Usunąć ciążę!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-21, 15:42   #1
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 613

Usunąć ciążę!!!


Moja koleżanka dowiedziała się wczoraj o tym że jest w ciąży i co najgorsze chce ją usunąć!!! Długo z nią rozmawiałam i próbowałam ją przekonać żeby tego nie robiła (podałam jej tysiące argumentów za dużo pisania). Jak mogę jej pomóc? Jak ją przekonać?
__________________
Rasowa
zuziunia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 15:46   #2
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Usunąć ciążę!!!

Cytat:
Napisane przez zuziunia13
Moja koleżanka dowiedziała się wczoraj o tym że jest w ciąży i co najgorsze chce ją usunąć!!! Długo z nią rozmawiałam i próbowałam ją przekonać żeby tego nie robiła (podałam jej tysiące argumentów za dużo pisania). Jak mogę jej pomóc? Jak ją przekonać?

Czyzby az tak egoistycznie byla zapatrzona w siebie
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 15:49   #3
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 613
Dot.: Usunąć ciążę!!!

Po prostu bardzo się boi! Nie jest gotowa
__________________
Rasowa
zuziunia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 15:50   #4
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Usunąć ciążę!!!

Cytat:
Napisane przez zuziunia13
Moja koleżanka dowiedziała się wczoraj o tym że jest w ciąży i co najgorsze chce ją usunąć!!! Długo z nią rozmawiałam i próbowałam ją przekonać żeby tego nie robiła (podałam jej tysiące argumentów za dużo pisania). Jak mogę jej pomóc? Jak ją przekonać?
a jak myślisz czemu chce to zrobić? przed czy ma obawy?
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 16:02   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Usunąć ciążę!!!

po pierwsze musi ochłonąc i przemyslec na zimno wady i zalety tej sytuacji ,szczegolnie jesli ojciec jest przypadkowy i w tym musisz jej pomóc a potem decyzja czy aborcja czy oddanie do adopcji musi podjac sama .
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 16:03   #6
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 613
Dot.: Usunąć ciążę!!!

Boi się reakcji mamy, ale w końcu mamy prawie po 20 lat! Chce skończyć szkołę i boi się ze to jej przeszkodzi. Ale ma kochającego chłopaka i w ogóle on chce tego dziecka! Mam nadzieje że jej na to nie pozwoli! Ja z resztą też!!!
__________________
Rasowa
zuziunia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 16:16   #7
Blondzia
Raczkowanie
 
Avatar Blondzia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 166
Dot.: Usunąć ciążę!!!

Ostatnio obejrzałam film, pokazujący, na czym dokładnie polega aborcja. To straszne!! Przekonaj ją, żeby tego nie robiła!!! Może to przyczynić sie do bezpłodności w przyszłości, chorób, powikłań i urazu na całe życie!!!
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje"

Coco Chanel
Blondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-21, 16:26   #8
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Usunąć ciążę!!!

Usunięcie ciąży w młodym wieku może mieć później niemiłe skutki nie tylko zdrowotne, ale przede wszystkim psychiczne. Wiem coś na ten temat, bo jedna z moich uczennic w wieku 21 lat dokonała "po cichu" aborcji i teraz (5 lat po) jest jej b. ciężko (wyrzuty sumienia, bezsenność itd.). Jeśli ta dziewczyna ma wsparcie chłopaka i on chce, aby dziecko pojawiło się na świecie, to należy ich obydwoje w tym wspierać.
Jeśli chodzi o szkołę to dziecko + nauka przy wyrozumiałym wsparciu rodziców jest czymś do pogodzenia, tak mi się przynajmniej wydaje.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 16:29   #9
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Usunąć ciążę!!!

