Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2007-08-24, 16:00   #1021
galinda
Przyczajenie
 
Avatar galinda
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Na farbowane nie z³apie, ja sie przejecha³am na Palette do ciemnych w³osów, która mia³a niby rozja¶niaæ podczas farbowania, có¿ efekt tragiczny farbowanych ciemnobr±zowych w³osów nawet nie ruszy³a za to odrosty owszem i to na jasny rudy. Ta farba dzia³a TYLKO na naturalnie ciemnych w³osach.
galinda jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-24, 16:04   #1022
201607060918
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 1 476
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Mam pytanie farbowa³a Która¶ z Was br±zowa farba na w³osy w kolorze rudym lub czerwonym ?!
201607060918 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-25, 07:24   #1023
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomo¶ci: 3 901
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Napewno wyjdzie REFLEKSOWO
__________________
W ¿yciu tylko to siê liczy, by i¶æ razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczê¶liwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt porêczna w ¿yciu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-25, 09:36   #1024
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4 854
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a ja jestem po raz kolejny zadowolona z farbowania garnier belle color ciemny szatyn juz nie bede wklejac zdjec bo kolor robie 3 raz ten sam i efekt bardzo mi sie podoba
kosmita77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-25, 16:10   #1025
benito_mruffkolini
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 4 247
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez czaaajka Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie farbowa³a Która¶ z Was br±zowa farba na w³osy w kolorze rudym lub czerwonym ?!
wyjdzie br±zowy z rudym/czerwonym po³yskiem
benito_mruffkolini jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-25, 16:14   #1026
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomo¶ci: 3 144
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ehhhh a ja znów prze¿ywam koszmar wypadaj±cych w³osów po farbowaniu garnier color naturals br±z. Teraz ju¿ znam przyczynê mojego ³ysienia sprzed roku, to wina tej paskudnej farby;/ Drugi i ostatni raz;/
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-25, 17:28   #1027
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomo¶ci: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Poka¿ wiadomo¶æ
wyjdzie br±zowy z rudym/czerwonym po³yskiem
Na pewno. Ja mia³am w wyniku dekoloryzacji rude w³osy I pomalowa³am je br±zow± farb± i wyszed³ w³a¶nie taki po¶redni kolor miêdzy br±zem a rudym.
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-08-26, 20:03   #1028
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez boniulka Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Wklejam moje br±zy,te trzy zdjecia z jasnymi br±zami s± robione farba L'oreal popielaty blond,i ten najjasniejszy odcien byl robiony zaraz po dekoloryzacji z czarnego sta ta jasna barwa,po kolejnym nalozeniu tej samej farby kolor wyszed³ taki jak na tym najmniejszym zdjeciu.
Te ciemne by³y robione br±zami,nie pamietam ju¿ nazw ale klad³am br±z na br±z i wychodzi³y bardzo ciemne.
Popielaty blond wychodzi jak jasny br±z.
Pozdrawiam
Boniulka, czy ten popielaty blond to farba L'oreal Excellence Creme (nr 7.1)?
anta3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-26, 20:41   #1029
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

S³ysza³am, ¿e Londa ciemny blond wychodzi jak popielaty br±z, ja mia³am ¶redni blond i wyszed³ jak mój naturalny ciemny blond (czyli tak jak chcia³am) niestety na³o¿ony by³ na rude w³osy wiêc szybko wysz³y miedziane prze¶wity... nie wiem, jak z now± lini± "naturals", ale jasne blondy wychodz± tak jak na opakowaniu, warto próbowaæ z ciemnymi, wygl±daj± zachêcaj±co
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-27, 08:29   #1030
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 212
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka¿ wiadomo¶æ
S³ysza³am, ¿e Londa ciemny blond wychodzi jak popielaty br±z, ja mia³am ¶redni blond i wyszed³ jak mój naturalny ciemny blond (czyli tak jak chcia³am) niestety na³o¿ony by³ na rude w³osy wiêc szybko wysz³y miedziane prze¶wity... nie wiem, jak z now± lini± "naturals", ale jasne blondy wychodz± tak jak na opakowaniu, warto próbowaæ z ciemnymi, wygl±daj± zachêcaj±co
Widzia³am Londê nalo¿on± na w³osy jasny blond i faktycznie wychodzi³ br±z jak nic. Tylko, ¿e on by³ taki przydymiony, czego¶ mu wyra¼nie brakowa³o ¿eby ca³kowicie móc nazwaæ go br±zem, dlatego ja osobi¶cie jestem sceptyczna co do ciemnych blondów nak³adanych ¿eby uzyskaæ br±z. Ostatnio u¿y³am tego i w³osy mam jak na opakowaniu, ³adnie siê zmywaj±, na jasny br±z, nie ufam juz ¿adnym innym farbom, zw³aszcza casting mnie zawiód³.

