Wszystko o farbowaniu henną - część II - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-20, 13:42   #451
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

witam, od dawna się nie udzielałam ale to nie oznacza, że porzuciłam błoto :P
wydaje mi się, że już zadawałam pytanie o mumtaz hennę ale za nic nie wypluwa mi teraz wyszukiwarka, więc nie wiem o co chodzi, zniknęło czy co.
na allegro była po 4,5 za 100g i błyskawicznie 100 opakowań się rozeszło i nie wierzę że żadna wizażanka nie upolowała ani jednego opakowania ja wzięłam dwa, obecnie mam jedno na głowie i czekam na efekty
o samej hennie udało mi się w necie znaleźć tyle tylko, że jest przyzwoitej jakości i dodają do niej zielony barwnik spożywczy aby wydawała się świeższa niż jest
a z własnych wrażeń - to jest drobniutko zmielona, żadnego siana więc nakładanie bardzo łatwe i przyjemne, ja dodałam jeszcze cynamon dla zapachu i ten cynamon dał błotku konsystencję klejących się glutów więc już w ogóle bomba - chyba nigdzie nie udało mi się łazienki zachlapać nałożyłam jakieś 2 godziny po rozrobieniu, nie miałam czasu dłużej czekać ale zmieniła już kolor na brązowawy, czyli barwnik szybko puścił. rękawiczek nie założyłam i teraz mam żółte ręce - czyli nieźle łapie po zmyciu zdam relację, czy kolor łapie
boję się, że złapie słabo bo mam włosy uzależnione od silikonów - bez nich mam siano niemożliwe do rozczesania
dołączam fotke henny z allegro, teraz już kosztuje 5,99 więc cena szybko rośnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mumtaz z allegro.jpg (38,9 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez black_sun
Czas edycji: 2011-08-20 o 13:43
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 14:15   #452
agatron77
Raczkowanie
 
Avatar agatron77
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: podPoznań ;)
Wiadomości: 325
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

I ja własnie siedzę z naturalną Khadi na głowie. Już ponad godzinę. Rozrobiłam pół paczki, ale nie starczyło na całe włosy, więc jeśli złapie, to będę w łaty. Później położę jeszcze ciemny brąz i wreszcie będę wiedziała czy hennowanie dwustopniowe się u mnie sprawdza.

black_sun, świetna cena tej henny, a skład ładny? Pokaż efekty
Miss, no właśnie wrzucisz linka do tych aukcji z henną, która kupiłaś. I Ty nam się pokaż
agatron77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 14:49   #453
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez agatron77 Pokaż wiadomość

black_sun, świetna cena tej henny, a skład ładny? Pokaż efekty
no, składu to na opakowaniu nawet nie ma, bo to sama henna bez innych dodatków. na anglojęzycznych forach opinie były pozytywne i nie straszyły to próbuję
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 18:42   #454
Coffee Girl
Raczkowanie
 
Avatar Coffee Girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Kupiłam dzisiaj Sipę w kolorze brązowym Za kilka dni się przekonam jak działa.
Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
o samej hennie udało mi się w necie znaleźć tyle tylko, że jest przyzwoitej jakości i dodają do niej zielony barwnik spożywczy aby wydawała się świeższa niż jest
A wiesz coś więcej o tym barwniku?
__________________
1.06.2011- zaczynam dbać o włosy, koniec z chemią, teraz tylko natura
Coffee Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 19:25   #455
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Coffee Girl Pokaż wiadomość

A wiesz coś więcej o tym barwniku?
niestety ale nie w sumie zastanawiam się, czy był do tej mojej dodany, bo z tego co czytam w necie to henna stała po kilka godzin i dalej była żywo zielona a moja zmieniła kolor, więc może nie dodają jednak albo dodają tylko do niektórych partii mniej świeżych a ja trafiłam akurat na świeżą partię?
tak czy siak - henna bardzo fajna kolor mi wyrównało, odrosty miałam malulutkie, z 0,5 cm, ale wygląda na to że wyszło równo z resztą. dodałam kurkumy do papki coby uzyskać bardziej złocisty niż czerwony kolor i mam dość mocno zafarbowany skalp i nie wiem czy to przez kurkumę czy ta henna tak mocno barwi [a trzymałam niecałe 3 godziny, często spałam w hennie i takich kolorowych skroni nie miałam ] włoski jak to po hennie, podsuszone i wściekle lśniące.
jak za tę cenę - rewelka. nie wiem co lepszego może być w khadi żeby warto było zapłacić 6 razy więcej za 100g. niech no tylko pensja wpłynie to sobie zrobię mały zapas mumtaz póki cena jest atrakcyjna
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 20:08   #456
Coffee Girl
Raczkowanie
 
