Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-01, 19:37   #2341
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Wiesz ... w sumie wiele jest inspiracji, choćby ulubiona moja torebka a'la Celine... która jest lustrzanym odbiciem prawdziwej Celine i tak popularnej zarówno tu na wątku jak i w wielu innych miejscach ... brakuje jej tylko "napisu Celine"
Zdaję sobie z tego sprawę Jednakże napisałam, że ja osobiście bym jej nie kupiła. Wiadomo jednak, że każdy ma inny gust i każdy kupuje rzeczy wedle własnego upodobania
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 22:15   #2342
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
O, Opern'er? Ja myślę,żeby pojechać w sobotę, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
ja właśnie jadę tylko ze względu na sobotę bo wtedy grają Kings of Leon

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Openera !

ja już się doczekać nie mogę

_Kari_ - jak bardzo Ci się podoba torebka to kupuj !
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)

Edytowane przez caarolaaa
Czas edycji: 2013-07-01 o 22:16
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 22:20   #2343
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
my wróciliśmy tydzień temu z Kos było cudownie ale nie łudzę się, że energii z tych wakacji wystarczy mi do końca roku więc w sierpniu wybieramy się jeszcze na 3-4dni nad polskie morze

co do Twojego pytania o włosy- ja bym obcięła jak to mówią "włosy nie zęby- odrosną" lato to dobry czas na takie "szalone" zmiany wizerunku, jeśli czujesz, że masz na to ochotę to to zrób w najgorszym wypadku zaczniesz zaraz znowu zapuszczać

nie zrozum mnie źle, ale czemu tak? ja rozumiem, że to może być takie super miejsce, że chce się do niego wracać, ale 5 razy? jest tyle pięknych miejsc na świecie, które mogłabyś odwiedzić zamiast piąty raz tego samego przyznam, że trudno mi zrozumieć takie podejście

mam jeszcze pytanie do dziewczyn z Poznania bo trochę nas się tu udziela chodziła któraś z Was na zumbę i może polecić jakieś sprawdzone miejsce? chciałabym się zapisać od przyszłego miesiąca i mam dylemat, które miejsce wybrać Katia Ty chyba chodziłaś z tego co kojarzę z bloga? mieszkamy w tej samej okolicy więc może to było gdzieś w miarę blisko? z góry dziękuję
Wiesz co odradzam ci tą zumbę. Teraz trochę jest na nią szał, ale tak na prawdę to są "ćwiczenia" nieskoordynowane i można sobie szkodę zrobić. Lepiej się zapisz na jakieś latino/salsę.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 23:32   #2344
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny...ostatnio pozbyłam się większości moich torebek, które albo już się "znosiły" albo już nie pasują do mojej spokojniejszej garderoby...

Znalazłam za to nowe torebki spokjniejsze i bardziej klasyczne... z racji tego że na MK mnie nie stać obecnie i żal mi pieniędzy... znalazłam taki kuferek który jest ewidentnie "inspirowany" MK Slemą... ma nawet podobną fakturę jak skórka safiano :P
Myśłicie że warto dać za taką terbkę ok 150-170zł?? Wrzucam fotki zrobione telefonem w sklepie :P
torebka ładna, sama bym taką przysposobiła nie przeszkadza mi to,że jest inspirowana Korsem, choć i tego posiadam bom się zakochała w nim, ale więcej nie planuję takiego wyskoku jedyne co przeszkadza mi w takich torebkach to bzdurne napisy -najlepsza w tym wypadku byłaby cała "goła" ale ja w ogóle nie lubię wszelkich "firmowych" napisów na torebkach
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 01:05   #2345
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Też myślałam nad tą sukienką, ale w końcu zdecydowałam się na zupełnie inną, choć też granatową
Wczoraj widziałam w Zarze tę sukienkę i wygląda naprawdę fajnie Nie wiem jednak jak leży, bo nie pokusiłam się o przymiarkę

