Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-20, 21:42   #3571
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Dobry wieczór
Kope lat
Zwracam sie z nietypowym może pytaniem ale w końcu sporo tu lekarek i farmaceutek

Zrobiłam porządki w apteczce i mam cała torbę starych rożnych leków. Czy to prawda ze trzeba je zanieść do apteki? Czy apteka ma obowiązek je przyjac?

Będę wdzięczna za odpowiedz
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 21:47   #3572
mamaNiu
Rozeznanie
 
Avatar mamaNiu
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 515
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Teraz czytam biografię Marii Callas. Coś mnie ostatnio na biografie wzięło.
"Zbyt dumna, zbyt krucha"? Świetna książka

Mnie ostatnio zachwyciły:
"Sekretny język kwiatów" Diffenbaugh.
"Miłość w kasztanie zaklęta" Oleksa,
"Nie zostawiaj mnie" Jeromin-Gałuszki

Czytam b. dużo, różne gatunki od obyczajowych i biograficznych po thrillery i z rzadka fantastykę. Jednak nie mam czasu na ambitniejsze powieści.
Madzia Gretkowskiej przerobiłam "Polkę" i podobała mi się, ale zniechęciła mnie ona do siebie jednym stwierdzeniem i więcej jej nie wezmę (strajk ). Terakowskiej czytałam wszystko oprócz coś tam z Kotem, ale dawno to było.Na Murakamiego nie mam odwagi

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Kope lat
Zwracam sie z nietypowym może pytaniem ale w końcu sporo tu lekarek i farmaceutek

Zrobiłam porządki w apteczce i mam cała torbę starych rożnych leków. Czy to prawda ze trzeba je zanieść do apteki? Czy apteka ma obowiązek je przyjac?

Będę wdzięczna za odpowiedz
Nie jestem farmaceutką, ale ja faktycznie przeterminowane leki zanoszę do pojemnika przy aptece.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
wklejam swoje ostatnie zestawy
Jak zwykle elegancko i z klasą, ciągle zazdroszczę Ci serduszek i figury.
Matko moja, odstawiłam piguły i tyję! Zalamię się chyba
mamaNiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 22:09   #3573
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Swego czasu chętnie czytałam to forum: http://forum.butwbutonierce.pl/ Kopalnia wiedzy o męskim ubiorze Bardzo lubię też blog http://mrvintage.pl/ i http://macaronitomato.blogspot.com/.
Dzięki
wychodzi na to, że czarny garnitur na wesele po 18 może byc
fajnie, że co raz więcej mężczyzn interesuje się taką tematyką.

Cytat:
Napisane przez Adele Marie Pokaż wiadomość
Chętnie się podzielę wrażeniami na temat ostatnio przeczytanych książek:
1. Zaczytuję się w książkach Romy Ligockiej. "Dziewczynkę w czerwonym płaszczyku" większość zna, ale jej inne książki też są godne polecenia, np. "Dobre dziecko". Nie jest to literatura łatwa i przyjemna, ale dobrze się czyta.
2. L. Lokko "Gorzka czekolada" Coś lżejszego. Powieść obyczajowa o trzech różnych kobietach i o tym, jak układa im się życie. Bardzo mi się podobała.
3. M. Fitousi "Helena Rubinstein" wciągająca biografia kobiety z biednej żydowskiej rodziny z Krakowa, która zbudowała imperium kosmetyczne. Bardzo ciekawe fragmenty o tym, jak wyglądały jej salony piękności i jak zabiegała o bogate klientki.
4. E. Stachniak "Katarzyna Wielka" wbrew pozorom nie tylko dla miłośników historii. Ciekawa powieść o tym, jak z zakompleksionej i nieśmiałej księżniczka Katarzyna stała się jedną z najbardziej bezwzględnych kobiet w historii. Obawiam się, że historycy mieliby kilka uwag co do tej książki, ale mnie się bardzo podobała. Wciągnęły mnie intrygi na dworze rosyjskim.
5. Teraz czytam "Miłość oraz inne dysonanse" J. L. Wiśniewskiego i I. Wownenko.

Dziewczyny, jestem taka zła na siebie. Wczoraj byłam na zakupach i w takim małym sklepiku kupiłam tunikę. Kolorowa, we wzorki . Zapłaciłam za nią 140 zł. Nie wiem co mnie zamroczyło. Już w drodze do domu przestała mi się podobać, a w tym sklepiku zwrotów i wymian nie ma. Nawet jej nie odsprzedam za taką kwotę bo na pewno nie jest tyle warta. Cisnęłam ją w najdalszy kąt szafy. I zła jestem bo mogłam sobie za to kupić spódnicę tulipanka z Zary.
Obiecałam sobie, że już nic nie kupię w sklepie, gdzie nie ma możliwości zwrotu.
Pogrubioną książkę Ligockiej przeczytałam i podobała mi się, skoro polecasz inne pozycje to muszę kiedyś przeczytac
Też jestem za tym, żebyś pokazała nam tę tunikę, może nie jest taka zła i ciekawie ją wykorzystasz szkoda tak ciskac w kąt 140zł!
Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
super, a ostatni rewelacja

Cytat:
Napisane przez laclos Pokaż wiadomość
Podczytuję od dawna, a teraz wejdę w wątek bez ceregieli


Blog mr Vintage jest skarbnica wiedzy na temat eleganckiej mody męskiej i smart casual. Polecam zwłaszcza wpis o pierwszym garniturze i jak ubrać sie na wesele (pytanie 1).


