Czarnow³ose;) - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-06-21, 10:37   #2941
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie

W pi±tek zafarbowalam odrosty szamponem z Joanny do 24 zmyc( chcialam sprobowac czegos lzejszego niz farba,zeby tak nie niszczylo wloskow ),ma ktoras z Was jakies doswiadczenia z tym wlasnie szamponem? Kolorek rzecz jasna - aksamitna czern .

Jak na razie kolor super,bardzo ladna czern,u mnie z polyskiem ala srebro ,ale mam nadzieje ze bedzie to 'zdrowszy' wariant dla moich wlosow,bo farba z Joanny choc dobra,jednak jak wszystkie niszczy ;( i ze bedzie utrzymywac sie dlugo

Jesli ktoras z Was miala przyjemnosc z tym szamponem bardzo prosze o opinie. Z gory dziekuje
do³±czam siê do prosbya jak trwalosci±?bo szampony u mnie nie trzymaj± siê dluzej niz 2 tygodnie:/a wlasnie kupi³am Joanne aksamitna czern ale jeszcze nie farbowalam.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-21, 15:30   #2942
Galaksja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 162
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
wed³ug mnie Brillance jest nie do zdarcianajbardziej trwa³a farba jak± mia³am,a prawie 7 lat farbujê na czerñ i u¿ywa³am ju¿ chyba wszystkiegodo tego Brillance daje piêkny efekt granatu,ale zwyk³e czernie te¿ maj±.Tyle,¿e mi ona wysusza³a w³osy,ale je¿eli Ty masz w³oski w dobrym stanie i postawisz na od¿ywianie i pielegnacjê to bêdziesz zadowolona
Ufarbowa³am w³oski Brillance krucza czerñ i jestem bardzo zadowolona W³osy maj± piêkny po³ysk i nadal s± w dobrej kondycji Zobaczê jak bêdzie z trwa³o¶ci± tej farby.
__________________




Galaksja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-21, 20:17   #2943
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziewczynki poradzcie mi co¶! Jakiej trwa³ej farby mog³abym u¿yæ, ¿eby tak szybko siê nie wyp³ukiwa³a? Chodzi mi konkretnie o jaki¶ ciemny br±z, bo nie chcê robiæ centralnie czarn± Ost. u¿ywa³am Garniera color naturals, i z pocz±tku by³am zachwycona, ale ona tak strasznie siê wyp³ukuje, ¿e przy odrostach z powrotem mam ju¿ znowu br±zowe (przed ciemnym br±zem k³ad³am mokkê br±z-londy). Chcê farby która nie wyp³ucze siê tak szybko Tylko nie podawajcie mi przyk³adu Palette, bo owszem jest mocna, nawet przez chwilê rozwa¿a³am jej u¿ycie, ale 2 lata doprowadza³am swoje w³osy do "normalno¶ci", i nie chcê ich ju¿ katowaæ palet±, tylko czym¶ s³abszym, jednocze¶nie trwa³ym! Zale¿y mi na kolorze w stylu czarny br±z, br±z wpadaj±cy w czerñ. Jakie¶ propozycje?
Vicodin_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-22, 07:56   #2944
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 234
Dot.: Czarnow³ose;)

Vicodin_89 spróbuj Safira drzewo hebanowe
__________________
zapuszczam w³oski Nie prostujê!
Nie suszê!
* skrzypowita
* seboradin
*dro¿d¿e
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-22, 09:56   #2945
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 3 862
Dot.: Czarnow³ose;)

