Prace pseudostylistek. - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-18, 08:13   #2761
Agusia_pa2
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_pa2
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 020
GG do Agusia_pa2
Dot.: Prace pseudostylistek.

Dziewczyny to ja wam pokaze, to moje jedne z pierwszych (1 i 2 zdjęcie) i jedne z ostatnich (3 i 4 zdjęcie) i w sumie takie jakieś dziwne komentarze czasami są nie na miejscu a założe się że ja jak byscie znalazły tą moją pierwszą fotkę na necie to tu by wylądaowała i została wyśmiana... piszcie co i jak czyli co jest złe.....

Przepraszam z góry jeśli coś napisałam wcześniej chociaż nie pamiętam ale rozumiem te początkujące dziewczyny Trzymam za was kciuki Nie poddawajcie się!!!!

Czyli jak myślę duzo osób jest za tym żeby wątek zmieniono na Przed i po- paznokciowy rozwój hehehe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje nitki2 (Small).jpg (47,4 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pazury ani3 (Small).jpg (36,5 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj 062 (Small).jpg (47,3 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj 056 (Small).jpg (42,3 KB, 191 załadowań)
__________________
Moje skromne PAZURKI i BLOG PAZURKOWY

Moje ROBÓTKI RĘCZNE

WIKUSIA I JULCIA MOJE KRÓLEWNY







Edytowane przez Agusia_pa2
Czas edycji: 2009-03-18 o 08:32
Agusia_pa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 08:23   #2762
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Agusia_pa2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to ja wam pokaze, to moje jedne z pierwszych (1 i 2 zdjęcie) i jedne z ostatnich (3 i 4 zdjęcie) i w sumie takie jakieś dziwne komentarze czasami są nie na miejscu a założe się że ja jak byscie znalazły tą moją pierwszą fotkę na necie to tu by wylądaowała i została wyśmiana... piszcie co i jak czyli co jest złe.....

Przepraszam z góry jeśli coś napisałam wcześniej chociaż nie pamiętam ale rozumiem te początkujące dziewczyny Trzymam za was kciuki Nie poddawajcie się!!!!
Różnica jest wielka między tymi pierwszymi a ostatnimi,szczególnie podoba mi się to 3 zdjęcie
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 09:12   #2763
20171111204
Konto usunięte
 
Avatar 20171111204
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 54
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Agusia_pa2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to ja wam pokaze, to moje jedne z pierwszych (1 i 2 zdjęcie) i jedne z ostatnich (3 i 4 zdjęcie) i w sumie takie jakieś dziwne komentarze czasami są nie na miejscu a założe się że ja jak byscie znalazły tą moją pierwszą fotkę na necie to tu by wylądaowała i została wyśmiana... piszcie co i jak czyli co jest złe.....

Przepraszam z góry jeśli coś napisałam wcześniej chociaż nie pamiętam ale rozumiem te początkujące dziewczyny Trzymam za was kciuki Nie poddawajcie się!!!!

Czyli jak myślę duzo osób jest za tym żeby wątek zmieniono na Przed i po- paznokciowy rozwój hehehe
Jako nie specjalistka (nie stylistka) uważam, że w przeciwieństwie do wielu tu pokazywanych pazurków Twoje były i są fajne. Widać nie dociągnięcia, choćby na drugim zdjęciu zalane skórki. Widać też jednak, że wiedzę miałaś i starałaś się ją pokazać w praktyce. Zawsze trzeba czasu żeby na prawdę mieć w czymś wprawę. Zgadzam się, że trzecie pazurki są bardzo fajne, zwłaszcza ten wzorek. Nie wiem czy nie są troszkę przy szerokie, ale może mi się tak tylko wydaje.

