Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-24, 09:18   #4651
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez _Lovely_ Pokaż wiadomość
Właśnie sprawdziłam ten sposób. U mnie chyba to nie działa, różnica była, a odcień opuszka i moich ust znacznie się różni. Na opuszkach faktycznie bardziej mi w róż wpadał tan candy bar,a na ustach koral. Szkoda, bo ułatwiło by mi to dobieranie szminki/błyszczyka
Szkoda

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Śniegowa Powaliło mnie to co napisałaś o wieczornym makijażu
I myślałam, że to możliwe tylko w mojej wyobraźni - bo mam fobię brudo-testerową, ale widzę, że taki najbrudniejszy scenariusz jaki sobie wyobrażałam się zdarza

U mnie Milkshake wcale jasny nie jest, tylko transparentny
To ja jeszcze dodam, że kobity kradły szminki odgryzając tester. Dodaj jedną sytuację do drugiej... Smacznego....
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 09:24   #4652
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
(...)
To ja jeszcze dodam, że kobity kradły szminki odgryzając tester. Dodaj jedną sytuację do drugiej... Smacznego....
może to nawet nie takie głupie - część sztyftu - drugi koniec, ten odgryziony - będzie czysty bo prostytutce przecież mogło zależeć na higienie jamy ustnej ...koszmar.
Od dziś kupuję w ciemno. W tym momencie boję się testerów bardziej niż kiedykolwiek serio, choć wiadomo, że nie wszędzie i to raczej incydenty...ale jednak
Zawsze mnie mrozi, jak widzę dziewczyny, ale i starsze panie malujące usta testerem...
__________________
DONE
is better
THAN
perfect



Edytowane przez anibiaa
Czas edycji: 2012-05-24 o 09:28
anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 09:34   #4653
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
może to nawet nie takie głupie - część sztyftu - drugi koniec, ten odgryziony - będzie czysty bo prostytutce przecież mogło zależeć na higienie jamy ustnej ...koszmar.
Od dziś kupuję w ciemno. W tym momencie boję się testerów bardziej niż kiedykolwiek serio, choć wiadomo, że nie wszędzie i to raczej incydenty...ale jednak
Zawsze mnie mrozi, jak widzę dziewczyny, ale i starsze panie malujące usta testerem...
Tamtym raczej nie bardzo zależało..... Ustać 5 metrów od nich było ciężko.....

Ja w ostateczności testera "tylko" a może aż, na dłoń używam. Przy tuszu tylko spoglądam na szczotkę. Ona brudniejsza od tej w mojej toalecie.
raz się odważyłam użyć testera w Naturze- to była szminka i nie tykana.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 09:46   #4654
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Z tym odgryzaniem szminek i malowaniem się testerami przez panie wątpliwej reputacji - potwierdzam, z mojej pracy w S. też pamiętam takie sytuacje...
Jeśli chodzi o kradzieże, to chyba szczytem wszystkiego była sytuacja, kiedy to dwie kobity - matka i córka, wzbogacały się o najdroższe kremy w bardzo interesujacy sposób... Otóż po każdej ich wizycie brakowało zawartości co najmniej dwu słoiczków-testerów, a słoiczki na półkach stały nadal, tyle że puste.
Po jakimś czasie złapano je za rękę w innej S., dowiedziałyśmy się, że w kieszeni nosiły zawsze foliowe torebki, a kiedy nikt nie patrzył, odkręcały tester, pakowały do słoika owiniętą woreczkiem dłoń i wybierały cały kremik, zawiazywały błyskawicznie i pakowały z powrotem w kieszeń...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 09:50   #4655
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