Na temat aborcji nigdy nie wypowiadam sie kategorycznie... Moge powiedziec zebym dziecka w takiej sytuacji nie usunela, ale "tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono". Moze Twoja kolezanka powinna popatrzec na dziewczyny, ktore maja dzieci i jakie sa szczesliwe. Kiedy bylam na pierwszym roku, byly u nas 2 dziewczyny w ciazy- teraz obie maja cudnych chlopcow a wykladowcy bardzo je wspieraja.
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 16:37   #10
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 613
Dot.: Usunąć ciążę!!!

Właśnie oglądałam strony na temat aborcji!! Boże zeby ona je tylko widziała.... Od razu zrezygnowałaby z usunięcia!!! To straszne!
__________________
Rasowa
zuziunia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 17:23   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Usunąć ciążę!!!

znowu zaczyna sie

ogladałm zdjecie ,film to straszne ,grozi ci nieplodnisc itp bzdury.

nie chcesz aborcji to jej nie rób ale nie narzucaj swojego zdania innym.szczegolnie z enie wiesz jak bys z sie zachowała na miejscu zgwałconej dziewczyny czy bedac w ciazy w wieku lat 15.

jelsi twoja kolezanka ma juz 20 lat to jest duza dziewczynka szczegolnie ejsli chlopak chce dziecka i ja wspiera ,rodzic ebeda w szoku ale ochłoną i spojrza na sprawe z innej strony,stało sie teraz trzeba zrobic wszytsko aby dziecko urodzic i wychowac.20 lat to juz nie gówniara wiec musi sie wziac w garsc i zaczac dbac o siebie.

pierwszy szok minie szybko gdy bedzie przy niej chlopak ,rodzina i przyjaciele ,ciaza to nie tragedia chociaz moze byc szokiem.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 19:01   #12
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: Usunąć ciążę!!!

To nie są bzdury, że ktos oglądał film bo to czyta prawda. W środku jest żywa, malutka bezbronna istotka, która nie ma szans na obrone siebie, która tak bardzo ufa swej matce, ufa ze jest w niej bezpieczna. A tymczasem nie jest... bo nagle pojawia się coś takiego strasznego co wyrywa jej nożke, rączke, rozszarpuje jej małe ciałko a potem miażdży główkę, żeby do końca usunąć resztki jej niechcianego ciałka. To nie są bzdury, ale przykra prawda.
I wszystko dzieje sie przez to bo dwoje ludzi uprawiało ze sobą seks, nie biorąc pod uwagę że tak się włąsnie tworzy dzieci. Czym ta maltka istotka sobie zasłużyła na tak okrutną śmierć??? Ona chciała tylko miłości, chciała być kochana a tymczasem stała się ofiarą, którą mordują w okrutny sposób. Przykre, ale rzeczywiste.
Gdy byłam w szkole średniej moja koleżanka też zaszla w ciążę i miała mniej latek, i jakoś sobie nie wyobrażała zabić owoc miłości swego związku. Urodziła ślicznego chłopca, a potem za rok znów była w ciązy. Gdy zdawała mutrę miała dwójkę dzieci i zdała na 5. Dziecko to nie koniec świata, ale początek nowego życia!!! To nie rzecz, którą można usunąć, nie ponosząc żadnych konsekwencji. Uważam, że Twoja koleżnaka powinna się solidnie zastanowić co takiego zamierza zrobić, gdyż ta decyzja zaważy nad całym jej życiem, zdrowiem fizycznym jak i psychicznym.
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 19:12   #13
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Usunąć ciążę!!!

Cytat:
Napisane przez Judysia
To nie są bzdury, że ktos oglądał film bo to czyta prawda. W środku jest żywa, malutka bezbronna istotka, która nie ma szans na obrone siebie, która tak bardzo ufa swej matce, ufa ze jest w niej bezpieczna. A tymczasem nie jest... bo nagle pojawia się coś takiego strasznego co wyrywa jej nożke, rączke, rozszarpuje jej małe ciałko a potem miażdży główkę, żeby do końca usunąć resztki jej niechcianego ciałka. To nie są bzdury, ale przykra prawda.
Coś się we mnie gotuje, jak czytam takie bzdury. "Malutka bezbronna istotka" nie myśli i nikomu nie ufa, bo bez rozwiniętego mózgu nie jest to możliwe. Jak już się podaje jakieś argumenty to sensowne, a nie totalne brednie, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, a jedynie próbujące wywołać wyrzuty sumienia! jak matka karcąca małe dziecko za zrywanie liści z drzewa, "bo drzewu jest smutno i płacze".

