Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-17, 12:45   #2281
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no wiesz co...... ma ten Twój mąż wymagania
to Ty go popros, żeby w wolne dni chodził po domu pod krawatem..... specjalnie dla Ciebie

My tez latamy w dresach, ale generalnie całych i czystych
Jakoś nie zauwazyłam aby wpłynęło to na oziębienie w naszych relacjach

Ja to z tych co ani w domu, ani na wyjście się nie malują-mąż wiedział od zawsze i nigdy mu to nie przeszkadzało, dlatego w dniu ślubu nikt mnie nie poznał, a znajome myślały, że pomyliły ślub
a co do mojego męża to on jest niedobry, bo ogląda się za dziewczynami sporo młodszymi ode mnie powiedzmy, że nauczyłam się z tym żyć, ale nie mylić tego z pogodzeniem
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:01   #2282
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Ja to z tych co ani w domu, ani na wyjście się nie malują-mąż wiedział od zawsze i nigdy mu to nie przeszkadzało, dlatego w dniu ślubu nikt mnie nie poznał, a znajome myślały, że pomyliły ślub
a co do mojego męża to on jest niedobry, bo ogląda się za dziewczynami sporo młodszymi ode mnie powiedzmy, że nauczyłam się z tym żyć, ale nie mylić tego z pogodzeniem
oglądać to sie może, ważne by nie odszedł do tej młodszej
a poważnie, mi by po prostu było przykro, że tak się zachowuje i powiedziałabym mu otwarcie
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:02   #2283
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Ja to z tych co ani w domu, ani na wyjście się nie malują-mąż wiedział od zawsze i nigdy mu to nie przeszkadzało, dlatego w dniu ślubu nikt mnie nie poznał, a znajome myślały, że pomyliły ślub
a co do mojego męża to on jest niedobry, bo ogląda się za dziewczynami sporo młodszymi ode mnie powiedzmy, że nauczyłam się z tym żyć, ale nie mylić tego z pogodzeniem
Oj, mój też czasem zawiesi oko, ale nie mam pretensji, bo sama lubię popatrzeć na jakieś ciacha (np. w filmach). Oczywiście nie robi tego ostentacyjnie.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:07   #2284
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Ja tam lubię dres po domu i na nic nie zamienię
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:09   #2285
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
oglądać to sie może, ważne by nie odszedł do tej młodszej
a poważnie, mi by po prostu było przykro, że tak się zachowuje i powiedziałabym mu otwarcie

haha pocieszające
swego czasu to było notoryczne, do takiego stopnia, że idąc ulicą, mówiłam coś do niego, a on tak oko zawieszał perfidnie, że nawet nie wiedział co mówię i zawsze tłumaczył: idzie ładna zgrabna dziewczyna, popatrzeć nie mogę..? wszystko byłoby ok, gdyby one były naprawdę ładne heh jakoś go nie podejrzewałam o taki fatalny gust, no ale to męska natura, odsłoni kawał cycka pokaże nogę i już się oglądają. A mi się przykro robi, dlatego, że latem nie mogę nóg odsłaniać zbytnio, mam dziwną przypadłość, którą do dziś żaden lekarz nie zdiagnozował, odsyłają mnie od jednego do drugiego i tak przez kilka lat, że mi się odechciało.
Ja też czasem się obejrzę i żeby było śmiesznie, właśnie za młodszymi dziewczynami, choć bardziej lubię patrzeć na starsze zadbane kobiety. W takich sytuacjach mówię mu, no zobacz jaka ładna zadbana babka, a on twierdzi, że nic ładnego w niej nie ma. I weź tu człowieku się dogadaj.. heh

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja tam lubię dres po domu i na nic nie zamienię

ja też, ja też uwielbiam fajnie tak po całym dniu wskoczyć w coś wygodnego
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:13   #2286
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
haha pocieszające
swego czasu to było notoryczne, do takiego stopnia, że idąc ulicą, mówiłam coś do niego, a on tak oko zawieszał perfidnie, że nawet nie wiedział co mówię i zawsze tłumaczył: idzie ładna zgrabna dziewczyna, popatrzeć nie mogę..? wszystko byłoby ok, gdyby one były naprawdę ładne heh jakoś go nie podejrzewałam o taki fatalny gust, no ale to męska natura, odsłoni kawał cycka pokaże nogę i już się oglądają. A mi się przykro robi, dlatego, że , którą do dziś żaden lekarz nie zdiagnozował, odsyłają mnie od jednego do drugiego i tak przez kilka lat, że mi się odechciało.
Ja też czasem się obejrzę i żeby było śmiesznie, właśnie za młodszymi dziewczynami, choć bardziej lubię patrzeć na starsze zadbane kobiety. W takich sytuacjach mówię mu, no zobacz jaka ładna zadbana babka, a on twierdzi, że nic ładnego w niej nie ma. I weź tu człowieku się dogadaj.. heh
koleżanka ma łuszczycę na całych nogach
latem ani plaża, ani sukienka
lekarze są bezradni
ogromnie to przeżywa
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:17   #2287
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
haha pocieszające
swego czasu to było notoryczne, do takiego stopnia, że idąc ulicą, mówiłam coś do niego, a on tak oko zawieszał perfidnie, że nawet nie wiedział co mówię i zawsze tłumaczył: idzie ładna zgrabna dziewczyna, popatrzeć nie mogę..? wszystko byłoby ok, gdyby one były naprawdę ładne heh jakoś go nie podejrzewałam o taki fatalny gust, no ale to męska natura, odsłoni kawał cycka pokaże nogę i już się oglądają. A mi się przykro robi, dlatego, że latem nie mogę nóg odsłaniać zbytnio, mam dziwną przypadłość, którą do dziś żaden lekarz nie zdiagnozował, odsyłają mnie od jednego do drugiego i tak przez kilka lat, że mi się odechciało.
Ja też czasem się obejrzę i żeby było śmiesznie, właśnie za młodszymi dziewczynami, choć bardziej lubię patrzeć na starsze zadbane kobiety. W takich sytuacjach mówię mu, no zobacz jaka ładna zadbana babka, a on twierdzi, że nic ładnego w niej nie ma. I weź tu człowieku się dogadaj.. heh
No właśnie ja też zwracam uwagę na ładne kobiety.

