Zapuszczamy grzywkę - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-07, 10:24   #1231
empora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

ja tez zapuszczam grzywke od lat miałam prosta grzyweczke jak od linijki
jednak cos mnie pod kusiło i obciełam na ukos
teraz poprostu ja spinam do gory eweltualnie zastawiam na czole kilka pasemek
__________________
Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie to sposób na szybką regenerację włosów.
empora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 22:20   #1232
Kimie
Raczkowanie
 
Avatar Kimie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 355
GG do Kimie
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Hej, pozwolicie, że dołączę.
Od jakichś paru miesięcy mówię sobie codziennie wieczorem - "zapuszczam, dość tej przetłuszczającej się kreatury!" I na tym zwykle się kończyło. Ale parę dni temu postanowiłam, że dość wymówek i niedotrzymywania słowa - pozbywam się grzywki!
Podpięłam ją do góry i prawdę mówiąc nie wyglądam tak źle... Ale nie wiem jak u was, ale ja mam jakąś manię na temat mojego czoła. Zawsze uważałam, że jest po prostu masakrycznie wysokie. Moja przyjaciółka ostatnio zrobiła wielkie oczy jak to usłyszała. Widocznie za bardzie przejmuję się swoim wyglądem. Ej, ale która z nas tego nie robi?
Do tego mam taką dziecinną twarz. Pomaga mi makijaż, ale ciągle chcę wyglądać coraz to lepiej.
I tak mi jakoś lepiej, jak sobie postanowiłam, że pozbywam się grzywki. Nie będę musiała ciągle poprawiać jej na wietrze! I nie będzie się przyklejała do czoła!
Pomożecie w postanowieniu?
- za każdym razem, gdy będę chciała ściąć!
__________________

Kuracja włosów:
* prostowanie keratynowe 21.07.10, 15.01.11
* długość: 50 cm

Voila!

Forget Saturday morning cartoons!
- I watch ShaneDawsonTV

"Uśmiech to pół pocałunku. Uśmiechnij się do mnie dwa razy. "

Kimie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 11:47   #1233
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

też zapuszczam grzywkę mam ją obecnie za brodę, rok temu miałam ją do brwi. Chcę mieć wszystkie wloski równe
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 18:43   #1234
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ja też zapuszczam grzywkę. Zawsze posiadałam fryzury z jakąśtam formą grzywki, ale niedawno stwierdziłam, że mam już dość. Obecnie moja grzywka w najdłuższym miejscu sięga brody i nie mogę się doczekać, aż będzie jeszcze dłuższa.

Cytat:
Napisane przez Kimie Pokaż wiadomość
Podpięłam ją do góry i prawdę mówiąc nie wyglądam tak źle... Ale nie wiem jak u was, ale ja mam jakąś manię na temat mojego czoła. Zawsze uważałam, że jest po prostu masakrycznie wysokie. Moja przyjaciółka ostatnio zrobiła wielkie oczy jak to usłyszała. Widocznie za bardzie przejmuję się swoim wyglądem. Ej, ale która z nas tego nie robi?
Jakbym o sobie czytała. Też cale życie myślałam, że mam niesamowicie wysokie czoło i wstyd je ludziom pokazywać. Dopiero na początku tego roku odkryłam, że ze spiętą do góry grzywką wyglądam dobrze. A co do czoła - jest wysokie i po prostu muszę nauczyć się z nim żyć
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 18:33   #1235
MirusFeles
Kasienia
 
Avatar MirusFeles
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 46
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

ajajaj hej, jestem na forum od dziś, ale juz znalazłam tematy idealne dla mnie!
grzywkę, prostą, mam od zawsze. zawsze zawsze. Ostatnio coś mnie naszło, mam ochotę zapuścić, zobaczyć jak będę wyglądać, przeciez zawsze mozna ściąć... no tak, ale to czeka mnie co najmniej rok wyglądania jak debil z grzywą na boku, do góry , spiętą... mam wrażenie, że wyglądam jak mój młodszy brat i to nie jest pozytywne :/
jestem sfrustrowana i nie wiem czy zapuszczać czy nie... wiem , ze lepiej mi z grzywą , ale ona jest mega uciążliwa :<
MirusFeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 15:51   #1236
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Też zapuszczam grzywkę od kwietnia, na razie mam ją do nosa
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 15:13   #1237
egocentryczna
Zadomowienie
 
Avatar egocentryczna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

zapuszczam od kwietnia, mam ją do dolnej wargi ajjj chcę już mieć za brodę
egocentryczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 18:57   #1238
Fantazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z gorącej Barcelony;*
Wiadomości: 1 019
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

moja grzywka sięga już leciutko za brodę. Już bym chciała żeby była tak jak reszta włosów...
__________________
Donde una puerta se cierra, otra se abre.