A co do koleżanki założycielki wątku- teraz jest w szoku, ale może ochłonie i zdecyduje się urodzić. Ale jeśli już na chłodno dalej będzie obstawać przy aborcji, to jej sprawa.
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 19:29   #14
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Usunąć ciążę!!!

Ja wiem, że NIGDY w życiu nie zrobię aborcji... Właśnie obejrzałam film... mam łzy w oczach To jest okropne !! To istota ludzka, nawet te pierwsze dni... Czytałam tutaj opinie o tym, że jak gwałt to można usunąć...Hmm, ale to po części będzie też nasze dziecko i wątpię w to, że gdy się urodzi będzie przypominać nam to zdarzenie. Niech Twoja koleżanka poważnie się zastanowi, bo naprawdę będzie tego żałować całe życie... Zazwyczaj tak jest... wyrzuty sumienia nie dają spokoju, często się zdarza, że matki, które dokonały aborcji popełniają samobójstwa, bo po prostu nie wytrzymują psychicznie. Dziecko to nie wstyd, a przecież ona jest już pełnoletnia i ma kochającego faceta. Kariera to nie wszystko... Przecież jest tyle osób, które mają dzieci i wciąż się kształcą albo pracują...
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 19:34   #15
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Usunąć ciążę!!!

Gdzie mogę zobaczy te filmiki...?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 19:52   #16
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: Usunąć ciążę!!!

Mózg dziecka rozwija sie bardzo długo, ale to nie zmienia faktu, ze czuje, ból, radość itp. Nie bez przyczyny mówi się, iż dziecko odczuwa każde uczucie swej matki. Czuje się w niej bezpieczne, czuje też jej miłość i czuje kiedy ta matka go nie chce. Nie probuje wywołać u nikogo wyrzutów sumienia, bo choćbym nie wiem co tu pisała jeżeli ktoś ich nie to ich mieć nie będzie. To jest czyjaś indywidualna sprawa czy cieszy sie tym, co zorbił czy też bardzo to przeżywa. Nie masz prawa tego krytykować bo ja przedstawiłam swój punkt wiedzenia. I dla mnie śa bardzo sesnowne, bo to jest mała istotka przecież nie określe tego jako rzecz, maskotka itp. I jest też bezbronna bo niby jak ma się bronić??? Gdyby Ciebie skrępowano, a potem robiono krzywdę też nie masz szans na obronę. Temu dziecku wyrywa sie ciałko kawałek po kawałeczki i sądzisz, że to go łaskocze???
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 20:11   #17
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Usunąć ciążę!!!

Apiska,ja obejrzałam ten...
Osobom o SŁABEJ psychice nie radzę wchodzić... http://www.abortionismurder.org/HTML/I-A-4-video.html

(nie wiem czy można zamieszczać linki, ale czytałam regulamin no i nic nie wyczytałam w tej sprawie, jeżeli jest to zakazane to z góry przepraszam i proszę o skasowanie mojego posta...)
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 20:24   #18
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Usunąć ciążę!!!

Mnie nie ruszają takie iflmiki...
Niech dziewczyna ochłonie i na trzeźwo oceni wszystkie aspekty sytuacji. Cokolwiek postanowi, to ma byc jej decyzja a nie Twoja czy czyjaś. Jej ciało, jej życie i zdrowie.

>>..Hmm, ale to po części będzie też nasze dziecko i wątpię w to, że gdy się urodzi będzie przypominać nam to zdarzenie.<< Małgosia69 - Taaak, dziecko z gwałtu na pewno będzie przypominać matce o samych miłych chwilach jej życia i wynagrodzi jej zaznane cierpienie i upokorzenie...
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 20:29   #19
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Usunąć ciążę!!!