Ale to zachowanie Twojego męża faktycznie jest przykre... Mój TŻ jak już zerka, to bardzo dyskretnie, chociaż ja i tak zauważam, bo a) poznaję to jego badawcze spojrzenie i niby obojętną minę , b) oboje patrzymy na tą samą osobę.

Ostatnio doszliśmy do wniosku, że trochę go skrzywiłam... Kiedy spytałam, jaka jest jego nowa koleżanka z pracy, odparł "Bardzo sympatyczna. I całkiem ładna... Tylko nie podoba mi się jej makijaż oczu".
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 13:19   #2288
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
haha pocieszające
swego czasu to było notoryczne, do takiego stopnia, że idąc ulicą, mówiłam coś do niego, a on tak oko zawieszał perfidnie, że nawet nie wiedział co mówię i zawsze tłumaczył: idzie ładna zgrabna dziewczyna, popatrzeć nie mogę..? wszystko byłoby ok, gdyby one były naprawdę ładne heh jakoś go nie podejrzewałam o taki fatalny gust, no ale to męska natura, odsłoni kawał cycka pokaże nogę i już się oglądają. A mi się przykro robi, dlatego, że latem nie mogę nóg odsłaniać zbytnio, mam dziwną przypadłość, którą do dziś żaden lekarz nie zdiagnozował, odsyłają mnie od jednego do drugiego i tak przez kilka lat, że mi się odechciało.
Ja też czasem się obejrzę i żeby było śmiesznie, właśnie za młodszymi dziewczynami, choć bardziej lubię patrzeć na starsze zadbane kobiety. W takich sytuacjach mówię mu, no zobacz jaka ładna zadbana babka, a on twierdzi, że nic ładnego w niej nie ma. I weź tu człowieku się dogadaj.. heh

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------



ja też, ja też uwielbiam fajnie tak po całym dniu wskoczyć w coś wygodnego
Przykro by mi było, jakby mi facet z takim tekstem wyskoczył. I nie zgadzam się co do tej natury, nawet mój powiedział, że to gówno prawda (i nie tylko on). Jakoś on się nie ogląda za dziewczynami Teraz wszystkie powinny mi dać do zrozumienia, że żyję w kłamstwie, bo mój się naprawdę ogląda, a mi wmawia, że tylko mnie widzi - znam ten schemat Może "zawiesza oko", ale robi aż tak dyskretnie, że ja nigdy nie zauważyłam Ja też nie oglądam się za nikim, jakoś nie mam takiej potrzeby. Nikt na ulicy mi się nie podoba, no serio Wiem za to, że mamy bardzo wybredny gust
Ale za to oboje oglądamy się za dziwnymi ludźmi albo facetami z mega długimi włosami

Też chodzę po domu w domowych ubraniach i nie widzę negatywnego działania tego stroju na nasz związek Ale to dużo zależy od samych ludzi, układu jaki panuje między nimi.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-05-17 o 13:20
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:19   #2289
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Mój mąż w zasadzie nie ogląda się za dziewczynami. Czasami sama zwrócę jego uwagę na jakąś piękność. Może dlatego mi to nie przeszkadza. Ja sama czasami spojrzą z przyjemnością na zadbanego pana

Co do ciuchów i malowania się w domu. Noszę typowy strój domowy, czyli dres. Rzadko się maluję. Natomiast czasami warto dodać pikanterii i wskoczyć w jakąś ładną bieliznę jak Tomo śpi

Och miałam okropnych kilka dni. Już Wam pisałam, że pojawiła się kolejna kuleczka na główce Toma. Szalałam znów ze strachu. Byliśmy więc wczoraj u naszej pediatry i nas uspokoiła. Kuleczka jest maleńka. Pozostałe już się nie zmniejszą i zostaną jakie są. Węzły chłonne Tomcia reagują najprawdopodobniej na ząbkowanie. Morfologię zrobimy jesienią. Boję się bardzo
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-05-17 o 13:22
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:27   #2290
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Mój mąż w zasadzie nie ogląda się za dziewczynami. Czasami sama zwrócę jego uwagę na jakąś piękność. Może dlatego mi to nie przeszkadza. Ja sama czasami spojrzą z przyjemnością na zadbanego pana

Co do ciuchów i malowania się w domu. Noszę typowy strój domowy, czyli dres. Rzadko się maluję. Natomiast czasami warto dodać pikanterii i wskoczyć w jakąś ładną bieliznę jak Tomo śpi

Och miałam okropnych kilka dni. Już Wam pisałam, że pojawiła się kolejna kuleczka na główce Toma. Szalałam znów ze strachu. Byliśmy więc wczoraj u naszej pediatry i nas uspokoiła. Kuleczka jest maleńka. Pozostałe już się nie zmniejszą i zostaną jakie są. Węzły chłonne Tomcia reagują najprawdopodobniej na ząbkowanie. Morfologię zrobimy jesienią. Boję się bardzo
będzie dobrze
głowa do góry

napisz, co tam z nianią? zdecydowaliście się na tą fajną pierwszą?