http://www.kosmetykionline.pl/produc...2-x-40-ml.html
__________________
efka
centus jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-28, 08:41   #1031
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 748
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A ja waham sie miêdzy karmelem a czekolad± Palette Deluxe gold gloss browns i nie wiem który wybraæ? Czy kto¶ u¿ywa³ tej farby w któryms z tych dwóch kolorków????? karmel (555)
czekolada (655)
Anheles jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-28, 10:37   #1032
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 880
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Anheles Poka¿ wiadomo¶æ
A ja waham sie miêdzy karmelem a czekolad± Palette Deluxe gold gloss browns i nie wiem który wybraæ? Czy kto¶ u¿ywa³ tej farby w któryms z tych dwóch kolorków????? karmel (555)
czekolada (655)
Na wizazu znalazlam jedna opinie na temat 555 http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=2342
(napisana przez voodia)

Kolor tez mi sie podoba, ale obawiam sie ze po Palette niestety wlosy beda znoszczone i b. ciemne :/
lea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-28, 14:43   #1033
ka-inka
Raczkowanie
 
Avatar ka-inka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 104
GG do ka-inka
Cool Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A ja farbowa³am Lorealem "zimny kasztan" iiii maskra mi wysz³a na g³owie w³osy zamiast w br±z wpada³y w jakie¶ bordo strasznie mnie denerwowa³y ile razy widzia³am siê w lustrez nie mog³am na nie patrzeæ. Wiêc po tygodniu zasuwa³am do Rossmana i kupi³am Castinga (bez amoniaku, ¿eby wyrzuty sumienia mnie nie zjad³y ¿e tak szybko znowu farbuje i mêczê w³osy) i zapobiegawczo ju¿ kupi³am ciemny blond - po opiniach zorientowa³am siê ¿e te Castingi farbuj± znacznie ciemniej ni¿ na obrazku No i uda³o siê mam ciemny br±z, ale jeszcze wydaje mi siê ¿e mam jakie¶ prze¶wity bordowego, ale to tylko ja widze

W ka¿dym razie juz nie zafarbujê na ¿aden kasztan
ka-inka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-29, 22:04   #1034
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez anta3 Poka¿ wiadomo¶æ
Boniulka, czy ten popielaty blond to farba L'oreal Excellence Creme (nr 7.1)?
Anta3-ja mia³am z seri Recital Preferences,ale odcien jest ten sam popielaty blond i z pewnoscia efekt koloryzacji by³by taki sam jednak czyta³am,¿e seria Exellence zbiera wiêcej pochlebbnych opinii od Recital
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-30, 08:52   #1035
malenstwo89
Raczkowanie
 
Avatar malenstwo89
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warmia
Wiadomo¶ci: 259
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

widze, ze znacie siê tu na rzeczy, wiêc i ja zadam pytanie mia³am na w³osach jasno br±zowe i blond pasemka, z tym ze te br±zowe jakby zginê³y w¶ród blondu, wiêc pofarbowa³am ca³e w³osy ciemnym blondem garnier color naturals- my¶l±c i¿ uzyskam co¶ pomiêdzy jasnym, a srednim br±zem, a wyszed³ bardzo ciemny br±z prawie wpadaj±cy w czerñ z prze¶witami ja¶niejszego- troche orzechowego, pod s³once to lekko wpadaj±cego w mied¼, da siê je jako¶ lekko rozja¶nic? zeby ca³e by³o troche orzechowe i zniwelowac tê "czarno¶æ"? czy teraz to mnie tylko uratuj± pasemka?
__________________
jestem
w podtek¶cie mieszkam gdzie¶
w przeno¶ni chowam siê...
malenstwo89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-30, 09:00   #1036
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Maleñstwo89- mo¿esz zrobiæ pasemka u fryzjera,du¿o cieniutkich jasniejszych pasemek,b±dz po³o¿yæ dekoloryzator sama b±dz te¿ w salonie-je¶li fryzjer bêdzie na tyle odwa¿ny by siê tego podj±æ.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-30, 09:04   #1037
malenstwo89
Raczkowanie
 