Na moich naturalnych ciemno br±z w³osach najlepszy, najbardziej naturalny efekt daje L'Oreal Casting Creme Gloss Hebanowa Czerñ. Nie u¿ywam ¿adnych obrzydliwych 'granatowych czerni', gdy¿ wygl±da to sztucznie a mnie zale¿y na maksymalnie naturalnym looku. Poza tym farbuje tylko produktami do 28 myc- po co mam nak³adaæ trwa³± farbê i dodatkowo je niszczyæ, gdy i tak regularnie co miesi±c farbujê odrosty.
Obecnie u¿ywam tez odzywki do³±czonej do opakowania farby (jest FENOMENALNA!), szampon Gliss Kur do w³osów farbowanych (wcze¶niej uzywa³am tez Dove, Pantene, wszystkie by³y jak najbardziej ok).
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-22, 11:55   #2946
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki poradzcie mi co¶! Jakiej trwa³ej farby mog³abym u¿yæ, ¿eby tak szybko siê nie wyp³ukiwa³a? Chodzi mi konkretnie o jaki¶ ciemny br±z, bo nie chcê robiæ centralnie czarn± Ost. u¿ywa³am Garniera color naturals, i z pocz±tku by³am zachwycona, ale ona tak strasznie siê wyp³ukuje, ¿e przy odrostach z powrotem mam ju¿ znowu br±zowe (przed ciemnym br±zem k³ad³am mokkê br±z-londy). Chcê farby która nie wyp³ucze siê tak szybko Tylko nie podawajcie mi przyk³adu Palette, bo owszem jest mocna, nawet przez chwilê rozwa¿a³am jej u¿ycie, ale 2 lata doprowadza³am swoje w³osy do "normalno¶ci", i nie chcê ich ju¿ katowaæ palet±, tylko czym¶ s³abszym, jednocze¶nie trwa³ym! Zale¿y mi na kolorze w stylu czarny br±z, br±z wpadaj±cy w czerñ. Jakie¶ propozycje?
wed³ug mnie najbardziej trwa³e poza Garnierem s± farby Brillance,w palecie jest kolor Ciemny br±z,u¿ywa³am go kiedy¶ i daje efekt naturalnej czerni przynajmniej na moich w³osach,no i tak jak pisa³am wcze¶niej o Brillance-wed³ug mnie to s± farby nie do zdarcia
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-24, 21:31   #2947
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 10 212
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie

W pi±tek zafarbowalam odrosty szamponem z Joanny do 24 zmyc( chcialam sprobowac czegos lzejszego niz farba,zeby tak nie niszczylo wloskow ),ma ktoras z Was jakies doswiadczenia z tym wlasnie szamponem? Kolorek rzecz jasna - aksamitna czern .

Jak na razie kolor super,bardzo ladna czern,u mnie z polyskiem ala srebro ,ale mam nadzieje ze bedzie to 'zdrowszy' wariant dla moich wlosow,bo farba z Joanny choc dobra,jednak jak wszystkie niszczy ;( i ze bedzie utrzymywac sie dlugo

Jesli ktoras z Was miala przyjemnosc z tym szamponem bardzo prosze o opinie. Z gory dziekuje
ja sie farbuje tym szamponem od jakis 2 lat, kolor przecudowny
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - ¯elki! ju¿ s±
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okr±g³e Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 09:12   #2948
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka¿ wiadomo¶æ
ja sie farbuje tym szamponem od jakis 2 lat, kolor przecudowny
a jak siê wyp³ukujeja ostatnio mia³am Garnier color&shine który te¿ mia³ byæ do 24 myæ,a po tygodniu ju¿ nie by³o po nim ¶ladu
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-25, 20:34   #2949
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 10 212
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
a jak siê wyp³ukujeja ostatnio mia³am Garnier color&shine który te¿ mia³ byæ do 24 myæ,a po tygodniu ju¿ nie by³o po nim ¶ladu
nie wyp³ukuje sie, jest normalnie odrost a reszta pozostaje czarna.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - ¯elki! ju¿ s±
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okr±g³e Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-01, 20:50   #2950
whitejenny
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 641
Dot.: Czarnow³ose;)

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;27672950]Na moich naturalnych ciemno br±z w³osach najlepszy, najbardziej naturalny efekt daje L'Oreal Casting Creme Gloss Hebanowa Czerñ. Nie u¿ywam ¿adnych obrzydliwych 'granatowych czerni', gdy¿ wygl±da to sztucznie a mnie zale¿y na maksymalnie naturalnym looku. Poza tym farbuje tylko produktami do 28 myc- po co mam nak³adaæ trwa³± farbê i dodatkowo je niszczyæ, gdy i tak regularnie co miesi±c farbujê odrosty.
Obecnie u¿ywam tez odzywki do³±czonej do opakowania farby (jest FENOMENALNA!), szampon Gliss Kur do w³osów farbowanych (wcze¶niej uzywa³am tez Dove, Pantene, wszystkie by³y jak najbardziej ok).[/QUOTE]