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Przykro by mi było, jakby mi facet z takim tekstem wyskoczył. I nie zgadzam się co do tej natury, nawet mój powiedział, że to gówno prawda (i nie tylko on). Jakoś on się nie ogląda za dziewczynami Teraz wszystkie powinny mi dać do zrozumienia, że żyję w kłamstwie, bo mój się naprawdę ogląda, a mi wmawia, że tylko mnie widzi - znam ten schemat Może "zawiesza oko", ale robi aż tak dyskretnie, że ja nigdy nie zauważyłam Ja też nie oglądam się za nikim, jakoś nie mam takiej potrzeby. Nikt na ulicy mi się nie podoba, no serio Wiem za to, że mamy bardzo wybredny gust
Ale za to oboje oglądamy się za dziwnymi ludźmi albo facetami z mega długimi włosami

Też chodzę po domu w domowych ubraniach i nie widzę negatywnego działania tego stroju na nasz związek Ale to dużo zależy od samych ludzi, układu jaki panuje między nimi.
oglądam się za wszystkimi psami
znam każdego z okolicy i one tez mnie znają i biegną do mnie na głaskanie
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:37   #2291
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Mój mąż w zasadzie nie ogląda się za dziewczynami. Czasami sama zwrócę jego uwagę na jakąś piękność. Może dlatego mi to nie przeszkadza. Ja sama czasami spojrzą z przyjemnością na zadbanego pana

Co do ciuchów i malowania się w domu. Noszę typowy strój domowy, czyli dres. Rzadko się maluję. Natomiast czasami warto dodać pikanterii i wskoczyć w jakąś ładną bieliznę jak Tomo śpi

Och miałam okropnych kilka dni. Już Wam pisałam, że pojawiła się kolejna kuleczka na główce Toma. Szalałam znów ze strachu. Byliśmy więc wczoraj u naszej pediatry i nas uspokoiła. Kuleczka jest maleńka. Pozostałe już się nie zmniejszą i zostaną jakie są. Węzły chłonne Tomcia reagują najprawdopodobniej na ząbkowanie. Morfologię zrobimy jesienią. Boję się bardzo
Ja też mam podobne podejście - na co dzień dres, na "wyjątkowe wieczory" mogę się odstawić.

Wierzę, że wszystko będzie ok. Mocno trzymam za Was kciuki. Ja miałam po operacji guzki na tarczycy - chirurg zostawił te najmniejsze. Okazało się, że prawie wszystkie się wchłonęły i został jeden malutki, który się nie zmienia.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Dziewczyny, muszę się poskarżyć, bo zaraz zwariuję. Nie wiem co robią moi sąsiedzi, ale w całej łazience obrzydliwie śmierdzi mi potem (jak czasem latem w autobusach). Już drugi dzień z rzędu. Muszę wietrzyć całe mieszkanie, ale to nie do końca pomaga, bo przez wentylację ciągle idzie ten smród. Nie mam pojęcia, jak to możliwe... Co ktoś tam robi? Gotuje garnek potu?
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 13:43   #2292
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
No właśnie ja też zwracam uwagę na ładne kobiety.

Ale to zachowanie Twojego męża faktycznie jest przykre... Mój TŻ jak już zerka, to bardzo dyskretnie, chociaż ja i tak zauważam, bo a) poznaję to jego badawcze spojrzenie i niby obojętną minę , b) oboje patrzymy na tą samą osobę.

Ostatnio doszliśmy do wniosku, że trochę go skrzywiłam... Kiedy spytałam, jaka jest jego nowa koleżanka z pracy, odparł "Bardzo sympatyczna. I całkiem ładna... Tylko nie podoba mi się jej makijaż oczu".
Margoltka właśnie, co z tą nianią, podjęliście decyzję? Bardzo mnie ciekawi, którą wybraliście

ja swojego też poznaję po spojrzeniu, kiedy to robi

Coś mi się wydaję, że poruszyłam nieciekawy temat, mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe nie chcę znów publicznie na forum rozmawiać o swoich problemach i nie chcę Was zanudzać nimi. A co do Tomcia, rozumiem Twoje zdenerwowanie i trzymam mocno kciuki

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ja też mam podobne podejście - na co dzień dres, na "wyjątkowe wieczory" mogę się odstawić.

Wierzę, że wszystko będzie ok. Mocno trzymam za Was kciuki. Ja miałam po operacji guzki na tarczycy - chirurg zostawił te najmniejsze. Okazało się, że prawie wszystkie się wchłonęły i został jeden malutki, który się nie zmienia.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Dziewczyny, muszę się poskarżyć, bo zaraz zwariuję. Nie wiem co robią moi sąsiedzi, ale w całej łazience obrzydliwie śmierdzi mi potem (jak czasem latem w autobusach). Już drugi dzień z rzędu. Muszę wietrzyć całe mieszkanie, ale to nie do końca pomaga, bo przez wentylację ciągle idzie ten smród. Nie mam pojęcia, jak to możliwe... Co ktoś tam robi? Gotuje garnek potu?

hah znam ten smród
obecnie nie mam tego problemu, ale kiedy jeszcze mieszkałam w bloku, czułam pot kiedy sąsiedzi gotowali bigos

Edytowane przez vanilia1985
Czas edycji: 2012-05-17 o 13:42
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:44   #2293
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dziękuję za wsparcie Okropnie boję się o tego mojego kluska.

Meyla bardzo współczuję. Nie mam pojęcia co może wydzielać taki zapach

Vanilio kochana to nie jest niewygodny temat. Wiesz nie wiem jak bym się zachowywała, gdyby mój mąż intensywnie ogladał się za innymi. Pewnie czułabym to co Ty. Nie masz wyjścia, musisz mu powiedzieć jak Ciebie to boli.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:50   #2294
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ja też mam podobne podejście - na co dzień dres, na "wyjątkowe wieczory" mogę się odstawić.