No dobra ja już się nie wypowiadam. Zawsze będą osoby ZA i PRZECIW. Rozmowa o aborcji to tak samo jakby rozmawiać o religiach. Nigdy nie ma końca i nigdy nikt nikomu nie przyzna racji... Pozdrawiam !
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 20:40   #20
malenkaa20
Raczkowanie
 
Avatar malenkaa20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: pszczyna
Wiadomości: 257
Smile Dot.: Usunąć ciążę!!!

Wcale nie jestem przeciwniczka aborcji(choc sama bym sie na nia nie zdecydowala bo wiem m.in.jak slaba jest moja psychika)ale jesli jest tak jak mowisz nie jest to sytuacja tragiczna...jest taki film...prosze pokaz jej go!Zapomnialam jak sie nazywa-ale w najblizszym czasie dam znac!Gwarantuje ze jak tylko zobaczy go juz nie usunie dziecka(film nakrecony z perspektywy dziecka opisujacy 9 miesiecy ciazy i czas po urodzeniu).Ona musi zrozumiec ........nie pozwiol ej zmarnowac zycia sobie i dziecku!Dzieci to nasz najwiekszy skarb,to im przekazujemy wiedze,uczymy jak zyc,postepowac!Ona nie ma prawa odbierac mu zycia...czasem jest ciezko,nikt przeciez nie mowil ze zycie jest lekkie!Ale ma oparcie-swego chlopaka-a to juz duzo-wszystko na pewno sie uda i bedzie dobrze!Trzymam kciuki
__________________


agatka
malenkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 20:48   #21
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Dot.: Usunąć ciążę!!!

Cytat:
Napisane przez Judysia
To nie są bzdury, że ktos oglądał film bo to czyta prawda. W środku jest żywa, malutka bezbronna istotka, która nie ma szans na obrone siebie, która tak bardzo ufa swej matce, ufa ze jest w niej bezpieczna. A tymczasem nie jest... bo nagle pojawia się coś takiego strasznego co wyrywa jej nożke, rączke, rozszarpuje jej małe ciałko a potem miażdży główkę, żeby do końca usunąć resztki jej niechcianego ciałka. To nie są bzdury, ale przykra prawda.
I wszystko dzieje sie przez to bo dwoje ludzi uprawiało ze sobą seks, nie biorąc pod uwagę że tak się włąsnie tworzy dzieci. Czym ta maltka istotka sobie zasłużyła na tak okrutną śmierć??? Ona chciała tylko miłości, chciała być kochana a tymczasem stała się ofiarą, którą mordują w okrutny sposób. Przykre, ale rzeczywiste.
a mnie bardzo to wzruszyło
wszystko chyba zależy też po części od naszej wrażliwości...
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 21:14   #22
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Usunąć ciążę!!!

zuziunia13 nie powinnas ingerowac tak bardzo w jej sprawy zyciowe. To ona by je wychowywala- nie Ty. To tylko i wylacznie jej decyzja. Jesli ma powazny powod, dla ktorego nie moze posiadac dziecka, powinnas jej to wybaczyc. Jesli podalas jej te "tysiace powodow" a ona i tak uznala, ze to nic nie zmienia, to moze lepiej dac temu spokoj. Rozumiem, ze sa tu osoby bedace straszliwie przeciwko aborcji- tak i ja kiedys uwazalam. Jednak trzeba zrozumiec, ze nie mozna zmuszac nikogo do posiadania tak kochanego skarbu
tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 21:33   #23
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Usunąć ciążę!!!

zobaczyłam ten filmik...straszny! a to duże dziecko na końcu jak można coś takiego zrobić???
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 21:49   #24
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Usunąć ciążę!!!