O właśnie

Dodatkowo polecam książkę "Sztuka życia dla mężczyzn" Przemka Bociągi z bloga Smak Nabyty i Szczepana Twardocha. Jeszcze nie czytałam, ale przeglądałam w empiku.
Dzięki
chociaż po lekturę książki raczej nie sięgnę, może gdybym była facetem
Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziękuję



Dziękuję Pasuje do figury, leży bardzo dobrze (góra), ale nie wiem czy dół nie opięty za bardzo :/ myslę jeszcze co z tą podszewką



Bardzo ładna!


Dziękuję Pasowałaby do garnituru tżta


Zrobiła mi się dziura na tyłku dziś! Mam czarne, lekkie spodnie ze Stradiego. Bardzo je lubię, ale jak widać materiał dość słaby :/ Na szczęście nie jest jakaś ogromna (no ale widoczna) i mam dziś dłuższą bluzkę także spokojnie ją zakrywa dotrę jakoś do domu
Może nam się pokażesz?
Współczuję, całe szczęście miałaś się czym zakryc mojej koleżance kiedyś spodnie pękły na pupie na imprezie
Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Widzę ładną kolekcję wosków Te czerwone są z Mango (o tutaj klik). Jeśli tak - jak z rozmiarówką?

Dziewczyny, idealne sukienki na wesele
Tak, to są te. Białe również z Mango. Obie pary mam 34, chociaż z zimowej kolekcji mam 36 tak jak i dwie pary jeansów z Mng. Czarne z giełdy odzieżowej.


Cytat:
Napisane przez ZlaZlosliwaZlosnica Pokaż wiadomość
bardzo ładnie wyglądasz

Cytat:
Napisane przez mamaNiu Pokaż wiadomość
"Zbyt dumna, zbyt krucha"? Świetna książka

Mnie ostatnio zachwyciły:
"Sekretny język kwiatów" Diffenbaugh.
"Miłość w kasztanie zaklęta" Oleksa,
"Nie zostawiaj mnie" Jeromin-Gałuszki

Czytam b. dużo, różne gatunki od obyczajowych i biograficznych po thrillery i z rzadka fantastykę. Jednak nie mam czasu na ambitniejsze powieści.
Madzia Gretkowskiej przerobiłam "Polkę" i podobała mi się, ale zniechęciła mnie ona do siebie jednym stwierdzeniem i więcej jej nie wezmę (strajk ). Terakowskiej czytałam wszystko oprócz coś tam z Kotem, ale dawno to było.Na Murakamiego nie mam odwagi

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------



Nie jestem farmaceutką, ale ja faktycznie przeterminowane leki zanoszę do pojemnika przy aptece.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------



Jak zwykle elegancko i z klasą, ciągle zazdroszczę Ci serduszek i figury.
Matko moja, odstawiłam piguły i tyję! Zalamię się chyba
Dziękuję kochana po mnie może nie widac, bo lustro+mój aparat z tel. ukrywa takie mankamenty, ale też trochę przybrałam, poza tym wciąż nie robię nic z poprawą jędrności
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 22:28   #3574
tinka19922
Raczkowanie
 
Avatar tinka19922
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 194
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Murakamiego czytałam"Ślepa wierzba i śpiąca kobieta" - polecam bardzo. Jest to zbiór opowiadań, więc można czytać wybiórczo, jak się znajdzie czas. Fajnie, że przypomniałyście o tym autorze, z chęcią poszukam jeszcze innych jego książek.
tinka19922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 22:30   #3575
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez mamaNiu Pokaż wiadomość
"Zbyt dumna, zbyt krucha"? Świetna książka

Mnie ostatnio zachwyciły:
"Sekretny język kwiatów" Diffenbaugh.
"Miłość w kasztanie zaklęta" Oleksa,
"Nie zostawiaj mnie" Jeromin-Gałuszki

Czytam b. dużo, różne gatunki od obyczajowych i biograficznych po thrillery i z rzadka fantastykę. Jednak nie mam czasu na ambitniejsze powieści.
Madzia Gretkowskiej przerobiłam "Polkę" i podobała mi się, ale zniechęciła mnie ona do siebie jednym stwierdzeniem i więcej jej nie wezmę (strajk ). Terakowskiej czytałam wszystko oprócz coś tam z Kotem, ale dawno to było.Na Murakamiego nie mam odwagi

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------


Nie jestem farmaceutką, ale ja faktycznie przeterminowane leki zanoszę do pojemnika przy aptece.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------


Jak zwykle elegancko i z klasą, ciągle zazdroszczę Ci serduszek i figury.
Matko moja, odstawiłam piguły i tyję! Zalamię się chyba
Tak to ta.