Wierzę, że wszystko będzie ok. Mocno trzymam za Was kciuki. Ja miałam po operacji guzki na tarczycy - chirurg zostawił te najmniejsze. Okazało się, że prawie wszystkie się wchłonęły i został jeden malutki, który się nie zmienia.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Dziewczyny, muszę się poskarżyć, bo zaraz zwariuję. Nie wiem co robią moi sąsiedzi, ale w całej łazience obrzydliwie śmierdzi mi potem (jak czasem latem w autobusach). Już drugi dzień z rzędu. Muszę wietrzyć całe mieszkanie, ale to nie do końca pomaga, bo przez wentylację ciągle idzie ten smród. Nie mam pojęcia, jak to możliwe... Co ktoś tam robi? Gotuje garnek potu?
pod koleżanką mieszkał gość (już się wyprowadził), który regularnie o 7 rano miał problemy jelitowe.
cały 'zapach' szedł do koleżanki.
wszystko co chciała musiała zrobic przed 7, bo potem nie dała rady wejść do łazienki.
to są te mniej przyjemne minusy mieszkanie w bloku
współczuję ci
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:52   #2295
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Margoltka właśnie, co z tą nianią, podjęliście decyzję? Bardzo mnie ciekawi, którą wybraliście

ja swojego też poznaję po spojrzeniu, kiedy to robi

Coś mi się wydaję, że poruszyłam nieciekawy temat, mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe nie chcę znów publicznie na forum rozmawiać o swoich problemach i nie chcę Was zanudzać nimi. A co do Tomcia, rozumiem Twoje zdenerwowanie i trzymam mocno kciuki

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------




hah znam ten smród
obecnie nie mam tego problemu, ale kiedy jeszcze mieszkałam w bloku, czułam pot kiedy sąsiedzi gotowali bigos
Spokojnie, żal się ile wlezie. Od tego m.in. jest ten wątek. Też myślę, że powinnaś poważnie porozmawiać z mężem. A jak nie podziała, to zacznij obracać się za wszystkimi młodymi facetami. Może wtedy zrozumie Twoją sytuację.

No właśnie zastanawiałam się czy to nie jakaś potrawa... Ale żeby bigos tak śmierdział? Aż trudno uwierzyć. To tak autentyczny zapach, że przed oczami mam wielkiego spoconego faceta.

Dzięki za odzew, chociaż mój problem jest tak trywialny, że aż wstyd.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:55   #2296
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
haha pocieszające
swego czasu to było notoryczne, do takiego stopnia, że idąc ulicą, mówiłam coś do niego, a on tak oko zawieszał perfidnie, że nawet nie wiedział co mówię i zawsze tłumaczył: idzie ładna zgrabna dziewczyna, popatrzeć nie mogę..? wszystko byłoby ok, gdyby one były naprawdę ładne heh jakoś go nie podejrzewałam o taki fatalny gust, no ale to męska natura, odsłoni kawał cycka pokaże nogę i już się oglądają. A mi się przykro robi, dlatego, że latem nie mogę nóg odsłaniać zbytnio, mam dziwną przypadłość, którą do dziś żaden lekarz nie zdiagnozował, odsyłają mnie od jednego do drugiego i tak przez kilka lat, że mi się odechciało.
Ja też czasem się obejrzę i żeby było śmiesznie, właśnie za młodszymi dziewczynami, choć bardziej lubię patrzeć na starsze zadbane kobiety. W takich sytuacjach mówię mu, no zobacz jaka ładna zadbana babka, a on twierdzi, że nic ładnego w niej nie ma. I weź tu człowieku się dogadaj.. heh

ja też, ja też uwielbiam fajnie tak po całym dniu wskoczyć w coś wygodnego
Dokładnie, dresik i luzik. A latem to jakieś krótsze spodenki, ale na gumie

a na Twoim miejscu bym sie zaczęła tak ostentacyjnie za innymi facetami oglądać

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
koleżanka ma łuszczycę na całych nogach
latem ani plaża, ani sukienka
lekarze są bezradni
ogromnie to przeżywa
a to niedobrze, bo słońce właśnie leczy łuszczycę potwierdzone klinicznie!

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, muszę się poskarżyć, bo zaraz zwariuję. Nie wiem co robią moi sąsiedzi, ale w całej łazience obrzydliwie śmierdzi mi potem (jak czasem latem w autobusach). Już drugi dzień z rzędu. Muszę wietrzyć całe mieszkanie, ale to nie do końca pomaga, bo przez wentylację ciągle idzie ten smród. Nie mam pojęcia, jak to możliwe... Co ktoś tam robi? Gotuje garnek potu?
Obrzydliwość A nie dałoby się im delikatnie zwrócić uwagi Ja bym poszła i zapytała, czy nie wiedzą skąd ten smród idzie i czy też go czują od dwóch dni
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 14:02   #2297
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Jak jeszcze byłam z exem nie zauważałam, żeby się oglądał za innymi, może dobrze się krył z tym . ale domyślam sie, że to może boleć.

Ja po domu chodzę w domowych ubraniach i tak też przyjmowałam Sz., a moja mama twierdziła, że o siebie nie dbam. Nie chodziłam w brudnych, porozciąganych czy dziurawych rzeczach, tylko w jakichś dżinsach, koszulkach przeznaczonych tylko do chodzenia po domu, także nie rozumiem problemu..