Ja gdzie¶ czyta³am, ¿e to granatowa czerñ wygl±da lepiej bo podkre¶la rysy twarzy
whitejenny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-02, 07:47   #2951
agniesiaa
Naczelna Wiza¿anka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 42 846
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez whitejenny Poka¿ wiadomo¶æ
Ja gdzie¶ czyta³am, ¿e to granatowa czerñ wygl±da lepiej bo podkre¶la rysy twarzy
Dla mnie na pewno wygl±da bardziej "¶wie¿o" niz taki czarny kask na g³owie
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 08:56   #2952
whitejenny
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 641
Dot.: Czarnow³ose;)

Dita von Teese farbuje na taki odcieñ.
whitejenny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-02, 21:42   #2953
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja dziêkujê Wam za wszystkie rady odno¶nie pyania o farbê Jednak po wielu przemy¶leniach, zdecydowa³am siê jednak na farbê profesjonaln± L'oreal Majirel. Có¿, najtañsza nie by³a, ale mam nadziejê ¿e bêdê zadowolona. S³ysza³am ¿e to raczej trwa³e farby, i podobno s± dobre, wiêc zaryzykowa³am Jestem posiadaczk± 3, czyli ciemnego naturalnego br±zu. I mam j± zamiar za chwilê po³o¿yæ sobie na w³osy, bo mam ju¿ odrost, zreszt± co mycie ten ca³y Garnier coraz mocniej siê wyp³ukuje, co widaæ zw³aszcza u mnie w pracy przy ¶wietle jarzeniowym, a tak¿e w ¶wietle dziennym. Nie mogê ju¿ tego wytrzymaæ i idê zaraz robiê je tym L'orealem! Dam Wam znaæ jak mi wysz³o, bo sama jestem ciekawa, je¿eli chodzi o profesjonalne farby, to mia³am doczynienia tylko z Ce-Ce, a to raczej taka ni¿sza pó³ka. L'oreal to ju¿ co¶
Vicodin_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-08, 20:24   #2954
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie na pewno wygl±da bardziej "¶wie¿o" niz taki czarny kask na g³owie
czerñ te¿ mo¿e wygl±daæ ¶wie¿o mia³am ostatnio porównanie na dwóch dziewczynach które stanê³y ko³o siebieJedna mia³a tak± jedwabist±, miêciutk± l¶ni±c± czerñ druga sztuczny sztywny kask a kolor czarny by³ p³aski.

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2011-07-08 o 20:26
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-09, 11:48   #2955
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 5 263
Dot.: Czarnow³ose;)

do³±czam od 5 lat farbujê w³osy na kolor czarny, prawie ca³y czas farbowa³am Castingiem Loreala, teraz przerzuci³am siê na farby Biokap
__________________
Twoje cia³o mo¿e wiecej,niz podpowiada Ci Twój umys³



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-09, 15:51   #2956
whitejenny
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 641
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Poka¿ wiadomo¶æ
do³±czam od 5 lat farbujê w³osy na kolor czarny, prawie ca³y czas farbowa³am Castingiem Loreala, teraz przerzuci³am siê na farby Biokap
Jakie s± Twoje wra¿enia po farbowaniu Castingiem? Ja mam teraz pofarbowane w³osy i bojê siê, ¿e ju¿ nied³ugo kolor zacznie siê zmywaæ.
whitejenny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-09, 17:46   #2957
agniesiaa
Naczelna Wiza¿anka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 42 846
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka¿ wiadomo¶æ
czerñ te¿ mo¿e wygl±daæ ¶wie¿o mia³am ostatnio porównanie na dwóch dziewczynach które stanê³y ko³o siebieJedna mia³a tak± jedwabist±, miêciutk± l¶ni±c± czerñ druga sztuczny sztywny kask a kolor czarny by³ p³aski.
No w³a¶nie, to wszystko zale¿y od farby i od samych w³osów. Ja jednak jestem wierna granatowej czerni
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-10, 06:57   #2958
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 5 263
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez whitejenny Poka¿ wiadomo¶æ
Jakie s± Twoje wra¿enia po farbowaniu Castingiem? Ja mam teraz pofarbowane w³osy i bojê siê, ¿e ju¿ nied³ugo kolor zacznie siê zmywaæ.
ogólnie dobre, kolor zawsze ³adny wychodzi³, b³yszcz±cy, farba mi schodzi³a w ci±gu miesi±ca gdzie¶
__________________
Twoje cia³o mo¿e wiecej,niz podpowiada Ci Twój umys³



