Nachalni wolontariusze WOŚP - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-11, 05:54   #91
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Bo dziecko chce to część rodziców nie odmówi. Co nie zmienia, że są wykorzystywane do pracy,
Dlatego powinno się zakazać wszelkiej aktywności dzieci poniżej 18 roku życia. Bezwzględnie. Żadnych wolontariatów, pomocy kolegom ze szkoły. Już nie mówię o tym, że musi być ogólnopolski zakaz udziału w szkolnych zespołach, sekcjach pływackich, szkolnej drużynie koszykówki...

Niech sobie sami (dyrektor i nauczyciele) śpiewają na tych wszystkich apelach, konkursach i biorą udział w zawodach sportowych. W końcu takie dziecko nie dostaje pensji, a dyrektor już tak

Zresztą, to takie skomplikowane słowo ten wolontariat , coś tam słowniki pierdzielą o bezinteresownym pomaganiu i braku chęci zysku, ale wiadomo - człowiek swoje wie.


No proszę Cię, to że Ty żałujesz, że straciłaś czas na wolontariat WOŚP, nie oznacza, że każde dziecko będzie się czuło wyzyskiwane i będzie płakało w poduchę, że Jurek Owiak ma pensję, a wolontariusz nie.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 06:09   #92
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Dlatego powinno się zakazać wszelkiej aktywności dzieci poniżej 18 roku życia. Bezwzględnie. Żadnych wolontariatów, pomocy kolegom ze szkoły. Już nie mówię o tym, że musi być ogólnopolski zakaz udziału w szkolnych zespołach, sekcjach pływackich, szkolnej drużynie koszykówki...

Niech sobie sami (dyrektor i nauczyciele) śpiewają na tych wszystkich apelach, konkursach i biorą udział w zawodach sportowych. W końcu takie dziecko nie dostaje pensji, a dyrektor już tak

Zresztą, to takie skomplikowane słowo ten wolontariat , coś tam słowniki pierdzielą o bezinteresownym pomaganiu i braku chęci zysku, ale wiadomo - człowiek swoje wie.


No proszę Cię, to że Ty żałujesz, że straciłaś czas na wolontariat WOŚP, nie oznacza, że każde dziecko będzie się czuło wyzyskiwane i będzie płakało w poduchę, że Jurek Owiak ma pensję, a wolontariusz nie.
Gdyby tak wychowywać dzieci, jak postuluje rousse to powstałoby pokolenie mutantów, kompletnie pozbawionych nie tylko cienia empatii ale w ogóle jakichkolwiek wyższych uczuć. Każdy żyłby tylko dla siebie, zamknięty w swoim małym światku i pozbawiony jakiejkolwiek zdrowej interakcji z drugim człowiekiem.

Jestem przeciwnikiem rozdawnictwa i wykonywania czegokolwiek za kogoś (tu naprawdę mam sporą dozę realizmu i zdrowego rozsądku). Jednak znakomita większość wolontariatów czegoś tych młodych ludzi uczy (nie wszystkie, oczywiście, są też akcje szkodliwe społecznie, do których tu się nie będę odnosić).
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 07:38   #93
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

A problem z wolontariuszami jest dla mnie z tyłka wzięty totalnie. Na zasadzie - nie macie się czego doczepić, to się doczepicie tego. Po pierwsze może te dzieci mają satysfakcję, że mogą pomóc? To tylko raz w roku. Może nawet zachęci je to do innych form pomocy? A po drugie, nikt z pistoletem nad nimi nie stoi, jak wypełniają te formularze. Ja tam bym się bardziej bała o ich bezpieczeństwo w naszym wspaniałym, pełnym empatycznych i kochających ludzi kraju, a nie martwiła, że są wyzyskiwane.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 08:21   #94
Arturo Sadi
Zdegustowanie
 
Avatar Arturo Sadi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 357
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;54084370]No tak, bo można dawać na WOŚP albo na Caritas/tacę, innych opcji nie ma.[/QUOTE]

rzucasz czy nie ?
Arturo Sadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 08:49   #95
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez 79 Marta Pokaż wiadomość
Musi, ale NIE DAJE. Dlaczego ludzie sami zbierają na leczenie, na leki??? bo NFZ nie da.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Znam sytuacje podbramkowe, gdzie na rząd nie można było liczyć nijak. A słowem "musi" nie udało się tej osoby ratować.
Jezuuu metoda zdartej płyty? Nie daje bo daje orkiestra!!! KARETKĘ CZY INKUBATOR WŁADZA MOGŁA PRZEJEŚĆ W POSTACI OŚMIORNICZEK I ROSOŁU Z BAŻANTA . Orkiestra to relikt postkomunizmu, kiedy niczego nie było. 24 lata minęły i społeczeństwo nadal bidne postkomunistyczne i zastrachane