Margoltko, spokojnie, Mały skończy ząbkować i będzie lepiej. Trzymaj się

Czytałam, co napisała mhm i zgadzam się z tym o 'olewaniu'. Ja ciągle męczę przyjaciółki gadaniem, jak bardzo mam w nosie Sz.. A im bardziej im i sobie to wmawiam, tym więcej o nim myślę. (sam przed chwilą mi o sobie przypomniał, bo listonoszka przyniosła paczkę od niego z moimi rzeczami ;]). Już się nie mogę doczekać, kiedy to minie...
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 14:03   #2298
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Obrzydliwość A nie dałoby się im delikatnie zwrócić uwagi Ja bym poszła i zapytała, czy nie wiedzą skąd ten smród idzie i czy też go czują od dwóch dni
Wiesz, już nawet chciałam pójść, ale nie wiem do kogo (nie mam pojęcia, jak jest połączona ta wentylacja). Chodziłabym od drzwi do drzwi i pytała "Przepraszam, czy to u państwa tak je..e?". Wybaczcie słownictwo, ale tego nie da się inaczej opisać. Na szczęście to nie śmierdzi cały dzień, tylko drugi raz o podobnej porze przez ok. dwie - trzy godziny. Dzisiaj już powoli przestaje.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 14:11   #2299
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Ah dziewczyny, czy wy myślicie, że ja z nim nie rozmawiałam ehhh
Zawsze rozmowa kończyła się albo kłotnią, albo tym, ze ja mówiłam on słuchał i nic z tego nie wychodziło.
Swego czasu to problem był na tyle poważny, że robiąc mu awanturę, on obrażał się na mnie koniec końców. Czasem głupio mi tłumaczył, że to tylko taki odruch, on nie ma na to wpływu i nic nie poradzi. Doszło do takiego momentu, ze przestaliśmy razem gdziekolwiek wychodzić, bo ja się wstydziłam tego co on robi, że ktoś to zauważy i ciągle go pilnowałam, a dokładniej jego wzroku. W końcu przerodziło się to w kompleksy.. ostatnio jest jakby lepiej, ale to też dlatego, że nigdzie nie wychodzimy prawie, bo nie mamy na to czasu. Ja zaczęłam sobie wkręcać, że jak mnie nie ma, że ciągle to robi, jak nie jesteśmy razem, zaczęło robić się to chore. Wiadomo odbiło się to na moim poczuciu wartości.. eh
No i teraz zbliża się najgorsza pora roku, któej no nienawidzę, lato! wszystkie laski w mini spódniczkach, szortach a ja albo w długich spódnicach albo spodnie.. na moje nogi nie popatrzy, więc ogląda się za innymi. Wiadomo wynagradzam sobie to wiosną, zimą, jesienią, kiedy można założyć rajstopy, no ale latem już niektórych rzeczy nie da się ukryć. Oczywiście łuszczycy nie mam
Co do mojego męża, jego dobry przyjaciel kiedyś mi powiedział, że od kiedy go zna, on zawsze oglądał się za dziewczynami, każdymi. Swego czasu to też miał ogromne powodzenie u nich, a teraz jest stary i brzydki i nikt go nie chce haha poza mną.
Nie wspomnę już o tym, że mąż w ogóle nie prawi mi komplementów, ale jak coś mu się nie podoba, to od razu wytknie ehh
Choć ja już się przyzwyczaiłam do tego. Próbowałam się oglądać i ja za facetami, ale jakoś mi to nie idzie, bo w mim mieście nie ma fajnych facetów, a ja nie potrafię udawać. Wiadomo ruszało go to, ale tylko na chwilę. A wiecie my to nawet latem na plażę nie jeździmy, bo swego czasu jak byliśmy, to myślałam, że skręci sobie kark oczywiście nad wodą bywamy, ale raczej w takich ustronnych miejscach z emerytami
A żeby nie było, raz komplement usłyszałam od niego na ulicy, przy ludziach..stoimy na przejściu dla pieszych a on ni z gruszki ni z pietruszki do mnie: jesteś tak apetyczna, że mógłbym Cię lizać jak boczek wędzony myślałam, że ze wstydu zapadnę się pod ziemię. No ale lepszy taki niż zaden, a to było w czasach narzeczeństwa.
Ah jak ja bym sobie ponarzekała. Powiedzmy, że nauczyłam się z tym żyć, z tym problemem. Oczywiście on jest, ale duszę go w sobie, bo z nim w tej kwestii nie da się dogadać. Zawsze twierdzi, że ja sobie wkręcam i zawsze na wszystko ma wytłumaczenie, więc to taka walka z wiatrakami. Ani prośba ani groźba nie
skutkują.
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 14:18   #2300
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Hej Dziewczyny! Dopiero odkryłam, że jeszcze tu się bunkrujecie hehehe
Co do zapachów od sąsiadów to często jest tak, że mają wyciągi ludzie porobione od okapów. Powietrze jest od nich odsysane i cały smrodek z gotowania idzie w wentylację, która zazwyczaj ma główny pion w łazience. Mam takie zapachy co sobatę Zawsze wiem co mają na obiad. Na szczęście garnka potu nie gotują
A jeśli chodzi o oglądanie się to mój też czasami to robi ale jakoś nie nachalnie i zazwyczaj za zadbanymi i naturalnie wyglądającymi dziewczynami. Mi też się zdarza za dziewczyną obejrzeć. Ale ostatnio nie mogłam oczu oderwać od pewnego mężczyzny na basenie. Pierwszy raz mi się to zdarzyło. Idealnie posągowo zbudowany brunet, jak z obrazka...
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 14:19   #2301
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