Jeśli masz ochotę obciąć włosy, to obetnij Włosy na szczęście odrastają, a wiem z autopsji, że jak się chce obciąć włosy, to uczyni się to prędzej czy później



Pięknie wyglądałaś
Na naszym weselu też była dziewczyna, ubrana w białą sukienkę Żeby było ciekawiej, jej facet był w białym garniturze Wyglądało to co najmniej dziwnie Choć jak mam być szczera, mi białe sukienki nie przeszkadzają i nie poczułam się urażona, kiedy zobaczyłam ją wystrojoną w biel Wiedziałam, że mojej kreacji tego dnia nic i nikt nie przebije
Jednak wiem, że sporo panien młodych ma z tym problem. We wrześniu idziemy na wesele do mojej kuzynki, która już podczas rodzinnych imprez mówi, że chyba kobiety mają na tyle taktu, żeby nie ubierać się lepiej niż ona Dla mnie jednak po prostu przejaw niskiej samooceny, bo osobiście nigdy bym nikomu nie powiedziała, że ma się ubrać tak, by mnie nie przyćmić



Grecja w ogóle jest piękna A jak kształtują się ceny na wyspie? Opłaca się jechać, czy strasznie drogo??



Gratuluję Kochana Mój indeks też już spoczywa w dziekanacie, a ja rozkoszuję się wolnym Cudowne uczucie

Dziękuję
Dziękuje bardzo ;-)
Nie no,biały garnitur to juz totalne przegięcie nie na własnym ślubie! To dopiero faux pas! Ja bym nawet nie pozwoliła wcisnąć sie w taki mojemu TZtowi, gdybysm szli na czyjeś wesele...

Mój brat wybiera sie w piątek na Kos! Znam relacje w sprawie cen i pogody ;-)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ja na wesele kupiłam taką sukienkę:
Piękna, masz juz do niej buty?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 07:11   #2346
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość

Znalazłam za to nowe torebki spokjniejsze i bardziej klasyczne... z racji tego że na MK mnie nie stać obecnie i żal mi pieniędzy... znalazłam taki kuferek który jest ewidentnie "inspirowany" MK Slemą... ma nawet podobną fakturę jak skórka safiano :P
Myśłicie że warto dać za taką terbkę ok 150-170zł?? Wrzucam fotki zrobione telefonem w sklepie :P
Generalnie bardzo ładna, ale nie podoba mi się ten napis :| Bez tego byłaby świetna i brałabym bez zastanowienia

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ja na wesele kupiłam taką sukienkę:
ooo bardzo ładna! ale krótka
Ja idę we wrześniu n a wesele i miałam zamiar zaczać rozglądać się za sukienką, ale przyszła teściowa sprezetowała mi swoją Przepiękna! W kolorze pudrowym, koronkowa! Nie wiem ile ma lat, ale kompletnie tego nie widać, jestem w niej zakochana. Właśnie się skraca i zwęża u krawcowej
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 09:27   #2347
sandra8859
Rozeznanie
 
Avatar sandra8859
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Centrum PL
Wiadomości: 537
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość

Na szczęście w piątek jadę na 2 dni do Gdańska - w tym długo oczekiwany Open'er i 20 lipca znów do Gdańska - tym razem na mecz FC Barcelony
Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
ja właśnie jadę tylko ze względu na sobotę bo wtedy grają Kings of Leon
Dziewczyny dobijacie! Tak bardzo chciałam tam jechać w tym roku...Kings of Leon, Arctic Monkeys, Blur....ehhhh życie Zazdroszczę Wam bardzo! Bawcie się dobrze!