Avatar malenstwo89
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warmia
Wiadomo¶ci: 259
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Boniulko, a mogê te pasemka zrobiæ dzi¶/jutro je¶li w³osy farbowa³am 2 dni temu? czy to za wcze¶nie? bo strasznie mnie ten za ciemny kolor denerwuje i juz bym sie go pozby³a :P
__________________
jestem
w podtek¶cie mieszkam gdzie¶
w przeno¶ni chowam siê...
malenstwo89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-30, 10:56   #1038
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Maleñstwo89-nie wiem jakie masz w³osy,moje s± wytrzyma³e i w ciagu tygodnia przechodzi³y dwie koloryzacje i kilka farbowañ a mimo to nie wypad³y wiêc s±dzê,¿e mog³aby¶ zrobiæ pasemka,tym bardziej,¿e jest to ³agodniejsza forma od dekoloryzacji tym samym napewno bezpieczniejsza dla w³osów.Na Twoim miejscu zrobi³abym jak ju¿ mówi³am du¿o cieniutkich pasemek.Napisz jak± decyzjê podejmiesz.
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-30, 12:24   #1039
mycha555
Raczkowanie
 
Avatar mycha555
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomo¶ci: 350
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lea88 Poka¿ wiadomo¶æ
Na wizazu znalazlam jedna opinie na temat 555 http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=2342
(napisana przez voodia)

Kolor tez mi sie podoba, ale obawiam sie ze po Palette niestety wlosy beda znoszczone i b. ciemne :/

U¿ywa³am Palette z³ocista czekolada (z serii br±zy czy co¶ takiego) za pierwszym razem gdy farbowa³am na blond wysz³y ¶liczne ale potem gdy ten br±zik wyblakn±³ i chcia³am ponownie pomalowaæ na ten kolor wyszed³ mi bardzo ciemny br±z no w³oski owszem by³y i nadal s± os³abione.
__________________

Zakochana


mycha555 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 12:48   #1040
kamkna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cze¶æ.

Mo¿ecie mi poleciæ jak±¶ dobr± farbê (cena nie gra roli), która z³apie kolor na trochê ciemniejszych w³osach (farbowanych). Mam na g³owie farbê na³o¿on± przez fryzjerkê (w lovely look) i jest do¶æ ciemna. chcia³abym uzyskaæ kolor o 1/2 tony ja¶niejszy (najlepiej z refleksami). Czy to w ogóle jest mo¿liwe.
Nie chcê u¿ywaæ tej farby radiance (czy jako¶ tak), bo podobno bardzo mocno niszczy w³osy, a moje s± ju¿ i tak mozno zniszczone.
Dziêki i pozdrawiam
kamkna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-30, 13:57   #1041
madzialenka087
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny, ja te¿ mam do Was pytanie. Prosze pomó¿cie!
Otó¿ chcia³abym zafarbowaæ moje w³osy na jaki¶ naturalnie wygl±daj±cy, niezbyt ciemny kolor w odcieniach br±zu lub ewentualnie ciemnego blondu, bez ¿adnych rudo¶ci i czerwonawych odcieni, poniewa¿ mam z natury lekko ró¿owiutk± bu¼ke . Moje oczy s± zielone z prze¶witem br±zu i zale¿y mi te¿ aby je podkre¶liæ.
Przez ostatnie 2 lata mia³am robiony baleja¿ (blond i br±z), ale znudzi³ mi siê, a poza tym wiadomo- wizyta u fryzjera jest dro¿sza ni¿ zakup farby do samodzielnego farbowania. Nie wiem jednak co stanie siê z moimi odrostami, bo gdybym zdecydowa³a siê na ¶redni br±z to czy odrosty nie zrobi³yby siê bardzo ciemne? Prosze Was o rade i z góry dziêkuje
madzialenka087 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-30, 14:57   #1042
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja wczoraj pomalowalam moje wlosy z jasnymi refleksami na mahoniowo za pomoca szamponu koloryzujacego i o dziwo efekt jest super.. mam piekny kolorek z refleksami czerwono- czekoladowymi!! :d naprawde ekstra
mahon wyciaga kolor brazowych oczu, plus makijaz w kolorze zielonym i efekt jest super! polecam
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-30, 15:00   #1043
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez malenstwo89 Poka¿ wiadomo¶æ
Boniulko, a mogê te pasemka zrobiæ dzi¶/jutro je¶li w³osy farbowa³am 2 dni temu? czy to za wcze¶nie? bo strasznie mnie ten za ciemny kolor denerwuje i juz bym sie go pozby³a :P