A co do moich nóg, żeby już nie było to zagadką mam taki problem białych plamek, do dziś nie potwierdził żaden lekarz żadnej z moich diagnoz.. mianowicie wygląda to tak. Jak stoję, nie poruszam się, czuję, że nogi mnie bolą, zaczynają mi się pojawiać takie białe plamki, atakują nogi od dołu aż do samej pupy, towarzyszy przy tym delikatny ból, drętwienie. Jak tylko wezmę nogi do góry lub potrę ręka wszystko znika. Jak tego nie zrobię, zaczynają sinieć. Oczywiście problem z wiekiem postępuje, kiedyś były tylko łydki, teraz już uda i pośladki. Wszystko jest w porządku jak leżę.
Byłam u chirurga on twierdzi, że z moim krążeniem wszystko ok, dermatolog mowi, że to bielactwo, ale to wykluczam, to nie są trwałe plamy, one znikają. Np. reaguję też takimi plamkami na chłód, np. latem gdy wejdę w cień i powieje wiatr mam gęsią skórkę i zaczynają pojawiać się plamki. Mam skierowanie na rezonans, mam problemy z kręgosłupem, ale neurolog stwierdziła, że to na pewno ni wina kręgosłupa, a ja takw to wierzyłam, że coś mi może na coś uciska i to powoduje jakby złe krążenie. Do dziś nie wiem co to jest. Znam kilka osób, które to mają, ale się tym nie przejmują, bo nie mają tego w takim stopniu jak ja. Od dłuższego czasu strasznie bolą mnie nogi, planuję niebawem zrobić prześwietlenie żył, badanie doplerowskie (przepraszam za niepoprawną nazwę), ale lekarka powiedziała, że to i tak nic nie da. A jeszcze na rękach to mam, jak mam je w dole, to sinieją i wychodzą plami, jak wezmę do góry, wszystko znika.
Ot taka zagadka
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 14:29   #2302
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Ah dziewczyny, czy wy myślicie, że ja z nim nie rozmawiałam ehhh
Zawsze rozmowa kończyła się albo kłotnią, albo tym, ze ja mówiłam on słuchał i nic z tego nie wychodziło.
Swego czasu to problem był na tyle poważny, że robiąc mu awanturę, on obrażał się na mnie koniec końców. Czasem głupio mi tłumaczył, że to tylko taki odruch, on nie ma na to wpływu i nic nie poradzi. Doszło do takiego momentu, ze przestaliśmy razem gdziekolwiek wychodzić, bo ja się wstydziłam tego co on robi, że ktoś to zauważy i ciągle go pilnowałam, a dokładniej jego wzroku. W końcu przerodziło się to w kompleksy.. ostatnio jest jakby lepiej, ale to też dlatego, że nigdzie nie wychodzimy prawie, bo nie mamy na to czasu. Ja zaczęłam sobie wkręcać, że jak mnie nie ma, że ciągle to robi, jak nie jesteśmy razem, zaczęło robić się to chore. Wiadomo odbiło się to na moim poczuciu wartości.. eh
No i teraz zbliża się najgorsza pora roku, któej no nienawidzę, lato! wszystkie laski w mini spódniczkach, szortach a ja albo w długich spódnicach albo spodnie.. na moje nogi nie popatrzy, więc ogląda się za innymi. Wiadomo wynagradzam sobie to wiosną, zimą, jesienią, kiedy można założyć rajstopy, no ale latem już niektórych rzeczy nie da się ukryć. Oczywiście łuszczycy nie mam
Co do mojego męża, jego dobry przyjaciel kiedyś mi powiedział, że od kiedy go zna, on zawsze oglądał się za dziewczynami, każdymi. Swego czasu to też miał ogromne powodzenie u nich, a teraz jest stary i brzydki i nikt go nie chce haha poza mną.
Nie wspomnę już o tym, że mąż w ogóle nie prawi mi komplementów, ale jak coś mu się nie podoba, to od razu wytknie ehh
Choć ja już się przyzwyczaiłam do tego. Próbowałam się oglądać i ja za facetami, ale jakoś mi to nie idzie, bo w mim mieście nie ma fajnych facetów, a ja nie potrafię udawać. Wiadomo ruszało go to, ale tylko na chwilę. A wiecie my to nawet latem na plażę nie jeździmy, bo swego czasu jak byliśmy, to myślałam, że skręci sobie kark oczywiście nad wodą bywamy, ale raczej w takich ustronnych miejscach z emerytami
A żeby nie było, raz komplement usłyszałam od niego na ulicy, przy ludziach..stoimy na przejściu dla pieszych a on ni z gruszki ni z pietruszki do mnie: jesteś tak apetyczna, że mógłbym Cię lizać jak boczek wędzony myślałam, że ze wstydu zapadnę się pod ziemię. No ale lepszy taki niż zaden, a to było w czasach narzeczeństwa.
Ah jak ja bym sobie ponarzekała. Powiedzmy, że nauczyłam się z tym żyć, z tym problemem. Oczywiście on jest, ale duszę go w sobie, bo z nim w tej kwestii nie da się dogadać. Zawsze twierdzi, że ja sobie wkręcam i zawsze na wszystko ma wytłumaczenie, więc to taka walka z wiatrakami. Ani prośba ani groźba nie
skutkują.
a nie myśleliście, żeby się wybrać do poradni małżeńskiej?
mogła by pomóc

od siebie powiem, że dla mnie większy problem byłby, nie ogladanie się z innymi, ale chodzenie do klubu z tańczącymi dziewczynami na rurkach (taki dla panów).
mój już kilka razy słyszał takie propozycje w pracy od kolegów jako propozycja spędzenia męskiego wieczoru po pracy

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Dopiero odkryłam, że jeszcze tu się bunkrujecie hehehe
Co do zapachów od sąsiadów to często jest tak, że mają wyciągi ludzie porobione od okapów. Powietrze jest od nich odsysane i cały smrodek z gotowania idzie w wentylację, która zazwyczaj ma główny pion w łazience. Mam takie zapachy co sobatę Zawsze wiem co mają na obiad. Na szczęście garnka potu nie gotują
A jeśli chodzi o oglądanie się to mój też czasami to robi ale jakoś nie nachalnie i zazwyczaj za zadbanymi i naturalnie wyglądającymi dziewczynami. Mi też się zdarza za dziewczyną obejrzeć. Ale ostatnio nie mogłam oczu oderwać od pewnego mężczyzny na basenie. Pierwszy raz mi się to zdarzyło. Idealnie posągowo zbudowany brunet, jak z obrazka...

witaj u nas

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość



a to niedobrze, bo słońce właśnie leczy łuszczycę potwierdzone klinicznie!

nie przekonasz jej
ona się potwornie tego wstydzi
i żadne argumenty, że to nie jej wina, że inni też mają łuszczycę, że musi z tym jakoś żyć nie pomoga
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 14:29   #2303
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

o poradni myślała, ale tylko ja, więc na myśleniu się skończyło. On po prostu nie widzi problemu. Poza tym jest dobrym człowiekiem Nie to, że ma same wady, to jest jego największa wada i pozostaje mi chyba się z nią pogodzić.
Nóż widelec, kiedyś ktoś mi pomoże i będę mogła wyjść i ja w mini latem, naprawdę o tym marzę

