Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-22, 14:48   #4141
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Co do e-glamour to nie pierwsza ich wtopa . Niedawno było to http://www.e-glamour.pl/product-pol-...na-Tester.html i też za jakąś śmiesznie niska cenę. Zamówiła to moja znajoma która na forum tutaj się też udziela, wrzuciła link w wątku perełkowym i po chwili perfumy były wykupione. Oczywiście wszyscy którzy kupili po niej zapach dostali, ona nie .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 14:49   #4142
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Nie ma nawet takiej opcji. Mój promotor zawsze nam powtarzał, że nie możliwości oblać obrony, jeżeli samodzielnie napisało się pracę. Dodał, że chyba ze komuś rura spadnie na łeb
Nie wiem jak teraz wygląda obrona, ale "za moich czasów" o pracę pytał jedynie przewodniczący. Więc spoko. Ale są jeszcze dwie inne osoby i one zadawały pytania z własnych przedmiotów albo o co chciały.
Promotor/przewodniczacy komisji zadał mi jeszcze takie pytanie: (studiowałam ochronę środowiska) "zostaje pani jutro ministerm ochrony środowiska, co pani by zrobiła w sprawie poprawy środowiska w Polsce" A jeden z członków zapytała o najbardziej przydatny przedmiotów z tych 5 lat i uzasadnić dlaczego. Natomiast recenzent zadał ze swojego takie pytanie, że każdego mógł ulać: każdą moją odpowiedź kwitował: tak, ma pani rację, ale chodzi mi o coś innego. I taka jest prawda, ze cokolwiek bym powiedziała jako pierwsze, to by mu akurat o coś innego chodziło. Już pomijam, że moja odpowiedź była zgodna z pierwszym wykładem u tego pana
Nigdy nie czułam się tak przemaglowana jak wtedy.
Wyszłam z 3.0, ale przyjęłam to z taką wdzięcznością, że szok



Wszystko zależy od komisji, bo wiem, ze inne osoby przy innej komisji tylko weszły, opowiedziały o pracy i wyszły.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2015-09-22 o 14:51
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 14:54   #4143
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Najgorsze że to jeden z najlepszych salonów w moim mieście i do tej pory ani razu nie odwalili mi tam takiej maniany... Wstyd, mam wrażenie że każdy zauważa tą partaninę na moich włosach

Ja od dawna chodzę do małych osiedlowych saloników fryzjerskich
Raz w życiu mama zafundowała mi wizytę z najlepszym salonie w mieście i tego, co mi tam zrobiły nie chce pamiętać poszłam ze zdjęciem fryzury z gazety (krótki bob), a wyszłam z fryzurą a'la Tina Turner teraz się z tego śmieję, ale wtedy ryczałam chyba z miesiąc

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez mosmar Pokaż wiadomość
No może Więcej kodów na stronie PAYBACK: https://www.payback.pl/punkty-online/darmowa-dostawa
Napisane, że od dziś powinien działać ten kod
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 14:55   #4144
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a taki rozswietlacz i tak jest nie do zuzycia
Wiem wiem Ale może nie będę przy tej okazji wspominać i innych moich rozswietlaczach Tych które mam i tych które chcę. Ale w weekend chyba się muszę przykuć do kaloryfera

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja nie jestem wrednym człowiekiem wykłócającym się o wszystko wręcz przeciwnie, raczej macham ręką na różne kwestie. Ale trochę mnie zdenerwowało takie traktowanie. Gdybym dostała odpowiedź w stylu:
Bardzo przepraszamy, z powodu błędu cenowego na stronie nie możemy zrealizować zamówienia. Zapewniamy, że to się więcej nie powtórzy bla bla bla... W ramach drobnej rekompensaty przesyłamy kod na 5% zniżki na dowolny produkt (akurat te 5% to nic, ale ładnie wygląda )

To spoko, luzik - nie czepiałabym się niczego

Ale jak dostaję informację:
Z powodu braku produktów musimy anulować zamówienie.
Mimo, że jak zamawiałam rano mieli co najmniej 5 szt. A za chwilę zamówienia złożone przez Dziewczyny (później ode mnie) zostają wysłane, no to coś tu nie gra inne firmy zaproponowałyby jakąś rekompensatę, cokolwiek, żeby zatrzeć złe wrażenie a tu nic
Wiem wiem śledziłam w pracy rozwój tej historii Tajemnicze to wszystko jaki mieli system
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 14:56   #4145
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Co do e-glamour to nie pierwsza ich wtopa . Niedawno było to http://www.e-glamour.pl/product-pol-...na-Tester.html i też za jakąś śmiesznie niska cenę. Zamówiła to moja znajoma która na forum tutaj się też udziela, wrzuciła link w wątku perełkowym i po chwili perfumy były wykupione. Oczywiście wszyscy którzy kupili po niej zapach dostali, ona nie .
No pięknie widzę, że nie tylko mnie zrobili w bambuko

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Wiem wiem Ale może nie będę przy tej okazji wspominać i innych moich rozswietlaczach Tych które mam i tych które chcę. Ale w weekend chyba się muszę przykuć do kaloryfera



Wiem wiem śledziłam w pracy rozwój tej historii Tajemnicze to wszystko jaki mieli system
jakieś archiwum X

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Ale mi szybko dzień zleciał przez to całe zamieszane z Signorinką
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 15:02   #4146
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Serio??? o oblaniu obrony jeszcze nie słyszałam, masakra jakaś, załamałabym się
Powodzenia!