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
W końcowym efekcie liczy się tylko to, że ten sprzęt JEST.
i sprzęt i ośmiorniczki . A szpitale cieszą się, bo każdy woli dostać "prezent" niż coś za co zapłacił, nawet w sklepach każdy jogurt 10% w prezencie chwyt marketingowy. FYI te dzieciaczki mają rodziców płacących podatki, serio myślisz, że muszą czekać na jałmużnę?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 10:02   #96
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

ja bym to zglosila, to nie jest dopuszczalne zachowanie
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 10:11   #97
201604140952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 236
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Nie spotkałam się nigdy z nachalnymi wolontariuszami WOŚP. Zwykle sobie po prostu stoją/chodzą, ewentualnie raz zapytają czy się dorzucimy i tyle.

Jako nastolatka byłam wolontariuszką gdzie się dało i ani trochę nie żałuję "straconego czasu".
201604140952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 10:20   #98
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Jeszcze u nas w kraju tak to niestety jest, że jeśli negujesz Owsiaka czy WOŚP to jakbyś ruszył większą świętość niż w sumie nawet nie wiem kogo Ale to niedługo minie, pare lat mam nadzieję, że ludzie całkiem przejrzą na oczy.
Dla mnie ta akcja ma więcej minusów i plusów, a co do sprzętu kto ma taką całkowitą pewność, że te serduszka przyklejone na sprzęcie świadczą o tym, że to podarowała WOŚP.
Wierzę w dobre chęci wolontariusza, nie wierzę w dobre chęci Owsiaka całe spółki Melon, Mrówki itp.
__________________
2014 - kosmetolog lic
2016 - turystyka rekreacyjna i odnowa biologiczna mgr
2.05.2012

Insta

śpiewam



Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 10:20   #99
blond_chmura_gradowa
Raczkowanie
 
Avatar blond_chmura_gradowa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 81
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Jezuuu metoda zdartej płyty? Nie daje bo daje orkiestra!!! KARETKĘ CZY INKUBATOR WŁADZA MOGŁA PRZEJEŚĆ W POSTACI OŚMIORNICZEK I ROSOŁU Z BAŻANTA . Orkiestra to relikt postkomunizmu, kiedy niczego nie było. 24 lata minęły i społeczeństwo nadal bidne postkomunistyczne i zastrachane

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------



i sprzęt i ośmiorniczki . A szpitale cieszą się, bo każdy woli dostać "prezent" niż coś za co zapłacił, nawet w sklepach każdy jogurt 10% w prezencie chwyt marketingowy. FYI te dzieciaczki mają rodziców płacących podatki, serio myślisz, że muszą czekać na jałmużnę?
Według ciebie Państwo powinno zaopatrzyć szpitale w sprzęt medyczny - dlaczego tego nie robi, pomimo WOŚP? Przecież wtedy byłoby jeszcze więcej potrzebnego sprzętu. Wyjaśnij mi, proszę.
blond_chmura_gradowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 10:26   #100
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Jezuuu metoda zdartej płyty? Nie daje bo daje orkiestra!!! KARETKĘ CZY INKUBATOR WŁADZA MOGŁA PRZEJEŚĆ W POSTACI OŚMIORNICZEK I ROSOŁU Z BAŻANTA . Orkiestra to relikt postkomunizmu, kiedy niczego nie było. 24 lata minęły i społeczeństwo nadal bidne postkomunistyczne i zastrachane
Ponownie dopominam się o rzetelne źródło, z którego jasno wynika, że hajs poszedł na karetki.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 10:33   #101
Northpole
Rozeznanie
 
Avatar Northpole
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 637
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

a na tacę nachalnie nie zbierają?
mi do domu dzwonią, czy księdza przyjmę! to dopiero!
ale nie, bo kościółkowi wolno. To co innego. Kościółkowi nie chodzi o kasę.
te ziemie, nieruchomości, nie, na pewno nie.
Umiłować bliźniego, starać się zmienić jego poglądy, uniemożliwić mu to co niezgodne z kościółkiem, po co komu wybór, kiedy jest się umiłowanym i kościółek pomyśli za swoje owieczki Angażować się w politykę, medycynę, ruchy narodowe. To też jest ok.