W ogóle wciągnęłam się ostatnio w serial Mad Men. Super jest .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 02:48   #3576
zielona2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 507
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Dziewczyny widzę ze Wy tu wszystkie 34/36.

Ja tu chyba jakiś wielkolud jestem bo 40/42 no chyba ze macie mniej niż 170 wzrostu to śpię spokojnie
zielona2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 06:39   #3577
Goniak2
Zakorzenienie
 
Avatar Goniak2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzie wiosna spaliną oddycha
Wiadomości: 5 452
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Kope lat
Zwracam sie z nietypowym może pytaniem ale w końcu sporo tu lekarek i farmaceutek

Zrobiłam porządki w apteczce i mam cała torbę starych rożnych leków. Czy to prawda ze trzeba je zanieść do apteki? Czy apteka ma obowiązek je przyjac?

Będę wdzięczna za odpowiedz
Jeśli apteka ma pojemnik, to ma obowiązek przyjąć leki W mojej aptece jest pojemnik, ale tylko na 'proszki', czyli nie przyjmujemy maści, syropów itp. I zawsze prosimy pacjentów, żeby wrzucali same blistry, bez opakowań zewnętrznych, ulotek itd. Inaczej pojemnik jest pełny po jednym dniu.
__________________
http://ww.dailypositivequotes.com/qu...h-it-do-it.jpg

“The only place where success comes before work is dictionary”


Goniak2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 06:47   #3578
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV



Dawno do Was nie zaglądałam ale mam ciężki okres w pracy, w której siedzę od rana do wieczora A w temacie sukienek też znalazłam w sobotę swoją A już obmyślałam plan poszukania czegoś w szafie.

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia sukienki na wesele
Też ją przymierzałam, ale przy moim wzroście była prawie do kolan i zniekształcała mi proporcje. Ale świetnie podkreśla talię
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 07:18   #3579
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Kope lat
Zwracam sie z nietypowym może pytaniem ale w końcu sporo tu lekarek i farmaceutek

Zrobiłam porządki w apteczce i mam cała torbę starych rożnych leków. Czy to prawda ze trzeba je zanieść do apteki? Czy apteka ma obowiązek je przyjac?

Będę wdzięczna za odpowiedz
wracaj do nas
Na stronie Urzędu Miasta masz listę aptek, która zbiera przeterminowane leki - bez zewnętrznych kartonowych opakowań - czyli blistry luzem, dobrze zakręcone butelki (syropy, krople), nie wrzucasz strzykawek, igieł i termometrów - te idą do pojemnika a odpady niebezpieczne, w każdym mieście taki jest, też trzeba namierzyć na stronie UM.

Cytat:
Napisane przez mamaNiu Pokaż wiadomość
"Zbyt dumna, zbyt krucha"? Świetna książka

Mnie ostatnio zachwyciły:
"Sekretny język kwiatów" Diffenbaugh.
"Miłość w kasztanie zaklęta" Oleksa,
"Nie zostawiaj mnie" Jeromin-Gałuszki

Czytam b. dużo, różne gatunki od obyczajowych i biograficznych po thrillery i z rzadka fantastykę. Jednak nie mam czasu na ambitniejsze powieści.
Madzia Gretkowskiej przerobiłam "Polkę" i podobała mi się, ale zniechęciła mnie ona do siebie jednym stwierdzeniem i więcej jej nie wezmę (strajk ). Terakowskiej czytałam wszystko oprócz coś tam z Kotem, ale dawno to było.Na Murakamiego nie mam odwagi
Dzięki

Cytat:
Napisane przez tinka19922 Pokaż wiadomość
Murakamiego czytałam"Ślepa wierzba i śpiąca kobieta" - polecam bardzo. Jest to zbiór opowiadań, więc można czytać wybiórczo, jak się znajdzie czas. Fajnie, że przypomniałyście o tym autorze, z chęcią poszukam jeszcze innych jego książek.
Dzięki dziewczyny, już robię listę
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 08:14   #3580
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Ja już powoli witam się z jesienią (nie żebym narzekała, jesień i wiosnę lubię najbardziej) i postanowiłam, że w tym roku pójdę po rozum do głowy i zainwestuję w porządną, puchową kurtkę. Jesienią i zimą często choruję, a że straszny ze mnie zmarźluch, pewnie zacznę nosić ją we wrześniu Wybór padł na Zarę, ta w załączniku. Co myślicie ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3625227800_1_1_1.jpg (52,3 KB, 188 załadowań)
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 09:58   #3581
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja już powoli witam się z jesienią (nie żebym narzekała, jesień i wiosnę lubię najbardziej) i postanowiłam, że w tym roku pójdę po rozum do głowy i zainwestuję w porządną, puchową kurtkę. Jesienią i zimą często choruję, a że straszny ze mnie zmarźluch, pewnie zacznę nosić ją we wrześniu Wybór padł na Zarę, ta w załączniku. Co myślicie ?
Fajna!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 10:27   #3582
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez zielona2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny widzę ze Wy tu wszystkie 34/36.