Może ciut przesadziłam w poprzednim poście. W końcu temat dotyczy pseudo stylistek, a nie stylistek początkujących. Pseudo stylistki to raczej często panie bez kursów, które uważają, że robią dobrze i ładnie za taniochę. Jednak czasem mam wrażenie, że pokazywane są tu np zdjęcia początkujących, które tylko chcą np rady. To nie jest ok. Jeśli ktoś chce jakoś pokazać, że się trochę zna na temacie to wybierajcie fotki faktycznie pseudo stylistek. Będę się czepiać komentarzy jak będą dalej tak żenujące i nudne. Edukowanie przyda się głównie tym pseudo stylistkom. Jeśli chcecie aby takie przestały istnieć lub chociaż ich ilość drastycznie spadła to polecam w dalszym ciągu zrobienie czegoś konkretniejszego. Nawet jak coś to Was poprę w sensownych działaniach. Uważam też, że jakiś szacunek należy się nawet pseudo stylistkom czyli to prześmiewanie ich prac wcale nie jest na miejscu moim zdaniem.
Pozdrawiam i owocnej pazurkowej pracy życzę.
20171111204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 11:48   #2764
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez myszuana Pokaż wiadomość
Może ciut przesadziłam w poprzednim poście. W końcu temat dotyczy pseudo stylistek, a nie stylistek początkujących. Pseudo stylistki to raczej często panie bez kursów, które uważają, że robią dobrze i ładnie za taniochę. Jednak czasem mam wrażenie, że pokazywane są tu np zdjęcia początkujących, które tylko chcą np rady. [...] Nawet jak coś to Was poprę w sensownych działaniach. Uważam też, że jakiś szacunek należy się nawet pseudo stylistkom czyli to prześmiewanie ich prac wcale nie jest na miejscu moim zdaniem.
Pozdrawiam i owocnej pazurkowej pracy życzę.
Z tego co czytam ten wątek, a staram się regularnie, to wstawiane tutaj zdjęcia czy linki do nich pochodzą od pseudo stylistek, a nie początkujących dziewcząt, które chciałyby porady. Wystarczy chociażby poczytać ich blogi czy odpowiedzi na komentarze, które szargają ich dobre imię. Tak więc będę bronić osoby, które wstawiają tutaj zdjęcia pseudo stylistek, bo dzięki takim zdjęciom Wizażanki mogą się nauczyć, jak nie powinny wyglądać pazurki. Czyli jest też jakaś korzyść z tego
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 12:17   #2765
Invisiblegloves
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 68
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez myszuana Pokaż wiadomość
Jeśli chcecie aby takie przestały istnieć lub chociaż ich ilość drastycznie spadła to polecam w dalszym ciągu zrobienie czegoś konkretniejszego. Nawet jak coś to Was poprę w sensownych działaniach. Uważam też, że jakiś szacunek należy się nawet pseudo stylistkom czyli to prześmiewanie ich prac wcale nie jest na miejscu moim zdaniem.
Pozdrawiam i owocnej pazurkowej pracy życzę.
Ogólnie się z Tobą zgadzam ale mam wrażenie, że trochę Cię poniosło... Pseudostylistek jest cała masa z różnych części kraju i nikt nie jest w stanie tego zlikwidować. Sama znam dziewczynę chodzącą na tipsy za 25 zł mimo, że są "średnie". Ona zdaje sobie z tego sprawę, ale woli takie niż porządne za 80zł. Jest mnóstwo osób, które wolą zaoszczędzić, tym bardziej, że niektóre z tych tipsów wcale nie są tragiczne, a po prostu trochę niedopracowane. W przypadku gdy 50zł można zaoszczędzić mając prosty french zamiast uśmiechniętego, to nie czarujmy się- są osoby które świadomie wybiorą tańszą opcję!.

A wracając do tematu, to walka z pseudostylistkami jest SYZYFOWA!! Nie wydaje mi się ani mądre, ani sensowne szukanie po necie takich blogów i pisanie zbiorowych donosów, tym bardziej, że stylistki z certyfikatami też często pracują w domu lub z dojazdem do klientki i paragonów nie wystawiają.

Prawda jest taka, że najskuteczniej odstrasza poczta pantoflowa. Taka panna zrobi kilka takich tragicznych tipsów, a wieść rozniesie się szybciej niż myśli......
Invisiblegloves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:20   #2766
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Invisiblegloves Pokaż wiadomość
Ogólnie się z Tobą zgadzam ale mam wrażenie, że trochę Cię poniosło... Pseudostylistek jest cała masa z różnych części kraju i nikt nie jest w stanie tego zlikwidować. Sama znam dziewczynę chodzącą na tipsy za 25 zł mimo, że są "średnie". Ona zdaje sobie z tego sprawę, ale woli takie niż porządne za 80zł. Jest mnóstwo osób, które wolą zaoszczędzić, tym bardziej, że niektóre z tych tipsów wcale nie są tragiczne, a po prostu trochę niedopracowane. W przypadku gdy 50zł można zaoszczędzić mając prosty french zamiast uśmiechniętego, to nie czarujmy się- są osoby które świadomie wybiorą tańszą opcję!.
Czyli to ejst tzw. robienie na "odpieprz się". Szczerze? Wolałabym malować dzień w dzień swoje naturalki, niż miałabym mieć gory i doliny, łopaty, czy coś w tym stylu - tu też jest podejście ludzi. Jeden pójdzie do osoby, która rpzedłuża za 25 zł i co? A nuż źle trafisz i będziesz się później opiekować swoimi przepiłowanymi pazurkami, które wcale ładnie nie wyglądają
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:43   #2767
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Prace pseudostylistek.

