Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-20, 19:13   #2281
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

Byłam w aptece i farmaceutka poleciła mi suplement diety plusssz activ pamięć i koncentracja do rozpuszczania o smaku grejpfrutowym nawet jakby rezultatów nie było to i tak będę popijała, bo ma dużo
witaminek w składzie
Plusssz active jest super na mnie działa, jak wypije więcej dwa to potem spać nie mogę no i uwaga, bo kofeina wypłukuje magnez, przy dłuższym piciu powieka zaczyna drgać

Cytat:
Napisane przez agapesz Pokaż wiadomość
Dlatego właśnie wolę się najpierw zapytać, po co od razu na mnie krzyczeć? Na wielu forach czytałam, że dziewczyny najpierw traktują włosy rozjaśniaczem a potem farbą. Stąd moje pytanie. Co mam zrobić aby odrosty nie wychodziły rude? 2-4 tony to chyba za mało aby uzyskać nie-rudy blond z mojego ciemnego blondu
Ja robiłam najpierw rozjaśniaczem, a potem farbę. Niestety rozjaśniacz zostawia taki brzydki żółty odcień i trzeba to przykryć farbą i to dobrą, żeby się nie zmywało. Jeśli sama farba wychodzi ci rudo to możesz spróbować zrobić podkład z rozjaśniacza na małym stężeniu utleniacza (ja mieszałam 3% i 6% - trzymałam ponad godzinę, ale kolor był prawie biały) i na to farba też na niskim stężeniu
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 19:36   #2282
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez monika83 Pokaż wiadomość
Dzięki Kochana na opakowaniu kolorek jest żółty, nawet się dziwiłam że rozjaśnia o 6 tonów i takie żółte wychodzą. Powiedz mi jeszcz czy ta farbka nie niszczy jakoś bardziej włosków od innych? pewnie nie, bo byś jej nie używała?
Wiadomo,że każda farba jakoś wpływa na włosy szkodliwe ale nie zauważyłam jakiegoś wielkiego zniszczenia a farbuję nią już jakieś 4 latka ale zawsze po farbowaniu odżywka maseczka itp pełna kosmetyka i jakoś się trzymają zresztą to jest standard każda tak robi
więc o tym nawet nie powinnam Ci pisać Muszę przyznać że nie ufam tym farbom bez amoniaku już o tym pisałam ale raz skusiłam się na ESSENITIAL COLOR 205 EKSTRA JASNY BLOND i o dziwo odrost wyszedł mi jakiś pomarańczowy tragedia po tej E20 w ogole po miesiącu kolor mojego odrostu nie odbiega prawie od włosków bo robi mi się jasny popiel a po tamtym tragedia kurczak nie wiadomo skąd więc trzymam się tej E20 jak powróci coś w stylu tej XXLki czystej platyny to na przemian będę robić raz tą,raz tą
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 19:43   #2283
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja miałam mleko i miód babuni na końcówki, całkiem fajny krem, bo miał konsystancję kremu.
Ale wolę jednak krysztalkiU mnie spisują się super, chronią i wydaje mi się że regenerują, choć pewnie mają w składzie zakazane składniki jak silikony itd.
no a ja dziś zamiast alfaparfu kupiłam jedwab biosilk 50ml bo był w promocji w SP po 22zł, musiałam mieć coś na już to go wzięłam,mi służy bardzo Następnym razem zamówię kryształki

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A mnie po gripexie strasznie boli brzuch.
A w ogole te leki niby takie nic, ale ostatnio reklamowali na katar, to tyle p-wskazań do brania że szok.
Dla przykładu jak ktos ma przyspieszoną akcję serca to nie powinien łykać gripexu, brać niczego o tak sobie na katar, bo tam jest efedryna i ona przyspiesza akcję serca.

blond bunny a ten salon w Realu jest dobry?
oj tak te leki przeciwbólowe i przeciwgrypowe najbardziej szkodzą na nerki niestety a ja jak mam @ to przez pierwsze 2dni potrafię połknąć 10 tabletek ibupromu nie powinnam bo jeszcze nie tak dawno miałam zapalenie nerek i ogólnie kłopoty z nimi mam no ale przy tym bólu bez niczego bym nie wyrobiła..