Dostałam na urodziny kartę do Reserved więc mogę zaszaleć jeszcze przed pensją na małych zakupach. W weekend może uda mi się skoczyć na porządne buszowanie. Ciekawe czy pogłębią w tym tygodniu przeceny...
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają...ale zakupy owszem
sandra8859 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-02, 09:59   #2348
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ja na wesele kupiłam taką sukienkę:
Szuru buru dzikie węże Tylko uwaga przy schylaniu, bo będzie kino

Ja byłam na weselu gdzie jedna z Pań miała top bez ramiączek. W trakcie zabawy okazało się, że nie miała na sobie bielizny

Po chwili konsternacji wszyscy goście zaczęli bić brawo i to był hit wesela. Także dziewczyny uważajcie co i na co zakładacie

Edytowane przez fashionismypassion
Czas edycji: 2013-07-02 o 10:00
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 10:56   #2349
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ja na wesele kupiłam taką sukienkę:
fajna
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 18:29   #2350
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Dziewczyny, pamiętam, że kiedyś było coś o stronach z fajnymi koszulkami z napisami, kojarzy ktoś coś więcej? Bo właśnie jestem w trakcie intensywnych poszukiwań!

Edytowane przez Fionaaa
Czas edycji: 2013-07-02 o 18:32
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 19:33   #2351
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Ja byłam na weselu gdzie jedna z Pań miała top bez ramiączek. W trakcie zabawy okazało się, że nie miała na sobie bielizny

Po chwili konsternacji wszyscy goście zaczęli bić brawo i to był hit wesela. Także dziewczyny uważajcie co i na co zakładacie
Ja byłam tydzień temu na weselu, to jedna z pań miała na sobie kremową obcisłą sukienkę, a pod nią nie było biustonosza tylko sterczące sutki przez całą imprezę Chyba miała sztuczne
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-02, 19:59   #2352
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo ;-)
Nie no,biały garnitur to juz totalne przegięcie nie na własnym ślubie! To dopiero faux pas! Ja bym nawet nie pozwoliła wcisnąć sie w taki mojemu TZtowi, gdybysm szli na czyjeś wesele...

Mój brat wybiera sie w piątek na Kos! Znam relacje w sprawie cen i pogody ;-)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------



Piękna, masz juz do niej buty?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nas ich wygląd rozbawił Ona na biało, on w białym garniaku
Ja jednak też bym mojego małżona w życiu w biały garnitur nie ubrała
Super, będę czekała na relacje Bardzo mnie ceny interesują

Myślałam o melissach, albo wisienkowych, albo kulkowych Takich, jak na zdjęciu

Cytat:
Napisane przez Ag4;41594811ooo
bardzo ładna! ale krótka
Ja idę we wrześniu n a wesele i miałam zamiar zaczać rozglądać się za sukienką, ale przyszła teściowa sprezetowała mi swoją Przepiękna! W kolorze pudrowym, koronkowa! Nie wiem ile ma lat, ale kompletnie tego nie widać, jestem w niej zakochana. Właśnie się skraca i zwęża u krawcowej
Dziękuję Ja niziutka jestem, wszystkie ciuchy idą zawsze do skrócenia, także myślę, że będzie dobra
Ale masz fajną teściową Zazdroszczę Moja teściowa nic by mi nie dała, zresztą nawet bym od niej nie przyjęła, bo potem by tylko po rodzinie latała i wymyślała historie
Wrzuć nam foto, jak będziesz ją miała już gotową

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Szuru buru dzikie węże Tylko uwaga przy schylaniu, bo będzie kino

Ja byłam na weselu gdzie jedna z Pań miała top bez ramiączek. W trakcie zabawy okazało się, że nie miała na sobie bielizny

Po chwili konsternacji wszyscy goście zaczęli bić brawo i to był hit wesela. Także dziewczyny uważajcie co i na co zakładacie
Chyba nie będzie tak źle Przy moim 156 cm przypuszczam, że sukienka będzie sięgać do połowy uda, także w sam raz

O kurde!!! Wyobrażam sobie minę tej dziewczyny, jak się pokazało nieco za dużo Dlatego ja nigdy nie kupuję sukienek bez ramiączek Nie mam zamiaru całą imprezę kontrolować, czy mój biust jest tam, gdzie być powinien