Oj dziewczyno nie szalej! naprawde bardzo szybko mozna narobic sobie biedy..a potem trzeba walczyc miesiacami zeby wlosy wygladaly ok. napoczatku moze byc niewidoczne to jak bardzo sa uszkodzone ale da sie to wyczuc wiem co mowie..bo malowalam wlosy tyle lat..teraz uzywam tylko szamponow koloryzujacych i wydaje kupe $$ na odzywianie. Kolor, chcoiaz ciemny wyblaknie, a pasemka na takich wloskach wyjda slomkowe, rude badz zolte. Ale decyzja nalezy do Ciebie
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-30, 15:52   #1044
malenstwo89
Raczkowanie
 
Avatar malenstwo89
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warmia
Wiadomo¶ci: 259
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziêki Guantanamero za ostrze¿enie, Boniulko- ostateczna decyzja jest taka, ze spróbuje sie z nowym kolorem zaprzyja¼niæ faktycznie szkoda mi trochê w³osów szczególnie, ze nigdy w swietnej kondycji nie by³y mam nadziejê, ze sie przyzwyczaje i bedzie ok, bo wielu znajomych mój nowy kolor chwali, a jeszcze takie moje pytanie- co ile mniej wiecej farbujecie w³osy? ja zwykle robi³am tylko pasemka, ale za to rozjasniaczem, przyciemni³am je chyba drugi raz w zyciu, wiec nie znam sie na farbach ani na czestotliwosci farbowania z góry dziêki za odpowiedz
__________________
jestem
w podtek¶cie mieszkam gdzie¶
w przeno¶ni chowam siê...
malenstwo89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-31, 12:03   #1045
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez boniulka Poka¿ wiadomo¶æ
Anta3-ja mia³am z seri Recital Preferences,ale odcien jest ten sam popielaty blond i z pewnoscia efekt koloryzacji by³by taki sam jednak czyta³am,¿e seria Exellence zbiera wiêcej pochlebbnych opinii od Recital
Pozdrawiam
Boniulka, pofarbowalam juz sobie wlosy popielatym blondem z serii Excellence zanim przeczytalam Twoja wiadomosc, ale kolor moglbyc odrobine ciemniejszy, tak jak na Twoich fotkach ( u mnie wyszedl troche jasniejszy) i nie wiem czy ten odcien tak wychodzi u Excellence czy to efekt tego, ze wlosy pierwszy raz w zyciu farbowalam. Chcialabym taki kolor jaki Ty uzyskalas, dlatego chyba poloze jeszcze jedna farbe, ale nie wiem czy jeszcze raz ta sama, czy lepiej teraz z serii Recital Preferences. Jak myslisz?
anta3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-31, 13:18   #1046
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

I znowu ja po wakacjach, s³onko zrobi³o swoje i mam rudawe pasemka, jak zawsze aby otrzymaæ br±zik u¿yjê ciemnego blondu, kupi³am wczoraj Garniera, jutro farbujê, pó¼niej wklejê fotki farby i mojej czuprynki.
Ciemne blondy i popielate blondy fajnie niweluj± wszelkie rudo¶ci
Za wyj±tkiem ciemnego blondu Garnier Color Naturals, który daje ciep³y efekt.
Pozdrawiam wszystkie br±zowow³ose
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-31, 13:39   #1047
farfallina
Zadomowienie
 
Avatar farfallina
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 1 798
GG do farfallina
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny kochane help

Jakies tydzien temu poszlam do fryzjera, zeby podciac wlosy i zrobic odrosty (mialam blond pasemka na moich wlosach naturalnych koloru mysiego ). Fryzjer zaproponowal mi farbe, bo rzeczywiscie wlosy sie strasznie przesuszyly od tego ciaglego rozjasniania. No i nalozyl mi jakis blond z Loreal'a i ogolnie wyszlo okropnie i jestem zlamana Na tych wlosach, ktore byly juz rozjasniane wyszedl ladny kolor, ale caly odrost zafarbowal na rudy! Jestem nadal wsciekla i nie moge na siebie patrzec w lustrze. Na drugi dzien po tym zdarzeniu pobieglam do innego fryzjera, ktory nalozyl mi kilka jasniutkich pasemek na wierzch i jest ciut lepiej, ale dalej jak dla mnie okropnie.