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no nie wiem... tyle już tego mam na te wlosy, poczytam o nich opinie... a co myslicie o tym bo u mnie w drogeri jest promocja szampon i odżywka
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24557
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22819
Kociu ja mam tą odżywkę z Ce-ce i jest super, naprawdę fajnie nawilża włoski ale muszę przyznać, że efekt jest taki sam jak po isanie z olejkiem z babassu za 5zł Także nie miej parcia na nią bo aż takie cudo to to nie jest

Cytat:
Napisane przez necia84 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, byłam wczoraj u kuzynki(fryzjerki) z prośbą żeby mi naprawiła moje włoski. I udało się
ale miałam stracha że spadną ale na szczęście nic im się nie stało
super

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziękuję za cenne rady


Jesli to bardzo jasny blond to poziom 8-9.


Nie mam dyfuzora mam tylko zwykłą końcówke w suszarce...


Wstawiam falki po dzisiejszej reanimacji.
Oczka zamalowałam bo jestem dzis nadal brzydka- czyt. nie wychodzę z domu
Pasuja czy nie?

Załącznik 3681922Załącznik 3681923Załącznik 3681924
śliczne ale już delikatniejsze niż wczoraj Jednak przy takiej ilości włosów ciągną w dół co?

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
wklejam fotki moich włosków jakość beznadziejna bo robione tel. ale coś tam widać
ale pięknie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

polecam ze sklepowych gliss kura nowego z 7 olejkami..cudo..
a mi tak średnio ta odżywka podchodzi robiłam do niej już 3 podejścia ale włoski nie są tak śliskie i błyszczące jak po Isanie a jedynie mięciutkie A to dziwne bo przecież w niej są silikony w przeciwieństwie do isany babassu

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nikola Ja z masek moge polecic Biovaxy Są świetne naprawde. I regenerują. Teraz jest promocja na nie, za 12,99 w SP są.


Blond Bunny A słyszałas cos o maskach Bingo? Mnie zainteresowała mleczna i z proteinami kaszmiru i jedwabiu.
A którego biovaxa masz? Dziś patrzyłam na nie chyba z 30min (na maski) i nie mogłam się zdecydować tyle ich jest

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a ja dziewczynki jutro lece po olej winogronowy tak sie napalilam ze juz bym poleciala i go wyprobowala na wlosy moj migdalek pomalu juz mi sie konczy i tak sie natknelam za zachwalany na innych watkach winogronek zeby nie bylo ze kusze ale jest tani i dostepny w biedronce
no nie a akurat w weekend miałam do biedronki iść

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Musze sie zastanowic co połozyć myślałam nad ta c12 i jeszcze nad exellka ale ja sie w 10 min nie uwine i pewnie nie zbyt mi odrost rozjasni hm.. i jeszcze ten stockholm mam problem....sama niewiem.
oj tam nie musi być koniecznie równe 10min jak uwiniesz się do 20 to nie będzie tragedi na pewno pisałam ostatnio ile mi się zeszło, już nie pamiętam ale chyba coś ok 16-18min i było pięknie jak zwykle
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 19:47   #2284
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

A którego biovaxa masz? Dziś patrzyłam na nie chyba z 30min (na maski) i nie mogłam się zdecydować tyle ich jest


Ja mam tego do suchych i zniszczonych Ma świetny zapach
Znajoma ma tego do blond włosów też sobie chwali bo jej delikatnie włoski rozjaśnia a ona bardzo rzadko farbuje, właściwie raz na jakis czas robi na odrostach pasemka jakims kremem z Avonu bo ma naturalnie jasne włoski.
Wiem ze chwalony jeszcze jest ten mleczny, ale on jako jedyny ma silikony.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 19:47   #2285
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Snow miałas exellke 10,13?tak? kurcze kusisz ale co ja zrobie jak mi dobrze odrostu nie chwyci hmm...?
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 19:52   #2286
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snow ten gliss kur jest bardzo tresciwy az 7 olejkow ja traktuje go jako maske niz odzywke bo za tresciwa wlosy po nim beda napewno doglebnie odzywione a jesli chodzi o sliskosc to niewiem zazwyczaj silikony powoduja sliskosc na wlosach po usadawiaja sie na powierzchni wlosa ta odzywka regeneruje uszkodzenia
mi pasuje a wlosy mam niesforne z natury i ciezko je czyms nakarmic ta odzywka daje rade
wiadomo nie kazdemu przypasuje
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 19:54   #2287
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snowhitee a mi ten Gliss Kur bardzo pasuje, uwielbiam tę maske