Avatar Coffee Girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
niestety ale nie w sumie zastanawiam się, czy był do tej mojej dodany, bo z tego co czytam w necie to henna stała po kilka godzin i dalej była żywo zielona a moja zmieniła kolor, więc może nie dodają jednak albo dodają tylko do niektórych partii mniej świeżych a ja trafiłam akurat na świeżą partię?
tak czy siak - henna bardzo fajna kolor mi wyrównało, odrosty miałam malulutkie, z 0,5 cm, ale wygląda na to że wyszło równo z resztą. dodałam kurkumy do papki coby uzyskać bardziej złocisty niż czerwony kolor i mam dość mocno zafarbowany skalp i nie wiem czy to przez kurkumę czy ta henna tak mocno barwi [a trzymałam niecałe 3 godziny, często spałam w hennie i takich kolorowych skroni nie miałam ] włoski jak to po hennie, podsuszone i wściekle lśniące.
jak za tę cenę - rewelka. nie wiem co lepszego może być w khadi żeby warto było zapłacić 6 razy więcej za 100g. niech no tylko pensja wpłynie to sobie zrobię mały zapas mumtaz póki cena jest atrakcyjna
Też planuję ją kupić Największy plus Khadi to chyba konsystencja. W każdym razie takie są moje spostrzeżenia po przyrządzeniu iluś tam papek ze zwykłej (o wiele tańszej) henny indyjskiej czy pakistańskiej oraz z po robieniu papek z czarnego Khadi.
__________________
1.06.2011- zaczynam dbać o włosy, koniec z chemią, teraz tylko natura
Coffee Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 20:32   #457
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Ale to jest czysta henna, więc farbuje na rudo? A mają czarny? Albo brąz?
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 20:44   #458
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

tak, to jest czysta henna do włosów i mehendi i tylko rude może wyjść no u mnie to rudy brąz wychodzi, z czerwienią i miedzią, różnie zależnie od światła. wolałabym jaśniejszy ale co zrobić, takie naturalne mam i inaczej nie będzie
a konstystencja jak dla mnie była super - nakładałam sama bez pomocy i wszystko elegancko nic nie spadło nic nie pochlapało nigdzie, drobniutko mielone błotko
jak nie będę miała co z kasą zrobić to pewnie i khadi wypróbuję, ale żeby mnie bardziej zadowolić jeśli chodzi o wygodę nakładania niż mumtaz [ale to i ja nabieram wprawy i proszek drobniutki więc nie że reklamuję jakoś ją strasznie ] to khadi musiałaby się chyba sama nałożyć

Edytowane przez black_sun
Czas edycji: 2011-08-20 o 20:45
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 21:28   #459
Coffee Girl
Raczkowanie
 
Avatar Coffee Girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
jak nie będę miała co z kasą zrobić to pewnie i khadi wypróbuję, ale żeby mnie bardziej zadowolić jeśli chodzi o wygodę nakładania niż mumtaz [ale to i ja nabieram wprawy i proszek drobniutki więc nie że reklamuję jakoś ją strasznie ] to khadi musiałaby się chyba sama nałożyć
Jak farbujesz tylko na rudy kolor to szkoda ryzykować bo mnie się samo nie chciało nałożyć

A co do Eld, słyszałam od człowieka sprzedającego henny, że żaden odcień nie jest w 100% naturalny, nawet ta ruda chna Nie wiem czy to prawda, ale ciekawe...
__________________
1.06.2011- zaczynam dbać o włosy, koniec z chemią, teraz tylko natura
Coffee Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 21:31   #460
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Coffee Girl Pokaż wiadomość
Jak farbujesz tylko na rudy kolor to szkoda ryzykować bo mnie się samo nie chciało nałożyć