„Bądź sobą. Każdy inny jest już zajęty.” – Oscar Wilde.

Książki: 22/2012
Filmy: 42/2012
Fantazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 19:58   #1239
Vanika
Raczkowanie
 
Avatar Vanika
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 446
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

moja grzywka sięga końca nosa i jutro idę fryzjera ją ściachać, bo chyba zwariuję. "zapuszczę w końcu grzywkę"- te zdanie powtarzam od kilku lat...
Vanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 22:02   #1240
egocentryczna
Zadomowienie
 
Avatar egocentryczna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Fantazjaa Pokaż wiadomość
moja grzywka sięga już leciutko za brodę. Już bym chciała żeby była tak jak reszta włosów...
Oj, też bym chciała.
Ale niestety jeszcze 'trochę' czasu musi minąć, bądźmy cierpliwe.
egocentryczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 22:16   #1241
goniiia
Raczkowanie
 
Avatar goniiia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 172
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Moja zapuszczana od stycznia sięga do końca dolnej wargi. Tzn na prosto. Układa się nawet w miarę i czasem nie muszę jej spinać.
goniiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 22:35   #1242
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Fantazjaa Pokaż wiadomość
moja grzywka sięga już leciutko za brodę. Już bym chciała żeby była tak jak reszta włosów...
Ja bym sobie troszkę jeszcze musiała poczekać, bo moje włosy sięgają pasa
Grzywa daje się spokojnie związać przy tworzeniu kity, także jest już super
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 02:57   #1243
Noelee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

A ja mam pytanko : )

Chcę mieć grzywke na bok. Jak długą muszę mieć , żeby fryzjerka ładnie mi ją ścięła?
Dotychczas miałam prostą, teraz zaczęłam podpinać do góry , bo sięga do oczu.
Ile muszę ją zapuszczać , żeby iść do fryzjera i były fajne rezultaty ?
Marzy mi się obojętnie jaka grzywka , byleby na bok i żebym nie musiała się wiecznie męczyć z jej układaniem , tak jak to miałam z prostą
Chciałam wykorzystać wakacje jako czas na zmiany. Uda mi się jeszcze do ich końca uzyskać zamierzony efekt ?
Jak myślicie ?
Noelee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 23:18   #1244
Fantazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z gorącej Barcelony;*
Wiadomości: 1 019
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ja bym sobie troszkę jeszcze musiała poczekać, bo moje włosy sięgają pasa
Grzywa daje się spokojnie związać przy tworzeniu kity, także jest już super
moje jak na razie sięgają za cycki;D
__________________
Donde una puerta se cierra, otra se abre.

„Bądź sobą. Każdy inny jest już zajęty.” – Oscar Wilde.

Książki: 22/2012
Filmy: 42/2012
Fantazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 01:33   #1245
SomeNancy
Przyczajenie
 
Avatar SomeNancy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Noelee Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko : )

Chcę mieć grzywke na bok. Jak długą muszę mieć , żeby fryzjerka ładnie mi ją ścięła?
Dotychczas miałam prostą, teraz zaczęłam podpinać do góry , bo sięga do oczu.
Ile muszę ją zapuszczać , żeby iść do fryzjera i były fajne rezultaty ?
Marzy mi się obojętnie jaka grzywka , byleby na bok i żebym nie musiała się wiecznie męczyć z jej układaniem , tak jak to miałam z prostą
Chciałam wykorzystać wakacje jako czas na zmiany. Uda mi się jeszcze do ich końca uzyskać zamierzony efekt ?
Jak myślicie ?
Mam dokładnie taki sam problem, czekam na jakieś porady
SomeNancy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 15:32   #1246
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

W moim przypadku było tak, że wystarczyło mi gdy grzywka sięgnęła już czubka nosa. I wtedy poszłam ją troszkę pocieniować (była ścięta na prosto i była już zbyt ciężka do układania)...niestety fryzjerka całe moje zapuszczanie zaprzepaściła, bo pocieniowała ją tak fatalnie, że już do niczego się nie nadawała. Teraz znowu muszę zapuszczać...
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 15:40   #1247
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ja już swoją mam jakoś 1cm za dolną wargę We wrześniu miałam przed brwi, a w kwietniu ciachnęłam z 1,5 cm.
Jakoś idzie
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 18:02   #1248
malwina03
Raczkowanie
 
