzuć okiem na sklepy internetowe-tam masz ceny, możesz porównać.
Poza tym był już podobny wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...tuje+decoupage
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 15:40   #3
~Carmen~
Rozeznanie
 
Avatar ~Carmen~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 699
GG do ~Carmen~
Dot.: Ile kosztuje decoupage??

Cytat:
Napisane przez eifersucht
Jak w tytule. Chciałabym się dowiedzieć ile kosztują te wszystkie farby i kleje? Chciałabym zacząć, ale nie wiem ile mam przeznaczyć kasy na początek. Możecie mnie uświadomić



witaj widze kolejna "zarazona"...wiec powiem ci,ze sport nie jest AZ tak drogi jak sie moze wydawac... zwlaszcza,ze produkty starcza ci na baaaaaaardzo długo...Jezli chodzi o decupage to kazda z nas ma na to inne sposoby i uzywamy roznych materiałów..moze ja ci napisze jak ja robie potem wpisza sie inne i sama dokonasz wyboru najbardziej odpowiedniego do twojej kieszeni i fantazji
kupilam 3 komplety serwetek (ok 4 zl za cale opakowanie ale na roznych stronach mozesz kupowac serwetki pojedyncze za grosze) -na marginesie sie przyznam ze Pan w sklep[ie sie pomylil i zapakowal mi w torebke 4 komplety chusteczek ale ze mnie oszust co
klej kosztuje ok 2 zl (na allegro ponizej 1zl) jednak dziewczyny uzywaja takze bialka z jajek.super sprawdza sie tez klej wikol czy inny dobrze wiazacy
biala emaila kosztuje ok 10zl(zalezy jaka firma) ja kupilam emalie za 11zl puche i do tego rozne kolory pigmentow..ale dziewczyny maja 1000 innych sposobow na malowanie-pewnie dopisza ci co do lakieru to ceny sa bardzo zroznicowane..to zalezy jaki chcesz lakier mat czy polysk....jaka firma i pojemnosc ja mam taki zwykly ,ktory nie ma tego strasznego zapachu i ma bardzo wyskoi polysk.... i to chyba wszytko ja lacznie wydalam ok 60zl =pedzle takze jak sama widzisz wydatek nie az taki wielki a WARY ZACHODU pozdrawiam i czekamy wszytskie na wyniki
__________________
Piękna kobieta podoba się oczom,
dobra kobieta – sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga – skarbem.

Oddam buty 39/40 wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=42300994
~Carmen~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 17:12   #4
krufka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 777
Dot.: Ile kosztuje decoupage??

hmm a ja bym nie powiedziala ze to takie tanie

-serwetki sa w miare tanie bo 4-8 zł za paczkę i mozna sie wymienic, albo kupic na sztuki
- papiery sa troche drozsze ale maja duzo motywow do wykorzystania i łatwiej sie robi - od 5 do 10 zl za arkusz
- farba akrylowa - 10 - 15 zł za 375 ml do 500 ml - moze i niedroga ale mi puszka bialej stracza na miesiac - dwa bo jeszcze z niej robie inne kolory mieszajac z pigmentami
- pigmenty 5 zł za jeden kolor, ja jako pigmentu uzywam farb akrylowych w tubkach ktore kupilam w rossmanie
- lakier do lakierowania - litr 25 zlotych
- klej - uzywam specjalny do decoupage 14 zl za 80 ml - ten akurat na dlugo starczy - drugi miesiac uzywam i sporo ponad polowa jeszcze jest

to z tych podstawowych rzeczy do najzwyklejszego decu

ale

ja mam jeszcze
- crack 33,50
- medium do cieniowania - 14
- patyna - 12 zl za sloiczek - mam brazowa, zielona i czarna
- porporina do wypelniania spekan 25 zl, kupilam srebrna kolezanka zlota i sie podzielilysmy. chociaz mozna tez kupic złotol - 6 zl tylko sie troche maze, znam osoby ktore wcieraja cienie - jeszcze nie testowalam
- do tego pedzle - malarskie są tanie, te z malymi numerami do cieniowania w sklepach plastycznych drozsze
- papier scierny tani
- no i trzeba miec co ozdabiac i czasami to tez roznie kosztuje zwlaszcza jak sie juz wszystko w domu wykorzysta
krufka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Decoupage


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:39.