A co do Eld, słyszałam od człowieka sprzedającego henny, że żaden odcień nie jest w 100% naturalny, nawet ta ruda chna Nie wiem czy to prawda, ale ciekawe...
no tylko na rudy, próbowałam brązy z SIPY i za przeproszeniem dupa wyszła a nie brąz, roboty dużo okrutnie się sypie a efekt prawie żaden.
a to ciekawe, u mnie chna eldu zachowywała się dokładnie tak samo jak henny które kupowałam jako czyste - jak mdh henna, irańska chna czy teraz mumtaz henna - po rozrobieniu zmiana koloru etc i dopiero farbowanie a rubina z eldu której próbowałam dawała papce ciemnoczerwony kolor i długo z włosów leciała czerwona woda. przy samej chnie tego nie ma więc ja w te dodatkowe barwniki w chnie nie wierzę
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 22:28   #461
agatron77
Raczkowanie
 
Avatar agatron77
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: podPoznań ;)
Wiadomości: 325
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Melduję, że wreszcie ufarbowałam się dwustopniowo. Operacja trwała 9h nie wliczając przygotowywania henny naturalnej. Na głowie mam suchą szopę (jam kręconowłosa), a kolor ocenię jutro. Hennę nakladała mi najpierw mama, później koleżanka - sama bym chyba z tym zginęła
agatron77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 20:12   #462
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Mam taki kolor jak w pierwszym załączniku, a chciałabym bym taki jak w drugim.
Śliczny masz kolor, naturalny? nie farbuj...

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez agatron77 Pokaż wiadomość
Melduję, że wreszcie ufarbowałam się dwustopniowo. Operacja trwała 9h nie wliczając przygotowywania henny naturalnej. Na głowie mam suchą szopę (jam kręconowłosa), a kolor ocenię jutro. Hennę nakladała mi najpierw mama, później koleżanka - sama bym chyba z tym zginęła
I jak dziś?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 08:58   #463
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Witam
Mam dylemat czy na włosy dekoloryzowane colorpeel od razu można nałożyć khadi? Czy wyjdzie opłakany skutek?
Bo mam zmiar tak zrobić jednak nie wiem czye ekekt nie będzie opłakany...
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 09:30   #464
Miss Transept
Zadomowienie
 
Avatar Miss Transept
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 986
GG do Miss Transept
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Skoro już dwie osoby prosiły o link do aukcji to wstawiam, może nie zostanę posądzona o reklamę

http://allegro.pl/najlepsza-100-natu...770176490.html

A tej Mumtaz muszę spróbowac Jak tylko skończy się ta moja to kupię tamtej opakowanie na próbę.
__________________

Miss Transept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 09:44   #465
agatron77
Raczkowanie
 
Avatar agatron77
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: podPoznań ;)
Wiadomości: 325
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
I jak dziś?
Wiesz, z koloru jestem zadowolona. Wzięło bardzo dobrze, tylko tuż przy skórze są ciut niedomalowane. Trudno to zrobić, bo ja mam straszną szopę po myciu slsem i trudno mi je nawet rozczesać przed nałożeniem farby, więc pewnie tam nie doszła i nie pokryło idealnie. Zobaczymy jednak jak to będzie wyglądało po umyciu i stylizacji włosów, bo teraz na zimne dmucham i czekam te 48h od malowania żeby umyć. Na głowie mam suchy MEKSYK

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Witam
Mam dylemat czy na włosy dekoloryzowane colorpeel od razu można nałożyć khadi? Czy wyjdzie opłakany skutek?
Bo mam zmiar tak zrobić jednak nie wiem czye ekekt nie będzie opłakany...
Pozdrawiam
Ja niestety nie pomogę, bo nic nie wiem na ten temat, ale pewnie zaraz dziewczyny coś Ci doradzą

Cytat:
Napisane przez Miss Transept Pokaż wiadomość
Skoro już dwie osoby prosiły o link do aukcji to wstawiam, może nie zostanę posądzona o reklamę

http://allegro.pl/najlepsza-100-natu...770176490.html
agatron77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 13:08   #466
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Witam
Mam dylemat czy na włosy dekoloryzowane colorpeel od razu można nałożyć khadi? Czy wyjdzie opłakany skutek?
Bo mam zmiar tak zrobić jednak nie wiem czye ekekt nie będzie opłakany...
Pozdrawiam
Stan włosów ci się nie pogorszy, ale efekt kolorystyczny zależy od tego jaki kolor masz teraz. Jeśli włosy są w złym stanie, rozjaśnione, to może wyjść nietrwała marchewa (jeśli użyjesz samej henny).
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 17:12   #467
agatron77
Raczkowanie
 