coco kiciusia - dziękuję ślicznie
a Ardellki kupowałam na alphanailstylist.pl
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 09:59   #4656
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Z tym odgryzaniem szminek i malowaniem się testerami przez panie wątpliwej reputacji - potwierdzam, z mojej pracy w S. też pamiętam takie sytuacje...
Jeśli chodzi o kradzieże, to chyba szczytem wszystkiego była sytuacja, kiedy to dwie kobity - matka i córka, wzbogacały się o najdroższe kremy w bardzo interesujacy sposób... Otóż po każdej ich wizycie brakowało zawartości co najmniej dwu słoiczków-testerów, a słoiczki na półkach stały nadal, tyle że puste.
Po jakimś czasie złapano je za rękę w innej S., dowiedziałyśmy się, że w kieszeni nosiły zawsze foliowe torebki, a kiedy nikt nie patrzył, odkręcały tester, pakowały do słoika owiniętą woreczkiem dłoń i wybierały cały kremik, zawiazywały błyskawicznie i pakowały z powrotem w kieszeń...
Dawno pracowałaś? W której?
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 10:04   #4657
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

U mnie candy bar jest typowo koralowy z lekko wybijającymi się pomarańczowymi tonami


Co do "sephorowo- douglasowych smaczków" to myślałam, że historia z panią, która z perfumerii wyniosła w ustach odgryziony sztyft pomadki- testera z chanel czy diora jest swoistą urban legend- jak widać myliłam się
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 10:13   #4658
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ojjjj nieee....
To żadna różnica. Jak ktoś opryszczką zainfekował tester, to nie był tylko na aplikatorze ale w produkcie.
Nie wiesz kto macał przed Tobą. Jak w Sephorze pracowałam, to w wieczorem czesto przychodziły ćpunki prostytutki na makijaż przed pracą. Brudne śmierdzące i maziały się testerami.....
Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Z tym odgryzaniem szminek i malowaniem się testerami przez panie wątpliwej reputacji - potwierdzam, z mojej pracy w S. też pamiętam takie sytuacje...
Jeśli chodzi o kradzieże, to chyba szczytem wszystkiego była sytuacja, kiedy to dwie kobity - matka i córka, wzbogacały się o najdroższe kremy w bardzo interesujacy sposób... Otóż po każdej ich wizycie brakowało zawartości co najmniej dwu słoiczków-testerów, a słoiczki na półkach stały nadal, tyle że puste.
Po jakimś czasie złapano je za rękę w innej S., dowiedziałyśmy się, że w kieszeni nosiły zawsze foliowe torebki, a kiedy nikt nie patrzył, odkręcały tester, pakowały do słoika owiniętą woreczkiem dłoń i wybierały cały kremik, zawiazywały błyskawicznie i pakowały z powrotem w kieszeń...
Jestem w totalnym szoku.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 10:22   #4659
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
U mnie candy bar jest typowo koralowy z lekko wybijającymi się pomarańczowymi tonami


Co do "sephorowo- douglasowych smaczków" to myślałam, że historia z panią, która z perfumerii wyniosła w ustach odgryziony sztyft pomadki- testera z chanel czy diora jest swoistą urban legend- jak widać myliłam się
Niestety nie jest to legenda.

Najobrzydliwszą formą kradzieży ( ja nie chcę myśleć jak to ochroniarze wyłapali) była ta wykonana przez panią sprzątającą, która to usiłowała wynieść błyszczyk zawinięty w podpaskę. Używaną.....
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 10:25   #4660
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Pojechałam dziś specjalnie do Natury po błyszczyk Stay with me, o którym tyle dobrego się czytałam... W drogerii nie było testerów i wzięłam w ciemno odcień My favorite milkshake. Jestem strasznie zawiedziona W ogóle go nie widać na moich ustach, równie dobrze mogłabym pomalować się bezbarwnym... Usta po nim nie są gładkie tylko takie jakby pomarszczone Może inny odcień byłby lepszy, ale żal mi wydawać kolejne 9 zł bez testów
Cytat:
Napisane przez JustynaOfSuburbia Pokaż wiadomość
u mnie na blogu zaprezentowalam 3 kolory blyszczykow stay with me (link w podpisie)
ja lubie te jasne kolory
dobre sa- ja je bardzo lubie
polecam goraco kolor candy bar- piekny koral- super wyglada na ustach modnie !!
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to nie koral, tylko wściekły róż
Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że szminki, błyszczyki itp. na każdych ustach wyglądają inaczej (dlatego swatche swatchami, ale testery są najlepsze), bo naturalne odcienie ust się różnią od siebie i karnacja też gra dużą rolę.
Cytat:
Napisane przez _Lovely_ Pokaż wiadomość
Jednak testerami nie pomaluje się ust w drogerii, zbyt niehigieniczne. U mnie candy bar wygląda na koral, czasami mam nawet wrażenie, że w pomarańczowym odcieniu. Za to strasznie podoba mi się jego zapach
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
No tak, do takich SWM tak czy inaczej nie ma testerów.
Też ubolewam nad brakiem testerów Jedyne co mnie ratuje to to, że przy kasie odkręcam błyszczyk i sprawdzam górę aplikatora. Jak jest umaziana to nie kupuję... Raz zapomniałam i się "nacięłam" - prawdopodobnie "testowany"

