QLAIRA - wątek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-21, 09:38   #211
klaudiii890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

hej mam pytanie czy przeziębienie ma wplyw na ochronę, skuteczność tabletek? dopiero jestem albo że tak powiem jestem przeziębiona 2 dzień. nie biorę żadnych antybiotyków, a dzisiaj idę kupić tabletki na gardło bo mnie mocno boli. no w sumie to nie jest typowe przeziębienie, gardło mnie wczoraj bolałao i dzisiaj też no i czuję że za chwilę będę miała katar
klaudiii890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 09:44   #212
belllla2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

andziuchna Jasne, że znam, hahaha ale nie używam haha Nie lubię gumek, mój mąż też.... A w naszym przypadku stosunek przerywany świetnie zdaje egzamin ( 6 lat praktyki ), tylko,że poprostu mam dość... A co do tabletek antykoncepcyjnych to poprostu nie dla mnie... <niestety>

Edytowane przez belllla2009
Czas edycji: 2009-10-21 o 09:47
belllla2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 16:27   #213
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

a ja jestem w połowie pierwszego opakowania i najgorsze jest to, ze jak zaczęłam je brać w pierwszy dzień okresu - 6.10, tak do dziś - non stop - mam plamienia!! przecież to zwariować można
oprócz tego bolą mnie piersi, ale to przeżyję, byle się te plamienia skończyły!!
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 16:35   #214
Luiza91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 12
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Tez mialam w miare dlugo to plamienie... z 6dni mi sie utrzymywalo..
Luiza91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 16:36   #215
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

6 dni po okresie?? ja już mam 7 dni po okresie;( a później już wszystko ok ??
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 18:27   #216
gryp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

hej
mam pytanko, czy podczas brania Q mozna pic alkohol??
gryp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 19:48   #217
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez belllla2009 Pokaż wiadomość
andziuchna Jasne, że znam, hahaha ale nie używam haha Nie lubię gumek, mój mąż też.... A w naszym przypadku stosunek przerywany świetnie zdaje egzamin ( 6 lat praktyki ), tylko,że poprostu mam dość... A co do tabletek antykoncepcyjnych to poprostu nie dla mnie... <niestety>
yyy okej, sorki ale troche zalosne jest takie podejscie. no coz- powodzenia


Cytat:
Napisane przez gryp Pokaż wiadomość
hej
mam pytanko, czy podczas brania Q mozna pic alkohol??
alkohol mozna pic jak przy wszystkich tabletkach- chodzi o to zeby nie zwymiotowac
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 22:05   #218
saslycek
Zakorzenienie
 
Avatar saslycek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Wiadomości: 5 654
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Dziś wziełam 16 tabletkę
No i jak narazie ok
Wyskoczyło mi kilka małych krostek (nie na raz.. a tak jakby na zmiane jedna zniknie i pojawi się druga)... ale rozumiem, że to na zmiany hormonalne
Mam też wrażenie, że powiększyły mi się piersi...
No a poza tym to wszystko ok, bez zmian
__________________
Przygody dwóch labradorów - czarnego Rico i biszkoptowej Heleny KLIK

Będzie im miło za odwiedziny
saslycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 17:22   #219
czarnapanna
Raczkowanie
 
Avatar czarnapanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 231
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Ja też biorę Q, przeszłam na nie z Cilestu, po ktorym miałam mase skutków ubocznych w tym plamienie przez caly miesiac. Do tej pory byłam zadowolona,zero plamienia, dobrze sie czułam jednak teraz jestem po 15 tabletce i znowu pojawilo sie plamienie to dopiero 15 tabletka wiec to raczej nie jest krwawienie z odstawienia tylko to cholerne plamienie...? gdzieś na forum wyczytałam, że jeśli wystepuje takie plamienie podczas brania tabletek to znaczy, ze tabletki nie trzymaja dobrze cyklu, czy mogłaby mi ktoras z was to wytłumaczyć? bo nie rozumiem? czy to oznacza, ze mimo brania hormonow jest owulacja i prawdopodobienstwo zajscia w ciaze? a na dodatek zauwazylam znowu pekajace naczynka na nogach