Avatar agatron77
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: podPoznań ;)
Wiadomości: 325
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Dziewczyny, jak myślicie, czy na włosy hennowane w sobotę i dotąd nie umyte mogłabym nałożyć jakąś nawilżającą odżywkę dzisiaj na całą noc. Mycie planuję jutro rano.
agatron77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 16:03   #468
Miss Transept
Zadomowienie
 
Avatar Miss Transept
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 986
GG do Miss Transept
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Oj, trochę za późno, ale może komuś innemu w przyszłości się przyda. Ja po każdym hennowaniu nakładam na chwilę odżywkę, bo inaczej wyrywam sobie tyle włosów przy czesaniu, że szkody przeważają nad dobroczynnym działaniem henny Poza tym jednak wolę zdrowe włosy z mniej intensywnym kolorem niż połamane ale za to lśniące rudością. Za pierwszym razem kiedy kładłam czystą hennę nie nałożyłam odżywki. Za drugim razem stwierdziłam że nie będę się tak męczyc i użyłam najlżejszej jaką akurat miałam - Alterry z aloesem i granatem. Włosy dały się rozczesac, blyszczały jeszcze bardziej niż zwykle, a kolor wcale nie był mniej intensywny. Nie używam po hennie jedynie odżywek z proteinami, bo gdzieś wyczytałam, że jako że barwnik z henny wiąże się z keratyną we włosie to odżywki proteinowe go wyciągają. Może to bujda, wolę nie sprawdzac No i staram się żeby te których używam były jak najlżejsze (mało olei, zero silikonów, polyquaternium itp)

Właśnie siedzę z henną na głowie. Jak tylko zmyję to oczywiście będą zdjęcia. Pierwszy raz w życiu wyszła mi mieszanka o tak aksamitnej konsystencji, nakładało się ją prawie tak samo wygodnie jak farby sklepowe. Ta allegrowa henna musi byc naprawdę dokładnie zmielona Dodałam jak zawsze łyżkę miodu, ale z eldu nie wychodziła taka ładna papka nawet z miodem.
__________________

Miss Transept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 22:02   #469
Coffee Girl
Raczkowanie
 
Avatar Coffee Girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Miss Transept Pokaż wiadomość
Właśnie siedzę z henną na głowie. Jak tylko zmyję to oczywiście będą zdjęcia. Pierwszy raz w życiu wyszła mi mieszanka o tak aksamitnej konsystencji, nakładało się ją prawie tak samo wygodnie jak farby sklepowe. Ta allegrowa henna musi byc naprawdę dokładnie zmielona Dodałam jak zawsze łyżkę miodu, ale z eldu nie wychodziła taka ładna papka nawet z miodem.
A miód dla konsystencji, w celu odżywienia włosów, czy wzmocnienia jakiego aspektu działania henny? Pytam bo niedawno czytałam o jego rozjaśniających właściwościach
Aha i powodzenia życzę Ja jutro będę się babrać w błotku
__________________
1.06.2011- zaczynam dbać o włosy, koniec z chemią, teraz tylko natura
Coffee Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 07:16   #470
Miss Transept
Zadomowienie
 
Avatar Miss Transept
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 986
GG do Miss Transept
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Miód daję dla poprawienia konsystencji i odżywienia włosów. Nie sądzę żeby w dawce kalibru łyżka na dwa tygodnie mógł jakkolwiek rozjaśnic

Baterii w aparacie nie naładowałam więc zdjęcia będą później, ale farbowanie się udało, z koloru jestem zadowolona jak zwykle
__________________