Pora na obiad, do później dziewczyny
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 14:38   #2304
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Ah dziewczyny, czy wy myślicie, że ja z nim nie rozmawiałam ehhh
Zawsze rozmowa kończyła się albo kłotnią, albo tym, ze ja mówiłam on słuchał i nic z tego nie wychodziło.
Swego czasu to problem był na tyle poważny, że robiąc mu awanturę, on obrażał się na mnie koniec końców. Czasem głupio mi tłumaczył, że to tylko taki odruch, on nie ma na to wpływu i nic nie poradzi. Doszło do takiego momentu, ze przestaliśmy razem gdziekolwiek wychodzić, bo ja się wstydziłam tego co on robi, że ktoś to zauważy i ciągle go pilnowałam, a dokładniej jego wzroku. W końcu przerodziło się to w kompleksy.. ostatnio jest jakby lepiej, ale to też dlatego, że nigdzie nie wychodzimy prawie, bo nie mamy na to czasu. Ja zaczęłam sobie wkręcać, że jak mnie nie ma, że ciągle to robi, jak nie jesteśmy razem, zaczęło robić się to chore. Wiadomo odbiło się to na moim poczuciu wartości.. eh
No i teraz zbliża się najgorsza pora roku, któej no nienawidzę, lato! wszystkie laski w mini spódniczkach, szortach a ja albo w długich spódnicach albo spodnie.. na moje nogi nie popatrzy, więc ogląda się za innymi. Wiadomo wynagradzam sobie to wiosną, zimą, jesienią, kiedy można założyć rajstopy, no ale latem już niektórych rzeczy nie da się ukryć. Oczywiście łuszczycy nie mam
Co do mojego męża, jego dobry przyjaciel kiedyś mi powiedział, że od kiedy go zna, on zawsze oglądał się za dziewczynami, każdymi. Swego czasu to też miał ogromne powodzenie u nich, a teraz jest stary i brzydki i nikt go nie chce haha poza mną.
Nie wspomnę już o tym, że mąż w ogóle nie prawi mi komplementów, ale jak coś mu się nie podoba, to od razu wytknie ehh
Choć ja już się przyzwyczaiłam do tego. Próbowałam się oglądać i ja za facetami, ale jakoś mi to nie idzie, bo w mim mieście nie ma fajnych facetów, a ja nie potrafię udawać. Wiadomo ruszało go to, ale tylko na chwilę. A wiecie my to nawet latem na plażę nie jeździmy, bo swego czasu jak byliśmy, to myślałam, że skręci sobie kark oczywiście nad wodą bywamy, ale raczej w takich ustronnych miejscach z emerytami
A żeby nie było, raz komplement usłyszałam od niego na ulicy, przy ludziach..stoimy na przejściu dla pieszych a on ni z gruszki ni z pietruszki do mnie: jesteś tak apetyczna, że mógłbym Cię lizać jak boczek wędzony myślałam, że ze wstydu zapadnę się pod ziemię. No ale lepszy taki niż zaden, a to było w czasach narzeczeństwa.
Ah jak ja bym sobie ponarzekała. Powiedzmy, że nauczyłam się z tym żyć, z tym problemem. Oczywiście on jest, ale duszę go w sobie, bo z nim w tej kwestii nie da się dogadać. Zawsze twierdzi, że ja sobie wkręcam i zawsze na wszystko ma wytłumaczenie, więc to taka walka z wiatrakami. Ani prośba ani groźba nie
skutkują.
Przepraszam, bo cała wypowiedź jest poważna, ale ten cytat tak mnie rozbawił, że turlam się ze śmiechu.

Pozostała część jest niestety smutna... Mój TŻ zerka na inne tylko czasami. I twierdzi: "I tak w porównaniu do ciebie wypadają blado.". Poza tym zasypuje mnie komplementami, które zwykle zbywam (może niepotrzebnie).

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Dopiero odkryłam, że jeszcze tu się bunkrujecie hehehe
Co do zapachów od sąsiadów to często jest tak, że mają wyciągi ludzie porobione od okapów. Powietrze jest od nich odsysane i cały smrodek z gotowania idzie w wentylację, która zazwyczaj ma główny pion w łazience. Mam takie zapachy co sobatę Zawsze wiem co mają na obiad. Na szczęście garnka potu nie gotują
A jeśli chodzi o oglądanie się to mój też czasami to robi ale jakoś nie nachalnie i zazwyczaj za zadbanymi i naturalnie wyglądającymi dziewczynami. Mi też się zdarza za dziewczyną obejrzeć. Ale ostatnio nie mogłam oczu oderwać od pewnego mężczyzny na basenie. Pierwszy raz mi się to zdarzyło. Idealnie posągowo zbudowany brunet, jak z obrazka...
Hej! Masz racje z tymi okapami, w łazience często czuję gotowanie, ale dotychczas nie było takich rewelacji.

Mój też docenia naturalną urodę i o dziwo najczęściej zwraca uwagę na twarz.

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
A co do moich nóg, żeby już nie było to zagadką mam taki problem białych plamek, do dziś nie potwierdził żaden lekarz żadnej z moich diagnoz.. mianowicie wygląda to tak. Jak stoję, nie poruszam się, czuję, że nogi mnie bolą, zaczynają mi się pojawiać takie białe plamki, atakują nogi od dołu aż do samej pupy, towarzyszy przy tym delikatny ból, drętwienie. Jak tylko wezmę nogi do góry lub potrę ręka wszystko znika. Jak tego nie zrobię, zaczynają sinieć. Oczywiście problem z wiekiem postępuje, kiedyś były tylko łydki, teraz już uda i pośladki. Wszystko jest w porządku jak leżę.
Byłam u chirurga on twierdzi, że z moim krążeniem wszystko ok, dermatolog mowi, że to bielactwo, ale to wykluczam, to nie są trwałe plamy, one znikają. Np. reaguję też takimi plamkami na chłód, np. latem gdy wejdę w cień i powieje wiatr mam gęsią skórkę i zaczynają pojawiać się plamki. Mam skierowanie na rezonans, mam problemy z kręgosłupem, ale neurolog stwierdziła, że to na pewno ni wina kręgosłupa, a ja takw to wierzyłam, że coś mi może na coś uciska i to powoduje jakby złe krążenie. Do dziś nie wiem co to jest. Znam kilka osób, które to mają, ale się tym nie przejmują, bo nie mają tego w takim stopniu jak ja. Od dłuższego czasu strasznie bolą mnie nogi, planuję niebawem zrobić prześwietlenie żył, badanie doplerowskie (przepraszam za niepoprawną nazwę), ale lekarka powiedziała, że to i tak nic nie da. A jeszcze na rękach to mam, jak mam je w dole, to sinieją i wychodzą plami, jak wezmę do góry, wszystko znika.
Ot taka zagadka
To brzmi jak problemy z krążeniem... Ale skoro lekarz to wykluczył, to nie wiem. Ja mam często zimne ręce i stopy, a czasem dłonie robią mi się takie plamiaste, jakby krew z nich odpływała. Ale na szczęście rzadko.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
od siebie powiem, że dla mnie większy problem byłby, nie ogladanie się z innymi, ale chodzenie do klubu z tańczącymi dziewczynami na rurkach (taki dla panów).
mój już kilka razy słyszał takie propozycje w pracy od kolegów jako propozycja spędzenia męskiego wieczoru po pracy
A to dobre. Zaproponuj, że pójdziecie razem, jeśli to taki niewinny wypad. Chociaż rozumiem, że to raczej koledzy są entuzjastami takich rozrywek, a nie Twój TŻ.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 15:05   #2305
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
30 ----------