Avatar malwina03
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 78
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ufff, uff, uff, ja również zaczynam zapuszczać. Miałam tak z 1cm nad brwi na samym początku lipca. Teraz mam tak do rzęs. Grr... Ścięłam w lipcu zeszłego roku, bo miałam przedziałek na środku. Uznałam po prostu, że nie ładnie mi z takimi włosami jakie były. Głupia byłam, że nie spróbowałam wtedy pianki, lakierów... Bo nie używałam tego wcześniej. Aż trudno uwierzyć, c'nie? :P No, ale cóż... Teraz chcę zapuścić, żeby znowu mieć długie wszystkie włosy. Dodam, że mam proste druty, na co dzień robię sobie fale, ale nie lokówką, tylko na noc wysuszone i po piance wiążę w koka. Na razie zaczesuję na bok, albo noszę prosto, boję się co będzie, jak urośnie i denerwuję się, bo nie wyglądam dobrze, gdy upinam do góry i ogólnie nie jestem przekonana, czy będzie mi ok bez grzywki. POMOCY!!! Jestem taka niezdecydowana, nie chcę znowu za tydzień sięgnąć po nożyczki, żeby uciąć aż do brwi .
malwina03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 09:07   #1249
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez malwina03 Pokaż wiadomość
Ufff, uff, uff, ja również zaczynam zapuszczać. Miałam tak z 1cm nad brwi na samym początku lipca. Teraz mam tak do rzęs. Grr... Ścięłam w lipcu zeszłego roku, bo miałam przedziałek na środku. Uznałam po prostu, że nie ładnie mi z takimi włosami jakie były. Głupia byłam, że nie spróbowałam wtedy pianki, lakierów... Bo nie używałam tego wcześniej. Aż trudno uwierzyć, c'nie? :P No, ale cóż... Teraz chcę zapuścić, żeby znowu mieć długie wszystkie włosy. Dodam, że mam proste druty, na co dzień robię sobie fale, ale nie lokówką, tylko na noc wysuszone i po piance wiążę w koka. Na razie zaczesuję na bok, albo noszę prosto, boję się co będzie, jak urośnie i denerwuję się, bo nie wyglądam dobrze, gdy upinam do góry i ogólnie nie jestem przekonana, czy będzie mi ok bez grzywki. POMOCY!!! Jestem taka niezdecydowana, nie chcę znowu za tydzień sięgnąć po nożyczki, żeby uciąć aż do brwi .
Mam ten sam dylemat, momentami chwytam za nożyczki i już chcę obciąć grzywkę Tylko ze ja mam na prosto, ale cieniowaną. Obecnie sięga mi za brwi, zaczyna zasłaniać oczy. Póki co jakoś daje rade, trochę opaską, trochę spinkami
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 09:50   #1250
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

a ja zapuszczam grzywkę a dokładnie już od roku
i z takiej cm przed brwiami mam teraz taka do brody
jestem z siebie niemiłosiernie dumna choć do długości pozostałych włosów trochę jej jeszcze brakuje
ALE! nie ma co się zrażać.. teraz widzę że mi sto razy ładniej a dwa! wygodniej bo nie muszę prostować

Laski trzymajcie się i zapuszczajcie grzywkę!
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 16:25   #1251
malwina03
Raczkowanie
 
Avatar malwina03
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 78
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Dzisiaj uśmierzyłam ją i w zasadzie suszenie na bok + lekkie natapirowanie + lakier do włosów = wielka ulga Jeżeli dalej będzie się układała jak dziś, to nie boję się nożyczek Mam nadzieję, że przynajmniej znikną mi krosty z czoła, bo jak miałam grzywkę, to mnie strasznie "zaatakowały"
malwina03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 20:49   #1252
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez malwina03 Pokaż wiadomość
Dzisiaj uśmierzyłam ją i w zasadzie suszenie na bok + lekkie natapirowanie + lakier do włosów = wielka ulga Jeżeli dalej będzie się układała jak dziś, to nie boję się nożyczek Mam nadzieję, że przynajmniej znikną mi krosty z czoła, bo jak miałam grzywkę, to mnie strasznie "zaatakowały"
A ja doszłam dziś do wniosku, po wielu przemyśleniach, że chyba jednak lepiej mi z grzywką, lekką wycieniowaną, ale jednak z grzywką. Wiadomo, że brak grzywki jest praktyczniejszy, ale nie mogę się zdecydować
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 07:49   #1253
malwina03
Raczkowanie
 
Avatar malwina03
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 78
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
A ja doszłam dziś do wniosku, po wielu przemyśleniach, że chyba jednak lepiej mi z grzywką, lekką wycieniowaną, ale jednak z grzywką. Wiadomo, że brak grzywki jest praktyczniejszy, ale nie mogę się zdecydować
Wiesz, ja tez nie chcę np. przedziałku na środku, ale marzy mi się taka fryzura, jak u tej dziewczyny: http://sandraso.devote.se/
malwina03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 10:10   #1254
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez malwina03 Pokaż wiadomość
Wiesz, ja tez nie chcę np. przedziałku na środku, ale marzy mi się taka fryzura, jak u tej dziewczyny: http://sandraso.devote.se/
Zdecydowanie nie w moim stylu, ale ma swój urok Trochę w stylu `out of bed`
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 10:35   #1255
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

ja od maja zapuszczam grzywke. Mialam taka nieco za linie brwi, ale na szczescie wlosy szybko mi rosna, bo teraz siega juz prawie czubka nosa, ale jak dla mnie to jeszcze za krotka jest
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 11:22   #1256
malwina03
Raczkowanie
 