Cytat:
Napisane przez ZlaZlosliwaZlosnica Pokaż wiadomość
fajna
Dziękuję
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem

Edytowane przez Forget_me
Czas edycji: 2013-07-02 o 20:01
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 20:11   #2353
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Nas ich wygląd rozbawił Ona na biało, on w białym garniaku
Ja jednak też bym mojego małżona w życiu w biały garnitur nie ubrała
Super, będę czekała na relacje Bardzo mnie ceny interesują

Myślałam o melissach, albo wisienkowych, albo kulkowych Takich, jak na zdjęciu



Dziękuję Ja niziutka jestem, wszystkie ciuchy idą zawsze do skrócenia, także myślę, że będzie dobra
Ale masz fajną teściową Zazdroszczę Moja teściowa nic by mi nie dała, zresztą nawet bym od niej nie przyjęła, bo potem by tylko po rodzinie latała i wymyślała historie
Wrzuć nam foto, jak będziesz ją miała już gotową



Chyba nie będzie tak źle Przy moim 156 cm przypuszczam, że sukienka będzie sięgać do połowy uda, także w sam raz

O kurde!!! Wyobrażam sobie minę tej dziewczyny, jak się pokazało nieco za dużo Dlatego ja nigdy nie kupuję sukienek bez ramiączek Nie mam zamiaru całą imprezę kontrolować, czy mój biust jest tam, gdzie być powinien



Dziękuję
O raju, przypomniały mi się Twoje wczesniejsze anegdotki na temat teściowej, to musi być strasznie specyficzna kobieta!

Śliczne są melisski z kulkami
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 20:30   #2354
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
O raju, przypomniały mi się Twoje wczesniejsze anegdotki na temat teściowej, to musi być strasznie specyficzna kobieta!

Śliczne są melisski z kulkami
Ech, moja teściowa to ogólnie temat rzeka Wczoraj małżon się z nią widział i dała mi dobre rady, żebym go samego nie puszczała nigdzie, bo do czego to podobne, żeby w jeden weekend był na imprezie firmowej, na której na pewno pił!!! A w ten weekend sam pojechał na zlot samochodowy!!! Czy to normalne, żeby żonaty mężczyzna wychodził sam z domu?? Nie!!! Żonaty mężczyzna powinien z domu wychodzić tylko ze swoją żoną, która od dnia ślubu staje się jego kulą u nogi
Powiedziałam małżonowi tylko, że nie zamierzam słuchać rad od osoby, która tak stłamsiła swojego męża, że już go wgniata obcasem w podłogę Jednak wiem, że zaraz zaczną się pytania rodziny o kryzys, bo więcej jak pewne, że cosik takiego rozpowie Może usłyszę jeszcze, że już pozew o rozwód mamy złożony O tym, że się leczę na bezpłodność już słyszałam, więc teraz rozwód mnie już nie zdziwi
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 20:36   #2355
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Pochwalę się pierwszą wyprzedażową rzeczą Nie licząc stroju kąpielowego
Udało mi się dorwać słynną spódnicę ze Zary Świetna jest, choć małżon stwierdził, że materiał jest taki, jak obicie od syreny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0264054800_1_1_3.jpg (16,6 KB, 115 załadowań)
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 20:52   #2356
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Pochwalę się pierwszą wyprzedażową rzeczą Nie licząc stroju kąpielowego
Udało mi się dorwać słynną spódnicę ze Zary Świetna jest, choć małżon stwierdził, że materiał jest taki, jak obicie od syreny
Bardzo fajna ta spódnica widziałam u Gabi, robi wrażenie choć jest bardzo krótka ale skoro Ty jesteś taka malutka to będzie w sam raz
ja właśnie kliknęłam w Zarze błyszczące czółenka, podobały mi się jak były za 99zł, ale doszłam do wniosku, że nie są tyle warte, a teraz staniały do 59 z 300
i przymierzam się do koszuli i torebki z Mng oraz zegara z allegro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blyszczace czolenka.jpg (12,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blyszczace3.jpg (13,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 83200044_OW.jpg (40,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 83601652_02.jpg (20,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z%25C5%2582oty+zegarek+Geneva.jpg (62,5 KB, 81 załadowań)
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 21:05   #2357
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Pochwalę się pierwszą wyprzedażową rzeczą Nie licząc stroju kąpielowego
Udało mi się dorwać słynną spódnicę ze Zary Świetna jest, choć małżon stwierdził, że materiał jest taki, jak obicie od syreny
zazdroszczę jest świetna
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 21:07   #2358
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Bardzo fajna ta spódnica widziałam u Gabi, robi wrażenie choć jest bardzo krótka ale skoro Ty jesteś taka malutka to będzie w sam raz
ja właśnie kliknęłam w Zarze błyszczące czółenka, podobały mi się jak były za 99zł, ale doszłam do wniosku, że nie są tyle warte, a teraz staniały do 59 z 300
i przymierzam się do koszuli i torebki z Mng oraz zegara z allegro
Ja już na tę spódnicę polowałam od zimy Ale nigdzie jej nie było, potem na wyprzedażach i tu znowu jej nie było, potem był booom jak Gabi wrzuciła fotki i zaczęłam się oswajać z myślą, że już jej nigdzie nie dostanę, bo bym chyba musiała codziennie w Zarze siedzieć od rana Aż tu dzisiaj takla niespodzianka, jedna jedyna w Plazie Jak dzwoniłam przed 15:00 zapytać, czy jeszcze jest, to aż mi serce drżało Na szczęście pan z męskiego (bo tam się dodzwoniłam) był tak cudownie miły, że jak mu powiedziałam, że jadę po nią specjalnie 40 km, to zbunkrował ją na magazynie tak dokładnie, że nikt jej się doszukać nie mógł Dopiero on ją znalazł