U mnie Candy Bar na ustach (mam raczej ciemnoróżowe) wygląda ciut pomarańczowo, koralowo


Za to Milkshake'iem (jak to napisać!?) na początku byłam zawiedziona, wyglądał na moich ciemnych ustach nijako, teraz widzę, że do odpowiednio dobranego makijażu wygląda ok.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja kupuję stacjonarnie. Poszukaj w sieci, może gdzieś koło Ciebie jest dystrybutor np EuroFashion



Podobny odcień jak na ustach wychodzi na opuszkach


Ojjjj nieee....
To żadna różnica. Jak ktoś opryszczką zainfekował tester, to nie był tylko na aplikatorze ale w produkcie.
Nie wiesz kto macał przed Tobą. Jak w Sephorze pracowałam, to w wieczorem czesto przychodziły ćpunki prostytutki na makijaż przed pracą. Brudne śmierdzące i maziały się testerami.....
Przerażacie mnie takimi opowieściami
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 10:28   #4661
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
U mnie Candy Bar na ustach (mam raczej ciemnoróżowe) wygląda ciut pomarańczowo, koralowo
Fajny. Nie widze ciepłych tonów.

A jak .... smakuje?
Pytam, bo nie lubię chemicznych posmaków jakie zostawiaja niektóre mazidła.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 11:29   #4662
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Pachnie jak kiedyś kupiony przeze mnie błyszczyk z Sephora Girls, smaku nie czuję. Tam od gory mam Trendsettera, Candy Bar i XXXL Nudes.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 11:35   #4663
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Pachnie jak kiedyś kupiony przeze mnie błyszczyk z Sephora Girls, smaku nie czuję. Tam od gory mam Trendsettera, Candy Bar i XXXL Nudes.
Candy najfajniejszy chyba

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-05-24 o 11:36
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:49   #4664
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Z tym odgryzaniem szminek i malowaniem się testerami przez panie wątpliwej reputacji - potwierdzam, z mojej pracy w S. też pamiętam takie sytuacje...
Jeśli chodzi o kradzieże, to chyba szczytem wszystkiego była sytuacja, kiedy to dwie kobity - matka i córka, wzbogacały się o najdroższe kremy w bardzo interesujacy sposób... Otóż po każdej ich wizycie brakowało zawartości co najmniej dwu słoiczków-testerów, a słoiczki na półkach stały nadal, tyle że puste.
Po jakimś czasie złapano je za rękę w innej S., dowiedziałyśmy się, że w kieszeni nosiły zawsze foliowe torebki, a kiedy nikt nie patrzył, odkręcały tester, pakowały do słoika owiniętą woreczkiem dłoń i wybierały cały kremik, zawiazywały błyskawicznie i pakowały z powrotem w kieszeń...
ale patent
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 22:08   #4665
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

O matko i córko, co za historie To ja chyba w ogóle przestanę kupować kolorowe kosmetyki
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 22:14   #4666
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
O matko i córko, co za historie To ja chyba w ogóle przestanę kupować kolorowe kosmetyki
tak jak i buty oraz ubrania: nigdy nie wiesz, w jakim stanie była osoba, która je mierzyła przed Tobą ...
koszmarrrrr
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 22:20   #4667
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Kupiłam drugi tusz z MM - znalazłam jeden jedyny niemacany
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 22:30   #4668
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

No w sumie... Ale to można by tak o wszystkim powiedzieć... Np. nigdy nie wiadomo, kto siedział przed Tobą na ławce w parku, na przystanku, w tramwaju, w autobusie, w metrze... nigdy nie wiadomo, kto przed chwilą trzymał się tej samej poręczy w autobusie... etc.