Ja tu chyba jakiś wielkolud jestem bo 40/42 no chyba ze macie mniej niż 170 wzrostu to śpię spokojnie
Śpij spokojnie, chyba spora częśc ma 165cm i mniej
Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja już powoli witam się z jesienią (nie żebym narzekała, jesień i wiosnę lubię najbardziej) i postanowiłam, że w tym roku pójdę po rozum do głowy i zainwestuję w porządną, puchową kurtkę. Jesienią i zimą często choruję, a że straszny ze mnie zmarźluch, pewnie zacznę nosić ją we wrześniu Wybór padł na Zarę, ta w załączniku. Co myślicie ?
Fajna jest, chociaż mnie brakowałoby pewnie paska
Też jestem zmarźluch i też szybko noszę grubsze kurtki, a potem późno chowam je do szafy
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 10:35   #3583
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja już powoli witam się z jesienią (nie żebym narzekała, jesień i wiosnę lubię najbardziej) i postanowiłam, że w tym roku pójdę po rozum do głowy i zainwestuję w porządną, puchową kurtkę. Jesienią i zimą często choruję, a że straszny ze mnie zmarźluch, pewnie zacznę nosić ją we wrześniu Wybór padł na Zarę, ta w załączniku. Co myślicie ?
ładna i ten futrzasty kaptur wygląda tak przytulnie, akurat żeby założyć w trakcie trzaskającego mrozu
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 10:40   #3584
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Śpij spokojnie, chyba spora częśc ma 165cm i mniej


Fajna jest, chociaż mnie brakowałoby pewnie paska
Też jestem zmarźluch i też szybko noszę grubsze kurtki, a potem późno chowam je do szafy
Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
ładna i ten futrzasty kaptur wygląda tak przytulnie, akurat żeby założyć w trakcie trzaskającego mrozu
Ja nie znoszę pasków przy płaszczach czy kurtkach A jednym z kryteriów wyboru kurtki był właśnie kaptur
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 11:00   #3585
emely
Rozeznanie
 
Avatar emely
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 787
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Tak, jak dziewczyny doradzały: bikery lub trampki, ramoneskę i ja wyobrażam sobie dodatkowo jakąś sukienkę lub krótkie jeansowe szorty i koszulkę.



Gratuluję Tża



Zasoby mojej mamy mnie nie zaskoczyły Niestety cierpię na brak biżuterii, a dużych naszyjników to w ogóle nie mam mimo że tak mi się podobają Muszę w końcu to zmienić!



Też chętnie zobaczę! Jaką fryzurkę planujesz zrobić u fryzjera?



Dziękuję Przymierz, a nuż będziesz czuła się świetnie w takiej długości.



Dziękuję Sukienka opina niesamowicie! A materiał jest dresowy średniej grubości. Czułam się w niej świetnie i nie uważam, żebym przez ten dresowy materiał wyglądała nieelegancko. Czułam się bardzo elegancko. Zresztą wolę taką dresową elegancję niż satynę lub neonową sukienkę wyglądającą, jak tunika



Dziękuję



Masz rację!

Dziękuję



Niestety się nie wybawiłam

Dziękuję Ostatecznie założyłam te zarowe sandałki (są niesamowicie wygodne i pierwszy raz tak długo je miałam i jako chyba jedyna wytrzymałam w obcasach całe wesele; żadnych otarć ani ranek, jedynie rano bolały mnie poduszki stóp), tę kolorową torebkę i perłowe kolczyki, których i tak nie było widać przez moje włosy. Naszyjnika żadnego nie miałam, bo nie znalazłam niczego, co by mogło pasować, ale bez niego też czułam się bardzo dobrze Paznokcie miałam pomalowane na czarno, dokleiłam kępki rzęs i podkreśliłam mocno usta.

Też czasami chciałabym wreszcie mieć kogoś...



Na moim wesele podobnie plus neonowe krótkie kiecki wyglądające, jak tuniki

Jak się bawiłaś?
Kupiłam decathlonową bluzę , ale czy ona nie jest za długa do naszej sukienki z pagonami ?.

Co to za sandałki ?, spośród 3/4 moich zarowskich butów, wygodna jest aż jedna para .

Mam nadzieję, że na każdego w końcu przyjdzie pora .


Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
a jakie to są w takim razie typowo wieczorowe okazje? I co z egzaminami, obronami itd.? Zaskoczyłaś mnie, bo nie wiedziałam o tym, zwłaszcza, że wczoraj próbowałam znaleźc jakieś wiarygodne źródło na ten temat i na jednej ze stron napisane było, że wręcz wskazane jest dla mężczyzn ubrac czarny garnitur
poza tym, jak tak sobie myślę, że jakieś mniej zamożne kobiety mogą dysponowac jedynie "małą czarną" zgodnie z zasadą, że to must have każdej kobiecej szafy i miałyby nie iśc na wesele, bo nie stac ich na inną kreację, a panna młoda sobie nie życzy czerni nie chciałabym byc zaproszona na takie wesele


wklejam swoje ostatnie zestawy
Nudziak
__________________

Edytowane przez emely
Czas edycji: 2013-08-21 o 11:01
emely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 11:48   #3586
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja już powoli witam się z jesienią (nie żebym narzekała, jesień i wiosnę lubię najbardziej) i postanowiłam, że w tym roku pójdę po rozum do głowy i zainwestuję w porządną, puchową kurtkę. Jesienią i zimą często choruję, a że straszny ze mnie zmarźluch, pewnie zacznę nosić ją we wrześniu Wybór padł na Zarę, ta w załączniku. Co myślicie ?
fajna chociaż ja tak jak Olcia potrzebowałabym paska sama w tym roku będę musiała rozejrzeć się za nową puchówką
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 12:37   #3587
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
wklejam swoje ostatnie zestawy
Naprawdę jesteś zgrabna! Czerwone woski i serduszka

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcie swojej sukienki z Mohito. Ładna? Nie wiem czy ubrać ją wesele czy na poprawiny i w czy ją zostawić czy nie. Jakaś jestem ostatnio niezdecydowana
Podoba mi się! A pokażesz tę drugą sukienkę? Wtedy doradzimy

Cytat:
Napisane przez zielona2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny widzę ze Wy tu wszystkie 34/36.

Ja tu chyba jakiś wielkolud jestem bo 40/42 no chyba ze macie mniej niż 170 wzrostu to śpię spokojnie
Śpij spokojnie, bo ja mam 1.68 i po tym kilkudniowym obżarstwie w domu raczej teraz kwalifikuję się do 38

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość


Dawno do Was nie zaglądałam ale mam ciężki okres w pracy, w której siedzę od rana do wieczora A w temacie sukienek też znalazłam w sobotę swoją A już obmyślałam plan poszukania czegoś w szafie.
Pokażesz swoją sukienkę?

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja już powoli witam się z jesienią (nie żebym narzekała, jesień i wiosnę lubię najbardziej) i postanowiłam, że w tym roku pójdę po rozum do głowy i zainwestuję w porządną, puchową kurtkę. Jesienią i zimą często choruję, a że straszny ze mnie zmarźluch, pewnie zacznę nosić ją we wrześniu Wybór padł na Zarę, ta w załączniku. Co myślicie ?
Też tak postanowiłam!!! Też straszny ze mnie zmarzluch Ta kurtka też wpadła mi w oko na stronie, ale nie miałam okazji jeszcze jej zobaczyć na żywo. Mam czarną puchową kurtkę z Zary sprzed dwóch lub trzech lat i nadal noszę, ale jest bez kaptura. Mam też oversize brązowe futerko z Zary z kapturem, ale jest nieocieplane i ma krótkie rękawki. Więc teraz w końcu zmądrzeję i zainwestuję w coś naprawdę ciepłego i z kapturem! Marzy mi się kurtka w kolorze granatowym ze złotymi elementami Na pewno jeszcze się pojawią inne modele, więc czekam z niecierpliwością. Dodatkowo myślę nad zakupieniem ciepłych butów- Emu lub Uggi. Macie? Polecacie?



Cytat:
Napisane przez emely Pokaż wiadomość
Kupiłam decathlonową bluzę , ale czy ona nie jest za długa do naszej sukienki z pagonami ?.

Co to za sandałki ?, spośród 3/4 moich zarowskich butów, wygodna jest aż jedna para .

Mam nadzieję, że na każdego w końcu przyjdzie pora .
Brawo W jakim kolorze?
Ja właśnie dzisiaj noszę decathlonową szarą bluzę Pogoda się zepsuła i to jedyne ubranie z długim rękawem, które wzięłam do domu (na szczęście). Nawet jeansów nie mam i chodzę w długiej sukience, a na to bluza i jest mi tak ciepło

Myślę, że nie jest za długa Jeśli tak to można ją tak fajnie podwinąć lub ułożyć, żeby z jednej strony była dłuższa, a z drugiej krótsza, ale żeby wciąż eksponowała rozkloszowanie sukienki Namieszałam, ale mam nadzieję, że wiesz, co mam na myśli

Te czarne sandałki- dodaję zdjęcie. Są z poprzedniej kolekcji i mimo wysokości naprawdę wygodne i stabilne i nie mam żadnych otarć, a zawsze wszystkie nowe buty mnie kaleczą. Są skórzane, więc myślę, że to wpłynęło na ich komfort. Która aż jedna para zarowych jest wygodna dla Ciebie?