Edytowane przez czarnapanna
Czas edycji: 2009-10-22 o 17:23
czarnapanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 17:26   #220
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Nie strasz mnie Wczoraj pierwszy raz od początku brania Q kochałam się, a przez 7 dni po okresie miałam jeszcze plamienia Dziś (po wczorajszymi sexiku) chyba ustały.
Jak to nie trzymają cyklu??
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 22:24   #221
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Ja brałam do marca br. yasminelle, ok roku, nie pamiętam już dokładnie. Wydawał omi się, ze byłam jakby opuchnięta, zwłaszcza na nogach, mimo, że z reguły jestem szczupła.
Myślę nad powróceniem do tabletek i teraz nie wiem-yaz czy qlaira. Na stronie jest napisane, że częstym skutkiem brania qlairy jest tycie, natomiast w yaz tego nie a. Zalezy mi na tym. Nie obrazilabym sie rowniez, jakby mi piersi urosly i cera sie poprawila

A co do ginow... niestety moja wypisala mi wtedy yasminelle tylko dlatego, ze byly nowe... nie interesowalo ja moje zdrowie, a ja mloda niedoswiadczona stwierdzilam, ze tak ma byc, ze tabletki sie dobiera w ciemno, spasuja to ok-nie to nie. Teraz chcę wybrać się do jakiegoś dobrego ginekologa..
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 12:22   #222
czarnapanna
Raczkowanie
 
Avatar czarnapanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 231
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

czy krwawienie z odstawienia powinno wystapić najwczescniej po 21 tabletce? czy moze sie myle? bo nie mam pojecia czy to znowu te plamienia nieszczesne czy "okres" i nie ma sie czym martwic...chociaz okresu to poza zabarwieniem raczej nie przypomina...
czarnapanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 14:02   #223
katarzyna015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 262
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Swietnie;/
jezusie.. nie wiem co mam zrobic.. w czwartek lykalam 1 zolta tabletke... a w piatek mi sie powalilo i zaczelam lykac te jasne, czerwone.. czyli pomylilam sie i zapomnialam lyknac jedna ciemnozolta! co ja mam robic?(
A dzis mial byc seksik.. haha
katarzyna015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 15:47   #224
l_mo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 15
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

a ja mam do was pytanie-głupie bo głupie... co ze zmianą czasu? bierzecie o normalnej porze czy godzinę wcześniej??
l_mo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 21:30   #225
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez belllla2009 Pokaż wiadomość
andziuchna Jasne, że znam, hahaha ale nie używam haha Nie lubię gumek, mój mąż też.... A w naszym przypadku stosunek przerywany świetnie zdaje egzamin ( 6 lat praktyki ), tylko,że poprostu mam dość... A co do tabletek antykoncepcyjnych to poprostu nie dla mnie... <niestety>
a nie pomysleliscie nad sprawdzeniem plodnosci? ja bym to juz dawno zrobila. 6 lat na przerywanym bez wpadki moze okazac sie bezplodnoscia

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez l_mo Pokaż wiadomość
a ja mam do was pytanie-głupie bo głupie... co ze zmianą czasu? bierzecie o normalnej porze czy godzinę wcześniej??
co tak wszystkie z ta zmiana czasu? co za roznica godzine w te czy we wte?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 07:34   #226
belllla2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Sprawdziliśmy swoją płodność Mamy śliczną i cudowną córeczkę, która nie jest wynikiem wpadki.... Stosunek przrywany to może nie najlepsza antykoncepcja.
Przy idealnym stosowaniu stosunku przerywanego wskaźnik Perla wynosi 4. Pozdrawiam

Edytowane przez belllla2009
Czas edycji: 2009-10-26 o 07:45
belllla2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 13:24   #227
AlixP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Witam,
Lek Qlaira biorę już od dwóch miesięcy, pierwsze opakowanie dostałam gratis u mojego Ginekologa, a potem już kupiłam ( w Szczecinie w aptece pod Medicusem promocja- są za ok. 40 zł).
Nie zaobserwowałam żadnych skutków ubocznych, żadnych problemów ze skórą, tyciem, czy libido ( z tym ostatnim wręcz przeciwnie ) W czasie łykania dwóch tabletek placebo (białe) miałam plamienie, które ustało wieczorem trzeciego dnia, po zażyciu tabletki z hormonem.
Ogólnie polecam, bo dotychczas testowałam różne. W szczególności po Yasminelli, która źle na mnie wpływała, Qlaira jest dobrym rozwiązaniem
Pozdrawiam serdecznie,
Ola
AlixP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 14:49   #228
ewka1987
Rozeznanie
 