Bo zbieranie pieniędzy na sprzęt, po prostu, nie jest.
Northpole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 10:36   #102
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Klutka Pokaż wiadomość
a co do sprzętu kto ma taką całkowitą pewność, że te serduszka przyklejone na sprzęcie świadczą o tym, że to podarowała WOŚP.
szpitale dla beki sobie serduszka na sprzęt przyklejają
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 10:36   #103
Northpole
Rozeznanie
 
Avatar Northpole
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 637
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Klutka Pokaż wiadomość
Jeszcze u nas w kraju tak to niestety jest, że jeśli negujesz Owsiaka czy WOŚP to jakbyś ruszył większą świętość niż w sumie nawet nie wiem kogo Ale to niedługo minie, pare lat mam nadzieję, że ludzie całkiem przejrzą na oczy.
Dla mnie ta akcja ma więcej minusów i plusów, a co do sprzętu kto ma taką całkowitą pewność, że te serduszka przyklejone na sprzęcie świadczą o tym, że to podarowała WOŚP.
Wierzę w dobre chęci wolontariusza, nie wierzę w dobre chęci Owsiaka całe spółki Melon, Mrówki itp.
A wierzysz, że facet w czarnej sukience rozmawia ze stwórcą?
czy może w ogóle w nic nie wierzysz?
jak jest przystanek tramwajowy czekasz na tramwaj, czy nie wierzysz?

Tak, na oczy przejrzało wielu ludzi w tym roku
i tak będzie dalej, więc marne Twoje marzenia, żeby ludzie się zrobili nieczuli na potrzeby innych
Northpole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 10:38   #104
AminoAcids
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 130
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Nachalni to są harcerze pakujący żarcie do siatek w marketach. Do tego całkowicie bezsensownie wrzucają dosmetos do wędlin.
AminoAcids jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 11:11   #105
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Klutka Pokaż wiadomość
Jeszcze u nas w kraju tak to niestety jest, że jeśli negujesz Owsiaka czy WOŚP to jakbyś ruszył większą świętość niż w sumie nawet nie wiem kogo Ale to niedługo minie, pare lat mam nadzieję, że ludzie całkiem przejrzą na oczy.
Dla mnie ta akcja ma więcej minusów i plusów, a co do sprzętu kto ma taką całkowitą pewność, że te serduszka przyklejone na sprzęcie świadczą o tym, że to podarowała WOŚP.
Wierzę w dobre chęci wolontariusza, nie wierzę w dobre chęci Owsiaka całe spółki Melon, Mrówki itp.
Tylko, że ten sprzęt wcale nie jest podarowany. On wciąż należy to WOŚP czy tam do spółki Melon, tylko szpital ma umowę na wykorzystywanie go na konkretnym oddziale. Jeśli oddział się z jakiegoś powodu zamknie, to np. takie łóżko nie może być wykorzystywane na innym.
Ja nie wierzę, że ludzie przejrzą na oczy.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 11:19   #106
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez blond_chmura_gradowa Pokaż wiadomość
Według ciebie Państwo powinno zaopatrzyć szpitale w sprzęt medyczny - dlaczego tego nie robi, pomimo WOŚP? Przecież wtedy byłoby jeszcze więcej potrzebnego sprzętu. Wyjaśnij mi, proszę.
piszę to w każdym poście Nie robi, tzn robi, ale mniej, bo jak coś już kupiła orkiestra to już sprzęt jest, więc oszczędzi, nie kupi.
Pomoc charytatywna powinna iść do potrzebujących ludzi na konkretne cele, nie wspomagać instytucje państwowe, takie jest moje prywatne zdanie.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 11:20   #107
Northpole
Rozeznanie
 
Avatar Northpole
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 637
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;54088274]Tylko, że ten sprzęt wcale nie jest podarowany. On wciąż należy to WOŚP czy tam do spółki Melon, tylko szpital ma umowę na wykorzystywanie go na konkretnym oddziale. Jeśli oddział się z jakiegoś powodu zamknie, to np. takie łóżko nie może być wykorzystywane na innym.
Ja nie wierzę, że ludzie przejrzą na oczy.
[/QUOTE]

Ja to myślę, że Owsiak sobie potem zabierze łóżka szpitalne i aparaty do badania słuchu. Każdy by chciał mieć. W domu.
Northpole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 11:38   #108
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Northpole Pokaż wiadomość
Ja to myślę, że Owsiak sobie potem zabierze łóżka szpitalne i aparaty do badania słuchu. Każdy by chciał mieć. W domu.
najpierw sprawdź ile sprzęt medyczny nawet używany kosztuje Oczywiście ja nie wiem, czy ktoś chce komuś coś zabierać , ale jeśli faktycznie te rzeczy należą do orkiestry to ma ona niezły kapitał
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 11:39   #109
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
piszę to w każdym poście Nie robi, tzn robi, ale mniej, bo jak coś już kupiła orkiestra to już sprzęt jest, więc oszczędzi, nie kupi.
Pomoc charytatywna powinna iść do potrzebujących ludzi na konkretne cele, nie wspomagać instytucje państwowe, takie jest moje prywatne zdanie.
Bo ze sprzętu WOŚP nie korzystają ludzie potrzebujący, tylko tak o, sobie lubią dziecko do inkubatora włożyć, bo tak.