Kupiłam dzisiaj walizkę. Nie Samsonite niestety, ale mam nadzieję, że posłuży mi na lata, bo zapłaciłam niemało.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-07-27 19.05.00r.jpg (81,0 KB, 31 załadowań)
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/




Edytowane przez lleenka
Czas edycji: 2013-08-21 o 21:07
lleenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 12:44   #3588
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość


Podoba mi się! A pokażesz tę drugą sukienkę? Wtedy doradzimy
Pokażę Ale muszę zrobić zdjęcie. W weekend


Kupiłam dziś kolejne opakowanie maski drożdżowej Cieszę się, że sklepy zielarskie w mojej miejscowości powiększają ofertę rosyjskich kosmetyków. Dziś była dostawa,ale jeszcze nie wypakowana także myślę, że jutro zajrzę i jeszcze coś sobie zakupię
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 12:46   #3589
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Naprawdę jesteś zgrabna! Czerwone woski i serduszka



Podoba mi się! A pokażesz tę drugą sukienkę? Wtedy doradzimy



Śpij spokojnie, bo ja mam 1.68 i po tym kilkudniowym obżarstwie w domu raczej teraz kwalifikuję się do 38



Pokażesz swoją sukienkę?



Też tak postanowiłam!!! Też straszny ze mnie zmarzluch Ta kurtka też wpadła mi w oko na stronie, ale nie miałam okazji jeszcze jej zobaczyć na żywo. Mam czarną puchową kurtkę z Zary sprzed dwóch lub trzech lat i nadal noszę, ale jest bez kaptura. Mam też oversize brązowe futerko z Zary z kapturem, ale jest nieocieplane i mam krótkie rękawki. Więc teraz w końcu zmądrzeję i zainwestuję w coś naprawdę ciepłego i z kapturem! Marzy mi się kurtka w kolorze granatowym ze złotymi elementami Na pewno jeszcze się pojawią inne modele, więc czekam z niecierpliwością. Dodatkowo myślę nad zakupieniem ciepłych butów- Emu lub Uggi. Macie? Polecacie?





Brawo W jakim kolorze?
Ja właśnie dzisiaj noszę decathlonową szarą bluzę Pogoda się zepsuła i to jedyne ubrane z długim rękawem, które wzięłam do domu (na szczęście). Nawet jeansów nie mam i chodzę w długiej sukience, a na to bluza i jest mi tak ciepło

Myślę, że nie jest za długa Jeśli tak to można ją tak fajnie podwinąć lub ułożyć, żeby z jednej strony była dłuższa, a z drugiej krótsza, ale żeby wciąż eksponowała rozkloszowanie sukienki Namieszałam, ale mam nadzieję, że wiesz, co mam na myśli

Te czarne sandałki- dodaję zdjęcie. Są z poprzedniej kolekcji i mimo wysokości naprawdę wygodne i stabilne i nie mam żadnych otarć, a zawsze wszystkie nowe buty mnie kaleczą. Są skórzane, więc myślę, że to wpłynęło na ich komfort. Która aż jedna para zarowych jest wygodna dla Ciebie?


Kupiłam dzisiaj walizkę. Nie Samsonite niestety, ale mam nadzieję, że posłuży mi na lata, bo zapłaciłam niemało.
Polecam Emu, ale tylko i wyłącznie na suchą pogodę. Zupełnie nie sprawdzają się na deszcze i śnieżyce.

Ag, w Poznaniu kupiłaś?
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 12:49   #3590
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Pokażę Ale muszę zrobić zdjęcie. W weekend


Kupiłam dziś kolejne opakowanie maski drożdżowej Cieszę się, że sklepy zielarskie w mojej miejscowości powiększają ofertę rosyjskich kosmetyków. Dziś była dostawa,ale jeszcze nie wypakowana także myślę, że jutro zajrzę i jeszcze coś sobie zakupię
Jestes zadowolona z jej efektów ?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 13:00   #3591
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Pokażę Ale muszę zrobić zdjęcie. W weekend


Kupiłam dziś kolejne opakowanie maski drożdżowej Cieszę się, że sklepy zielarskie w mojej miejscowości powiększają ofertę rosyjskich kosmetyków. Dziś była dostawa,ale jeszcze nie wypakowana także myślę, że jutro zajrzę i jeszcze coś sobie zakupię
Super Więc czekam(y)!

Jeszcze nie spotkałam się z rosyjskimi kosmetykami stacjonarnie, ale może dlatego, że nie zaglądam do zielarskich. Przy najbliższej okazji sprawdzę. Też mam już drugie opakowanie maski drożdżowej U mnie najlepiej sprawdza się nałożona na kilka godzin pod czepek. Wcześniej zawsze nakładam łopianowy olej (polecany przez blekitne_niebo) na maksymalnie kilka godzin.

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Polecam Emu, ale tylko i wyłącznie na suchą pogodę. Zupełnie nie sprawdzają się na deszcze i śnieżyce.
A jaki konkretnie model polecasz? Tak, czytałam, że tylko na suchą pogodą. A na deszcze mam kalosze z Decathlona
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/



lleenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 13:12   #3592
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość

Ag, w Poznaniu kupiłaś?
Nie.
W Zielonej Górze.