... a jesli trafi sie na stylistkę robiącą dobrze i to za 25zł???? to dopiero fart... (tylko że to tez brak szacunku do siebie )
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 15:17   #2768
AnnaEf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Częstochowa / Katowice
Wiadomości: 765
GG do AnnaEf
Dot.: Prace pseudostylistek.

No i po co tracicie czas na próby moralizacji świata?

Jak sama nazwa mowi "Prace pseudostylistek" czyli wklejamy tu prace osób, które wbrew temu że robią pazurki za kasę, robią je NIEUMIEJĘTNIE i z dumą prezentują swoje dzieła.
Podejrzewam, że wiekszość z Was wie do czego służy forum i zdajecie sobie sprawe z wolności słowa. Jeśli ktoś ma ochote się zaśmiać, to niechże się śmieje! Jeśli zapłakać, niech płacze, a jeśli ma ochotę napisać coś edukacyjnego, niech to zrobi.

Nie rozumiem tylko po co osoby, którym się tu nie podoba, odwiedzają ten wątek i starają się poprzestawiać panujące tu obyczaje.

Dodam jeszcze tylko, że zgadzam się z tym, że każdy od czegoś zaczyna, liczy się jednak to jak wygląda jego start? czy od zestawu z allegro i trzepaniu kasy kasy kasy oraz dumnego obnoszenia się z kaszaną, którą hurtowo produkują, czy też od pasji, zamiłowania, pracy i skromności.

Wklejajcie odpowiednie zdjęcia i wymieniajcie się opiniami, a nie.... takie głupie stwarzanie problemów :/
AnnaEf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 15:48   #2769
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Prace pseudostylistek.

musialam wam to pokazac
http://allegro.pl/item585519425_styl...a.html#gallery
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 15:52   #2770
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez madziareczka Pokaż wiadomość
W końcu coś nowego
Ja się nie łapię na tą stylizację, bo nie spełniam wymogów:
"A TERA ZAPRASZAM WAS WSZYSTKIE ŚLICZNE POLKI DO ZADBANIA O WŁASNE ŁAPKI!!!! "
A szkoda, bo za dojazd nie pobiera ta Pani żadnych opłat, zaprosiłabym ją do Olsztyna.
__________________


Edytowane przez ja85gusiek
Czas edycji: 2009-03-18 o 15:54
ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 16:18   #2771
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Prace pseudostylistek.

No no alez eleganckie pazury tera robia w Niemczech..... Ja sie nie dziwie ze jak Niemki przyjezdzaja do Polski to sa w szoku ze pazury moga byc takie kolorowe ciekawe i zarazem estetyczne i rowne...
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 16:27   #2772
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Prace pseudostylistek.

kolejne cudenka
http://allegro.pl/item577424622_prze...n.html#gallery
http://allegro.pl/item581662269_tips...l.html#gallery
http://photos01.allegroimg.pl/photos...47/578044721_4
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 16:36   #2773
AnnaEf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Częstochowa / Katowice
Wiadomości: 765
GG do AnnaEf
Dot.: Prace pseudostylistek.

haha

AnnaEf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 16:41   #2774
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Prace pseudostylistek.

http://www.aukcjoner.pl/gallery/000881671-.html#I4 - te są super,nie dziwne że takie tanie, skoro nawet ozdób równo ułożyć Pani nie potrafi
http://allegro.pl/item581662269_tips...l.html#gallery- czy ja tu widzę przepiłowaną płytkę a te łopatki
http://photos01.allegroimg.pl/photos...47/578044721_4 - tutaj to wygląda jakby Pani sama sobie robiła paznokcie, bo prawa i lewa ręka różnią się zupełnie, chyba była praworęczna
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 17:44   #2775
ola1211
Raczkowanie
 
Avatar ola1211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 88
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez ana416 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1237066750

nie sa takie straszne, albo jestem slepa.
łopaty, mogłyby być trochę węższe.


http://allegro.pl/item585519425_styl...a.html#gallery

co to u licha ma być?
__________________
http://www.marilynmonroe.ca/camera/galleries/


lov. <333
ola1211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 18:05   #2776
Agusia_pa2
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_pa2
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 020
GG do Agusia_pa2
Dot.: Prace pseudostylistek.