Kolezanka polecila mi, abym zafarbowala teraz wlosy na braz (co jest zblizone do mojego naturalnego koloru) np. farbami Goldwell (niezawierajacych amoniaku) i przez to one tez od razu odzyja. I tu mam pytanie do Was: czy teraz na tych moich ryzych wlosach to wyjdzie? Jesli tak to macie moze jakas konkretna farbe/kolor godny poelcenia?

bede bardzo wdzieczna za jakakolwiek pomoc

pozdrawiam serdecznie
__________________

New edition


Moje swiecidelka Zapraszam!
farfallina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-31, 14:20   #1048
galinda
Przyczajenie
 
Avatar galinda
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez farfallina Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny kochane help

Jakies tydzien temu poszlam do fryzjera, zeby podciac wlosy i zrobic odrosty (mialam blond pasemka na moich wlosach naturalnych koloru mysiego ). Fryzjer zaproponowal mi farbe, bo rzeczywiscie wlosy sie strasznie przesuszyly od tego ciaglego rozjasniania. No i nalozyl mi jakis blond z Loreal'a i ogolnie wyszlo okropnie i jestem zlamana Na tych wlosach, ktore byly juz rozjasniane wyszedl ladny kolor, ale caly odrost zafarbowal na rudy! Jestem nadal wsciekla i nie moge na siebie patrzec w lustrze. Na drugi dzien po tym zdarzeniu pobieglam do innego fryzjera, ktory nalozyl mi kilka jasniutkich pasemek na wierzch i jest ciut lepiej, ale dalej jak dla mnie okropnie.

Kolezanka polecila mi, abym zafarbowala teraz wlosy na braz (co jest zblizone do mojego naturalnego koloru) np. farbami Goldwell (niezawierajacych amoniaku) i przez to one tez od razu odzyja. I tu mam pytanie do Was: czy teraz na tych moich ryzych wlosach to wyjdzie? Jesli tak to macie moze jakas konkretna farbe/kolor godny poelcenia?

bede bardzo wdzieczna za jakakolwiek pomoc

pozdrawiam serdecznie
Ja farbowa³am w³osy u fryzjera goldwellem i za pierwszym razem po³o¿y³a mi brazylijski br±z, wysz³y rude, by³am w¶ciek³a, ale nastêpnym razem, goldwell ciemny br±z to przykry³, chyba 4N, pó¼niej robi³am goldwella kolorkiem srebrny br±z, jako¶ tak i to by³ piêkny popielaty ciemny blond/br±z, numeru nie pamiêtam.
galinda jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-31, 16:03   #1049
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 212
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez malenstwo89 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki Guantanamero za ostrze¿enie, Boniulko- ostateczna decyzja jest taka, ze spróbuje sie z nowym kolorem zaprzyja¼niæ faktycznie szkoda mi trochê w³osów szczególnie, ze nigdy w swietnej kondycji nie by³y mam nadziejê, ze sie przyzwyczaje i bedzie ok, bo wielu znajomych mój nowy kolor chwali, a jeszcze takie moje pytanie- co ile mniej wiecej farbujecie w³osy? ja zwykle robi³am tylko pasemka, ale za to rozjasniaczem, przyciemni³am je chyba drugi raz w zyciu, wiec nie znam sie na farbach ani na czestotliwosci farbowania z góry dziêki za odpowiedz
To moze spróbuj zafarbowac ca³o¶æ, ja równiez mia³am nieudan± próbê z ciemnymi pasemkami i tym sposobem sta³am siê br±zowow³osa
__________________
efka
centus jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-31, 16:16   #1050
farfallina
Zadomowienie
 
Avatar farfallina
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 1 798
GG do farfallina
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez galinda Poka¿ wiadomo¶æ
Ja farbowa³am w³osy u fryzjera goldwellem i za pierwszym razem po³o¿y³a mi brazylijski br±z, wysz³y rude, by³am w¶ciek³a, ale nastêpnym razem, goldwell ciemny br±z to przykry³, chyba 4N, pó¼niej robi³am goldwella kolorkiem srebrny br±z, jako¶ tak i to by³ piêkny popielaty ciemny blond/br±z, numeru nie pamiêtam.
galinda dziekuje bardzo! Ale ten kolor srebrny braz myslisz, ze moglabym nalozyc od razu czy stopniowo trzeba bedzie je przyciemniac?
Mam nadzieje, ze od razu, bo jak najszybciej chcialabym pozbyc sie tego rudego
__________________

New edition


Moje swiecidelka Zapraszam!
farfallina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.