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Jestes zadowolona z jej efektów ?
Tak Mam po niej bardzo lekkie włosy Lubię ten efekt Moim zdaniem do zniszczonych włosów się nie nadaje, ale do zdrowych jak najbardziej no i zauwazyłam że mi włosy ruszyły, ale nie wiem czy to dzięki tej masce czy dzięki rycynie. A może to ta mieszanka tak je wypchnęła?

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość

Jeszcze nie spotkałam się z rosyjskimi kosmetykami stacjonarnie, ale może dlatego, że nie zaglądam do zielarskich. Przy najbliższej okazji sprawdzę. Też mam już drugie opakowanie maski drożdżowej U mnie najlepiej sprawdza się nałożona na kilka godzin pod czepek. Wcześniej zawsze nakładam łopianowy olej (polecany przez blekitne_niebo) na maksymalnie kilka godzin.
Zaglądnij Ja kupiłam maskę za 15,30 także taniej niż w niektórych sklepach internetowych. No i jeszcze odpadają koszty przesyłki
Ja ją nakładam po amli, tak mniej więcej na godzinkę (tez po czepek), zależy ile mam czasu. Jak mam luźny dzień to staram się trzymać dłużej

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Dziewczyny, czy ja patrzę na inną bluzę czy nie ma już tej szarej w dectahlonie?

EDIT: Mam
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 13:12   #3593
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Nie.
W Zielonej Górze.



Tak Mam po niej bardzo lekkie włosy Lubię ten efekt Moim zdaniem do zniszczonych włosów się nie nadaje, ale do zdrowych jak najbardziej no i zauwazyłam że mi włosy ruszyły, ale nie wiem czy to dzięki tej masce czy dzięki rycynie. A może to ta mieszanka tak je wypchnęła?



Zaglądnij Ja kupiłam maskę za 15,30 także taniej niż w niektórych sklepach internetowych. No i jeszcze odpadają koszty przesyłki
Ja ją nakładam po amli, tak mniej więcej na godzinkę (tez po czepek), zależy ile mam czasu. Jak mam luźny dzień to staram się trzymać dłużej
Będę w Zielonej Górze w sobotę, o ile nie był to Focus Mall, dasz mi namiary na sklep na PW ? Są w tym sklepie może glinki ?

Rany, to są jakieś rodzaje Emu ? W każdym razie moje były dokładnie takie, jakie w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg indeks.jpg (8,0 KB, 15 załadowań)
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 13:16   #3594
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez zielona2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny widzę ze Wy tu wszystkie 34/36.

Ja tu chyba jakiś wielkolud jestem bo 40/42 no chyba ze macie mniej niż 170 wzrostu to śpię spokojnie
ja mam 169cm rozmiar 34/36
ale nie uważam żeby 40/42 był rozmiarem wielkoluda :P

Edytowane przez wankaw
Czas edycji: 2013-08-21 o 13:21
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 13:21   #3595
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Nie.
W Zielonej Górze.



Tak Mam po niej bardzo lekkie włosy Lubię ten efekt Moim zdaniem do zniszczonych włosów się nie nadaje, ale do zdrowych jak najbardziej no i zauwazyłam że mi włosy ruszyły, ale nie wiem czy to dzięki tej masce czy dzięki rycynie. A może to ta mieszanka tak je wypchnęła?



Zaglądnij Ja kupiłam maskę za 15,30 także taniej niż w niektórych sklepach internetowych. No i jeszcze odpadają koszty przesyłki
Ja ją nakładam po amli, tak mniej więcej na godzinkę (tez po czepek), zależy ile mam czasu. Jak mam luźny dzień to staram się trzymać dłużej
Też mam po niej lekkie włosy i boskie w dotyku Plus się błyszczą! Szkoda tylko, że tylko kilka razy w miesiącu potrafię się zachwycać swoimi włosami, bo przeważnie nam nimi ubolewam (tak, jak dziś)

Potwierdzam, że do zdrowych tylko Zanim swoje obcięłam i nałożyłam pierwszy raz tę maskę drożdżową to po zmyciu końcówki wyglądały tragicznie... Czasami nawet teraz asekuracyjnie nakładam dodatkowo na końcówki maskę z Alterry mimo że całe włosy i skórę głowy szczególnie traktuję tę rosyjską maską.

Jaka mieszanka? Zwykły olej rycynowy zwieszany z maską drożdżową? Napisz proszę

I jaką amlę stosujesz?
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/




Edytowane przez lleenka
Czas edycji: 2013-08-21 o 21:10
lleenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 13:41   #3596
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Też tak postanowiłam!!! Też straszny ze mnie zmarzluch Ta kurtka też wpadła mi w oko na stronie, ale nie miałam okazji jeszcze jej zobaczyć na żywo. Mam czarną puchową kurtkę z Zary sprzed dwóch lub trzech lat i nadal noszę, ale jest bez kaptura. Mam też oversize brązowe futerko z Zary z kapturem, ale jest nieocieplane i mam krótkie rękawki. Więc teraz w końcu zmądrzeję i zainwestuję w coś naprawdę ciepłego i z kapturem! Marzy mi się kurtka w kolorze granatowym ze złotymi elementami Na pewno jeszcze się pojawią inne modele, więc czekam z niecierpliwością. Dodatkowo myślę nad zakupieniem ciepłych butów- Emu lub Uggi. Macie? Polecacie?
Również należę do grona zmarźluchów puchowa kurtka, koniecznie dłuższa to podstawa w moim przypadku.