Fajne butki, a cena jeszcze fajniejsza Zegarek strasznie podobny do mojego z River Boski

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez ZlaZlosliwaZlosnica Pokaż wiadomość
zazdroszczę jest świetna
Do mnie jeszcze nie dotarło, że ją mam
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 21:16   #2359
mamaNiu
Rozeznanie
 
Avatar mamaNiu
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 515
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Umówiłam się przed chwilą do fryzjera, na razie tylko na konsultację
Rzeczywiście "gryzie" Cię ten temat Ciekawa jestem co postanowisz, szkoda zdrowych włosów ale zmiany kuszą, prawda? Ja bym się odważyła właśnie teraz, latem.
mamaNiu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-02, 21:20   #2360
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Bardzo fajna ta spódnica widziałam u Gabi, robi wrażenie choć jest bardzo krótka ale skoro Ty jesteś taka malutka to będzie w sam raz
ja właśnie kliknęłam w Zarze błyszczące czółenka, podobały mi się jak były za 99zł, ale doszłam do wniosku, że nie są tyle warte, a teraz staniały do 59 z 300
i przymierzam się do koszuli i torebki z Mng oraz zegara z allegro
jeśli się zdecydujesz na zegarek to będę Cię męczyć o wrażenia, bo też bym go chciała, ale na zdjęciach często się mocno świeci i to mnie jakoś zniechęca, a dodam, że mam srebrny i jest bardzo ok [tylko tarcza mu się odbarwiła, nie wiem czemu ale we wszystkich zegarkach tego typu tak mi się robi od słońca]
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 21:35   #2361
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Pochwalę się pierwszą wyprzedażową rzeczą Nie licząc stroju kąpielowego
Udało mi się dorwać słynną spódnicę ze Zary Świetna jest, choć małżon stwierdził, że materiał jest taki, jak obicie od syreny
Świetna jest. Małżon może trochę racji ma, ale to w końcu Tobie ma się podobać