Co do metody z opuszką (! zawsze myślałam, że odmienia się "opuszkiem" aż musiałam sprawdzić w paru słownikach) palca - u mnie nie działa, bo mam ciemno-brązowe usta makabra
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 23:19   #4669
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
tak jak i buty oraz ubrania: nigdy nie wiesz, w jakim stanie była osoba, która je mierzyła przed Tobą ...
koszmarrrrr
Dlatego ja nie mierzę w sklepie ( też z lenistwa). Zabieram do domu i piorę, a później wkładam na siebie.
Zawsze trafiam z rozmiarem, bom standardowa

Dlatego powinny być foliowane opakowania i już. Czy ktoś kiedyś wysłucha naszych postulatów?
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 23:23   #4670
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Dlatego ja nie mierzę w sklepie ( też z lenistwa). Zabieram do domu i piorę, a później wkładam na siebie.
Zawsze trafiam z rozmiarem, bom standardowa
łoł mi pasuje chyba 1 rzecz na jakieś 15 nie zawsze chodzi o rozmiar... Czasem coś ślicznie wygląda na wieszaku, a na ciele już nie tak ładnie
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 00:02   #4671
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Dlatego ja nie mierzę w sklepie ( też z lenistwa). Zabieram do domu i piorę, a później wkładam na siebie.
Zawsze trafiam z rozmiarem, bom standardowa

Dlatego powinny być foliowane opakowania i już. Czy ktoś kiedyś wysłucha naszych postulatów?

zabiłaś mnie właśnie zazdroszczę bycia standardową, ja choćbym chciała to nie będę i muszę mierzyć
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 06:43   #4672
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

No ja mam problem, bo i buty i ciuchy zawsze mam pomiędzy dwoma rozmiarami - nieraz spędzam pół godziny, bo w sumie obydwa dobre, tylko większy jakby wygodniejszy...to bardzo utrudnia zakupy
Na szczęście w mazidłach jest łatwiej - szminkę biorę większą, bo zmacana jest krótka
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 07:57   #4673
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
No w sumie... Ale to można by tak o wszystkim powiedzieć... Np. nigdy nie wiadomo, kto siedział przed Tobą na ławce w parku, na przystanku, w tramwaju, w autobusie, w metrze... nigdy nie wiadomo, kto przed chwilą trzymał się tej samej poręczy w autobusie... etc.

Co do metody z opuszką (! zawsze myślałam, że odmienia się "opuszkiem" aż musiałam sprawdzić w paru słownikach) palca - u mnie nie działa, bo mam ciemno-brązowe usta makabra
No w sumie z jednej strony masz i rację, ale co innego ławka, a co innego kosmetyk. To drugie niesie ze sobą większe zagrożenie.

No nie na każdego działa ten trik, ale dla wielu jest pomocny
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 08:11   #4674
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No w sumie z jednej strony masz i rację, ale co innego ławka, a co innego kosmetyk. To drugie niesie ze sobą większe zagrożenie.
No nie wiem, jak jakiś nie-teges-gość siedzi np. w autobusie przez jakiś czas, a później dziewczyna w krótkiej spódniczce bez rajstop siada tam zaraz po nim nie wiedząc o tym... Albo ostatnio widziałam jak jakaś gościówka na ławce na przystanku siedziała i się załatwiała pod siebie, wprost na tej ławce....
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 08:22   #4675
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
No nie wiem, jak jakiś nie-teges-gość siedzi np. w autobusie przez jakiś czas, a później dziewczyna w krótkiej spódniczce bez rajstop siada tam zaraz po nim nie wiedząc o tym... Albo ostatnio widziałam jak jakaś gościówka na ławce na przystanku siedziała i się załatwiała pod siebie, wprost na tej ławce....
Staram się nie myśleć o tym za bardzo, bo w kompulsy wpadnę