Emu nie mam, Uggi mam i mogę szczerze polecić. Jak dla mnie rewelacja. W mroźny dzień dają niepowtarzalny komfort
Trzeba na nie uważać np. unikać wody i odpowiednio pielęgnować, ale dzięki temu służą długi czas. Ja swoje mam już kolejny sezon. Jedyny minus to cena
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 13:56   #3597
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

[QUOTE=Ag4;42370060]Nie.
W Zielonej Górze.



Tak Mam po niej bardzo lekkie włosy Lubię ten efekt Moim zdaniem do zniszczonych włosów się nie nadaje, ale do zdrowych jak najbardziej no i zauwazyłam że mi włosy ruszyły, ale nie wiem czy to dzięki tej masce czy dzięki rycynie.


Dziekuje mam "chopla" na punkcie włosów i uwielbiam czytać o różnych nowościach/maskach/ampułkach
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 14:19   #3598
emely
Rozeznanie
 
Avatar emely
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 787
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość

Brawo W jakim kolorze?
Ja właśnie dzisiaj noszę decathlonową szarą bluzę Pogoda się zepsuła i to jedyne ubrane z długim rękawem, które wzięłam do domu (na szczęście). Nawet jeansów nie mam i chodzę w długiej sukience, a na to bluza i jest mi tak ciepło

Myślę, że nie jest za długa Jeśli tak to można ją tak fajnie podwinąć lub ułożyć, żeby z jednej strony była dłuższa, a z drugiej krótsza, ale żeby wciąż eksponowała rozkloszowanie sukienki Namieszałam, ale mam nadzieję, że wiesz, co mam na myśli

Te czarne sandałki- dodaję zdjęcie. Są z poprzedniej kolekcji i mimo wysokości naprawdę wygodne i stabilne i nie mam żadnych otarć, a zawsze wszystkie nowe buty mnie kaleczą. Są skórzane, więc myślę, że to wpłynęło na ich komfort. Która aż jedna para zarowych jest wygodna dla Ciebie?


Kupiłam dzisiaj walizkę. Nie Samsonite niestety, ale mam nadzieję, że posłuży mi na lata, bo zapłaciłam niemało.

Szarym oczywiście , jest niesamowicie przyjemna w dotyku. Załapałam będę kombinować bo moja czerwona spódniczka jest dość mocno dopasowana w pasie, i za chiny tej bluzy nie wciągnę do środka .

Bardzo ładne , podobne były w tym sezonie .

Kupiłam je jakieś 2 lata temu, lakierowane, pudrowe na platformie. W kwestii wygody są bezkonkurencyjne, chociaż słynne wizażowe sznurowańce też są ok, tak jak napisałaś pewnie przez to, że są skórzane .



Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Też mam po niej lekkie włosy i boskie w dotyku Plus się błyszczą! Szkoda tylko, że tylko kilka razy w miesiącu potrafię się zachwycać swoimi włosami, bo przeważnie nam nimi ubolewam (tak, jak dziś)

Potwierdzam, że do zdrowych tylko Zanim swoje obcięłam i nałożyłam pierwszy raz tę maskę drożdżową to po zmyciu końcówki wyglądały tragicznie... Czasami nawet teraz asekuracyjnie nakładam dodatkowo na końcówki maskę z Alterry mimo że całe włosy i skórę głowy szczególnie potraktowałam tę rosyjską maską.
Jaką dokładnie ?, ostatnio kupiłam odżywkę z aloesem i granatem właśnie z alterry .


Ag, lleenka, polecicie jakiś specyfik na wypadające włosy ?
__________________

Edytowane przez emely
Czas edycji: 2013-08-21 o 14:21
emely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 14:30   #3599
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Dzieeczyny dziekuje za odpowiedzi w sprawie leków
Byłam juz w jednej aptece i Pani nie miała pojemnika wiec musze szukać dalej
A jeśli mam pusta butelkę po syropie lub z jakaś tam resztka syropu to tez do apteki czy do kosza?
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 15:31   #3600
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Polecam Emu, ale tylko i wyłącznie na suchą pogodę. Zupełnie nie sprawdzają się na deszcze i śnieżyce.

Ag, w Poznaniu kupiłaś?
moim zdaniem na śnieżyce mogą być jeśli nie ma chlapy, bo wtedy to faktycznie nie bardzo się sprawdzają, ale w sumie czego się spodziewać, to są kozaki a nie kalosze
ze swojej strony jak najbardziej polecam emu stingery, w woole[teraz to się chyba ukala nazywa?] nie ma co inwestować
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.