Magda
ale Ty bedziesz miała po tej Excelce sporą róznice w kolorze, ona jest ciepława więc albo przeciągniesz na całość albo bedziesz wygladala z dwukolorową głową
A trzymać mozna dłużej, ja liczę zawsze od nałożenia 10 min

cascada
z nowu kusisz, a ja do Biedronki nie chodzę zazwyczaj

A w ogole ta nowa seria Nivea jest bardzo fajna-ten krem bardzo mi pasuje

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-01-20 o 19:55
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 19:59   #2288
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja mam tego do suchych i zniszczonych Ma świetny zapach
Znajoma ma tego do blond włosów też sobie chwali bo jej delikatnie włoski rozjaśnia a ona bardzo rzadko farbuje, właściwie raz na jakis czas robi na odrostach pasemka jakims kremem z Avonu bo ma naturalnie jasne włoski.
Wiem ze chwalony jeszcze jest ten mleczny, ale on jako jedyny ma silikony.
Masz tego tak? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ch.html&next=1
Bo ja bardziej nad tym dumam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ne.html&next=1
A te alkohole które są w skłądzie tak wysoko to sa jakieś przyjazne rozumiem tak? Tzw nawilżacze? No i ten miód.. Nie pociepla Ci koloru? Bo miałam szampon Joanny z mlekiem i miodem i choć go uwielbiałam to odstawiłam bo po czasie zaczęły mi żółknąć włosy..

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Snow miałas exellke 10,13?tak? kurcze kusisz ale co ja zrobie jak mi dobrze odrostu nie chwyci hmm...?
ta farba jest b. delikatna ja wyjdzie nie tak to najwyżej po 2 tyg poprawisz jakąś inną farbką może? Wiem, że nie chcesz katować włosów ale i tak uważam że, nie powinno być źle
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:03   #2289
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snowhitee ja mam tego Waxa Latte-fajny
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:04   #2290
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Widocznie dziewczyny moje włosy już nie lubią się z silikonami Ale mi to nie przeszkadza

Agatko a nie pociepla koloru? Bo tam ten miód..
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:04   #2291
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee a mi ten Gliss Kur bardzo pasuje, uwielbiam tę maske

Magda ale Ty bedziesz miała po tej Excelce sporą róznice w kolorze, ona jest ciepława więc albo przeciągniesz na całość albo bedziesz wygladala z dwukolorową głową
A trzymać mozna dłużej, ja liczę zawsze od nałożenia 10 min

cascadaz nowu kusisz, a ja do Biedronki nie chodzę zazwyczaj

A w ogole ta nowa seria Nivea jest bardzo fajna-ten krem bardzo mi pasuje
no a mi pasuje mleczko nivea do demakijazu ma taka fajna konsystencje i dobrze zmywa makijaz i cere pozostawia taka przyjemnie nawilzona

wiadomo winogronowy olej przyda sie w domu nie tylko do wlosow ale i do salatek sprobuje czy jest lepszy od mojego migdalka
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 20:05   #2292
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Agatko ja sama niewiem zastanawiam sie nad farbka i podjąc decyzji nie moge masakra jakas jak nigdy taka niezdecydowana jestem.Az sama nie moge sie nadziwić skąd mam takie dylematy juz tutaj na forum tyle farbek przestudiwałysmy i niby wiem jak która wychodzi a nie moge sie zdecydowac.

Wogóle to chora jestem na antybiotyku,byłam u lekarza musiałam bo mam taki duszacy kaszel ze masakra az mnie zatyka kochane i powietrza zlapac nie moge.Wizyta pierwsza od 10 lat kartoteka pusta az sie lekarz zdziwił ze nie chorowałam ale za to teraz sie namecze tym kaszlem.I chyba przez to jakas nieswoja jestem.

Własnie pokrzywe zaparzyłam i pije i powiem wam ze nie taka straszna.....

Takie farbki jeszcze ogladałam i kusiły fajne te blondy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 102.jpg (27,1 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po1.jpg (14,2 KB, 136 załadowań)
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2011-01-20 o 20:17
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:07   #2293
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Widocznie dziewczyny moje włosy już nie lubią się z silikonami Ale mi to nie przeszkadza

Agatko a nie pociepla koloru? Bo tam ten miód..
tam jest jeden tylko silikon na poczatku latwozmywalny i jest bardzo lubiany przez wlosy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:09   #2294
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snowhitee Jesli masz na mysli Waxa Mlecznego Latte to mi nie pocieplał, ale szczrrze mowiac jakoś się na tym mocno nie koncentrowałam.

cascada a ten olejek jest firmy Biedronka czy zwykły olej?
Mi też seria Nivea pasuje, super jest.
I ten Gliss Kur tez.
A w ogóle co polecasz to jest super wszystko