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ech, moja teściowa to ogólnie temat rzeka Wczoraj małżon się z nią widział i dała mi dobre rady, żebym go samego nie puszczała nigdzie, bo do czego to podobne, żeby w jeden weekend był na imprezie firmowej, na której na pewno pił!!! A w ten weekend sam pojechał na zlot samochodowy!!! Czy to normalne, żeby żonaty mężczyzna wychodził sam z domu?? Nie!!! Żonaty mężczyzna powinien z domu wychodzić tylko ze swoją żoną, która od dnia ślubu staje się jego kulą u nogi
Powiedziałam małżonowi tylko, że nie zamierzam słuchać rad od osoby, która tak stłamsiła swojego męża, że już go wgniata obcasem w podłogę Jednak wiem, że zaraz zaczną się pytania rodziny o kryzys, bo więcej jak pewne, że cosik takiego rozpowie Może usłyszę jeszcze, że już pozew o rozwód mamy złożony O tym, że się leczę na bezpłodność już słyszałam, więc teraz rozwód mnie już nie zdziwi
Ludzie uwielbiają plotkować, co? Nie cierpię tego.

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ja już na tę spódnicę polowałam od zimy Ale nigdzie jej nie było, potem na wyprzedażach i tu znowu jej nie było, potem był booom jak Gabi wrzuciła fotki i zaczęłam się oswajać z myślą, że już jej nigdzie nie dostanę, bo bym chyba musiała codziennie w Zarze siedzieć od rana Aż tu dzisiaj takla niespodzianka, jedna jedyna w Plazie Jak dzwoniłam przed 15:00 zapytać, czy jeszcze jest, to aż mi serce drżało Na szczęście pan z męskiego (bo tam się dodzwoniłam) był tak cudownie miły, że jak mu powiedziałam, że jadę po nią specjalnie 40 km, to zbunkrował ją na magazynie tak dokładnie, że nikt jej się doszukać nie mógł Dopiero on ją znalazł

Fajne butki, a cena jeszcze fajniejsza Zegarek strasznie podobny do mojego z River Boski

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------



Do mnie jeszcze nie dotarło, że ją mam
Miło, gdy sprzedawca jest taki pomocny. Ogólnie rzadko trafiam na pomocnych i kompetentnych ludzi w swojej pracy, ale jak już trafię, to dzień staje się przyjemniejszy

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Spróbuj zrobić to stopniowo Podetnij trochę i zobacz jak się czujesz w takiej długości

Ja kiedyś miałam włosy do pasa, później do łopatek, aż mnie naszło i poczułam, że muszę je obciąć i mimo, że wiele osób mi to odradzało, to nigdy nie żałowałam tej decyzji i do dzisiaj noszę krótkie, mimo kilkurazowych epizodów zapuszczania Ostatnio przez rok zapuszczałam włosy, miałam już do obojczyków, ale poczułam, że to jednak nie to - znowu obcięłam nam krótko i czuję się "sobą" Lubię mieć krótką, zadziorną fryzurę, lubię mieć odkrytą szyję, mam wrażenie, że wtedy twarz wygląda lepiej

a jakbym kiedyś się nie zdecydowała obciąć, to nawet bym nie wiedziała, że to tak fajnie wygląda
Coś w tym jest. Kiedyś miałam "parcie" na zapuszczanie i na długie włosy. Teraz w bobie do ramion czuję się najlepiej Chyba z wiekiem człowiek mądrzeje
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 21:44   #2362
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ja już na tę spódnicę polowałam od zimy Ale nigdzie jej nie było, potem na wyprzedażach i tu znowu jej nie było, potem był booom jak Gabi wrzuciła fotki i zaczęłam się oswajać z myślą, że już jej nigdzie nie dostanę, bo bym chyba musiała codziennie w Zarze siedzieć od rana Aż tu dzisiaj takla niespodzianka, jedna jedyna w Plazie Jak dzwoniłam przed 15:00 zapytać, czy jeszcze jest, to aż mi serce drżało Na szczęście pan z męskiego (bo tam się dodzwoniłam) był tak cudownie miły, że jak mu powiedziałam, że jadę po nią specjalnie 40 km, to zbunkrował ją na magazynie tak dokładnie, że nikt jej się doszukać nie mógł Dopiero on ją znalazł