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-10, 10:18   #2959
whitejenny
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 641
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja teraz ¿a³ujê, ¿e u¿y³am. Du¿o kasy na to posz³o a kolor jest strasznie nietrwaly.
whitejenny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 08:31   #2960
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie, to wszystko zale¿y od farby i od samych w³osów. Ja jednak jestem wierna granatowej czerni
ja zmieni³am na zwyk³± czerñ,po 6 latach farbowania granatow± i ju¿ za ni± têskniêto zecydowanie piêkniejszy kolor,ni¿ taka p³aska zwyk³a czerñ któr± mam na g³owie,teraz siê trochê zmy³a i trudno powiedzieæ czy to czeñ czy ciemny br±z...;/

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-07-11 o 08:32
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-11, 08:53   #2961
whitejenny
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 641
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja teraz mam granatow± i wcale na tak± nie wygl±da
whitejenny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-11, 09:22   #2962
__Mena
Przyczajenie
 
Avatar __Mena
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
do³±czam siê do prosbya jak trwalosci±?bo szampony u mnie nie trzymaj± siê dluzej niz 2 tygodnie:/a wlasnie kupi³am Joanne aksamitna czern ale jeszcze nie farbowalam.
Chodzi o tê farbkê? http://images.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/p/zdrow...itna-czern.jpg
Jako¶ jestem negatywnie nastawiona do szamponów koloryzuj±cych, strasznie szybko siê wyp³ukuj±, np taki Casting No ale wypróbujê chyba t± Joanne

Granatow± czerni± te¿ robi³am w³osy i zdecydowanie wolê bardziej naturalne odcienie czerni
__Mena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-26, 12:22   #2963
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez __Mena Poka¿ wiadomo¶æ
Chodzi o tê farbkê? http://images.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/p/zdrow...itna-czern.jpg
Jako¶ jestem negatywnie nastawiona do szamponów koloryzuj±cych, strasznie szybko siê wyp³ukuj±, np taki Casting No ale wypróbujê chyba t± Joanne

Granatow± czerni± te¿ robi³am w³osy i zdecydowanie wolê bardziej naturalne odcienie czerni
tak chodzi o t±,je¿eli ma mi siê zmyæ po paru dniach to ju¿ wolê co¶ trwa³ego.wcze¶niej mia³am Garnier Color Shine i po 3 myciach nie by³o po niej ¶ladu,a mia³a byæ chyba do 24 myæ.

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-07-26 o 12:25
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-26, 13:30   #2964
wiktoriam82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Czarnow³ose;)

hejka
ja mam barddzzoo ciemny br±z prawie czarne
farbuje u fryzjera farbami alwayeess (gorzka czekolada) i jestem bardzo zadowolona
w moim przypadku kolor jest ³adny tak ze 4 miesiace (farbuje nie za czesto - co pó³ roku), drogeryjne farby w moim przypadku utrzymywa³y siê do 3 myæ :/
hmm do mycia u¿ywam produktów z jedwabiem sleek line, kupi³am go u fryzjera i jestem bardzo zadowolona, pomagaj± utrzymaæ d³ugo kolor w³osy s± ³adne miêkkie mi³e w dotyku, u¿ywam jedwabiu te¿ sleek line po umyciu i to g³ównie jego zas³ugo po³ysk.
przed umyciem u¿ywam nafty kosmetycznej, zdrowo dzia³a na w³osy tylko trzeba porz±dnie umyæ z 2 razy.