Avatar ewka1987
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 681
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

hej, mam pytanie do dzieczyn mieszkających w katowicach- ile kosztują tabletki w waszej aptece bo ja znalazlam za 39 zl i zastanawiam się czy ktoś kupowal taniej
ewka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 15:06   #229
katarzyna015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 262
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewka1987 Pokaż wiadomość
hej, mam pytanie do dzieczyn mieszkających w katowicach- ile kosztują tabletki w waszej aptece bo ja znalazlam za 39 zl i zastanawiam się czy ktoś kupowal taniej

:O u mnie kosztuja 55;/ ...
katarzyna015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 19:21   #230
ewka1987
Rozeznanie
 
Avatar ewka1987
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 681
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katarzyna015 Pokaż wiadomość
:O u mnie kosztuja 55;/ ...
w takim razie współczuje po raz pierwszy cieszę sie że mieszkam w katowicach
ale jeśli jednak ktos znalazl gdzieś taniej to prosze o info
ewka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 11:37   #231
milena18
Raczkowanie
 
Avatar milena18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 118
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

mam pytanie.od miesiąca biorę novynette ale mam po nich trądzik i strasznie bolą mnie piersi. Dziś dzwoniłąm do swojego lekarza i powiedział ze rodzinny ma mi wypisać recepte na qlairę.Wczoraj wzięłam ostatnią tabltkę novynette i lekarz zalecil mi wzięcie pierwszej tabletki qlairy po 7 dniowej przerwie czyli na 8 dzien. wzdaje mi sie to dyiwne bo widze ze wiekszosc dziewczyn zaczynalo brac nastepnego dnia po skonczeniu starych tabletek.Juz nic nie rozumiem.prosze o rade bo nie wiem czy jechac wykupic tabletki czy mam na to tydzien
milena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 10:59   #232
tajemnicza25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

hej,

Postanowilam dolaczyc do forum bo rowniez zmienilam tabletki na Qlaire jestem na 21 tabletce 2 opakowania. Wczesniej prawie 3 lata bralam Cilest i niestety mialam problemy strasznie spuchlam glowa mnie bolala i zle sie czualam wiec po rozmowie z lekarzem zdecydowalam sie na Qlaire. Na dzien dzisiejszy moge powiedziec ze czuje sie dobrze nie jestem spuchnieta co najwazniejsze czasami moze mnie zmierzla. Niestety zrobilam blad bo zrobilam 7 dniowa przerwe miedzy tabletkami a mialam tego nie robic. Okres mialam ale dopiero jak zjadlam 28 tabletke i trwal 5 dni czy 6 dni. Natomiast jak zaczelam brac drugie opakowanie to mialam plamienia ale nie pamietam w ktore to dni dokladnie bylo. Odnosnie ceny to placilam ok 40 zł. czyli podobnie jak wiekszosc dziewczyn.
tajemnicza25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 15:34   #233
aga503
Przyczajenie
 
Avatar aga503
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 25
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

witam, dzisiaj skonczylam 1 opakowanie i niestety nadal nie mam okresu:/ bralam wszystkie tabletki dobrze, nic sie nie wydarzylo co mogloby spowodowac niewchloniecie wiec w ciazy nie powinnam byc ale i tak sie stresuje:/ biore jeszcze jedno i chyba zrezygnuje... ogolnie czuje sie dobrze, nie przytylam, piersi niestety nie urosly no ale to niby dopiero pierwsze opakowanie.

mam pytanko, skoro te tab maja tak rozny sklad w ktorym dniu nalezaloby przyjac 1 tab z innego opakowania (tzn powiedzmy jednofazowe) zeby utrzymac antykoncepcje?
aga503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 22:00   #234
pawlusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny,