Magda
no to kuruj się, kaszel meczy, wiem.
A co do farby pomysl jaki efekt chcesz osiagnac, wklej fotki to cos dobierzemy.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-01-20 o 20:11
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:22   #2295
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Masz tego tak? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ch.html&next=1
Bo ja bardziej nad tym dumam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ne.html&next=1
A te alkohole które są w skłądzie tak wysoko to sa jakieś przyjazne rozumiem tak? Tzw nawilżacze? No i ten miód.. Nie pociepla Ci koloru? Bo miałam szampon Joanny z mlekiem i miodem i choć go uwielbiałam to odstawiłam bo po czasie zaczęły mi żółknąć włosy..



ta farba jest b. delikatna ja wyjdzie nie tak to najwyżej po 2 tyg poprawisz jakąś inną farbką może? Wiem, że nie chcesz katować włosów ale i tak uważam że, nie powinno być źle
Tak te alkohole nie są szkodliwe.
Co do tego miodu to ja nic takiego nie zauważyłam, ale moje włosy są lekko rude nadal wiec trudno powiedziec Ale ostatnio patrzyłam czy mi góra włosów ta jasna nie żółknie i wszystko było ok. Ale tak raz w tygodniu fioletowej Joanny używam.
Trudno powiedziec czy beda żółkły włosy ale jeszcze od nikogo nie słyszałam zeby przez ten miód cos sie działo.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:25   #2296
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Magda to zdrówka życzę

Agatka dzięki, no to może się skuszę A ogólnie polecasz ją?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:26   #2297
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Hej dziewczynki
Widziałam,że niektóre z was zajmują się stylizacją paznokci. Mam pytanko.. Czy można farbkę akrylową przykryć żelem zwykłym, jednofazowym clear (chodzi mi o french farbkami)?


A tak w ogóle to będę miała psiaka! Takiego małego duperelka yorka. Tak się zastanawiam...podobno z tych psów to niezłe szczekacze. Jak go tego nauczyć (by milczał )? Macie jakieś sprawdzone sposobY?

Pozdrawiam cieplutko
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:28   #2298
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ch.html&next=1 tez mam tego waxa
i polecam ,chociaz ten sam tyle ,ze w brazowym opakowaniu tez byl dobry ,ale aurat go nie bylo i kupiłam ten.
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:33   #2299
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dzieki dziewczynki za miłe słowo....
Odrościk mam taki ciemny ale wiadomo ze sie wtopi w reszte wiec nie ma co za duzo przebierac w tych farbkach...zalezy mi na tym zeby dośc jasno wyszedł a nie jakis rudawy bo bedzie mega roznica...bo przeciez reszta jest jasniutka.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 20:34   #2300
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

agata
niewiem jakiej on firmy ale wiem ze jedna leci po niego jutro do biedronki wiec pewnie latwo dostepny tam jest i pewnie nie drogi bo wiele osob juz go mau siebie tez juz widzialam w moim pod domowym spozywczaku

dobra bede spadac bo oczywiscie wykorzystuje nieobecnosc tz kiedy on leci na spotkanie ja wskakuje na wizaza jak wraca to ja juz w lozeczku sobie leze szkoda ze czesciej tak nie wychodzi
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:35   #2301
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tak te alkohole nie są szkodliwe.
Co do tego miodu to ja nic takiego nie zauważyłam, ale moje włosy są lekko rude nadal wiec trudno powiedziec Ale ostatnio patrzyłam czy mi góra włosów ta jasna nie żółknie i wszystko było ok. Ale tak raz w tygodniu fioletowej Joanny używam.
Trudno powiedziec czy beda żółkły włosy ale jeszcze od nikogo nie słyszałam zeby przez ten miód cos sie działo.
dziękuję Ja to przewrażliwiona na punkcie tych ożółcaczy jestem nie lubię jak kupię coś i mi nie służy a wręcz psuje kolor
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:50   #2302
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snowhitee polecam go, jest fajny I skład ma chyba bogaty, ale tego nie jestem pewna
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:53   #2303
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dobranoc
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:57   #2304
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dobranoc
Leć do TZta i namów go żeby częściej wychodził