I gdzie to źródło o karetkach?
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 11:41   #110
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Coco97 Pokaż wiadomość
Nie dziwi mnie to. Im więcej osób wrzuci do puszki, tym więcej pieniędzy wolontariusze (oczywiście nie każdy taki jest, ale różne historie słyszałam) mogą ukraść dla siebie . Ja dzisiaj akurat nie wychodziłam z domu, ale nie popieram tej jednej wielkiej szopki jaką jest WOŚP i z pewnością nie dostaliby ode mnie ani grosza. Inicjatywa sama w sobie może i jest słuszna, aczkolwiek można wspomóc potrzebujące osoby bez dorzucania się do luksusowego życia Owsiaka, Woodstocku i wolontariuszy biorących część dla siebie.
Nie zapomnij żeby odmówić pomocy z użyciem sprzętu medycznego z serduszkiem :-/
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 11:45   #111
Northpole
Rozeznanie
 
Avatar Northpole
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 637
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
najpierw sprawdź ile sprzęt medyczny nawet używany kosztuje Oczywiście ja nie wiem, czy ktoś chce komuś coś zabierać , ale jeśli faktycznie te rzeczy należą do orkiestry to ma ona niezły kapitał
ludzie, którym tylko przekręty w głowie mierzą swoją miarką.
ja takiej nie mam.
Northpole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 11:50   #112
natala__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 5
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Nawet jak jakas czesc tej kasy z wosp idzie nie na sprzet to i tak Owsiak robi dobra robote bo jednak ratuje ludzi ... kazda jedna osoba uratowana jest na wage zlota
natala__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 11:51   #113
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Ja wczoraj miałam problem ze znalezieniem wolontariuszy. Po osiedlu chodzili (widziałam po zdjęciach ze sztabu), ale nie spotkaliśmy.
Znajomi kwestowali w CH więc tam się udaliśmy i też sporo się naszukaliśmy, żeby ich znaleźć.
Co roku wrzucam do puchy, w ramach kultywowania pięknej lewackiej tradycji I w nosie mam, że Mrówka i Melon i co tam jeszcze. Mam dziecko małe, kilka dni temu przebywało w szpitalu. Efekty akcji złego Owsiaka- złodzieja i wykorzystywacza biednych dzieci widać w każdym szpitalu w tym kraju.

Najbardziej mnie jednak zaskakuje co roku, jak bardzo solą w oku dla niektórych jest akcja, do której się nie dokładają.
To jest jakieś poczucie misji, żeby jak nie jednym argumentem, to drugim przekonywać że akcja jest be? Prawdziwi Polacy, ten lepszy sort nie może sobie znaleźć innej rozrywki? Czy to moje i innych wspierających akcję złotówki tak bardzo bolą prawicowców?
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 11:52   #114
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;54088679]Bo ze sprzętu WOŚP nie korzystają ludzie potrzebujący, tylko tak o, sobie lubią dziecko do inkubatora włożyć, bo tak.

I gdzie to źródło o karetkach? [/QUOTE]
chory to chory, "pacjent", a nie "żebrak",czy "potrzebujący", nie powinien być na niczyjej łasce jeśli płaci haracz na bezpłatną opiekę medyczną, lub sam płaci za swoje leczenie (prywatne ubezp itp). potrzebujący to np biedny człowiek, nie stać go na leki np.
I o jakich karetkach mowa?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 12:03   #115
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
chory to chory, "pacjent", a nie "żebrak",czy "potrzebujący", nie powinien być na niczyjej łasce jeśli płaci haracz na bezpłatną opiekę medyczną, lub sam płaci za swoje leczenie (prywatne ubezp itp). potrzebujący to np biedny człowiek, nie stać go na leki np.
I o jakich karetkach mowa?
Oh, więc jest tylko jeden sort potrzebujących?
Potrzebujący (rzeczownik): biedak, którego na nic nie stać lub osoba, która nie osiąga x dochodu.

Jakiej łasce? Ludzie składają się, bo CHCĄ, nikt ich do tego nie zmusza ani nie jest to łaska. Czyli rozumiem, że jak zobaczysz sprzęt WOŚP, to nie zgodzisz się na leczenie cię za pomocą tego sprzętu?