Avatar malwina03
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 78
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Zdecydowanie nie w moim stylu, ale ma swój urok Trochę w stylu `out of bed`
Hahaha Ale ja też miałam wielki dylemat, czy aby w grzywce mi nie jest lepiej, chociaż bardzo chciałam mieć długie włosy, żeby można je było splatać, spinać na różne sposoby, a grzywka mi to pokrzyżowała Włosy mam naturalnie proste jak ta dziewczyna, kwestia długości Wcześniej kręciłam itp., ale wiadomo, że nie zawsze jest czas i warunki... Dlatego zdecydowałam, że chcę mieć fryzurę dostosowaną do tego, jak naturalnie "zachowują się" moje włosy W kwietniu w ogóle ciachnęłam je prawie, że do brody i to był błąd Ale całe szczęście nadal było mi do twarzy, nie musiałam się chować Teraz sięgają mi prawie na wysokość pach. A z długości to chciałabym dłuuuuugie, wycieniowane, takie jak te: http://crackcosette.com/images/2011/..._156903173.png

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
ja od maja zapuszczam grzywke. Mialam taka nieco za linie brwi, ale na szczescie wlosy szybko mi rosna, bo teraz siega juz prawie czubka nosa, ale jak dla mnie to jeszcze za krotka jest
Przez długi czas kiedyś miałam grzywkę na bok - na prawo i teraz mi sięga moja prosta tak do rzęs, a jednak rozczesałam ją znowu na bok i spokojnie może rosnąć Spróbuj, może jakoś fajnie też Ci się ułoży, żeby mogła normalnie rosnąć i nie kusić nożyczek
malwina03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 11:30   #1257
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez malwina03 Pokaż wiadomość
Hahaha Ale ja też miałam wielki dylemat, czy aby w grzywce mi nie jest lepiej, chociaż bardzo chciałam mieć długie włosy, żeby można je było splatać, spinać na różne sposoby, a grzywka mi to pokrzyżowała Włosy mam naturalnie proste jak ta dziewczyna, kwestia długości Wcześniej kręciłam itp., ale wiadomo, że nie zawsze jest czas i warunki... Dlatego zdecydowałam, że chcę mieć fryzurę dostosowaną do tego, jak naturalnie "zachowują się" moje włosy W kwietniu w ogóle ciachnęłam je prawie, że do brody i to był błąd Ale całe szczęście nadal było mi do twarzy, nie musiałam się chować Teraz sięgają mi prawie na wysokość pach. A z długości to chciałabym dłuuuuugie, wycieniowane, takie jak te: http://crackcosette.com/images/2011/..._156903173.png
Długaśne włosy Obecnie dziewczyna moje brata, która ma włosy do pasa mobilizuje mnie do zapuszczania. Ale nie wiem czy dam radę, bo strasznie wypadają mi włosy
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 11:32   #1258
liwiusz
Rozeznanie
 
Avatar liwiusz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 521
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Zawsze nosiłam grzywkę i czułam się z nią naprawdę dobrze (nie ze względu na wysokie czoło, bo takowego nie mam, ale z powodu pieprzyka na samym jego środku, jak hinduska ). Nie ścinałam jej od stycznia bodajże, teraz sięga mi brody i wkurza mnie niemiłosiernie, bo włosy non stop włażą mi do oczu, więc tylko modlę się żeby dotrwać do momentu, kiedy będę mogła spokojnie wszystkie kosmyki założyć za ucho.
__________________
It's okay to love them both. I did.



liwiusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 11:36   #1259
malwina03
Raczkowanie
 
Avatar malwina03
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 78
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Wow, do pasa... No to właśnie te najdłuższe pasma chciałabym tak do bioder, ale to jeszcze potrwa pewnie 3 lata A próbowałaś jakichś tabletek typu Belissa itp. na to wypadanie?
__________________
malwina03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 11:44   #1260
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez malwina03 Pokaż wiadomość
Wow, do pasa... No to właśnie te najdłuższe pasma chciałabym tak do bioder, ale to jeszcze potrwa pewnie 3 lata A próbowałaś jakichś tabletek typu Belissa itp. na to wypadanie?
Niesamowicie jej zazdroszczę włosów, w dodatku ma takie zdrowe, lśniące Przez jakieś 3-4 miesiące brałam różne preparaty, ale niestety nie zauważyłam poprawy. Teraz biorę Merz Special. Mam nadzieję, że pomoże...
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-08 13:15:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.