A Twój synek już śpi?
Moja Siostra chodzi spać bardzo późno bo nigdy Jej sie nie chce i zawsze znajduje jakąś robotę na noc
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:59   #2305
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczyny a ja Wam powiem że chyba mam jakieś dziwne włosy albo nie umiem stosować tych szamponów fioletowych bo miałam już nie ejden i w koszu lądują jeden jeszcze mam ale napisze o co mi chodzi.
Otóż gdy myję nim głowe włosy robią mi się siwe jak u babiuni o lepsze porównanie szare jak wata szklana a do tego jak jest większy odroscik już ( mam go bardzo jasnego - jasny popiel- jak wiecie) to po tym szamponie on mi się pogłębia i wychodzi jakby zółty nie działają na mnie włosy robią mi się po nich od góry : żółto, szarobure, niebieskawe końce czasami
Czy któraś też tak ma czy jestem jakąś odmienną jednostką

xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:00   #2306
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Jeśli masz zniszczone przetrawione włosy, niedomkniete łuski, uzywasz rozjasniacza to moze tak byc.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:04   #2307
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Leć do TZta i namów go żeby częściej wychodził

A Twój synek już śpi?
Moja Siostra chodzi spać bardzo późno bo nigdy Jej sie nie chce i zawsze znajduje jakąś robotę na noc
moj tz niech wychodzi ale na kontrolowane spotkania inaczej nie ma mowya synek spi juz od 21 nie spi juz w dzien czasami tylko sie polozy na godzinke w poludnie ogolnie to wytrwaly z niego synus potrafi siedziec i do 23

do jutra

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Leć do TZta i namów go żeby częściej wychodził

A Twój synek już śpi?
Moja Siostra chodzi spać bardzo późno bo nigdy Jej sie nie chce i zawsze znajduje jakąś robotę na noc
moj tz niech wychodzi ale na kontrolowane spotkania inaczej nie ma mowya synek spi juz od 21 nie spi juz w dzien czasami tylko sie polozy na godzinke w poludnie ogolnie to wytrwaly z niego synus potrafi siedziec i do 23

do jutra

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Leć do TZta i namów go żeby częściej wychodził

A Twój synek już śpi?
Moja Siostra chodzi spać bardzo późno bo nigdy Jej sie nie chce i zawsze znajduje jakąś robotę na noc
moj tz niech wychodzi ale na kontrolowane spotkania inaczej nie ma mowya synek spi juz od 21 nie spi juz w dzien czasami tylko sie polozy na godzinke w poludnie ogolnie to wytrwaly z niego synus potrafi siedziec i do 23

do jutra

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Leć do TZta i namów go żeby częściej wychodził

A Twój synek już śpi?
Moja Siostra chodzi spać bardzo późno bo nigdy Jej sie nie chce i zawsze znajduje jakąś robotę na noc
moj tz niech wychodzi ale na kontrolowane spotkania inaczej nie ma mowya synek spi juz od 21 nie spi juz w dzien czasami tylko sie polozy na godzinke w poludnie ogolnie to wytrwaly z niego synus potrafi siedziec i do 23

do jutra
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:07   #2308
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

cascada Sporo Ci sie zacytowało, ale Wizaz coś muli.

Moja Siostra chodzi spać po 22 ale ma już 6 lat

Czyli Ty cały dzień między nami a synkiem?
Dobrze ze masz czas na Wizaż, ja bym chyba na nic z dzieckiem czasu nie znalazła.
Bo jak ja jestem z Siostrą, opiekuję się Nią to zawsze coś robimy razem i nie mam czasu na nic, chyba że włączę Jej bajkę to wtedy tak albo jak rysuje.
A tak ciagle razem
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:10   #2309
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
cascada Sporo Ci sie zacytowało, ale Wizaz coś muli.

Moja Siostra chodzi spać po 22 ale ma już 6 lat

Czyli Ty cały dzień między nami a synkiem?
Dobrze ze masz czas na Wizaż, ja bym chyba na nic z dzieckiem czasu nie znalazła.
Bo jak ja jestem z Siostrą, opiekuję się Nią to zawsze coś robimy razem i nie mam czasu na nic, chyba że włączę Jej bajkę to wtedy tak albo jak rysuje.
A tak ciagle razem
Nawet nic mi nie mów dziś 2godz robiłam z siostrą laurkę na jutro dla babci Ale kocham ją, jest bardzo kreatywna

Mam nowy sexy AV
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:11   #2310
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Nawet nic mi nie mów dziś 2godz robiłam z siostrą laurkę na jutro dla babci Ale kocham ją, jest bardzo kreatywna

Mam nowy sexy AV
A widzę elegancki, nie powiem

Ja za to dziś czytałam w Elemantarzu ponad godzinę
A potem dodawanie, odejmowanie, liczenie i zabawa w My Little Pony
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.