Cały czas psioczysz, że WOŚP wydaje hajs na karetki, więc czekam na info, ile tych karetek kupiło.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 12:14   #116
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;54088999]Oh, więc jest tylko jeden sort potrzebujących?
Potrzebujący (rzeczownik): biedak, którego na nic nie stać lub osoba, która nie osiąga x dochodu.

Jakiej łasce? Ludzie składają się, bo CHCĄ, nikt ich do tego nie zmusza ani nie jest to łaska. Czyli rozumiem, że jak zobaczysz sprzęt WOŚP, to nie zgodzisz się na leczenie cię za pomocą tego sprzętu?

Cały czas psioczysz, że WOŚP wydaje hajs na karetki, więc czekam na info, ile tych karetek kupiło.[/QUOTE]
nie "jeden sotr" -to Twoje słowa. Ja się za "potrzebującą" nie uważam. Jeśli Ty tak, to twoja sprawa.

Zapytaj Owsiaka ile kupiła. Widywałam karetki z sercem, ty nie?
Przykład na co idzie kasa, za którą taki sprzęt możnaby kupić? Np ostatnio wydano prawie 1000000 zł na imprezę 30 lecia TK (=2-3 nowe wypasione karetki dla "potrzebujących") , a poszło na perliczki i luksusy. Szlag mnie trafia jak potem mówi się Polakom, że mają wrzucać do puszek, bo inaczej ich dzieci umrą w szpitalu. I nie bronię żadnego rzadu, pis też szasta naszą kasą.

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2016-01-11 o 12:17
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 12:20   #117
Northpole
Rozeznanie
 
Avatar Northpole
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 637
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

rousse, no jak nic Ty musisz zorganizować coś idealnego, doskonałego, jak Ty.
Daj cynk, dorzucę się.
Northpole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 12:48   #118
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Nie mam nic przeciwko WOŚP, co roku wrzucam ile mogę do puszki, ale z roku na rok zachowanie wolontariuszy przechodzi wszelkie granice. Na ogół w styczniowe niedziele rzadko wyruszam na jakieś dalekie wyprawy, więc niezbyt przeszkadzało mi zaczepianie, ale niestety dzisiaj zmuszona jestem wędrować w tę i we w tę. Jest dopiero 12:00, a ja zostałam zaczepiona już 11 razy, w tym 9 bardzo nachalnie. Gdzie bym nie wsiadła - do autobusu, metra, tramwaju, odbywa się tam spacer z puszką wśród wszystkich pasażerów i pytanie: "A pani się dorzuci do Wielkiej Orkiestry?". Co chwila na ulicy jestem niemalże atakowana, puszkę podsuwa mi się pod nos, a co niektórzy pytają: "A czemu serca jeszcze nie ma?!". Nie mam zwyczaju przyklejać sobie tych serduszek do czapki i paradować z tym, więc niestety dla tych wolontariuszy jestem osobą, którą koniecznie muszą zagadać. Zdarzyło się też dzisiaj, że trzech chłopaków zwyczajnie mnie otoczyło i dla żartu nie chcieli przepuścić "dopóki nie wrzucę grosika do puszeczki".

Czy tylko mnie to denerwuje czy Was też spotykają takie sytuacje?
Nie zdarzyło mi się to. Za to zawsze kiedy było bardzo zimno i te dzieciaki stały to było mi ich żal, że stoją na tym mrozie tyle godzin. Wczoraj na szczęście nie było aż tak ekstremalnie. Czemu nie organizować tej akcji wtedy, kiedy jest przyjemniej i cieplej, jakoś wiosną? Trochę tego nie rozumiem.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 12:51   #119
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;54084682]Nikogo nie trzeba nawet ratować. Wszystkie dzieci w Polsce mają zaraz po urodzeniu badanych słuch na sprzęcie z serduszkiem. Ciekawe, czy te matki, które tak krytykują złodzieja Owsiaka odmówiły tego badania

/QUOTE]


A czytałas dokladnie przed badaniem słuchu oswiadczenie które podpisywalaś?
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 13:23   #120
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Nachalni wolontariusze WOŚP

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
szpitale dla beki sobie serduszka na sprzęt przyklejają


Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;54084682]Nikogo nie trzeba nawet ratować. Wszystkie dzieci w Polsce mają zaraz po urodzeniu badanych słuch na sprzęcie z serduszkiem. Ciekawe, czy te matki, które tak krytykują złodzieja Owsiaka odmówiły tego badania

A czytałas dokladnie przed badaniem słuchu oswiadczenie które podpisywalaś?[/QUOTE]

Nie pamiętam, bo to było jakiś czas temu, dlaczego?
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-04 20:13:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.