Nie wiem ale Pani w tej aukcji http://allegro.pl/item581662269_tips...l.html#gallery chyba komuś zakosiła fotkę bo te szpice to na 100% nie są jej...
__________________
Moje skromne PAZURKI i BLOG PAZURKOWY

Moje ROBÓTKI RĘCZNE

WIKUSIA I JULCIA MOJE KRÓLEWNY






Agusia_pa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 18:08   #2777
20171111204
Konto usunięte
 
Avatar 20171111204
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 54
Dot.: Prace pseudostylistek.

To fajnie, że dziewczyny uważające komentarze za nie tylko edukacyjne, ale też np żenujące, nudne itp nie mają prawa do przedstawienia swojej opinii. Zdanie nawet na forum trzeba przedstawiać także umiejętnie, ja uważam, że nie zawsze tu tak jest. Wychodzi jednak na to, że z innej planety chyba jestem. Jedyne co na bank bym tu zmieniła to często sposób wyrażania opinii na temat tych zdjęć. Czy konkurencja w branży nie jest dość duża, że muszą je dopełniać pseudo stylistki? Samo gadanie/pisanie daje tyle przeważnie co guzik. Gdyby poczta pantoflowa była taka cudowna to ja bym wiedziała odpowiednio wcześnie o koncercie mojego ulubionego zespołu, a dowiedziałam się parę dni po koncercie czyli za późno. Wciąż nie każdy ma internet w domu, ale każdy może mieć sąsiadkę, która pochwali się badziewnymi pazurami nie znając się na temacie i kolejna kobiecina poleci do 'stylistki' zrobić sobie badziewne pazury. Dlatego jestem za tym, że należałoby zrobić odpowiednie przepisy pozwalające nawet skutecznie ukarać takie 'stylistki'. Ale skoro ludzie z branży uważają, że to 'syzyfowa praca' i nie warto walczyć do skutku to ten wątek staje się nieco bezsensowny. Pseudo stylistki tym samym mają pewne 'przyzwolenie' na swoje 'dzieła', więc nie rozumiem w tym momencie o co Wam chodzi. Znów się rozgadałam. Sorki to tylko moja opinia, możecie się z nią nie zgadzać nie ppogniewam się, ale również nie gniewajcie się na nią. Więcej nie będę wyjaśniać tutaj swojego punktu widzenia.
Madziareczka znów pięknie udowodniła, że pseudo stylistek i ich 'perełek' nie brakuje. Najbardziej nie podobają mi się te pierwsze pazury. Pozdrówka dla wszystkich, czekam na więcej paskud albo jeszcze większych ewenementów ze świata pazurków.
20171111204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 18:37   #2778
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez ola1211 Pokaż wiadomość
łopaty, mogłyby być trochę węższe.

no wlasnie, troche. Moim zd. to chyba nie miejsce dla tej pracy
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 18:39   #2779
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez ola1211 Pokaż wiadomość

Oooo.. a ta pani jest z Katowic, a to blisko mnie... Może powinnam się skusić?
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 18:49   #2780
Niffer
Raczkowanie
 
Avatar Niffer
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 123
Dot.: Prace pseudostylistek.

Sama miewałam i robiłam długie tipsy/formy ale to mnie powaliło
http://www.youtube.com/watch?v=q08CE...eature=related
Niffer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 20:16   #2781
kalvi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 20
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Invisiblegloves Pokaż wiadomość
Wg mnie dużym minusem komentowania prac tu a nie bezpośrednio na blogach jest brak dostępu do tych treści dla owych pseudostylistek. Wątpię czy większość z nich wie w ogóle, że tu trafiły ich prace, a skoro nie mają o tym pojęcia to na pewno nie wyciągną wniosków!!! .
pewnie większosc nie wie ze ich "prace" są tu pokazywane, tylko ze sa takie "stylistki" które w zaparte idą ze ich praca jest jak najbardziej ok, i nie przejmuja sie swą reputacją, więc jesli nie mozna przekonać takiej "stylistki" ze zle wykonuje swa prace to zostaje chyba tylko ostrzec innych przed wyrzuceniem pieniędzy w bloto, i moze chociaż to takim paniom da do myslenia...
gdyby mnie ktoś ostrzegł napewno bym sie nie pchała do stylistki u której zapłacę za zniszczone paznokcie...