Fajne butki, a cena jeszcze fajniejsza Zegarek strasznie podobny do mojego z River Boski

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------



Do mnie jeszcze nie dotarło, że ją mam
Takie zakupy cieszą najbardziej miło ze strony tego pana, bo w końcu wyprzedażowych rzeczy nie odkładają pewnie wyczuł desperację w głosie myślałam wcześniej, że mieszkasz w samym Poznaniu

A zegarek kosztuje aż 20zł + przesyłka więc nie liczę na długą żywotność, ale za tę cenę nie będzie szkoda, a kiedyś postawię sobie cel, żeby odłożyć na jakiś porządny
Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
jeśli się zdecydujesz na zegarek to będę Cię męczyć o wrażenia, bo też bym go chciała, ale na zdjęciach często się mocno świeci i to mnie jakoś zniechęca, a dodam, że mam srebrny i jest bardzo ok [tylko tarcza mu się odbarwiła, nie wiem czemu ale we wszystkich zegarkach tego typu tak mi się robi od słońca]
Nie ma sprawy zaraz go chyba kliknę j/w - kwota niska więc w razie czego nie będę płakać

Kari - odnośnie torebki, o którą pytałaś... tak jak dziewczynom, nie podoba mi się logo firmy ale to, że jest to inspiracja Korsem w Zarze też plagiatują, a my to kupujemy, Re kopiuje Zarę... najbardziej odpycha mnie od podróbek, które podrabiają model i podpisują się oryginalną marką, także jeśli torebka Ci się podoba i nie przeszkadza Ci, że jest tak dosadnie zainspirowana oryginałem to kup
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 03:51   #2363
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Pochwalę się pierwszą wyprzedażową rzeczą Nie licząc stroju kąpielowego
Udało mi się dorwać słynną spódnicę ze Zary Świetna jest, choć małżon stwierdził, że materiał jest taki, jak obicie od syreny
Szukałam jej trochę, ale u mnie ani w sklepach ani na stronie nie ma:/ zazdroszczę, bo tez na nią poluje!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.

Edytowane przez lakeithia
Czas edycji: 2013-07-03 o 03:52
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 07:44   #2364
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość

Ale masz fajną teściową Zazdroszczę Moja teściowa nic by mi nie dała, zresztą nawet bym od niej nie przyjęła, bo potem by tylko po rodzinie latała i wymyślała historie
Wrzuć nam foto, jak będziesz ją miała już gotową
Nie narzekam Jest bardzo fajna (odpukać!). Często robi mi miłe niespodzianki, a to jakiś balsam do ciała w ładnym opakowaniu (np. miszka mikki z H&M ) a to jakaś duża torba na dojazdy na uczelnię z atomosphere bo ona jednak jest za stara na taką i szkoda żeby u niej leżała (nowa, z metką - z resztą taką właśnie miałam zamiar sobie kupić więc tym bardziej się ucieszyłam No i teraz tą sukienką już w ogóle mnie kupiła Oczywiście jak już będę miała to pokaże, choć mam problem z aparatem więc jeśli nie teraz to z pewnością jakieś zdjęcie z wesela wstawię

Twojej teściowej nie zazdroszczę, ale masz do niej i tak świetne podejście i tak trzymaj


Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ech, moja teściowa to ogólnie temat rzeka Wczoraj małżon się z nią widział i dała mi dobre rady, żebym go samego nie puszczała nigdzie, bo do czego to podobne, żeby w jeden weekend był na imprezie firmowej, na której na pewno pił!!! A w ten weekend sam pojechał na zlot samochodowy!!! Czy to normalne, żeby żonaty mężczyzna wychodził sam z domu?? Nie!!! Żonaty mężczyzna powinien z domu wychodzić tylko ze swoją żoną, która od dnia ślubu staje się jego kulą u nogi
Powiedziałam małżonowi tylko, że nie zamierzam słuchać rad od osoby, która tak stłamsiła swojego męża, że już go wgniata obcasem w podłogę Jednak wiem, że zaraz zaczną się pytania rodziny o kryzys, bo więcej jak pewne, że cosik takiego rozpowie Może usłyszę jeszcze, że już pozew o rozwód mamy złożony O tym, że się leczę na bezpłodność już słyszałam, więc teraz rozwód mnie już nie zdziwi
co za babsztyl!! Jak może rozpowiadać takie rzeczy? Nawet jeśli byś się leczyła to jest tylko i wyłącznie Wasza sprawa i nic jej do tego,a już na pewno nie wszystkim innym, którym opowiada o tym! Ja bym się z nią rozpreawiła

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Pochwalę się pierwszą wyprzedażową rzeczą Nie licząc stroju kąpielowego
Udało mi się dorwać słynną spódnicę ze Zary Świetna jest, choć małżon stwierdził, że materiał jest taki, jak obicie od syreny

Fajna! Nie wiem gdzie się uchowałam, że pierwszy raz ją widzę

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
ja właśnie kliknęłam w Zarze błyszczące czółenka, podobały mi się jak były za 99zł, ale doszłam do wniosku, że nie są tyle warte, a teraz staniały do 59 z 300
i przymierzam się do koszuli i torebki z Mng oraz zegara z allegro
ale okazja!

Ja obkupiłam się za to w farby, wałki, unigrunti inne akcestoria do remontu pokoju
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 08:53   #2365
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Katia dzięki za namiary na zumbę

Elizka, dzięki za sugestię ale wolę sama pójść i się przekonać, szczególnie, że mam koleżankę, która chodzi na zumbę od 3 lat i nigdy sobie nic nie uszkodziła, ma za to więcej energii, fajną figurę i dobry nastrój dzięki tym zajęciom chociaż sama przyznaje, że najważniejsze na jaką osobę prowadzącą się trafi bo może być różnie

Forget_me co do cen to opinie o tym, że jest bardzo drogo są mocno przesadzone na pewno jest drożej niż np.w Bułgarii w której byliśmy rok temu, ale tam było wręcz śmiesznie tanio ( piwo w knajpie w przeliczeniu na nasze kosztowało 3zł (!) a obiad dwudaniowy 15 ) ale myślę, że nie rujnuje kieszeni. Ceny porównałabym do tych nad polskim morzem, piwo w sklepie kosztuje ok 1 euro, obiad w tawernie 7-8 euro (taki konkretny z mięsem lub rybą), woda mineralna 0,5l 40 eurocentów wynajęcie roweru na cały dzień 5 euro

także ja ze dwojej strony jak najbardziej polecam
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 11:43   #2366
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Stęskniłam się za Wami
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 11:58   #2367
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Stęskniłam się za Wami
Cześć!
Jak nowe życie? Opowiadaj!!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 16:27   #2368
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Gdzie znajde ray bany w w korzystnej cenie ? Nie chce kupowac na all bo i tak pewnie ciezko byloby mi znalezc orginalne .. Moze macie jakies godne polecenia sklepy internetowe ?
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 17:01   #2369
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Stęskniłam się za Wami
opowiadaj
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 17:07   #2370
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Cześć!
Jak nowe życie? Opowiadaj!!
Jutro zaczynam nową pracę, jestem pełna pozytywnej energii No i nie mogę się doczekać pierwszej wypłaty (a wypłaty co tydzień ) Miałam się jutro przeprowadzać, ale nie znalazłam żadnego mieszkania i zostaję jeszcze miesiąc tu gdzie jestem. Oby wszystko się ułożyło
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.