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-05-25 o 08:26
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 13:29   #4676
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość

Wyglądam jakbym się przejmowała?
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Nie, wyglądasz jak młodsza Pyziakówna.
hahaha, true
Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
W takim razie muszę wypróbować ten tusz niewiele kosztuje, więc nawet jeśli się nie sprawdzi to nie szkoda pieniędzy
Mam nadzieję że będziesz zadowolona
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ja się nie załapałam na HW Jak weszłam, to już tylko kurz opadał po tej bazie A on daje taki sam efekt jak Crystalliced? Patrząc na zdjęcia wygląda bardzo bardzo podobnie...
Daje podobny efekt - tafli, ale zdecydowanie mocniejszy i bardziej spektakularny, mokrych policzków. jestem w nim zakochana
Crystalliced to też tafla, ale delikatniejsza i bardziej hmm... satynowa? taka dzienna
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Pomalowałam paznokcie fioletowym lakierem z Blossoms etc...
Jest jak nowy.
Koszkam go
A ja oswajam c&g Out of my mind. Na stopach wygląda świetnie myślałam, że go nie polubię, ale się myliłam
Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Ale ogólnie można stwierdzić- czy ma się ciemny naturalny kolor ust czy raczej jasny. Wówczas można sobie indywidualnie dobierać
Właśnie - użytkowniczki Candy Bar, które z Was mają ciemne usta? czy na ciemnych ustach Candy Bar wygląda jak wściekły róż, czy jak koral?
[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;34298924]coco kiciusia - dziękuję ślicznie
a Ardellki kupowałam na alphanailstylist.pl [/QUOTE]
dzięki za info!


Dziewczyny skończcie już ten offtop o obrzydlistwach, proszę
jestem nieco wczorajsza i jak to czytam, to zaczyna mi się chcieć
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 17:03   #4677
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Dla zainteresowanych MM, w TE na Serbskiej w Poznaniu wczoraj był jeden niemacany róż, lakiery maliny, brzoskwiny i in
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 18:09   #4678
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
No nie wiem, jak jakiś nie-teges-gość siedzi np. w autobusie przez jakiś czas, a później dziewczyna w krótkiej spódniczce bez rajstop siada tam zaraz po nim nie wiedząc o tym... Albo ostatnio widziałam jak jakaś gościówka na ławce na przystanku siedziała i się załatwiała pod siebie, wprost na tej ławce....
Gdyby człowiek wszystko analizował to by z domu nie wychodził, nic by nie jadł, nic nie kupował
Lepiej się nie domyślać. Jeszcze nikt nie umarł od tego Jedyne co, to to budzi odrazę i obrzydzenie.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 16:43   #4679
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cześć Babeczki!

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Podczytuję Was tylko ostatnio i mogłam coś przegapić. Czy była mowa o "limitce" Water Babies? Mam nadzieję, że "żenialni" spece z Natury nie wpadną na pomysł wystawienia tego
OMG! Jestem przekonana, że to jednak będzie w N Ostatnio ściągają same beznadziejne limitki i z Essence i z Catrice... (pokrywające się ze stałą) - MM z E, I love z E, Nyphelia z C, Modern Muse z C, więc obawiam się, ze mogą to wpakować do N

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Aaaaaaale jestem zakochana w lakierze z Eclipse Thirsty. Ktoś go jeszcze ma w swoich zbiorach?
Mam kolor - piękny, jakość - fatalna... Od momentu kupienia do teraz nie zmienił się w ogóle - konsystencja dalej taka sama, dobrze się maluje, ale odpryskuje równie szybko, co wtedy

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Lakier Thirsty... Do dziś płaczę, że go nie kupiłam .
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Mam, mam
Szkoda, że jakość taka badziewna.
O to, to
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 18:50   #4680
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Jak nie zauważam tej złej jakości, na moich paznokciach i tak wszystko trzyma się tak samo źle.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.