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
zgadzam się z Tobą w 100%, komu chciałoby się biegać po sądach, adwokatach? Pieniądze wyrzucone w błoto
no tak, lepiej zainwestować je choćby w produkty dobrej marki i mieć w końcu satysfakcje z dobrze wykonywanych usług
kalvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 20:42   #2782
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez kalvi Pokaż wiadomość
no tak, lepiej zainwestować je choćby w produkty dobrej marki i mieć w końcu satysfakcje z dobrze wykonywanych usług
ee tam lepiej zainwestować w produkty z allegro bedzie więcej A satysfakcję to one juz mają
__________________
Synuś już z Nami

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 21:10   #2783
Invisiblegloves
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 68
Dot.: Prace pseudostylistek.

Z tym allegro to ja bym wyhamowała. Ja osobiście Sun Flowery kupuję tylko an allegro i zapewniam, że są pełnowartościowe. Kwestia nie jest tego gdzie kupisz, tylko w jakiej kategorii cenowej. A co do allegro to można tam kupić do pazurków na prawdę wiele świetnych rzeczy.
Invisiblegloves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 21:10   #2784
cosmoaga
Raczkowanie
 
Avatar cosmoaga
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 198
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Z tego co czytam ten wątek, a staram się regularnie, to wstawiane tutaj zdjęcia czy linki do nich pochodzą od pseudo stylistek, a nie początkujących dziewcząt, które chciałyby porady. Wystarczy chociażby poczytać ich blogi czy odpowiedzi na komentarze, które szargają ich dobre imię. Tak więc będę bronić osoby, które wstawiają tutaj zdjęcia pseudo stylistek, bo dzięki takim zdjęciom Wizażanki mogą się nauczyć, jak nie powinny wyglądać pazurki. Czyli jest też jakaś korzyść z tego
zgadzam się z Tobą w zupełności
__________________
żyj chwilą ciesz się chwilą
cosmoaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 21:16   #2785
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Invisiblegloves Pokaż wiadomość
Z tym allegro to ja bym wyhamowała. Ja osobiście Sun Flowery kupuję tylko an allegro i zapewniam, że są pełnowartościowe. Kwestia nie jest tego gdzie kupisz, tylko w jakiej kategorii cenowej. A co do allegro to można tam kupić do pazurków na prawdę wiele świetnych rzeczy.
tak, tak wiele osób "wiesza psy" na Allegro, a tak naprawdę można tu nabyć wiele dobrych rzeczy, tylko to zależy właśnie od ceny i jakości, z tym że co do jakości, to każdy ma inne jej pojecie
Cytat:
Napisane przez cosmoaga Pokaż wiadomość
zgadzam się z Tobą w zupełności
Dzięki
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 21:50   #2786
Invisiblegloves
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 68
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
tak, tak wiele osób "wiesza psy" na Allegro, a tak naprawdę można tu nabyć wiele dobrych rzeczy, tylko to zależy właśnie od ceny i jakości, z tym że co do jakości, to każdy ma inne jej pojecie
Dokładnie. Czytałam nawet na innym forum, że w jakimś mieście (nazwy niestety nie pamiętam) na zwykłym bazarze, gdzie sprzedawane są warzywa, ciuchy i milion bzdetów jest stoisko z rzeczami do paznokci. Można tam nabyć ozdoby, kleje, tipsy, a nawet żele. Z tego co pamiętam najtańszy 30ml za bagatela 14,99zł. Także nie ma co zrzucać całej winy na allegro, bo i bez tego serwisu da się kupić "wybitne" materiały.
Invisiblegloves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 06:46   #2787
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Invisiblegloves Pokaż wiadomość
Z tym allegro to ja bym wyhamowała. Ja osobiście Sun Flowery kupuję tylko an allegro i zapewniam, że są pełnowartościowe. Kwestia nie jest tego gdzie kupisz, tylko w jakiej kategorii cenowej. A co do allegro to można tam kupić do pazurków na prawdę wiele świetnych rzeczy.

o boshe. Wiem że na allegro można kupić obrze produkty z dobrych firm . mi chodzi o zele i akryle tych no name firm ktore zachwalają zestawy za
99 zl z kursem dvd To ty uogólniłaś
__________________
Synuś już z Nami

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 07:43   #2788
aannuussiiaa1987
Rozeznanie
 
Avatar aannuussiiaa1987
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 636
Dot.: Prace pseudostylistek.

porcje z allegro mnie powaliła
aannuussiiaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 10:32   #2789
inaxx
Raczkowanie
 
Avatar inaxx
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 99
GG do inaxx
Dot.: Prace pseudostylistek.

Najróżowsze z różowych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg manicure.jpg (17,8 KB, 241 załadowań)
inaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 12:08   #2790
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez inaxx Pokaż wiadomość
Najróżowsze z różowych

a to przypadkiem nie sa naturalne paznokcie???
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.