Miss Transept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 07:46   #471
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
witam, od dawna się nie udzielałam ale to nie oznacza, że porzuciłam błoto :P
wydaje mi się, że już zadawałam pytanie o mumtaz hennę ale za nic nie wypluwa mi teraz wyszukiwarka, więc nie wiem o co chodzi, zniknęło czy co.
na allegro była po 4,5 za 100g i błyskawicznie 100 opakowań się rozeszło i nie wierzę że żadna wizażanka nie upolowała ani jednego opakowania ja wzięłam dwa, obecnie mam jedno na głowie i czekam na efekty
o samej hennie udało mi się w necie znaleźć tyle tylko, że jest przyzwoitej jakości i dodają do niej zielony barwnik spożywczy aby wydawała się świeższa niż jest
a z własnych wrażeń - to jest drobniutko zmielona, żadnego siana więc nakładanie bardzo łatwe i przyjemne, ja dodałam jeszcze cynamon dla zapachu i ten cynamon dał błotku konsystencję klejących się glutów więc już w ogóle bomba - chyba nigdzie nie udało mi się łazienki zachlapać nałożyłam jakieś 2 godziny po rozrobieniu, nie miałam czasu dłużej czekać ale zmieniła już kolor na brązowawy, czyli barwnik szybko puścił. rękawiczek nie założyłam i teraz mam żółte ręce - czyli nieźle łapie po zmyciu zdam relację, czy kolor łapie
boję się, że złapie słabo bo mam włosy uzależnione od silikonów - bez nich mam siano niemożliwe do rozczesania
dołączam fotke henny z allegro, teraz już kosztuje 5,99 więc cena szybko rośnie
Kupiłam właśnie na spróbowanie
Zobaczymy co wyjdzie
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 09:45   #472
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Miss Transept Pokaż wiadomość
Oj, trochę za późno, ale może komuś innemu w przyszłości się przyda. Ja po każdym hennowaniu nakładam na chwilę odżywkę, bo inaczej wyrywam sobie tyle włosów przy czesaniu, że szkody przeważają nad dobroczynnym działaniem henny
też już tak robię bo jednak niestety - po spłukaniu henny to ja mam jeden wielki kołtun którego rozczesanie wymaga wyrwania i połamania połowy włosów, więc raczej nie warto zwykle po spłukaniu henny i odsączeniu włosów nakładam vaxa i trzymam z pół godziny i dopiero spłukuję - ujemnego wpływu na kolor nie zauważyłam, natomiast rozczesywanie idzie o wiele lepiej jak jest dramat to psiknę jakimś glisskurem w spraju
i na co dzień też używam silikonów - niestety bez nich nie dałam rady zbyt długo wytrzymać, włosy mam tak połamane i zniszczone że są nie do rozczesania bez strat ogromnych [włosy na długości, te które pamiętają farby chemiczne i rozjaśnianie i na to dopiero poszła henna, bo to co mi w niecały rok odrosło i jest tylko hennowane - jest w wyraźnie lepszym stanie, prawie kreske mam - i kolor bardziej czerwony i są duuuużo gładsze ]
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 10:50   #473
Coffee Girl
Raczkowanie
 
Avatar Coffee Girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Siedzę właśnie z Mumtaz na głowie. Muszę przyznać, że ma bardzo fajną konsystencję

A odżywkę po hennie dajecie na całe włosy, też przy skalpie?
__________________
1.06.2011- zaczynam dbać o włosy, koniec z chemią, teraz tylko natura

Edytowane przez Coffee Girl
Czas edycji: 2011-08-25 o 10:51
Coffee Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 10:52   #474
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Coffee Girl Pokaż wiadomość

A odżywkę po hennie dajecie na całe włosy, też przy skalpie?
ja daję na wszystko
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 11:01   #475
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Coffee Girl Pokaż wiadomość
A odżywkę po hennie dajecie na całe włosy, też przy skalpie?
Ja nigdy odżywki nie nakładam blisko skóry. Zawsze tak od ucha w dół. Bo by mi masakrę na głowie zrobiła.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 11:09   #476
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 775
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

dziewczyny czy po farbowaniu henną da sie osiągnąć zimny brąz ? bez miedzianych, czerwonych, rudych refleksów ? przeglądałam galerie, ale tam wszystkie włosy maja własnie taki poblask
Tindomerel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 11:27   #477
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
dziewczyny czy po farbowaniu henną da sie osiągnąć zimny brąz ? bez miedzianych, czerwonych, rudych refleksów ? przeglądałam galerie, ale tam wszystkie włosy maja własnie taki poblask
To też? KLIK! wg mnie nie ma tu rudości
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 13:44   #478
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 775
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

zgadza sie ze nie ma ale zależy mi jednak na ciemnym brązie
Tindomerel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 13:49   #479
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
zgadza sie ze nie ma ale zależy mi jednak na ciemnym brązie
Ale to jest właśnie ciemny brąz nie tylko z nazwy. Sama nim hennuję i jest ciemny zobacz w galerii pierwszy post ze zdjęciami...no nie wiem, dla mnie jest to nawet bardzo ciemny brąz
Oczywiście zależy też jaki masz kolor wyjściowy.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 13:49   #480
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
zgadza sie ze nie ma ale zależy mi jednak na ciemnym brązie
A to nie jest ciemny brąz?
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.