No i ja sie skusilam na filmik. Takie maluskie organizmy to zrozumiem. Ale te duze dziecko??? To musialo sie martwe urodzic raczej..
tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 22:00   #25
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Usunąć ciążę!!!

polowa tych zdjec to dzieci ktore urodzily sie martwe a nie zostaly podanne aborcji wszytsko to po to aby krecic w glowach .

nikt cie nie namawia do aborcji ,nikt ci nie kaze tego zorbic ale nie narzucaj swojego zdania innym ,pomijam brak edukacji i dostepnosc srodków anty.

co bys zrobila gdybys zostal zgwałcona?
urodzila? i kochała czlowieczka podobnego do tego gwałciciela?

to jest temat rzeka i bylo juz ich kilka na wizazu ,nie ma dobrego rozwiazania i jednej racji jest tylko to ze nikt nie ma prawa decydowac o moim ciele,dziecku,powiklaniac h i ew. wyrzutach sumienia ,lepiej zeby wszyscy przeciwnicy zrobili cos dla dzieci głodnych,bitych ,katowanych i mordowanych .
EOT.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 22:15   #26
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Usunąć ciążę!!!

Cytat:
Napisane przez paula78
polowa tych zdjec to dzieci ktore urodzily sie martwe a nie zostaly podanne aborcji wszytsko to po to aby krecic w glowach .

nikt cie nie namawia do aborcji ,nikt ci nie kaze tego zorbic ale nie narzucaj swojego zdania innym ,pomijam brak edukacji i dostepnosc srodków anty.

co bys zrobila gdybys zostal zgwałcona?
urodzila? i kochała czlowieczka podobnego do tego gwałciciela?

to jest temat rzeka i bylo juz ich kilka na wizazu ,nie ma dobrego rozwiazania i jednej racji jest tylko to ze nikt nie ma prawa decydowac o moim ciele,dziecku,powiklaniac h i ew. wyrzutach sumienia ,lepiej zeby wszyscy przeciwnicy zrobili cos dla dzieci głodnych,bitych ,katowanych i mordowanych .
EOT.
nie widzę żeby ktoś tu narzucał sowje zdanie , widzę jednak że Ty próbujesz przekonać do swojego zdania ...]
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 22:24   #27
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Usunąć ciążę!!!

nie przekonuje tylko wkurzaja mnie tego typu teksty :malutkie dziecko ktore czuje ,mysli ,problemy z nastepna ciaże itp to nie dziecko tylko zbitek moich komórek ktore nie mysli ,nie czuje a zabieg wykonany u lekarza w ludzkich warunkach nie odbiera szansy na kolejne oczekiwane dziecko.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 22:31   #28
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Dot.: Usunąć ciążę!!!

Cytat:
Napisane przez paula78
nie przekonuje tylko wkurzaja mnie tego typu teksty :malutkie dziecko ktore czuje ,mysli ,problemy z nastepna ciaże itp to nie dziecko tylko zbitek moich komórek ktore nie mysli ,nie czuje a zabieg wykonany u lekarza w ludzkich warunkach nie odbiera szansy na kolejne oczekiwane dziecko.
a ja jeszcze raz powtórzę, że wszystko zależy od wrażliwości człowieka...
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 22:32   #29
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: Usunąć ciążę!!!

Dla jednych jest to "zbitek komórek" a dla innych będzie to od początku mały człowieczek, który oczywiście nie myśli tak klarownie jak dorosły człowiek, ale odczuwa.
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 22:39   #30
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Dot.: Usunąć ciążę!!!

Cytat:
Napisane przez Judysia
Dla jednych jest to "zbitek komórek" a dla innych będzie to od początku mały człowieczek, który oczywiście nie myśli tak klarownie jak dorosły człowiek, ale odczuwa.
no bo wszystko zalezy od tego jak na to spojrzymy...
czy tylko z punktu medycznego, w sposób "przyziemny" - w cudzysłowie;
czy może inaczej... nieco głębiej... z dobrocią i miłością do rodzącego się nowego życia...
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.