A to dobre. Zaproponuj, że pójdziecie razem, jeśli to taki niewinny wypad. Chociaż rozumiem, że to raczej koledzy są entuzjastami takich rozrywek, a nie Twój TŻ.
mój na szczęście jest rozsądny i się nie wybiera
to jego koledzy się zachwycają tymi dziewczynami, że one sa takie miłe i wpatrzone w nich
ja mówią, że one są wpatrzone w ich portfele a nie w nich

gdyby to były kluby bez konieczności oglądania rozebranych pań, to sama bym się wybrała popatrzeć na ich akrobacje na rurce.
bardzo chciałabym się tego nauczyć i byłam na 3 pierwszych darmowych lekcjach w szkole tańca, ale jednak ceny mnie zniechęciły
może niedługo pojawi się więcej takich szkół, to i ceny spadna to wtedy chętniej
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 15:22   #2306
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
gdyby to były kluby bez konieczności oglądania rozebranych pań, to sama bym się wybrała popatrzeć na ich akrobacje na rurce.
bardzo chciałabym się tego nauczyć i byłam na 3 pierwszych darmowych lekcjach w szkole tańca, ale jednak ceny mnie zniechęciły
może niedługo pojawi się więcej takich szkół, to i ceny spadna to wtedy chętniej
http://www.youtube.com/watch?v=waIuhfoTMv8
http://www.youtube.com/watch?v=sDSSd49Znes
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 15:30   #2307
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)


pole dance to ciężki sport i nie dla każdego
trzeba mieć dużą siłę w rękach

chociaż ja chcę tak dla samej siebie, żadne wyczynowo, tak dla zabawy i rozrywki spróbować coś innego niż codzienne bieganie

i szczerze mnie dziwi, że pole dance związali z klubami dla panów.
przecież te akrobacje są tak ciekawe, że moim zdaniem te dziewczyny wcale nie muszą się rozbierać, by zarabiać.
ludzie by płacili za sam bilet wstępu, by pooglądać akrobacje.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2012-05-17 o 15:33
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 15:32   #2308
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Vanilio Ty się tak nie stresuj; ja myślę, że to dość typowe dla facetów - gapienie się na laski (potężny biznes się udało na tym zbudować
Ja myślę, że póki się z tym nie kryje to nie ma dramatu; oczywiście rozumiem, że jest Ci przykro, więc można by jakiś kompromis tu wymyślić, ale tak mi się wydaje, takie oglądanie się samo w sobie nie ugodzi w Wasz związek, nie podważa i nie przeczy jego miłości do Ciebie...
A z tymi nogami to do kardiologa bym poszła, bo to raczej na pewno coś z krążeniem...Dlaczego chirurg wykluczył krążenie
Samoopalacz nie pomoże???

Muszę się Wam przyznać: nie pamiętam, żebym kiedykolwiek miała swój dres, mój małż tak samo Moje dzieci mają, owszem. Ewentualnie wieczorem/rano snuję się w szlafroku
Po domu łazimy w domowych ciuchach, przebieramy się zawsze, ale to są normalne ubrania, takie jak za zewnątrz, jakieś wygodne, dżinsy czy coś tam; a maluję się codziennie,nawet jak nie wychodzę tylko, że ja się w ogóle tak niezbyt intensywnie maluję; i powiem szczerze, że mój mąż uwielbia jak jestem w takim stanie: szlafrok, bose stopy (ja w ogóle nie mam kapci) i brak makijażu; strasznie się wtedy rozczula, i mówi, że taka bezbronna jestem (naiwniak
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 15:35   #2309
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Ech ci faceci Mojego męża też koledzy namawiają na kluby, tym bardziej, że często wyjeżdżają na delegacje.Ufam mu, że zgodnie z tym co mówi nie odwiedza tych miejsc. Poza tym coraz częściej w takich miejscach organizowana jest impreza integracyjna lub firmowa wigilia. Na szczęście mój mąż ma szefową, więc raczej jest mało prawdopodobne, że zorganizuje jakąkolwiek imprezę w takim miejscu. Miałabym z tym problem. Podobnie jak z filmami dla dorosłych. Nasz znajomy jest wręcz uzależniony od tego typu kinematografii Ogląda na kompie, tv, czy komórce, w domu, w pracy. Jak dla mnie facet zdrowy nie jest. Przeraża mnie czasami w jak wielkim stopniu otacza nas nagośc i pornografia. Gdzie nie spojrzycie. I ludziom później odbija.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 15:36   #2310
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

O szok, te filmiki
Tak się składa, że na parterze w moim bloku otworzyli szkołę:pole dance, pole dance tv (cokolwiek to oznacza masaż, kącik aktywnej mamy... taki klub dla kobiet
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.