Mam problem. Od roku biorę Yasminelle, wszystko jest super za wyjątkiem suchości (w moim przypadku chodzi o suche oczy:P). Dziś byłam u lekarza i zapisał mi Qlaira. I teraz pytanie... jeśli dwa dni temu skończyłam opakowanie Yasminelle i teraz czekam na okres to kiedy mam wziąć pierwszą tabletkę Qlaira? W pierwszy dzień miesiączki czy po 7-dniowej przerwie? Z góry dzięki za pomysły.
pawlusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 20:24   #235
saslycek
Zakorzenienie
 
Avatar saslycek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Wiadomości: 5 654
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Te tabletki sa świetne żadnych skutków ubocznych
Wzielam pierwszą czerowną tabletkę i wszystko ładnie, okres się pojawił
Dziś biorę drugą czerowną
Narazie jestem zadowolona z tych tabletek i mam nadzieje, że to się nie zmieni
__________________
Przygody dwóch labradorów - czarnego Rico i biszkoptowej Heleny KLIK

Będzie im miło za odwiedziny
saslycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 10:02   #236
sylwusia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

[QUOTE=aga503;14983268]witam, dzisiaj skonczylam 1 opakowanie i niestety nadal nie mam okresu:/ bralam wszystkie tabletki dobrze, nic sie nie wydarzylo co mogloby spowodowac niewchloniecie wiec w ciazy nie powinnam byc ale i tak sie stresuje:/ biore jeszcze jedno i chyba zrezygnuje... ogolnie czuje sie dobrze, nie przytylam, piersi niestety nie urosly no ale to niby dopiero pierwsze opakowanie.

skąd ja to znam..? dzisiaj biorę 13 tabletke z 2 opakowania i jak na razie nie działo się nic: zero plamień, zero okresu. wszystkie tabletki brałam prawidłowo, nie było żadnych spóźnień ani nieprzewidzianych wypadków, a mimo to trochę się boję. wizyte u ginekologa mam w czwartek i zastanawiam się czy zrobić test czy spokojnie poczekać. w sumie to chyba szansa ze jestem w ciąży jest dość mała, tak...?
dodam ze ogólnie czuje sie po nich dobrze, nie przytylam, wrecz wszyscy mowią ze schudlam i mam ladniejsza cere. ale ten okres.....
sylwusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 11:03   #237
aga503
Przyczajenie
 
Avatar aga503
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 25
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

sylwusia1
ja chyba tez sie wybiore do gina w przyszlym tyg bo to jakies nieporozumienie:/ chociaz nie wiem czy nie wolalabym zasiegnac opini innego lekarza. cos moj wydaje sie malo gramotny.
aga503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 12:19   #238
sylwusia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

masz racje ze to najlepsze wyjscie. no nic, to czekam na werdykt do czwartku. sie okaze..
sylwusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 13:50   #239
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Ja jestem pod drugim opakowaniu. Nie mam żadnych negatywnych objawów. Przez kilka lat brałam niskodawkowe Novynette, ale chciałam wybróbpwać coś nowego. 1 tabletkę Qlairy wzięłam po zakończeniu opakowania poprzednich tabletek, więc jak gdyby brałam 2 opakowania pod rząd(Novynette i Qlairę) Miesiączka nie wystąpiła. Teraz kończę drugie opakowanie Qlairy(dziś wezmę ostatnie białą tabletkę-placebo), a miesiączki jeszcze nie mam. Tydzień temu brałam antybiotyk, zastanawiam się więc czy ma on wpływ na niewystąpienie okresu? (Uprzedzam dodatkowe pytania: tak, po kuracji antybiotykowej stosowałam oczywiście dodatkowe zabezpieczenie) Może wyściółka macicy mogła się nie pogrubić do złuszczenia i dlatego brak krwawienia? Od kilku dni mam typowe objawy PMS, więc powinno być ok, a tu nic. Pytam na forum, bo może ktoś miał taki przypadek, a przy Novynette też zdarzało mi się nie mieć okresu 2x pod rząd, więc aż tak się nie martwię
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 12:31   #240
klaudiii890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

ja jutro zaczynam 4 opakowanie, okres wreszcie dostaję tak jak powinno być na czerwonej tabletce a nie tydzień wcześnie, to chyba znaczy że wszystko się uregulowało

Qlaira zostanę z Tobą i Cię nie zamienie
klaudiii890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-16 19:08:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.