Niestety nie jestem do koñca zadowolona z w³osów
d³ugo¶æ oko³o 68 cm, ale muszê bardzo czêsto podcinaæ (rozdwojone koñcówki), ponadto w³osy mam bardzo grube i ¼le siê uk³adaj±, jak wyprostuje albo zakrêcê to efekt jest bardzo krótkotrwa³y ;(

mam kole¿anke z piêknymi d³ugimi czqarnymi w³osami chyba z 1 m, ¿adnych rozdwojonych koñcówek ale jako¶ za bardzo nie chce powiedziec jak je pielêgnuje ;(
wiktoriam82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-26, 15:32   #2965
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 234
Dot.: Czarnow³ose;)

agata456 je¶li szukasz czego¶ trwa³ego mogê Ci poleciæ Londê trzyma siê miesi±c po tym okresie zaczyna sie dopiero wymywaæ
__________________
zapuszczam w³oski Nie prostujê!
Nie suszê!
* skrzypowita
* seboradin
*dro¿d¿e
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-27, 07:39   #2966
Messuah
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 893
Dot.: Czarnow³ose;)

czesc dziewczynki

moja kolezanka ma przepiekne dlugie czarne wlosy slicznie sie blyszcza uzywa farby goldwell, wczesniej uzywala rossmanowych i zadna z tych farb nie dawala takiego efektu

ja mam jasny blond kiedys bylam brunetka (sama mam swoje wlasne dosc ciemne wlosy) teraz chce znowu powrocic do czarnego

wiecie moze czy jak naloze od razu czarna farbe na jasne wlosy czy nie wyjdzie jakas zielen albo cos innego ?
pytam bo kiedys polozylam jasny braz i wyszly prawie zielone
Messuah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-27, 08:03   #2967
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Czarnow³ose;)

Kiedys polozylam ciemny braz na blond i wyszedl jasny braz,potem kladlam rozne inne odcienie brazu az wkoncu czern i sa teraz rowne czarne.Moze najpierw naloz iemny braz a dopiero za miesiac czern,tak chyba bezpieczniej.
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-29, 18:40   #2968
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 429
Dot.: Czarnow³ose;)

Hej.

Chcia³am sobie rozja¶niæ w³osy, bo znudzi³ mi siê kolor czarny i chcia³am zaszaleæ, ale jednak stêskni³am siê za czarnym. Heh, sentyment

Teraz ufarbujê t± farb±. Ma same pochlebne opinie. Ciekawe co wyjdzie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg farba-loreal-feria-preference-21-granatowa-czern.jpg (40,8 KB, 43 za³adowañ)
__________________
A potem ¶wiat znowu zacz±³ istnieæ, ale istnia³ zupe³nie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie ¿yczenie
Cola_Ola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-31, 10:52   #2969
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez ewe11 Poka¿ wiadomo¶æ
agata456 je¶li szukasz czego¶ trwa³ego mogê Ci poleciæ Londê trzyma siê miesi±c po tym okresie zaczyna sie dopiero wymywaæ
dziêki wielkie,wypróbujê

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Poka¿ wiadomo¶æ
Hej.

Chcia³am sobie rozja¶niæ w³osy, bo znudzi³ mi siê kolor czarny i chcia³am zaszaleæ, ale jednak stêskni³am siê za czarnym. Heh, sentyment

Teraz ufarbujê t± farb±. Ma same pochlebne opinie. Ciekawe co wyjdzie
moja kole¿anka jej u¿ywa,ma bardzo cienkie i s³abe w³osy i jest z niej bardzo zadowolonaa co tego powrotu do czerni mia³am to samomêczy³am w³osy rozja¶niaczami i ró¿nymi kolorami a i tak powróci³am do czarnego
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-31, 15:54   #2970
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 429
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja te¿ mam raczej s³abe i cienkie w³osy, ale teraz mam krótkie wiêc od¿y³y I ta farba jest ¶wietna, ³atwo siê nak³ada, bo jest taka ¿elowa, nie robisz syfu w ³azience, nie ¶mierdzi w ogóle! Od¿ywka jest na prawdê spora na kilka u¿yæ. Ogó³em na plus Zobaczymy jak trwa³o¶æ.
__________________
A potem ¶wiat znowu zacz±³ istnieæ, ale istnia³ zupe³nie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie ¿yczenie
Cola_Ola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.