Myślę, że oblane obrony dotyczą osób, które napisanie pracy zleciły komuś. Jeśli przez rok czy dwa wgryzasz się w temat, prawie nie ma opcji, by Cię zagiąć!
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 15:06   #4147
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Powodzenia!


Myślę, że oblane obrony dotyczą osób, które napisanie pracy zleciły komuś. Jeśli przez rok czy dwa wgryzasz się w temat, prawie nie ma opcji, by Cię zagiąć!
Ale opowiadanie o pracy to jedno, a pytania od pozostałych członków komisji?

Nie chcę absolutnie straszyć, ale niestety obiegowe opinie "obrona to formalność", "jak sama pisałaś pracę to nie masz się czego bać" są mitem i potwierdza to wiele osób, które znam. Kluczem jest tu nie pisanie samodzielnie/niesamodzielnie pracy a komisja.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 15:11   #4148
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ale opowiadanie o pracy to jedno, a pytania od pozostałych członków komisji?

Nie chcę absolutnie straszyć, ale niestety obiegowe opinie "obrona to formalność", "jak sama pisałaś pracę to nie masz się czego bać" są mitem i potwierdza to wiele osób, które znam. Kluczem jest tu nie pisanie samodzielnie/niesamodzielnie pracy a komisja.
zgadza się, pytania od członków komisji są czasem (przepraszam) z tyłka wzięte i nie dotyczą w ogóle tematu pracy, czasem można się wyłożyć i to nieźle, mimo iż pracę pisało się samemu, u mnie był lajcik, ale u mojej siostry na innej uczelni i innym kierunku było bardzo ciężko więc no ...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 15:22   #4149
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Mam gold boxa .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 15:22   #4150
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Mam gold boxa .
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 15:24   #4151
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Nie chciałyście kopertówki Lancome'a, to teraz macie NIESPODZIANKĘ.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 15:25   #4152
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Mam gold boxa .
Gratki szalejesz
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 15:26   #4153
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Nie chciałyście kopertówki Lancome'a, to teraz macie NIESPODZIANKĘ.
Było wiadome i będą purchawy wrzucać, żeby za dóbrze nie było;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 15:27   #4154
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Dziękuje jeszcze dostałam perfumy Guerlain Teracotta, to wszystko z wymianki, kocham wizażowe forum
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 15:34   #4155
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziękuje jeszcze dostałam perfumy Guerlain Teracotta, to wszystko z wymianki, kocham wizażowe forum
ten banan mnie rozwalil
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 15:39   #4156
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ten banan mnie rozwalil
Mam więcej bananków
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 15:44   #4157
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Nie chciałyście kopertówki Lancome'a, to teraz macie NIESPODZIANKĘ.
O nieee... teraz to już sama nie wiem czy coś klikać
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 15:45   #4158
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Ja na obronie miałam dwa pytanie dotyczące pracy, a od przewodniczącego komisji miałam pytanie z jego przedmiotu. Na szczęście mnie się trafiło proste (a może tak twierdzę, bo znałam odpowiedź? Who knows?). Ale właśnie ja trzęsłam portkami przed tymi pytaniami nie z pracy, a z zakresu studiów bo ja się broniłam z pewnym opóźnieniem i w sumie to niewiele pamiętałam z przedmiotów
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 16:04   #4159
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja na obronie miałam dwa pytanie dotyczące pracy, a od przewodniczącego komisji miałam pytanie z jego przedmiotu. Na szczęście mnie się trafiło proste (a może tak twierdzę, bo znałam odpowiedź? Who knows?). Ale właśnie ja trzęsłam portkami przed tymi pytaniami nie z pracy, a z zakresu studiów bo ja się broniłam z pewnym opóźnieniem i w sumie to niewiele pamiętałam z przedmiotów
Ja jak spojrzałam na zagadnienia do egz magisterskiego, to złapałam się za głowę. Ponad połowa pytań to zagadnienia ze studiów licencjackich, dodatkowo brak podziału na specjalizacje. Część pytań to pytania z przedmiotów z innych specjalizacji, które dla pozostałych specjalizacji nie były obowiązkowe. Dodatkowo przecież nie każdy robi lic i mgr na tej samej uczelni, a różne uczelnie mają inne programy. Do nas też przyjmowali na studia II stopnia ludzi z licencjatami z pokrewnych kierunków. Niestety jak się trafi w komisji nadgorliwiec to może on nieźle popsuć obronę .
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 16:18   #4160
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Buuuu, w Twoim Stylu brak jest kodów do MintiShop chce kupic pędzle Zoeva, jakies pomysły?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 16:20   #4161
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Na zoeve i tak kody nie wchodzą nawet jak są
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 16:21   #4162
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Buuuu, w Twoim Stylu brak jest kodów do MintiShop chce kupic pędzle Zoeva, jakies pomysły?
Zoeva jest wyłączona z promocji w sklepach dystrubutorów - to nowa polityka marki. Ostatnio jak był kod do Minti w Cosmo, to Zoeva była wyłączona.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 16:22   #4163
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

dziewczyny tu http://www.perfumy-perfumeria.pl/pro...?rec=101802207 ta signorina byla po 2,50 ciekawe kiedy
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 16:26   #4164
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Zoeva jest wyłączona z promocji w sklepach dystrubutorów - to nowa polityka marki. Ostatnio jak był kod do Minti w Cosmo, to Zoeva była wyłączona.
Buuu, szkoda. To muszę kupić w pełnej cenie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 16:50   #4165
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny tu http://www.perfumy-perfumeria.pl/pro...?rec=101802207 ta signorina byla po 2,50 ciekawe kiedy
to jest ta sama perfumeria co e-glamour
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 16:58   #4166
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Kurcze, Bright Crystal 30 ml został wyprzedany na stronie D., a chciałam właśnie kliknąć
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 17:38   #4167
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
to jest ta sama perfumeria co e-glamour
ooo nie wiedzialam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 17:40   #4168
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

U Was też się tak SMSy od Inpostu spóźniają? Kurier dzwonił, że właśnie włożył do mnie 3 przesyłki, a SMSów ani nawet maili ani widu ani słychu Kiedyś przychodziły natychmiast. Jakieś przeciążenie systemu?
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Co do e-glamour to nie pierwsza ich wtopa . Niedawno było to http://www.e-glamour.pl/product-pol-...na-Tester.html i też za jakąś śmiesznie niska cenę. Zamówiła to moja znajoma która na forum tutaj się też udziela, wrzuciła link w wątku perełkowym i po chwili perfumy były wykupione. Oczywiście wszyscy którzy kupili po niej zapach dostali, ona nie .
Jakaś kara dla niej, że się podzieliła wiadomością?
Chyba odechciewa mi się pomagać.

Dziewczyny róbcie zrzuty ekranu. Prawo jest prawem - muszą za tę cenę sprzedać. Jest to oferta sprzedaży w myśl KC.

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Zoeva jest wyłączona z promocji w sklepach dystrubutorów - to nowa polityka marki. Ostatnio jak był kod do Minti w Cosmo, to Zoeva była wyłączona.
Żartujesz?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-09-22 o 17:47
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 17:46   #4169
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Mi się udało nic nie zamówić na e-glamour mimo że pakowałam koszyk praktycznie codziennie, ale to dobrze.... chociaż tyle ulgi dla portfela

Co do tej ich pomyłki to ja chyba jakoś dziwnie patrze na te sprawy, bo wydaje mi się że jakbym była sprzedawcą to bym nie zrealizowała tych zamówień albo osobę która zrobiła taki błąd spotkałyby konsekwencje. Wiadomo też że wszystko zależy od wielkości firmy co boli a co nie.
Zawsze mam przed oczami osobę która pakuje ze łzami w oczach takie zamówienie Wiadomo że jak się uda to się człowiek- klient cieszy ale nie robiłabym awantur jak nie.

Chociaż tutaj faktycznie najdziwniejsza jest ta kolejność, bo zdecydowali się wysłać.

Odebrałam wczoraj rozswietlacz z maca, sprawdziłam go na ręce .....i zaczęłam googlować za kolejnym kolorem teraz chce lightscapade Nie zeby zamówiony mi nie pasował ale chce kolejny..... jestem chora
Ja po soft and gentle też na lightscapade choruję. Niestety mam kilkadziesiąt rozświetlaczy
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 17:46   #4170
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
U Was też się tak SMSy od Inpostu spóźniają? Kurier dzwonił, że właśnie włożył do mnie 3 przesyłki, a SMSów ani nawet maili ani widu ani słychu Kiedyś przychodziły natychmiast. Jakieś przeciążenie systemu?

Mają awarię, kilkugodzinne opóźnienie w wysyłaniu info. Dzwoniłam do nich rano, bo paczka w paczkomacie, a smsa/maila z kodem brak - na infolinii podali mi kody do paczek
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 12:10:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.